HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 00:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
I na beckom Standardu vijest "Pravda za Davida"

https://mobil.derstandard.at/2000080935919/Zwei-mysterioese-Todesfaelle-in-Bosnien-holen-Tausende-auf-die-Strassen

Vise ima na beckom Standardu nego na domacem RTRS-u. :neznam

Pa ti placaj RTV taksu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 00:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Probudila se i Srbija. Nakon Prve, 02, Telegrafa, Vecernjih Novosti, Danasa, Vesti Online, Blica, Dnevnika, Kurira i Politika i to po ima vec nekoji put.

http://www.politika.rs/sr/clanak/405133/Celnici-MUP-a-RS-tuzili-oca-stradalog-mladica-za-klevetu

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 01:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Pitanja za Dodikovu policiju.

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Od kad mu sud uručio tužbu Davor više nema muda spominjati imena i direktno ih klevetati da su "ubice, učesnici i saučesnici".
Sad onako općenito govori o "zločincima".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Sutra u 18 h u Becu na Heldenplatzu bice odrzan skup "Pravda za Davida".

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I što sad. Nemaju više "Anketni Odbor". Ispucali su tog jockera.

Sad kad stignu nalazi obdukcije iz Zagreba bit će Zagreb pun jataka, učesnika, saučesnika, ubica, nalogodavaca i prvenstveno skrivača dokaza.
Ne kužim što im ovi u Zagrebu pomažu ? Nijedna ozbiljna ustanova neće prihvatiti da radi polovičnu obdukciju bez tijela.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
90 odsto slucaja ubistva Davida Dragcevica vidljiv je na kameri sa Trga Republike tj. ko ga je ganjao.

http://slobodanvaskovic.blogspot.com/2018/06/na-video-snimku-sa-trga-krajine-je.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lider sekte je odlučio posjetiti svojih 80 članova u Beču. Oni koji nisu članovi sekte se pitaju kako sekti može pomoći mitingarenje u stranim državama. Osim da se podeblja privatni bankovni račun lidera sekte.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svi mi na forumu smo saučesnici, jataci i sakrivači dokaza.
Hebo te, pa tip je prvoklasni krkan i debil. Što se svega on nasrao.

Citat:
Od sljedeće sedmice, rekao je Davor, počeće podnositi i prijave za klevetu, te prijave za krivično djelo skrivanje dokaza i za saučesništvo u zločinu.
Ko god se oglasio za mene je saučestnik u teškom ubistvu Davida Dragičevića.


Citat:
Sve više mi građana prilazi i obraća mi se jer svakom normalnom čovjeku koji razmišlja logično jasno sve što se događa i ko stoji iza svega. Ja naravno sve dok se proces ne završi neću iznijeti svoje dokaze, neću iznjeti imena, neka oni prvo urade svoj posao.


Citat:
„Sljedeće sedmice ćemo odlučiti koliko prijava ćemo ubuduće podnositi, samo mogu poručiti da se ne zaustavljamo, ako treba podnosićemo prijave i godinama sve dok se ne okonča predmet teško ubistvo Davida Dragičevića, dok se svi saučesnici, jataci, skrivači dokaza, egzekutori, nalogodavci i ubice ne privedu pravdi i ne budu procesuirani u skladu sa zakonom na maksimalne kazne zatvora, zato jer je u pitanju teško ubistvo, mučenje, maltretiranje, silovanje i masakriranje moga sina Davida Dragičevića. To već svi znaju tako da se nema tu šta više puno kriti“.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 19:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69259
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Zašto je prvo sto vidim kad otvorim tu FB grupu, broj žiro računa i Paypal koji vrište sa Cover fotografije ?

Trebaju očito značajne pare, ali za sto točno?

“Putne troškove” (benzin, novo auto), “konferencije” (Jadran, austrijska skijališta), ručkove sa “detektivima” i dnevnice (cash)?

Naravno, ne postoji nikakva obaveza niti za trud da se to lažno opravda i prikaze, s obzirom da udruga nije prijavljena nego se radi o privatnom računu.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 08 lip 2018, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Odvjetnici" i "privatni istražitelji" su ga do sad koštali ravno 0 KM.
Kako može pušiti crveni Marlboro u najsiromašnijoj državi Europe, na konobarskoj plaći. Gdje je tu PRAVDA.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Mrtvi David vs. 8 razbojnika

Citat:
„PRAVDA ZA DAVIDA“: Čija je (Davidova!) Republika Srpska?

Umislilo 7-8 maloumnika i hoštaplera da Republiku Srpsku drži u svojim „kljovama“. No, njihove „umotvorine“ su jedno, a realnost je nešto sasvim drugo. Realnost je „PRAVDA ZA DAVIDA“! Realnost je 45 godina robijanja! Realnost je NAŠA Republika Srpska!

slika

Piše: Borislav Radovanović

Prvo se svima izvinjavam jer zbog problema „logističke prirode“ nisam blagovremeno reagovao na aktuelna dešavanja. I ovom objavom samo ću navesti naše naredne reakcije, a DJELA su ono šta određuje realnost.

Dakle, vidim da se našao neki mnogo revnostan sudija i za dvije sedmice Davoru dostavio na odgovor tužbu hoštaplera Lukača, Ćuluma i Ilića. Da li je taj sudija tako revnostan u slučajevima teškog obespravljivanja napaćenog naroda provjerićemo, a ono šta mu već sam možemo poručiti jeste da će tužba teško ići onako kako bi on želio.

Samo primjera radi, moguće je da se nas par stotina, pa moguće i nekoliko hiljada, Davoru stavi na raspolaganje kao svjedoci. Na Davoru je da nas samo predloži kao svjedoke, a onda ćemo bar dvije-tri godine redom svjedočiti kako i mi smatramo da Davor govori istinu. Konkretno, redom ćemo izjavljivati da smatramo kako je David ubijen, a da Lukač, Ćulum i Ilić nezakonito prikrivaju zločin i na taj način pomažu neposrednim počiniocima u izbjegavanju odgovornosti.

Lako je Davoru pozvati se na to da krivični postupak nije okončan i da parnični sudija može samo sanjati da se bavi pitanjima u domenu krivičnih stvari. Može se Davor pozvati i na ustavnu materiju, ali hoće li tako „revnosnog sudiju“ naučiti da bude malo manje servilan spram „ministarskih želja“? Jok, treba da natjerati da nekoliko godina sluša šta imaju izjaviti hiljade svjedoka.

Elem, vratimo se na suštinu naše borbe. Na tom planu početkom sljedeće sedmice Glavnom republičkom tužiocu Mahmutu Švraki Davor i ja podnosimo dopunu naše prijave za „Teško ubistvo“ nad Davidom Dragičevićem. Ovoga puta prijavljujemo Želimira Lepira, Dalibora Vreću, Dragana Lukača, te imenjake Ćuluma i Ilića, a zbog krivičnih djela u domenu saučesništva spram glavnog krivičnog djela „Teško ubistvo". Uz prijavu idu materijalni dokazi, svjedoci i sve šta treba. Jedino oko čega se „lomim“ jeste: da li Željku Cvijanović da prijavimo ovom ili narednom dopunom prijave? Mislim, biće još dopuna prijava i podosta „kandidata“ za KPZ Tunjice. Kad sam obećao Suzani i Davoru da ću odgovorne goniti do zadnjega – mislio sam to ozbiljno.

E sad: dolazimo do onoga šta (bar po brojnim porukama) članove „PRAVDE ZA DAVIDA“ ponajviše zanima. Hoće li opet biti dostupan unificirani obrazac po kom će savjesni građani moći podnositi prijave protiv ovih hoštaplera? Zar je neko sumnjao u to?

To što pojedine bene ni nakon 2 000 prijava „Ubistva“ nad našim Davidom nisu shvatile kako će ići jedan od smjerova naše borbe samo je njihov problem. To je OSNOVNA PRIJAVA na kojoj ćemo zasnivati sve buduće prijave i to po istom obrascu. Može Mahmut Švraka odlučiti da ne goni prijavljene Lepira, Vreću, Lukača, Čuluma i Ilića, ali će o tome morati pismeno izvijestiti sve prijavitelje, te im obrazložiti osnovanost svoje odluke (sa poukom na pravo žalbe!). Stvarno, kome se žaliti na odluku Glavnog republičkog tužioca RS? Kako sam mu i ranije najavio – svaku njegovu odluku preispitivaće Vrhovni sud RS!

Na kraju vraćam se na naslovno pitanje: čija je Republika Srpska? Da li njenih građana ili 7-8 baraba koje su isplivale iz septičke jame? To ćemo pitanje vrlo egzaktno ispitati. Dakle, vidimo da im se ne sviđa „volja“ Anketnog odbora. Odlično, „dobiće“ nekoliko novih parlamentarnih odbora koji će se baviti njihovim ponašanjem i (samo)voljom. Pa ćemo institucije Republike Srpske bukvalno „zatrpati“ raznim podnescima u vezi stradanja Davida Dragičevića i „PRAVDE ZA DAVIDA“.

Meni nije nikakav problem sedmično objavljivati po jedan unificirani obrazac po kom se savjesni građani obraćaju različitim institucijama sa pravno validnim podnescima – na koje INSTITUCIJE MORAJU ODGOVARATI. I to u zakonom propisanim rokovima! Bukvalno ćemo sudove, državne organe i institucije „zatrpati“ desetinama hiljada podnesaka sa insistiranjem da na njih odgovore u propisanim rokovima. Dobro je Davor jednom kazao: „Eno im ljudi na birou, pa neka ih zaposle da odrađuju ono šta treba“. Naš Davor nalazi razumijevanja i za službenice pisarnica, a bitange ga tužavaju, etiketiraju teroristom, izdajnikom...

Neće to moći tako. Jednom moramo razjasniti čija je Republika Srpska. Dok god 7-8 samoumišljenih budaletina bude zloupotrebljavalo institucije Republike Srpske i „PRAVDA ZA DAVIDA“ će iste te institucije PRIMORAVATI da se bave slučajem Davida Dragičevića. Jesmo li obećali da nakon Davidovog stradanja Republika Srpska više nikada neće biti ista?! E pa neće!

http://borislavradovanovic.blogspot.com/2018/06/pravda-za-davida-cija-je-davidova.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Predstavnici Dodikovog rezima u panici i ocaju nakon "Pravde za Davida" koja ima jacu podrsku naroda nego sto je ima Dodik. Toliko su pukli da su angazovali siptarske lobiste da im popravljaju rejting pred ocima srpskog naroda u RS. Dodikov.nakaradni i kriminalni rezim opet je pokazao svoje licemjerje kroz saradnju sa americkim faktorom.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 11:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Banjalučanima ovaj cirkus odavno ide na neku stvar.

Citat:
Sažaljenje prema Davoru polako blijedi, ako zelis biti čovjek, opameti se i nastavi pristojno svoju borbu, nemoj biti pokvareni konobar koji uopste nije poznavao svoje djete. To te jebe, samo to.
------------------------------------------------------------------------------------------
Davor je u trci za dinarom kojim će da obezbijedi djeci sve propustio priliku da za života bude Davidu otac pa sada to pokušava da nadoknadi. Ja sam ubijeđen da njega to pokreće, a ovi lešinaro to iskorištavaju.
------------------------------------------------------------------------------------------
Samo to, no ne lici mi vise da nesvjesno igra marionetu "udruga"

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Almira, rođena u Sloveniji, živi u Zagrebu slala bi svoje predstavnike u institucije Republike Srpske. Nice.
Kako ti Srbi u grupi ne kuže da ih muslimani prave budalama. A krvi bi im se napili da im se osvete zbog zadnjeg rata. (Da ne bude zabune, isto bi radili i Hrvatima)

Citat:
Almira Alisic
Gripa ima 330000 clanova i netko treba obavjestavati grupu o radu institucija. Ne mozemo svi biti tamo. Znaci ono sto se kaze i iznese javno je njima kleveta, eee pa neka skinu ljagusa sebe ako je kleveta neka dokazu, a ne samo u prazno ko jaci taj prednjaci. Necemo se tako igrati macke i misa

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Pitanja za direktora policije Darka Culuma

Citat:
Smiješ li na poligraf, Darko Ćulume?

Kaže direktor policije kako od tužilaštva stalno traže da ispitaju koliko o ubistvu Davida Dragičevića znaju „blogeri“. Lako ćemo mi za „blogere“, nego: smije li Darko Ćulum na poligrafu odgovoriti na neka pitanja? Prvo je: da li ste još 18.03. znali zašto je otet David Dragičević? Mislite da to pitanje zaprepaštava? Doznajte još neka.

slika

Piše: Borislav Radovanović

Gledam sinoć „Nevinog Darka“ i za trenutak sam se čak sažalio nad njim. No, taj trenutak je trajao manje od sekunde. Sjetio sam se kako ga ja nisam primoravao da konkuriše za mjesto direktora policije, pa sam se sjetio koliku platu prima, a samo da bi se uobičajeno „pravio blesav“, tako da je tračak sažaljenja netragom nestao.

Vidim da ga žarko zanima koliko ja znam, pa progoni tužioce da me ispitaju. Zaboravio je desetine i desetine mnogo težih krivičnih predmeta od ubistva Davida Dragičevića u kojima sam došao i lično mu ispričao koliko znam. Došao bih i ispričao mu štotša oko ubistva ovog nesrećnog mladića, ali ima jedna „kvaka“. On o tom zločinu zna više od mene, pa je besmisleno da mu kažem bilošta.

Da li je to baš tako kako tvrdim možemo vrlo jednostavno provjeriti. Dovoljno je da Darko Ćulum nekih sat vremena sjedi na udobnoj stolici i odgovara sa „DA“ ili „NE“ na jednostavna pitanja. Nije važno odakle će dovesti poligrafistu, ni gdje će poligrafisanje biti izvršeno, čak je irelevantan i zaključak poligrafiste. Zašto?

Važno je jedino da se poligrafisanje izvrši na pravilan način, da bude audio-video zabilježeno, te da imamo odštampane rezultate (kako bi od više stručnjaka mogli zatražiti mišljenja). I, kao i uvijek kad je poligrafisanje u pitanju, važna su pitanja.

Eto, prvo pitanje sam već apostrofirao, a možda jedino da ga malo profilišem: Da li ste između 18. i 24. marta znali da je David Dragičević otet zbog izvršenja krivičnog djela?

Potom slijedi: Da li ste znali zbog kog krivičnog djela je David Dragičević otet?

Dalje: Da li ste 24.03. znali zbog kog krivičnog djela je David Dragičević ubijen?

Pa: Da li ste na sastanku 26.03. znali da Dragan Lukač i Darko Ilić ubistvo Davida Dragičevića namjeravaju prikazati kao zades, a samo kako bi prikrili počinjeno ubistvo?

Ili: Da li ste znali zbog kog krivičnog djela Lukač i Ilić namjeravaju počinjeno ubistvo lažno prikazati kao zades?


Onda: Da li ste tokom tog sastanka znali da Darko Ilić namjerava Davida Dragičevića lažno predstaviti kao narkomana, alkoholičara i kradljivca, a samo kako bi prikrio počinjeno ubistvo i krivično djelo zbog kog je stvarno ubijen?

I vrhunac: Da li znate ime i prezime pripadnika policije koji je ključan za otkrivanje ubistva Davida Dragičevića i krivičnog djela zbog kog je ubijen?


Normalno, pitanja su formulisana tako da čitaoci shvate problematiku, a nije problem i da ih formulišem kako treba obzirom da sam ovo kriminalističko sredstvo primjenjvao mnogo puta. Čak dovoljno puta da se mogu pohvaliti i procesuiranjem onih koji su „prošli poligraf“ (nije problem u uređaju, nego u nesposobnim poligrafistima).

Ukoliko „nadležne organe“ zanima koliko ja doista znam – nema potrebe da me poligrafišu. Na sva prednja pitanja javno odgovaram sa „DA“ – znam odlično! Ukoliko i direktor policije Darko Ćulum odgovori identično, nema potrebe ni njega poligrafisati. Ako tvrdi drugačije – poligraf ne umije „lagati“!

Ima njih još u ovom postupku koje bi valjalo poligrafisati, samo im ta opcija očito nije mila. Tako je tužilac Dalibor Vrećo „k'o opaljen“ napao Anketni odbor na samo pominjanje takve opcije. Kako li ono reče: „Ko ste vi da meni postavljate takvo pitanje?!“. Pošto mu nije dat jasan odgovor evo prilike da mu to javno kažem. Pitanje mu je postavljeno ispred najvišeg organa vlasti Republike Srpske, i to one Republike Srpske koja mu svakog mjeseca uredno izmiruje platu.

Inače treba javnost znati da je načelnik Siniša Kostrešević na slično pitanje odgovorio potvrdno (DA) i čak istakako kako se njegova voljnost podrazumijeva. Ako se šta na tom planu nije promijenilo (?): policijski službenici su u pravnoj obavezi podrvrgnuti se poligrafu kad se to od njih zatraži.

Pretpostavljam kako čitaoci već razmišljaju kakva pitanja bi na poligrafu trebalo postaviti Lepiru, Iliću ili Lukaču. Ostaviću ih da o tome i dalje razmišljaju uz samo jednu malu konstataciju. Dragan Lukač nije podoban za poligrafsko ispitivanje. Da bi nekog poligrafski ispitivali taj mora biti mentalno zdrav, a Lukač je težak slučaj sociopate kakve se u principu ne podvrgava takvom obliku ispitivanja. Prvo bi ga trebalo podvrgnuti kliničkom ispitivanju mentalne radne sposobnosti.

Nego, kad smo već kod „Nevinog Ćuluma“ mogao bi i bez poligrafa javnosti dati neke važne odgovore vezano za ukupnu situaciju. Primjera radi mogao bi javnost obavijestiti da je tadašnji tužilac Mirjana Miodragović Basrak protiv mene „skalabudžila“ i podigla optužnicu po lažnoj prijavui Dalibora Ivanića SAMO kako bi retroaktivno (pokušala!) pokriti nezakonito rješenje Dragana Lukača o mojoj suspenziji.

Zna direktor Ćulum odlično da sam preko godine pod nezakonitom suspenzijom i kakva sve krivična djela su Lukač, on, Ivanić i ostatak „bratije“ počinila na moju štetu (ili treba da objavim dokaze toga da on odlično zna zašto sam suspendovan i izvrgnut nezakonitom progonu).

Što se tiče te „kontraverzne optužnice“ evo prilike da i to pitanje razjasnim na moj specifičan način. U svom tom „strašnom postupku“ mene jedino zanima gdje je sudija, Miroslav Popović, koji je potvrdio optužnicu, završio pravni fakultet? Naime, moj prvenac Dule se sprema studirati pravo, pa da ne bi greškom upisao fakultet na kom je uspio diplomirati „vrli pravnik“ Popović.

Inače, upravo zbog takvih „pravnika“ Narodna skupština će se baviti pitanjem: zašto su sudije i tužioci oslobođeni materijalne odgovotrnosti za štetu pričinjenu nepravilnim odlukama. Naši siromašni građani sve teže obezbjeđuju „masne plate“ tužilaca i sudija, pa još moraju i nadoknađivati štetu koju ovi produkuju. Mnogo toga će „Davidovi zakoni“ promijeniti u Republici Srpskoj, a kako stvari idu i u Bosni i Hercegovini.

http://borislavradovanovic.blogspot.com/2018/06/smijes-li-na-poligraf-darko-culume.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Zakljucno sa trenutkom unosa ovog upisa grupa "Pravda za Davida" ima 330736 clanova, a sto je vec odavno jaca podrska nego podrska Dodiku 2014 koji je osvojio oko 250000 glasova.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Pjesma" koju su jučer pročitali na sektinom mitingu. The Cult 100%. Onaj najgori mogući, balkanski glupi.

Jel ih ovo Ministar počeo zajebavati pa im šalje svoju haiku "poeziju" u FB grupi ?

Citat:
Hrabro stoje noge dvije,
pramen kose ruka drži,
nit da krene,nit da lije,
suza što mu oko prži.

Pun je snage u toj masi,
bistro gleda u daljinu

znam ja dobro ubijen da si,
poručuje svome sinu.

Božja ruka to je znala,
kakav nam je Davor čovjek,

ničija nije do zore s´jala,
ni njihova neće dov´jek.

On izgubi najmilije
i zaplaka na sav glas,
tu zbog sebe Davor nije,
već je Davor tu zbog nas.


Bog je rek´o tako mora,
njegova će volja biti,
podržite svi Davora,
sutra ćete suze liti.


Sve nestade preko noći
i izgubi sunca sjaj,
podari mu Bože moći,
da izađe na sam kraj.


Ko očima svojim gleda,
ko sad sluša riječi ove,
nek Davoru pasti ne da,
braneć´ ćeri i sinove.


Nek´ ustane i staro i mlado,
ne smiju više da nas plaše,
Danas je DAVID nastrad´o,
a možda će sutra i vaše.

Podršku ti punu dajem,
moj Davore iz tuđine,
ni ja ti se ne predajem,
sa tobom sam do istine!!


Zlikovcima za vrat stati
jer se svaki pravi lud,
na zemlji će im opraštati,
ali neće Božiji sud!!!

Ko to danas pravo ima,
da ubija i da krije,
da nam djecu oduzima,
rodio se TAKAV NIJE!!!

Ti ubico, znaš ti ko si,
ti sad gledaš ovo veče,
može rijeka sve da nosi,
al istina u njoj teče.

Stići ćete Božja kazna
tu je pravda za´vjek stala,
kad otac i majka sazna,
što je suze isplakala.


Majčinsku si ljubav uz´o,
što ga 9 nosila mjeseci,
sve nas tuga poli´ suzom,
i strah se javi u našoj djeci.

Šta je draže od djece naše,
zapita se Davor toga dana,
zato ljudi uz njega staše,
da mu blaža bude rana!!!


Ko to smije sudit´ tako,
Što ja nosih svoje dredove,
poručimo im sad ovako,
SAMO HRABRO SVI U REDOVE!!!


Zlotvori, još vam nisu sudili,
vi se slobodno krećete,
jednom ste ga ubili,
al´ VIŠE NEĆETE!!!


Još ću jedno reći samo,
podršku kroz pjesmu da dam,
ali treba svi da znamo,
Ne dajte da Davor ostane sam!


Neće lopovi još dugo,ljudi,
mi ćemo ih skloniti odavde,
gorko će Bog njima da sudi,
Zbog DAVIDA ZBOG NAS
I ZBOG PRAVDE!!!


Uistinu ruke gore,
ko god pravdu danas traži
uz tebe smo moj Davore,
uništimo sve te LAŽI.!!!!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 12:18 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Pravda za Dževada
Pravda za Davida
= Pravda za Džavida

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sekta je proširila uvjete i zahtjeve. Nije više dovoljno samo da se zna istina što se dogodilo Davidu. Jer cilj svake sekte je da se cirkus vrti beskonačno.
"Život po mjeri čovjeka", ta neizostavna balkanska poštapalica koja apsolutno ništa ne znači, i može se koristiti bilo kad i bilo gdje.

Citat:
Da živimo dostojanstveno, život ljudskog bića
Pošto izgleda da zakoni važe samo za nas, za vas ne.


- Gdje je bio "život ljudskog bića" kad je David pored njih hodao sa nožem u džepu ?
- Gdje je bio "život ljudskog bića" onog mladića kojeg je onesviješćenog David cipelario na podu. Potres mozga mu napravio i slomio čeljust.
- Gdje je bio "život ljudskog bića" svih onih radnika koji ustaju po mraku i svaki dan rade 8-12 sati. Dok je David svoje skitanje, i život bez posla, financirao prodajom Marihuane i LSD-a.
- Gdje je bio "život ljudskog bića" svih mladića ubijenih i nastradalih za koje se David i Suzana nikad nisu javili dok im sin nije nastradao ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
...........

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Sekta je proširila uvjete i zahtjeve. Nije više dovoljno samo da se zna istina što se dogodilo Davidu. Jer cilj svake sekte je da se cirkus vrti beskonačno.
"Život po mjeri čovjeka", ta neizostavna balkanska poštapalica koja apsolutno ništa ne znači, i može se koristiti bilo kad i bilo gdje.

Citat:
Da živimo dostojanstveno, život ljudskog bića
Pošto izgleda da zakoni važe samo za nas, za vas ne.


- Gdje je bio "život ljudskog bića" kad je David pored njih hodao sa nožem u džepu ?
- Gdje je bio "život ljudskog bića" onog mladića kojeg je onesviješćenog David cipelario na podu. Potres mozga mu napravio i slomio čeljust.
- Gdje je bio "život ljudskog bića" svih onih radnika koji ustaju po mraku i svaki dan rade 8-12 sati. Dok je David svoje skitanje, i život bez posla, financirao prodajom Marihuane i LSD-a.
- Gdje je bio "život ljudskog bića" svih mladića ubijenih i nastradalih za koje se David i Suzana nikad nisu javili dok im sin nije nastradao ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Jedan od postova danas objavljenih na grupi "Pravda za Davida"

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Monstrum se zove Davor. Jer nije znao što mu sin skoro svaku noć radi u gradu do 05:00 ujutro.

Inače kao informacija. Onaj Davidov prijatelj koji je davno poginuo na pješačkom prijelazu je isto tako nastradao u 05:00 ujutro. On i David su visili po čitavu noć bez ikakve kontrole po gradu. Dok su drugi sinovi spavali i odmarali se da mogu funkcionirati sljedeći dan.
Davore, crni Davore. Suzana, crna Suzana.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 09 lip 2018, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zlatan Stipišić - Gibonni, jatak, saučesnik i sakrivač dokaza. Sinoć imao koncert u Banja Luci. Sa banjalučkog foruma:

Citat:
Pa na kraju koncerta kaze "Evo, molili su me iz jedne udruge da nesto kazem.." pa dramska pauza, ceka reakciju, desetak sekundi nista, iza mene se neka ruzna srednjoprugasica prodera "David" i sa suprotne strane neko "Pravda" no publika nezainteresovana i Dziboni veli "nije moje da se mjesam, ja sam sa strane, moje pjesme govore sta ja mislim i o meni" i ode klapa na bis i to je to.
Slabo su se organizovali, odnosno bilo je previse ljudi koji nemaju sluha za taj vid politizacije. Eh da je Banjaluka "normalan" "vaskovicevski" grad pa da je sest hiljada ljudi skupilo saku i povikalo na ovo dvoje dogovorenih mamaca imali bi punu stranicu objava. Ovako je i Dziboni odmah skontao da je pojeo ***. Mogu misliti koliko su ga smarali da ih podrzi i kakve bajke su pricali

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mirusvijetu, Robbie MO i 196 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO