HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 11:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 16 svi 2009, 19:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Moram priznati, da sam slabo pratio sve u svezi lokalnih izbora u Hrvatskoj. Vidim da je SDP bacio trojanskog konja Josipa Kregara, da privuče jedan dio glasova SDP-ovaca u zagrebu i malo poljulja Bandićevu poziciju. Osobno sam uvjeren da Milanoviću nije stalo da Bandić postane gradonačelnik na izravnom glasovanju. Mislim da čak sam Milanović neće glasovati za Bandića na svom izbornom mjestu. :mrgreen:

Kakve su vaše prognoze i želje na sutrašnjim izborima za glavni grad Hrvatske. Inače, kakvi su omjeri u anketama u zadnjih nekoliko dana?

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 16 svi 2009, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5890
lider30 je napisao/la:
Moram priznati, da sam slabo pratio sve u svezi lokalnih izbora u Hrvatskoj. Vidim da je SDP bacio trojanskog konja Josipa Kregara, da privuče jedan dio glasova SDP-ovaca u zagrebu i malo poljulja Bandićevu poziciju. Osobno sam uvjeren da Milanoviću nije stalo da Bandić postane gradonačelnik na izravnom glasovanju. Mislim da čak sam Milanović neće glasovati za Bandića na svom izbornom mjestu. :mrgreen:

Kakve su vaše prognoze i želje na sutrašnjim izborima za glavni grad Hrvatske. Inače, kakvi su omjeri u anketama u zadnjih nekoliko dana?


Banderas pobjeđuje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 16 svi 2009, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
lider30 je napisao/la:
Moram priznati, da sam slabo pratio sve u svezi lokalnih izbora u Hrvatskoj. Vidim da je SDP bacio trojanskog konja Josipa Kregara, da privuče jedan dio glasova SDP-ovaca u zagrebu i malo poljulja Bandićevu poziciju. Osobno sam uvjeren da Milanoviću nije stalo da Bandić postane gradonačelnik na izravnom glasovanju. Mislim da čak sam Milanović neće glasovati za Bandića na svom izbornom mjestu. :mrgreen:

Kakve su vaše prognoze i želje na sutrašnjim izborima za glavni grad Hrvatske. Inače, kakvi su omjeri u anketama u zadnjih nekoliko dana?


sto se tice starog smrada kregara, meni je fascinantno kako dobar dio malogradanskih infantila ne kuzi ciji je isprdak, poltorn; samo se trebaju zapitat odakle novac za na pr spotove na hrt-u, koji se poprilicno skupo placaju; ali uzimajuci u obzir s kim imamo posla, to nije nikakvo cudo itd... :-umirem

ehm da, bandic ce sigurno pobiedit, cak sam uvjeren da bi proso odmah u prvom krugu da je napravio nezavisnu listu, ili pokrenul svoju vlastitu stranku, jer je sdp u zagrebu milan bandic, a bez njega nema sdp-a, toga je svjestan i onaj pristavi izrod milanovic, samo si to ne zeli priznati, nego radije zivi u nekim svojim mastarijama, kako je on veliki voda sdp-a...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 16 svi 2009, 22:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
lider30 je napisao/la:
Moram priznati, da sam slabo pratio sve u svezi lokalnih izbora u Hrvatskoj. Vidim da je SDP bacio trojanskog konja Josipa Kregara, da privuče jedan dio glasova SDP-ovaca u zagrebu i malo poljulja Bandićevu poziciju. Osobno sam uvjeren da Milanoviću nije stalo da Bandić postane gradonačelnik na izravnom glasovanju. Mislim da čak sam Milanović neće glasovati za Bandića na svom izbornom mjestu. :mrgreen:


Milanović je katastrofa, suparnik kakvog Sanader samo može poželjeti.

Napada Bandića koji jedini redovno pobjeđuje HDZ.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 05:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Šta je TaliBandić napravio za Hrvate BiH? Vidim da u Sarajevu izgrađuje imidž nekog novog Tita

--------------------

Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić predao je u nedjelju predstavnicima vlade Sarajevske županije i gradskih vlasti Sarajeva donaciju Gradskog poglavarstva Zagreba vrijednu oko 100 tisuća eura.
Donacija se sastoji od profesionalne podloge za tri teniska terena ukupne površine oko dvije tisuće i 300 četvornih metara.

Posjedovanje takve podloge Sarajevu bi trebalo omogućiti organiziranje teniskih turnira koji bi ispunjavali ATP standarde što do sada nije bio slučaj.

Suradnja Zagreba i Sarajeva

Ministar kulture i sporta Sarajevske županije Emir Hadžihafizbegović kazao je kako je Bandić ovim činom još jednom pokazao punu spremnost za suradnju glavnih gradova Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

- Nikada do sada nisam naišao na čovjeka koji je u tolikoj mjeri altruist i koji je spreman pomoći gdje god to može kao što je to Milan Bandić - izjavio je Hadžihafizbegović.

Sam Bandić je kazao kako samo želi potvrditi svoju privrženost Sarajevu ali i BiH "kao zemlji svojih korijena".

Ulaganje u budućnost

- Kad god budem mogao uraditi nešto (za BiH), to ću i napraviti - izjavio je Bandić pozvavši vlasti Sarajeva da nastave ulagati u kulturu i sport "jer je to ulaganje u budućnost".

Bandić je istaknuo posebnu suradnju sa sarajevskom gradonačelnicom Semihom Borovac kojoj uskoro istječe mandat.

Ona je pak kazala kako je vrlo zadovoljna jer se uspješno provodi sporazum o prijateljstvu Sarajeva i Zagreba.

Milan Bandić u subotu je u Tuzli dobio priznanje lokalnog lista za najboljeg gradonačelnika u regiji u 2008. godini.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 07:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Natječe se, da u popularnosti sa Mesićem u borbi za novog Tita. Ovaj ga čak spominje u kontekstu za svog nasljednika. On kao i Ćiro, taj ima sto kaputa. Opet žele na istu foru, mi ćemo podilazit muslimanima pa će oni shvatiti da smo im mi najbolji i da ne mogu bez nas.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Ja Bandića ne mogu smisliti. Opet s druge strane volim ga ko brata, jer ga mrze likovi kao refka, brankec... sjećate se brankeca :-zubati najjače je što je brankec cijelo vrijeme nosio potpis "grad u kojem Bandić nikad više neće biti gradonačlnik"... samo kako izgleda ipak će biti.

"Prema izlaznim anketama koje je za RTL televiziju provela agencija Puls, u zagrebačkoj utrci za gradonačelničku fotelju uvjerljivo vodi Milan Bandić. Bandiću ankete daju čak 48,5 posto glasova, dok dvostruko ma nje, 23,4 posto, ima Josip Kregar. Treći je HDZ-ov kandidat Jasen Mesić s razočaravajućih 12,9 posto glasova. Na listi za zastupnike u gradskoj skupštini također vodi SDP sa 36,5 posto glasova, a drugi je HDZ sa 18,2 posto."

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Zagreb je takav grad da samo neka ljevičarska opcija ima šanse za uspjeh, kad već gradonačelnik Zagreba mora bit ljevičar, onda bolje da bude Bandić nego netko drugi, meni ne pada na pamet nijedan ljevičar kojeg smatram boljim, ustvari Bandić je jedini od njih od kojeg mi se ne povraća, mada se ne slažem niti sa njegovom politikom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5890
Starfucker226 je napisao/la:
Zagreb je takav grad da samo neka ljevičarska opcija ima šanse za uspjeh, kad već gradonačelnik Zagreba mora bit ljevičar, onda bolje da bude Bandić nego netko drugi, meni ne pada na pamet nijedan ljevičar kojeg smatram boljim, ustvari Bandić je jedini od njih od kojeg mi se ne povraća, mada se ne slažem niti sa njegovom politikom.


Ne vidim samo po čemu je Bandić ljevičar (osim što je u stranci koja je "lijeva"). Bandić nema nikakve oznake ljevičarenja kao drugi: kult partizanije, koketiranje s Jugoslavijom, lupetanje o ustašama i NDH, glancanje Titovog "lika i dela", minoriziranje Bleiburga,....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Pa kako nema navedene oznake ljevičarenja, a poznate su njegove izjave u vezi promjene imena Trga maršala Tita? I ne samo to, nego je prije mjesec, dva vratio ulicu "heroju" Ivi Loli Ribaru.

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 17 svi 2009, 23:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Mali off. Dobro ih je Kerum sve isprašio u Splitu. U drugom krugu će Kuretovi definitivno glasovati za njega.

Volio bih vidjeti sada face neovisnih intelektualaca, što vole slati otvorena pisma. :-bicedobro

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Hebo mu HadziHAFIZbegivic sve blesavo...I Sarajevo i teniski tereni u Taliban city-u ga jebali. Bolje da je tih 100 milja poklonio bolnici u Livnu ili negdje drugdje..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Jel to u nama nešto genetski u narodu , taj ulizivački gen ? Pa toliko potreba našem narodu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Ma svi žele biti novi Tito...i Fikus i Talibandić. Glavni uvjet je doći nažderat se ćevapa na Baščaršiju i dobrim Bošnjanima ostaviti kakvu napojnicu od 100.000 km ili EUR.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
RajvoSa je napisao/la:
Ma svi žele biti novi Tito...i Fikus i Talibandić. Glavni uvjet je doći nažderat se ćevapa na Baščaršiju i dobrim Bošnjanima ostaviti kakvu napojnicu od 100.000 km ili EUR.



Dobro si opisao taj kompleks.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5890
RajvoSa je napisao/la:
Ma svi žele biti novi Tito...i Fikus i Talibandić. Glavni uvjet je doći nažderat se ćevapa na Baščaršiju i dobrim Bošnjanima ostaviti kakvu napojnicu od 100.000 km ili EUR.


Mislim da to nije sve. Ostavio je on love i u hrvatskim krajevima, za to znam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Ovdje nije. Samo je došao Tuđman , rekao ljudi pravi se bolnica , i tako i bi.Osim Primorca , ne znam nikog. Mesić profurao kroz dolinu kao da kuga hara...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5890
Mar-kan je napisao/la:
Ovdje nije. Samo je došao Tuđman , rekao ljudi pravi se bolnica , i tako i bi.Osim Primorca , ne znam nikog. Mesić profurao kroz dolinu kao da kuga hara...


Dobro, potražit ćemo Bandićeve stope, da vidimo što je sve radio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 19:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Hroboatos je napisao/la:

Dobro, potražit ćemo Bandićeve stope, da vidimo što je sve radio.


Ja se sjećam obnove kuća u Posavini, što je grad Zagreb (čitaj Bandierra) donirao.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 18 svi 2009, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 00:25
Postovi: 595
Dobro, mislim Bandić ima velikih mana, no ne može se reći da nije pomagao Hrvatima u BiH. Ili da je neprijatelj bh Hrvata, kao na primjer neki iz ankete, koji su i sami podrijetlom iz BiH.
Pa onima koji ga najviše mrze upravo je pomoć bh Hrvatima trn u oku.

_________________
Hercegbosnizacija budućeg većinskog hrvatskog entiteta u BIH osnovni je preduvjet nastanka Trećeg!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 19 svi 2009, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Da je dao za kliniku , dom i sl. pa ajd , al teniske terene ? Svakom Hrvatu iz SA po jedan teren ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 19 svi 2009, 18:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne mofu vjerovati da u Istri, Jakovčić i klika dobivaju još po 50% glasova. Pa oni su pun qu... zatucani, ne znam komu oni mogu govoriti o zatucanosti.

Ne znam, zašto se hvale sa razvijenosti i bogatstvom, jer u onakvim uvjetima kao u Istri samo totalni nepsosobnjakovići mogu biti siromašni. Poluotok, faktički s tri strane okružen morem, neposredna blizina najbogatijih turističkih emitivnih centara, priroda je i okoliš nevjerojatno pitomi, nisu rata ni vidjeli, a Austrougarska i Italija im već skoro stoljećima napravile vrhunsku infrastrukturu, da oni ne budu najbogatiji u Hrvatskoj, to bi bilo sramno i nevjerojatno.

Doveo bih ja njih u Vitez i Kreševo, pa da vide sposobnost i što znači u neadekvatnim uvjetima, s katastrofalnim državnim okvirom, postizati pune zaposlenosti i gospodarski razvoj, To je uspjeh.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 19 svi 2009, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5890
lider30 je napisao/la:
Ne mofu vjerovati da u Istri, Jakovčić i klika dobivaju još po 50% glasova. Pa oni su pun qu... zatucani, ne znam komu oni mogu govoriti o zatucanosti.

Ne znam, zašto se hvale sa razvijenosti i bogatstvom, jer u onakvim uvjetima kao u Istri samo totalni nepsosobnjakovići mogu biti siromašni. Poluotok, faktički s tri strane okružen morem, neposredna blizina najbogatijih turističkih emitivnih centara, priroda je i okoliš nevjerojatno pitomi, nisu rata ni vidjeli, a Austrougarska i Italija im već skoro stoljećima napravile vrhunsku infrastrukturu, da oni ne budu najbogatiji u Hrvatskoj, to bi bilo sramno i nevjerojatno.

Doveo bih ja njih u Vitez i Kreševo, pa da vide sposobnost i što znači u neadekvatnim uvjetima, s katastrofalnim državnim okvirom, postizati pune zaposlenosti i gospodarski razvoj, To je uspjeh.


Hajde da budem advocatus diaboli i napišem nešto suprotno i mojim generalnim stavovima.

Recimo- nisu Istrani ništa posebno gori od ostalih Hrvata kojima se ne odriče hrvatsvo. Recimo Čakovčana i Varaždinaca koji biraju sve neke kretenske stranke i ljude, iskaza nehrvatskih i ljigavih na n-tu potenciju.

Pa zsšto da stalno Istrane stavljamo na stup srama ? Zbog majmuna Kajina ? Po čemu su bolji ovi gadovi iz HNS-a ili onaj gnjus Milanović ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 31 svi 2009, 20:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23303
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Bandiću majstore. :-top

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoće li Bandić sutra pobijediti u Zagrebu?
PostPostano: 31 svi 2009, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Bandić je i pobijedio


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mrnjav, Naša Kvačica, Navodni Poslanik i 406 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO