HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 06:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Najavili podvijanje repa i napuštanje trga. Već idući tjedan mislim. Čim stalno govore o osnivanju" fondacije", u biti bezvezna udruga kakvu bilo tko može registrirati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Davor: Nagovarali su me da krenem na zgradu Vlade Republike Srpske


Čovjek bi po ovom naslovu pomislio da je došao sebi, da je progledao i shvatio da ga koriste kao tovarno magare, ali ne, jednom ***-uvijek ***.

http://www.rtvbn.com/3924998/davor-nago ... ike-srpske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Konobar je objasnio što je mislio kad je govorio "Izbora neće biti". Kaže da on nije izašao na izbore i za njega "Izbora nije bilo".
Kako ijedna osoba sa bar mrvicu samorespekta može sebi dozvoljavati da je taj Cigo toliko vuče za nos i vara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Oni su svoje zavrsili u svakom smislu, odrzali su i osnivacku skupstinu udruzenja, sada trebaju samo smisliti nacin kako da odu sa trga, ipak ne mogu tek tako preko noci, zato moraju nesto smisliti i odigrati za javnost ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
Konobar je objasnio što je mislio kad je govorio "Izbora neće biti". Kaže da on nije izašao na izbore i za njega "Izbora nije bilo".
Kako ijedna osoba sa bar mrvicu samorespekta može sebi dozvoljavati da je taj Cigo toliko vuče za nos i vara.

Ni meni to ne ide u glavu. Trebaš stvarno biti komad idiotske budale da te taj nepismeni pajac toliko mentalno izdominira i namtne ti se za vođu. Međutim, nisu oni svi toliko glupi, ogroman postotak njih slijedi neke svoje interese a taj mentol i njegova "očinska" borba im služi samo kao dar s neba, nešto iza čega mogu sakriti svoje stvarne porive usput glumeći moralne vertikale i time pridobiti naklonost lakovjernih i naivnih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Agathonikos je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Konobar je objasnio što je mislio kad je govorio "Izbora neće biti". Kaže da on nije izašao na izbore i za njega "Izbora nije bilo".
Kako ijedna osoba sa bar mrvicu samorespekta može sebi dozvoljavati da je taj Cigo toliko vuče za nos i vara.

Ni meni to ne ide u glavu. Trebaš stvarno biti komad idiotske budale da te taj nepismeni pajac toliko mentalno izdominira i namtne ti se za vođu. Međutim, nisu oni svi toliko glupi, ogroman postotak njih slijedi neke svoje interese a taj mentol i njegova "očinska" borba im služi samo kao dar s neba, nešto iza čega mogu sakriti svoje stvarne porive usput glumeći moralne vertikale i time pridobiti naklonost lakovjernih i naivnih.


Ja da sam kriminalac i da imam problema sa policijom prihvatio bih Davora za vodju.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
LakePlacid je napisao/la:
Oni su svoje zavrsili u svakom smislu, odrzali su i osnivacku skupstinu udruzenja, sada trebaju samo smisliti nacin kako da odu sa trga, ipak ne mogu tek tako preko noci, zato moraju nesto smisliti i odigrati za javnost ...

davor ce reci da mu je zao ljudi koji se tu smrzavaju zbog njega (mozda neko prije toga dobije upalu pluca i jedva izvuce zivu glavu), pa ce otici sa trga i sam, jer oni ne zele ostaviti tatu samog. ne znam samo gdje bi mogao preseliti slobodnu teritoriju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
novovrijeme je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ni meni to ne ide u glavu. Trebaš stvarno biti komad idiotske budale da te taj nepismeni pajac toliko mentalno izdominira i namtne ti se za vođu. Međutim, nisu oni svi toliko glupi, ogroman postotak njih slijedi neke svoje interese a taj mentol i njegova "očinska" borba im služi samo kao dar s neba, nešto iza čega mogu sakriti svoje stvarne porive usput glumeći moralne vertikale i time pridobiti naklonost lakovjernih i naivnih.


Ja da sam kriminalac i da imam problema sa policijom prihvatio bih Davora za vodju.

danas mi slicno palo na pamet. kako na trgu nema vise ovih koji ne priznaju ovu drzavu, iz raznih razloga, bilo zbog neplacenih racuna, kriminala, nezadovoljstva odlukama pravosudnih organa i sl


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
nema veze je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Oni su svoje zavrsili u svakom smislu, odrzali su i osnivacku skupstinu udruzenja, sada trebaju samo smisliti nacin kako da odu sa trga, ipak ne mogu tek tako preko noci, zato moraju nesto smisliti i odigrati za javnost ...

davor ce reci da mu je zao ljudi koji se tu smrzavaju zbog njega (mozda neko prije toga dobije upalu pluca i jedva izvuce zivu glavu), pa ce otici sa trga i sam, jer oni ne zele ostaviti tatu samog. ne znam samo gdje bi mogao preseliti slobodnu teritoriju


Prevario je ljude za dosta novca da dobar komad zemlje može kupiti. Ah, i farmu i kuću i lovište. Toliko novca ima.

Kako ga nije sram glumatati da ganja neku PRAVDU, a zadnjih dana se u Armani majicama tamo guzi. Da meni ljudi iz sažalijevanja šalju novac na račun bar bih pazio kako se oblačim i ne bih glumio facu.

Već, ako niste skužili. Ova nova ubleha sa fondacijom/udrugom. Govori da će ljude varati i derati ih za godišnje članarine. Ali kad ima suckers nek ih dere.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
i ja svasta pitam. dakle, kupice imanje, jer kao prava zapadna sekta i nasa ce, osim clanova i svojih zakona, imati i svoj posjed gdje ce postojati samo ljubav
Citat:
Svetlana V. Mikovic
ovo je 'stranka' Ljubavi.. stranka Dece i Roditelja, stranka Ljudi cistog srca.. takva je ovo stranka.. ko je tako prepoznao i doziveo, ostace u njoj zauvek jer je jedina moguca opcija dostojna Coveka! <3 [/quot
Citat:
Jugoslav Ilić
Zelio bih Davoru dati savjet pa nek razmotri. Suzana ti je bila u pravu. Nećeš ništa istjerati dok se politički ne angažuješ. Prva ti je prilika lokalni izbori za Banjaluku. Znam da nemaš volje za to, ali ne vidim drugi način. Znam i da će tvoja borba biti duga, preduga, ali krenuo si na taj put i valja ti pobijediti. Sudbina ti je da zahjedno sa dobrim i poštenim napraviš svenarodni pokret koji će posjeći sve pipke ove džinovske hobotnice koja će nas sve podaviti. Kad je mogao bravar, može i konobar.

kao, nisu sekta, nego stranka i svenarodni pokret

inace, maloprije je na trgu bilo vozilo hitne pomoci :confused1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lis 2018, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Milorade, samo jednu stvar želim od vas a to su topovi, oni vodeni s kojim biste počistili taj proliv koji vaš i moj Trg Krajine prlja već 7 mjeseci. Hajde budite džek pa mi ispunite tu želju jer svaki put kad nogom kročim trgom, umjesto mirisa banjalučkih lipa i kestenova osjetim nesnosni smrad tih soroševskih gubavaca i gubavki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2018, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Dovuko' čoek i avto na trg ... =))

slika

Skupljaju i onlajn peticiju za poništavanje i raspisivanje novih izbora, ali pazi samo u Srpskoj, svaki drugi potpisnik Mujo, svaki treći potpisnik nastanjen u inostranstvu, i kao takvi htjeli bi malo da nameću vecini sta ce se raditi u Srpskoj, a izbori tek zavrseni, narod rekao svoje ...

:smajl006

slika
slika
slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2018, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kako stvari stoje, u narednim danima prvo ce gradska inspekcija odraditi svoje, sa pričom da sami napuste trg, a zatim ako se stoka ne udostoji da ode, morat će ih MUP raspustiti ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2018, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Dovuko' čoek i avto na trg ... =))

slika

Skupljaju i onlajn peticiju za poništavanje i raspisivanje novih izbora, ali pazi samo u Srpskoj, svaki drugi potpisnik Mujo, svaki treći potpisnik nastanjen u inostranstvu, i kao takvi htjeli bi malo da nameću vecini sta ce se raditi u Srpskoj, a izbori tek zavrseni, narod rekao svoje ...

:smajl006

slika
slika
slika


Skandinavska handžar divizija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 10 lis 2018, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
sinoć je davoru pozlilo i zbog njega su dolazila vozila hitne pomoći na trg. navodno mu je pozlilo nakon informacije kako mu je sin još uvijek bio živ kad je ostavljen u crkvenoj. nadam se da je taj divni informant isto to otišao ispričati policiji ili tužilaštvu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa jest bio živ, to svi znaju. Ali ga nije niko "ostavio", već je pao u kanal.
---------------

Losers na Trgu Krajine (sinoć, svih 5 njih).

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
nema veze je napisao/la:
sinoć je davoru pozlilo i zbog njega su dolazila vozila hitne pomoći na trg. navodno mu je pozlilo nakon informacije kako mu je sin još uvijek bio živ kad je ostavljen u crkvenoj. nadam se da je taj divni informant isto to otišao ispričati policiji ili tužilaštvu


Kao i uvijek moraš sve pozorno čitati da bi skužio koliki je Cigo prevarant i lažov. Toliko toga namlate svaki dan da mu skoro prođe laž. Kod nekih ljudi prolazi sve što on laže i mulja.

Kako je sam rekao prije 15-ak dana mu prišao čovjek i to mu rekao (25.09). I baš mu pozlilo i hitnu zvali nakon 15 dana. Koji jebeni cirkus, koji prevaranti. Pa za nekoliko mjeseci su se nalagali i namuljali koliko profesionalni političari ne urade za svoju čitavu karijeru.

Izgleda da nikome u toj sekti nije jasno što znače "ISTINA I PRAVDA". A moral pogotovo.

Citat:
Jel' čovjek rekao 25. da je dijete ubijeno na najbrutalniji način? Da je velika vjerovatnoća da mu je srce kucalo kada su ga položili", kazao je Davor.


Citat:
Što mi više stojimo ovdje. 25 - og je fino čovjek rekao da mi je dijete ubijeno na brutalan način. Znam i da mu je srce kucalo dok su ga polagali u rijeku Crkvenu", rekao je Davor Dragičević, otac ubijenog Davida.


Citat:
Sljedeći put neću zvati da me vežu, ni hitnu da mi daje nešto za smirenje, već kad mi dođe, nema vas nikog. J*** mi se šta će ko misliti o meni i mom djetetu

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
stratilat je napisao/la:
ona budala Rus će morati napraviti novi nalog i nick name ukoliko se želi vratiti na HB forum

Sta ima novo kod tebe? Kako si? Jesil' dobro? :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vodja HITMAN =))

Citat:
Davor Dragičević: Ubice više neće imati mira, ko god mi stane na put bit će likvidiran

Grupa "Pravda za Davida" na čelu s Davorom Dragičevićem već 200 dana na Trgu Krajine u Banjoj Luci traži istinu i pravdu za 21-godišnjeg Davida Dragičevića. Davor je večeras okupljenima poručio da ubice više neće imati mira, da će doći glave i policiji i tužilaštvu i NSRS i Predsjedništvu BiH, te da će likvidirati svakog ko mu stane na put.

"Rok niste ispoštovali, u mojoj glavi sve ima, nijednu namjeru neću reći do posljednje sekunde. Ako ikome želite dobro privest ćete ih. Ne mogu više. Nijednu instituciju, ni ovu državu ne priznajem više. Ako treba na ovom trgu ću okupiti 100.000 ljudi. Kod god mi stane na put bit će likvidiran iste sekunde, ubili ste me, a njega ste mučili. Mene više ne možete ni silovati ni mučiti. Ja ću stajati ovdje, spavati u ćumezu pored svoje kuće. Ubice više neće imati mira. Svima ću vam doći glave i policiji i tužilaštvu, NSRS i Predsjedništvu BiH. Neka mi niko ne prilazi i neka me niko ne pokušava razuvjeriti“, kazao je Dragičević.

Istakao je da bi David za svoju porodicu uradio sve što i ona sada radi za njega.

"Zato su te i morali ubiti na kraju, ali bolje je časno umrijeti nego živjeti kao gnjida. Više neću davati izjave za medije, niti ću vikati pravda niti bilo šta. Hoću da cijeli dan budem na njegovom grobu, da pijem kafu s njim, doručkujem, ručam i večeram. Imao je 21 godinu, cuku i sobu, oca, mater, sestre i braću, sada više nema ništa i nikad neće ni imati", poručio je Davidov otac.

Podsjećamo, Davor Dragičević i nekoliko članova grupe "Pravda za Davida" već 18 noći provode u šatoru na Trgu Krajine.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/davor-dragicevic-ubice-vise-nece-imati-mira-ko-god-mi-stane-na-put-bit-ce-likvidiran/181011129


Tačno provocira da ga strpaju na Sokolac, nakon svega prijeti jos i likvidacijama, kao da govori dodjite i okončajte ovo, ne mogu se vise brukati ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Je, baš će mu muslimani slati novac za čitave 4 godine sabura, i njegovog zajebavanja sa markiranom garderobom. Sabur je bio, sabur prošao.

Inače, nema današnjih vijesti. Svi bježe od "tate lava" naglo.

Vasković je Dodikov igrač. Treba to provjeriti što on radi. Svo njegovo bloggovanje je samo Dodiku donijelo glasove.

A ne izborni inzinjering. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tek kad su izbori prošli počelo tugovanje za sinom. Zajedno sa tim ludilom. Sad za koji dan će ogromnu pizdariju napraviti. Valjda to specijalni odjeli MUP-a dobro prate.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Demonstracija policijske drzave prije neki dan. Bajkeri krenuli na protest i policija im "uleti" na raskrsnici kao u filmovima. Ljudi gledaju jedan drugog, ne mogu da vjeruju, pale motor i idu nazad putem kojim su dosli. Nekoliko puta policija je "ulijetala", a kad su ruski bajkeri u pitanju, policije negdje nema. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Preko 30000 ljudi okupljenih na Trgu Krajine najbolji su dokaz da ljudi ne vjeruju rezimu u njegovu konstrukciju price i sto vise vrijeme prolazi, sve je vise ljudi koji podrzavaju Davidovu borbu za istinu i pravdu. Prvi veliki protestni skup je sam po sebi bio posjecen, dok drugi takodje, ako ne cak i vise ljudi je bilo na drugom negoli na prvom, dok je treci zasjenio i jedan i drugi. Za 4 godine najvjerovatnije bice jos mnogo velikih skupova ukoliko vlast ne rijesi ovaj slucaj na nacin da pocinioci budu procesuirani.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Sta ce njemu penzija kada su on i njegovi pokrali citav penzioni fond i jos zdravstveni pride. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 11 lis 2018, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
BBC je napisao/la:
Tek kad su izbori prošli počelo tugovanje za sinom. Zajedno sa tim ludilom. Sad za koji dan će ogromnu pizdariju napraviti. Valjda to specijalni odjeli MUP-a dobro prate.

i ja sam stekla utisak kao da se tek sad poceo ponasati kao otac koji misli da mu je sin ubijen i koji tek sad shvata da ga vise nema

i opet mi ga zao, pa u persun vise s tim kako me prebacuje. treba neko da ga skloni sa ulice i od tih budala sto ga dopinguju glupostima i kojima sluzi samo za selfije, nekakvu hipipomodarsku borbu za pravdu i druge ciljeve


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO