HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 svi 2024, 02:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1112 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 45  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 07 svi 2023, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4622
Senad se uskmečao po receptu ovog foruma. Stalno paralele kako je Covic kralj a ko su baruni i knezovi. Senad je slabo oɓavješten, čović je ban kralj je u Zagrebu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 07 svi 2023, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 tra 2023, 23:58
Postovi: 274
dudu je napisao/la:
slika


Obična skupina islamista, sada ih treba još više stisnuti, bez milosti

_________________
Ajatolah KAVAZOVIĆ. Veliki vođa muslimana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 07 svi 2023, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4622
Fadil went full taliban


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 08 svi 2023, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59393
Lokacija: DAZP HQ


od 11:05 Komšić kaže da Schmidt kmeči i kuka nad radikalizacijom Bošnjaka. :zubati

inače predivna Komšićeva kmečidba, milina za slušati.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 08 svi 2023, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
dudu je napisao/la:


od 11:05 Komšić kaže da Schmidt kmeči i kuka nad radikalizacijom Bošnjaka. :zubati

inače predivna Komšićeva kmečidba, milina za slušati.


Baš dobra kmeka.
Iskustvo.
Nema kvalitetne kmeke bez starog poraženog kmečavca.

Sejfudin Komšić 10/10 :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 09 svi 2023, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 srp 2021, 20:15
Postovi: 504
Đozić: Umoran jesam, odustati neću!
prije 5h 21m

'Da li smo u ratu imali luksuz reći, svega mi je dosta, od danas se više ne borim za opstanak naroda i države'.

slika

Razgovarao: Sead Numanović



Danas su 27. protesti koje ReSTART BiH organizira.

Suad Đozić, prvi čovjek ove organizacije u intervjuu za Politicki.ba detaljno govori i dosadašnjim, ali i najavljuje nove akcije.

On će i danas u 12 sati, zajedno sa ostalim čelnicima ReSTART-a stati na čelo okupljenih nezadovoljnika. Ovog puta mnogo je toga drugačijeg. Uz ostalo, ne protestira se na jednom mjestu, već se od Parlamenta Bosne i Hercegovine ide pred Ambasadu Sjedinjenih Američkih Država, odatle pred Ured visokog predstavnika, a onda će stati ispred zgrade gdje su smještene Ambasada Savezne Republike Njemačke i Delegacija Evropske unije u Bosni i Hercegovini.

Danas su novi u organizaciji restarta. Jeste li se umorili? Jesi li protesti urodili plodom? Ili ipak nisu? Šta kanite mijenjati? Da li će se nastaviti s protestima ili ćete borbu za gađansku državu nastaviti na drugi način? Ako je to drugi način -koji?

- Da, istrošen sam i fizički i psihički. =))

Više od toga sam tužan zbog toga što ovo društvo se prepustilo, pa na što izađe, izađe. :crying Znate, kada neko ima povrede opasne po život i u jednom trenutku i sam prestane se boriti za isti i sve prepusti višoj sili. Tako sada gledam na društvo, naše građane. Inače sam po prirodi borac sa jakim duhom. Ako bih na vaše pitanje išao kontrapitanjem, pitao bih: 'da li smo u ratu imali luksuz reći, svega mi je dosta, od danas se više ne borim za opstanak naroda i države'.
:smijeh

slika

Naši protesti su dugo vremena blokirali retrogradne procese pa državu koje su Palmer, Eichhorst i Escobar željeli sprovesti. Sjetite se Neuma. Tada su pored Bakira za svaki slučaj poveli Dinu i Fahru. Bakira smo uspjeli 'uplašiti' s onim poglavicom što prodaje zemlju za karton viskija. :smijeh Dino je ipak na našu žalost ostao u igri. :placipicka Schmidt je bio lukaviji od spomenutog trojca i na dan izbora je demokratiji udario nož u leđa. Poveli su sa 1:0. Već u 27 minutu, pardon aprilu bilo je 2:0. :neznam

Po tome gledano, protesti se nisu isplatili, u debelom smo minusu. :placipicka

Kako dalje?

Pravo pitanje!

Mislim da nastavak priče ima smisla samo ako se uključi još neki način borbe. Gerila nije dovoljna. :osama :gunsmilie Potrebna je i diplomatija. Potrebna je dijaspora. Potrebna je strategija lobiranja. Znamo da druga strana je to, sve vrijeme koristila kao legitimno sredstvo za postizanje cilja. Nama iz ReSTART-a ne samo da niko nije pomagao, nego su i odmagali. Neki plaćenički mediji i botovi, razni akademici i analitičari su bili u suprotnom timu.

slika

Prava Bitka na Neretvi.

U intervjuu za Ljudski.ba rekli ste da vam je jedna od stranki Trojke ponudila novac. Za šta? Ko je ponudio i koliko? Zašto ste ih odbili? Jeste li sve prijavili tužilaštvu? Ako jeste, kojem? Ako niste - zašto?

- To sa finansiranjem od jedne stranke iz Trojke se desilo puno ranije od aktuelne blokovske borbe za vlast. Otprilike prije godinu dana. U jednoj od stranaka, 'dobar' sam sa čovjekom koji mi je uz kafu diskretno sugerisao da bi nam išlo mnogo lakše, ako bi ReSTART imao izvor finansiranja. :osama Nisam pristao, jer znam kako to ide, čim su pare u igri, nezavisnost dolazi u pitanje. :smijeh Jasno je da se od nečega mora živjeti. :osama Javna je tajna da i svi mediji, manje više su 'nečiji', kao i sve drugo u državi, ali za mene ovo sve ima smisla, ako na našu viziju budućnosti države, niko ne može uticati. Pa, valjda svi vidimo koji je rezultat šta su novac i vlast uradili od stranaka! :crying

slika

Bolje je časno stati i reći da nemamo snage za više, nego se prodati i obesmisliti svu dosadašnju borbu. :smijeh

Tužilaštvu se za tako nešto nemamo potrebe obraćati, jer niti imam dokaze, a i da imamo, vidjeli smo na primjerima naših članova S. Sinanović i E. Mešić kako to završava. :zubati

Čitajući intervju za Ljudski.ba stekao sam dojam da ste tokom predzadnjih protesta bili u teškoj situaciji, obzirom da su "stigli autobusi". Možete li malo detaljnije govoriti i o tome? Kako ste, na kraju, izašli iz svega?

- Protesti ispred OHR-a o kojim govorite su bili fenomenalni :dragobojic , ali pojedini mediji (prevenstveno Avaz i Face TV) su tražeći 'dlaku u jajetu' uspjeli u namjeri da ih malo devalviraju. :smijeh Najmanji problem je lažno informisanje o broju građana koji su podržali proteste, mnogo veći je diskriminacija u smislu da neki ljudi ove države zaslužuju status građanina, a neki ne. :osama Diskriminacija na djelu, koja kao i sve drugo što je bitno, prolazi ispod radara. Teško se boriti sa moćnim medijima, ali naši već naredni protesti su doveli za mikrofon Slobodanku iz Sarajeva i Dražana iz Istočnog Sarajeva i na taj način ućutkali one koji nas sabotiraju etiketiranjem, kao već dobro isprobanom metodom. :smajl016

26 protesta ipak nije malo. Je li bilo incidenata? Jeste li imali problema i kojih, ako jeste?

- Do sada hvala Bogu nikada nismo imali neki bitan incident koji bi sada isticao. Za to nismo zaslužni samo mi, jer nismo koristili zapaljivu retoriku, nego i dobro organizovana policija, sa kojom imamo odličnu saradnju. :zivili

slika

Osim Trojke, da li vas jos neko - i ko - pokušava ušutkati ili pridobiti?

- Azra i ja imamo česte kontakte sa viđenijim političarima iz svih stranaka, ali u smislu da mi utičemo na njih kako bi procesi koje vode išli u pravom smijeru. :gunsmilie Svaki pokušaj prijetnje, ucjene ili pridobijanja u startu odbacujemo, ali ako ćemo ljudski, uvijek smo za kafu. :smajl051

Današnji su protesti drugaciji od prethodnih. Ići će se pred Ambasadu SAD, a nakon OHR-a ispred Ambasade Njemačke i delegacije EU. Zašto ove promjene?

- Dosadašnji protesti su bili reakcioni. Sada nudimo rješenja. Koliko ima sluha, da li će nas iko primiti, odgovore ćemo imati danas? :smajl014

slika

Naveli ste da nema odziva građana na Vaš poziv da vam dostave prijedloge, odgovore na pitanje kako mijenjati situaciju. Zato danas pozivate (samo) roditelje. Zašto baš roditelje? Zbog pucnjava u srbiji?

- Odziva na naš poziv da pošalju odgovore na pitanja francuske novinarke nismo dobili jer mediji nisu to ni potencirali. Zašto je to tako? Očigledno je cilj da se svi pomirimo sa udarom na demokratiju i Ustav BiH. Da se pomirimo sa uvođenjem aparthejda i cementiranje etničkog uređenja države. Ako građani nisu informisani, onda nisu ni zainteresovani. :neznam

Poziv roditeljima je došao nakon moje ideje da umjesto građana pozovemo patriote. :osama Onih patriota, koji su branili ovu zemlju. Sugestija od drugog člana ReSTART-a je bila da je termin 'patriota' čestim upotrebljavanjem već istrošen i da nam je potrebno neko drugačije rješenje. :nono Tada je došla ideja roditelj, jer poznato je da ako iko brine, brinu roditelji o svojoj djeci. :smijeh

Pa šta još treba da se desi u ovoj zemlji da se roditelji zabrinu za budućnost svojih potomaka?!
:placipicka =)) :smijeh :dragobojic

_________________
Sporazum Čović-Vučić donosi Hrvatima u BiH novi Izborni zakon.

Prije: Muslimani su hrvatsko cvijeće.
Danas: Muslimani su evropsko cvijeće.
EU = NDH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 09 svi 2023, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4622
Uf ovaj miks optimizma i rezigniranosti to je ko ubitačni miks heroina i kokaina, snowball.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 12 svi 2023, 13:50 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 1938
Glasilo MB objavio spisak najvecih kmekavaca, za divno cudo vecinom sve Srbijanac do Srbijanca

https://thebosniatimes.ba/84516/ko-je-zeljko-u-bosnjaka-glavni-generator-bosnjackog-politickog-radikalizma-su-izetbegovic-silajdzic-ili-komsic/

I pranje ruku od istih, sto je dosta smijesno ali i znakovito posto se radi o MB.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 12 svi 2023, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4622
Iznenađujuće muslimani sami sebe dobro analiziraju, ovo su neki racionalniji muslimani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 12 svi 2023, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 36481
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Koje budale, pa referendum je bio 2013. i tada se pokazalo da je konstitutivnih 97% a gradžana 1,3%
Stvarno misle da i nakon toga Amere mogu vrtiti u krug.
I opće je poznato da su ti partizani za koje gori vječna vatra zginuli za gradžansku Jugoslaviju a ne za federalnu ravnopravnih naroda i narodnosti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 14 svi 2023, 22:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 70316
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Osjećaj poraza kod snaga koje su napale na Hrvate.

2:30


_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 07:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 70316
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Priznanje poraza


_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 07:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 70316
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ovoj temi treba još jedno popratno takmičenje, Kup, za najjače izjave

Kandidiram

1.
slika


2. Zlatan Begić: Ovo vani ne pada kiša, to Amerikanci pišaju po nama.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Teško je to odrediti.
Kmeka im brzo zastarajeva i postaje oubičajen bošnjački govor.
Eto prije nekoliko mjeseci ovo je bio vrhunac kmeke, top topova, čista perfekcija...

novovrijeme je napisao/la:
Sabrana djela bošnjačke kmeke:



Ne mogu odvojiti neki poseban dio jer je sve posebno, čovjek kmeči punih sat i po bez prestanka.
Ocjena čista 10ka i primjer svima kako se profesionalno kmeči. :palacgore2


A sad svi Muslimani tako pričaju.
Navikli se i mi i oni. :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 1938
"Kako je SDA sinove bošnjačkih plemića i aristkorata pretvorila u haramsuze i ugursuze"

Mozda je uglavnom konstatacija, ali je i kmeeeeeeeeeeeeeee ka.

Šćha Šćha Šćha Šćha Šćha

(spoj pjesma Republike Finske i Republike Hrvatske na euroviziji)


https://thebosniatimes.ba/84564/kad-padaju-pijuni-duboke-drzave-kako-je-sda-sinove-bosnjackih-plemica-i-aristkorata-pretvorila-u-haramsuze-i-ugursuze/

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4518
novovrijeme je napisao/la:
Teško je to odrediti.
Kmeka im brzo zastarajeva i postaje oubičajen bošnjački govor.
Eto prije nekoliko mjeseci ovo je bio vrhunac kmeke, top topova, čista perfekcija...

novovrijeme je napisao/la:
Sabrana djela bošnjačke kmeke:



Ne mogu odvojiti neki poseban dio jer je sve posebno, čovjek kmeči punih sat i po bez prestanka.
Ocjena čista 10ka i primjer svima kako se profesionalno kmeči. :palacgore2


A sad svi Muslimani tako pričaju.
Navikli se i mi i oni. :neznam

ono za izbornu vece kad je šmit nametnuo je bilo rajska kmeka,savršeno.
brzo su posustali,nisu mi elegantni u kmekanju,fali emocija,fali zivciranja,reuf bajrovic za izbornu vece je matrica po kojoj bi ja zelio da svi kmece,što se neugledaju u njega?

Suljagic ima dobre slozenice pune boli i istine npr: "mi nismo bijelci,reko sam vam da mi nismo bjelci"ali fali mu ugovor tjela i pištavost glasa kakvu nam bajrovic priustava u svakom svom javnom performansu.Ja sam razocaran,bosnje danas kmece neinovatvno,meni su dosadni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Slažem se da je Reuf jedan od rijetkih inovativnih Muslimana koji se trudi sa smisli nove kmeke. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 16 svi 2023, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28081
novovrijeme je napisao/la:
Teško je to odrediti.
Kmeka im brzo zastarajeva i postaje oubičajen bošnjački govor.
Eto prije nekoliko mjeseci ovo je bio vrhunac kmeke, top topova, čista perfekcija...

novovrijeme je napisao/la:
Sabrana djela bošnjačke kmeke:



Ne mogu odvojiti neki poseban dio jer je sve posebno, čovjek kmeči punih sat i po bez prestanka.
Ocjena čista 10ka i primjer svima kako se profesionalno kmeči. :palacgore2


A sad svi Muslimani tako pričaju.
Navikli se i mi i oni. :neznam


Kad odu u Njemačku, djeca će im govoriti da su Palestinci.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 17 svi 2023, 03:05 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1074
Koje je ovaj klix smece islamisticko izbrisu mi post citiram. "Izgovor vam je sto birate Hrvatske predstavnike eto da nam ne sruse drzavu, a jel vam Romi, Zidovi ruse drzavu jer ste I njima izabrali predstavnike tj u klubu ostali sjedne sami Bosnjaci. E moji gradani nisu ni stranci budale" Znaci mos pozvat na dzihad, prijetit, psovat samo nemoj istinu napisat to ih najvise smeta. Kolko ih truju to je strasno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 17 svi 2023, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 tra 2023, 23:58
Postovi: 274
NikolaZagreb je napisao/la:
Koje je ovaj klix smece islamisticko izbrisu mi post citiram. "Izgovor vam je sto birate Hrvatske predstavnike eto da nam ne sruse drzavu, a jel vam Romi, Zidovi ruse drzavu jer ste I njima izabrali predstavnike tj u klubu ostali sjedne sami Bosnjaci. E moji gradani nisu ni stranci budale" Znaci mos pozvat na dzihad, prijetit, psovat samo nemoj istinu napisat to ih najvise smeta. Kolko ih truju to je strasno


Pa islamistički klix sve briše što ne ide u korist islamista. 90% članaka je manipulirano. Glavne vijesti su protiv Srba i Hrvata. Treba ih samo javiti na Google AdSense jer krše pravila istih

_________________
Ajatolah KAVAZOVIĆ. Veliki vođa muslimana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 20 svi 2023, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4622
Na tom klixovom forumu su počeli koristiti termine kao trokutistan i kmeka i optuživat jedne druge da koriste termine s ovog foruma. Rekli bi ameri "This is great on so many levels" :sega

Nazva bi to 4D kmeka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 20 svi 2023, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4518
najjace mi je kad kazu domovina bosnjaka XD


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 20 svi 2023, 16:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 70316
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Eminencija je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Teško je to odrediti.
Kmeka im brzo zastarajeva i postaje oubičajen bošnjački govor.
Eto prije nekoliko mjeseci ovo je bio vrhunac kmeke, top topova, čista perfekcija...



A sad svi Muslimani tako pričaju.
Navikli se i mi i oni. :neznam

ono za izbornu vece kad je šmit nametnuo je bilo rajska kmeka,savršeno.


rajska kmeka :D

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 20 svi 2023, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4622
Eminencija je napisao/la:
najjace mi je kad kazu domovina bosnjaka XD


Jebe ih naš soft power jer u trokutistanskom jeziku fali izraza za puno toga. Onda malo ubacuju hrvatski malo srpski. Posebno za specifične pojmove moraju koristit hrvatski jer samo naš jezik ima tendenciju da svemu di ima logike damo domaće ime. Jesu se sprdali baš ko krezavi idioti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kmeka iz avlije - zbirna tema - ocijenimo kmeku
PostPostano: 20 svi 2023, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4518
Kad domovina ezani bošnjački puk hrli k sabornom mjestu.
Gdje god tkoji bošnjak i posustane.Tkoji ne hrli,tkoji ne hrli pravoslavac je,je,je...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 45  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Diablo i 83 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO