HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 07:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 19 sij 2020, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Veseli Bosanac je napisao/la:
Da li ste se ikada zapitali ko vas je to napunio mrznjom i netrpeljivoscu?


Zapitaš li se ti nekada zašto nitko ne želi sa takvim "graDžanima" biti u zajednici...

To što žongliraš sa tezama da Hrvati mrze Bosnu je obična laž, ali tebi i takvima mi ne želimo dokazivati našu ljubav prema Bosni, jer... tko je uništio drevnu i bajkovitu Bosnu? Hrvati, Srbi,... ili vaši praoci i gazde Turci i oni u čije ime dajete imena svojoj djeci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 19 sij 2020, 20:47 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Veseli, vi svaki dan radite na uništenju BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 19 sij 2020, 21:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30421
Veseli Bosanac je napisao/la:
Da li ste se ikada zapitali ko vas je to napunio mrznjom i netrpeljivoscu?


Jedina mržnja je u glavama islamista. Neka vrsta šizofrenije.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 19 sij 2020, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kad bi se bošnjačka Republika Šumska prevodila na engleski, koji prevod bi bio najispravniji?
To im je kao nekakva uvreda, a na bilo kojem stranom jeziku zvučalo bi sasma normalno, čak prelijepo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 19 sij 2020, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Što je najbolje, neki od tih obožavatelja Bosne, kad vide da nema u njoj kruha, nađu pos'o u Zagrebu, dosele i obitelji.

I? S kim se povežu prvo? Pa sa zemljacima. Ne znam zašto, meni se svi obrate kao da me znaju 100 g. Valjda zbog naglaska i dobroćudnog izgleda. Pomognem koliko mogu, kontam, ne mogu bit luđaci velikobošnjački čim su došli u Zg. A opet, bolje i naši Muslimani nego Pakistanci. Asimiliraju se dobro.

Uglavnom, mislim da bi za cijelu Bosnu bilo dobro da je u EU, a još bolje u RH. Tko nije za to ne voli Bosnu. :)

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 01:55 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
Junuz Djipalo je napisao/la:
Đe si ti vidio mržnju bolan. Ja stalno u Trokutu, s rajom sjedim, pijem, tučem ćevape, bureke.

Nije mržnja kad konju kažeš da je konj.

Mržnja je u Trokutu prema bilo kome pametnom i obrazovanom. Zato i sami Bošnjaci koji su iole jači odlaze ili se spremaju da odlaze.

Netrpeljivost i mržnja prema zagađenju, korupciji, licemjerju i sadakaštvu je valjda zajednička svim psmetnijim ljudima.

Već je bilo guzonjinih sinova poput tebe tu kojima su puna usta Bosne. Ima se para od lažnog bosanstva.

Samo uskoro nećete imat ovaca za šišanje.


Indikator mrznje i netrpeljivosti je i sama cinjenica da ma smatrate guzonjinim sinom a ne znate ama bas nista o meni. Oni koji vole svoje bliznje si takvu vrstu gluposti ne bi nikada dozvolili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:03 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
useless je napisao/la:
Veseli Bosanac je napisao/la:
Herceg Kosaca je bio vladar, dakle sila, a a Kristofor Kolumbo i Amerigo Vespuci istrazivaci, to jest naucnici


Citat:
Koja se to drzava na svijetu zove po jednom jedinom covjeku


Izgleda da ti brkas loncice ili se nisi sposoban sjetit sta si reka unazad pola dana.

Uostalom, Kolumbo je bio sve samo ne naucnik. On i njegova druzina izmasakrirali domorodce, drzali ih ko robove itd.

Samo se petljas sve dublje nakon sto ti se pokaze da pricas gluposti.


U pravu ste, nisam bio dovrsio svoju misao. Mislio sam koji bi narod koji vjeruje u Boga svoju drzavu nazvao po svjetovnom vladaru te time pokazao da ima i svojih drugih bozanstava.

Kolumbo jeste bio naucnik. Samo bi takvi rizikovali sopstveni zivot da dokazu da je zemlja okrugla. Kolumbo nije mogao biti odgovoran za zlocine koji su drugi pocinili poslije njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:05 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
Agathonikos je napisao/la:
Kad bi se bošnjačka Republika Šumska prevodila na engleski, koji prevod bi bio najispravniji?
To im je kao nekakva uvreda, a na bilo kojem stranom jeziku zvučalo bi sasma normalno, čak prelijepo.


To je isto indikator mrznje i netrpeljivosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:07 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
Naša Kvačica je napisao/la:
Veseli Bosanac je napisao/la:
Da li ste se ikada zapitali ko vas je to napunio mrznjom i netrpeljivoscu?


Jedina mržnja je u glavama islamista. Neka vrsta šizofrenije.


Islamisti nisu mogli srusiti Jugoslaviju ili pokrenuti krvave ratove jer su bili i nesposobni i nenaoruzani.. Znate li ko je to ucinio?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:09 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
Purger111 je napisao/la:
Veseli, vi svaki dan radite na uništenju BiH.


Cime i kako? Time sto vam govorim istinu? Ako je Bosni istina problem ne treba ni da postoji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Uuu jbote, misionar ljubavi i suživota iz islamske republike Trokut prodaje peacove za mirno rješenje krize,...

Bolje bi ti bilo da čistiš mržnju i radikalizam koji uzgajate u smogovitim kotlinama nego da ovdje pričaš o stvarima koje se tebe ionako ne tiču.
Dakle, takijanje neČe proČi ove noČi, ajmo razguli i tjeraj jihadiste i isilovce iz Kotline.

Taqiya OFF!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:22 
Offline

Pridružen/a: 23 stu 2019, 11:11
Postovi: 281
bumbar92 je napisao/la:
Veseli Bosanac je napisao/la:
Da li ste se ikada zapitali ko vas je to napunio mrznjom i netrpeljivoscu?


Zapitaš li se ti nekada zašto nitko ne želi sa takvim "graDžanima" biti u zajednici...

To što žongliraš sa tezama da Hrvati mrze Bosnu je obična laž, ali tebi i takvima mi ne želimo dokazivati našu ljubav prema Bosni, jer... tko je uništio drevnu i bajkovitu Bosnu? Hrvati, Srbi,... ili vaši praoci i gazde Turci i oni u čije ime dajete imena svojoj djeci.


Uvijek krenite od sopstvenih gresaka.

Ako je BiH napustio svaki treci stanovnik, onda se u inostrantvo odselilo jedno 750,000 Bosnjaka koji zive u tudjini sa potpunim strancima ciji jezik i kulture uopce nisu poznavali. Kako su to stranci mogli zivjeti sa takvim "gradzanima", ali ne i vi?
Ti tudjinci se ocigledno drze parole da im je duznost pomoci svojim bliznjima ali to ne vazi za nas ovdje jer ocigledno nase razumijevanje vjere je da jedno radimo, drugo mislimo a trece govorimo.

Kod istinskog vjernika je sve to potpuno sinhronizovano i identicno…

Ne pricam niti o Srbima niti o Hrvatima niti o Bosnjacima nego o svima nama pojedinacno jer smo se svi napunili mrznjom. Radi toga je Bosna paralizirana. Nije problem u Bosni nego u nama.

Ta mrznja nije uperena protiv nikakve Bosne jer mrznja je mnogo sira - kontrolise sve aspekte nasih zivota i nas same.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9544
Lokacija: HR HB
Vi ste puni mržnje i laži,... nikakav dogovor i suživot niste prihvatili koji ste potpisali, već samo šerijat i da ste vi nad svima, a šta ste napravili od države osvrni se malo po svojim kasabama. Samo gledate u tuđu avliju i pjenite. Daj odjebite više i to ne zbog mržnje nego jednostavno nećemo sa vama više ništa da imamo.

Kakvi bolan stranci, pa prvo je tih 750K kod Hrvata bilo na sadaki i držali smo vas ko svoje, nahranili, naoružali,... to ti ne spada u toleranciju i humanost, a etničko čišćenje ISIL hArmije od nemuslimana je kao tolerancija,... ma bjaaaaži taqijaš sa tom odvratnom pričom.

Ajmo sad jedan tolerantni fuz-U-guz, iliti koga ti misliš zajebavati u ova doba iz mejtefskog troll-podruma. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 02:50 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Mene jedno policija Republike Srpske pustila zbog prekoračenja brzine jer su mislili da sam Srbin sa HR vozačkom. Vjerujem da su kaznu uvalili nekom graDŽaninu. Jbg. RS>BH u mojim očima. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 07:06 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Veseli Bosanac je napisao/la:

Kolumbo jeste bio naucnik. Samo bi takvi rizikovali sopstveni zivot da dokazu da je zemlja okrugla. Kolumbo nije mogao biti odgovoran za zlocine koji su drugi pocinili poslije njega.


Ne govorim o onom poslije njega, Kolumbo je direktno cinio razne zlocine protiv domorodaca. Zar nikad nisi cuo za kontroverze vezane za nj i slavljenje njega.

I nije on isao dokazivati da je zemlja okrugla, to se vec znalo u njegovo doba, isao je probati jel moguce oploviti zemlju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 08:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
Veseli Bosanac je napisao/la:
Da li ste se ikada zapitali ko vas je to napunio mrznjom i netrpeljivoscu?


Kažu da je sve počelo 1463.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Veseli Bosanac je napisao/la:
Da li ste se ikada zapitali ko vas je to napunio mrznjom i netrpeljivoscu?


A jesi li se ti ikad zapitao ko te je napunio ***?
Svakih 50 godina rat a ti se praviš mutav ko da si rastao u Diznilendu pored Paje Patka i Miki Mausa.
Razumijem da imaš poriv za takijanjem al mora i tu postojati neka etička granica. Izloguj se na par dana dok se ne konsultuješ sa hodžom, reci mu da su pretakijao i da to ne vodi nigdje - ljudi ti se smiju.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 09:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30421
Veseli Bosanac je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Jedina mržnja je u glavama islamista. Neka vrsta šizofrenije.


Islamisti nisu mogli srusiti Jugoslaviju ili pokrenuti krvave ratove jer su bili i nesposobni i nenaoruzani.. Znate li ko je to ucinio?


Nisam ni spomenuo Jugoslaviju. Znaš li pročitati post na koji odgovaraš?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Veseli Bosanac je napisao/la:
Ako je BiH napustio svaki treci stanovnik, onda se u inostrantvo odselilo jedno 750,000 Bosnjaka koji zive u tudjini sa potpunim strancima ciji jezik i kulture uopce nisu poznavali. Kako su to stranci mogli zivjeti sa takvim "gradzanima", ali ne i vi?


Pa možda zato što niste pucali po tim strancima.
Aj probajte pucati po Njemcima ko što ste pucali po Srbima pa da vidim kako ćete proći.
Jel moguće da među vama ima do te mjere licemjernih ljudi.
Pucaš po Srbima, pucaš. pucaš i onda kad istrošiš sve metke, kad izgubiš podršku stranca dođeš kod Srba i čudiš se što se tako ponašaju?
"Jarane nešto si mi ljut? Ha zašto. Ha bijo ja juće u Švabiji niko me nije poprijeko ha pogoledo a moj zemljo se na mene naljutijo."
More marš!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Možda se iz ljubavi prema Bosni tek vratio iz Sirije. Nemojte ga odmah. Odnekud je nabavio stroj za certifikaciju bosanstva i mržnjometar.

Ne znam gdje je nabavio mržnjometar ali izgleda da je kineski, ne detektira on to kako treba.

Doduše, mrzimo mi muslićku verziju Velike Srbije, kakvim god je imenom zvali.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ne znam ni zašto stalno ovo pokušavaju. Valjda im nitko nije rekao za promjene, da je BiH imala 1991. skoro 5 milijuna stanovnika s ogromnim brojem i udjelom Muslimana među rođenima, dok su Muslimani imali manje emigrantske tendencije van Juge. Danas je regija Bosna (za razliku od Hercegovine) ima manje od pola stanovništva iz 1991., broj rođenih se smanjio za > 60 %. U međuvremenu se dogodila znatna emigracija, a tendencije emigriranja ex Muslimana, danas Bošnjaka, su nikad veće.

Suzbijeni su u geto Trokuta koji su još dodatno ujebali sami. Sanjati o bošnjačkoj Bosni, koja se poklapa sa granicama BiH je dozvoljeno ali nerealno. Mislim da čak nemamo potrebe uopće ulazit u takve rasprave nego dapače govorit: Drugi dan, druga nafaka. Bit će bolje jarane.

Vrijeme, Hrvatska, Slovenija, Austrija i Njemačka rade svoje. No, ono što je realno jeste istinsko ujedinjenje naroda koji ostane u BiH jer jednostavno će tako malo naroda u ljudi ostat da nećeš moći birati kod kojeg ćeš doktora, kojeg ćeš vodoinstalatera zvati ili kod kojeg ćeš vulkanizera. Taman da su svi ratni zločinci. Recimo, nije čudo što je neki dan onaj Boske iz Zagreba spasio imama. Prije 20 g. bi ga spasio drugi musliman.

Zato doista treba komunikaciju dignuti na neku višu razinu, lagano zaboravljat ratne priče, nacionalističke aspiracije bilo kojeg tipa. Meni se čini da će se prostor BiH izmrcvarit od starne MZ i domaćih sanaga još i više, pa će ga samo prikeljit kome to bude oportunije. Hrvatskoj npr. :D

U međuvremenu, ja ću uživati u onom što je dobro u Bosni, u planinama, malo dalje od zagađenog Trokuta a valjda će i AC završit da ne moram gledat smrdljive kasabe, i gledat krezave drotove koji se prodaju za 20 KM.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 20 sij 2020, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Kako je krenulo, za 10 god će tu samo šuma biti.
Odu muslimani, samo su aktivni po stranim wikipedijama :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 25 vel 2020, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2233
Lokacija: Negdi na granici svitova
novovrijeme je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Pa može Bosna , ali njihova i manja u odnosu na ovu.
Bošnjaci se ponašaju slično kao i glupavi srpski nacionalisti koji se pozivaju na istoriju pa misle da im zbog nekog istorijskog nasleđa i mitova nešto pripada , tako i Bošnjaci misle da je BiH bogom dana i svome teritorijalnom opsegu i da je allah dao Sarajevu da bude glavni grad gde su oni osnovica.
Za državu i narod se bori i pregovara , i koliko si hrabar i pametan toliko ćeš i dobiti.
Na primer Srbija kad je dobila nezavisnost sigurno Miloš i ostali nisu mahali istorijskim spisima pevajući uz gusle pred Turcima i pred Švabama i Rusima , nego su se hvatali mača a nekad lizali skute velikim silama zarad svoje dobiti.
Bošnjaci su izgubili BiH onoga dana kad su je proglasili nezavisnom , izgleda aspurdno ali je tako , jer više je BiH bila nezavisna u SFRJ nego što je to danas.


Mogu oni svojih 24% nazvati Bosnom.
Al ce im se obiti o glavu.
Taj naziv je proklet.
Podjeliće se na Bosance i Bošnjake i zaratiti izmedju sebe.


Bosna je regija kao i Hercegovina, kroz povijest su se i njihove granice pomjerale, regije nemaju nikakve veze sa nacionalnošću, Hercegovina se prostire od Mesihovine i Vinice (ne i Roška polja) preko Blidinja, Rame, Bradine, Presjedovca i (Gacka) Maglića. E sad vidi koliko se nacionalnosti tu isprepliće, isto važi i za Bosnu. Klimatski podjeliti Hercegovinu i Bosnu na mediteransku i planinsku klimu je isto glupost, jer Posušje klimatski više liči jednom Livnu ili Tomislavu nego Trebinju, Gabeli ili Mostaru. A to što oni izigravaju nekakve starosjeditelje i žele sebe napraviti 'istinitim Bosancima' i od Bosne i Hercegovine praviti njihovu drevnu zemlju Bosnu, je njihov urođeni problem, jer su to što jesu, produkt jedne imperije i jednog totalitarnog režima.

:HercegBosanac

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 25 vel 2020, 00:42 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Što misliš da Roško Polje ne bi moglo pod Hercegovinu, ako se ne varam nekad su Žukovice bile pod župom Roško Polje... Isti su tu ljudi iako Zavelim jest nekakva prirodna granica...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ima li ovdje iko ziv da voli Bosnu?
PostPostano: 25 vel 2020, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2233
Lokacija: Negdi na granici svitova
Politikant je napisao/la:
Što misliš da Roško Polje ne bi moglo pod Hercegovinu, ako se ne varam nekad su Žukovice bile pod župom Roško Polje... Isti su tu ljudi iako Zavelim jest nekakva prirodna granica...


Nekad je i Vir bio Duvno ali su Virani danas čisti Posušani i Hercegovci, jesi ikad slušao kako pričaju Rožani, čisti Bosanci dok je Mesihovina već drugačija ali je i jedino selo na duvanjskom polju koje ima hercegovačku ikavicu i kamenjar.
Zanimljivo je kako su danas Mesihovljani pa i Bukovčani češći u Posušje nego u Tomislavu, pa i sam HNK Mesihovina igra na Mokrom Docu, a ne u Tomislavu.

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Salivator i 384 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO