HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 21:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 28 lip 2019, 19:20 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Po kojoj je to logici i kriteriju centar kriscanstva bio u Rimu i Konstantinopolju a ne u Jerusalemu?

Da nije mozda po blizini rimskim imperatorima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 28 lip 2019, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
To što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski je dokaz da Islam lažan i da je tzv. poslanik Muhamed lažljivac. Je li tako?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 28 lip 2019, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
gušter je napisao/la:
To što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski je dokaz da Islam lažan i da je tzv. poslanik Muhamed lažljivac. Je li tako?


To sto je Jerusalem u rukama jevreja a ne kriscana i muslimana je dokaz da...

Pa da prvo odgovorim na ovaj drugi dio - da su Arapi lijeni, nesposobni, korumpirani, neorganizovani, posvadjani i podijeljeni...

Moze li mi neko pomoci i odgovoriti zasto kriscani ne zive u Jerusalemu?

Zasto im nije stalo do tog grada ako bi vojno, financijski, organizacijski, tehnoloski i brojcano mogli drzati taj grad u svojim rukama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 28 lip 2019, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
gušter je napisao/la:
To što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski je dokaz da Islam lažan i da je tzv. poslanik Muhamed lažljivac. Je li tako?


To sto je Jerusalem u rukama jevreja a ne kriscana i muslimana je dokaz da...

Pa da prvo odgovorim na ovaj drugi dio - da su Arapi lijeni, nesposobni, korumpirani, neorganizovani, posvadjani i podijeljeni...

Moze li mi neko pomoci i odgovoriti zasto kriscani ne zive u Jerusalemu?

Zasto im nije stalo do tog grada ako bi vojno, financijski, organizacijski, tehnoloski i brojcano mogli drzati taj grad u svojim rukama?


Zato što je sasvim lijepo da ga drže Židovi. Kršćanima su sva prava garantirana. Hodočasnici nemaju nikakvih problema. Nema potrebe da ga drže kršćani niti je to ikakav dokaz ispravnosti ili neispravnosti kršćanske vjere.

S druge strane, to što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski je očiti i nepobitni dokaz da je Islam laž jer sama islamska teologija tako kaže. :whistling


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 28 lip 2019, 19:44 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
gušter je napisao/la:
Sarajlija Bosanac je napisao/la:

To sto je Jerusalem u rukama jevreja a ne kriscana i muslimana je dokaz da...

Pa da prvo odgovorim na ovaj drugi dio - da su Arapi lijeni, nesposobni, korumpirani, neorganizovani, posvadjani i podijeljeni...

Moze li mi neko pomoci i odgovoriti zasto kriscani ne zive u Jerusalemu?

Zasto im nije stalo do tog grada ako bi vojno, financijski, organizacijski, tehnoloski i brojcano mogli drzati taj grad u svojim rukama?


Zato što je sasvim lijepo da ga drže Židovi. Kršćanima su sva prava garantirana. Hodočasnici nemaju nikakvih problema. Nema potrebe da ga drže kršćani niti je to ikakav dokaz ispravnosti ili neispravnosti kršćanske vjere.

S druge strane, to što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski je očiti i nepobitni dokaz da je Islam laž jer sama islamska teologija tako kaže. :whistling


Da li vam je poznato kako je Isus licno prosao u Jerusalemu?

Da li vam je poznato ko je tokom zadnjih 14 stoljeca sacuvao kriscanske bogomolje u Jerusalemu i to stoljecima prije multi-kulti retorike, moderne tolerancije i UN, cak i nakon krizarskih ratova kada su potoci krvi civila i nejaci tekli ulicama tog grada?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 28 lip 2019, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Poznato mi je kako su prošle katoličke bogomolje i katoličko stanovništvo pod vlašću Turaka i Muslimani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
gušter je napisao/la:
Poznato mi je kako su prošle katoličke bogomolje i katoličko stanovništvo pod vlašću Turaka i Muslimani.


Nema potrebe da svjesno izbjegavate odgovor na postavljeno pitanje.
Da li znate kako je prosao Isus u Jerusalemu?
Kada nesto ne razumijem, trazim objasnjenje.
Zasto je kriscanstvu potrebno da Jerusalemom upravljaju oni koji su poslali Krista da bude razapet na krstu?
Zar se u tom gradu ne bi trebao propovijedati Kristov nauk iz postovanja za sve ono sto je uradio za citav svijet?
To bi minimum elemantarnog ljudskog postovanja i vjernickog pijeteta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Zasto je kriscanstvu potrebno da Jerusalemom upravljaju oni koji su poslali Krista da bude razapet na krstu?


Oni koji su razapeli Isusa na križ nisu više živi već preko 2000 godina. Ako govorimo o kolektivnoj krivnji za njegovo raspeće, ona pada na sve grješnike, uključujući kršćane, ne samo na Židove. S kršćanskog gledišta nema ništa prirodnije od toga da Jeruzalemom upravljaju Židovi. To je njihov grad bio i prije i danas je hvala Bogu opet.

Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Zar se u tom gradu ne bi trebao propovijedati Kristov nauk iz postovanja za sve ono sto je uradio za citav svijet?
To bi minimum elemantarnog ljudskog postovanja i vjernickog pijeteta.


U Jeruzalemu se propovijeda Kristov nauk bez ikakvog ometanja od strane Židova. Da je u muslimanskim rukama to sigurno ne bi tako bilo.

To što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski dokaz je da je Muhamed bio lažljivac, je li tako?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
gušter je napisao/la:
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Zasto je kriscanstvu potrebno da Jerusalemom upravljaju oni koji su poslali Krista da bude razapet na krstu?


Oni koji su razapeli Isusa na križ nisu više živi već preko 2000 godina. Ako govorimo o kolektivnoj krivnji za njegovo raspeće, ona pada na sve grješnike, uključujući kršćane, ne samo na Židove. S kršćanskog gledišta nema ništa prirodnije od toga da Jeruzalemom upravljaju Židovi. To je njihov grad bio i prije i danas je hvala Bogu opet.

Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Zar se u tom gradu ne bi trebao propovijedati Kristov nauk iz postovanja za sve ono sto je uradio za citav svijet?
To bi minimum elemantarnog ljudskog postovanja i vjernickog pijeteta.


U Jeruzalemu se propovijeda Kristov nauk bez ikakvog ometanja od strane Židova. Da je u muslimanskim rukama to sigurno ne bi tako bilo.

To što je Jeruzalem židovski, a ne muslimanski dokaz je da je Muhamed bio lažljivac, je li tako?



Vi bas polagano kontate.

Ako je dijete kriminalac ne znaci da je roditelj a priori neposten i pokvaren.

Nesposobnost danasnjih Arapa nema nikakve veze sa pojedincem koji je zivio prije 14 stoljeca bas kao sto ni mrznje na ovim prostorima nema nikakve veze sa Josipom Brozom Titom koji je umro prije skoro cetiri decenije.

Sto se tice Jerusalema, kriscanski Britanci su porazili Osmanlije i Arape te onda predali taj grad u ruke Jevreja.

Pitam vas a zasto nisu to podrucje nastanili krscanima ako vjeruju da je to bolja i pravednija religija?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Gusteru,

Ovo vas pitam...

Zamislite da umrete te da zavrsite pred Bogom i Isusom.

Pitaju vas kako to da ste vi kriscani stekli kontrolu nad Jerusalemom nakon sto je Osmanlijsko Carstvo iz cista mira objavilo rat Britancima, ali da niste pokazali nikakvu zelju da se trajno nastanite u gradu u kojem je Isus razapet na krstu zato sto je zelio prosiriti vjeru po svijetu, te da ste bez borbe, iz cista mira, predali grad u ruke onima koji ne prihvataju Isusov nauk.

Kako to da je Jevrejima vise stalo do tog grada mada u njemu Mojsije nikad nije niti zivio niti radio niti umro a vi kriscani totalno nezainteresovani sa grad Isusovog stradanja.

Sta cete odgovoriti Bogu i Isusu?

Jos imate dovoljno vremena, razmislite sada dok imate takvu mogucnost…

Da li je to jos samo jedna u nizu brojnih izdaja Isusa za saku para, bilo od rimskih imperatora, bilo od bankara…

Da li se ista promijenilo tokom zadnja dva milenijuma?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ovaj nije normalan. :aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Samo da konstatujemo cinjenice.

Dakle, i kriscani i muslimani vjeruju da je Isus dosao direktno od Boga sa Bozijim Uputama za citavo covjecanstvo, ali zato sto se kriscani i muslimani medjusobno mrze i ratuju uprkos striktnim i nedvosmislenim Zapovijedima, sada je Jerusalem, grad Isusovog stradanja, u rukama Jevreja koji misle da je Krist lazni prorok.

Da li vam je sada jasno zasto mislim da ce nas kler zajedno u pakao?

Da li vam je sada jasno zasto bih svestenstvo zabranio zakonom kao kriminalno-mafijasku organizaciju koja reketira vjernike bogohulnim prijetnjama da bez njih ne mogu dobiti vjecni zivot?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ja mislim da Bjelorusi ili Portugalci treba da se presele u Jerusalim.
Tako im ovaj Sarajlija savjetuje. :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 29 lip 2019, 22:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30504
Vujadin je napisao/la:
Ovaj nije normalan. :aleale


Svasta se moze na internetu procitati. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 04:27 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Naša Kvačica je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Ovaj nije normalan. :aleale


Svasta se moze na internetu procitati. :zubati


Kad se toliko volite, a sto ste ratovli i protjerivali jedni druge prije cetvrt vijeka?

Cija je to greska bila?

Moja?!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 04:31 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Vujadin je napisao/la:
Ja mislim da Bjelorusi ili Portugalci treba da se presele u Jerusalim.
Tako im ovaj Sarajlija savjetuje. :smajl007


Ma ne govorim ja to uopste.

Samo sam rekao umjesto sto ste se medjusobno krvili i ubijali u Prvom i Drugom Svjetskom Ratu trebali ste te desetine miliona ljudi preseliti na Bliski Istok i Jerusalem bi sada bio kriscanski.

To bi bila mnogo prihvatljivija opcija za sve te neduzne zrtve,,,


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 05:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30504
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Svasta se moze na internetu procitati. :zubati


Kad se toliko volite, a sto ste ratovli i protjerivali jedni druge prije cetvrt vijeka?

Cija je to greska bila?

Moja?!


Tvoja greska je sto mislis da su svi kao muslimani.

Najprije trebas shvatiti osnove. Hrvati i Srbi su sastavljeni od pojedinaca od kojih svaki ima svoj vlastiti mozak.

Vujadin mrzi ili voli svojim slobodnim izborom. Ja isto tako sam slobodno odlucujem sto cu raditi.

Dakle netko mrzi, netko voli, a netko je za usklađivanje interesa. To se kod nas kaze 100 ljudi 100 ćudi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 06:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30504
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Ja mislim da Bjelorusi ili Portugalci treba da se presele u Jerusalim.
Tako im ovaj Sarajlija savjetuje. :smajl007


Ma ne govorim ja to uopste.

Samo sam rekao umjesto sto ste se medjusobno krvili i ubijali u Prvom i Drugom Svjetskom Ratu trebali ste te desetine miliona ljudi preseliti na Bliski Istok i Jerusalem bi sada bio kriscanski.

To bi bila mnogo prihvatljivija opcija za sve te neduzne zrtve,,,


Opet gledas svijet iz skučene islamo-fasisticke perspektive.

Krist za razliku od Muhameda ne trazi od krscana da osvoje svijet.

Ne trazi od nas da napravimo svjetsku krscansku drzavu i pokorimo nevjernike.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 09:22 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6290
Zanimljivo kako Sarajlija ne daje odgovor ni na jedno postavljeno pitanje neg samo trkelja svoje, tjera vodu na svoj mlin. Ukratko psihicki bolesnik kojeg treba banirat zastalno...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Ja mislim da Bjelorusi ili Portugalci treba da se presele u Jerusalim.
Tako im ovaj Sarajlija savjetuje. :smajl007


Ma ne govorim ja to uopste.

Samo sam rekao umjesto sto ste se medjusobno krvili i ubijali u Prvom i Drugom Svjetskom Ratu trebali ste te desetine miliona ljudi preseliti na Bliski Istok i Jerusalem bi sada bio kriscanski.

To bi bila mnogo prihvatljivija opcija za sve te neduzne zrtve,,,


Međusobno krvili? Pa nismo mi ostali krivi što su Švabe u dva navrata umislili da su nadrasa i krenuli u porobljavanje drugih evropskih naroda.
Sad ste vi Muslimani umislili da ste neka nadreligija i krenuli istim putem imperijalizma, a polomićete zube mnogo gore nego ikad.
Briga me za Bliski Istok i ko ga naseljava. Samo odjebite od nas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Diablo je napisao/la:
Zanimljivo kako Sarajlija ne daje odgovor ni na jedno postavljeno pitanje neg samo trkelja svoje, tjera vodu na svoj mlin. Ukratko psihicki bolesnik kojeg treba banirat zastalno...


Sta se to pitali a da vam nisam odgovorio?

Problem je sto vi ocekujete da odgovor bude po vasim zeljama...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 18:03 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Vujadin je napisao/la:
Sarajlija Bosanac je napisao/la:

Ma ne govorim ja to uopste.

Samo sam rekao umjesto sto ste se medjusobno krvili i ubijali u Prvom i Drugom Svjetskom Ratu trebali ste te desetine miliona ljudi preseliti na Bliski Istok i Jerusalem bi sada bio kriscanski.

To bi bila mnogo prihvatljivija opcija za sve te neduzne zrtve,,,


Međusobno krvili? Pa nismo mi ostali krivi što su Švabe u dva navrata umislili da su nadrasa i krenuli u porobljavanje drugih evropskih naroda.
Sad ste vi Muslimani umislili da ste neka nadreligija i krenuli istim putem imperijalizma, a polomićete zube mnogo gore nego ikad.
Briga me za Bliski Istok i ko ga naseljava. Samo odjebite od nas.


Vujadine, pobrkao si loncice.

Nije do prvog svjetskog rata doslo sto su Austrijanci zeljeli da porobe Srbiju nego sto je Beograd zelio da aneksira Bosnu. Valjda su vam elementarne historijske cinjenice poznate. Nisu Austrijanci upucali srpskog kralja nego Crna Ruka njihovog prijestolonalsijednika. To je nesto mnogo gore nego recimo ubistvo srpskog svata na Bascarsiji 1992 godine. Ovog drugog je upucao obicni kriminalac a Franju Ferdinanda srpska tajna sluzba…

To sto su Austijanci i Nijemci izgubili rat ne znaci da do rata nije doslo ovako kako sam opisao. To sto pobjednici pisu historiju kako im odgovara je druga vrsta problema.

To sto kazes da su Muslimani krenuli putem imperijalizma je jedna od najotkacenijih tvrdnji koje sam u zivot cuo.

Ko mi Muslimani? Zar ima bilo koji musliman na svijetu da razmislja i analizira poput mene?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 18:11 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Naša Kvačica je napisao/la:
Sarajlija Bosanac je napisao/la:

Ma ne govorim ja to uopste.

Samo sam rekao umjesto sto ste se medjusobno krvili i ubijali u Prvom i Drugom Svjetskom Ratu trebali ste te desetine miliona ljudi preseliti na Bliski Istok i Jerusalem bi sada bio kriscanski.

To bi bila mnogo prihvatljivija opcija za sve te neduzne zrtve,,,


Opet gledas svijet iz skučene islamo-fasisticke perspektive.

Krist za razliku od Muhameda ne trazi od krscana da osvoje svijet.

Ne trazi od nas da napravimo svjetsku krscansku drzavu i pokorimo nevjernike.


Zar vi moje analize smatrate islamskom perspektivom? To je jedan od najboljih komplimenata koje im je ikada iko u zivotu dao.

Muhamed ne trazi nista ni od koga. On je bio samo Boziji postar a Bog zabranjuje nasilje u vjeri i bilo kakvo osvajanje.

Borba ne znaci ratovanje neko razgovor, ubjedjivanje, objasnjavanje i dokazivanje…

Zar se vi i ja ne borimo ovdje da dokazemo ko je u pravu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Sarajlija Bosanac je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Međusobno krvili? Pa nismo mi ostali krivi što su Švabe u dva navrata umislili da su nadrasa i krenuli u porobljavanje drugih evropskih naroda.
Sad ste vi Muslimani umislili da ste neka nadreligija i krenuli istim putem imperijalizma, a polomićete zube mnogo gore nego ikad.
Briga me za Bliski Istok i ko ga naseljava. Samo odjebite od nas.


Vujadine, pobrkao si loncice.

Nije do prvog svjetskog rata doslo sto su Austrijanci zeljeli da porobe Srbiju nego sto je Beograd zelio da aneksira Bosnu. Valjda su vam elementarne historijske cinjenice poznate. Nisu Austrijanci upucali srpskog kralja nego Crna Ruka njihovog prijestolonalsijednika. To je nesto mnogo gore nego recimo ubistvo srpskog svata na Bascarsiji 1992 godine. Ovog drugog je upucao obicni kriminalac a Franju Ferdinanda srpska tajna sluzba…

To sto su Austijanci i Nijemci izgubili rat ne znaci da do rata nije doslo ovako kako sam opisao. To sto pobjednici pisu historiju kako im odgovara je druga vrsta problema.

To sto kazes da su Muslimani krenuli putem imperijalizma je jedna od najotkacenijih tvrdnji koje sam u zivot cuo.

Ko mi Muslimani? Zar ima bilo koji musliman na svijetu da razmislja i analizira poput mene?


Do oba svjetska rata je došlo zbog germanskog imperijalizma.
Prvi rat je započeo agresijom Austro-Ugarske na Srbiju, a drugi agresijom Njemačke na Poljsku.

Beograd je imao hiljadu puta veće pravo da prisajedini BiH Srbiji jer je to volja većinskog srpskog pravoslavnog stanovništva BiH, nego što su imali pravo da je zauzmu Austrougari.
Na kraju ih je ta BiH koštala života i postojanja. :kava

Islamizam je još gore zlo od bilo kog imperijalizma. Tu glumiš neku toleranciju, a ne razlikuješ se od bilo kog islamskog teroriste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hoce li BH svestenici barem zajedno u pakao?
PostPostano: 30 lip 2019, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 06 vel 2019, 20:48
Postovi: 2009
Naša Kvačica je napisao/la:


Tvoja greska je sto mislis da su svi kao muslimani.

Najprije trebas shvatiti osnove. Hrvati i Srbi su sastavljeni od pojedinaca od kojih svaki ima svoj vlastiti mozak.

Dakle netko mrzi, netko voli, a netko je za usklađivanje interesa. To se kod nas kaze 100 ljudi 100 ćudi.


Zasto imate dva kriterija, jedan za Hrvate i Srbe a drugi za muslimane?

Zasto za sviju ne vrijedi deviza "sto ljudi sto cudi"?

Ispadne da muslimani nisu ljudi...

Da li ste to zeljeli reci?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, iprodano, Majestic-12 [Bot], Naša Kvačica, Robbie MO i 393 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO