HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 04:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 20:35 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Već prvog dana ove Nove godine veliki Spomen križ poginulim hrvatskim braniteljima u Počitelju ponovno je bio na meti vandala.


Uz iscrtavanje muškog spolovila i pratećih pogrdnih riječi na Spomen križu u Počitelju,uza samu magistralu M-17, ispisani su i islamski vjerski slogani i grafiti podrške '' Jamasu ''.

Sve je ovo ponovno zgrozilo čapljinsku javnost a sve to osobito teško proživljavaju preživjeli hrvatski branitelji i obitelji poginulih i nestalih hrvatskih branitelja. Cijeli je slučaj jučer ujutro prijavljen čapljinskoj policiji koja je i izvršila uviđaj te se nastavlja operativni rad s ciljem otkrivanja vandala i nacionalističkih provokatora.

'' Križ u Počitelju je za nas svetinja i nažalost opet je bio podloga za nacionalističko iživljavanje onih koji ne žele cijeniti svu prolivenu krv i žrtve branitelja u borbama za oslobađanje Počitelja od srpskog agresora i pridružene JNA. Dok su branitelji ginuli mnogi su u Počitelju govorili kako to nije njihov rat a sada evo uništavaju i spomen obilježja onima koji su im u biti i donijeli današnju slobodu.'' - ističu iz Kordinacije Udruga proisteklih iz Domovinskog rata Općine Čapljina te još jednom mole policijske i sve druge nadležne organe da se napokon stane u kraj onima koji svako malo napadaju i oskvrnjuju Spomen križ u Počitelju.

U proteklom razdoblju križ u Počitelju je više puta išaran uvredljivim i nacionalističkim grafitima a bilo je i pokušaja njegova rušenja. Na ovaj Spomen križ kačene su i mrtve lisice te razne druge životinjske lešine. Kako smo jučer uspjeli doznati od nekih mještana Počitelja, koji u strahu od odmazde vandala nisu smjeli pred kameru, Spomen križ je išaran nakon što je skupina ovdašnjim bošnjačkih mladića čekala Novu godinu te je nakon toga više sati prosto divljala po Počitelju.

http://www.hercegovina.info/vijesti/her ... #news_view

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Znaci ****** i u Novu ulaze na svoj lojavi nacin.. Nit ih jebi nit ih kuci vodi

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
Pa jel ima Hrvata tamo??!! Ne znam iskreno o kakvom mjestu se tu radi, ali jebem mu ako se ne zna tu tko je to napravio, pa mislim ono...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 08:53
Postovi: 609
Zepce Jugend je napisao/la:
Pa jel ima Hrvata tamo??!! Ne znam iskreno o kakvom mjestu se tu radi, ali jebem mu ako se ne zna tu tko je to napravio, pa mislim ono...

ima malo nazalost,oni su vecina .bar po zadnjem popisu .

_________________
Zadar glavni grad Hrvatske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
frane je napisao/la:
Zepce Jugend je napisao/la:
Pa jel ima Hrvata tamo??!! Ne znam iskreno o kakvom mjestu se tu radi, ali jebem mu ako se ne zna tu tko je to napravio, pa mislim ono...

ima malo nazalost,oni su vecina .bar po zadnjem popisu .

Ne znam, ali koliko sam pročitao, to nije prvi puta. Dokle to misli trajati? Kad će se više narod pobuniti, jer je jasno da oni neće tako lako prestati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Jel nisu tamo oko Počitelja pravljena ona nova naselja za Hrvate?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
iz počitelja se vidi čapljina.
ako je čapljincima tako teško skupit 10-15 ljudi i malo prohodat počiteljskim kafićima onda drugo ni ne zaslužujemo nego da nas šaka muslimanskog jada provocira tamo gdje bi trebali biti mirni ko bubice.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 11:13
Postovi: 567
Lokacija: Hrvatska; Osijek, Zadar
Sramota! :thumbdown

_________________
VIVE LA LIBERTE!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:52 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
caporegime je napisao/la:
iz počitelja se vidi čapljina.
ako je čapljincima tako teško skupit 10-15 ljudi i malo prohodat počiteljskim kafićima onda drugo ni ne zaslužujemo nego da nas šaka muslimanskog jada provocira tamo gdje bi trebali biti mirni ko bubice.

Pa točno to. Mislim, pokaži zube u vražju mater, a ne da te netko gazi :/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 21:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
MRSHO je napisao/la:
Jel nisu tamo oko Počitelja pravljena ona nova naselja za Hrvate?


Jesu, oko Počitelja. Sjeverno od njega koji kilometar (ili desetak km) novo naselje u mjestu Žitomislići, Južno nekoliko kilometara - Nerezi i Klepci, ima nešto i u Tasovčićima, istočno od Počitelja su nova naselja na lokalitetu Modrič, Bivolje Brdo... Šuškovo i Bobanovo su malo dalje ka istoku.
Inače. bio sam dosta puta u Počitelju u periodu 1994-2001 dok je bio hrvatski. Prije rata je to bilo nekih 95% muslimansko selo, sa pokojom hrvatskom kućom. Za vrijeme rata tu su bili prvo naseljeni prognani Hrvati iz Komušine, a zatim su se tu naselili još poneki, uglavnom Kakanjci... ee kad se sjetim kad je bio nekad naš, hodaš slobodno kroz njega i šmekaš koke... ali dobro, ljudi su se vratili na svoja ognjišta , ipak je to njihovo, muslimansko selo.
Za očekivati je bilo takav incident, ja sam se čudio što do sada muslimani ostavljaju taj križ na miru, ipak je on u sred muslimanskog sela, bode ih u oči.

Sjećam se, negdje 1995 dolazio Ejup Ganić u Počitelj i kreće se na čelu neke delegacije po selu, kad neki tadašnji mještani istjera krmka u dvorište, šutnu ga nogom i viknu: - Ejube jarane, vider ga što skiči! :glare

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Bobovac je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:
Jel nisu tamo oko Počitelja pravljena ona nova naselja za Hrvate?


Jesu, oko Počitelja. Sjeverno od njega koji kilometar (ili desetak km) novo naselje u mjestu Žitomislići, Južno nekoliko kilometara - Nerezi i Klepci, ima nešto i u Tasovčićima, istočno od Počitelja su nova naselja na lokalitetu Modrič, Bivolje Brdo... Šuškovo i Bobanovo su malo dalje ka istoku.
Inače. bio sam dosta puta u Počitelju u periodu 1994-2001 dok je bio hrvatski. Prije rata je to bilo nekih 95% muslimansko selo, sa pokojom hrvatskom kućom. Za vrijeme rata tu su bili prvo naseljeni prognani Hrvati iz Komušine, a zatim su se tu naselili još poneki, uglavnom Kakanjci... ee kad se sjetim kad je bio nekad naš, hodaš slobodno kroz njega i šmekaš koke... ali dobro, ljudi su se vratili na svoja ognjišta , ipak je to njihovo, muslimansko selo.
Za očekivati je bilo takav incident, ja sam se čudio što do sada muslimani ostavljaju taj križ na miru, ipak je on u sred muslimanskog sela, bode ih u oči.

Sjećam se, negdje 1995 dolazio Ejup Ganić u Počitelj i kreće se na čelu neke delegacije po selu, kad neki tadašnji mještani istjera krmka u dvorište, šutnu ga nogom i viknu: - Ejube jarane, vider ga što skiči! :glare


Zato sam i pitao. Bilo je moje rodbine tamo, i u Žitomisliću još ih ima (planiram ih posjetit na ljeto). Mislim sad oni kažu Žitomislići, dali je to neko novo naselje u okolici nemam pojma. Pričali su mi i za Kakanjce, kažu da se nisu nikako mogli s njima uklopiti, skroz drugi mentalitet ljudi...

Inače bio je u čapljinskoj općini, kako su ga zvali, pogranični ured Općina Teslić-Komušina, a neko vrijeme je pod zapovjedništvo HVO Čapljina stavljenih 120 bojovnika Bojne Komušina (inače u sastavu 111xp Žepče).

a sad back to topic.


Žepčak, jebiga pokazat zube, prave oni i svako toliko u Žepču sranja koliko znam. A pogotovo ovak pod "zaštitom" mraka možeš i sam pojedinac prešarat par jihadijskih natpisa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
kako me je baniranje spriječilo da s dogovorim eventualno božićno druženje s ostalim forumašima, ako ste za sve zovem na cugu iduće ljeto u počitelj. moje su bar prve tri runde :zubati :zubati
možemo malo zapjevati, ne ljubavne naravno, a dobro bi bilo da netko iz blizine prouči lokalne ceste kojim bismo mogli izbjeći moguće policijske blokade nakon što patrole u počitelju pronađu samo žrtve.
:zivili :zivili :zivili :zivili :zivili :hrvatinic :HVO :HercegBosanac :hrvatinic :zrinjski :hajduk :dinamo :zrinjski_ultras :dinamo1 :dinamo1 :dinamo1 :dinamo1 :dinamo1 :dinamo1 :zrinjski_ultras1 :zrinjski1 :hajduk1 :dinamo1 :dinamo1 :dinamo1 :dinamo1 :HercegBosanac :HercegBosanac :HercegBosanac :HercegBosanac :ujko :ujko

a poslije

:ph34r
:pistolji :smajl004 :smajl037

i poslije

:smajl008 :smajl008 :smajl009 :smajl008 :smajl009

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:15 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Ne bi bilo loše da se Patrioti,Ultrasi i Škripari ne skupe i ne održe mirni prosvjed pred spomenikom u počitelju kao što su hrvatski navijači održali prosvjed zbog kurčenja srba u vukovaru.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 20:12
Postovi: 590
caporegime je napisao/la:
iz počitelja se vidi čapljina.
ako je čapljincima tako teško skupit 10-15 ljudi i malo prohodat počiteljskim kafićima onda drugo ni ne zaslužujemo nego da nas šaka muslimanskog jada provocira tamo gdje bi trebali biti mirni ko bubice.


Ko će biti miran ko bubica u po Bosne,o čem pričaš?Kakvih 10-15 ljudi da pravi red među "šakom muslimanskog jada"?Cipele na noge i put Počitelja pa uleti u kafić kad si sila.Smješan si.

_________________
R.I.P. Sic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
atan je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
iz počitelja se vidi čapljina.
ako je čapljincima tako teško skupit 10-15 ljudi i malo prohodat počiteljskim kafićima onda drugo ni ne zaslužujemo nego da nas šaka muslimanskog jada provocira tamo gdje bi trebali biti mirni ko bubice.


Ko će biti miran ko bubica u po Bosne,o čem pričaš?Kakvih 10-15 ljudi da pravi red među "šakom muslimanskog jada"?Cipele na noge i put Počitelja pa uleti u kafić kad si sila.Smješan si.


Još jedan geograf...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 20:12
Postovi: 590
MRSHO je napisao/la:

Još jedan geograf...


i Hercegovine.Al sve u svemu,svoji na svom.

_________________
R.I.P. Sic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
atan je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
iz počitelja se vidi čapljina.
ako je čapljincima tako teško skupit 10-15 ljudi i malo prohodat počiteljskim kafićima onda drugo ni ne zaslužujemo nego da nas šaka muslimanskog jada provocira tamo gdje bi trebali biti mirni ko bubice.


Ko će biti miran ko bubica u po Bosne,o čem pričaš?Kakvih 10-15 ljudi da pravi red među "šakom muslimanskog jada"?Cipele na noge i put Počitelja pa uleti u kafić kad si sila.Smješan si.


pretprošlo ljeto sam poprilično glasno sprdao atmosferu u kafiću i to onom što kao u polukatu ima veliku terasu, i niske stolove a na podu tepisi.
sprdao sam i sarajevsko pivo i auru kao jedine pivsko duhanske proizvode, sprdao bih zastavu što visi na sahat kuli, i glasno kjomentirao kako još ništa nije gotovo i kako bi muslimani na ovom osjetljivom području trebali malo manje naglašavati da su dio one alijine bosne osobito jer su se vratili zato jer smo im mi to dopustili.
osim par tupavih pogleda konobara i par domaćih te ponekih sarajevskih (turista) u prolazu nisam doživio baš neku situaciju.
dođi i ti na druženje, da te upoznamo s čarima pršuta.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
atan je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:

Još jedan geograf...


i Hercegovine.Al sve u svemu,svoji na svom.


Svoji na svom jesu. Ali daleko su oni od pola Bosne.., i Hercegovine... skroz na rubu. Pa i da su u sred BiH, npr u Doboju, što to mjenja na stvari?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 20:12
Postovi: 590
caporegime je napisao/la:
pretprošlo ljeto sam poprilično glasno sprdao atmosferu u kafiću i to onom što kao u polukatu ima veliku terasu, i niske stolove a na podu tepisi.
sprdao sam i sarajevsko pivo i auru kao jedine pivsko duhanske proizvode, sprdao bih zastavu što visi na sahat kuli,

Sam priznaješ da su ljudi tolerantni,a malo se omladina napila i yebiga.Oni se već kaju.
Il misliš da ti nisu smjeli ništa?
Citat:
i glasno kjomentirao kako još ništa nije gotovo

Klinčenje nikad nikom nije dobra donjelo,pogotovo kad se neko klinči na blef.

Citat:
i kako bi muslimani na ovom osjetljivom području trebali malo manje naglašavati da su dio one alijine bosne

Zašto bi se sakrivali.Ko će im zabranit.Opet si smješan.

Citat:
osobito jer su se vratili zato jer smo im mi to dopustili.

ccc...

_________________
R.I.P. Sic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:41 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Malo se omladina napila,pa ajmo rušit nečije svetinje.

Tu omladinu treba ubacit u zatvor na najmanje 3 mjeseca s tim da im roditelji moraju platit obnavljanje i uređenje križa.

Tek tada možemo govorit "mir mir niko nije kriv".

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Uskoro ce vas islamo-fasisti vuc za usi i drugim krajevima. Udara se na slabog. Percipicirani ste kao kukavice od muslimana i zato je to tako. Znate i sami. Mozda vam je i za ovo dijaspora kriva. Ponosa ti ljudi nemaju koji dozvoljavaju da se bez reagiranja nase svetinje mogu unistavat. I vi hocete entitet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:50 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
atan je napisao/la:
caporegime je napisao/la:
pretprošlo ljeto sam poprilično glasno sprdao atmosferu u kafiću i to onom što kao u polukatu ima veliku terasu, i niske stolove a na podu tepisi.
sprdao sam i sarajevsko pivo i auru kao jedine pivsko duhanske proizvode, sprdao bih zastavu što visi na sahat kuli,

Sam priznaješ da su ljudi tolerantni,a malo se omladina napila i yebiga.Oni se već kaju.
Il misliš da ti nisu smjeli ništa?
Citat:
i glasno kjomentirao kako još ništa nije gotovo

Klinčenje nikad nikom nije dobra donjelo,pogotovo kad se neko klinči na blef.

Citat:
i kako bi muslimani na ovom osjetljivom području trebali malo manje naglašavati da su dio one alijine bosne

Zašto bi se sakrivali.Ko će im zabranit.Opet si smješan.

Citat:
osobito jer su se vratili zato jer smo im mi to dopustili.

ccc...


sinko ti su malo kratak u glavi. ti si nešto zamislio u glavi pa pod svaku cijenu pokušavaš održati svoju misao.
jesu li počiteljski muslimani tolerantni ili nisu smjeli procjeni sam. sumnjam da si ikada bio u čupavoj situaciji pa si to ne možeš ni pomisliti niti zaviriti u sjećanja i pronaći neki sličan slučaj temeljm kojega bi mogao povezati fakte.
moje je da se kurčim a na nekome drugome je da otrpi ili reagira.
a kako je opisana situacija za tebe nepoznanica, probaj prakticirati.
ponekad nećeš imati sreće, zapravo kako mi se doimaš uglavnom nećeš imati sreće ali nismo svi isti.
da ne bi ispalo da sam ja neki ultramudonja koji ne jebe živu silu, počitelj jednostavno pripada u ona mjesta gdje mi ne pada na pamet skrivati tko sam, što sam, što mislim i na što sam spreman.
svatko može dobiti batine ali podvit rep iz SVOG a počitelj je MOJ hrvatski gradićak, nije moja opcija niti bi takvu opciju pod nikakvu cijenu dopustio.
da su slučajno počiteljci malo veći baje pa me uspjeli riješiti, vratio bi se brzo.
dođi s nama na ljeto pa možeš gledati, ako te već opčinjavajuća slast pršuta ne obuzme pa umjesto sramoćenja svojih bošnji u susretu s protivnikom od krvi i mesa, ne budeš zauzet krkanjem krmećeg proizvoda kojega ionako proždirete na veliko samo da vas netko ne vidi.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 03 sij 2010, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Frankopan je napisao/la:
Uskoro ce vas islamo-fasisti vuc za usi i drugim krajevima. Udara se na slabog. Percipicirani ste kao kukavice od muslimana i zato je to tako. Znate i sami. Mozda vam je i za ovo dijaspora kriva. Ponosa ti ljudi nemaju koji dozvoljavaju da se bez reagiranja nase svetinje mogu unistavat. I vi hocete entitet.


uvijek se sjetim kako mi je pričao bratić, vojnik 4. brigade, kako je 92 negdje na makarskom primorju u predahu između akcija s ekipom naišao u birtiji na nekog hrvata koji živi u švici i koji je zadovoljan vojnim pobjedama u istočnoj hercegovini prilično pijan vrtio runde našim hrabrim vojnicima, kojima je poželio da izdrže i da zgaze četnike.
a ako ipak ne izdrže, onda će doći oni, ustaše iz švicarske da riješe stvar.
nakon toga nije mi prepričavao dijaloge jer ih nije ni bilo, samo opis nemilosrdnog prebijanja ustaše iz švicarske čija dreka je bila tolika da je lako mogla privući kakvog promatrača europske zajednice.
kao što vidiš islamofašisti ne vuku za uši nego po noći šaraju.
kao što baja koji ti rješava ženu po noći dok si u noćnoj ne ponižava tebe toliko koliko onaj koji ti je rješava dok ti čamiš čekajući ispred vlastitih vrata.
ne znam da ih igdje nije morala murja spašavati pri bliskim susretima u miješanim sredinama

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 04 sij 2010, 01:00 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 804
Ne treba pozivat na odmazdu. Počitelj je mirni gradić na jugu Herceg Bosne i miran će ostati.
Čapljinska policija treba nać i "privest na razgovor" (ispendrečit) sve osumnjičene.
Također Elektroprivreda HZHB treba privremeno isključit struju toj ulici, HT Mostar isključit telefon, a Hrvatske Pošte Mostar prestat donosit penzije, sve dok obitelji vandala ne prikupe novac za čišćenje spomenika, a počinioci se javno pokaju i kleknu pred spomenik braniteljima Počitelja.

Vandali kad se otrijezne će shvatit da su samo donijeli belaj svojoj familiji.
:biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Incident u Počitelju - Novi napad i skrnavljenje Spomen križa poginulim hrvatskim braniteljima
PostPostano: 04 sij 2010, 08:26 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
slika

slika

slika

slika

_________________
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 479 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO