HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Fra Mujo
PostPostano: 16 ožu 2018, 23:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bacim ponekad pogled na Senadov TV i ne kontam poentu sa ovim dajdza fratrima. Šta konta da postiže? Koja je poenta? Jesu li fratri politicari? Koja je njihova izborna baza i koga predstavljaju? Jel moguće da su Bošnjaci toliko očajni da misle kako ce promocijom pojedinih fratara promjeniti političko mišljenje velike većine Hrvata? Za to se hvataju? Ili Incko nešto duradi kad vidi kako fratri vole tzv. BiH? Šta dalje? Hvatanje baba Hrvatica po ćaršijskoj pijaci i dovodjenje pred kamere.
Senad i njegovi problemi...

9.3.2018.


11.3.2018.


16.3.2018.


Ovo je samo u zadnjih 7 dana. :ucelo

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Pa gdje je ovaj fratar, zupa, samostan itd.?
Ocito mu godi tapsanje po ramenu.
Da je hoda nebi mu toliko posvetili paznje u medijima, jer oni to sve svakako kazu zato sto to i zele, a ovaj je otkacio.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 09:45 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
U istoj emisiji je gostovao i "Srbin" Pudarić čiji sin se zove Mirza.Muslimani prosto vape za takvim likovima tj,za onima koji nisu Muslimani a pričaju istu priču koju pričaju Muslimani.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ne. To je srbska rabota. A to što vi dovodite galijaševiće, bazfulje i druge ikebane da glume "razumne" i "prihvatljive" Bošnjake ("razumni" i "prihvatljivi" zbog toga što pljuju vlastiti narod i rade za srpske interese), to ništa?


Opet pripisivanje jednog opšteg fenomena isključivo Bošnjacima. Prozirno. Matrica potpuno ista kao kada bbc pokušava mržnju internetsku prikazati kao nešto svojstveno isključivo Bošnjacima.

Srećom postoje ljudi kao ja koji sve to prate i pribilježavaju, pa korigiraju kada se srbadija otme kontroli u svom ničim utemeljenom bahaçenju, ili samoproglašeni nositelji europskih vrijednosti i uljudbe u ničim utemeljenom bahaçenju o dominaciji i superiornosti nad drugima.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Amiđa je napisao/la:
Ne. To je srbska rabota. A to što vi dovodite galijaševiće, bazfulje i druge ikebane da glume "razumne" i "prihvatljive" Bošnjake ("razumni" i "prihvatljivi" zbog toga što pljuju vlastiti narod i rade za srpske interese), to ništa?


Opet pripisivanje jednog opšteg fenomena isključivo Bošnjacima. Prozirno. Matrica potpuno ista kao kada bbc pokušava mržnju internetsku prikazati kao nešto svojstveno isključivo Bošnjacima.

Srećom postoje ljudi kao ja koji sve to prate i pribilježavaju, pa korigiraju kada se srbadija otme kontroli u svom ničim utemeljenom bahaçenju, ili samoproglašeni nositelji europskih vrijednosti i uljudbe u ničim utemeljenom bahaçenju o dominaciji i superiornosti nad drugima.


Nije ni uporedivo, Galijasevic je vas analiticar koji zivi i radi u 24% i koji je bio komadant vase vojske.
Nikakve mi Bosnjake ne dovodimo niti nam trebaju jer mi za razliku od vas ne glumimo multietnicnost.

Vi drkate na svakog Alijinog Srbina i Hrvata jer:
1. u njima vidite svoje pretke koji su isto tako bili u procesu Muslimani
2. slijedite istu multikulti matricu koja vam je prolazila kod stranaca za vrijeme rata
3. imate kompleks manje vrijednosti pa vam je ponos biti u drustvu lojalnih Srba i Hrvata
4. nemate osjecaj drzavotvornosti jer se vijekovima slepate uz bilo koga pa eto sad i uz fratre

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 11:34 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Najdrazi mi je fra Drago Bojic po kojem je ovaj legendarni smajli dobio ime: :dragobojic

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Evo jos neki fra sinoc na sarajevskoj N1.



4 različita fra u funkciji bosnjackih politicara za samo 7 dana (koliko sam ja upratio a sigurno ih je bilo jos).
Kao ono, ne možemo se sastaviti sa hrvatskim politicarima pa ajmo voditi dijalog sa fra Mujama. :ucelo Kakvi bolesnici...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Borba za duše Hrvata. :zubati

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
novovrijeme je napisao/la:
Evo jos neki fra sinoc na sarajevskoj N1.



4 različita fra u funkciji bosnjackih politicara za samo 7 dana (koliko sam ja upratio a sigurno ih je bilo jos).
Kao ono, ne možemo se sastaviti sa hrvatskim politicarima pa ajmo voditi dijalog sa fra Mujama. :ucelo Kakvi bolesnici...

Dali su neki od ovih mozda bivsi fra?

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 13:27 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2017, 19:42
Postovi: 389
To što su navalili sa Fra Mujama na TV je samo dokaz u kojoj su političkoj defanzivi, a sat otkucava. :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 14:02 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Old Fridolin je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Evo jos neki fra sinoc na sarajevskoj N1.



4 različita fra u funkciji bosnjackih politicara za samo 7 dana (koliko sam ja upratio a sigurno ih je bilo jos).
Kao ono, ne možemo se sastaviti sa hrvatskim politicarima pa ajmo voditi dijalog sa fra Mujama. :ucelo Kakvi bolesnici...

Dali su neki od ovih mozda bivsi fra?

Ima džematlija Aleksandar Popov iz Novog Sada

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koliko su majmuni glupi pa misle da će sa tim glupostima spriječiti ispunjavanje presude ustavnog suda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Gdje ta fra gamad živi? Vjerojatno u sredinama gdje su okruženi s 90% bošnjaka. Čović, poduzetni Hrvati Srednje Bosne, Mostara i Zapadne Hercegovine moraju napraviti nekakav plan izvlačenja ono malo mladih Hrvata iz npr. Sarajeva dok se nisu islamizirali ili postali jugo-bosanci kao Komšić. Svugdje gdje je Hrvata u BiH manje od 5% danas, to je osuđeno na asimilaciju i nestanak kroz 10 godina. Treba spasiti što se spasiti da.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
To su Srbi davno uradili politika/dodik-egzodus-srba-iz-sarajeva-najpotresnija-slika-u-novijoj-povjesti-srpskog-naroda-t16349.html a i ovde predlagali Hrvatima,ne može se živeti pod turcima,međutim ...

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
robelec je napisao/la:
Gdje ta fra gamad živi? Vjerojatno u sredinama gdje su okruženi s 90% bošnjaka. Čović, poduzetni Hrvati Srednje Bosne, Mostara i Zapadne Hercegovine moraju napraviti nekakav plan izvlačenja ono malo mladih Hrvata iz npr. Sarajeva dok se nisu islamizirali ili postali jugo-bosanci kao Komšić. Svugdje gdje je Hrvata u BiH manje od 5% danas, to je osuđeno na asimilaciju i nestanak kroz 10 godina. Treba spasiti što se spasiti da.


Bojim se da ste se kasno sjetili.
Hrvati koji su odrasli sa Muslimanima i koji su isli u muslimanske skole su davno Muslimani a svoje hrvatsko ime i prezime koriste protiv Hrvata.
Tu vise nema pomoci.

Jedino da zbog sveukupne krize počnu doživljavati neprijatnosti od Muslimana zbog svog imena pa da ih to otrijezni. Onda ce morati ili promjeniti ime ili bježati iz 24%. Nesto ko Tifa.
Ove fra Muje su tipican primjer, moraju glumiti vece Muslimane od Muslimana da bi opstali u 24%. Mi Srbi bi rekli - Muslimani od Turcina gori.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 17 ožu 2018, 23:35 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
novovrijeme je napisao/la:
robelec je napisao/la:
Gdje ta fra gamad živi? Vjerojatno u sredinama gdje su okruženi s 90% bošnjaka. Čović, poduzetni Hrvati Srednje Bosne, Mostara i Zapadne Hercegovine moraju napraviti nekakav plan izvlačenja ono malo mladih Hrvata iz npr. Sarajeva dok se nisu islamizirali ili postali jugo-bosanci kao Komšić. Svugdje gdje je Hrvata u BiH manje od 5% danas, to je osuđeno na asimilaciju i nestanak kroz 10 godina. Treba spasiti što se spasiti da.


Bojim se da ste se kasno sjetili.
Hrvati koji su odrasli sa Muslimanima i koji su isli u muslimanske skole su davno Muslimani a svoje hrvatsko ime i prezime koriste protiv Hrvata.
Tu vise nema pomoci.

Jedino da zbog sveukupne krize počnu doživljavati neprijatnosti od Muslimana zbog svog imena pa da ih to otrijezni. Onda ce morati ili promjeniti ime ili bježati iz 24%. Nesto ko Tifa.
Ove fra Muje su tipican primjer, moraju glumiti vece Muslimane od Muslimana da bi opstali u 24%. Mi Srbi bi rekli - Muslimani od Turcina gori.

X Poznajem jednog koji se čak i ne deklarira kao Hrvat, on ide npr u crkvu svako malo ali ne deklarira se kao Hrvat kad ga pitaš što je po nacionalnosti :D
Cura(danas žena) mu je s druge strane iz susjednog sela(talibanska sredina) i ne podnosi Muslimane, njezini su najebali od istih pa će im djeca valjda biti normalna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 18 ožu 2018, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika

moj prijatelj, fra Drago


Jedan rijetko fin gospodin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Tvoj prijatelj drago je skoro isto tako lijep ko i tvoj avatar.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 16:18 
Offline

Pridružen/a: 23 pro 2017, 00:36
Postovi: 43
Ne shvacam koja im je motivacija da budu uz velikomuslimanski nacionalizam, a protiv Hrvata koji ce u muslimanskim sredinama za 10-ak godina nestati. Mozda su ti likovi ucijenjeni kao sto se govorilo za pokojnog don Ivana Grubisica. Mediji su ga podrzavali i isticali u prvi plan da govori protiv Crkve, RH... bio je Saborski zastupnik. Dok su mediji stalno govorili "Nema se sto Crkva mijesati u politiku", a tog svecenika su stalno gurali u medije da izvrsava tu rabotu. Da govori protiv Crkve, RH i sl. Kao da se radilo o Terselicki, Pusicu ili nekom SDP-ovcu ili HNS-ovcu. Mislim da su mu otac i brat stradali od komunista ili Udbe, a cini se da je od iste te Udbe bio ucijenjen i izvrsavo domacu zadacu pred medijima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Koji su motivi svećenštva koje je bilo povezano s fašistima ili dio koji je surađivao s komunistima.
Jednaki motivi kao i kod Komšića koristljublje, želja za vlašću u utjecajem a u sredini gdje si manjina to možeš samo ako joj se prikloniš i vjerno joj služiš.
Klasični ljudski porivi.

Koji su motivi bili djela franjevaca koji su žalili za moćno provincijom koja prostirala do Ugarske ili oni koji bili protiv uspostave normalne crkvene organizacije u BiH.
Ti su samo korak do turčenja, kad ne bude više ovaca koje mogu strići uhvati drugo stado.

Jel ovaj uopće ima kakvu župu ili je samo tv propovjednik.
Tko bi ovoga slušao i gledao u crkvi pa u Hercegovini bi ga babe izbacile, nu ga ko neki narkić.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8100
Hrvati su jako religiozan narod u pravilu i zato igraju na ovu kartu,
međutim to ne utječe na većinu Hrvata. Tamo neka sredina recimo Olovo
ima crkvu i oko 230 Hrvata u toj općini i recimo ovog fratra,
što će biti za 20 godina? Bit će i dalje ta crkva i fratar a Hrvata 170 i.t.d.
Znači postoje te sredine i ti fratri ali to je vrlo mala populacija koja
se sve više smanjuje jer je vrlo malo ljudi ostalo u tim krajevima koje
HVO nije držao. Treba se brinuti i o njima a ovaj fratar misli da
je ovo što sugerira način za njihov opstanak, po meni sve ok samo što ponavljam
to kaže fratar koji vjerojatno ima neku ovakvu župu koju sam naveo.

p.s.
ne bih se zakleo da i župljani misle isto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nije to pojedinačni problem, nego proizvod centrale u Sarajevu i bogoslovije koja formira ovakvo svećenstvo.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 19:45 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
daramo je napisao/la:
Nije to pojedinačni problem, nego proizvod centrale u Sarajevu i bogoslovije koja formira ovakvo svećenstvo.


Opet se slazemo kolega. Koji normalan hrvat bi uopce ostao u toj islamistickoj rupcagi?
To sto je tamo ostalo veze nema sa zdravim mozgom, bilo ih je par na forumu, napola Muslimani
Sve institucije i ljudstvo treba premjestit iz sarajistana u fojnicu, travnik, itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
s one strane dinare je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Nije to pojedinačni problem, nego proizvod centrale u Sarajevu i bogoslovije koja formira ovakvo svećenstvo.


Opet se slazemo kolega. Koji normalan hrvat bi uopce ostao u toj islamistickoj rupcagi?
To sto je tamo ostalo veze nema sa zdravim mozgom, bilo ih je par na forumu, napola Muslimani
Sve institucije i ljudstvo treba premjestit iz sarajistana u fojnicu, travnik, itd.



Cuj u Fojnicu i Travnik, pa to su dzihadisticka gnijezda par excellence... Kud ces tamo nositelje europskih vrijednosti? Sve u Grude i Posusje, sto je sigurno, sigurno je. :smajl007

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fra Mujo
PostPostano: 20 ožu 2018, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Je u tvojoj glavi, pola tih opcina je i dalje hrvatsko, od grunta do ljudi. A i ne bi imalo nikakvog geostrateskog smisla za hrvate negdje drugo ih premjestit. A i sumnjam da bosanci vole kamenjar zapadne hercegovine.
Svi vi koji cete reci "ne ide to tako nisu ljudi pijuni". Ok. Onda nek ostanu di jesu i nestanu i Muslimani se kroz par generacija. Bio je onaj sarajevski hrvatina @vezista na forumu, na kahvi sa efendijom svaki dan, kaze covik i po.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 248 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO