|
|
Stranica: 2/5.
|
[ 110 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:03 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
|
Dok vi uzimate vukojebinu od Ozrena, dotle gubite Gorazde po istom tom scenariju :)
Tako ste i 93 isli oslobadjati nemuslimanska podrucja da bi vas poklali tamo gdje se bili vecina.
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NikolaNiš
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:04 |
|
Pridružen/a: 05 stu 2013, 16:57 Postovi: 157
|
Karabaja je napisao/la: Ovo treba uzeti, prije dolaska Bayraktara!  Msm jasno je da se zafrkavaš, ali ajde... Kako Bošnjaci mogu, sa ikakvim uspehom, napasti Majevicu, koja je nadmorski na višoj koti, sa sve Bijeljinom i Srbijom iza nje? Ili ko će napadati područje Mrkonjić Grada, napušteni USK? Banja Luka, Prijedor i cela zapadna Krajina si rasterećeni dovoljno da se sami pozabave odbranom tog područja. Aj za Lukavicu (sve do uključenja Srbije, koja je i zakonski obavezala sebe da brani RS) i da razumem, ali ko će zauzeti Romaniju i Pale, koji su na višoj koti?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:05 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
Naša Kvačica je napisao/la: Inače, mislim da je moguć sukob na relaciji Sarajevo - Istočno Sarajevo. Tu su blizu jedni drugima, pa su troškovi napada manji, ne treba puno transporta, a imaju solidne resurse u Sarajevu. Zato EUFOR i jeste tu stacioniran Sto kaze Brada, jedan za drugim bi se saplitali unazad nizbrdo, nazad u dolinu smoga.
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:05 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13252 Lokacija: 🇮🇷
|
dudu je napisao/la: Karabaja je napisao/la: Braćo Bošnjaci sa foruma, otvaram ovu temu za nas. Sve manje-više znamo, svi koji smo ovdje smo već dobili interne upute, ali zelio bih da ukljucim i ostale koji mozda nisu. Ovaj put rat ćemo voditi ofanzivno, to znamo. Znamo i da će nam glavni adut biti faktor iznenađenja. Uskoro bi se trebao ozvaničiti dolazak Bayraktara. Međutim, to će se desiti nakon sto dodik formira VRS. Naš faktor iznenađenja je da ćemo udariti prije. Potrebno je postići stanje na terenu prije dolaska Bayraktara, koje će njihov dolazak zacementirati određeno vrijeme. Pitanje je jedino, gdje prvo? Ovako ja mislim da bi trebalo ići: Opštine Doboj i Petrovo, na međi sa Gračanicom.
Opština Petrovo(svega 6000 stanovnika) je sa svih strana okružena našom teritorijom, dok je sa Dobojom veže samo jedan klanac, pored našeg sela(Stanić Rijeka). Prvi udar treba ići iz smjera Gračanice, Lukavca i Banovića. Cilj će biti demoralisanje neprijatelja, protjerivanje i slijevanje izbjeglica u Doboj(ostat će koridor u klancu rijeke Spreče). Druga faza bi bila još jedan faktor iznenađenja, uzmanje samog grada Doboja koji je slijepo crijevo RS. U toku zbrinjavanja ozrenskih izbjeglica i konsolidacije redova, dalje bi se islo iz pravca Matuzića Gračanice i sela Lukavice(preko brda Becanj, mrzi me da postavljam slike, sve se vidi na google maps). Na Dobojskoj opštini takođe postoji nekoliko naših sela, koja se nalaze na koridoru između Doboja i Modriče, čiji zadatak(pošto se nalaze na uzvišenju) bi bio artiljerijska podrška i sprječavanje podrške iz pravca Modriče. Govorimo o akciji od 72h, te nakon toga cementiranju stanja na terenu. Pozivam i prijatelje iz ostalih dijelova naše Domovine da se uključe, ima li neko iz okoline Mrkonjića ili iz Sarajeva. Kakvo je stanje na terenu? Vrijeme je. samo za info, za ovakve stvari je jedan musliman s jackovog foruma završio u zatvoru. Citat: Policija Brčko distrikta danas je, nakon pretresa stanova na dvije lokacije u Brčkom, identifikovala i stavila pod policijski nadzor lice A.S. (26) za koje postoji osnovana sumnja da je od 5. januara na sajtu http://www.bosnahistorija.com pisao nacionalno uvredljive sadržaje, potvrdio je Srni portparol policije distrikta Halid Emkić. Kako Srna nezvanično saznaje, riječ je o Abedinu Smajiću, sinu jednog brčanskog imama, koji je kao aktivista foruma registrovan kao El Fatih cd5, razmjenjujući sa istomišljenicima informacije o "rasporedu snaga u i oko Brčko distrikta radi oružanog napada". Šef policije Brčko distrikta Goran Lujić rekao je Srni da je kod A.S. pronađena hardverska oprema i softver sa kojom je izvršio krivično djelo "izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje, razdora i netrpeljivosti". Lujić je istakao da je riječ o prvom slučaju otkrivanja takozvanog sajber kriminala koji se u praksi veoma teško otkriva i da je zato ponosan na policijske službenike, koji su za vrlo kratko vrijeme uspjeli ući u trag počiniocu ovog krivičnog djela. Lujić je rekao da će se izvršiti vještačenje zaplijenjenog materijala i opreme i da će biti poslat izvještaj o počinjenom krivičnom djelu tužilaštvu. Na sajtu na kome je bilo aktivno ovo lice doslovno je objavljena poruka "Za početak udariti na sela Vujičiće, Gajeve i Bukvik kao neki naš cilj i plan. Tu moramo da uništimo pravoslavne, jer ovi mogu da jave četnicima šta oni iz Maoče planiraju". "Dobro je što je linija bošnjačkih sela od Rašljana do Broda i ulaza u grad Brčko danas homogena bošnjački i što se nije promijenila situacija. Prvo treba napasti i neutralisati naselje Grčica i Ilićka sa bijeljinske strane. Od strane Ivika i Gluhakovca napasti Grbavicu i uzeti ulice, te se tako osigurati od napada iz pravca Lončara", navodi se u strategiji koju je A.S. razmjenjivao sa izvjesnim Džekom, Drinom i Abdurahmanom. https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /100313001Pošalji ministru sigurnosti BiH 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:06 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
|
Na kraju ce Karabaju uhapsiti zbog izgovorenih reci virtualno 'mesto Dodika PAHAHAHAHAH
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:06 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
|
Na kraju ce Karabaju uhapsiti zbog izgovorenih reci virtualno, 'mesto Dodika PAHAHAHAHAH
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:07 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
Treba otvoriti posebnu temu za boravak Karabaje u pritvoru, da se skupimo bratski za cigare i heroin da mu se posalje, podrska disidentu kao Seselj sto je Aliji pomagao tokom tvorza 
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:08 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64256 Lokacija: DAZP HQ
|
Karabaja je napisao/la: dudu je napisao/la: samo za info, za ovakve stvari je jedan musliman s jackovog foruma završio u zatvoru. https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /100313001Pošalji ministru sigurnosti BiH  evo letim, samo kažem, nije se zajebavati s tim.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zbl
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:09 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02 Postovi: 2011
|
|
Neće. A i ako ga uhapse, organizovacemo humanitarnu akciju na forumu. Kupovacemo mu cigare i voce i ići u posjete.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:10 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13252 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Tema je interno Bošnjačka(i BiH ostalih patriota). Molim ostale da ne spamaju, hvala.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storaB
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:11 |
|
Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46 Postovi: 8208 Lokacija: Republic of Srpska
|
|
On je dijasporac. Pa će to hapšenje ići malo teže. Sve dok ne odluči na godišnji odmor doći. Tu već MUP RS radi posao.
_________________ [img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ObjektivnaPublika
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:12 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2021, 23:26 Postovi: 2484 Lokacija: Sarajevo
|
Karabaja je napisao/la: Tema je interno Bošnjačka(i BiH ostalih patriota). Molim ostale da ne spamaju, hvala. U slucaju da srpsko stanovnistvo zeli ici prema Srbiji, treba omoguciti Centrotransove autobuse i besplatan prijevoz
_________________ High Mobility Anti russian System
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:14 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
|
Jel Karabaja bese opsednut cvarcima ili onaj drugi?
Morali bi i cvarke da mu saljemo, da se zastiti od Migranata u pritvoru.
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:15 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Citat: Karabaja
Joined: Wed Mar 17, 2021 4:33 pm Posts: 2530 Location: Bosanski Gvantanamo Warnings: 1 
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:24 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
Karabajin plan ce rezultirati novim granicama 
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
sokacveseli
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:26 |
|
Pridružen/a: 22 lip 2021, 09:22 Postovi: 902
|
Karabaja je napisao/la: Ovo treba uzeti, prije dolaska Bayraktara!  Ulažem sve svoje marke da bi vas najviše izginulo protiv Majevičkih četnika. Iako bi bilo stvarno interesantno gledati kako muslimani pokušavaju ući u recimo Lopare kako si označio. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zbl
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:28 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02 Postovi: 2011
|
|
Sutra će ovo biti u svim novinama i portalima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Niko Komadina
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:29 |
|
Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34 Postovi: 12303 Lokacija: Sjeverna Bosna
|
Najveci crnjak sto ce vecina prije dolaska Bajraktara otici ovdje :) 
_________________ Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tankosic
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:32 |
|
Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54 Postovi: 5371
|
DrMag je napisao/la: Karabajin plan ce rezultirati novim granicama  Nedjo Mitrovic najveci prorok nasih krajeva.
_________________ Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.
A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:33 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13252 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Eto dobili ste najjaktivniju temu ikad, sad ključajte
|
|
| Vrh |
|
 |
|
elit star
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:34 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59 Postovi: 3324
|
|
Rekao sam i ponovo kažem. Ko uđe u Republiku Srpsku,živ neće izaći. Nemojte posle kukati za poginulima.
_________________ Ja radim šta ja hoću.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zbl
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:35 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02 Postovi: 2011
|
Karabaja je napisao/la: Eto dobili ste najjaktivniju temu ikad, sad ključajte Što? Zajebavo si se?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Svarog
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:42 |
|
Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50 Postovi: 10452 Lokacija: Banja Luka
|
Ostaće upamćeno da je u '' sri nov 03, 2021 8:41 pm'' naš kolega Karabaja započeo rat . Jbga. 
_________________ Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:43 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13252 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Sa planine Trebave, topovi se čuju!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zbl
|
Naslov: Re: Gdje ćemo prvo? Postano: 03 stu 2021, 21:45 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02 Postovi: 2011
|
Karabaja je napisao/la: Sa planine Trebave, topovi se čuju! Razradi malo.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|