HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 23:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 kol 2018, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Wikipedia - online enciklopedija ili zuta stampa?

https://www.glasbanjaluke.net/2018/08/16/wikipedia-internet-enciklopedija-ili-zuta-stampa

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 kol 2018, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Djeco gasite TV, jebeš crtani film. Idemo slušati čika Davora. Požurite, idemo na snuff miting.

Ove morbidnosti ponavljaju svaki dan a roditelji dovode predškolsku, i ostalu manju, djecu da te gadarije slušaju.
Na kraju će djeca kad odrastu završiti kao Vladimir.

slika

slika

Citat:
da javno kažu da nemaju ništa sa ubistvom mog sina – rekao je Davor
kako vas nije sramota da sjedite ispod slike patrijarha Pavla, pa kosti mu se prevrću – poručila je majka Suzana
Kako su to uradili i ko su zločinci i ubice
– Zločinci i ubice nemaju vjeru i naciju imaju samo pare – kazao je Davor
Davida više nema struno je.
Organizovano ubistvo će se završiti kada mi vratite Davidove gaće.
Hvala vam svima zločincima i ubicama što me tjerate da svaki dan da gledam fotografije svog mrtvog djeteta.
Davor je poručio ubistvo će se riješti ali grupa Pravda za Davida se nikada neće završiti.
Davor Dragičević: Moj sin David je zadavljen i položen u kanalizaciju
Postoji 8,6 milijardi razloga, zašto je moj sin moja duša ubijen.
Recite nam gdje živimo i da su ubistva naše djece legalizovana, bez da će iko biti sankcionisan.
Mom mrtvom sinu ne treba grob u takvoj državi.
Bilo koja vaša izjava protiv mog mrtvog djeteta, onda ću ja izaći u javnost.
Pita me jedna gospođa iz Beograda maloprije, šta je bilo? Ne mogu vjerovati da cijeli svijet zna a Beograd ne zna šta se dešava. Ko nam ubija djecu i zašto nam ubija?
Davida Dragičević su ubili nečasni pripadnici MUP-a RS, i oteli i masakrirali i položili u kanalizaciju – rekao je Davor
Ubila mi dijete.
Evo sada 2018 godine, dočekam da mi na taj način ubiju Đakca, moju dušu.



:aleale

Citat:
Sutra idem u Sarajevo kod visokog predstavnika. Ako se jasno ne ograde, nema potrebe da ta organizacija postoji u ovoj državi i da primaju plate kolike primaju.


Uozbiljimo se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 kol 2018, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Djeco gasite TV, jebeš crtani film. Idemo slušati čika Davora. Požurite, idemo na snuff miting.

Ove morbidnosti ponavljaju svaki dan a roditelji dovode predškolsku, i ostalu manju, djecu da te gadarije slušaju.
Na kraju će djeca kad odrastu završiti kao Vladimir.

slika

slika



:aleale



Uozbiljimo se.

I ponavljajmo za mnom. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 kol 2018, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
"Pravda za Davida" 144. dan za redom

https://www.rtvbn.com/3918751/davor-ubistvo-je-rijeseno-davno

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 kol 2018, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Facebook lajkovima do rušenja Dodika, i zaustavljanja izbora.
Sekta postala sama sebi svrha.

Ostavljati Like na vijesti o Davidu, jer time vijest ostaje aktuelna duže vremena i takođe, ostavljati Like na pozitivne komentare.


Većina komentara je "Bravo", "Svaka čast", i 36 smajlića uz to. Zombiji iz sekte.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 17 kol 2018, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Facebook lajkovima do rušenja Dodika, i zaustavljanja izbora.
Sekta postala sama sebi svrha.

Ostavljati Like na vijesti o Davidu, jer time vijest ostaje aktuelna duže vremena i takođe, ostavljati Like na pozitivne komentare.


Većina komentara je "Bravo", "Svaka čast", i 36 smajlića uz to. Zombiji iz sekte.

Zamor materijala pa se ponavljamo.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Šprdancija oko mrtvog narkomana i njegovog oca psihičkog bolesnika trajat ce maksimalno jos mjesec i pol, jer sve je tempirano i preodredjeno izborima, izbornoj kampanji a na kraju i izbornoj šutnji, a ljudi koji ga vode i usmjeravaju dići će ruke i povući se, sada se vec vide naznake toga (M.Šogalj pobjegao u Austriju, D.Popopvić ne moze jer se navodno boji nekoga i necega, medicinska sestra se boji otkaza, sada se sjetili odjednom), sa druge strane jedan Slobodan Vasković vise ne ide u ulicu Jovana Dućića br. 5 vec direktno ide u Roberta Frezera br.1, ocito je ispunio i dobro obavio svoj zadatak te sada kupi plodove svog dobro obavljenog posla protiv Republike Srpske i Srpskog naroda, a izbori idu veoma brzo, na pragu su

Nece Vaske vise ni na more u Crnu Goru, mijenjaju ljudi navike i obicaje pa cak i one kojih se drze vise od 30.g =))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Hoce poslije izbora fajront ukoliko ne bude ista ona struktura na vlasti zbog koje se i protestvuje tj. zbog zataskivanja ovog zlocina.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Šprdancija oko mrtvog narkomana i njegovog oca psihičkog bolesnika trajat ce maksimalno jos mjesec i pol, jer sve je tempirano i preodredjeno izborima, izbornoj kampanji a na kraju i izbornoj šutnji, a ljudi koji ga vode i usmjeravaju dići će ruke i povući se, sada se vec vide naznake toga (M.Šogalj pobjegao u Austriju, D.Popopvić ne moze jer se navodno boji nekoga i necega, medicinska sestra se boji otkaza, sada se sjetili odjednom), sa druge strane jedan Slobodan Vasković vise ne ide u ulicu Jovana Dućića br. 5 vec direktno ide u Roberta Frezera br.1, ocito je ispunio i dobro obavio svoj zadatak te sada kupi plodove svog dobro obavljenog posla protiv Republike Srpske i Srpskog naroda, a izbori idu veoma brzo, na pragu su

Nece Vaske vise ni na more u Crnu Goru, mijenjaju ljudi navike i obicaje pa cak i one kojih se drze vise od 30.g =))


Đe su gaće ?

Ko je ugasio webcam na Trgu Krajine ? Neko im pomaže sakriti sramotu da ih se premalo okuplja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Malo ljudi na svakodnevnim protestima. Iznenadjenje?

10-15 hiljada ljudi na velikim protestima. Panika u redovima rezima koji time samo potvrdjuje Davorovu tezu o tome ko je ubio Davida Dragicevica.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dođe mi da predložim Lukaču da ti donira za novi kineski mobitel.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
BBC je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Šprdancija oko mrtvog narkomana i njegovog oca psihičkog bolesnika trajat ce maksimalno jos mjesec i pol, jer sve je tempirano i preodredjeno izborima, izbornoj kampanji a na kraju i izbornoj šutnji, a ljudi koji ga vode i usmjeravaju dići će ruke i povući se, sada se vec vide naznake toga (M.Šogalj pobjegao u Austriju, D.Popopvić ne moze jer se navodno boji nekoga i necega, medicinska sestra se boji otkaza, sada se sjetili odjednom), sa druge strane jedan Slobodan Vasković vise ne ide u ulicu Jovana Dućića br. 5 vec direktno ide u Roberta Frezera br.1, ocito je ispunio i dobro obavio svoj zadatak te sada kupi plodove svog dobro obavljenog posla protiv Republike Srpske i Srpskog naroda, a izbori idu veoma brzo, na pragu su

Nece Vaske vise ni na more u Crnu Goru, mijenjaju ljudi navike i obicaje pa cak i one kojih se drze vise od 30.g =))


Đe su gaće ?

Ko je ugasio webcam na Trgu Krajine ? Neko im pomaže sakriti sramotu da ih se premalo okuplja.


Gaće ukrao vjerovatno dobro poznati perveznjak, koji ih je vjerovatno mirisao i stiskao uz svoje genitalije, isti perveznjak koji je komentarisao genitalije Davida Dragicevica poslije druge obdukcije, i isti onaj preko kojeg je Vaske uzimao dokumente MUP-a za 200 evra, a perverznjak keš uzimao od vozača jedne plave tete sa adresom u federalnom Sarajevu

Takodjer tata mata doktor za IT sektor dokazao da komentari na portalu BN-a na clanaku "Kako je ubijen David", da su 154. komentara adresirana sa 11.adresa, gdje ispada da jedna osoba sa jedne ip. adrese piše i sa nekoliko psoudonima, sve u cilju da se prikaze i pokaze kako toboze se vodi rasprava o necemu, narod hitro reaguje, buni se, a ustvari budale se dopisuju sa samim sobom, tako je vjerovatno i na drugim portalima i drustvenim mrezama

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Dođe mi da predložim Lukaču da ti donira za novi kineski mobitel.

Sta ce mi telefon kada ga imam i sa kojeg pisem ovo sto sad citas, a sad na temu.

Iz kabineta Milorada Dodika na dan prije pronalaska tijela ubijenog Davida Dragicevica vrsena je komunikacija sa laznim ujakom Davida Dragicevica.

http://slobodanvaskovic.blogspot.com/2018/08/iz-dodikovog-kabineta-2303-dan-prije.html?m=1

Sto dani sve vise prolaze to je sve vise vidljivo pod kakvim rezimom zive gradjani RS.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
LakePlacid je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Đe su gaće ?

Ko je ugasio webcam na Trgu Krajine ? Neko im pomaže sakriti sramotu da ih se premalo okuplja.


Gaće ukrao vjerovatno dobro poznati perveznjak, koji ih je vjerovatno mirisao i stiskao uz svoje genitalije, isti perveznjak koji je komentarisao genitalije Davida Dragicevica poslije druge obdukcije, i isti onaj preko kojeg je Vaske uzimao dokumente MUP-a za 200 evra, a perverznjak keš uzimao od vozača jedne plave tete sa adresom u federalnom Sarajevu

Takodjer tata mata doktor za IT sektor dokazao da komentari na portalu BN-a na clanaku "Kako je ubijen David", da su 154. komentara adresirana sa 11.adresa, gdje ispada da jedna osoba sa jedne ip. adrese piše i sa nekoliko psoudonima, sve u cilju da se prikaze i pokaze kako toboze se vodi rasprava o necemu, narod hitro reaguje, buni se, a ustvari budale se dopisuju sa samim sobom, tako je vjerovatno i na drugim portalima i drustvenim mrezama

I na ovom forumu gdje jedna ocigledno "nabacuje" drugoj.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
"Pravda za Davida" usla u peti mjesec, a odgovora jos nema

https://www.rtvbn.com/3918921/pet-mjeseci-je-proslo-od-ubistva

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad će to detektiv Vladimir riješiti. Samo kad mu mama pospremi krevet.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC nastavlja sa svojom politikom teskog psihijatrijskog slucaja zrelog za urgentnu hospitalizaciju.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ma lik nije uopste vise interesantan, da je neki aktivista SDS-a pa ajde sa se sprdam sa njim i prozivam, obican iskompleksiran lik, socijalno ugrozen, o njemu davnih dana sve vec ispricano i ne vrijedi oko toga vise razglabati, dobit ce svoje sluzbeno i napismeno i to je vec zavrseno, uostalom znam mu i tetku, momak je za žaljenje i ni za sta nista vise, neka na tome i ostane, necu grijesiti svoju dusu uzimajuci ga kao takvog na zub, dosta ga je bog kaznio u svakom mogucem smislu

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Ma lik nije uopste vise interesantan, da je neki aktivista SDS-a pa ajde sa se sprdam sa njim i prozivam, obican iskompleksiran lik, socijalno ugrozen, o njemu davnih dana sve vec ispricano i ne vrijedi oko toga vise razglabati, dobit ce svoje sluzbeno i napismeno i to je vec zavrseno, uostalom znam mu i tetku, momak je za žaljenje i ni za sta nista vise, neka na tome i ostane, necu grijesiti svoju dusu uzimajuci ga kao takvog na zub, dosta ga je bog kaznio u svakom mogucem smislu


Ja predlažem da ga Davor usvoji. Onda će konobar slaviti slave sa svojim sinom. A sin će dobiti novac za kineski mobitel i zadnju Android verziju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
mali narkoman je za ovog lafac bio, doduse nasjeo je pa prihvatio zahtjev lazne sisate plavke, imao sam sta da vidim, postoji granica kada zajebancija i podjebavanje prestaje, pa se zapitas jbt dali si na zub uzeo osobu koja mozda nije dobra u glavi, isto kao kada bi uvrijedio invalida, autisticno dijete, slijepu osobu itd., sve druze ima svoje granice, zato najbolje ignorisati, moze ti se vratiti kao bumerang, Bog sve vidi

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Jos jedan takve vrste. BBC je nocas dobio fanaticnog saveznika koji pise samo da bi pisao. Takav mu i vokabular. Nasla se dva ista. Dupla zabava u vrele.ljetnje dane. Dva BBC-a: lud i ludji. Ovi Vodjini botovi, napadnu pa se sami zapetljaju u svoje trice i kucine pa opet napadnu i jos se vise zapetljaju. Nije lako biti Vodjin bot. Ocigledno Vodja ih nije dobro obucio. Nije samo sendvic u sake i tastatura pod prstima. Ovaj LakePlacid je ludji i od BBC-ja. Kada vidim sta pise LakePlacid, jos je BBC za njega Sveti Petar. Ovaj lik spominje dalju familiju. Nadam se da ce ga moderacija ovaj put i trajno banovati, a sta su trebali davno uraditi nakon onoga zbog cega je dobio samo kaznu udaljavanja od foruma na 30 dana.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Davor sa oporbenjacima političarima. Ubiše ga dokazi i mobiteli sa kamerama. Učesnici i saučesnici u organiziranju od naroda skrivene skupine za preuzimanje vlasti.

I dalje puši skupi Marlboro u najsiromašnijoj državi Europe. Sad se i tablet, ili netbook kupio vidim. Lijepo nezaposleni konobar živi od donacija.

slika


Ajmo o temi. Konobar tajkun, Marlboro, tablet, ne radi se ništa a lova samo liježe. Ciganska posla.
Uvećajte sliku 2x ako ne vidite.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
to je dobio od vasketa na poklon, a vaske od amerikanaca, a ne uzimaj tehniku koju ti amerikanci poklone =))

vak'og bi sigurno i vlado volio imati, siguran sam u to

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Davor sa oporbenjacima političarima. Ubiše ga dokazi i mobiteli sa kamerama. Učesnici i saučesnici u organiziranju od naroda skrivene skupine za preuzimanje vlasti.

I dalje puši skupi Marlboro u najsiromašnijoj državi Europe. Sad se i tablet, ili netbook kupio vidim. Lijepo nezaposleni konobar živi od donacija.

slika


Ajmo o temi. Konobar tajkun, Marlboro, tablet, ne radi se ništa a lova samo liježe. Ciganska posla.
Uvećajte sliku 2x ako ne vidite.

I poentiranje bez poente tj. sa nejasnom poentom uz vec tradicionalno ponavljanje i reciklazu postojecih poentiranja bez poente.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 18 kol 2018, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svi bježe od konobara osim oporbene stranke. SDS ga se prihvatio kao svete ikone. Stvarno lošu politiku vode. Bar je jasno što birači u RS žele i traže, i ne znaju im to dati već godinama. Dodiku je previše lako.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Bošnjak..007, Ceha, Ekdaim, Haram, Navodni Poslanik, zet i 352 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO