HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 04:41 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
Prije nekoliko mjeseci Bumbar me je upitao da li sam diskutirao na "bosnjackim" forumima.

Protekli mjesec sam iskoristio upravo u tom smislu. Na forumu klix.ba otvorio sam temu pod ovakvim istovjetnim naslovom. Ponasao sam se identicno kao i na ovom forumu.

Evo rezultata:

Broj suspenzija - 0
Broj iskljucenja - 0
Tolerancija - evropska
Ton diskusije - evropski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 06:15 
Offline

Pridružen/a: 23 lis 2018, 02:55
Postovi: 22
Kako musliman može da bude "evropski"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Veseli Bosanac je napisao/la:
Prije nekoliko mjeseci Bumbar me je upitao da li sam diskutirao na "bosnjackim" forumima.

Protekli mjesec sam iskoristio upravo u tom smislu. Na forumu klix.ba otvorio sam temu pod ovakvim istovjetnim naslovom. Ponasao sam se identicno kao i na ovom forumu.

Evo rezultata:

Broj suspenzija - 0
Broj iskljucenja - 0
Tolerancija - evropska
Ton diskusije - evropski


Šta ti ovo znači uopšte??
Pa naravno da će na klixu svi voleti Bosnu , a ovde sigurno neće , ne bar u državnom smislu.
Ja sam davno banovan na klix-forumu iz totalno tiranskih razloga moderatora po pitanju islama , e sad jel to evropski zapitaj se.
Pisao sam o islamu mnogo benignije nego što to činim ovde i nikada nijednog muslimana kao osobu nisam uvredio niti sam muslimane kao ljude diskvalifikovao na bilo koji način , i opet sam popio "evropski ban".

Postoje forumi na ovim prostorima kao što su klix-forum,forum.hr i B92 forum gde moderoti treniraju svoje "evropske vrednosti" tako što te banuju iz čiste obesti i jala jer nisu u stanju odgovoriti na argumente pa te proglase mrziteljem,fašistom,transfobom,islamofobom,....

Ovaj forum nekada previše dozvoljava iživljavanje majmuna i ostalih fašisoidnih likova sa svojim nebulozama,lažima i opanjkavanjima , ali je u svakom slučaju bolji u smislu slobode misli i argumenata nego ova tri pomenuta koji su "evropski".

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 08:17 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Forum.hr isključuje ljude iz skroz drugih razloga od Klixa. Forum.hr vode ekstremni ljevičari koji naprosto mrze bilo što hrvatsko. Klixa je pak bošnjački nacionalni forum.

Što se tiče pitanja malo tko ne voli svoj zavičaj i pokrajinu od kud dolazi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Pa vjerovatno je vole Muslimani koji žive tamo u Bosni.
Kao što mi Srbi volimo Republiku Srpsku.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
master_mind_ je napisao/la:
Forum.hr isključuje ljude iz skroz drugih razloga od Klixa. Forum.hr vode ekstremni ljevičari koji naprosto mrze bilo što hrvatsko. Klixa je pak bošnjački nacionalni forum.

Što se tiče pitanja malo tko ne voli svoj zavičaj i pokrajinu od kud dolazi.


Jeste , ja sam se jbt na forum.hr našao da branim hrvatstvo i konzervativne vrednosti od levičara , jesam svega mi. :zubati
I kad su to nanjušili zbajući već da sam srbin , i još sam iznosio svoje stavove o islamu i onim transdženderima , dobio sam vrlo brzo permanentni ban a da nikog nisam uvredio.
B92 forum je puko odavno jer tamo su doslovno bili koliko se sećam zadnji put upravnik i straža Golog Otoka kao moderacija i još nekoliko njihovih pristalica čisto da ima ko prijaviti novopridošle "fašiste na forum.

Klix forum je fenomen kao što je i fenomen i multietničarstvo Bošnjaka.
Drže se evropskih nominalno vrednosti samo dok to njima odgovara.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
B92 forum još uvek postoji? Mislim, znam da postoji, ali još uvek ima aktivnosti na njemu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Veseli Bosanac je napisao/la:
Prije nekoliko mjeseci Bumbar me je upitao da li sam diskutirao na "bosnjackim" forumima.

Protekli mjesec sam iskoristio upravo u tom smislu. Na forumu klix.ba otvorio sam temu pod ovakvim istovjetnim naslovom. Ponasao sam se identicno kao i na ovom forumu.

Evo rezultata:

Broj suspenzija - 0
Broj iskljucenja - 0
Tolerancija - evropska
Ton diskusije - evropski


Volimo bosnu vise od vas.

Moze kljuc u besmislenu temu?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ima li itko živ na klixu da voli Hercegovinu?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 10:41 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
joe enter je napisao/la:
Jeste , ja sam se jbt na forum.hr našao da branim hrvatstvo i konzervativne vrednosti od levičara , jesam svega mi. :zubati
I kad su to nanjušili zbajući već da sam srbin , i još sam iznosio svoje stavove o islamu i onim transdženderima , dobio sam vrlo brzo permanentni ban a da nikog nisam uvredio.
B92 forum je puko odavno jer tamo su doslovno bili koliko se sećam zadnji put upravnik i straža Golog Otoka kao moderacija i još nekoliko njihovih pristalica čisto da ima ko prijaviti novopridošle "fašiste na forum.

Klix forum je fenomen kao što je i fenomen i multietničarstvo Bošnjaka.
Drže se evropskih nominalno vrednosti samo dok to njima odgovara.

Pa upravo to. Klix i forum.hr će te bazirati za islamofobiju ali iz drugih razloga.

forum.hr i index su nastali iz istog projekta. Osnovani su od strane pripadnika NVO udruga samo što forum.hr je bio zadužen za Internet pošto u ranim 2000ima kada je osnovan malo je kućanstava imalo internet. Tada je isto bio ljevičarski ali je bio tolerantniji prema ljudima drugačijih mišljenja. Danas se taj forum skroz srozao.

Jedan moderator na forumu.hr je inače novinar koji radi za mainstream medije. Taj je jer sam rekao da je Švedska zemlja sa najviše silovanja u svijetu pa kao takva ne bi smjela nikome biti uzor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Vi ste zapeli u osamdesetim. :smijeh
Ne postoji nikakva "Bosna" a još manje "Hercegovina". Ta dva pojma se ne spominju ni u jednom dokumentu.
Tzv. "Bosna" ima isti ustavnopravni status kao tzv. "Sandžak". Isto tako i "Hercegovina".
"Bosna i Hercegovina" je samo naziv za tvorevinu koja se sastoji od RS i FBiH.

Dakle postoje Republika Srpska i FBiH. Postoje i kantoni u FBiH. Muslimani posebno vole kanton Sarajevo.

Naša Republika Srpska za 2 godine puni 30 godina. Nadživila je prvu Jugoslaviju a još malo pa će i drugu. :zivili u Republici Srpskoj naročito nema nikakve "Bosne".
Lažem, ima rijeka. Bosna je rijeka.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Ja postujem sve ljude i sve narode pa i te Bosance.Kao što ja volim svoju zemlju Srpsku,vjerovatno i oni vole svoju zemlju.Ne znam ništa o njima,moram da priznam.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 10:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa dobro onda, ima li itko na klixu da voli Srpsku?
Da proba s tom temom i hoće li rasprava biti europska?

Političko-pravno Srpska barem postoji za razliku od neke Bosne.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Koji šampion. Ovo je ekvivalent da neki Srbin iz Banja Luke bude banovan na klixu, ode na neki srpski forum, otvori temu "Jel ima ovde iko živ da voli Srpsku?" i nakon isteka bana se vrati na klix i kaže kako su na srpskom forumu mnogo tolerantni, referišući se na tu temu. Ja ne mogu da verujem da je neko toliko glup, to je nemoguće, ovaj vas namerno troluje i pravi budalama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 11:11 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Voli li netko na Klixu Stjepana Tomaševića i srednjovjekovnu Bosnu ili broji one osvete od Kosova, Makedonije, Srbije, Crne Gore nad Turcima?

To su tzv Bošnjaci i to je Bosna?

Što je Bosna našim Muslimanima?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tema nema veze s politikom, apel za moderaciju nek ovo miču u chat jer jedino tamo može proći.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
Muslimani digli ruke od "Bosne".

Citat:

Rezultati ankete pokazali: Većina Sarajlija u slučaju rata ne bi branila BiH

Navode da je u anketi učestvovalo oko 1500 ljudi, a da je 55 posto kazalo da ne bi učestvovalo u odbrani.

Većina učesnika koji ne podržavaju rat su muškarci do 35 godina starosi.

Ratovalo bi 45 posto učesnika, a za ovu opciju odlučio se veliki broj žena i starije populacije, piše Sarajevska sehara.

"Ako poslušamo glas većine, građani Sarajeva ne žele ratovati. Da li se svijest probudila u svijetu, da li je ništavost rata shvaćena, da li smo naučili da u ratu nema pobjednika, ne znamo sa sigurnošću, ali znamo da su sugrađani poslali jaku poruku političarima koji zveckaju oružjem, koja bi nekako zvučala ovako 'Ko će ba ratovati, imam ja pametnijih poslova'", napisali su.



https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... bih-523901


_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
novem je napisao/la:
Muslimani digli ruke od "Bosne".

Citat:

Rezultati ankete pokazali: Većina Sarajlija u slučaju rata ne bi branila BiH

Navode da je u anketi učestvovalo oko 1500 ljudi, a da je 55 posto kazalo da ne bi učestvovalo u odbrani.

Većina učesnika koji ne podržavaju rat su muškarci do 35 godina starosi.

Ratovalo bi 45 posto učesnika, a za ovu opciju odlučio se veliki broj žena i starije populacije, piše Sarajevska sehara.

"Ako poslušamo glas većine, građani Sarajeva ne žele ratovati. Da li se svijest probudila u svijetu, da li je ništavost rata shvaćena, da li smo naučili da u ratu nema pobjednika, ne znamo sa sigurnošću, ali znamo da su sugrađani poslali jaku poruku političarima koji zveckaju oružjem, koja bi nekako zvučala ovako 'Ko će ba ratovati, imam ja pametnijih poslova'", napisali su.



https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... bih-523901



Branioci Bosne!

slika

:thumbup

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Prigodno je što su se branioci fotografisali na aerodromu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Drzava BiH je zlo ,koje je tokom svog postojanja ubilo , otjeralo , i na razne nacine unerecilo, milione ljudi ( cifra nije pretjerivanje )
Kako voliti takvu zlu nakaradu , u kojoj se njeni stanovnici , generacijski trjebe ?
Nestanak te drzave bi bio velika sreca za sve ljude koji zive u njoj , odnosno na prostoru koje zauzima .
Nije mi mrzak prostor ( ''geografija'' ) Bosne i Hercegovine , fin je i interesantan . Steta sto je drzava na njemu preskupa za odrzavanje .

Otprilike , ko drzava Jugoslavija.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Obožavamo Bosnu kao ozemlje, ali državu koja služi Muslimanima za hegemoniju i velikobošnjačke projekte - mrzimo. Također silom tjeranje života zajedno je isto gadna stvar. Sliči na prisilni brak.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 15:44 
Offline

Pridružen/a: 19 svi 2019, 19:35
Postovi: 37
Svarog je napisao/la:
Drzava BiH je zlo ,koje je tokom svog postojanja ubilo , otjeralo , i na razne nacine unerecilo, milione ljudi ( cifra nije pretjerivanje )
Kako voliti takvu zlu nakaradu , u kojoj se njeni stanovnici , generacijski trjebe ?
Nestanak te drzave bi bio velika sreca za sve ljude koji zive u njoj , odnosno na prostoru koje zauzima .
Nije mi mrzak prostor ( ''geografija'' ) Bosne i Hercegovine , fin je i interesantan . Steta sto je drzava na njemu preskupa za odrzavanje .

Otprilike , ko drzava Jugoslavija.

Je, ko Jugoslavija. Samo što u ovoj Jugoslaviji mi dođemo nešto kao impotentni Šiptari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Veseli Bosanac je napisao/la:
Prije nekoliko mjeseci Bumbar me je upitao da li sam diskutirao na "bosnjackim" forumima.

Protekli mjesec sam iskoristio upravo u tom smislu. Na forumu klix.ba otvorio sam temu pod ovakvim istovjetnim naslovom. Ponasao sam se identicno kao i na ovom forumu.

Evo rezultata:

Broj suspenzija - 0
Broj iskljucenja - 0
Tolerancija - evropska
Ton diskusije - evropski

Sto se tice moderacije na klix forumu, skoro pa cista 10-ka, a sto se tice ekipe na tom forumu, "iznabadaju" te i na temama koje nisu politicke, cim vide da nisi (Bosnjak).

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 19:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30489
Ukidanjem Bosne štedimo 5 milijardi KM.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 17 sij 2020, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Podržavanje BiH je antibošnjačka politika, svi građani za emancipaciju i nezavisnost užeg trokutistana Ze-Tu-Sa!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Naša Kvačica, pomocnik kuhara, zet i 501 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO