HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 01:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 332 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 17:58 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
pasivan ? po čemu ? vočnjaci , zemlja super obradiva ....priroda ...je upravu ste isto Sahara ... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Betandwin je napisao/la:
pasivan ? po čemu ? vočnjaci , zemlja super obradiva ....priroda ...je upravu ste isto Sahara ... :zubati


Da, voćarstvo je visokokumulativna grana gospodarstva. Možda i poljoprivreda općenito. :smajl007

Da je razvijena država s tom branšom bi se bavilo 2-3% veleposjednika uz nizak broj stalnih radnika, tek uz određena povećanje sa sezonskim zapošljavanjem. Inače su tu nadnice općenito niže od prosjeka čak i na Zapadu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
ajmo svi u fabrike , tito partija zaboravih kako ono jos :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Betandwin je napisao/la:
ajmo svi u fabrike , tito partija zaboravih kako ono jos :zubati


Čemu ideš u drugi ekstrem? Ako kažem da nije visokokumulativna grana gospodarstva, nisam uopće rekao da ne treba. Ako možeš ne dodavati svoje nastavke u diskusiji. Dakle toj grani profitabilnost nije jaka strana i to upravo to znači.
Neće od toga neki kraj postati ekstra razvijen, omogućuje tek neko kaskanje za prosjekom.

Još u ovakvoj "državi" ne vidim još desetljećima perspektivu u tržišnoj tekmi sa visokosubvencioniranim poljoprivrednim proizvodima sa zapada.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
idem zato sto podrzavas onoga lika da je to predio isto Sahara sto je nidje veze prica ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Betandwin je napisao/la:
idem zato sto podrzavas onoga lika da je to predio isto Sahara sto je nidje veze prica ...


Pa ako nisi skužio metaforički način izražaja dotičnog forumaša i ako doslovce shvaćaš Saharu onda :neznam Šta da ti velim...

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
dobro ****** (namjerno ) ukinuše ovu emisiju, evo utvrđuju gradivo pa ponovo Sefera prikazuju, vjerovatno za ove što su došli na ljetovanje iz Skandinavije da im daju materijala za pisanje po forumima tijekom zime.





mamu im jebem :smajl026

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 28 srp 2009, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
RajvoSa je napisao/la:

Fazon je u tome da napadaš Srbe istim šablonom neovisno o diskusiji. Možemo mi i diskutirati i o SP 2010 a ti ćeš uletiti sa "Pa bre Dragoslava, šta će genocidni srpski rajh na SP, nema učestva dok ne osudiš četnike i ne podarite Osmanlijama 45% BiH" :neznam


Ne napadam ih uvijek...no, kada gedže dođu ovdje i onim svojim "nonšalantnim" tonom "Hrvati, urazumite se, RS je realna, bolje da je priznate, i zapravo, budite nam zahvalni što vam Dodik daje podršku za treći, ako ne, mi ćemo se dogovoriti s muslimanima"...onda ih ja samo prisjetim na čemu je nastao Srpski Rajh. Ništa drugo.

Rajva, Srpski Rajh je nastao na stotine tisuće ubijenim, na modernoj verziji Bleiburga, Kočevskog Roga, Hude Jama. To je RS, to je san kakvog su ga sanjali Radovan i Ratko. Ne radi se ovdje o pogrešnom parkiranju već o ljudskim sudbinama, o ubijenim, protjeranim, rastavljenim.

RajvoSa je napisao/la:

ha ha, baš multietniĆki pokušaj oponašanja moje malenkosti. Čitaj pažljivije zemo, rekoh "Arapa u Bosni" - zna se što Arapska gamad radi u BiH. Ovi u HR mogu biti i OK sudeći po Ananasu Sharbiniju :evotigana


Upravo to i ja govorim, sve što govorim se odnosi na - Srbe u BiH, RH i u Srbiji - koji se ne mogu usporediti s onim poštenim Srbima iz Portugala ili Vijetnama...

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 srp 2009, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Juda Iškariot je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Fazon je u tome da napadaš Srbe istim šablonom neovisno o diskusiji. Možemo mi i diskutirati i o SP 2010 a ti ćeš uletiti sa "Pa bre Dragoslava, šta će genocidni srpski rajh na SP, nema učestva dok ne osudiš četnike i ne podarite Osmanlijama 45% BiH" :neznam


Ne napadam ih uvijek...no, kada gedže dođu ovdje i onim svojim "nonšalantnim" tonom "Hrvati, urazumite se, RS je realna, bolje da je priznate, i zapravo, budite nam zahvalni što vam Dodik daje podršku za treći, ako ne, mi ćemo se dogovoriti s muslimanima"...onda ih ja samo prisjetim na čemu je nastao Srpski Rajh. Ništa drugo.


Hvala nebesima što su te poslala :palacgore2 - bez tebe i tvojih upozorenja bi nas Srbi i Srpkinje vrtili oko malog prsta, pa bi mi jadni, naivni i kukavni sve povjerovali i potpisali. :ujko

Juda Iškariot je napisao/la:
Rajva, Srpski Rajh je nastao na stotine tisuće ubijenim, na modernoj verziji Bleiburga, Kočevskog Roga, Hude Jama. To je RS, to je san kakvog su ga sanjali Radovan i Ratko. Ne radi se ovdje o pogrešnom parkiranju već o ljudskim sudbinama, o ubijenim, protjeranim, rastavljenim.


Je li mi se čini ili si ustvrdio da se radi o "stotinama tisuća". To več zvuči malo Jasenovački.

U cijelom ratu u BiH, ukupni gubici života su 97,207.

Vojnici 57,523
Civili 39,684

Po nacionalnosti:

Bošnjaci 64,036
Srbi 24,905
Hrvati 7,788

Po vojsci:

ABIH 30,622
VRS 20,626
HVO 5,719

Podjela na civilne i vojne žrtve:

Bošnjaci civili: 33,070
Bošnjaci vojnici: 30,966

Srbi civili: 4,075
Srbi vojnici: 20,830

Hrvati civili: 2,163
Hrvati vojnici: 5,625

Brojevi se ne podudaraju 100% jer je raspored nacija sa nacionalnim vojskama nije bio 100% čist.

ABiH poginuli po narodima (%):

Bošnjaci 97.11%
Hrvati 1.42%
Srbi 1.24%
Ostali 0.23%

VRS poginuli po narodima (%):

Srbi 98.78%
Bošnjaci 0.96%
Hrvati 0.18%
Ostali: 0.08%

HVO poginuli po narodima (%):

Hrvati 90.07%
Bošnjaci 8.36%
Srbi 1.28%
Ostali 0.30%


Sve te vrste podataka se nalaze na ovoj adresi

http://www.idc.org.ba/prezentacija/rezultati_istrazivanja.htm

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 srp 2009, 12:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5909
RajvoSa je napisao/la:
Juda Iškariot je napisao/la:

Ne napadam ih uvijek...no, kada gedže dođu ovdje i onim svojim "nonšalantnim" tonom "Hrvati, urazumite se, RS je realna, bolje da je priznate, i zapravo, budite nam zahvalni što vam Dodik daje podršku za treći, ako ne, mi ćemo se dogovoriti s muslimanima"...onda ih ja samo prisjetim na čemu je nastao Srpski Rajh. Ništa drugo.


Hvala nebesima što su te poslala :palacgore2 - bez tebe i tvojih upozorenja bi nas Srbi i Srpkinje vrtili oko malog prsta, pa bi mi jadni, naivni i kukavni sve povjerovali i potpisali. :ujko

Juda Iškariot je napisao/la:
Rajva, Srpski Rajh je nastao na stotine tisuće ubijenim, na modernoj verziji Bleiburga, Kočevskog Roga, Hude Jama. To je RS, to je san kakvog su ga sanjali Radovan i Ratko. Ne radi se ovdje o pogrešnom parkiranju već o ljudskim sudbinama, o ubijenim, protjeranim, rastavljenim.


Je li mi se čini ili si ustvrdio da se radi o "stotinama tisuća". To več zvuči malo Jasenovački.

U cijelom ratu u BiH, ukupni gubici života su 97,207.

Vojnici 57,523
Civili 39,684

Po nacionalnosti:

Bošnjaci 64,036
Srbi 24,905
Hrvati 7,788

Po vojsci:

ABIH 30,622
VRS 20,626
HVO 5,719

Podjela na civilne i vojne žrtve:

Bošnjaci civili: 33,070
Bošnjaci vojnici: 30,966

Srbi civili: 4,075
Srbi vojnici: 20,830

Hrvati civili: 2,163
Hrvati vojnici: 5,625

Brojevi se ne podudaraju 100% jer je raspored nacija sa nacionalnim vojskama nije bio 100% čist.

ABiH poginuli po narodima (%):

Bošnjaci 97.11%
Hrvati 1.42%
Srbi 1.24%
Ostali 0.23%

VRS poginuli po narodima (%):

Srbi 98.78%
Bošnjaci 0.96%
Hrvati 0.18%
Ostali: 0.08%

HVO poginuli po narodima (%):

Hrvati 90.07%
Bošnjaci 8.36%
Srbi 1.28%
Ostali 0.30%


Sve te vrste podataka se nalaze na ovoj adresi

http://www.idc.org.ba/prezentacija/rezultati_istrazivanja.htm


To bi se, čitko, moglo staviti na H-B, kao pdf ili posebni
html.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 srp 2009, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
RajvoSa je napisao/la:
Hvala nebesima što su te poslala :palacgore2 - bez tebe i tvojih upozorenja bi nas Srbi i Srpkinje vrtili oko malog prsta, pa bi mi jadni, naivni i kukavni sve povjerovali i potpisali. :ujko


Rajva, ti si bio biološki jako aktivan dok si živio u Teheranu, i drago mi je da si bio zadovoljan kvalitetom kod naših bratskih naroda. Ali ovo je politika.
Inače, sutra igramo protiv vas u Vaterpolu, dobri ste, no ja mislim da ćemo mi pobjediti.

Gdje ćete ti i Real Gone gledati utakmicu ?


RajvoSa je napisao/la:
Je li mi se čini ili si ustvrdio da se radi o "stotinama tisuća". To več zvuči malo Jasenovački.



Moraš uvijek pripaziti s kim diskutiraš....ovdje sam se prislužio srpskim metodama brojanja žrtava. Da sam ostao realan, Srbi me ne bi razumjeli. S njima moraš diskutirati s njihovim metodama. :zubati

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 srp 2009, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
Judimire, uz svu tvoju vickastost, sutra ćete ipak proći ko prase u Teheranu.. :zubati

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 srp 2009, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Real Gone....fizički se možete koliko toliko držati s nama, no nažalost imate mentalne deficite koje će vas koštati glave sutra....

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 30 srp 2009, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Sukob civilizacija, sudar okcidenta i orienta završio je pobjedom bliskog istoka.

Tko je mogao unaprijed znati da će jedan bezvezni meeting imati toliki značaj.

Prije utakmice me naime zovnuo Ratko Rudić da mu dam pokoji savjet, no nažalost sam već unaprijed imao dogovoren meeting pa sam morao otkazati.
Rezultat svega toga je poznat.

Ne preostaje nam ništa drugo nego Real Gone, Aleksi, Vujadinu, Rajvi i Hroboatosu da čestitamo s porukom da su dobili bitku, ali da rat još nije gotov.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 30 srp 2009, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
Juda Iškariot je napisao/la:
Sukob civilizacija, sudar okcidenta i orienta završio je pobjedom bliskog istoka.

Tko je mogao unaprijed znati da će jedan bezvezni meeting imati toliki značaj.

Prije utakmice me naime zovnuo Ratko Rudić da mu dam pokoji savjet, no nažalost sam već unaprijed imao dogovoren meeting pa sam morao otkazati.
Rezultat svega toga je poznat.

Ne preostaje nam ništa drugo nego Real Gone, Aleksi, Vujadinu, Rajvi i Hroboatosu da čestitamo s porukom da su dobili bitku, ali da rat još nije gotov.


:zubati
Pa fala ti Judimire.
Jel si zalio propisno sa susedom? Neka si, i mi smo.
Čuj, zvao te Rudić. Pa što mu nisi rekao da se onaj `ungarski selektor ubi od ponavljanja da je vaterpolo sport u kom se sastaju dva tima i na kraju uvek pobedi Srbija. :wacko :zubati

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 31 srp 2009, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
MOSTAR - Nevladina organizacija Croatia Libertas je dobila pismenu potvrdu od Regulatora za elektronske medije njihovih, kako navode, najdubljih strahova: svi građani koje je napao osumnjičenik za ratne zločine i današnji zastupnik u Parlamentu BiH su - citiramo: "ustaše i četnici". Da šteta bude još veća, RAK je javno koristio potpuno krivotvorene podatke Sefera Halilovića o nacionalnoj strukturi bošnjačke Armije BiH pri čemu od četiri do pet Hrvata i Srba u glavnom stožeru i onih koji su ukupno bili zastupljeni u simboličnom broju Armije BiH, iznijeli procente od 25-30% Hrvata i Srba u ovoj isključivo muslimanskoj vojsci koja je statistički počinila i najveći broj zločina prema analizi Haškog tribunala ICTY-a, navodi u priopćenju Croatia Libertas.


Croatia Libertas u svom priopćenju optužila je RAK da je " ova agencija još jedna u nizu instrumenata zaštite, prikrivanja i zataškavanja stravičnih podataka i zločina koje je počinila tzv. Armija BiH na svojim područjima koje je kontrolirala".


-Također, ova agencija u svojoj povijesti djelovanja uvijek je išla u prilog prikrivanja i zataškavanja kaznenog djela huškanja i poticanja na izvršenje kaznenog djela ubojstava počinjenih od strane bošnjačkih krugova, stoji i priopćenju.


CL podsjeća na slučaj ubojstva obitelji Anđelić i raznih drugih koje je "institucionalno zataškala ova agencija u oblasti elektronskih medija jer nije sankcionirala pojedine slučajeve u tom razdoblju".



-Ovakvim ponašanjem institucija države BIH podržava širenje jezika mržnje, međunacionalne i međuvjerske nesnošljivosti i dopušta da se na nacionalnoj osnovi vrijeđaju i građani bošnjačke nacionalnosti od strane hrvatskih generala što predstavlja kršenje članka 163. KZ i članka 28. - nečinjenje spriječavanja izvšenja KZ 163. - podsticanje na izazivanje međunacionalne mržnje i netrepljivosti te najavljujemo podizanje kaznene prijave u istom smislu, tvrdi Croatia Libertas.

Cl podsjeća javnost kako je direktor RAK-a trebao biti Hrvat ali je ponovno protuzakonito i protuustavno izabran Bošnjak čime je ova institucija "potpuno privatizirana, islamizirana i potpuno izvan svih okvira zaštite ljudskih prava štiteći otvoreno i javno osumnjičenika za kazneno djelo počinjenog ratnog zločina koji se od nedavno vodi protiv Sefera Halilovića pred Tužiteljstvom BIH za KZ ratnih zločina u dolini Neretve i Središnje Bosne".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 20 kol 2009, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Zanimljiv komentar....

Da sam bio u pravu kad sam odbio plaćati pretplatu uvjerio sam se tisuće puta, a neki dan pogotovo. naime, gledam ja i na sat preko stotine islamskih (muslimanskih)= programa i mogu vam reći paradoks da uživam slušati pogotovo ilahije i kaside, pa i u izvedbi domaćih zborova. Ali, gledajući neku večer epizodu serijala "GENERALI" našeg kako on sebe zove hrvat Stjepana Šibera, odlučio sam po cijenu kazne -strijeljanja neću plaćatio pretplatu.

U svojim memoarima čovjek bez ikakva objašnjenja, a bio je dobro obavješten, kaže kako mu je jedan od najsretniji dana bio 07. travnja 1992. godine. Nadugo i naširoko je general objašnjavao kako je znao sve i svašta bio dobro obavješten o svemu, i taj dan je znao da je u zoru JNA raketirala Široki Brijeg i ubila sedmero civila na spavanju i on mrtav hladan kaže svima nama da mu je to najsretniji dan. Nakon toga jadan kaže da su postojala dva HVO-a jedan (dobri) ,oni koji je on po zapovijedi razvalio (bosanski)i onaj hercegovački?????

Koliko je taj "general" sam u sukobu sam sa sobom, a tek njegova naručena priča ne može se riječima opisati jer je naš riječnik siromašan. Ja predlažem da se ona epizoda reprizira svaku večer u udarnom terminu da Hrvati čuju "svog" "generala" na "svojoj" televiziji. Dugo sam nakon ovog tražio primjere u povijesti i nisam našao ovakvog primjera. Samo se još malo u Republici Hrvatskoj može dogoditi da se nekažnjeno vrijeđa sastavnica jedne vojske i njeni zapovjednici. Čudio sam se kako "VRHOVNI ZAPOVJEDNIK HVO-a" ne zaštiti legalnu i legitimnu sastavnicu Oružanih snaga BiH. Međutim, dobio sam odgovor da on poštuje i štiti samo HOS, te je zapovjedio na ulazu u Predsjedništvo "Nema ulaska vojnicima ako na rukavu ne piše "ZA DOM SPREMNI"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 21 kol 2009, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Gledao sam danas emisiju Generali na FTV.
Izdržao 20 minuta da ne povratim i onda prebacio.
Najviše mi je zasmetao isječak od 5 sekundi, gdje je prikazana najprije krunica s križem te odmah potom HVO tenk sa zastavom kako juri, a u pozadini svega toga pušten neki zlokobni zvuk. :rigam
Maltene se dobije dojam da drveni križić oko vrata ******-amaterskom FTV-u predstavlja simbol iskonskog zla, a HVO je prikazan kao bad guys.
Dok je uz zvukove džihad-Harmije montirana nekakva ratnička melodija.
Zamisli odvratnosti i bahatosti "zajedničke televizije".
FTV- ljigava, amaterska, propagandistička, antihrvatska televizija

Sramota, odvratno. Što čeka HERA :001_tongue :whistling :shuriken , nek ruši odašiljače FTV-a.
Idealno bi bilo da ta amaterska televizija nema nikakvog signala u HB.

Stvarno treba razmislit o TV kanalu na hrv. jeziku koji bi se emitirao iz RS, to bi se dalo sredit s Dodikom, barem kao privremeno rješenje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 22 kol 2009, 07:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Genijalan satirični tekst sa Poskoka na ovu temu

Citat:
Zbog emitiranja emisije "Generali" u kojoj je prikazan dokumentarac interview sa Seferom Halilovićem mimo svih normi dokumentarističkog programa u maniru gebelsovske propagande kojom se cijeli jedan narod opetovano iz tjedna u tjedan nazivao ustaškim Zvonimir Jukić podnio je ostavku na sve dužnosti na FTV-u


Ovim činom g. Zvonimir Jukić izjavio je da se želi distancirati ne samo zato što je Hrvat dakle po Seferu pripadnik "ustaškog naroda" nego kao građanin BIH kojem je na prvom mjestu profesionalnost posla kojim se bavi te da se više ne može boriti s vjetrenjačama na FTV-u koji dopuštaju samo jednu i jedinu istinu onu kovanu u uredima AIDA. G.Jukić izjavio je da je u nekoliko navrata tražio da se objave reakcije hrvatskih generala na iznesene uvrede g. Sefera Halilovića, tražio suspenzije novinara koji su, bez šanse da se čuje i druga strana reprizirali nekritički iznesene uvrede i tvrdnje koje je g. Halilović u dva navrata i u 7 emisija iznosio u udarnom terminu FTV-a.

Budući da sam prije svega profesionalac kojem je cilj svoj posao raditi kako treba i ni za bilo čije interese podnosim neopozivu ostavku na sve dužnosti, stoji u pismu g.Zvonimira Jukića koje je poslao medijima.

Menadžment FTV-a do sada nije reagirala na ovo priopćenje.

Napomena: Zvonimir Jukić, Hrvat iz Neuma nije ponudio nikakvu ostavku. Nikada nije zatražio nikakvu suspenziju bilo koga odgovornog za neprofesionalizam i propagandu. Boli ga kita za sve što je Sefer govorio o Hrvatima Srednje Bosne i u svom bjesomučnom konformističkom pothvatu zvanom "ja ja i moja karijera" spreman je progutati sve pa i Seferove bljuvotine. Dobar ti dan Zvonimire. Kako je u Neumu?

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 22 kol 2009, 08:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Samo potvrda onog što ponavljamo zadnjih 19 godina - sami smo sebi najgori neprijatelji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 22 kol 2009, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
Samo potvrda onog što ponavljamo zadnjih 19 godina - sami smo sebi najgori neprijatelji.


Malo ćemo "popričat" kad ga vidim u Neumu :palacgore2

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 22 kol 2009, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
RajvoSa je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Samo potvrda onog što ponavljamo zadnjih 19 godina - sami smo sebi najgori neprijatelji.


Malo ćemo "popričat" kad ga vidim u Neumu :palacgore2


Ma samo mu nabij TV na glavu , i to onaj katodni 72 cm stara tipa sa vakuumskim cijevima :smajl006


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 22 kol 2009, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Malo ćemo "popričat" kad ga vidim u Neumu :palacgore2


Ma samo mu nabij TV na glavu , i to onaj katodni 72 cm stara tipa sa vakuumskim cijevima :smajl006


Ma znam na šta će se izvlačiti (i on i njemu slični) - "Eh da mene nema bilo bi još gore", a kada oformimo Herceg Bosnu pisat će memoare tipa "Kako sam rušio sistem iznutra..." :rigam :evotigana

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 22 kol 2009, 19:17 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
dok sam nedavno bio u BiH pogledao sam nakratko 2x po 10 minuta tu emisiju i nisam mogao gledati do kraja, Bošnje su prestigli Srbe što se tiče propagande, HVO je prikazan kao bad guys što me ne čudi od multietniĆara, ali taj Sefer nigdje ni riječi o zločinima Srba koji su napravili nad Bošnjacima, i nakon svega što su im Srbi napravili njima je najveći neprijatelj Hercegovac.

i to me ne čudi, jer Sefer je ipak Srbin i tako je bilo i u ratu - "kolju nas četnici, majku im ustašku", i zbog te propagande me ne čudi što raja danas više mrzi Hrvata nego Srbe nakon svega što su im Srbi napravili, nije raja kriva, tako ih dresiraju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 23 kol 2009, 13:14 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
ima li to di za skinut?

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 332 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 473 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO