HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 12:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
400 krivicnih prijava danas

http://www.rtvbn.com/3908484/davor-predao-jos-400-novih-prijava-

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Ceranicu se i kroz "Pravdu za Davida" prividja "obojena revolucija"

http://www.rtvbn.com/3908500/ceraniceva-nova-obojena-revolucija

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
АлександарБЛ je napisao/la:
Cim ti meni dijete spominjes, vidim kolika si debilcina. Stavicu te na ignore listu pa ti slobodno piskaraj i dalje.

Cim ti mene jeftinim trikovima hoces da diskvalifikujes shvatio sam sa kim imam posla. Sa jos jednim u nizu Dodikovih botova, s tim da si ti malo pokusao da se maskiras, ali ne ide ti.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
:laugh
Konobar naš, lider sekte.

- On zahtijeva, i hoće odmah. Ako ne onda si "saučesnik".
- Koristi Vaskovićeve ublehe "anonnimnih" kolega koji ne postoje. Traži da se osudi i zatvori bar 40 osoba, ali do sad nijedno ime nije dao od tih silnih "pravnika" i "privatnih krimi istražitelja".
- Ne vjeruje više ni Slovencima otkad je onaj stručnjak prepoznao Davida na snimkama.
- Poslao je malo kose u svjetske laboratorije. Ali mi ne možemo znati čija je kosa. To je vrlina lidera sekte. Ono što zahtijeva od drugih u obliku dokaza i argumentacije ne vrijedi za njega.
- Za ekshumaciju se malo strpite. Još mjesec dana, jer Davor je na Internetu pročitao da tragovi LSD-a ostaju u kosi do 90 dana, poslije smrti.
- Siniša, Siniša, crni Siniša. Pazi što govoriš i radiš i da sve bude kako je Davor sine sve zna, tati u glavi posloženo. Ako malo zastraniš dobio si unaprijed upozorenje da ćeš postati jatak, saučesnik, egzekutor i možda nalogodavac.

Citat:
Davor Dragičević: Vrlo brzo planiram prvu ekshumaciju Davidovog tijela

Piše: Elvir Padalović / Objavljeno: 24.05.2018. u 12:35h

Davor Dragičević podnio je danas Okružnom javnom tužilaštvu Banja Luka novih 400 prijava krivičnog djela, kako je navedeno, ubistva njegovog sina Davida. Sutra će biti podneseno novih 500 prijava, rekao je on.

On je danas zvanično zatražio i pristup informacijama u vezi sa optužnicom protiv svog mrtvog sina da se vidi ko je ispitivao Davida Dragičevića u vezi sa tom, kako je rekao, navodnom tučom, koja je bila na Banj brdu prošle godine i kakvim je sve torturama bio izložen.

"Rekao sam da je zločin bio odranije planiran i hoću imena da mi se dostave svih inspektora. Sa ovim momentom oni su saučesnici u ubistvu Davida Dragičevića." rekao je on.

"Angažovao sam još jedan tim sudskih vještaka, forenzičara, privatno, koji će raditi na predmetu teško ubistvo Davida Dragičevića. O detaljima ćete biti na vrijeme obaviješteni kad bude sve zvanično." rekao je Davor Dragičević.

On je rekao da od zvaničnih dokumenata ima samo potvrdu o smrti, koju je dobio sa namjerom da sahrani svoje dijete.

" Ja sam ga sahranio 7.4., analiza kose i muljeviti sadržaj je poslano već u tri zemlje van granica bivše Jugoslavije, gdje ljudi rade časno svoj posao i dobićemo pečat od tih nadležnih institucija. Vrlo brzo planiram prvu ekshumaciju Davida Dragičevića. Naravno da neće biti na prostorima bivše Jugoslavije. Ja gdje budem radio ekshumaciju ću samo da prisutvujem, ti ljudi vrlo dobro znaju da rade svoj posao, ja sam samo konobar." rekao je on.

Što se tiče videa koji je pokazao medijima sinoć, on je rekao kako to sve imaju u MUP-u.

" Ima snimak kada dvojica ispred Cityja dolaze i sjedaju, oni su taj snimak izuzeli i ne daju ga, ni na uvid nikome" kazao je on.

Na pitanje novinara BUKE kako tumači drugačija stajališta inspektora kada je riječ o posljednjem viđenju Davida Dragičevića na kamerama on je rekao kako je po njegovoj želji imenovan Siniša Kostrešević.

"Nažalost on se kasno uključio, treba je ranije, bio je u SAD-u. Siniša Kostrešević se uključio trideseti dan. Po mojim saznanjima svi hard diskovi brišu e snimke nakon 30 dana, tako da stojim iza toga. Siniša Kostrešević je prema mojim saznanjima jedan častan i pošten čovjek i ja stojim iza ovih riječi. E sad dokle će on ići, vrijeme će pokazati.Mislim da se radi o časnom pripadniku MUP-a RS kome je stalo do istine. Kad istina izađe na vidjelo, pravda će odmah biti zadovoljena. Sve i jednu tvrdnju od 18. niko mi nije vjerovao pa se pokazala. Zato sam istražio svog sina i bio je živ do tog i tog momenta" odgovorio je Davor Dragičević.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Malo da sumiramo. Davor je zajebavao iskusnog stručnjaka iz Beograda da radi obdukciju. I od čitavog raporta izvadio iz konteksta jednu rečenicu, sve ostalo zanemario jer se ne uklapa u njegove sulude teorije.
I sad će ponovo iskopati tijelo i poslati na novu obdukciju. Nek proba sa kolegom iz roštiljnice kao medicinskim forenzičarem. Miješano meso, ćevapi, pljeskavice. I to je neki vid znanosti, medicina, meso i tako to.

Tko se ovdje smije okladiti da nikad neće napraviti ekshumaciju tijela sina ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:07 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Sad već može da se kaže je slučaj Dragičević bio samo jedan u nizu bezuspješnih pokušaja destabilizacije Republike Srpske.Do izbora je ostalo oko 4 i po mjeseca i za očekivati je nove dramatičnije pokušaje sa mnogo više nasilja.Vremena je sve manje a podrška Bakirovim slugama sve slabija.Vlada i posebno MUP RS treba da otvore četvero očiju da spriječe i onemuguće svaki pokušaj obrta.Jednostavno,treba da čuvaju rezultat i izbjegavaju i sprečavaju sve provokacije a nakon izbora naravno obračun sa izdajnicima,nemilordan.Treba im oduzeti državljanstvo Srpske i imovinu pa neka nastave sa dosadašnjim poslom da Bakir s njima u Federaciji mečkari.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vasković je komičan. On i njegovi "neimenovani izvori", koji naravno ne postoje.

Opet pali Davora da će mu doći iz vrha i ponuditi "žrtvovati jednog glavonju" da se makne 70 ljudi sa trga, većinom žena, staraca i djece.
Ne objašnjava Vasković kako bi se taj "žrtvovani" strpio da ne izda sve "saučesnike i jatake".

Retardacija na kubik. Sasvim mi jasno zašto je Vasković bio dobar ratni propagandni novinar za srpsku stranu. On i sad u miru sastavlja tekstove kao kad su nazi palili svoje prije ofenzive na Stalingrad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Srpsčanin je napisao/la:
Sad već može da se kaže je slučaj Dragičević bio samo jedan u nizu bezuspješnih pokušaja destabilizacije Republike Srpske.Do izbora je ostalo oko 4 i po mjeseca i za očekivati je nove dramatičnije pokušaje sa mnogo više nasilja.Vremena je sve manje a podrška Bakirovim slugama sve slabija.Vlada i posebno MUP RS treba da otvore četvero očiju da spriječe i onemuguće svaki pokušaj obrta.Jednostavno,treba da čuvaju rezultat i izbjegavaju i sprečavaju sve provokacije a nakon izbora naravno obračun sa izdajnicima,nemilordan.Treba im oduzeti državljanstvo Srpske i imovinu pa neka nastave sa dosadašnjim poslom da Bakir s njima u Federaciji mečkari.


Rade ljudi odličan posao, sve sto sam im poslao do sada u vidu e-maila provjerili su i uzeli ka znanju, isto kao i u vezi dvorske nam lude koju su identifikovali uz pomoć kolega iz Brckog, pa očekujmo da isti ili prestane pisati ili umanji svoje aktivnosti, ipak za plasiranje informacija u javnost koje on plasira i pogotovo u vezi ovakvog specificnog slucaja za sve sto se iznese u javnost treba imati dokaze, niko nije i ne smije biti zasticen, pogotovo ako isto koristi u manipulativne svrhe i tako direktno javno steti daljnoj istrazi koja se vodi, da ne spominjem javno raspiranje mržnje, podstrekivanje na kazneno djelo, klevecenje (kazneno djelo protiv ugleda i casti) i sl., doći ce cica na kolica ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vasković o snimci iz Srebrenice:

12.04.2011.
Citat:
Od tog jednog kadra, u kojem se ja vidim, iskonstruisana je priča kao da sam ja neki ratni zločinac. To sve, jednostavno, nije istina. Išlo se dotle da su pustili video-snimak, a da je u pozadini namontiran glas Snježana Lalovića.


03.05.2018.
Citat:
Nakon objavljivanja snimka, nazvao sam Abdulaha i lično se izvinio. Prihvatio je izvinjenje.


Vasković o slučaju PRAVDA ZA DAVIDA:

11.05.2018.
Citat:
Dragan Lukač, Saučesnik u Ubistvu Davida Dragičevića, imao je 10.05. javni izliv Nasilja, Laži, Idiotluka u mozak. Preciznije, Kundak, koji mu je na ramenima. Jer, Lukač bi najrađe sve kundakom, nožem, rafalom, golim šakama... podavio, isjekao, umlatio. Plus Krampom, koja mu je omiljeno oruđe.


01.07.2026.
Citat:
Nakon objavljivanja informacija od strane drugih medija, nazvao sam Dragana Lukača i lično se izvinio. Prihvatio je izvinjenje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Od 01:24 do 02.12.
Samo je pitanje dana kad će ovaj dignuti ruku na sebe. A svi ovi okupljeni oko njega će biti jataci i saučesnici, jer su palili mentalno nestabilnu osobu na nerealne ludosti.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Razumijem da mnogi roditelji daju sve od sebe i opet im dijete nastrada nesretno. Ali ne razumijem ovakve nonšalantne roditelje koji za smrt svog sina krive čitav svijet. I on i majka, svi krivi osim njih.

A obična jebena stvar koju možeš kao roditelj uraditi je pitati sina "Kako ti visiš do zore po kafićima i diskotekama a odbijaš 20 KM od mene. Od čega plaćaš skitnju i provod." Samo jedan primjer od bezbroj njih. Ne kažem da bi promijenilo sudbinu i ponašanje sina, ali bi mu nekako dao na znanje da nisi glupan kojeg može lagati i muljati.

Sin David je doslovce bio vanka da ni tata ni mama pojma nisu imali što on radi. Jest da je imao 21 godinu, ali ipak nije plaćao stanarinu i hranu. Pa je ispravno zahtijevati da se zna što je radio do zore po gradu skoro svaku noć.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:08 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Bošnjaci će prihvatiti i da je Vasković doživio katarzu samo ako će da pljuje po Dodiku :sega

Mislim da je već izvjesno da će Davor da presudi sebi kad se ovo završi i kad ga napuste ovi vrli borci za pravdu. Osim ako i on ovo ne radi zbog para, mada to odbijam da povjerujem.

Željka Cvijanović novi saučesnik :smijeh

Bože kakav cirkus napraviše od smrti momka, užas.


Jel stvarno Dodik predložio da austrijska policija sprovede novu istragu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BNTV ima 4 dana više ne daje videa okupljanja u BL. Koju sekundu totalnog kadra Davora i ljudi oko njega i to je to. Istovremeno na Facebook grupi neki dan prestali sa Live emitiranjem. "Razbolio se Mišo kamerman". Svaki dan ih se sve manje okuplja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
BBC je napisao/la:
Razumijem da mnogi roditelji daju sve od sebe i opet im dijete nastrada nesretno. Ali ne razumijem ovakve nonšalantne roditelje koji za smrt svog sina krive čitav svijet. I on i majka, svi krivi osim njih.

A obična jebena stvar koju možeš kao roditelj uraditi je pitati sina "Kako ti visiš do zore po kafićima i diskotekama a odbijaš 20 KM od mene. Od čega plaćaš skitnju i provod." Samo jedan primjer od bezbroj njih. Ne kažem da bi promijenilo sudbinu i ponašanje sina, ali bi mu nekako dao na znanje da nisi glupan kojeg može lagati i muljati.

Sin David je doslovce bio vanka da ni tata ni mama pojma nisu imali što on radi. Jest da je imao 21 godinu, ali ipak nije plaćao stanarinu i hranu. Pa je ispravno zahtijevati da se zna što je radio do zore po gradu skoro svaku noć.


Možda je plaćao novcem od dilanja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Divlja svinja5 je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Razumijem da mnogi roditelji daju sve od sebe i opet im dijete nastrada nesretno. Ali ne razumijem ovakve nonšalantne roditelje koji za smrt svog sina krive čitav svijet. I on i majka, svi krivi osim njih.

A obična jebena stvar koju možeš kao roditelj uraditi je pitati sina "Kako ti visiš do zore po kafićima i diskotekama a odbijaš 20 KM od mene. Od čega plaćaš skitnju i provod." Samo jedan primjer od bezbroj njih. Ne kažem da bi promijenilo sudbinu i ponašanje sina, ali bi mu nekako dao na znanje da nisi glupan kojeg može lagati i muljati.

Sin David je doslovce bio vanka da ni tata ni mama pojma nisu imali što on radi. Jest da je imao 21 godinu, ali ipak nije plaćao stanarinu i hranu. Pa je ispravno zahtijevati da se zna što je radio do zore po gradu skoro svaku noć.


Možda je plaćao novcem od dilanja?


Pa, po himni sekte koju je David sklepao reklo bi se. Osim ako ne misliš da je pjesma imaginarni umjetnički izraz.

Iskreno ne bih se smio okladiti da ni otac nije svjesno primao novac od dilanja. S obzirom što sve nelogično radi i iz dana u dan komplicira da će istinu za saznati biti doslovce nemoguće. Ne bih to pripisao samo stresu i šoku zbog smrti sina. Ali eto, ostavljam otvoreno koji bi razlog bio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:26 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
A nije tu pjesmu napisao prije 5 godina? Je li bio ikad prijavljivan za dilanje? Možda ipak samo licencia poetica?

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je bio prijavljen za cipelarenje dečka na zemlji. Slomljena vilica, izbijeni zubi i potres mozga. Pa ne mislim da je njegova pjesma fikcija.
2 puta u stvari. Jednom tuča zbog jointa Marihuane, drugi put zbog piva. Ne znam detalje.

Godine sam proveo pušeći travu i družeći se sa takvim društvom. Svih tih godina Zero, nula tuča i agresije. Jest samo jednom kad je pijan tip nasrnuo na prijatelja pa se ovaj jednostavno od budale branio.
Onda sam godinama kasnije upoznao upravo ovakve kao David i njegovo društvo. Miješanje alkohola i Marihuane u velikim količinama i stalna agresija, stalno provocirali tučnjave. Hip-hop se slušao kao favorit naravno. Brzo sam ih odjebao. Nije dugo trajalo, svi su u zatvoru završili zbog provala u stanove i kuće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Брчак je napisao/la:
Jel stvarno Dodik predložio da austrijska policija sprovede novu istragu?


Netko iz vrha jest čini mi se. Ali nema od tog ništa. David nije imao njihovo državljanstvo. Majka to ne može zahtijevati jer sin nije bio malodoban. Bio je svoja "jedinka".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 24 svi 2018, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Vladimir RUS je napisao/la:
60 dana od pocetka protesta "Pravda za Davida"

http://www.rtvbn.com/3908533/pravda-za-davida-60-dan-borbe-za-istinu

http://www.rtvbn.com/3908534/trebinje-trazimo-pravdu-za-davida

Facebook grupa "Pravda za Davida" obara sve dosadasnje rekorde. Trenutno skoro 320000 clanova sto je 70000 clanova vise nego Dodik na parlamentarnim izborima 2014. :klanjam
E kad bi se Fejsbukom dolazilo na vlast,na šta bi ličila ova planeta..Kaži mi hoćeš li i ti na kraju zajedno sa narkomanovim ćaćom da izvršiš samoubistvo? :laugh

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Dodikova nakaradna i vec odavno propala (a sada je to samo jos dodatno ocigledno) vlast se uplasila jednog protesta sto dovoljno govori o tome koliko su sitni i bezidejni ljudi oko Dodika cim citavo vrijeme se uzdaju u sto raniji zavrsetak protesta i sto raniji zavrsetak cjelokupne ove price oko protestnog skupa "Pravda za Davida" no na Dodikovu zalost, kao i zalost njegovih pristalica, "borba" se nastavlja i to sve vecim i vecim tempom, a sto je i vidljivo na Facebook grupi "Pravda za Davida" koja iz dana u dan ima sve vise i vise clanova, s sto ujedno govori i o tome da Dodikov anti-narodni rezim je vec uveliko izgubio podrsku naroda i ostaje im samo da se krpe i taljigaju do oktobra, a poslije toga bice to pocetak ljepse i bolje buducnosti, sto i nece biti tesko izvesti s obzirom na to da je vlast na celu sa Dodikom unazadila Republiku Srpsku i nacinila je maltene najnazadnijom teritorijom u Evropi sto je jedini podvig po kojem ce ova odlazeca vladajuca struktura biti umpamcena, kao najveci neprijatelj svoga vlastitog naroda jer ni najgori, najcrnji neprijatelj nebi ovoliko degradirao RS koliko je to uradio Dodik i njegova mafijaska druzina olicena u tajkunima i raznim drugim krvopijama Republike Srpske koji vec godinama sisaju narodu RS krv na slamku. Dosta je vise bilo papaka, konja, magaraca i raznih drugih zivotinja iz zivotinjskog carstva. Dodiku je sada ostalo jedino da uzme nekog za taoca. Jedino tako se sad moze izvuci od zatvora mada on tu taktiku vec godinama primjenjuje tako sto citav jedan narod drzi kao taoca njegove ocajne i otuzne vlasti koja ovih mjeseci dozivljava vrhunac pada i jos ce dodatno da padne do oktobra jer vec godinama nemaju stada ponude narodu, osim kredita, velikih poreskih opterecenja, tjeranja mladih u inostranstvo (i ne samo mladih posto odlaze i citave porodice) itd. Ako to nije rusenje Srpske, onda mislim stvarno. Dodik svojim potezimaiz dana u dan zagorcava zivot gradjanima RS, a sto je vidljivo i na ovom primjeru. Tome je narod konacno mnogo odlucnije rekao ne i to se vise neda zaustaviti jer sad je to postao vjetar promjena koji ce oduvati kriminalce poput Dodika sa politicke scene, a cak i u zatvor. Nikad se ne zna. Kako bilo, crni oblaci koji su nad Srpskom nadvili 2014 sada se pocinju razilaziti. Ima nade nakon visegodisnjeg mraka da se izadje iz istog. Narod je konacno preuzeo sudbinu u svoje ruke i nadjacao retrogradnu i nazadnu masineriju mraka i tek ce da je pobjedi tako sto ce isti zavrsiti isto kao Hitler nakon napada na Rusiju, a to je porazom sile mraka koja u RS jos uvijek prijeti da nadjaca (iako je vec porazena ovim protestima) svoj narod kojeg predstavnici sile mraka zaglupljuju i varaju sa sitnim privilegijama po principu das im malo, oduzmes im jos vise i oni te vole kao da si im nesto dao mukte. Dodik vise nece moci da sa 100 KM po glavi kupi i buducnost Srpske jer narod (pogotovo) sada zna da kada mu neko daje 100 KM, obicno planira da uzme mnogo vise, a o cemu sam pisao i prije nekoliko godina, a sto ocigledno nije lose da ponovim opet s obzirom na to da naivni i lakomisleni ljudi ce se uvijek naci tako da ovo je poucno stivo i pouka (i) za njih. Ne prodavajte svoju cast i svoju buducnost za pare sa kojima necete moci da izgurate ni sedmicu dana, jer sa malim parama (koje uz to nisu njihove vec nase) oni ce doci do jos vecih para nakon izbora dok ce vas (i sve nas) magarciti i jahati, u svakom smislu i u svakom pogledu i to godinama. Jedan pogresan izbor je visegodisnji pakao. zato narode, ti koji citas ovo, pamet u glavu i dobro pazite za koga cete glasati na izborima koji slijede. Ako i dalje podrzite ovu destruktivnu mafijasku hobotnicu, znajte da je samo pitanje dana kada cemo svi pod ovakvom vlasti kao sto je Dodikova, biti u istoj poziciji kao David mada hvala Dodiku, za jednu stvar bih mu se zahvalio, a to je sto je ujedinio srpski narod u podrsci mirnom otporu protiv agresivnog i mracnjackog rezima koji vec godinama razara tkivo srpskog naroda cineci ga sve manjim. Vrijems da seikrene tocak i vrati na stranu zivota, a ne smrti, svjetla, a ne tame, snaznog i realnog rasta, a ne slabe i lazne statistike propalog vozda koji jedino zabavlja samog sebe sa pricama o takozvanoj "obojenoj revoluciji". Ja mislim da vise ni maloumnici ne nasjedaju na tu pricu, kao ni na bilo koju drugu Dodikovu pricu koja ide u tom pravcu. Ovom nenarodnom rezimu je odzvonilo. Kauboja Laktasenka Dodiceskua se vise niko ne boji, a i kada su, a narocito ne ja koji vec godinama govorim i upozoravam svoj narod da car je go i da ce nas (sve) unistiti, a sto i radi vec godinama. Samo promjenom rezima mozemo se nadati necemu dok glasanjem za ovakvo stanje saucesnici smo u daljnjoj eutanaziji svoje vlastite sudbine na ovim prostorima zato kada vidite da rezim ne radi svoj posao ili cak unistava svoj narod (sto je slucaj sa Dodikovim rezimom u RS), pobunite se protiv, totalitarizma, diktature i crnila i sivila svake moguce vrste. Neka u Srpskoj ponovo sija sunce, hljeba gospodaru, hljeba ili da budes porazen do daske, kad vec nisi jos 2014 podnio ostavku nakon brutalnog silovanja demokratije, a sada samo jos vise nakon pokusaja zataskavanja slucaja ubistva. Gotov je, pravda pobjedjuje sve vise i vise! Dodik pada, Srpska pobjedjuje! Dolazi pravda i sve je blizi sveti cas demokratskog obracuna sa tlaciteljem i destruktorom Republike Srpske i prije svega srpskog naroda na ovom prostoru - Dodikom. Vrijeme dolazi da razmisljamo i o razvoju, rastu, napretku jer to, svi mi koji mislimo dobro, a ne lose Republici Srpskoj, duzni smo svojoj djeci, da im u nasljedstvo ostavimo ljepsu, bolju i jacu Srpsku, a ne dugove, dugove, dugove, kao i jos dugova za sve i svasta. Dolazi vrijeme hrabrih i neustrasivih vukova promjene posto sasvim je i vise nego ocigledno ds masinerija zardjalih Trabanata na politickom izmaku nam ne moze vise nista (dobro donijeti, a i godinana kad je)!,Jaci smo i od njih kad se pobunimo protiv autokratije i autokratskog rezima. Narod je pokazao zube najgoroj vlasti da gora ne moze biti, od Dejtona do danasnjih dana. Spavate li mirno gospodo Davidove ubice? Da li vas pece i przi savijest kada se protiv vas i vasih zastitnika pokrenula mirna i progresivna kuka i motika sirih narodnih masa? Gotovi ste! Kraj mraku se blizi! Dolazi prava revolucija koja ce vas pomesti - revolucija mirne i dostojanstvene odbrane ljudskih vrijednosti. Vi to gospodo ne mozete da shvatite posto ste te vrijednosti davno napustili i odali se unistenju svoga vlastitog naroda. Vrijeme za promjenu! Pravda za Davida! Pravda za sve ljude! Naprijed do pobjede protov korumpiranog rezima! Nema povlacenja, nema predaje! Sad treba nastaviti i biti uporan jer uporni i istrajni pobjedjuju! Samo slobodan narod je narod koji moze necemu da se nada! Robovi ne mogu biti slobodni dok ne ustanu protiv ropstva! Prestanimo biti robovi nasih plemenskih vodja! Mi nismo ovce, mi smo narod(i) i pametniji od nasih vodja, a neki i 100 puta pamerniji od tih ogranicenih likova koji su postali samo sebi svrha i zatvorenom krugu ljudi. Dosta je svodjenja Srpske i BiH na "odabrane" kao da smo sekta, a ne demokratsko drustvo! Vrijeme je da demokratija ponovo ozivi! Nadam se da ce se neko ko je za to nadlezan, pored uvodjenja elektronskog glasanja, sjetiti da uvede i instituciju vanrednih izbora u paketu sa vec spomenutom stavkom pa da ne dodjemo opet u situaciju da nas vodi neko cija nas politika vodi u straputicu zvana nakaradna vlast koja nas je dovela dotle da i ljudski zivot ne vrijedi nista i koju ne mozemo da promjenimo sve dok traje, pa makar i na jedvite jade. Vrijeme je da vratimo Srpsku u balans, a zatim i napredak, a to sa sadasnjom garniturom na celu sa Dodikom ocigledno nije moguce. Jos jednom Pravda za Davida! Sloboda narodu!

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kačamak je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
60 dana od pocetka protesta "Pravda za Davida"

http://www.rtvbn.com/3908533/pravda-za-davida-60-dan-borbe-za-istinu

http://www.rtvbn.com/3908534/trebinje-trazimo-pravdu-za-davida

Facebook grupa "Pravda za Davida" obara sve dosadasnje rekorde. Trenutno skoro 320000 clanova sto je 70000 clanova vise nego Dodik na parlamentarnim izborima 2014. :klanjam
E kad bi se Fejsbukom dolazilo na vlast,na šta bi ličila ova planeta..Kaži mi hoćeš li i ti na kraju zajedno sa narkomanovim ćaćom da izvršiš samoubistvo? :laugh

Ko kaze da se ne dolazi? :neznam

Sta mislis, koje u Americi jos 2008 bio politicka zvijezda na Facebooku? Isti onaj covjek koji je postao i predsjednik SAD-a sada te davne 2008. Isto je bilo i 2012. Facebook je u SAD-u jos 2008 koristen u svrhe pridobijanja glasaca da se opredijele za Obamu. Isti je donio i Trampa na vlast tj. drustvene mreze u globalu sa naglaskom na Twitter koga Tramp mnogo koristi. Osim toga mnogi ljudi sve manje gledaju televiziju i sve vise provode na internetu, dok mnogi od njih, a narocito mladja publika i maltene ne odvajaju se od istog. Dobrodosao u 21 vijek gdje diktatura je put u propast iste. Poznavajuci Ameriku i Amerikance, ni crnac Obama ni redneck Tramp nebi imali sanse kod prosjecnog Amerikanca jer obojica su elitisti: jedan klasican elitista i drugi jos veci, ali cuda su moguca uz promociju putem drustvenih mreza poput Facebooka, Twittera i Instagrama. Buducnost je vec uveliko sada. Probudi se.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Dodikov rezimski javni servis i Dodikov privatni rezimski servis izgubili medijsku bitku protiv BN televizije. Sada dolazi do promjene ploce. Sada izvjestavaju o "Pravdi za Davida". I na ovom primjeru je vidljivo da ce propali Dodikov rezim izgubiti izbore.

http://www.rtvbn.com/3908539/pad-gledanosti-srusio-zid-sutnje

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 01:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Divlja svinja5 je napisao/la:
A nije tu pjesmu napisao prije 5 godina? Je li bio ikad prijavljivan za dilanje? Možda ipak samo licencia poetica?

Mislim da si i sam odgovorio. :)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 01:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
Vladimir RUS je napisao/la:


Dođoh s puta, ali dok ne zaspim, samo jedno dobronamjerno pitanje.

Kome se ti u ovim monolozima obraćaš? Pošto vidim da nekome pišeš u drugom licu jednine "bori se, zašto ćutiš"? Da li misliš da na ovom forumu ima relevantan broj ljudi sa glasačkim pravom u Srpskoj?

U dva posta si nakrckao 3 000 riječi, gdje ponavljaš jedno te isto, a ovdje si već nekog kritikovao da piše duže postove, iako sve može u par rečenica. :neznam Razumjem da te neka muka tjera, ali odmori, brate malo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 25 svi 2018, 02:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
glx je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:


Dođoh s puta, ali dok ne zaspim, samo jedno dobronamjerno pitanje.

Kome se ti u ovim monolozima obraćaš? Pošto vidim da nekome pišeš u drugom licu jednine "bori se, zašto ćutiš"? Da li misliš da na ovom forumu ima relevantan broj ljudi sa glasačkim pravom u Srpskoj?

U dva posta si nakrckao 3 000 riječi, gdje ponavljaš jedno te isto, a ovdje si već nekog kritikovao da piše duže postove, iako sve može u par rečenica. :neznam Razumjem da te neka muka tjera, ali odmori, brate malo.

I to si odlucio da mi saopstis u 3 sata iza ponoci, a mene mori neka muka. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Nebula i 266 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO