HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 00:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 344 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Grunf je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Inkvizitor je hebeni mentalni pacijent. Kao da ga Budimir pravio.


Inkvizitor vam je pokrenuo ovaj forum, malo više poštovanja prema njemu, a što se tiče pameti je iznad tebe 10 razina, tako da i tu malo više poštovanja pokaži iako sumnjam da hoćeš jer kad budalast čovjek vidi pametnog onda samo luduje jezikom. Isto tak, četnik vam "prokaže" BH Hrvata i vi ga odmah ispljuvate. Kakvi ste vi ljudi kad ste u tren oka spremni izdati svoje i to na signal notornog četnika.


Je li on BH Hrvat? Gdje živi?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Grunf je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Pitam se kakva je to pamet u doticnoga pa zagovarat sa bosnjacima nekakvo saveznistvo nakon svega? Sa srbima smo jednostavno ocistili racune, nema vise repova,nema istog zivotnog prostora tako da danasnja suradnja uz obostranu korist funkcionira. Najveca katastrofa po nas bi nastupila kad bi hrvati iz bih dozvolili da Zagreb tudjom ćunom(nama) mlati gloginje po drugi put...


Ak želiš razgovarati o njegovoj pameti onda odi na hrhb forum pa s njim divani. Možemo pričati o toj ideji savezništva s Bošnjacima nakon svega. Zašto sa Srbima možemo biti saveznici tj. njihovi podanici nakon svega, a s Bošnjacima ne. Srbi su nam napravili više zločina i štete nego Bošnjaci. Druga stvar, koju korist imamo od savezništva sa Srbima, jesmo li dobili televiziju, predsjednika, entitet, normalne izbore u Mostaru? Koja je korist, odlazak predstavnika foruma na sabor u Guču?

Pogledajmo prošlu korist od savezništva s Bošnjacima, oslobađanje Hrvatske od Krajine i četništva, uduplavanje HRHB-a. :) Zašto je na ovom forumu toliko nevjerojatna i sama pomisao o savezništvu, a ne podaništvu s Bošnjacima? Zbog financijera ili zbog patološkog srbofilstva ili čega?


Mi uopće nismo protiv dobrih odnosa sa Bošnjacima. Dobri odnosi su mogući čim Bošnjaci priznaju Herceg-Bosnu. :zivili

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Mi uopće nismo protiv dobrih odnosa sa Bošnjacima. Dobri odnosi su mogući čim Bošnjaci priznaju Herceg-Bosnu.


znas vrlo dobro sta je cijena priznavanja hrhb. to je potiskivanje srba i tzv. rs, odn. barem vecine srba i povrat bosnjackih i hrvatskih dijelova tzv. rs. time hrhb postaje beznacajna za bosnjake i moze sto se nas tice biti i republika kao danasnja rs, s tim da je hrvatska u nato i eu i to bi se moglo tolerirati i kompatibilno je sa idejom bih. nebi trazili ni izlaz na more niti bi za njega borili. priznanja srpske pobjede 90tih u smislu priznanja danasnje rs i onog gdje hrvati zive u vecini kao HRHB nece biti nikad, a mozda ni tad. vi birate hocemo li zajedno na tzv. rs ili cete ih braniti, pa cete imati rat bosnjaka i hrvata. tu opasnost razumije hrvatska i to joj nije u interesu. za sve bi bilo bolje da se bosnjacko i hrvatsko nacionalno pitanje u bih rjesava preko srba. to jedini pravi nacin da vuk bude sit i ovce na broju.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Mi uopće nismo protiv dobrih odnosa sa Bošnjacima. Dobri odnosi su mogući čim Bošnjaci priznaju Herceg-Bosnu.


znas vrlo dobro sta je cijena priznavanja hrhb. to je potiskivanje srba i tzv. rs, odn. barem vecine srba i povrat bosnjackih i hrvatskih dijelova tzv. rs. time hrhb postaje beznacajna za bosnjake i moze sto se nas tice biti i republika kao danasnja rs, s tim da je hrvatska u nato i eu i to bi se moglo tolerirati i kompatibilno je sa idejom bih. nebi trazili ni izlaz na more niti bi za njega borili. priznanja srpske pobjede 90tih u smislu priznanja danasnje rs i onog gdje hrvati zive u vecini kao HRHB nece biti nikad, a mozda ni tad. vi birate hocemo li zajedno na tzv. rs ili cete ih braniti, pa cete imati rat bosnjaka i hrvata. tu opasnost razumije hrvatska i to joj nije u interesu. za sve bi bilo bolje da se bosnjacko i hrvatsko nacionalno pitanje u bih rjesava preko srba. to jedini pravi nacin da vuk bude sit i ovce na broju.


Ništa mi ne biramo, niti imamo o čemu razgovarati prije povlačenja bošnjačkih okupacijskih snaga iz Herceg-Bosne. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Vi radite sve da dođe do otvorenog rata nas i vas od Komšića pa do platformica, blokade Mostara, demoliranja Stoca i na kraju ukidanja mirovina pripadnicima HVO-a.
Jedina vaša sreća do sada je što se Hrvati nisu probudili, ne u BiH nego u RH a kad se probude isporučit ćemo vam račun koji vas čeka.
Što se tiče Srba oni su inozemstvo ne samo nama nego i vama i vi ste svjesni toga i ne vidim zašto diskutirati o njima?
Inače Rusi su vam nabili ogromne komplekse na BI :D? Puče kalifat :D?


nasi potezi su iznudjeni i cista samoodbrana, jer hdz nije dio fronta protiv srbije i rusije. da covic bezrezervno podrzava ideju nato-a i razracuna sa srbima, komsic ne bi postojao kao faktor. nista vi nama necete isporuciti, jer nemate podrsku amerike, a ni hrvatska nije glupa da jaca srbiju i rusiju u svom mekom trbuhu. pored toga bi vas barem pola nestalo u tom sukobu. ako bi vas 100k ostalo, mogli bi pjevat po sirokom. necete vi to. srbi nisu inozemstvo, tzv. rs je dio bih, nas unutarnji problem koji ce se rjesavati, i brze bi se rijesio da ste dio paketa. nemamo mi od rusa kompleks, mi smo sa rusima ratovali vise nego vi, i to je nas stari neprijatelj.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ništa mi ne biramo, niti imamo o čemu razgovarati prije povlačenja bošnjačkih okupacijskih snaga iz Herceg-Bosne.


granica je tu gdje jeste danas, i to da budete sretni sto smo vam prepustili pola mostara. o granicama mozemo razgovarati samo pred srpski poraz. rano je o tome, zec je u sumi.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
bobanovski je napisao/la:
Nego bez zajebancije sad, prije neki dan sam naučio od nekog Srbina koji me je trola kako su se Hrvati borili za kalifat protiv Španjolaca :D

https://hr.metapedia.org/wiki/Maurohrvatska_legija

Valjda smo zbog ovoga i kažnjeni, karma je čudo


Pa ovo je više nego zajebancija, ovo je u rangu piramida u Visokom, budaletina jada ti :ucelo

Cijela ta metapedia je hrpa ludosti, neka dodrinaška verzija islama prije islama.
Čuj legija, to neka prethodnica muslimanske crne legije iz Sarajeva =))

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ništa mi ne biramo, niti imamo o čemu razgovarati prije povlačenja bošnjačkih okupacijskih snaga iz Herceg-Bosne.


granica je tu gdje jeste danas, i to da budete sretni sto smo vam prepustili pola mostara. o granicama mozemo razgovarati samo pred srpski poraz. rano je o tome, zec je u sumi.


A ako ne porazite Srbe sta cete onda?
Imas li neki backup plan?
Hoćete se opet pobiti izmedju sebe?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ništa mi ne biramo, niti imamo o čemu razgovarati prije povlačenja bošnjačkih okupacijskih snaga iz Herceg-Bosne.


granica je tu gdje jeste danas, i to da budete sretni sto smo vam prepustili pola mostara. o granicama mozemo razgovarati samo pred srpski poraz. rano je o tome, zec je u sumi.


Pa ja i govorim da je nemoguće, nego grunf priča nesuvislosti. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
novovrijeme je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

granica je tu gdje jeste danas, i to da budete sretni sto smo vam prepustili pola mostara. o granicama mozemo razgovarati samo pred srpski poraz. rano je o tome, zec je u sumi.


A ako ne porazite Srbe sta cete onda?
Imas li neki backup plan?
Hoćete se opet pobiti izmedju sebe?


Pobjednik ide u finale. :sega

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Grunf sva sreća pa se tebe ne pita o Hrvatima u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja savjetujem svim Dodrinaš...pardon mojim dragim Hrvatima da se ugledaju na mene. Zagovarajte raspad bejha i potpun razlaz od Srba, ili četnika kako god hoćete da ih zovete. Samo vaša čista savjest vas spašava.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ja savjetujem svim Dodrinaš...pardon mojim dragim Hrvatima da se ugledaju na mene. Zagovarajte raspad bejha i potpun razlaz od Srba, ili četnika kako god hoćete da ih zovete. Samo vaša čista savjest vas spašava.


slusajuci tebe ostala bi i rsk. ti njima savjetujes da prihvate veliku srbiju i rusiju manje od 100 zracne linije od zagreba, i manje od 15 km od centra dubrovnika, tamo gdje nikada nije bila. nije red da ti sad psujem srpsku i cetnicku majku. ali zasluzio si ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Gdje je Nebula. Kad najviše nedostaje na forumu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ja savjetujem svim Dodrinaš...pardon mojim dragim Hrvatima da se ugledaju na mene. Zagovarajte raspad bejha i potpun razlaz od Srba, ili četnika kako god hoćete da ih zovete. Samo vaša čista savjest vas spašava.


slusajuci tebe ostala bi i rsk. ti njima savjetujes da prihvate veliku srbiju i rusiju manje od 100 zracne linije od zagreba, i manje od 15 km od centra dubrovnika, tamo gdje nikada nije bila. nije red da ti sad psujem srpsku i cetnicku majku. ali zasluzio si ...


Lako je njemu savjetovati iz Njemacke, ajd nek dodje u Bosnu pa tako govori.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne postoji država "Bosna". Tako govore samo Bošnjaci fašisti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 17:45 
Offline

Pridružen/a: 16 vel 2019, 08:02
Postovi: 44
Mlađe generacije Hrvata protiv Srba nemaju ništa iz jednostavnog razloga, ne živimo nigdje zajedno ,dakle odvojen teritorij, ljudi kojima je sad 20 do 25 godina više su upoznali stranaca nego Srba u BiH. Razlog političke tolerancije- BiH se svela na Bošnje i Hrvate i taj međusukob je dovoljno jak da nam ne zvuči nešto što se događa u istočnoj Bosni kao bitno. Politička uvjetovanost- vječita Bosna, vječita žrtva ,vi koljači, nacisti , fašisti nas cini udruženim protiv kolektivne svijesti osmansko-miletskog ponašanja oko unitarizacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
HrvatinVlkovi je napisao/la:
Mlađe generacije Hrvata protiv Srba nemaju ništa iz jednostavnog razloga, ne živimo nigdje zajedno ,dakle odvojen teritorij, ljudi kojima je sad 20 do 25 godina više su upoznali stranaca nego Srba u BiH. Razlog političke tolerancije- BiH se svela na Bošnje i Hrvate i taj međusukob je dovoljno jak da nam ne zvuči nešto što se događa u istočnoj Bosni kao bitno. Politička uvjetovanost- vječita Bosna, vječita žrtva ,vi koljači, nacisti , fašisti nas cini udruženim protiv kolektivne svijesti osmansko-miletskog ponašanja oko unitarizacije.

Mulimani mrze i Srbe i Hrvate, pa pizde zašto je kod Srba i Hrvata u BiH palo neprijateljstvo (ne generalno, to je samo BiH fenomen, Srbija i Hrvatska se mrze finim intenzitetom, s tim da Srbiji ne bi palo napamet da naređuje strategiju Srba iz RS, a i kada bi, siguran sam da bi nam rekli da ne seremo i da oni znaju bolje, već su to uradili jednom za vreme rata). I muslimanski problem je što ne mogu ni na koga sami, oni bi protiv nas, ali da vi ratujete. Verujem da bi istu uslugu tražili i od nas u obrnutom slučaju. Na njihovu žalost, niko neće da ratuje za njih, pošto su oni jedini koji su nezadovoljni situacijom i žele ofanzivne akcije u kojima bi osvajali lebensraum (da, retardirano je, ali stvarno to žele na nekom emotivnom nivou). Druga dva naroda ne zanima ratovanje ni najmanje, pa su tako i ovima ruke vezane jer ne smeju sami ni na koga. A kada na sve to dodaš da su Srbi i Hrvati u BiH već skoro deceniju u nekoj vrsti političke saradnje, njima glava pukne od prenapregnutosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
BBC je napisao/la:
Ja savjetujem svim Dodrinaš...pardon mojim dragim Hrvatima da se ugledaju na mene. Zagovarajte raspad bejha i potpun razlaz od Srba, ili četnika kako god hoćete da ih zovete. Samo vaša čista savjest vas spašava.


Ja im savjetujem da se dosele u Hercegovinu. :kava

Srat iz Zagreba ili Minhena je tako lako.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
bobanovski je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
nek vama dodik kaze idite vi u federaciju pa to rijesite, i neka vas nejake i malobrojne baca pod tockove sukoba sa bosnjacima. do posljednjeg hrvata sjeverno od bulevara. ha ja. drzite se i rusa, daleko cete dogurati. nisu vam amerikanci dali kiowe da bijete bosnjake, vec srbe i ruse, i da se od njih branite. i prestanite vise lagati da ce u evropi ikad biti serijatski zakon, nece nikad biti ni u bih ni albaniji, jer bi to bio kraj obje zemlje. i nuklearno oruzje, a kamoli konvencionalne snage su garant toga. politicki islam je mrtav, i izresetan zajedno sa padom isisa u bhaguzu. porazena ideja. ovdje se stalno pokusava progurati ideja da je mali bosnjakistan daleko veca prijetnja za hrvatsku i hrvate, nego barem deset puta jaca srbija sa podrskom rusije. nece vam te lazi proci, svako normalan to vidi i razumije. ostaje samo da jedni drugima lazete, i izazivate otvoreni sukob sa bosnjacima za racun beograda i moskve, dok ga konacno ne izazovete.

Vi radite sve da dođe do otvorenog rata nas i vas od Komšića pa do platformica, blokade Mostara, demoliranja Stoca i na kraju ukidanja mirovina pripadnicima HVO-a.

Jedina vaša sreća do sada je što se Hrvati nisu probudili, ne u BiH nego u RH a kad se probude isporučit ćemo vam račun koji vas čeka.
Što se tiče Srba oni su inozemstvo ne samo nama nego i vama i vi ste svjesni toga i ne vidim zašto diskutirati o njima?

Inače Rusi su vam nabili ogromne komplekse na BI :D? Puče kalifat :D?

Zagreb se sporo ali ipak budi… još od Milanovića veliko Muslimanski nacionalizam postaje problem br.1 za Zagreb.

Cjeli Hrvatski vrh je oštro reagovao na (treći put) izbor Sejde i izgleda da je on (neslužbeno) Persona non grata u Zagrebu a svi Hrvatski EU parlamentarci (ljevi i desni, što je jako rijetko i za svaku pohvalu) govore istim jezikom kad je upitanju upoznavanje ostalih u Europi na politički teror Bosanski Muslimana nad Hrvatima i buduće unutarnje uredjenje BiH.

Zadnja obavještajna afera nam govori da SOA ozbiljno shvata prijetnje Bosanski Muslimana te je u zadnjih godinu-dvije 120 biviših pripadnika Armije BiH vraćeno nazad… to nije mala stvar i meni se čini da je to samo početak.

U političkoj (ne nasilnoj) areni to je to, ne može službeni Zagreb puno više od ovog što sam već naveo.
Ali mi, Hrvati Herceg-Bosne ne smijemo bježati od naše odgovornosti… sve je na nama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7987
daramo je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Nego bez zajebancije sad, prije neki dan sam naučio od nekog Srbina koji me je trola kako su se Hrvati borili za kalifat protiv Španjolaca :D

https://hr.metapedia.org/wiki/Maurohrvatska_legija

Valjda smo zbog ovoga i kažnjeni, karma je čudo


Pa ovo je više nego zajebancija, ovo je u rangu piramida u Visokom, budaletina jada ti :ucelo

Cijela ta metapedia je hrpa ludosti, neka dodrinaška verzija islama prije islama.
Čuj legija, to neka prethodnica muslimanske crne legije iz Sarajeva =))


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 20:43 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Vi radite sve da dođe do otvorenog rata nas i vas od Komšića pa do platformica, blokade Mostara, demoliranja Stoca i na kraju ukidanja mirovina pripadnicima HVO-a.
Jedina vaša sreća do sada je što se Hrvati nisu probudili, ne u BiH nego u RH a kad se probude isporučit ćemo vam račun koji vas čeka.
Što se tiče Srba oni su inozemstvo ne samo nama nego i vama i vi ste svjesni toga i ne vidim zašto diskutirati o njima?
Inače Rusi su vam nabili ogromne komplekse na BI :D? Puče kalifat :D?


nasi potezi su iznudjeni i cista samoodbrana, jer hdz nije dio fronta protiv srbije i rusije. da covic bezrezervno podrzava ideju nato-a i razracuna sa srbima, komsic ne bi postojao kao faktor. nista vi nama necete isporuciti, jer nemate podrsku amerike, a ni hrvatska nije glupa da jaca srbiju i rusiju u svom mekom trbuhu. pored toga bi vas barem pola nestalo u tom sukobu. ako bi vas 100k ostalo, mogli bi pjevat po sirokom. necete vi to. srbi nisu inozemstvo, tzv. rs je dio bih, nas unutarnji problem koji ce se rjesavati, i brze bi se rijesio da ste dio paketa. nemamo mi od rusa kompleks, mi smo sa rusima ratovali vise nego vi, i to je nas stari neprijatelj.

Mi smo sa Srbima tamo od 2011 kada je Dodik nas doslovno spasio nakon što je odbio vlast sa vama, u 2011 Rusi nisu bili ni na mapi oko Ukrajine i Sirije tj imali su ok sasvim odnose sa zapadom.
Do te 2011 ste nametnuli svoju drugu platformicu preko visokog predstavnika i krenuli ukidati mirovine pripadnicima HVO-a i hrvatskim logorašima čisto iz kompleksa, to je bio drugi put kad ste nametnuli Komšića i vrhunac vaše naci mržnje. Završili smo mi sa vama odavno ali tada je kao prelila čašu i mi vas sad samo iritiramo da krenete rušiti državu do kraja što radite i sada ali niste krenuli do kraja :D

Kakvi Rusi :D? Gdje ste vi ratovali sa Rusima? U Siriji? :D Svjestan si da to nije rat?
Oni vas gađaju napalmom i to je to dok ovo oko "proameričke" strane neću komentirat, zašto ne podržavaš Ameriku u Izraelu? Zašto si protiv braće svoje u Gazi koja su u konc logoru :D?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Čitam ovo vaše prepizđivanje i kontam da li bi i jedan srbin sa ovoga foruma nekome svome koji zagovara liniju KOKV i jednu lošu riječ napisao.

Inače mi na *** idu Hrvati koji bi se lizali sa bilo kojim od dva neprijateljska naroda koji su htjeli da nas unište.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatsko toleriranje četništva u BiH
PostPostano: 23 ožu 2019, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Više ih nema u Hrvatskoj pa im zagovaranje, ili ne zagovaranje, ne može nauditi.
Dok zagovaranje rušenja RS Hrvatima u BiH može puno nauditi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 344 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO i 391 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO