HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 14:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Brzo bi tu policija uletila i počistila trg od smeća i nezakonitih prosvjednika. Da nije činjenice da se Davor krije iza žena i djece. Nitko neće da se zajebava i sprovodi zakon kad je na okupljanjima puno žena i djece.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
To je to. Mamlaz se opasao bakutanerkama i djecom, tome dodaj i cijelu pozadinu s njegovom facom "uplakanog" oca i šta mu možeš. Kažem "uplakanog" jer uplakan otac je nešto drugo. Takav sigurno neće smrt svog djeteta iskorištavati na način na koji je iskorištava ovaj đilkoš, neće otvarati račune i zarađivati novac na njoj, neće stvarati sektu na račun te smrti, neće na silu mijenjati imena trgova i ulica, neće se vozati motorima i dolaziti među masu kao rock zvijezda, neće mnogo toga što radi ovaj idiot.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vrijedno je spomenuti da on od silnih donacija na svoj račun još nijednu KM nije potrošio na nešto. Osim na skupu markiranu garderobu i putovanja po Europi. I inače zajebavanja bez posla po Banja Luci. Sve to košta naravno.

Mislim da je testiranje u bečkom laboratoriju majka platila od svog novca.

Neki dan je izjavio da od RS prima vojnu mirovinu i invalidninu ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
prima i platu od lika koji drži roštiljnicu u kojoj je radio kada se sve ovo desilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Lijep pozdrav, gospođice Nema veze. Nedostajali ste mi ovih dana.




Soros's zombie warriors, prva crta bojišnice, dana 18.07.2018.

https://www.youtube.com/watch?v=FU3KP_n7BtU&t=2s


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
pozdrav gospodine Agathonikos :winkiss

meni nije jasna sva ova priča oko ujaka. da li se to odnosi na lapsus, umjesto onog davidovog strica neko ga nazvao ujakom ili koji đavo? još manje mi je jasno na osnovu čega blogeri ubaciše aljošu borković u sve to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nemam pojma ali pretpostavljam da je lapsus kojeg ovi pacovi maksimalno raubaju kako bi teorija zavjere poprimila još dramatičnije obrise, a zombijima se ubrizgala još jedna doza hipnotika direktno u mozak.

Gospodin Aljoša? Pomozite mi da se sjetim ko je to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Evo našao sam ga. Prvi put čujem za njega.

https://vijesti.ba/clanak/42428/interne ... banja-luke


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
nekakav banjalucki haker, sa kojim david nije htio imati posla, ali ga je ovaj i dalje proganjao, jer je imao ogromno znanje, pa kad nije uspio da ga "angazuje" ili nemam pojma sta, david zavrsio kako je zavrsio?
https://radovanovicborislav.blogspot.co ... ujaku.html
nebuloza do nebuloze. ne bih ni obratila paznju, da danas nisam vidjela fanatike u grupi kako se loze na ovu nepovezanu pricu.
ili je david stvarno, osim sto je bio nasilan i prgave naravi, koristio opijate i pomalo krao, bio upetljan u nesto sa malo opasnijim likovima od sebe, pa ga radovanovic ovim tekstom pere od takvog drustva i naravno, krivicu svaljuje na mup?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ti špijuniraš naše PRAVEDNIKE. Tražim od Admina FB grube da pretresu sve Members i izbace uljeze i neprijatelje sekte. PRAVDA ZA SVE NAS. I za naše sinove naravno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
mda, na kraju ce se jos ispostaviti da sam ga ja ubila. moja paranoja je upravo dosegla kriticnu granicu :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Munje i gromovi, ispade da je pokojni David bio neko oko koga se vrtila cijela Srpska, čak i hakerski krugovovi, a da mi nismo znali.
Ne znam šta da mislim o toj njegovoj vezi sa gospodinom Aljošom jer nisam poznavao ni jednog ni drugog, ali ako je on toliki svetac kakvim ga pokušavaju napraviti, otkud on u svijetu droge i hakovanja?

Ja npr. niti sam svetac niti znam nekog s takvim oreolom, ali niti dilujem drogu niti se bavim hakovanjem računa, niti znam nekog da to radi. Odjednom, isplivava lik koji i diluje drogu i poznaje hakere i kojem se posthumno pokušava instalirati svetački oreol dok se kao mi svi trebamo klanjati njegovim sjenima i vjerovati u svaku riječ njegovih roditelja koji od cjele priče napraviše biznis.

Odvratno. Tu Soroš mraku definitivno treba ukloniti s Trga Krajine, a bakutanerima, biznismenu i biznismenki ako je do seansi, neka guzove pomjere s trga jer u BL postoji još javnih površina osim tog trga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Srpsčanin je napisao/la:
Vlast je napravila grešku sa ovim konobarom i sad trpi posledince.Umjesto da čvrsto ostanu pri saopštenju koje je zdala policija nakon istrage da se David Dragićević pijan ni od koga gurnut udavio u rijeci što i jeste 100 %tno tačno,oni su pristali na konobarove zahtjeve pa se slučaj otegao u beskraj.Ćak su mu omogućili da se obrati parlementu.Ko je on da se obraća parlementu,Kakva je razlika između njega i nekog klošara ?

Rezim je napravio kardinalnu gresku onog momenta kada su pripadnici njenog aparata umijesali svoje prste u ovom slucaju i pokusali da dezavuisu i dezinformisu javnost krivim informacijama. Tada su samo dodatno ucvrstili i produbili svoj poraz koji iz dana u dan postaje sve jaci, a izbori tek za 3 mjeseca sto znaci daljnji pad popularnosti aktuelnog rezima u ocima naroda u slucaju da i dalje budu nastavili sa prsksom izbjegavanja odgovornosti za ubistvo Davida Dragicevica.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
nema veze je napisao/la:
mda, na kraju ce se jos ispostaviti da sam ga ja ubila. moja paranoja je upravo dosegla kriticnu granicu :zubati

Zašto se toliko ustručavate?
Rekao sam vam već i ranije, samo zamislite da ste me zagrlili i nježno poljubili i vaša paranoja će nestati kao rukom odnešena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Agathonikos je napisao/la:
Munje i gromovi, ispade da je pokojni David bio neko oko koga se vrtila cijela Srpska, čak i hakerski krugovovi, a da mi nismo znali.
Ne znam šta da mislim o toj njegovoj vezi sa gospodinom Aljošom jer nisam poznavao ni jednog ni drugog, ali ako je on toliki svetac kakvim ga pokušavaju napraviti, otkud on u svijetu droge i hakovanja?

Ja npr. niti sam svetac niti znam nekog s takvim oreolom, ali niti dilujem drogu niti se bavim hakovanjem računa, niti znam nekog da to radi. Odjednom, isplivava lik koji i diluje drogu i poznaje hakere i kojem se posthumno pokušava instalirati svetački oreol dok se kao mi svi trebamo klanjati njegovim sjenima i vjerovati u svaku riječ njegovih roditelja koji od cjele priče napraviše biznis.

Odvratno. Tu Soroš mraku definitivno treba ukloniti s Trga Krajine, a bakutanerima, biznismenu i biznismenki ako je do seansi, neka guzove pomjere s trga jer u BL postoji još javnih površina osim tog trga.


Da je David ostao živ on bi obnovio Pokret Nesvrstanih, donijeo svijetu mir, riješio problem globalnog zatopljenja i zabranio GMO sjeme.
Čudno da je tip sa takvim intelektualnim i ljudskim vrlinama morao zarađivati prodajući nož na olx.ba, i stavljajući oglase kako pravi frizure za sitnu novčanu donaciju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Agathonikos je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Kakva je razlika između njega i nekog klošara ?

Ogromna. Nijedan klošar ne bi maltretirao centar grada već skoro 4 mjeseca. Ovog manijaka je trebalo u startu šutnuti u npr. Park Mladena Stojanovića, pa neka mitinguje 30 godina. Ovako su se sjebali, pustili ga i sad nemaju petlju da ga šutnu van centra grada.

Ima Dodikova vlast petlju i da pocne Treci svjetski rat, samo ne isplati im se jer znaju da tada ima da hiper-izgube umjesto sto "samo" gube iz dana u dan. Ovoj vlasti ne isplati se nikakav potez da ucini. Mozda je i bolje sto cute. Tako je najbolje za njih, a onda, poslije izbora, ako dodje do promjene vlasti, svi znaju sta ceka takvu (bivsu) vlast.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Brzo bi tu policija uletila i počistila trg od smeća i nezakonitih prosvjednika. Da nije činjenice da se Davor krije iza žena i djece. Nitko neće da se zajebava i sprovodi zakon kad je na okupljanjima puno žena i djece.

To ih nije sprijecilo kada su "pocistili" Davida koji je bio u cvijetu mladosti tako da mogu i sada da nastave sa svojom politikom uklanjanja svakog ko mafiji i mafijaskog vlasti se isprijeci na putu, kao i da protjeraju demostrante samo time nebi nista postigli, cak bi poslije toga dobili jos vece proteste i drastican pad popularnosti na izborima i sta sve ne poslije toga, a sta ih sljeduje u skladu sa "zaslugom".

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
nema veze je napisao/la:
prima i platu od lika koji drži roštiljnicu u kojoj je radio kada se sve ovo desilo

Da, tu i radi, osim sto prima platu. On je konobar. Ne trebaju mu pare zbog toga da bi se smekerisao ili ne znsm ti sta, vec zbog raznih pravnih poslova s obzirom na to da zna da ima posla sa veoma pokvarenom vlasti i istim takvim (pojedincina) policajcima iz MUP-a RS koji smisljaju sve moguce pravne, politicke i nepravne nacine da izvrdaju svoju odgovornost za ubistvo Davida Dragicevica.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Agathonikos je napisao/la:
Lijep pozdrav, gospođice Nema veze. Nedostajali ste mi ovih dana.




Soros's zombie warriors, prva crta bojišnice, dana 18.07.2018.

https://www.youtube.com/watch?v=FU3KP_n7BtU&t=2s

Aga gazi vas vrijeme. Danas je 116 dan od ubistva Davida Dragicevica.


_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Dodikov rezim okaljan u krvi Davida Dragicevica nastavlja sa ometanjem istrage u slucaju istoimenog ubijenog

http://slobodanvaskovic.blogspot.com/2018/07/dosje-lepirvreco-dalja-opstrukcija.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
U subotu 21. juna, u 18 casova, u Sarajevu, ispred sarajevskog narodnog pozorista, bice odrzan protestni pod nazivom "Pravda za Dzenana". Na prvom skupu "Pravda za Dzenana" bio je i Davor Dragicevic - otac ubijenog Davida Dragicevica.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
slika

Zatosto je pretvorena u rezimsku javnu kucu preko koje *ebu i siluju mozak narodu pripadnici nakaradnog Dodikovog rezima.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
slika

I ja se nadam da ce pravda biti zadovoljena, da ce kriminalci koji stoje iza ovog brutalnog zlocina biti kad-tad privedeni licu pravde i odgovarati za nedjelo koje su pocinili, a mozda cak i prije. Nikad se ne zna. Za kojih 3 mjeseca moze da se desi zaokret od dosadasnje prakse mrcvarenja Davora od strane Dodikovog rezima, kao i od mrcvarenja RS godinama od strane tog istog rezima.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 19 srp 2018, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
slika

Dobar glas bije dobar rezim. :smajl007

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 20 srp 2018, 00:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Hypno, zar tebi barem 10 puta nije rečeno da tu Soroševu dijareju grupišeš u jedan post a ne da s njom razmazuješ temu da ti trebaju ribarske čizme da se probiješ kroz nju?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Graničar18, iprodano, NekoIme, Patriota i 213 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO