HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 16:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
pjosip je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Bilo bi dobro kad bi ti likovi prešli sa riječi na djela...da konačno izvučemo novinarčiće, spodobe sa foruma, hinje koji bi ti nešto opsovali tj. promrmljali sebi u bradu - na ledinu, na konačni obračun (fizički). Pa da vidimo čija majka crnu vunu prede.



Nisu samo oni u pitanju. Kazem ti, ozbiljni, obicni ljudi sa ceste, susjedi, bakice, za koje bi rekao da im je stran svaki oblik mrznje.


Očito nisi dovoljno gledao horor filmove. Kada vampiru zabiješ kolac u srce, dolazi do otriježnjenja svih onih koji su bili pod njegovim utjecajem :zubati

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:33 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
ja se još češće krećem među ljudima koji nisu hercegovci pa nisam baš uočio neku netrpeljivost.
uglavnom zlonamjerna netrpeljivost dolazi od onih kojima smetaju i branitelji odnosno hrvati desnije političke orijentacije.
kod ostalih se radi uvrh glave o benignijoj verziji poneke kritike ili opaske koju primjećujem manje više u odnosu na svaku regiju tj. stanovnike na neki način s tim da u tim slučajevima postoji itekako razumijevanje političkih problema našeg naroda.
hrvati su općenito narod koji voli podjebavati same sebe po minimalnoj razlici.
isti mentalni sklop koji je s pozicije sinjanina srpeman tražiti mane kod splićanina i vikovčanin kod osječanina ponekad će se dotaknuti i nas.
to više proizlazi iz spomenutog mentalnog sklopa koji voli opaliti po drugome, pa ako je netko osjetljiviji to će protumačiti kao napad.
ne treba ponekad zanemariti da puno našeg svijeta nekim postupcima prilično potakne takve pojave.
kažem, treba raditi razliku između tipično hrvatskog podjebavanja svega i svakoga i ljevičarske mržnje koja kroz prizmu hercegovaca i hrvata iz bih općenito, izražava svoju odbojnost prema hrvatskim nacionalnim vrijednostima.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
RajvoSa je napisao/la:
Očito nisi dovoljno gledao horor filmove. Kada vampiru zabiješ kolac u srce, dolazi do otriježnjenja svih onih koji su bili pod njegovim utjecajem :zubati



Oni ti u biti reagiraju samo na lovu ili kad im stranac zaprijeti.

Ovaj prvi dio mozemo rijesiti i sami jednom inicijativom koja bi odjeknula a ovaj drugi - ne znam, njima je jako bitno sta ce stranac reci a mi bas i nismo nesto popularni kod njih.. (izmedju ostalih) :zubati

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:39 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
pjosip je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
renato baretić je uvijek bio na tragu takvih misli a pripada ljevičarskom krugu osrednjih pisaca kao što je jergović, tomić, ferić...
pa svaki dan u nekoj njegovoj kolumni se može pročitati nešto slično i kao takav nije niti najmanje reprezentativan.



Ako svaki dan on tako nešto piše, u isto vrijeme ga pušta njegov medij, nitko se ne buni - znači da je čovjek popularan, zar ne ?

Ima svoju čitateljsku "bazu" on važi kao intelektualac, "opinionmaker" - ne govori li to tebi nešto ili ćeš radije vjerovati svom rođaku koji živi u Sesvetama i govori "ma to ti je ništa bolan, ne mogu nam ništa 'vako il onako".


tko će se buniti?
jednostavno ga se ne čita.
ti misliš ako on stalno piše da ga ljudi vole i zato kupuju nacional.
frende, taj neisplativi list kao mnogi drugi se ne financira iz prodaje nego od zakrpa koje upumpavaju medijski gospodari koji preko takvih žele utjecati na javno mnijenje.
šta misliš zašto je feral propao?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
caporegime je napisao/la:
tko će se buniti?
jednostavno ga se ne čita.
ti misliš ako on stalno piše da ga ljudi vole i zato kupuju nacional.
frende, taj neisplativi list kao mnogi drugi se ne financira iz prodaje nego od zakrpa koje upumpavaju medijski gospodari koji preko takvih žele utjecati na javno mnijenje.
šta misliš zašto je feral propao?



Baretić je kolumnista i u Slobodnoj Dalmaciji.

Donekle mi je jasno to tvoje umanjivanje problema. I ja sam ponekad sklon tome.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Pa šta je taj Vukojević sin rekao..gukni više..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 12:46 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
pjosip je napisao/la:


Nisu samo oni u pitanju. Kazem ti, ozbiljni, obicni ljudi sa ceste, susjedi, bakice, za koje bi rekao da im je stran svaki oblik mrznje.


Očito nisi dovoljno gledao horor filmove. Kada vampiru zabiješ kolac u srce, dolazi do otriježnjenja svih onih koji su bili pod njegovim utjecajem :zubati


e da si vidio kad je jednom neki seronja u tramvaju na glas pričao kako je tito bio zakon i kako nabije na *** sve one koji tako misle.
5 tramvajskih stanica je jazavac trpio uvrede najgore vrste, psovke, ponude za izlazak da to riješimo kao muškarsci (naravno da je odbio). njegov frend je taktički umakao a ovaj jazavac je morao slušati o tome kako je rogonja, kako mu se žena jebe za sitniš, kako mu je kćerka narkomanka koja je kara za crtu, kako ga maltraju u firmi, kako su mu roditelji nepismeni proleteri sitnog zuba, kako nema muda u životu.
frajer se nije ni pokušao ražestiti, malo srao o pravdi ali je brzo postao samo nijemi promatrač poniženja.
oko njega je nastala praznina, svi su gledali u pod.
:sega :sega :sega :sega uljepšao mi je dan.
inače malo ćeš takvih naći. oni skupljaju hrabrost tek kad odu u neke svoje lokale ili po netu.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Ne treba suditi narod prema medijima, vlasnici većine medija su stranci, nekima od njih nije cilj samo profit nego širenje svojih političkih ideja, recimo vlasnik njemačkog WAZ-a nema u Hrvatskoj sigurno neki interes samo za profitom, pošto u svakom većem njemačkom gradu ostvaruje veću zaradu nego na cijelom Balkanu.

Njemački WAZ je vlasnik EPH, njihove novine kod nas su zabranjeni List, Slobodna Dalmacija, Sportske novosti, Slavonski dom, Dubrovački vjesnik i mnoge druge, u Srbiji su većinski vlasnici Politike i Dnevnika, te brojnih drugih tiskovina na području bivše Jugoslavije. Glavni čovjek tog WAZ-a je njemački ljevičar Bodo Hombach...

Austrijska Styria je vlasnik Večernjeg lista i 24sata, dakle politika većine tiskovina u Hrvatskoj ovisi o volji malog kruga ljudi, glavni ljudi WAZ-a i Styrie mogu kod nas kreirati javno mnijenje kako ih volja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Inkvizitor je napisao/la:
Pa šta je taj Vukojević sin rekao..gukni više..



To ti je inače bio u vrijeme '90-ih jedan od najpopularnijih kafića u kompleksu Cibona dvorane.
Kaze da je znao se iz cista mira pred osobljem i gostima znao glasno komentirati kako je on 'ercegovac i da on sa Zagorcima ne moze. Znao je vaditi pare na stol, maltene bacati okolo a njih je zajebavao oko tringlta. Ovaj ih je ostajao dvorit nakon fajronta a nikakve plaće za to nije bilo nego valjda da bude sretan što ima posao. Ako bi netko i dosao na vrata, propusnica bi mu bila "je li to neko od naši'". "Naši" su bili ekipa sa "pištoljima i lovom".

Stalno je pred svima idealizirao tu Hercegovinu, ovaj kaze da je u sebi mislio "pa zašto onda ne ideš tamo".

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
caporegime je napisao/la:
pjosip je napisao/la:


Ako svaki dan on tako nešto piše, u isto vrijeme ga pušta njegov medij, nitko se ne buni - znači da je čovjek popularan, zar ne ?

Ima svoju čitateljsku "bazu" on važi kao intelektualac, "opinionmaker" - ne govori li to tebi nešto ili ćeš radije vjerovati svom rođaku koji živi u Sesvetama i govori "ma to ti je ništa bolan, ne mogu nam ništa 'vako il onako".


tko će se buniti?
jednostavno ga se ne čita.
ti misliš ako on stalno piše da ga ljudi vole i zato kupuju nacional.
frende, taj neisplativi list kao mnogi drugi se ne financira iz prodaje nego od zakrpa koje upumpavaju medijski gospodari koji preko takvih žele utjecati na javno mnijenje.
šta misliš zašto je feral propao?


On se financira sigurno i na druge nacine, al definitivno ne kroz svoju prodaju!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
A jeba te koja histerija.. Vidim da su oni, koji su to htjeli, koske pobacali na prava mjesta.
Sve sam mogao vjerovat, ali da ce ovdje , na ovom forumu naci plodno tle udbaska podmetanja
raznih medija s ciljem da rascjepe Hrvate na ove i one, nisam vjerovao. Zar nismo vec odavno
razjebali, unistili te stereotipe o Hercegovcima i Bosancima. Zar treba ponavljati da to u Hrvatskoj potenciraju
obicni ljigavci kojima su krivi BH Hrvati i onda kad im se kita pred zenom ili ljubavnicom dici nece
jer se osjecaju inferiorni nama u svakom pogledu.. A opet to je manjina, kao onaj "iz Hrvatske" koji napisa par
postova na ovu temu.. Nemaju pojma o zivotu, citaju medije koji svoje frustracije lijece na nama , po
njima kreiraju svoj stav i onda lupetaju gluposti.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Tulkas je napisao/la:
A jeba te koja histerija.. Vidim da su oni, koji su to htjeli, koske pobacali na prava mjesta.
Sve sam mogao vjerovat, ali da ce ovdje , na ovom forumu naci plodno tle udbaska podmetanja
raznih medija s ciljem da rascjepe Hrvate na ove i one, nisam vjerovao. Zar nismo vec odavno
razjebali, unistili te stereotipe o Hercegovcima i Bosancima. Zar treba ponavljati da to u Hrvatskoj potenciraju
obicni ljigavci kojima su krivi BH Hrvati i onda kad im se kita pred zenom ili ljubavnicom dici nece
jer se osjecaju inferiorni nama u svakom pogledu.. A opet to je manjina, kao onaj "iz Hrvatske" koji napisa par
postova na ovu temu.. Nemaju pojma o zivotu, citaju medije koji svoje frustracije lijece na nama , po
njima kreiraju svoj stav i onda lupetaju gluposti.


Da su sterotipi i predrasude iza nas ne bi imali probleme koje imamo. Svaki dan se mozes susresti s tim glupostima. Dosta ti je bilo samo sad za vrijeme predsjednicke kampanje.
Dodjes u Zagreb i lik ti kaze nece nas voditi zatucani Hercegovac, kad majmuna upitas a kako to da te taj isti na gradskoj razini uspjesno vodi vec godinama, blene u tebe ko tele u sarena vrata!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 13:53 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
pjosip je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:
Pa šta je taj Vukojević sin rekao..gukni više..



To ti je inače bio u vrijeme '90-ih jedan od najpopularnijih kafića u kompleksu Cibona dvorane.
Kaze da je znao se iz cista mira pred osobljem i gostima znao glasno komentirati kako je on 'ercegovac i da on sa Zagorcima ne moze. Znao je vaditi pare na stol, maltene bacati okolo a njih je zajebavao oko tringlta. Ovaj ih je ostajao dvorit nakon fajronta a nikakve plaće za to nije bilo nego valjda da bude sretan što ima posao. Ako bi netko i dosao na vrata, propusnica bi mu bila "je li to neko od naši'". "Naši" su bili ekipa sa "pištoljima i lovom".

Stalno je pred svima idealizirao tu Hercegovinu, ovaj kaze da je u sebi mislio "pa zašto onda ne ideš tamo".


nisam nikada bio svjedokom takvih ispada ali da je "viša" tip koji u potpunosti odgovara opisu jest!
nije on loš ali takvi postupci nam samo štete, a nije in jedini takav.
lik je od malih nogu, poput mezimca, bio u društvu starijih naših hercegovaca vis a vis starog vice. bilo je tu krimosa, švercerea, nasilnika, policajaca, vojnika...
čak su ga oblačili u odoru i vodali sa sobom po terenu, jasno, nije pucao ali je se sa ostalim generalima, "upoznavao se sa situacijom"
čovjek koji je preskočio jedno razdoblje u životu i odrastanju. braća su mu drukčija, pogotovo "gode" koji se po ničemu nije razlikovao od svojih vršnjaka, štoviše potpuno se uklapao u imidž običnog mladića,studenta, željnog provoda, tuluma, pičke....

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68945
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Antihercegovačka histerija je po meni jako dobra stvar. Dok god se priča o nama nije loše.
Iz toga će kao rezultat izaći bar malo veća informiranost u RH, a emocije ionako splasnu i zaborave se ko da ih nikad nije ni bilo.

Love me, hate me, just please don't ignore me :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ne zaboravite "histerisati" i protiv Bosanaca i Posavaca, ta nijesmo šugavi!

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Prošli izbori i splašnjava, do sljedećih izbora...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2009, 23:58
Postovi: 129
mara je napisao/la:
Da su sterotipi i predrasude iza nas ne bi imali probleme koje imamo. Svaki dan se mozes susresti s tim glupostima. Dosta ti je bilo samo sad za vrijeme predsjednicke kampanje.
Dodjes u Zagreb i lik ti kaze nece nas voditi zatucani Hercegovac, kad majmuna upitas a kako to da te taj isti na gradskoj razini uspjesno vodi vec godinama, blene u tebe ko tele u sarena vrata!


Ocito si i naletila an tele kad ti nije znao objasnit da milijardu kuna minusa i visoki porezi i rezije bas i nisu uspjesno upravljanje.

Fascninantno je to vase razmisljanje da Bandic nije izabran zato kaj je hercegovac koda je to jedini "problem" kod njega.

Pa tog istog Bandica su takvi telici birali 10 godina, ali onda je ispred sebe imo oznaku SDP. Ovaj put nije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
lostcase je napisao/la:
Ocito si i naletila an tele kad ti nije znao objasnit da milijardu kuna minusa i visoki porezi i rezije bas i nisu uspjesno upravljanje.

Fascninantno je to vase razmisljanje da Bandic nije izabran zato kaj je hercegovac koda je to jedini "problem" kod njega.

Pa tog istog Bandica su takvi telici birali 10 godina, ali onda je ispred sebe imo oznaku SDP. Ovaj put nije.



Jos je fascinantnija tvoja neupucenost u cinjenicu da su zadnji izbori za gradonacelnika bili prvi izbori u povijesti na kojima sa gradonacelnik birao NEPOSREDNO !

Imenom i prezimenom.


Nesto nije u redu sa tvojim shvacanjem zagrebacke tradicije.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
lostcase je napisao/la:
mara je napisao/la:
Da su sterotipi i predrasude iza nas ne bi imali probleme koje imamo. Svaki dan se mozes susresti s tim glupostima. Dosta ti je bilo samo sad za vrijeme predsjednicke kampanje.
Dodjes u Zagreb i lik ti kaze nece nas voditi zatucani Hercegovac, kad majmuna upitas a kako to da te taj isti na gradskoj razini uspjesno vodi vec godinama, blene u tebe ko tele u sarena vrata!


Ocito si i naletila an tele kad ti nije znao objasnit da milijardu kuna minusa i visoki porezi i rezije bas i nisu uspjesno upravljanje.

Fascninantno je to vase razmisljanje da Bandic nije izabran zato kaj je hercegovac koda je to jedini "problem" kod njega.

Pa tog istog Bandica su takvi telici birali 10 godina, ali onda je ispred sebe imo oznaku SDP. Ovaj put nije.


Znači,SDP je farma kad ima toliko teladi?Pošto vidim da imaju svi mobitele,onda su mobitelad.Kad će stampedo na Hercegovinu? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
lostcase je napisao/la:
mara je napisao/la:
Da su sterotipi i predrasude iza nas ne bi imali probleme koje imamo. Svaki dan se mozes susresti s tim glupostima. Dosta ti je bilo samo sad za vrijeme predsjednicke kampanje.
Dodjes u Zagreb i lik ti kaze nece nas voditi zatucani Hercegovac, kad majmuna upitas a kako to da te taj isti na gradskoj razini uspjesno vodi vec godinama, blene u tebe ko tele u sarena vrata!


Ocito si i naletila an tele kad ti nije znao objasnit da milijardu kuna minusa i visoki porezi i rezije bas i nisu uspjesno upravljanje.

Fascninantno je to vase razmisljanje da Bandic nije izabran zato kaj je hercegovac koda je to jedini "problem" kod njega.

Pa tog istog Bandica su takvi telici birali 10 godina, ali onda je ispred sebe imo oznaku SDP. Ovaj put nije.


Zagreb je zaduzen, a koji to grad trenutno nije? Zagreb je napredovao otkad je Bandic u gradonacelnickoj stolici, to mu nitko ne moze zanjekati!
Navodis jos jedan dokaz licemjerja. Da je on bio SDPov kandidat ljubili bi mu dupe na svakom koraku, znaci da su telci svi od reda! Imate u Zagrebu dosta sposobnih, zasto onda ti belosvetski purgeri sebi ne izaberu nekog sposbnijeg. Ili je i to neka hercegovacka spletka preko rodbinske veze?

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 14:53 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2010, 00:15
Postovi: 208
Omg ...mislim da sad bilo koji radikalniji velikosrbin ili bosnjak ima orgazam kad ovo cita :neznam

Pizdite zbog nicega ..umisto da se energije usmjeri u pozitivne stvari..bitno da zagrepcani nevaljaju da niko ziv nevalja ...ako se vec bunis da ti se u zagrebu stvaraju stereotipovi o hercegovcima onda nemoras stvarat iste stereotipove :rigam

Zagrepcani sami sebi valjaju i to je najbitnije a hrvatska je iako mala zemlja i sama po sebi podrucje s raznolikim kulturnim svjetonazorima
Mozda su ljudi u hercegovini slicniji dalmatincima nego zagorcima ali to uopce nije minus nego plus ..tu sad ispada ko da su u zagrebu losi jel su vise nalivo ili da su zagrepcanima svi juzniji losiji jer su vise nadesno ...koja je smisao tog etiketiranja..do ceg to dovodi ..cemu uopce to ?
Nemozes nekog slat u onu stvar a onda ocekivat da ce te potpuno razumit :confused1

U ovom stanju najvise profitiraju ljudi kojima je glavna recenica na pameti ona ..ako ste hrvati odite u hrvatsku ili netko kome je svaka trobojnica sa sahovnicom fasistcki znak :(

Ja nisan nikakav vjernik nit uopce imam neki osjecaj za religiju ali znam da su jedni od najvecih turista u međugorje dalmatincki iseljenici .. koji ponekad vise tamo potrose novaca nego na svojin otocima ili mistima uz more ..i kad je zapostavljanje u pitanju..sta jedan sibenik bez bolnice doslovce i cili devastiran ima za rec ...sta sela u zagori o kojima su mnogi zaboravili mogu kazat o zapostavljanju ..ali cak i sta zagreb ima rec o tome jer tamo se stadion nemoze izgradit vec godinama
Mozda hrvati u BIH i jesu u tezem stanju..ali nisu nit RH stanovnici u boljem stanju :(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 15:00 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2009, 23:58
Postovi: 129
mara je napisao/la:
Zagreb je zaduzen, a koji to grad trenutno nije? Zagreb je napredovao otkad je Bandic u gradonacelnickoj stolici, to mu nitko ne moze zanjekati!
Navodis jos jedan dokaz licemjerja. Da je on bio SDPov kandidat ljubili bi mu dupe na svakom koraku, znaci da su telci svi od reda! Imate u Zagrebu dosta sposobnih, zasto onda ti belosvetski purgeri sebi ne izaberu nekog sposbnijeg. Ili je i to neka hercegovacka spletka preko rodbinske veze?


Drugo je biti zaduzen a drugo je imati MINUS milijardu kuna na racunu.....zaduzen je nekoliko puta toliko.....

Pa da, SDPovci su odglasali partijski, svi listom za kandidata SDPa, nisu vrludali ko HDZovci.... dosad je inace bila fama o HDZovskom birackom tijelu koje zaokruzi i konja ako iza njega pise HDZ.

A kaj se purgera tice oni su manjina u Zagrebu , zakaj SDPovci nisu izabrali drugog precjednika SDPa u Zagrebu neznam pitaj ih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
lostcase je napisao/la:
Drugo je biti zaduzen a drugo je imati MINUS milijardu kuna na racunu.....


Proračun Zagreba je oko 8 milijardi kuna. Ako je zaduzenje 1 milijardu to znaci da je udio zaduzenja u proracunu cca 18%.

Proracun Hrvatske je oko 120 milijardi kuna sto iznosi oko 17 milijardi eura. Vanjski dug Hrvatske je 43 milijarde eura, dakle 2.5 puta tj. 250%.

18% naspram 250% ?


I ti spominjes da je netko drugi - tele?

Pa ti ne znas elementarnu matematiku!

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
lostcase je napisao/la:
mara je napisao/la:
Zagreb je zaduzen, a koji to grad trenutno nije? Zagreb je napredovao otkad je Bandic u gradonacelnickoj stolici, to mu nitko ne moze zanjekati!
Navodis jos jedan dokaz licemjerja. Da je on bio SDPov kandidat ljubili bi mu dupe na svakom koraku, znaci da su telci svi od reda! Imate u Zagrebu dosta sposobnih, zasto onda ti belosvetski purgeri sebi ne izaberu nekog sposbnijeg. Ili je i to neka hercegovacka spletka preko rodbinske veze?


Drugo je biti zaduzen a drugo je imati MINUS milijardu kuna na racunu.....zaduzen je nekoliko puta toliko.....

Pa da, SDPovci su odglasali partijski, svi listom za kandidata SDPa, nisu vrludali ko HDZovci.... dosad je inace bila fama o HDZovskom birackom tijelu koje zaokruzi i konja ako iza njega pise HDZ.

A kaj se purgera tice oni su manjina u Zagrebu , zakaj SDPovci nisu izabrali drugog precjednika SDPa u Zagrebu neznam pitaj ih.


Minus milijardu kuna po tebi nije zaduzenje, nego katastrofa! Nemas ti blage veze sto pricas! Zaduzenje koje Zagreb ima, taj grad moze podnjeti, to je sada samo postala elementarna hajka protiv Bandica! Svaki grad je zaduzen, samo nema gradonacelnika koja ide kontra struje!
A vidis da je to kod HDZa ocito neka nuspojava, cim se iza konja treba napisati HDZ, dok su u SDPu ocito sve konji i njihove bolje polovice!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Histerija protiv BH Hrvata
PostPostano: 13 sij 2010, 15:14 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2009, 23:58
Postovi: 129
pjosip je napisao/la:
lostcase je napisao/la:
Drugo je biti zaduzen a drugo je imati MINUS milijardu kuna na racunu.....


Proračun Zagreba je oko 8 milijardi kuna. Ako je zaduzenje 1 milijardu to znaci da je udio zaduzenja u proracunu cca 18%.

Proracun Hrvatske je oko 120 milijardi eura sto iznosi oko 17 milijardi eura. Vanjski dug Hrvatske je 43 milijarde eura, dakle 2.5 puta tj. 250%.

18% naspram 250% ?


I ti spominjes da je netko drugi - tele?

Pa ti ne znas elementarnu matematiku!


A jel ti znas razliku izmedju minusa na racunu i duga???

I nemoj usporedjivat grad Zagreb kao subjekat skupa sa cijelom HR ( u ciji dug je medju ostalim ukljucen i dug grada Zagreba ali i dug svakog pojedinog gradjanina )

Uglavnom, lijepo je kaj ste vi u HercegBosni zadovoljni Bandicevim vodenjem grada Zagreba, mozda dobijete priliku da ga izaberete za gradonacelnika Mostara. :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO i 388 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO