HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 09:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 11 stu 2015, 23:23 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Ako je Srbija iskrena, u što svi sumnjamo i imamo pravo da
sumnjamo,
+++++++++
U čemu ste vi iskreni?Jedino u mržnji i zatucanosti.Zaostali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 01:11 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Fora je da postoje oni Bošnjaci koji mrze osobu samo zato što je Srbin, nebitno kakva je. Dakle možeš lijepo sa njim, stvarno iskreno mu pomagati i sl. i dalje će te mrziti, nisi mu ništa uradio ali Srbin si. Nisu svi takvi ali zaista ih ima dobar broj takvih što sam lično iskusio. Ja to ne mogu shvatiti ali eto evo i na ovom forumu Bistrik je jedan klasičan primjer. Još kad počne zagovara bratstvo između Hrvata i Bošnjaka (sve u sklopu neke zajedničke borbe protiv mrskih mu Srba), uvjerava Hrvate u nešto što su shvatili da ne postoji 1993.(odnosno vjerovatno i prije).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 01:17 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
U Hrvatskoj može sigurno.Malo je pogrešio forum rado bih mu dao link foruma gde mu ovi prolivi prolaze i gde su otišli neki forumaši odavde,ali ko ga jebe.Degenerik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 02:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Брчак je napisao/la:
Fora je da postoje oni Bošnjaci koji mrze osobu samo zato što je Srbin, nebitno kakva je. Dakle možeš lijepo sa njim, stvarno iskreno mu pomagati i sl. i dalje će te mrziti, nisi mu ništa uradio ali Srbin si. Nisu svi takvi ali zaista ih ima dobar broj takvih što sam lično iskusio. Ja to ne mogu shvatiti ali eto evo i na ovom forumu Bistrik je jedan klasičan primjer. Još kad počne zagovara bratstvo između Hrvata i Bošnjaka (sve u sklopu neke zajedničke borbe protiv mrskih mu Srba), uvjerava Hrvate u nešto što su shvatili da ne postoji 1993.(odnosno vjerovatno i prije).


covjek se osjeca ugrozeno od srba,a i nije mu zamjerit evo pokusaj naci narod u bivsoj jugi sa kojim niste ratovali!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 06:47 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Ono jest ratovali ste sa Crnogorcima,sa Srbima,sa Muslimanima.Od Italijana i Madjara bivših vam gazda imate zort isto kao i od Zlovenaca pa vam zato dižu žicu po vašoj zemlji.
Ukratko. :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 06:58 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
chat nick je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Pa sve je sumnjovo što se radi, i imamo pravo biti sumnjičavi.

Naravno da jeste.Kupili ste najmodernije hrvatske vozove koji ne mogu ići po ćirinoj pruzi i sad Srbi prave modernu prugu sa vama.Normalno da je sumnjivo.
Uzmi taj Kuran pa se okini jedno desetak puta njime u glavu.

Zaboravi da ti kažem jebo te.Ako se te pruge završe.Onda pošto ste im te vozove vratili,mislim da jeste,sad ih opet morate kupiti.Al dobro,nema veze,šta vam teško.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Fora je da postoje oni Bošnjaci koji mrze osobu samo zato što je Srbin, nebitno kakva je. Dakle možeš lijepo sa njim, stvarno iskreno mu pomagati i sl. i dalje će te mrziti, nisi mu ništa uradio ali Srbin si. Nisu svi takvi ali zaista ih ima dobar broj takvih što sam lično iskusio. Ja to ne mogu shvatiti ali eto evo i na ovom forumu Bistrik je jedan klasičan primjer. Još kad počne zagovara bratstvo između Hrvata i Bošnjaka (sve u sklopu neke zajedničke borbe protiv mrskih mu Srba), uvjerava Hrvate u nešto što su shvatili da ne postoji 1993.(odnosno vjerovatno i prije).


Prije svega moram reći da imam debele razloge za nepovjerenje i mržnju, i vrlo loše iskustvo sa srpskim nacionalizmom u ratu u Sarajevu. Tko se o mlijeko opekao, puše i u hladan jogurt.

Ne ukivam BH muslimane u zvijezde. To je narod s kojim živim i nažalost ga dobro poznajem, i malo toga lijepog sam doživio od njih, uglavnom ružne stvari.

BH muslimani su tipični Balkanci i mješavina naroda, većina je pokvarena u duši, zavidna, primitivni su i zaostali, korumpirani za sitan novac, nemaju kulture ni poštovanja niti prema kome, i malo lijepog se ima reći o njima. Istina nisu skloni "spontanim" masovnim zločinima kao Srbi, i nekad će pokazati i ostatke ljudskosti u sebi, ali mrka kapa tko živi sa njima. Mnogo će gorkih zalogaja kruha pojesti.

Što među BH muslimanima bude rastao broj ljudi koji su mješavina sa Arapima, Turcima, Albancima, i Sandžaklijama bit će sve gori i gori. Za najkasnije 200 godina možda neće više biti europski narod. Govorit će slavenski jezik, ali krv i ljudi će biti tuđi. Niža rasa, niža klasa.

Mene za BiH veže par nekretnina moje obitelji, povremeni poslovi od kojih živim, i jedna manjina čestitih i normalnih ljudi kojih je sve manje, izgubljenih u ovom društvu i među ovim ljudima, kako se nove generacije od strane stoke prave, i to je to. Naravno nemam ni novca ni pravih kvalifikacija niti dokumenata koji bi mi omogućili da se isparim. A i gdje da čovjek ode, a da ga problemi i prošlost ne stignu ...

I ovakvi kakvi smo - Srbi su gori od nas i imaju sve simptome raspadnutog orijentalnog društva.
Hrvati katolici osobito na sjeveru RH su za klasu do dvije bolji od Bošnjaka u prosjeku, a možda dvije-tri od Srba, ali još je to daleko od normalnog...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7986
Danas se osvajanja vrse dolarima i evrima.
Poprilicno je jasno da je krenuo najnoviji genocid nad Bosnjacima.
S obzirom na sramnu ulogu u 2sr gdje su se istakli gnusnim zlocinima,nije neko iznenadjenje sto ce opet popusiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Bistri postao strucnjak i za genetiku, a ni psihoanaliza mu nije nista slabija strana :)

Kakav si ti domoljub ako te za BiH veze samo par nekretnina, par poslova i par ljudi? Gdje je tu ljubav prema pradjedovini?

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Danas se osvajanja vrse dolarima i evrima.
Poprilicno je jasno da je krenuo najnoviji genocid nad Bosnjacima.
S obzirom na sramnu ulogu u 2sr gdje su se istakli gnusnim zlocinima,nije neko iznenadjenje sto ce opet popusiti.


Ti da znaš kakvi muslimanski monstrumi žive među nama - ti i tvoji nikada rat počinjali ne bi ...
Nije im stalo do života, jer imaju kurčev život, razmnažaju se kao zečevi, gotovo ništa im ne treba od standarda života i rado će dati život da uzmu tvoj i tvoje obitelji ...

Takvi ratove ne gube...
Žao mi je sebe i meni dragih ljudi, ali mi nije žao vas Srba ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 13:21 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Bistrik oladi sine.Naporan si.I ne preti.Pogotovu ne jačem od sebe.A najviše zato što nemaš ni razloga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 14:17 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Tako je Darte, reci mu to normalnim tonom, na smiren nacin. Mozda se urazumi. Samo cisto sumnjam, cudna je to sorta ustashoida.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 14:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7474
Srbiji hvala :klanjam

Braća se pomažu u nevolji a Srbija i Srbi se pokazuju kao prava braća. Hvala im :zivili

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
chat nick je napisao/la:
Ono jest ratovali ste sa Crnogorcima,sa Srbima,sa Muslimanima.Od Italijana i Madjara bivših vam gazda imate zort isto kao i od Zlovenaca pa vam zato dižu žicu po vašoj zemlji.
Ukratko. :biceovodobro

vi ste ratovali sa svima u jednoj generaciji a mi kroz 1000 godina nismo jos ratovali sa slovencima ni sa albancima

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7986
Ima li dovoljno placeva za sehide na 22% u slucaju da opet krene agresija mudzahedina na hriscane?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 16:50 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
bezimeni ruzan si ko spolni organ

i gadish mi se

onako kao pojava otkako te citam po forumima

hocu reci da smrdish

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 16:57 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Bistrik strašno lupaš, Srbi, Hrvati i Bošnjaci su manje-više ista bagra. E sad, opet imamo NEKE različite osobine, ali većina osobina se poklapaju. Srbi su tvrdoglavi i nagli, otvoreniji u nekim svojim stavovima. Bošnjaci su ljubazniji i slatkorječivi, ali druga je stvar šta zaista misle o nekome. Hrvati se uvijek žele izdvojiti kao zapad, da su kulturniji od druga 2 naroda. I zaista kada dođeš u Zagreb kao da si u nekom gradu na zapadu, uticaj Austrougarske tu očigledan. Ali ipak pratiš neka dešavanja (i kod bh. hrvata i u Hr.) primjetiš da su kao i ova druga 2 naroda. Druga je stvar što su npr. mudriji od nas Srba.
Ali na kraju krajeva sve je to isti mentalitet.
Imam i ja svoje razloge za mržnju ali tako se ne može funkcionisati u gradu u kojem ja živim. Kod tebe u Sarajevu se vjerovatno i može, jer tamo Srba danas nema.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 17:01 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Brcak, vratite se u Sarajevo. Sarajevo nek se vrati u Banjaluku. Da napravimo opet onu mjesavinu koja je bila prije rata.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 17:36 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Teško da će biti mješavine ponovo, sada je bar rano za to. Toga ima u Brčkom (a posle mogućeg novog rata ni ovdje vjerovatno).Mada i u Brčkom toga nema u nekom smislu. Svakako da svakodnevno srećeš Bošnjake, pričaš sa njima, radiš itd ali opet se zna u kojem naselju ili dijelu grada žive većinski Srbi, u kojem Bošnjaci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Nek i meni ostave jednu junicu i motokultivator.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 17:38 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
brcko je odlican model

nada takoreci

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
granica je napisao/la:
brcko je odlican model

nada takoreci


A sto je odlican model ... do vraga.
3,55 % javnih prihoda BiH ide u Brcko. Vjestacko naduvavanje necega sto ne doprinosi toliko drzavi.
Brcko:BiH ... 1:5 ... sto se troskova tice
Ispada, daj im para da stvore prividnu slogu.

Koliko je to dobar primjer pokazuje sledece:

Citat:
Fudbal/nogomet

Opštinski fudbalski savez Brčko Distrikta
-Jovan Savić
-Trg mladih bb
-049 218903; 065 450878

Općinski nogometni savez Brčko Distrikta
-Zvonimir Marić
-Miroslava krleže 12
-061 655900

Nogometni savez Brčko Distrikta
-Izet Banda
-Ćanila Sijarića 68
-061 720873



.

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Bistrik strašno lupaš, Srbi, Hrvati i Bošnjaci su manje-više ista bagra. E sad, opet imamo NEKE različite osobine, ali većina osobina se poklapaju. Srbi su tvrdoglavi i nagli, otvoreniji u nekim svojim stavovima. Bošnjaci su ljubazniji i slatkorječivi, ali druga je stvar šta zaista misle o nekome. Hrvati se uvijek žele izdvojiti kao zapad, da su kulturniji od druga 2 naroda. I zaista kada dođeš u Zagreb kao da si u nekom gradu na zapadu, uticaj Austrougarske tu očigledan. Ali ipak pratiš neka dešavanja (i kod bh. hrvata i u Hr.) primjetiš da su kao i ova druga 2 naroda. Druga je stvar što su npr. mudriji od nas Srba.
Ali na kraju krajeva sve je to isti mentalitet.
Imam i ja svoje razloge za mržnju ali tako se ne može funkcionisati u gradu u kojem ja živim. Kod tebe u Sarajevu se vjerovatno i može, jer tamo Srba danas nema.


Nije točno da Srba nema u Sarajevu - ali je zato točno da u srpskom Sarajevu nema Bošnjaka. Otvori liste profesora na sarajevskom sveučilištu, raspitaj se za imena nekih jačih poduzetnika, pa čak i 4 javna bilježnika u Sarajevu su Srbi (priličan broj Srba su milijunaši)...
Dakle Srbi su zastupljeni na pozicijama gdje se trpa dobar novac u džep i puno više nego im procentualno spada, i srešćeš ih čak i u politici u SDP ili DF-u.
Dakle - nije nemoguće sresti osobu srpske nacionalnosti u Sarajevu, a ako radiš u državnim institucijama, državnoj TV i sl. imat ćeš Srbe kao radne kolege 100 % ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
U matematici postoji tzv. Vjerovatnoća nemogučeg događaja.
Dokaz: Vjerovatnoca da u Sarajevu ne mozes sresti Srbina je ravna nuli.
Dakle, Bistri je u pravu. U Sarajevu ima Srba

To se isto moze reci i za Imotski, iako posle Kadijevica tamo zvanicno nema Srba
Matematika je cudo

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Investicijska konferencija u Srebrenici
PostPostano: 12 stu 2015, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
boksnamnik je napisao/la:
granica je napisao/la:
brcko je odlican model

nada takoreci


A sto je odlican model ... do vraga.
3,55 % javnih prihoda BiH ide u Brcko. Vjestacko naduvavanje necega sto ne doprinosi toliko drzavi.
Brcko:BiH ... 1:5 ... sto se troskova tice
Ispada, daj im para da stvore prividnu slogu.

Koliko je to dobar primjer pokazuje sledece:

Citat:
Fudbal/nogomet

Opštinski fudbalski savez Brčko Distrikta
-Jovan Savić
-Trg mladih bb
-049 218903; 065 450878

Općinski nogometni savez Brčko Distrikta
-Zvonimir Marić
-Miroslava krleže 12
-061 655900

Nogometni savez Brčko Distrikta
-Izet Banda
-Ćanila Sijarića 68
-061 720873



.


:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo, Naša Kvačica, Patriota i 391 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO