HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 08:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Oni vas hladno vide kao buduću nacionalnu manjinu a ova priča s Dodikom je više folklor. Nije to više ni njihova želja, oni u to vjeruju.
Da se Čović udruži s bilo kim od njih, oni će vam jednim okom namigivati, drugim čitati bilten RKC o brojnom stanju katolika u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 19:18 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
novovrijeme je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Bošnjaci će izabrati Komšića, to je jasno i tako nam šalju poruku da će nas zatrti.
Treba li opet čekati da krenu ukidati mirovine pripadnicima HVO-a i logorašima?
Kad ćemo više reagirati? Možemo li ikako nagovoriti Hrvatsku sad dok Federacija bude blokirana da sama iscenira samostalnost Srpske?

Koja bi bila npr reakcija da su talibani uspjeli staviti Ustav Srpske iznad Ustava Federacije?

Hrvatska ima tenkove najmodernije, ima Kiowe..šta čekamo?


Sami ne mozete nikako.
Zajedno sa Srbima mozete na 100 nacina.
Najjednistavniji je da se prvom prilikom pokupimo iz Sarajeva.

Bosnjaci nemaju oruzje da zapocnu rat.
Strancima je BiH na vrh glave i sigurno nece poslati 100.000 vojnika da disciplinuju/uniste Srbe i Hrvate radi muslimana i nekakve nemoguce BiH.

Izaberite ljude sa mudima. Mi cemo Dodika i to je to.
Ode tzv. BiH na smetljiste istorije.

Kao da sam ja napisao ovaj komentar...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 19:26 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Robbie MO je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Napisao sam svoje misljenje gore iznad i jos uvijek stojim iza njega. Ovu odluku su mogli donijeti i prije 10 godina a zasto nisu??


Pa zato sto se nitko nije žalio i pokrenuo pravni postupak, ili je smatrao da nije povoljan trenutak. Pisati apelacije za ustavnost zakona ne možemo ja ili ti, vec 5-6 Hrvata na najvišim pozicijama.

Ili misliš da se apelacije Ustavnom sudu same pisu? Ili da će Ustavni sud sam sebi pisati apelacije.

Prva dva izbora Komsica su doprinijela stvaranju tog povoljnog trenutka i čini se konsenzusa u percepciji da Muslimani zaista pokušavaju zgaziti i eliminirati Hrvate. Dapače tužba je predana u vrijeme najvećih orgija i slavlja u Sarajevu 2010. sto su “izbacili Hrvate iz vlasti”, i sud je u tišini poceo raditi na tom slučaju. 6 godina poslije slavljenicima dolazi najhladniji tuš od 1995. Stranci Muslimanima dali, stranci im uzeli nazad.

Hvala Lagumdziji i Platformi, hvala Komsicu. Kao rezultat danas imamo trajno i za vijeke vjekova izbrisan clan izbornog zakona koji je Lagumdzijinu platformu omogućavao. Zaista filmski kraj za negativce u priči.

Muslimani opet nasrću na Hrvate a ovog puta imamo puno jace mehanizme za braniti se nego 2010. Da vidimo sto će nam ovoga puta njihov napad donijeti.

Ja i ti smo ocito 2 razlicita svijeta i stvarno nemam volje vise voditi raspravu s tobom( bar o ovoj temi) . Hrvati bih su dotakli samo dno(gore nije bilo ni za vrijeme rata) a ti jos uvijek gajis nekakav optimizam. Kao da ce presuda ustavnog suda sutra vratiti hercegovacku banku, novac s kamatama iz nje i ostale stvari koje smo izgubili zbog međunarodne zajednice.Vremena vise nema i vrijeme je za neke radikalnije poteze !!!

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 19:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ja govorim o ustavno-pravnoj poziciji a ti o Hercegovačkoj banci.

A znaš li gdje je završio novac iz Hercegovacke? Pomoć: Nije ni na računu Eufora niti u budžetu Federacije.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 19:52 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13486
Lokacija: ZG
Diablo je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Pa zato sto se nitko nije žalio i pokrenuo pravni postupak, ili je smatrao da nije povoljan trenutak. Pisati apelacije za ustavnost zakona ne možemo ja ili ti, vec 5-6 Hrvata na najvišim pozicijama.

Ili misliš da se apelacije Ustavnom sudu same pisu? Ili da će Ustavni sud sam sebi pisati apelacije.

Prva dva izbora Komsica su doprinijela stvaranju tog povoljnog trenutka i čini se konsenzusa u percepciji da Muslimani zaista pokušavaju zgaziti i eliminirati Hrvate. Dapače tužba je predana u vrijeme najvećih orgija i slavlja u Sarajevu 2010. sto su “izbacili Hrvate iz vlasti”, i sud je u tišini poceo raditi na tom slučaju. 6 godina poslije slavljenicima dolazi najhladniji tuš od 1995. Stranci Muslimanima dali, stranci im uzeli nazad.

Hvala Lagumdziji i Platformi, hvala Komsicu. Kao rezultat danas imamo trajno i za vijeke vjekova izbrisan clan izbornog zakona koji je Lagumdzijinu platformu omogućavao. Zaista filmski kraj za negativce u priči.

Muslimani opet nasrću na Hrvate a ovog puta imamo puno jace mehanizme za braniti se nego 2010. Da vidimo sto će nam ovoga puta njihov napad donijeti.

Ja i ti smo ocito 2 razlicita svijeta i stvarno nemam volje vise voditi raspravu s tobom( bar o ovoj temi) . Hrvati bih su dotakli samo dno(gore nije bilo ni za vrijeme rata) a ti jos uvijek gajis nekakav optimizam. Kao da ce presuda ustavnog suda sutra vratiti hercegovacku banku, novac s kamatama iz nje i ostale stvari koje smo izgubili zbog međunarodne zajednice.Vremena vise nema i vrijeme je za neke radikalnije poteze !!!


Boze koliko gluposti i koliko defetizma i apokalipse.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
PCM je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ja i ti smo ocito 2 razlicita svijeta i stvarno nemam volje vise voditi raspravu s tobom( bar o ovoj temi) . Hrvati bih su dotakli samo dno(gore nije bilo ni za vrijeme rata) a ti jos uvijek gajis nekakav optimizam. Kao da ce presuda ustavnog suda sutra vratiti hercegovacku banku, novac s kamatama iz nje i ostale stvari koje smo izgubili zbog međunarodne zajednice.Vremena vise nema i vrijeme je za neke radikalnije poteze !!!


Boze koliko gluposti i koliko defetizma i apokalipse.


Nije to defetizam nego stav.
Mi Srbi smo bar 10 puta u boljoj poziciji od vas pa kopamo i rukama i nogama da unistimo BiH.
Dok postoji BiH niko nema razlog za zadovljsvo niti luksuz da stavi glavu u pijesak.
Sto je Covica sramota reci "BiH nije nasa drzava, ne zelimo da zivimo u zajednci sa Srbima i Muslimanima, kad nismo opstali u Yu necemo ni u BiH, BiH ce se raspasti" itd. itd.
Odlican je politicar ali sve ima granicu. Stvaranjem lazne slike samo zbunjuje i MZ i svoje glasace.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Smisao protektorata je:

(sa gledista mnogih rh hrvata)
- Srbija nije na uni
- Srbija nije iza dubrovnika

(sa gledista eu, mnogih rh hrvata)
- 1/1 taliban isis drzava nije u sred europe
- 1/1 taliban isis drzava nije na hrvatskoj granici

(sa gledista mnogih bih hrvata i hrvata generalno)
- protektorat postoji jer su hrvati bosne u enklavama i u slucaju raspada je upitno sta bi bilo s njima

Nastavite niz...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
novovrijeme je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Bošnjaci će izabrati Komšića, to je jasno i tako nam šalju poruku da će nas zatrti.
Treba li opet čekati da krenu ukidati mirovine pripadnicima HVO-a i logorašima?
Kad ćemo više reagirati? Možemo li ikako nagovoriti Hrvatsku sad dok Federacija bude blokirana da sama iscenira samostalnost Srpske?

Koja bi bila npr reakcija da su talibani uspjeli staviti Ustav Srpske iznad Ustava Federacije?

Hrvatska ima tenkove najmodernije, ima Kiowe..šta čekamo?


Sami ne mozete nikako.
Zajedno sa Srbima mozete na 100 nacina.
Najjednistavniji je da se prvom prilikom pokupimo iz Sarajeva.

Bosnjaci nemaju oruzje da zapocnu rat.
Strancima je BiH na vrh glave i sigurno nece poslati 100.000 vojnika da disciplinuju/uniste Srbe i Hrvate radi muslimana i nekakve nemoguce BiH.

Izaberite ljude sa mudima. Mi cemo Dodika i to je to.
Ode tzv. BiH na smetljiste istorije.

Aga je najbolje objasnio ovo oko biltona RKC-a, sa talibanima ne možeš pravit državu i to je to.
Jedino pozitivno u zadnje vrijeme što je bilo u redu za Hrvate je kada smo dovukli Mladena Grujičića na mjesto gradonačelnika i to je jedino oko čega smo se mogli radovat a ovo sve ostalo nema smisla.

Nema smisla trpit ovu umjetnu tvorevinu i pun mi je *** priče o institucijama, Bosni i Hercegovini itd.

Ukoliko talibanija želi rušit Ustav na silu triba im silom i odgovorit


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
bobanovski je napisao/la:

"SaraFina wrote:
Ustav vam nisu Bošnje izmijenile, nego zna se ko. Sasvim je legitimno politički iskoristiti tu rupu
"



Kako se zgodno namjesti:
Presudu Ustavnog suda za Dom Naroda vam nisu Bošnje napravili, nego zna se ko. Sasvim je legitimno politički iskoristiti tu rupu

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 20:25 
Offline

Pridružen/a: 11 ruj 2018, 20:21
Postovi: 1
Čovke nema muda da vas otcijepi... oslanjajte se na HDZ do Oktobra, tada Komšić preuzima... i idete u nestanak...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
s one strane dinare je napisao/la:
Smisao protektorata je:

(sa gledista mnogih rh hrvata)
- Srbija nije na uni
- Srbija nije iza dubrovnika

(sa gledista eu, mnogih rh hrvata)
- 1/1 taliban isis drzava nije u sred europe
- 1/1 taliban isis drzava nije na hrvatskoj granici

(sa gledista mnogih bih hrvata i hrvata generalno)
- protektorat postoji jer su hrvati bosne u enklavama i u slucaju raspada je upitno sta bi bilo s njima

Nastavite niz...


Srbija jeste na Uni i iza Dubrovnika.
Ako neko misli da ce muslimani ili Hrvati nekad preovladati u RS grdno se vara.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 22:29 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
MujoizTrusine je napisao/la:
Čovke nema muda da vas otcijepi... oslanjajte se na HDZ do Oktobra, tada Komšić preuzima... i idete u nestanak...

Naći ćemo mi svoga generala Mladića a onda krecemo u dominaciju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 11 ruj 2018, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Protektorat, vještačka tvorevina, ukleto ruglo, šupak Evrope, kako god osuđen je na propast.
Njegova propast donijeće konačno sreću za sva tri naroda, u nekim drugim državama, granicama.

Bošnjaci su jasno rekli prije više od 10 godina da žele od hrvatskog naroda u BiH napraviti manjinu. Manjinu koja će živjeti u nekakvom radikalno islamskom društvu sa vizijom važno je i jedino bitno biti bošnjok.
Ta licemjernost se ogleda u nizu radnji na štetu hrvatskog naroda. Pokušali bi to oni isto i sa Srbima da nema Republike Srpske. Njihova bolesna fašistička vizija stvarnosti je da je Bosna bošnjačka država u kojoj su Srbi i Hrvati manjina.

Dobiće ***. Ustvari dva. I priliku da popuše i Srbima i Hrvatima. Zbog toga što su prokleti. I zbog toga što nikada nisu bili državotvorni. I neće biti.

Bez ikakvog uvlačenja, naš srpski cilj je nezavisnost. I objektivno nikada joj bliži nismo bili. I ne žurimo.
S druge strane, krajnje pošten je odnos prema hrvatskom pitanju. I jasan stav. Hrvati zaslužuju izvornog političkog predstavnika u BiH koji će zastupati njihove odnose, a ne nekakvog ludaka srbomrzitelja koji će zastupati interes naroda koji ga nije birao ili preciznije zastupati interes naroda koji ga je izabrao, konkretno bošnjački. U slučaju Komšića.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 12 ruj 2018, 00:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
novovrijeme je napisao/la:
Nije to defetizam nego stav.
Mi Srbi smo bar 10 puta u boljoj poziciji od vas pa kopamo i rukama i nogama da unistimo BiH.
Dok postoji BiH niko nema razlog za zadovljsvo niti luksuz da stavi glavu u pijesak.
Sto je Covica sramota reci "BiH nije nasa drzava, ne zelimo da zivimo u zajednci sa Srbima i Muslimanima, kad nismo opstali u Yu necemo ni u BiH, BiH ce se raspasti" itd. itd.
Odlican je politicar ali sve ima granicu. Stvaranjem lazne slike samo zbunjuje i MZ i svoje glasace.

Pogledaj malo na kartu, da mi imamo neke koridore do Žepća misliš da bi ovo što se zove BiH postojalo? Neide nitko nigdje iz BiH. Stav Hrvata i MZ je jasan, RS ostaje u BiH, a Federacija sa Muslimanima pod kontrolom Hrvata jer jedino tako mogu biti civilizirani i napredovat

A ako oni krenu u neke radikalne poteze tipa rušenje ustava i slićno onda su sve karte otvorene i Hrvati kao i Srbi imaju pravo uzeti svoje, vama je to 49%, nama 5 kantona Federacije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 12 ruj 2018, 00:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
1986 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Nije to defetizam nego stav.
Mi Srbi smo bar 10 puta u boljoj poziciji od vas pa kopamo i rukama i nogama da unistimo BiH.
Dok postoji BiH niko nema razlog za zadovljsvo niti luksuz da stavi glavu u pijesak.
Sto je Covica sramota reci "BiH nije nasa drzava, ne zelimo da zivimo u zajednci sa Srbima i Muslimanima, kad nismo opstali u Yu necemo ni u BiH, BiH ce se raspasti" itd. itd.
Odlican je politicar ali sve ima granicu. Stvaranjem lazne slike samo zbunjuje i MZ i svoje glasace.

Pogledaj malo na kartu, da mi imamo neke koridore do Žepća misliš da bi ovo što se zove BiH postojalo? Neide nitko nigdje iz BiH. Stav Hrvata i MZ je jasan, RS ostaje u BiH, a Federacija sa Muslimanima pod kontrolom Hrvata jer jedino tako mogu biti civilizirani i napredovat

A ako oni krenu u neke radikalne poteze tipa rušenje ustava i slićno onda su sve karte otvorene i Hrvati kao i Srbi imaju pravo uzeti svoje, vama je to 49%, nama 5 kantona Federacije
Ahahahaha...Žepče drži Republiku Srpsku u lancima.Presmešan si.I ti i Žepče.I stav MZ.Pogotovu stav Zagreba,pošto pod tim misliš na stav Hrvata.Čibe!

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako mi možemo uništiti Bosnu i Hercegovinu? Koji je smisao ovog protektorata?
PostPostano: 12 ruj 2018, 08:30 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
Robbie MO je napisao/la:
Ja govorim o ustavno-pravnoj poziciji a ti o Hercegovačkoj banci.

A znaš li gdje je završio novac iz Hercegovacke? Pomoć: Nije ni na računu Eufora niti u budžetu Federacije.

Ja govorim o sveukupnom katastrofalnom polozaju hr naroda u bih zahvaljujuci MZ a ti se hvatas nekakvih sitnica.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 12:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7544
Robbie je u pravu po pitanju sadašnjosti. Bošnjaci su pod duplom kontrolom. Sami mogu odlučivati samo u 5 kantona i to samo o onome što je u nadležnosti kantona.

Diablo je u pravu po pitanju budućnosti. Koliko se god MZ trudila da Hrvati i dalje kontrolišu Bošnjake u Federaciji (a trudi se: vidi odluku ustavnog suda po apelaciji Ljubić) ta kontrola ima vijek trajanja koji dolazi prirodnim putem i kojeg ništa ne može zaustaviti osim nekog novog genocida nad Bošnjacima. Diablo se upravo za to i zalaže u skladu sa svojim nickom.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Robbie je u pravu po pitanju sadašnjosti. Bošnjaci su pod duplom kontrolom. Sami mogu odlučivati samo u 5 kantona i to samo o onome što je u nadležnosti kantona.

Diablo je u pravu po pitanju budućnosti. Koliko se god MZ trudila da Hrvati i dalje kontrolišu Bošnjake u Federaciji (a trudi se: vidi odluku ustavnog suda po apelaciji Ljubić) ta kontrola ima vijek trajanja koji dolazi prirodnim putem i kojeg ništa ne može zaustaviti osim nekog novog genocida nad Bošnjacima. Diablo se upravo za to i zalaže u skladu sa svojim nickom.


Nema potrebe za nasiljem.
Bakir & co. svake godine u inostranstvo otjeraju daleko vise Muslimana nego sto je stradalo u tzv. srebrenickom "genocidu".

Ne žele vas ni Srbi ni Hrvati da kontrolisu. Tu se MZ malo zajebala. Mi da želimo možemo vas sutra asimilirati da nam ljudite ruke ko Hamdija popu u Bihacu ili kao sto drkate cim vidite Mektica, Sarovica, Komsica tj. bilo kojeg Srbina ili Hrvata koji vam se priblizi. Drkali ste tako i na Dodika kad vas je malo pomazio po glavi.
Ali ne želimo da vas kontorisemo ni asimiliramo jer je istorija pokazala da ste loš narod oko kojeg se ne treba truditi vise niko i nikada.
Niste zaslužili ništa osim prezira i razdvajanja pa eto vas tamo u Republici 24% radite šta hoćete.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 18:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
novovrijeme je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
Robbie je u pravu po pitanju sadašnjosti. Bošnjaci su pod duplom kontrolom. Sami mogu odlučivati samo u 5 kantona i to samo o onome što je u nadležnosti kantona.

Diablo je u pravu po pitanju budućnosti. Koliko se god MZ trudila da Hrvati i dalje kontrolišu Bošnjake u Federaciji (a trudi se: vidi odluku ustavnog suda po apelaciji Ljubić) ta kontrola ima vijek trajanja koji dolazi prirodnim putem i kojeg ništa ne može zaustaviti osim nekog novog genocida nad Bošnjacima. Diablo se upravo za to i zalaže u skladu sa svojim nickom.


Nema potrebe za nasiljem.
Bakir & co. svake godine u inostranstvo otjeraju daleko vise Muslimana nego sto je stradalo u tzv. srebrenickom "genocidu".

Ne žele vas ni Srbi ni Hrvati da kontrolisu. Tu se MZ malo zajebala. Mi da želimo možemo vas sutra asimilirati da nam ljudite ruke ko Hamdija popu u Bihacu ili kao sto drkate cim vidite Mektica, Sarovica, Komsica tj. bilo kojeg Srbina ili Hrvata koji vam se priblizi. Drkali ste tako i na Dodika kad vas je malo pomazio po glavi.
Ali ne želimo da vas kontorisemo ni asimiliramo jer je istorija pokazala da ste loš narod oko kojeg se ne treba truditi vise niko i nikada.
Niste zaslužili ništa osim prezira i razdvajanja pa eto vas tamo u Republici 24% radite šta hoćete.

Dobar post!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 22:28 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Nebula je u pravu vrijeme radi za muslimane i ako se nesto ne promjeni Hrvati a bogami i Srbi ce vejerovatno iscuriti iz BIH i biti pretvoreni u minornu nacionalu manjinu za 20-30 god
Mladi Srbi i Hrvati idu ka velikim gradovima u Srbiji i Hrvatskoj Zagrebu,Splitu,BG,Novom Sadu na studiranje,posao itd a Hrvati odlaze i u inozemstvo.I Srbi i Hrvati imaju negativan prirodni prirastaj i gube ubrzano stanovnistvo.
Dok kod muslimana imamo naseljavanje mladih sandzaklija,turaka i arapa a prirastaj im je pozitivan.
Srbi su propustili da od BL izgrade veliki gospodarski,obrazovni,kulturni centar koji bi privukao srbe iz RS i Srbije..BL je ostala provincija odakle ljudi masovno odlaze.Dok muslimani imaju Sarajevo koje je centar za sve muslimane u regionu sandzaklije,muslimane sa kosova,hrvatske gde se naseljavaju plus turci i arapi .
Ulazak Srbije u EU ce 2025 ce samo ubrazati iseljavanje Srba iz RS ka bogatim zemljama zapadne evrope jer su svi drzavljani srbije i imaju srbijanske putovnice
Dakle vrijeme radi za muslimansku stvar

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nasrašte ga i vi, gospodine Nosferatu.
Banjaluka u svojoj istoriji nikad nije bila duža, šira, viša, veća i ljepša a po vama, samo što nije nestala. Ne valja vam priča nikako, em što nije tačna, em što bazdi na nečije želje da to bude tako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 23:12 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Gospodine Aga to su realne prognoze i cinjenice
Muslimanske politicke elite su svjesne ovih cinjenica i zato insistiraju na zajednickoj drzavi
Bakir je vise puta izjavio da je ovo politicki maraton u kome ce se Srbi i Hrvati umoriti a muslimani nece.U izjavi za dojce vele od prosle godine je rekao ,nadam se da cemo ih pobjediti politicki i demografski i da necemo morati vojno.Dakle sabur i rahat patnja dok se boje ne istope

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 12 ruj 2018, 23:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kao ne možemo im pera odbiti ali ćemo zato čekati da se umore. Ako je to izjavio predsjednik stožerne stranke u Bošnjaka, onda je bolje da moju cipelu izaberu umjesto njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 13 ruj 2018, 00:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
nosferatu je napisao/la:
Gospodine Aga to su realne prognoze i cinjenice
Muslimanske politicke elite su svjesne ovih cinjenica i zato insistiraju na zajednickoj drzavi
Bakir je vise puta izjavio da je ovo politicki maraton u kome ce se Srbi i Hrvati umoriti a muslimani nece.U izjavi za dojce vele od prosle godine je rekao ,nadam se da cemo ih pobjediti politicki i demografski i da necemo morati vojno.Dakle sabur i rahat patnja dok se boje ne istope

I samo netko ko cita kuran moze imati tolko nizak IQ da mu vjeruje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koji je smisao ovog protektorata zvanog BiH?
PostPostano: 13 ruj 2018, 07:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
nosferatu je napisao/la:
Nebula je u pravu vrijeme radi za muslimane i ako se nesto ne promjeni Hrvati a bogami i Srbi ce vejerovatno iscuriti iz BIH i biti pretvoreni u minornu nacionalu manjinu za 20-30 god
Mladi Srbi i Hrvati idu ka velikim gradovima u Srbiji i Hrvatskoj Zagrebu,Splitu,BG,Novom Sadu na studiranje,posao itd a Hrvati odlaze i u inozemstvo.I Srbi i Hrvati imaju negativan prirodni prirastaj i gube ubrzano stanovnistvo.
Dok kod muslimana imamo naseljavanje mladih sandzaklija,turaka i arapa a prirastaj im je pozitivan.
Srbi su propustili da od BL izgrade veliki gospodarski,obrazovni,kulturni centar koji bi privukao srbe iz RS i Srbije..BL je ostala provincija odakle ljudi masovno odlaze.Dok muslimani imaju Sarajevo koje je centar za sve muslimane u regionu sandzaklije,muslimane sa kosova,hrvatske gde se naseljavaju plus turci i arapi .
Ulazak Srbije u EU ce 2025 ce samo ubrazati iseljavanje Srba iz RS ka bogatim zemljama zapadne evrope jer su svi drzavljani srbije i imaju srbijanske putovnice
Dakle vrijeme radi za muslimansku stvar


Tužno je to moj Mehmedalija... :no
Malo je falilo da RS bude dio Srbije a eto malo po malo ce postati gradjanska muslimanska...
Ne može se protiv alaha...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 500 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO