HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 16:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komšić vs Schmidt, akcija "Deblokada Sarajeva"
PostPostano: 07 ruj 2021, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Lomonos je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Znamo Mujo. Imaš li nešto novo da nam kažeš?
Kad priznate nezavisnu Republiku Srpsku možemo pričati o prijateljstvu i zajedničkim interesima.
A do tada... koga boli *** šta ti priznaješ ili ne priznaješ. Spusti se na zemlju, nisi u prilici da sa visine posmatraš i očekuješ aplauze za nešto što ti niko ne traži.


Svaki tvoj komentar po sadržaju, doziran, planski i sa namjerom da u protivniku ubije volju za polemikom, jasno ukazuje da si plaćeni bot, obični plaćenik. Zato je ovo posljednji put da odgovaram smrdljivoj hijeni. :evotigana


Što se osjećaš obaveznim da odgovoris?
Ne razgovaram ja sa tobom.
Ovo je javna diskusija, svi pišu i čitaju.
Da sam mislio sa tobom pričati poslao bih ti PP. :neznam

Samo ti piši. Poklopiću ja tebe opet. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić vs Schmidt, akcija "Deblokada Sarajeva"
PostPostano: 07 ruj 2021, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Robbie MO je napisao/la:
Lomonos je napisao/la:

Ni na referendum o nezavisnosti BiH nisam izašao iako su svi moji, moja porodica izašla. Ja im rekao: Izmješani smo sa Srbima, kud Srbi tu i mi. I sada me uhvati huja kad se sjetim. Nisu slušali mudrog i iskusnog Adila Zulfikarpašića nego Aliju budalu. Bilo pa prošlo. Ja sam čak i danas za vezu sa Srbima, ali koliko vidim nema za tako nešto ni 5% Bošnjaka. Naprosto im isprali mozak, a po nekoj inerciji nikako se ne mogu osloboditi neke potajne nade da se sa Hrvatima može i da je ovo prolazno. Imaju neki Bošnjački političari i intelektualci i vikendice i apartmane dole na moru. Gdje će takav sa Srbima.


Jebeš ti takav motiv prijateljstva gdje ti kalkuliraš je li treba
1. Tražiti pomoć Srba, pa napasti Hrvate, pa onda napasti Srbe.
iii treba
2. Tražiti pomoć Hrvata, pa napasti Srbe, pa onda napasti Hrvate

:zubati


Nikad ti nije palo napamet - da se jednostavno unormalite i prestanete maštati o uništavanju susjeda. Ode vam mladost iz 24% lude Mahale.
To što im ode mladost i nije nešto.Svima manje više odlazi.Zbog tog takvog motiva će im otići-glava.
Jesi ti ikad video normalnog muslimana?Jesi čuo od nekoga da je video normalnog muslimana?Jesi čuo od nekoga da je čuo od nekoga da je video normalnog muslimana?
Nisi?
Pa šta to znači?
:kava

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić vs Schmidt, akcija "Deblokada Sarajeva"
PostPostano: 07 ruj 2021, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 21:56
Postovi: 1137
mirusvijetu je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Ajde super. Ja ti napišem da 1 milijun Bošnjaka ne treba zemlju veličine kao 4 milijuna Hrvata.

Da vam je sasvim dosta. Da imate za sve. I da nije loša, dapače i lijepa je kad usporediš sa pjeskom braće Arapa ili planinskim pripizdinama braće Afganistanaca, a ti se usporediš s Rusima. =))

Islam je to.

Nemoj misliti da te nešto uvjeravam, ostanite pri svom stavu. Samo se nemoj poslije čudiii kako ste završili tako.

Kakve veze kolika je. Takve su granice i šta sad, nećemo u 21. vijeku crtati nove.

I dokad ćete vi iz RH nama docirati kako da uređujemo našu zemlju a vi ste se tako elegantno i efikasno riješili svog remetilačkog faktora. Malo licemjerno, zar ne.


Koju vasu zemlju molio bih? Ako moze odgovori. Jer ta "vasa" zemlja koju ti zamisljas jednostavno ne postoji. Ne postoji vasa ekskluzivna "Bosna".


Ovdje je stvarno na djelu jedno kolektivno nijekanje stvarnosti.

Kolektivna zabluda utemeljena na netocnim pretpostavkama koje glase:

- Hrvatska Hrvatima
- Srbija Srbima
- Bosna Muslimanima/Bosnjacima

Odnosno: "Vama Srbija i Hrvatska a nama Bosna."

Odmah u startu izvrtanje stvarnosti.


Ne da mi se sada tebi posebno odgovarati pa cu postati odgovor Larsu s druge teme. I on je polazio od te trece lazne pretpostavke. Procitaj, ista je stvar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić vs Schmidt, akcija "Deblokada Sarajeva"
PostPostano: 07 ruj 2021, 11:33 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 21:56
Postovi: 1137
Evo, potpuno ista stvar s Larsom.

dalate2020 je napisao/la:
Lars Dietrich je napisao/la:
Ova Milanovićeva izjava bi bila OK i svrsishodna da postoji tzv. RSK na teritoriju Hrvatske u kapacitetu tzv. RS u BiH.
Ne čini drugome, što ne želiš da se tebi čini, i ne očekuj od drugog da prihvati ono što ti sam nisi bio spreman prihvatiti.

Ovako sve zvuči kao licemjerni labuđi pjev i samo može loše završiti za dugoročni interes RH i BH Hrvata katolika u BiH.
(...)



I tko je taj "drugi" u ovoj konstrukciji?

Ovako ti to zamisljas:

- Hrvatska je hrvatska
- Srbija je srpska
- Bosna je bosnjacka

I onda u tvojoj konstrukciji predsjednik Hrvatske toj bosnjackoj Bosni cini nesto sto ne bi prihvatio da npr. Srbi cine hrvatskoj Hrvatskoj.

U stvarnosti Hrvatska je hrvatska, Srbija je srpska, BiH je bosnjacko-srpsko-hrvatska. To je njena realnost i jedini moguci oblik postojanja. Takva postoji u stvarnosti, takva postoji u ustavu i takva je BILA moguca.

U toj tvojoj imaginarnoj bosnjackoj Bosni, koja je u svakom smislu negacija ove realne multinacionalne BiH, Hrvati i Srbi ni ne traze nista, samo ima jedan problem - ona nigdje ne postoji.

BiH je i hrvatska drzava i srpska i bosnjacka. I tu su Hrvati principijelni. Hrvati u SVOJOJ drzavi BiH, koja je visenacionalna drzava, pristaju da i druga dva naroda imaju politicka prava kao i oni. Da svaki bude 1 od 3.

Hrvati u svojoj ekskluzivnoj drzavi Hrvatskoj NARAVNO da ne pristaju.

Sad tebe sve vuce da kazes "E ne pristaju ni Bosnjaci u Bosni."

Ali BiH NIJE ekskluzivna bosnjacka drzava.


Kao da Josip, Jusuf i Jovan imaju zajednicku nekretninu. Pored toga Josip i Jovan imaju i po jednu vlastitu nekretninu. I onda jednoga dana kaze Jusuf: "Ha, oni imaju svoje vlastite nekretnine a ja nemam. Sad cu ja sebi ovu prisvojiti. I krene Jusuf olajavati gdje god stigne i silom izbacivati Josipa i Jovana iz NJIHOVE nekretnine."

I onda se cudi kad Josip i Jovan dovedu veliku bracu da ga natamburaju?

Pa gdje to ima??


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić vs Schmidt, akcija "Deblokada Sarajeva"
PostPostano: 07 ruj 2021, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1277
dalate2020 je napisao/la:
Kolektivna zabluda utemeljena na netocnim pretpostavkama koje glase:

- Hrvatska Hrvatima
- Srbija Srbima
- Bosna Muslimanima/Bosnjacima

Odnosno: "Vama Srbija i Hrvatska a nama Bosna."

Odmah u startu izvrtanje stvarnosti.


Zapravo je to prilicno dobra pretpostavka. Samo sto neki stavljaju jednakost izmedju
- Hrvatska = Republika Hrvatska, u danasnjim granicama)
- Srbija = Republika Srbija, u danasnjim granicama)
- Bosna = Bosna i Hercegovina, u danasnjim granicama

Bit ce zanimljivo kad se jednog dana probude i uvide svoju zabludu :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komšić vs Schmidt, akcija "Deblokada Sarajeva"
PostPostano: 11 vel 2022, 13:23 
Offline

Pridružen/a: 22 tra 2021, 09:15
Postovi: 665
saskia je napisao/la:
Riquelme je napisao/la:
Mi necemo BiH za nas milion u smislu teritorije. Hocemo BiH gdje cemo mi bit sefovi i begovi a Srbi i Hrvati nasi kmetovi. Znaci sta ce nam posjed bez kmetova?


Muslimanska šizofrenija, drži Hosovca katolika na avataru, spominje zajedničke hrvatsko-muslimanske akcija protiv Srba, a već u idućem postu priča o šerijatu i Hrvatima kao kmetovima. Sreća ne prođe priča o muslimansko-hrvatskom bratstvu 90ih...

Kad se Hrvatska oslobodi orjunaša takvi ko ti ve prvi na kolac. Jebi ti taj sa slike mater u pičku


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Bošnjak..007 i 223 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO