HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 22:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 344 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 24 ožu 2019, 18:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30370
Tulkas je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Upravo tako! Samo što ne bi papovku, dali bi mu sve najmodernije i pokazali gdje je Drina. :palacgore1

99% Dodrinaša ne živi u BiH. Pazi ti logike, sebe osobno su izvukli daleko od problema, a onda u slobodnom vremenu između sata joge i treninga tenisa kritiziraju Hercegovce zašto već nisu osvojili do Drine. Nije to samo Hrvati i Srbi, i bošnjačka dijaspora odavno prijeti progonom na sve strane. Pa kakva osoba trebaš... :kava

Baš me zanima gdje se Tulkas izvukao, koja je kvota da nije u BiH. Bošnjake viđa jednom tjedno na vijestima pola minute pri kraju dnevnika. :biceovodobro


O cemu ti, koje izvlačenje.
Lijepo sam otišao u NL NAKON svega. Ako nisam mogao u svoj grad onda mi je bilo svejedno. Imam pravo reagirati jer mi roditelji zive u RS a i cesto sam u BL.
U cemu je problem.. Ne smetaju ti oni koji komentiraju iz inozemstva a rokaju samo po muslicima. Meni su isti i jedni i drugi jer nas ne vole


Nije pitanje tko koga voli. Ne voli nitko nikoga i to je valjda jasno. :zubati

Nije čak problem ni s kim smo više ratovali 90-tih. Ratovali smo i sa jednima i sa drugima, a broj poglinulih Hrvata od strane Srba i Bošnjaka je podjednak.

Problem je što su Hrvati u BiH sada pod pritiskom islamista. Znači ne 1993. pa da smo mi kao nekakva zlopamtila, nego sada 2019. to se upravo događa.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 24 ožu 2019, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Naša Kvačica je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:

O cemu ti, koje izvlačenje.
Lijepo sam otišao u NL NAKON svega. Ako nisam mogao u svoj grad onda mi je bilo svejedno. Imam pravo reagirati jer mi roditelji zive u RS a i cesto sam u BL.
U cemu je problem.. Ne smetaju ti oni koji komentiraju iz inozemstva a rokaju samo po muslicima. Meni su isti i jedni i drugi jer nas ne vole


Nije pitanje tko koga voli. Ne voli nitko nikoga i to je valjda jasno. :zubati

Nije čak problem ni s kim smo više ratovali 90-tih. Ratovali smo i sa jednima i sa drugima, a broj poglinulih Hrvata od strane Srba i Bošnjaka je podjednak.

Problem je što su Hrvati u BiH sada pod pritiskom islamista. Znači ne 1993. pa da smo mi kao nekakva zlopamtila, nego sada 2019. to se upravo događa.


U pravu si . U pravu sam i ja jer nema potrebe toliko se stavljati na stranu Srba i pljuvati one naše koji laprdaju o Drini. Neka ih, potrebna je protuteža Srbima dokarlobašima (nismo zlopamtila i nije 92. Ili 95. vec 2019. I predsjednik srbije je jedan od njih a barem 70% u r srpskoj razmislja ko on i slicni ) kojih je barem 10 puta više od
dodrinaša. Sad se još zbog toga za vratove hvatat?
Samo napominjem da im ne treba previše vjerovat.
A ovo za islamiste., ponavljam, stoji..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Molim da se ne analiziraju forumaši (životni put itd).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ministry of Sound je napisao/la:
Molim da se ne analiziraju forumaši (životni put itd).

Čovek koji je otvorio ubedljivo najviše tema o pojedinačnim forumašima....

Ok, neću više. Čak ni ako Tulkas odgovori u svom "jebem ti mater četničku" stilu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 15:08 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Stingeru, ja jos nisam vidio Bosnjaka da pise „polovicom“, a ne „polovinom“. Izletilo ti?

Nije frka, budi Bosnjak ako ti je to bas toliko privlacno. Samo kazem..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 15:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30370
sheitan je napisao/la:
Stingeru, ja jos nisam vidio Bosnjaka da pise „polovicom“, a ne „polovinom“. Izletilo ti?

Nije frka, budi Bosnjak ako ti je to bas toliko privlacno. Samo kazem..


Opet analiziraš forumaša. :smajl025 Držite se teme. :palacgore1

Da se ne misliš:

sheitan je napisao/la:
Stingeru, ja jos nisam vidio Bosnjaka da pise „polovicom“, a ne „polovinom“. Izletilo ti?


To je zato jer su Hrvati cool i svatko želi tako govoriti. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 15:23 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Valjda..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Molim da se ne analiziraju forumaši (životni put itd).

Čovek koji je otvorio ubedljivo najviše tema o pojedinačnim forumašima....

Ok, neću više. Čak ni ako Tulkas odgovori u svom "jebem ti mater četničku" stilu.


Ne čačkaj mečku i nikada nećeš dobiti takav odgovor.
A sada lijepo dalje a za pizdarije imaš privat pa izvoli.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kao da me boli *** kakav odgovor ću dobiti, a takav odgovor i očekujem od čoveka uhvaćenog u laži. A ti mi pominji familiju do prekosutra, jebe mi se. Nemoj više da lažeš, pa nećeš ni imati potrebu da izražavaš bes kroz psovke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 25 ožu 2019, 17:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30370
Dobro je ljudi, nema potrebe za osobnim kvalifikacijama.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ožu 2019, 14:21
Postovi: 52
Robbie MO je napisao/la:
Chef_Sale je napisao/la:

Bilo bi dobro da čitaš rečenicu u cijelosti.
Postrojavanje četnika u Višegradu, pa posjeta hrvatskog vodstva skupu na kojem se odaje počast ratnom zločincu koji je izvršio zločine upravo na hrvatskom narodu...
Crkva svetog Ive u Podmilaćju (Jajce) raznijeta je u komadiće (doslovno) ne zato što je predstavljala vojnu opasnost, nego zato da se zatre svaki trag prisustva drugog naroda na tom prostoru i ubije svaka nada u povratak na isti.
Sve se to (namjerno) zaboravlja, a pred novim događajima se zatvaraju oči kao da su četnici tradicionalni hrvatski prijatelji. Zaboravlja se i to da je velikosrpska ideologija (Načertanije) korijen svih sukoba na ovom prostoru.
Izostanak oštrih osuda hrvatskog vodstva rezultira izostankom zaštite hrvatskog naroda.
Zašto Hrvati biraju vodstvo koje ne štiti Hrvate?


Osim sto boldano nije hrvatski jezik, Hrvati nikad za sebe ne govore "drugog naroda", to je sastavni dio frazeologije muslimanske takije gdje im je toboze stalo do "svih naroda".

Vidis, da bi pricao hrvatski, moras citati pretezito hrvatske medije, a Musliman iz Njemacke to ipak nece.

..
Nijedan Hrvat isto tako nece reci "Ja sam Hrvat". To je nepotrebno govoriti, to se vidi. Eventualno ce reci "Nisam Musliman".
Zakuni se Allahom da nisi Musliman. (bez obzira sto smo po jeziku utvrdili da jesi)


Stavljanje forme prije sadržaja govori samo za sebe.
Hrvatski jezik nije bit ove teme, no glagol čitati je ispravno primjenjen u gornjem navodu. Glede Podimilačja, tu sam napravio grešku. No, u BiH većina nas je prije upotrebljavala "Podmilaćje". Čak i kad smo pješice tamo hodočastili. Ne tvrdim da smo bolji od onih koji nisu, no o crkvi sv. Ante sigurno znam dosta kao što znam i što je ona značila za vjernike u BiH.
Ono što mogu konstatirati ovdje je da osoba koja ne koristi hrvatske dijakritičke znakove i izostavlja interpunkcije definitivno nije kvalificirana držati lekcije o korištenju hrvatskog jezika. Hrvat se obično postaje rođenjem i kriterij za to nije (i ne treba biti) kvocijent inteligencije niti pristojnost koju osoba postaje, no ipak bi mi bilo puno draže kada bi neki imali više jednog i drugog.
Umjesto argumentata, ovdje se ide ad hominem što govori o "snazi" (u ovom slučaju nedostatku iste) sugovornika i nedostatku tolerancije prema drugačijem mišljenju.
Ne znam koliko imaš godina, kakve si naobrazbe i tko je odgovoran što svoje pretpostavke smatraš argumentima, no očigledno je da imaš puno prostora za napredak.
Izjave tipa da "nam" je Italija bliža od Višegrada neće te učiniti vrijednim sugovornikom.
Predlažem da se držimo teme te da se stavovi argumentiraju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ožu 2019, 14:21
Postovi: 52
Naša Kvačica je napisao/la:
...

Ništa mi ne biramo, niti imamo o čemu razgovarati prije povlačenja bošnjačkih okupacijskih snaga iz Herceg-Bosne. :kava



Možeš li, molim te, napisati što čini granice Herceg-Bosne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kao da me boli *** kakav odgovor ću dobiti, a takav odgovor i očekujem od čoveka uhvaćenog u laži. A ti mi pominji familiju do prekosutra, jebe mi se. Nemoj više da lažeš, pa nećeš ni imati potrebu da izražavaš bes kroz psovke.


Dzaba trolas.. koje laži? Šta tripujes ti koji si bio u lijevom jajetu kada je rat počeo pa slušao o svemu od familije kukavne, koja je tenkove cvijećem ispracala tako hrabro. One tenkove koji su rušili i ubijali moj narod. I sad ćeš ti nekome pametovati i nazivati lazovom. Svi ste vi Risto Đogo

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Chef_Sale je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Osim sto boldano nije hrvatski jezik, Hrvati nikad za sebe ne govore "drugog naroda", to je sastavni dio frazeologije muslimanske takije gdje im je toboze stalo do "svih naroda".

Vidis, da bi pricao hrvatski, moras citati pretezito hrvatske medije, a Musliman iz Njemacke to ipak nece.

..
Nijedan Hrvat isto tako nece reci "Ja sam Hrvat". To je nepotrebno govoriti, to se vidi. Eventualno ce reci "Nisam Musliman".
Zakuni se Allahom da nisi Musliman. (bez obzira sto smo po jeziku utvrdili da jesi)


Stavljanje forme prije sadržaja govori samo za sebe.
Hrvatski jezik nije bit ove teme, no glagol čitati je ispravno primjenjen u gornjem navodu. Glede Podimilačja, tu sam napravio grešku. No, u BiH većina nas je prije upotrebljavala "Podmilaćje". Čak i kad smo pješice tamo hodočastili. Ne tvrdim da smo bolji od onih koji nisu, no o crkvi sv. Ante sigurno znam dosta kao što znam i što je ona značila za vjernike u BiH.
Ono što mogu konstatirati ovdje je da osoba koja ne koristi hrvatske dijakritičke znakove i izostavlja interpunkcije definitivno nije kvalificirana držati lekcije o korištenju hrvatskog jezika. Hrvat se obično postaje rođenjem i kriterij za to nije (i ne treba biti) kvocijent inteligencije niti pristojnost koju osoba postaje, no ipak bi mi bilo puno draže kada bi neki imali više jednog i drugog.
Umjesto argumentata, ovdje se ide ad hominem što govori o "snazi" (u ovom slučaju nedostatku iste) sugovornika i nedostatku tolerancije prema drugačijem mišljenju.
Ne znam koliko imaš godina, kakve si naobrazbe i tko je odgovoran što svoje pretpostavke smatraš argumentima, no očigledno je da imaš puno prostora za napredak.
Izjave tipa da "nam" je Italija bliža od Višegrada neće te učiniti vrijednim sugovornikom.
Predlažem da se držimo teme te da se stavovi argumentiraju.


Ba ne seri. Već si se predstavio prošlim komentarima. Hoćeš zeleni tepih da ti prostremo ? Znaš Salko.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ožu 2019, 14:21
Postovi: 52
BBC je napisao/la:
Ba ne seri. Već si se predstavio prošlim komentarima. Hoćeš zeleni tepih da ti prostremo ? Znaš Salko.


Primitivizam neće kompenzirati nedostatak argumenata, no svakako će te smjestiti na mjesto koje zaslužuješ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Do sad ti nijedan komentar veze nema sa konkretnim i aktualnim problemima bejha Hrvata. A nekako su skladni sa muslimanskim interesima.
Pardon, ima jedan. Kad si nam dao do znanja Čović ne misli na nas nego samo na novac. Pa takvih komentara na Klix ima za izvoz u Kinu. Ti bi da ti platimo za to, kad ih možemo tamo besplatno vidjeti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ožu 2019, 14:21
Postovi: 52
BBC je napisao/la:
Do sad ti nijedan komentar veze nema sa konkretnim i aktualnim problemima bejha Hrvata. A nekako su skladni sa muslimanskim interesima.
Pardon, ima jedan. Kad si nam dao do znanja Čović ne misli na nas nego samo na novac. Pa takvih komentara na Klix ima za izvoz u Kinu. Ti bi da ti platimo za to, kad ih možemo tamo besplatno vidjeti.

Neki ljudi imaju velikih poteškoća držati se teme. Ona je dana u prvom postu "thread-a".
Ukoliko nema interesa za temu, onda nema niti potrebe za nabacivanjem teksta koji nema veze sa temom. Na nekim uređenijim forumima takve aktivnosti (tzv. "trolanje") se sankcionira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A šta te boli *** džamijaš. HDZ je hrvatska stvar.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ožu 2019, 14:21
Postovi: 52
BBC je napisao/la:
A šta te boli *** džamijaš. HDZ je hrvatska stvar.

''Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je kad si glup i bezobrazan''.
- Zoran Ramilović


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Teme na podforumu" Politika" se ne otvaraju bez linka, i sa jednim pitanjem. Nije ti ovo brzopotezno stvaranje muslimanske države uz pomoć jednog pisma OHR-u.

Čak i sam naslov je generalizacija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ožu 2019, 14:21
Postovi: 52
BBC je napisao/la:
Teme na podforumu" Politika" se ne otvaraju bez linka, i sa jednim pitanjem...

Gdje se može naći to "pravilo"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Chef_Sale je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ba ne seri. Već si se predstavio prošlim komentarima. Hoćeš zeleni tepih da ti prostremo ? Znaš Salko.


Primitivizam neće kompenzirati nedostatak argumenata, no svakako će te smjestiti na mjesto koje zaslužuješ.


Ovaj put moram stati na stranu BBCja
Ulijecete ovuda ,mnogi, i lupetate gluposti, zivcirate i provocirate a kad vam se opsuje jer zaslužujete, pozovete se lafo na primitivizam.
Vi koji kenjate kontra Hrvata morate malo pripaziti na svoje objave. Ne ide to tako lako.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Chef_Sale je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Teme na podforumu" Politika" se ne otvaraju bez linka, i sa jednim pitanjem...

Gdje se može naći to "pravilo"?


Zar ti treba crtati da je to retardirano i nekulturno.
Kao i da sam sebi odgovaraš u naslovu. Samim tim je tema nepotrebna. Imaš mišljenje i ne zanima te što drugi o tome misle.
Nekulturno i iz razloga jer odgovaraš u ime svih Hrvata. U biti naslovom impliciraš i etiketiraš da bi dalje u temi mogao srati protiv H-B, Čovića, HDZ, itd...

Takvih takija smo se mi ovdje nagledali, nagledali,.... nagledali....

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 17:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30370
BBC je napisao/la:
Takvih takija smo se mi ovdje nagledali, nagledali,.... nagledali....


Može se čak reći da smo postali eksperti. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 26 ožu 2019, 17:58 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Chef_Sale je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Osim sto boldano nije hrvatski jezik, Hrvati nikad za sebe ne govore "drugog naroda", to je sastavni dio frazeologije muslimanske takije gdje im je toboze stalo do "svih naroda".

Vidis, da bi pricao hrvatski, moras citati pretezito hrvatske medije, a Musliman iz Njemacke to ipak nece.

..
Nijedan Hrvat isto tako nece reci "Ja sam Hrvat". To je nepotrebno govoriti, to se vidi. Eventualno ce reci "Nisam Musliman".
Zakuni se Allahom da nisi Musliman. (bez obzira sto smo po jeziku utvrdili da jesi)


Stavljanje forme prije sadržaja govori samo za sebe.
Hrvatski jezik nije bit ove teme, no glagol čitati je ispravno primjenjen u gornjem navodu. Glede Podimilačja, tu sam napravio grešku. No, u BiH većina nas je prije upotrebljavala "Podmilaćje". Čak i kad smo pješice tamo hodočastili. Ne tvrdim da smo bolji od onih koji nisu, no o crkvi sv. Ante sigurno znam dosta kao što znam i što je ona značila za vjernike u BiH.
Ono što mogu konstatirati ovdje je da osoba koja ne koristi hrvatske dijakritičke znakove i izostavlja interpunkcije definitivno nije kvalificirana držati lekcije o korištenju hrvatskog jezika. Hrvat se obično postaje rođenjem i kriterij za to nije (i ne treba biti) kvocijent inteligencije niti pristojnost koju osoba postaje, no ipak bi mi bilo puno draže kada bi neki imali više jednog i drugog.
Umjesto argumentata, ovdje se ide ad hominem što govori o "snazi" (u ovom slučaju nedostatku iste) sugovornika i nedostatku tolerancije prema drugačijem mišljenju.
Ne znam koliko imaš godina, kakve si naobrazbe i tko je odgovoran što svoje pretpostavke smatraš argumentima, no očigledno je da imaš puno prostora za napredak.
Izjave tipa da "nam" je Italija bliža od Višegrada neće te učiniti vrijednim sugovornikom.
Predlažem da se držimo teme te da se stavovi argumentiraju.

Hrvat bi napisao - da se zatre svaki trag prisutnosti hrvatskog naroda a ne da se zatre svaki trag prisustva drugog naroda.Pao si na prvoj poruci.To se više ne može popraviti. :thumbup Uostalom za najupornije slučajeve postoji i drugi test,test za detektovanje takijaša,koji je 100 % tno provjeren u praksi.Korisnik BBC ga godinama uspješno koristi protiv takijaša.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 344 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: dzamijas i 212 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO