HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 03:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 06 srp 2009, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
Tko je mrzitelj Hrvata ako DENIS LATIN NIJE??? :-neznam
Kad sam cuo da se kandidirao za predsjednika pao sam sa stolice. Pa ako on bude buduci predsjednik Hrvatske... :-snajper :-pistolj :-boks

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 07 srp 2009, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
lider30 je napisao/la:
globalni_dzihad je napisao/la:
@lider30

Dobio sam ban dijelom jer sam rekao da je Denis Latin i vise nego OK. Uz ban, receno mi je da je Denis Latin osvjedoceni mrzitelj BiH Hrvata, sto bih volio da mi netko malo pojasni. Ovo sto si ti napisao bas i nije u svezi ni sa Latinom ni sa BiH Hrvatima, koliko ja razumijem


Mislim da je često uz privatizacijsku pljačku, spominjao jednu regiju i povezivao protagoniste s tom regijom. I poluotvoreno i suptilno.

Na stav ima svatko pravo.


Denis je nacjcesce za pljacku i nered spominjao Precjednika, koji, Bogu hvala, nije iz doticne inkriminirane regije. Nego, koji je od privatizacijskih plackasa nevino optuzen od strane Latina? Ako mi ovo ne odgovoris, argumenti ti trenutno padaju u vodu.

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 07 srp 2009, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
Easternborder je napisao/la:
globalni_dzihad je napisao/la:


Prvo pitanje: otkud vi znate da su po jamama poubijani iskljucivo nevini Hrvati ??? U tom regionu su ubijale i ustase (citave 4 godine!), a medju ubijenim fasisitima nisu bile samo ustase nego i cetnici, balisti, handzarlije i tko sve ne. Otkuda vam uopce pravo i zdrava pamet da sve pobijene po jamama proglasite nevinim Hrvatima i zrtvama partizana?

Ipak nemate nikakvo ekskluzivno pravo na kosti, za koje nemate pojma ni kome su pripadale

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 07 srp 2009, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
krizar je napisao/la:
Tko je mrzitelj Hrvata ako DENIS LATIN NIJE??? :-neznam
Kad sam cuo da se kandidirao za predsjednika pao sam sa stolice. Pa ako on bude buduci predsjednik Hrvatske... :-snajper :-pistolj :-boks


Trenutno trazimo dokaze a ne pausalne ocjene. Gledao sam podosta Latinica, mozda i vise nego ti ali mi se nikada nije ucinilo da Denis mrzi ovoga ili onoga.

Dakle, dokaze na stol

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 07 srp 2009, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Ako Schwarzineger u Kaliforniji moze biti glavni onda nama treba Thompson kao predsjednik drzave i sve je rijeseno
HRVATSKI NAROD ne bi vise imao sta pisati na forumima jer bi sve bilo rijeseno :-zivio :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-hrvatinic :-oleole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 09 srp 2009, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
globalni_dzihad je napisao/la:
Mali Hrvat je napisao/la:

Jao... Ja NDH nostalgičar... :-umirem Očigledno ne poznaješ moje stavove... A ti očigledno nemaš blage veze nit o komunizmu nit o Titu... Zato evo ti odgovor, i to u stilu "NDH nostalgičara"... Ako je Tito pozitivan lik, onda je Pavelić svetac...


Pavelic je fasisticko smece a sto se Tita tice, ocigledno je od presudnog znacaja pod cijom kapom ti se djedica borio. A Latin, covjek je jedna od rijetkih svijetlih tocaka danasnje Hrvatske. Dakle, o ukusima je tesko raspravljati :-zivio



Samo mi objasni ZASTO?? Zasto je LATIN JEDNA OD RIJETKIH SVJETLIH TOCAKA DANASNJE HRVATSKE?? STA JE TU TAKO SVIJETLO??

"Latin u duši mrzi sve što ima hrvatski predznak, to mu je postala opsesija koju upražnjava i ispunjava kroz svoje emisije. Česte su mu teme vlast, država i politika i u njima nastoji državu prikazati u najnegativnijem svjetlu, odnosno sve crno, a da baš ništa ne valja. Novinar treba biti kritičan, ali ne i tendenciozan i nametati svoje stavove i zaključke. Treba u prilozima i u samoj emisiji dati obje strane, a ne tendenciozno nametati svoje stavove koji su uvijek i bez iznimke protiv aktualne vlasti i prolijevo orijentirani. A o njegovoj plaći da se ne govori, nedavno je bilo objavljeno da su mu na plaći oduzeli 20.000 kuna pa se postavlja pitanje kolika mu je cijela plaća ? Ako ima petlje neka to javno objavi. Ima plaću tri put veću od predsjednika države i Vlade zajedno. Zar on i njegov posao toliko vrijede ? Tu je država (a HRT je državna firma) prava raspikuća, nema što ... Latin sigurno nije čovjek koji nam može biti idol i moralni autoritet ..."

Ovo nije moja izjava ali se potpuno slazem sa njom. Latin je napravio emisiju o Thompsonu, doveo u studio 15 ljudi(koji mrze doticnog pjevaca iz dna duse) i napravio 5 reportaza u kojima govori kako je M.P. Thompson ustasa, siri mrznju, izaziva sukobe i sl. Kakav je to nacin? Kakav je to novinar? Kakva je to svijetla tocka? Da je pravi novinar doveo bi i neke ljude koji bi prikazali Thompsona kao pjevaca koji pjeva o Bogu, narodu i domovini.
Kako kaze latinska poslovica: "Audiatur et altera pars" !
A ne crnit covjeka 2 sata, nazivat ga ustasom bez ikakva razloga. I to ti nazivas svijetla tocka Hrvatske? E svaka ti cast!

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 10 srp 2009, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2009, 21:46
Postovi: 176
Ja sam gledao Latinicu i tema je bila "dvojno drzavljanstvo" Hrvatsko i BiH.
Latin je svo vrijeme pricao kako je to jako lose jer ga iskoristavaju kriminalci koji imaju mogucnost pobjeci u drugu drzavu,medjutim sva prica se vrtila oko toga kako to nije dobro i trebalo bi to ukinuti i bla bla bla bla A MENI JE ZASMETALO SLJEDECE:NIJEDNOM SE RIJECI NISU SPOMENULI STOTINE TISUCA "NORMALNIH LJUDI KOJI IMAJU DVOJNO DRZAVLJANSTVO I KAKO SA NJIMA NEMA NIKAKVIH PROBLEMA.i to mi smeta kod Latina kod njega nepostoje dvije strane vec samo jedna i to onakva kakva njemu pase inace volim gledati Latinicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 12 srp 2009, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 svi 2009, 10:46
Postovi: 181
Lokacija: Texas-Mostar-Široki-Vietnam
Kolumna Nine Raspudića

http://www.bljesak.info/content/view/34706/160/

_________________
Mr. T pities the fool. Chuck Norris rips the fool's head of.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 21 srp 2009, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32012
A glogov kolac i sveta vodica !? :smajl010

Ma tko više ferma i komunizam , osim tih Mesićevih i inih kompanjona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 22 srp 2009, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
Jos kad Mesic rece: "BLEIBURG JE USTASKI DERNEK"

Nemam rijeci...Hrvatina je na celu HRVATSKE!! :ujko

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 26 srp 2009, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
evo i MPT je sve glasniji u toj borbi


Thompson: Neću više šutjeti, za dom smo spremni!

Neću više šutjeti, dosta je! Za dom smo spremni, iako izdajnici to ne bi htjeli. Za dom! – viknuo je Marko Perković Thompson sa bine na koncertu koji je u subotu navečer priredio u Biogradu, te je tisuće okupljenih ljudi pozvao da sa njim zapjevaju "Čavoglave“.

- Pjevat ćemo „Čavoglave“, ali ne kao do sada, nego kao 1991., sa povicima "Za dom – spremni“, koliko god to nekome smetalo – poveo je Thompson masu brojniju od deset tisuća prisutnih, koja je ispunila nogometni stadion u Biogradu i skandirala sa pjevačem. Podrška okupljenih i obožavanje Thompsona doseglo je vrhunac upravo u subotu na biogradskom stadionu, gdje se dogodio preokret u odnosu na ranije nastupe, jer su pale sve ograde, a sustezanja nije bilo ni u održanim govorima, piše zabranjeni list.


Priopćenjem se oglasio načelnik Škabrnje Luka Škara, nakon što je objavljeno da je Thompson za nastup u Škabrnji tražio 25.000 eura unaprijed. Načelnik Škara sada poziva Thompsona u Škabrnju kao prijatelja, naglašavajući da je on tamo uvijek dobrodošao, te da se nada da „novinski članci neće naštetiti Thompsonu“.


- Nisu antifašisti stvorili ovu državu, neću šutjeti! Najveći izdajnici u Hrvatskoj su Mesić i Kajin, ali mrziteljima Hrvatske poručujem da neće uspjeti ugasiti zajedništvo Hrvata, posvađati mene sa Škabrnjom, voditi politiku protiv branitelja i spriječiti nas da pjevamo o ljubavi prema Bogu i domovini. Slavit ćemo sve naše vrijednosti i osobito sve one koji su dali živote za slobodu Hrvatske. Zajedništvo Hrvata osjećam na svakom koncertu, u cijelom svijetu, dragi moj hrvatski narode – poručio je Thompson, praćen frenetičnim skandiranjem "U boj, u boj, za narod svoj!“ i "Zovi, samo zovi“.

Thompson je bio zadovoljan što je na prepunom biogradskom stadionu vidio veliki broj djece i mladih ljudi.

- Mrzitelje buni što se hrvatska mladež okuplja oko pravih vrijednosti. Mi znamo o čemu pjevamo, a političari su obični izdajnici. Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena "U tamnici tvoji su vojnici“. Sa bine je pozdravio i Antu Gotovinu, te pozvao sve prisutne na veliku proslavu Dana pobjede 5. kolovoza u Čavoglave.

Bljesak.info

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 27 srp 2009, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
Samo jako! je napisao/la:
evo i MPT je sve glasniji u toj borbi


Thompson: Neću više šutjeti, za dom smo spremni!

Neću više šutjeti, dosta je! Za dom smo spremni, iako izdajnici to ne bi htjeli. Za dom! – viknuo je Marko Perković Thompson sa bine na koncertu koji je u subotu navečer priredio u Biogradu, te je tisuće okupljenih ljudi pozvao da sa njim zapjevaju "Čavoglave“.

- Pjevat ćemo „Čavoglave“, ali ne kao do sada, nego kao 1991., sa povicima "Za dom – spremni“, koliko god to nekome smetalo – poveo je Thompson masu brojniju od deset tisuća prisutnih, koja je ispunila nogometni stadion u Biogradu i skandirala sa pjevačem. Podrška okupljenih i obožavanje Thompsona doseglo je vrhunac upravo u subotu na biogradskom stadionu, gdje se dogodio preokret u odnosu na ranije nastupe, jer su pale sve ograde, a sustezanja nije bilo ni u održanim govorima, piše zabranjeni list.


Priopćenjem se oglasio načelnik Škabrnje Luka Škara, nakon što je objavljeno da je Thompson za nastup u Škabrnji tražio 25.000 eura unaprijed. Načelnik Škara sada poziva Thompsona u Škabrnju kao prijatelja, naglašavajući da je on tamo uvijek dobrodošao, te da se nada da „novinski članci neće naštetiti Thompsonu“.


- Nisu antifašisti stvorili ovu državu, neću šutjeti! Najveći izdajnici u Hrvatskoj su Mesić i Kajin, ali mrziteljima Hrvatske poručujem da neće uspjeti ugasiti zajedništvo Hrvata, posvađati mene sa Škabrnjom, voditi politiku protiv branitelja i spriječiti nas da pjevamo o ljubavi prema Bogu i domovini. Slavit ćemo sve naše vrijednosti i osobito sve one koji su dali živote za slobodu Hrvatske. Zajedništvo Hrvata osjećam na svakom koncertu, u cijelom svijetu, dragi moj hrvatski narode – poručio je Thompson, praćen frenetičnim skandiranjem "U boj, u boj, za narod svoj!“ i "Zovi, samo zovi“.

Thompson je bio zadovoljan što je na prepunom biogradskom stadionu vidio veliki broj djece i mladih ljudi.

- Mrzitelje buni što se hrvatska mladež okuplja oko pravih vrijednosti. Mi znamo o čemu pjevamo, a političari su obični izdajnici. Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena "U tamnici tvoji su vojnici“. Sa bine je pozdravio i Antu Gotovinu, te pozvao sve prisutne na veliku proslavu Dana pobjede 5. kolovoza u Čavoglave.

Bljesak.info



:palacgore1 :palacgore1 :smajl007 :smajl007 :hrvatinic :hrvatinic

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 07:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
markozzz je napisao/la:
protiv komunizma se treba boriti lustrcijom..ali kod nas komunisti vode sve pore društva i neće oni sami protiv sebe


Blago vama ako se još možete nadati lustraciji. Mi smo tu šansu odavno prokockali. A nije da bi samo oni sa komunističkim pedigreom trebalo da budu na tapetu. :001_rolleyes

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Real gone je napisao/la:
markozzz je napisao/la:
protiv komunizma se treba boriti lustrcijom..ali kod nas komunisti vode sve pore društva i neće oni sami protiv sebe


Blago vama ako se još možete nadati lustraciji. Mi smo tu šansu odavno prokockali. A nije da bi samo oni sa komunističkim pedigreom trebalo da budu na tapetu. :001_rolleyes


Mi ju nismo prokockali jer ju u biti nismo nikad ni imali. Orjunasi kojima bi se tu radilo o glavi sjede u foteljama i vuku konce u svim sektorima. Tesko je natjerati covjeka da upre prstom u sebe a jos teze da digne ruku na sebe.

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
mara je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Blago vama ako se još možete nadati lustraciji. Mi smo tu šansu odavno prokockali. A nije da bi samo oni sa komunističkim pedigreom trebalo da budu na tapetu. :001_rolleyes


Mi ju nismo prokockali jer ju u biti nismo nikad ni imali. Orjunasi kojima bi se tu radilo o glavi sjede u foteljama i vuku konce u svim sektorima. Tesko je natjerati covjeka da upre prstom u sebe a jos teze da digne ruku na sebe.


Pa nismo je ni mi imali.. :neznam
Kod nas još uvek važi izreka: Džabe nam cela frka 5. oktobra, kad nakon njega nije usledio 6-ti. :001_rolleyes

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Real gone je napisao/la:
mara je napisao/la:

Mi ju nismo prokockali jer ju u biti nismo nikad ni imali. Orjunasi kojima bi se tu radilo o glavi sjede u foteljama i vuku konce u svim sektorima. Tesko je natjerati covjeka da upre prstom u sebe a jos teze da digne ruku na sebe.


Pa nismo je ni mi imali.. :neznam
Kod nas još uvek važi izreka: Džabe nam cela frka 5. oktobra, kad nakon njega nije usledio 6-ti. :001_rolleyes


Ne moze se na nasim prostorima sa bandom na celu mijenjati sve iz korjena. Treba najprije desetljecima isprane mozgove lijeciti od tih demona, onda krenuti u revolucijonarne pokrete.

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
mara je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Pa nismo je ni mi imali.. :neznam
Kod nas još uvek važi izreka: Džabe nam cela frka 5. oktobra, kad nakon njega nije usledio 6-ti. :001_rolleyes


Ne moze se na nasim prostorima sa bandom na celu mijenjati sve iz korjena. Treba najprije desetljecima isprane mozgove lijeciti od tih demona, onda krenuti u revolucijonarne pokrete.


Ja pod tim ne podrazumevam samo ideološke ili političke neprijatelje (ako samo na njih misliš), već i notorne kriminalce, tajkune i ratne (ili režimske) profitere, koji su samo promenili adrese na koje šalju lovu. Oni najjači finansiraju sve partije, samo su tarife različite srazmerno uticaju i mogućnosti osvajanja vlasti.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Real gone je napisao/la:
mara je napisao/la:

Ne moze se na nasim prostorima sa bandom na celu mijenjati sve iz korjena. Treba najprije desetljecima isprane mozgove lijeciti od tih demona, onda krenuti u revolucijonarne pokrete.


Ja pod tim ne podrazumevam samo ideološke ili političke neprijatelje (ako samo na njih misliš), već i notorne kriminalce, tajkune i ratne (ili režimske) profitere, koji su samo promenili adrese na koje šalju lovu. Oni najjači finansiraju sve partije, samo su tarife različite srazmerno uticaju i mogućnosti osvajanja vlasti.


Neprijatelj je malo pregrubo, to su samo neistomiljenici kojima treba ukazati na pogreske kojima srozavaju drustvo u bijelim rukavicama.
Mislila sam na sve, od malog covjeka kojeg srecemo svaki dan u tramvaju, preko kriminalaca, politicara, ekonomista ....

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
mara je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Ja pod tim ne podrazumevam samo ideološke ili političke neprijatelje (ako samo na njih misliš), već i notorne kriminalce, tajkune i ratne (ili režimske) profitere, koji su samo promenili adrese na koje šalju lovu. Oni najjači finansiraju sve partije, samo su tarife različite srazmerno uticaju i mogućnosti osvajanja vlasti.


Neprijatelj je malo pregrubo, to su samo neistomiljenici kojima treba ukazati na pogreske kojima srozavaju drustvo u bijelim rukavicama.
Mislila sam na sve, od malog covjeka kojeg srecemo svaki dan u tramvaju, preko kriminalaca, politicara, ekonomista ....


:palacgore1 Ovo ko da sam ja pisala, a ne ti. :zubati
Navikla sam da direktnije izražavaš emocije, jel.. :wink

Slažem se, ovima iz tramvaja treba objasniti, a ove ostale da mi ipak lustriramo, pa šta bude.. :aleale :zubati :thumbup

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Real gone je napisao/la:
mara je napisao/la:

Neprijatelj je malo pregrubo, to su samo neistomiljenici kojima treba ukazati na pogreske kojima srozavaju drustvo u bijelim rukavicama.
Mislila sam na sve, od malog covjeka kojeg srecemo svaki dan u tramvaju, preko kriminalaca, politicara, ekonomista ....


:palacgore1 Ovo ko da sam ja pisala, a ne ti. :zubati
Navikla sam da direktnije izražavaš emocije, jel.. :wink

Slažem se, ovima iz tramvaja treba objasniti, a ove ostale da mi ipak lustriramo, pa šta bude.. :aleale :zubati :thumbup


Emocije su pri pisanju na forumu jako rijetka pojava :wink

Od white collar kriminalaca preko onih manje ulickanih do onog blesimetra koji tenkira na racun drustva, sve u bajbuk, nakon toga lustracija, jaci je efekat kad pticice propjevaju!
:smajl035

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 28 srp 2009, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
mara je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

:palacgore1 Ovo ko da sam ja pisala, a ne ti. :zubati
Navikla sam da direktnije izražavaš emocije, jel.. :wink

Slažem se, ovima iz tramvaja treba objasniti, a ove ostale da mi ipak lustriramo, pa šta bude.. :aleale :zubati :thumbup


Emocije su pri pisanju na forumu jako rijetka pojava :wink

Od white collar kriminalaca preko onih manje ulickanih do onog blesimetra koji tenkira na racun drustva, sve u bajbuk, nakon toga lustracija, jaci je efekat kad pticice propjevaju!
:smajl035


Kad kažeš tankira na račun društva..pade mi na pamet evegreen primer iz svakodnevnog života.
Ljudi masovno kukaju u Srbiji, kako nemaju za koga da glasaju, zato već godinama ne izlaze na izbore, naročito mlađa populacija...to sve začine sa obaveznim komentarima kako su "svi isti", svi su lopovi i jednako sarađuju, nema nikakve razlike među njima sem u imenu partije, jel..
I onda se redovno onako podsvesno u nekoj neobaveznoj priči koja nema veze sa politikom provuče pokoji komentar: Ee, što sam zajeb`o ove iz firme, naplatio sam benzin i putne troškove, za moje redovne posete vikendici van grada..Što, pa to i onako svi rade..

Aleksije zna za slogan: Mnogo ste isti. :wink (sastavljen za DOS, nakon pada Slobe)
Izgleda da je ipak - Mnogo smo isti.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako se boriti protiv "povampirenog" komunizma?
PostPostano: 01 kol 2009, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 20:57
Postovi: 110
markozzz je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Kad kažeš tankira na račun društva..pade mi na pamet evegreen primer iz svakodnevnog života.
Ljudi masovno kukaju u Srbiji, kako nemaju za koga da glasaju, zato već godinama ne izlaze na izbore, naročito mlađa populacija...to sve začine sa obaveznim komentarima kako su "svi isti", svi su lopovi i jednako sarađuju, nema nikakve razlike među njima sem u imenu partije, jel..
I onda se redovno onako podsvesno u nekoj neobaveznoj priči koja nema veze sa politikom provuče pokoji komentar: Ee, što sam zajeb`o ove iz firme, naplatio sam benzin i putne troškove, za moje redovne posete vikendici van grada..Što, pa to i onako svi rade..

Aleksije zna za slogan: Mnogo ste isti. :wink (sastavljen za DOS, nakon pada Slobe)
Izgleda da je ipak - Mnogo smo isti.

kod nas još nažalost nije razvijena ta svijest i ljudi pohrle na izbore kao guske u maglu..i onda isti ti što su izabrali vlast, najviše kukaju, a onda ponovno za 4 godine pohrle na birališta....iskreno takvih mi i nije nešto žao...


I treba pohrlit na biralista! Al Hrvatski narod nema pameti pa bira Mesica i slicnu kompaniju...jebiga radic je jednom rekao NE SRLJAJTE KO GUSKE U MAGLU. Al dzaba, nece hrvati nikad naucit.

_________________
Herceg Bosno srce ponosno...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO