HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 03:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 426 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sljedeća

U Sarajevo ide ...?
Milorad Dodik 84%  84%  [ 32 ]
Mladen Ivanić 13%  13%  [ 5 ]
Gojko Kličković 0%  0%  [ 0 ]
Mirjana Popović 3%  3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 38
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Slazem se. Opozicija je u ovom trenutku totalno beskorisna i kada bi ne daj boze pobjedili mi bi samo izgubili 4 godine. Da bi napravili neku veliku izdaju sumnjam. Cak i da imaju tu namjeru imali bi Dodika za vratom i dobro bi pazili sta rade.
To sto se muslimani raduju njima i sl. je nebitno. Oni su glupi, tako su se radovali i Dodiku. Brzo bi se razocarali i Ivanic bi im za mjesec dana bio veći Ćetnik od Dodika.
Opozicija bi bila korisna samo u slucaju da MZ posalje nekog novog Esdauna, da mu titraju muda, i da prezivimo sa sto manjim posljedicama. Ali ta vremena su srecom iza nas.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
LakePlacid je napisao/la:

Te stvari i dječije priče tipa sta je Dodik rekao za koga ce navijati i sl. su smiješne u odnosu na politiku i značaj iste koju vodi, a koja se pokazala izuzetno značajnom i vaznom za Srpsku, zadnje 4.godine to dokazuje i pokazaje, iz godine u godinu sve jači i jači, zato je mnogima i ovolika frka da sa vlasti strgnu vladajucu koaliciju, to im je ipak previse i van svake pameti, ne uklapa se u njihove ciljeve i ideje ...

A jesu li dječije priče to pijačarsko naguravanje sa američkom ambasadorkom, u stilu nekog ko ima 20 ruskih baza u državi pa mu niko ništa ne može?
O našem Mikici i njegovim bahatostima bih ja mogao jednu finu brošuricu napisati, jer niti sam SNSD-ovac niti živim na njegovoj sisi ali eto, sve hoću a nikako da je napišem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ma ne trebamo se mi previse nervirati ni zamarati, dovoljno je sagledati sve pa odlučiti sta je najbolje, a mislim da je to jasno ko dan, izadjes na izbore i zaokruzis ono sto mislis da je najbolje ...

@Agathonikos
Vidim ja da nisi ni pristalica Dodika a pogotovo ne SNSD-a, i apsolutno mi je to svejedno, jer pises na jedan sasvim korektan i zdrav nacin, da i kazes da ces glasati za SZP svatio bi to donekle, tvoje pisanje i kritika u odnosu na onog junfera sa podbradkom neuporediva, tvoji stavovi i nacin na koji to iznosis takodjer ...
Nisu djecije price ako par puta godisnje ides kod Putina u Moskvu, nisu jer je Rusija u Srpskoj prisutna vise i jače u odnosu na jedne SAD., htio neko to priznati ili ne ali tako je, sve je takodjer stvar rizika i vaganja, do sada nam se nista nije odbilo o glavu, a nadam se da nece ni ubuduce ...

Nego po Manjači narod kliče JA TE VOLIM PREDSJEDNIČE :aleale :zivili


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Buraz, hoću samo da kažem da se američkoj ambasadorki može reći i "Ne hvala, ne slažemo se sa vašim predlogom". Onda je ispratiti do vrata i dati joj cvijet na rastanku a ne iz emisije u emisiju se hvaliti kako si je najurio ko neku jeftinu profuknjaču i nebitnog lika. Mislim možeš, ali to ni Rusi ne rade. Zato i kažem, da ima Ivanićeve manire, Mikica bi bio laf a ovako je balvan, ali ipak balvan za kojeg ću glasati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Pa jesmo Srbi ili nismo :zubati

Radojicic stipsa ne da bakšiš, tek na nagovor predsjednika odlucio odrijesiti kesu =)) :smijeh

00:20 - 00:33


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bome, ja se u takvoj varijanti srpstva ne prepoznajem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ali pazi Dodika, ko iz Džibonijeve pjesme "Ne znam plesat"



Kada ulazim u disco klub
stojim podalje od plesnog podija
i moj ritam je za prijeki sud
plešem poput šumskog medvjeda

Ne znam plesat

Tu sam kralj
u bacanju udova bez razloga u dalj
tu sam kralj
u gaženju na tuđe noge teško kao malj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Da nije ko balvan ko sto kazes, savili bi mu kičmu davnih dana, nije to djaba Krajišnik čovječe, vidis kako se ovi saviše u Sarajevu, cista slika i prilika odnosa ...

Nego valja ustati ujutro pa u BL. na proteste =))
Kako tema brzo ozivi kada nema male lujke, dokaz da mozes biti i protiv Dodika i ne moras se slagati sa njegovom politikom, a pri tome ne moras unistavati temu i praviti haos od iste ili jos bolje unaprijed postati vec spremljene postove ...

svako dobro

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Čekaj kume, nije valjda da ti nemaš ama baš nikakav prigovor na njega? Kao to šutanje američke ambasadorke je OK, kao imamo nuklearno oružje , milionsku vojsku pa nam se kao može?
Ja ipak mislim da se u politici mora malo koristiti i mozak. Mislim, koristi njega i Dodik ali nekad mu baš zataji a ovde mu je zaribao totalno.
Znači, ovo su kritike na račun Mikice i njegove neodgovorne bahatosti koja se Srpskoj može obiti o glavu a ne hrakanje po njemu zbog hrakanja. To je ipak specijanosti onih s druge strane, a njih organski ne mogu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 13 ruj 2018, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Ovim putem želim, istina kroz fotografiju, da izrazim tugu zbog činjenice da na mitinzima širom Republike Srpske nema varta zastave... SrboĆetnička gamad ne zna ni za sram, ne zna ni za stid. Kako su samo drski. I faktički nezavisni.

Uzgred... poštovani gospodine Agatonikose oprostite što narušavaju sliku multikulti bosanskohercegovačke stvarnosti...

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika










SrboĆetnicima zabraniti proizvodnju trobojki. Nema druge. U sljedećem javljanju s terena bavićemo se fenomenom tri prsta.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kao Bosanac i Hercegovac, oštro se suprotstavljam političkim skupovima, okupljanjima i športskim manifestacijama na kojima nema nijedne zastave moje države Bosne i Hercegovine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Agathonikos je napisao/la:
Kao Bosanac i Hercegovac, oštro se suprotstavljam političkim skupovima, okupljanjima i športskim manifestacijama na kojima nema nijedne zastave moje države Bosne i Hercegovine.

:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 07:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Meni je to šutanje američke ambasadorke bas simpaticno. Pod pretpostavkom da Ameri nisu bas Nacisti kojima je cilj istrebljenje srpskog naroda: Ja da sam Amer vise bi cijenio tamo neke male Srbe koji se kao nesto bune ali imaju stav nego male dosadne Bosnjake koji samo kmeče.
Sta mi mozemo Amerima? Sumnjam da nas i Dodika shvataju ozbiljno.

slika
(da uljepsamo stranicu)

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Meni nije uopšte. Bilo bi mi da je tu ambasadorku išutirao neko drugi, a ne on i da je olajava u svakoj emisiji neko drugi a ne on.
Ima ona stara - volim i ja pozorište ali ne u svojoj kući.

A ovo je više od pozorišta, to je jedno bahato i neodgovorno skretanje pažnje na sebe i Srpsku, a kao drago nam je što su pritisci danas u odnosu na neka ranija vremena mnogo manja. Pa nam je malo dosadno pa ćemo malo opet skretati pažnju na sebe.
Za Dodika i sve nas je najbolje da mu upravo oni koji žele dobro i njemu i Srpskoj skrenu pažnju na te faule a ne da mu plješćemo, ma šta uradio i ma šta rekao i da ga na taj način hrabrimo u tim faulima. Jedno je napucavati se sa Baketom a drugo sa Amerima i to Dodiku treba biti jasno. Jedno je doći u emisiju i olajavati Baketa a drugo je i dalje kenjati po američkoj ambasadorki, umjesto da tu epizodu što prije potisne i ponada se da će je Ameri što prije zaboraviti. Uostalom, jasno je to njemu ali ima tu dozu bahatosti bez koje izgleda ne može, ali izvinjavam se, neka tu bahatost ostavi za svoju kuću jer od nje mogu najebati i ja i svi mi, na ovaj ili onaj način.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zanemarujete jednu vrlo bitnu stvar. Postojanje "radikalnog i neprihvatljivog" funkcionera koji ima ajmo reći "ekstremističke" zahtjeve i ponašanje otvara ogroman manevarski prostor drugim ljudima da vode puno jaču nacionalnu politiku. Uzmimo situaciju da Dodik ne postoji - glavni negativac, neprijatelj muslimanske (možda i međunarodne) javnosti bi bio možda Ivanić. A s obzirom da bi on već u početku bio na puno slabijim pozicijama, to bi bio puno jači ulazak u srpski šesnaesterac.

Nema boljeg primjera da je tako od Čovića. Lik je cijelo vrijeme vodio izuzetno mlaku politiku, sa civiliziranom retorikom i nastupom kako u Sarajevu, tako i prema međunarodnoj zajednici. Međutim, imamo situaciju da je percepcija kod Muslimana ista kao i za Dodika, sa identičnom željom da ga se smijeni (ili gore). Kod Hrvata se nije razvila neka "radikalna" opcija koja bi djelovala kao gromobran i dala malo više manevarskog prostora liku pored Čovića. Donekle je to Karamatić, ali ga percipiraju kao Čovićevog igrača (netočno), pa dođe na isto. Potreban je neki kamikaza koji do podne rafala po Čoviću, a poslijepodne po svim ostalim (narodima, strancima itd).

I tako gledajući, Dodik je podnio veliku žrtvu za Srbe jer se pretvorio u objekt mržnje i metu (ono jeste da je to dobro naplatio kao i ostali, ali nije morao). U tolikoj mjeri je pomakao granice prihvatljivog da se bilo kojeg mudrijeg i elokventnijeg srpskog nacionalistu dočeka u Sarajevu kao mesiju. I na konto toga jedan Ivanić može uživati u tituli europejca i sl a da ne mora u RS biti percipiran kao izdajnik. Sve bi to bilo drukčije da Dodik ne postoji, Ivanića i ostale Ivaniće bi nemilo čerečili a ne mazili.

Muslimanska inačica toga su vehabije itd - pa samim time i stalne strane "analize" po kojim će se Muslimani kao odati ekstremizmu ako im se ne ispunjavaju sve muzičke želje.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Problem je u tome što Dodik mora biti i taj gromobran a i stalno se braniti od srpske bagre koja ga napada i za najmanju sitnicu, koja mu tovari i izmišlja toliko toga da im je to postala profesija od kojih mnogi žive.

Da postoji svijest kao što ne postoji, Dodik bi bio gromobran kao što i jeste a umjesto ove bagre, druga opcija bi trebala biti takva da na svom čelu ima nekog ko se od Dodika razlikuje samo po dužini jezika, znači isti kurs ali izrečen na način da ne para uši kao što ga para Dodik. Ali to je viša matematika jer kako doći do te opcije kad s druge strane imate uskointeresne pacove a ne srpske političare, kad imate jednog Mektića kao personifikaciju te druge strane koji prosto zaziva međusrpski sukob i toplo mu se nada, samo da mu je Dodika skinuti s vlasti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A zajebani mu neprijatelji. Dva portala sa svojim masovnim bombardiranjem.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Fora je u tome što će onaj ko bude glasao protiv Dodika time dati i lajk na pisanje tih portala a da npr. i ne zna za te portale. Glasaš za Ivanića a istovremeno glasaš i za Vaskovića i za konobara. Glasaš protiv Dodika, a istovremeno glasaš za kanalizacijskog pacovčića Šukala za kojeg nikad nisi ni čuo. A koji, ako bi ta opcija pobijedila u Srpskoj, neće silaziti s TV ekrana, a ni konobaru nisu mrske kamere i svjetla pozornice. A onda slijedi ispiranje mozgova i plejada soroševaca i njihovih ispovijesti o mukama koje su proživili za vrijeme Dodikovog zločinačkog režima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nešto razmišljam, da je sad na ovoj temi neko ko nije, na šta bi ovo sad ličilo. Ono kad te zatrpa sa 100 postova ovde a s 50 tamo negdje gore. Odmor brale, imaš osjećaj da si ispod palme a oko tebe šetaju pičići. Toliko o tome, vratimo se tematici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 17:36 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Agathonikos je napisao/la:
Fora je u tome što će onaj ko bude glasao protiv Dodika time dati i lajk na pisanje tih portala a da npr. i ne zna za te portale. Glasaš za Ivanića a istovremeno glasaš i za Vaskovića i za konobara. Glasaš protiv Dodika, a istovremeno glasaš za kanalizacijskog pacovčića Šukala za kojeg nikad nisi ni čuo. A koji, ako bi ta opcija pobijedila u Srpskoj, neće silaziti s TV ekrana, a ni konobaru nisu mrske kamere i svjetla pozornice. A onda slijedi ispiranje mozgova i plejada soroševaca i njihovih ispovijesti o mukama koje su proživili za vrijeme Dodikovog zločinačkog režima.

Oni i jesu zajedno tj.jedno.Ne možemo ih razdvajati kad se ni oni sami ne razdvajaju od Ivanića i SZP .Ne samo nabrojani nego i Šušnica i Puhalo i Bursać i Topić ...

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Suština je priče da u ovom trenutku, ništa manje važna nisu ni mjesta u NSRS. Da bi Mile normalno vodio svoju priču i nadam se RS ka nezavisnosti, neophodnoje da ima većinu u NSRS. Svoju Vladu.

Biće interesantno vidjeti koliko će glasova uspjeti pokupiti Kličković. Cijenim ne manje od 20k.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Ministry of Sound je napisao/la:
Zanemarujete jednu vrlo bitnu stvar. Postojanje "radikalnog i neprihvatljivog" funkcionera koji ima ajmo reći "ekstremističke" zahtjeve i ponašanje otvara ogroman manevarski prostor drugim ljudima da vode puno jaču nacionalnu politiku. Uzmimo situaciju da Dodik ne postoji - glavni negativac, neprijatelj muslimanske (možda i međunarodne) javnosti bi bio možda Ivanić. A s obzirom da bi on već u početku bio na puno slabijim pozicijama, to bi bio puno jači ulazak u srpski šesnaesterac.

Nema boljeg primjera da je tako od Čovića. Lik je cijelo vrijeme vodio izuzetno mlaku politiku, sa civiliziranom retorikom i nastupom kako u Sarajevu, tako i prema međunarodnoj zajednici. Međutim, imamo situaciju da je percepcija kod Muslimana ista kao i za Dodika, sa identičnom željom da ga se smijeni (ili gore). Kod Hrvata se nije razvila neka "radikalna" opcija koja bi djelovala kao gromobran i dala malo više manevarskog prostora liku pored Čovića. Donekle je to Karamatić, ali ga percipiraju kao Čovićevog igrača (netočno), pa dođe na isto. Potreban je neki kamikaza koji do podne rafala po Čoviću, a poslijepodne po svim ostalim (narodima, strancima itd).

I tako gledajući, Dodik je podnio veliku žrtvu za Srbe jer se pretvorio u objekt mržnje i metu (ono jeste da je to dobro naplatio kao i ostali, ali nije morao). U tolikoj mjeri je pomakao granice prihvatljivog da se bilo kojeg mudrijeg i elokventnijeg srpskog nacionalistu dočeka u Sarajevu kao mesiju. I na konto toga jedan Ivanić može uživati u tituli europejca i sl a da ne mora u RS biti percipiran kao izdajnik. Sve bi to bilo drukčije da Dodik ne postoji, Ivanića i ostale Ivaniće bi nemilo čerečili a ne mazili.

Muslimanska inačica toga su vehabije itd - pa samim time i stalne strane "analize" po kojim će se Muslimani kao odati ekstremizmu ako im se ne ispunjavaju sve muzičke želje.


ili da postavimo teorijski prikaz napravljenog.

prije Dodika
slika

nakon Dodika
slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kakvi su odnosi Prve SDS i SNSD?

Vidim da je gospođa Željka bila prisutna na osnivačkoj skupštini te stranke.




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 19:37 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nije vise frontmen szp-a ali se naslo mjesta na pozornici za ljubitelja lika i djela Alije Izetbegovica,Zdravka Krsmanovica
slika

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbor srpskog člana predsjedništva BiH 2018
PostPostano: 14 ruj 2018, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Agathonikos je napisao/la:
Kakvi su odnosi Prve SDS i SNSD?

Vidim da je gospođa Željka bila prisutna na osnivačkoj skupštini te stranke.




Relativno dobri. Dvije prve glave Prve su Kličković i Lukić. Ovaj drugi, rijedak gospodin na srpskoj političkoj sceni. Mnogo zna.
Neću o detaljima. Uglavnom čovjek od povjerenja. Njega ne mogu kupiti Bošnjaci ni stranci.

Koliko upratih oni se zalažu za srpsko jedinstvo, priču da se odluke donose u Banjaluci, a usvajaju u Sarajevu.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 426 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 240 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO