HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 00:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Citat:
U sezoni „kiselih krastavaca“ kada novinari muku muče s pronalaženjem vijesti, predsjednik HSP-a Zvonko Jurišić krenuo je u svojevrsnu političko-medijsku ofenzivu formirajući pravaško-narodnjačko-republikansku koaliciju.

Za sada su se pod Jurišićevim kišobranom, osim HSP-a, skrasili Hrvatska narodna zajednica predsjednika Miljenka Brkića i Hrvatsko zajedništvo Herceg-Bosne Petra Milića.

Iako na prvi pogled ne izgleda tako kombinacija Jurišić-Brkić-Milić dobro je posložena. Prvi je istinski stranački lider i među biračima prepoznatljiva politička figura. Osim što je idejni začetnik koalicije, Jurišić je njezina najjača integracijska karika.

Osim toga njegovi pravaši imaju i najjaču stranačku bazu i podružnice.

Drugi član koalicije je Miljenko Brkić i HNZ. Slove za elitističku stranku intelektualaca. HNZ nema razvijenu stranačku infrastrukturu, no sveučilišni profesor dr. Miljenko Brkić svojim intelektualnim kapacitetom daje jednu drugu dimenziju, pa i urbani štih novoformiranoj koaliciji.

Riječ je o političaru koji se počesto ponašao kao intelektualac među masom primitivaca i kriminalaca koji su preplavili bh. političku scenu. Svojim dugogodišnjim političkim iskustvom, ali i „sijedom“ glavom može itekako biti od pomoći koaliciji..

Treći član koalicije je sveprisutni Petar Milić, utemeljitelj Hrvatskoga zajedništva Herceg-Bosne. Samim naziv stranke, koja se nekada zvala Hrvatski demokršćani, daje naslutiti da je riječ o gorljivom zagovorniku utemeljenja Hrvatske Republike u Bosni i Hercegovini.

Oštar na jeziku, ne libi se u federalnom parlamentu bošnjačkim političarima „skresati“ u lice i upozoriti ih da vode agresivnu i unitarističku politiku, dakle upravo ono što HDZ-ovi zastupnici ne smiju ili ne žele uraditi.
Milić je istinski narodni tribun koji ne dobiva zavidan broj glasova na izborima, ali koji u kombinaciji s Jurišićem i Brkićem, te beskompromisnim zalaganjem za republiku može donijeti dio biračkoga kolača.

Pravaško-nardonjačko-republikanska koalicija za sada dobiva svoje prve konture. Čak ni naziv nije dobila, no već sada se može kazati da je riječ o ozbiljnom političkom projektu koji će donijeti svježinu na hrvatskoj stranačkoj sceni u BiH. Osim toga špekulira se da bi Jurišićevoj koaliciji mogla pristupiti oslabjela HDZ- 1990., to jeste oni kadrovi koji ne prijeđu u HDZ BiH, te HSS. Seljaci bi za koaliciju bili posebno bitni s obzirom na svoj utjecaj na Hrvate Bosne.

U tom slučaju Jurišić bi okupio svojevrsnu svehrvatsku koaliciju. Nasuprot svehrvatske koalicije našla bi se samo jedna stranka - Čovićev HDZ BiH..

Listopadski izbori bi tako donijeli istinski demokratski test između svega dvije političke snage. Sudar zanimljiviji od onoga kojega smo vidjeli na prošlim općim izborima između dva HDZ-a.

No za razliku od HDZ-ovog kozmetičkog dvoboja, ovaj put bi to bio sudar dva posve različita koncepta i pristupa politici. Jednoga kojega zastupa Dragan Čović i drugoga kojega zastupa Zvonko Jurišić.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 svi 2009, 10:46
Postovi: 181
Lokacija: Texas-Mostar-Široki-Vietnam
Ma daj čovječe :rigam :001_9898

_________________
Mr. T pities the fool. Chuck Norris rips the fool's head of.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
ChuckNorris je napisao/la:
Ma daj čovječe :rigam :001_9898


Možda sam se ipak zaletio jer sam tek kasnije pročitao Jurišićev intervju BeHa Danima....Bože moj koja je ono budala, krmak glupi zatucani, jebo ga HSP i Paragitis :smajl006

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
A tko nas je do sada vodio , ne može biti gori...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:29 
Offline

Pridružen/a: 05 lip 2009, 16:25
Postovi: 1055
Hebene alternative :zubati

Osuđuje Tuđmanovu politiku herceg bosne, za savez s muslimanima protiv RSa i cjelovitu BiH.

Nakon svega on opet savez s Bošnjama i cjelovitu BiH.

Idiot.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
epikur27 je napisao/la:
Hebene alternative :zubati

Osuđuje Tuđmanovu politiku herceg bosne, za savez s muslimanima protiv RSa i cjelovitu BiH.

Nakon svega on opet savez s Bošnjama i cjelovitu BiH.

Idiot.


A u koaliciji sa strankom koja se navodno bori za Herceg Bosnu. Jebo lud zbunjenog :neznam

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 05 lip 2009, 16:25
Postovi: 1055
RajvoSa je napisao/la:
epikur27 je napisao/la:
Hebene alternative :zubati

Osuđuje Tuđmanovu politiku herceg bosne, za savez s muslimanima protiv RSa i cjelovitu BiH.

Nakon svega on opet savez s Bošnjama i cjelovitu BiH.

Idiot.


A u koaliciji sa strankom koja se navodno bori za Herceg Bosnu. Jebo lud zbunjenog :neznam


To u BiH,mislim stranke sve je to kurčeva sviranija, isto kao i RH prema tom pitanju.

Mensčini da je BiH geopolitički prepuštena Srbima i Bošnjacima, što će se vidjeti u finalima ovog procesa, kad svatko od njih uzme svoje.
Nadam se da griješim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
epikur27 je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

A u koaliciji sa strankom koja se navodno bori za Herceg Bosnu. Jebo lud zbunjenog :neznam


To u BiH,mislim stranke sve je to kurčeva sviranija, isto kao i RH prema tom pitanju.

Mensčini da je BiH geopolitički prepuštena Srbima i Bošnjacima, što će se vidjeti u finalima ovog procesa, kad svatko od njih uzme svoje.
Nadam se da griješim.


Nemoj samo kuknjave molim te, to mi od svega najviše ide na živce, ta tvrdnja nema uporište u stvarnosti. Demografsko-multietnićka politika Bošnji je doživjela krah, dobro jutro Bošnjakistanu unutar trokuta SA-ZE-TZ. :palacgore2

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Sa ovakvom plejadom neslani i bezmudi šupaka kao što su ovi "naši" političari, slabe su šanse da se entitet dobije njihovim političkim angažmanom, jer će oni kao i uvijek biti samo nečije marionete i na sreću pa se njih nikada nije i niti će pitati šta.

Neriješeno hrvatsko nacionalno pitanje u BiH će toliko iscrpiti Federaciju da će muslimanski političari na kraju sami zaključiti da optimizacija administracije u FBiH znači redukciju županija, tj. hrvatski entitet, a tek nakon toga će u HB doći prava alternativa HDZ-u, tipujem čak i na neki SDP HB, jer su hatezeovci i slični dopizdili narodu...uostalom ko ne voli promijene...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
bumbar92 je napisao/la:
Sa ovakvom plejadom neslani i bezmudi šupaka kao što su ovi "naši" političari, slabe su šanse da se entitet dobije njihovim političkim angažmanom, jer će oni kao i uvijek biti samo nečije marionete i na sreću pa se njih nikada nije i niti će pitati šta.

Neriješeno hrvatsko nacionalno pitanje u BiH će toliko iscrpiti Federaciju da će muslimanski političari na kraju sami zaključiti da optimizacija administracije u FBiH znači redukciju županija, tj. hrvatski entitet, a tek nakon toga će u HB doći prava alternativa HDZ-u, tipujem čak i na neki SDP HB, jer su hatezeovci i slični dopizdili narodu...uostalom ko ne voli promijene...


Pazi da Muslimani ne predlože vrlo radikalno "olakšanje" administrativnog tereta. Što će nam kantoni? Što će nam izbori, parlamenti, domovi naroda? Dovoljan je jedan ajatollah Cerić (ili netko drugi koga pošalje Prorok) to rule them all.. :osama

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
RajvoSa je napisao/la:
Pazi da Muslimani ne predlože vrlo radikalno "olakšanje" administrativnog tereta. Što će nam kantoni? Što će nam izbori, parlamenti, domovi naroda? Dovoljan je jedan ajatollah Cerić (ili netko drugi koga pošalje Prorok) to rule them all.. :osama


BiH do Pekinga?!?!? :zubati

Ne pita se samo njih, ako se krene sa takvim prijedlozima Bošnjaci su svjesni kako će se to završiti, a svijetla budućnost za BiH neće biti sigurno...

Taj scenarij Cerić možda i priželjkuje jer on sniva "šerijet-bošnjakistan", koliki-toliki, ali nema tu sloge ni oko čega kod Bošnjaka, pa ni oko toga...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Činjenica je da mi nemamo neke alternative iz prostog razloga - sve resurse su poklopili HDZ-ovci.U svim sferama života.Finansijski su najjači i normalno da diktiraju gdje god mogu.Ostali mogu samo "lajati".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
bumbar92 je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Pazi da Muslimani ne predlože vrlo radikalno "olakšanje" administrativnog tereta. Što će nam kantoni? Što će nam izbori, parlamenti, domovi naroda? Dovoljan je jedan ajatollah Cerić (ili netko drugi koga pošalje Prorok) to rule them all.. :osama


BiH do Pekinga?!?!? :zubati

Ne pita se samo njih, ako se krene sa takvim prijedlozima Bošnjaci su svjesni kako će se to završiti, a svijetla budućnost za BiH neće biti sigurno...

Taj scenarij Cerić možda i priželjkuje jer on sniva "šerijet-bošnjakistan", koliki-toliki, ali nema tu sloge ni oko čega kod Bošnjaka, pa ni oko toga...


Vidjet ćemo, no ipak si točno odredio najlakši put do trećeg entiteta...ujedinjenje kantona. To ne bi ni zahtijevalo velike mirovne konferencije i čuda, to je vrlo laka administrativna odluka unutar Federacije. No da ne odemo u offtopic.

Ontopic - baš je Jurišić pustio probni balon, prijedlog o ujedinjenju HBŽ i ZHŽ za sada, no SDA je i to dočekala na nož, usprkos krizi, bankrotu Federacije i sl.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
RajvoSa je napisao/la:
epikur27 je napisao/la:

To u BiH,mislim stranke sve je to kurčeva sviranija, isto kao i RH prema tom pitanju.

Mensčini da je BiH geopolitički prepuštena Srbima i Bošnjacima, što će se vidjeti u finalima ovog procesa, kad svatko od njih uzme svoje.
Nadam se da griješim.


Nemoj samo kuknjave molim te, to mi od svega najviše ide na živce, ta tvrdnja nema uporište u stvarnosti. Demografsko-multietnićka politika Bošnji je doživjela krah, dobro jutro Bošnjakistanu unutar trokuta SA-ZE-TZ. :palacgore2


Zaboravio si spomenuti trokut kroz Hercegovinu do Stoca (znaš ono Sarajevo-Konjic-Jablanica-Mostar-Stolac) :neznam
Zatim si zaboravio Bosansku Krajinu i Atifa Dudakovića :tank
:aleale :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Sultan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Nemoj samo kuknjave molim te, to mi od svega najviše ide na živce, ta tvrdnja nema uporište u stvarnosti. Demografsko-multietnićka politika Bošnji je doživjela krah, dobro jutro Bošnjakistanu unutar trokuta SA-ZE-TZ. :palacgore2


Zaboravio si spomenuti trokut do Stoca (znaš ono Sarajevo-Konjic-Jablanica-Mostar-Stolac) :neznam


Žali se centrali SDA, oni su dugoročno otpisali sve južno od Prozora, tako bješe u ratu a tako i sada...pa nije se onaj tvoj AID-ovac Pizdar nakostriješio ko horoz par puta kada se nešto pročulo o Prudskom sporazumu. :zivili

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
SDA će sve dočekati na nož , pa da se svi mi Hrvati naguzimo , tada će reći ok , može.
Sprega biznisa i politike određuje dnevnopolitičke motive skoro pa svih političara.Davno smo mogli riješiti HRHB da nam nisu političari potkupljivi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Mar-kan je napisao/la:
SDA će sve dočekati na nož , pa da se svi mi Hrvati naguzimo , tada će reći ok , može.
Sprega biznisa i politike određuje dnevnopolitičke motive skoro pa svih političara.Davno smo mogli riješiti HRHB da nam nisu političari potkupljivi.


Da, da... Imali bi vi danas hz-hb da vam nije bilo Tuđmana. On je lično potpisao ukidanje dotične :hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
RajvoSa je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Zaboravio si spomenuti trokut do Stoca (znaš ono Sarajevo-Konjic-Jablanica-Mostar-Stolac) :neznam


Žali se centrali SDA, oni su dugoročno otpisali sve južno od Prozora, tako bješe u ratu a tako i sada...pa nije se onaj tvoj AID-ovac Pizdar nakostriješio ko horoz par puta kada se nešto pročulo o Prudskom sporazumu. :zivili


Možda ONI jesu, ali MI nismo :thumbup


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Sultan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Žali se centrali SDA, oni su dugoročno otpisali sve južno od Prozora, tako bješe u ratu a tako i sada...pa nije se onaj tvoj AID-ovac Pizdar nakostriješio ko horoz par puta kada se nešto pročulo o Prudskom sporazumu. :zivili


Možda ONI jesu, ali MI nismo :thumbup


Vidjet ćemo koliko će te dugo izdržati - prkos i inat neće napunit gladna crijevca, a dotacije od ovih na socijali u Sverige i Norge neće trajat unedogled :neznam

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
RajvoSa je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Možda ONI jesu, ali MI nismo :thumbup


Vidjet ćemo koliko će te dugo izdržati - prkos i inat neće napunit gladna crijevca, a dotacije od ovih na socijali u Sverige i Norge neće trajat unedogled :neznam


E šta ćeš.
Onda nam ne preostaje ništa drugo nego da opet ratujemo pa će biti opet dijaspore i love :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Sultan je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
SDA će sve dočekati na nož , pa da se svi mi Hrvati naguzimo , tada će reći ok , može.
Sprega biznisa i politike određuje dnevnopolitičke motive skoro pa svih političara.Davno smo mogli riješiti HRHB da nam nisu političari potkupljivi.


Da, da... Imali bi vi danas hz-hb da vam nije bilo Tuđmana. On je lično potpisao ukidanje dotične :hrvatinic


Nama treba HRHB , ne HZHB :ujko Vidiš , i sam si zaključio da su Hrvati osnovali pa ukinuli HRHB , kao što će opet , i da to nema veze sa vama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Mar-kan je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Da, da... Imali bi vi danas hz-hb da vam nije bilo Tuđmana. On je lično potpisao ukidanje dotične :hrvatinic


Nama treba HRHB , ne HZHB :ujko Vidiš , i sam si zaključio da su Hrvati osnovali pa ukinuli HRHB , kao što će opet , i da to nema veze sa vama.


I šta će opet???
Osnovati pa ukinuti??? :whistling


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Sultan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Vidjet ćemo koliko će te dugo izdržati - prkos i inat neće napunit gladna crijevca, a dotacije od ovih na socijali u Sverige i Norge neće trajat unedogled :neznam


E šta ćeš.
Onda nam ne preostaje ništa drugo nego da opet ratujemo pa će biti opet dijaspore i love :neznam


Zar Muslimani ne ratuju za Alaha , a ne za lovu ,ccc? Irak ti je bliže od Afganistana , doduše bolje se plaća u Iraku...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Sultan je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Nama treba HRHB , ne HZHB :ujko Vidiš , i sam si zaključio da su Hrvati osnovali pa ukinuli HRHB , kao što će opet , i da to nema veze sa vama.


I šta će opet???
Osnovati pa ukinuti??? :whistling


Jok , osnovat pa pripojiti... :hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konačno alternativa HDZ-u?
PostPostano: 17 kol 2009, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ja osobno u Jurišiću ne vidim alternativu. U mojoj županiji je na vlasti i apsolutno ništa nije radio. Uzimao provizije i promjenuo kadrove.

Ja ne znam značajniju odluku u županiji u prethodne tri godine. Ja ne znam uopće, što je on radio. :neznam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 255 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO