HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 12:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2047 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 82  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 09:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Ne vidim čemu žurba. Najradije ni bih ništa od ponuđenog. :zubati


Jako, jako teško. Bojim se da s ovim virusom ti jedno ne gine.

Virus je dosta zarazan, i mislim da ispod 85% prokuženosti (što prirodne, što cijepivom) neće stati.

E sad, možda ti se baš posreći ako se zatvoriš još 6 mjeseci u podrum i zoveš konzum klik dok se stvori kolektivni imunitet, a da ti ostaneš u tih 15%.

Inače, svima nam ne gine ili korona ili se cijepi.

Jutros sam čitao američku studiju, koja očekuje lapo lapo, 30-40% prokuženosti prirodno i još toliko cijepivom, i prestanak epidemije do svibnja.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 09:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
U podrumu slabi imunitet. Ovo tipkam iz kavane, pa ću u Konzum, pa lijepi dan subota, idemo obiteljski malo u prirodu ispružiti noge, pa neki masni ručak. Što bi čovjek uopće htio više. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
divizija je napisao/la:
Nikakav kolapsa zdravstva se nije desio nigdje, iako ima područja koja NIKAKVE mjere nisu uvodile. Nije kolabriralo u Švicarskoj, Švedskoj, Brazilu, Bjelorusiji, nigdje.


Kako nije, u Švedskoj su morali birati koga će stavljati na respiratore i odbijali starce. Šta je to nego kolaps. Oni su takva uškopljena nacija koja je mirno to prihvatila, kod nas bi rodbina vješala doktore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 10:43 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
useless je napisao/la:
Kako nije, u Švedskoj su morali birati koga će stavljati na respiratore i odbijali starce. Šta je to nego kolaps. Oni su takva uškopljena nacija koja je mirno to prihvatila, kod nas bi rodbina vješala doktore.


To je opet propagandna glupost. Pušite propaganu leftardsko komunjarskih medija koji vam uvode komunizam uz vašu podršku.

Ljude iznad nekih godina se NE STAVLJA na respirator jer je stopa preživljavnaja 0 i jer je rizik od dobivanja sekundarne infekcije ogroman (što opet jamči smrt). Kad si prošao neke godine, respirator je hospicij, ako si za repirator, već si umro. To sad već znaju pa samo daju kortikosteroide u nadi da ćeš prodisat.

Uostaom odi na worldometer pa vidi smrtnost u Švedskoj i vidjet ćeš da su daleko od najgorih.

To što su naši ljud histerični nije dokaz raspada negdje drugdje. Mi smo tako prije koju godinu svi pošizili jer HZZO nije htio platit lječenje bolesnoj djevojčici u SADu, jer su dali prognozu da je smrt neizbježna, pa skupljali lovu po koncertima, pa mala otišla tamo i umrla.

Svi napadali zli i bešćutni HZZO. Jer su histerični.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 10:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
U Švedskoj nestalo kreveta za intezivnu njegu.
Njemačka primala dio bolesnika iz Francuske.
Tko će primati bolesnike kad se popune kapaciteti u Mostaru?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 10:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
divizija je napisao/la:

Jutros sam čitao američku studiju, koja očekuje lapo lapo, 30-40% prokuženosti prirodno i još toliko cijepivom, i prestanak epidemije do svibnja.


Eto vidiš. I oni misle što i ja - da će do svibnja prokuženost prirodnim putem iznositi 30-40%. S obzirom da su najteži mjeseci pred nama to znači da je sada prokuženo (jbt, ovo je nova riječ u našem forumskom riječniku) manje od pola tih 30-40%. A što se poklapa sa mojom procjenom od nekih 15%-ak do sada sada prokuženih. Ta studija se dobro slaže sa stanjem u BiH a vjerojatno i u HR.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 10:52 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Pa i u Zagrebu su poceli dovoditi bolesne u Arenu i to uz ovakve mjere. Zamislimo samo scenarij gdje se ne daju nikakvi izvjestaji, ne stvara "propaganda", nikoga se ne sili da nosi masku, sve otvoreno. Popunjenost kreveta je egzaktna brojka crno na bijelo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 10:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
zec je napisao/la:
Meni nije bilo ništa, treći dan sam čak otišao trčati jer mi se nije dalo ležati i sjediti više, baš mi je trebalo malo aktivnosti. ALI, pretrčao sam možda malo preko 1 km i odjednom me spojilo, samo sam stavio ruke na koljena i ne mogu ni naprijed ni nazad. Sjeo sam na zidić i zapalio 2 cigare i onda se dogegao do stana. Otišao u tuš, bacio se na krevet, zagrlio dragu i probudio se nakon 15 sati spavanja. :zubati
Taj dan i sljedeći sam se baš čudno osjećao, nije me ništa bolilo, samo neka malaksalost i onda je prošlo.


Imao sam i ja slično iskustvo koncem listopada, početkom studenog. Kao neka teža prehlada, temperatura... Kad mi se nakon nekoliko dana učinilo da sam OK odlučio sam malo džogirati i nakon veoma kratkog vremena sam osjetio da ne mogu pomicati noge, nešto kao trčanje kroz živo blato (nikad u životu nisam to doživio). Tjednima nisam bio aktivan osim laganih šetnji.
A znači to je korona bila ? OK :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58904
Lokacija: DAZP HQ
Bobovac: čekaj malo, ako je korona u Kini krenula u prosincu, a ja ju prebolio u studenom, da ju nisam pokupio kad sam ono susjedu zatekao samu...

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 12:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
daramo je napisao/la:
U Švedskoj nestalo kreveta za intezivnu njegu.
Njemačka primala dio bolesnika iz Francuske.
Tko će primati bolesnike kad se popune kapaciteti u Mostaru?

Ne znam u MO, ali vjerovatno je trend isti kao i u HBŽ, gdje se broj zaraženih i hospitalizirani pacijenata smanjuje. Prema riječima Dijane Mamić ravnateljice epidemiološkog zavoda hbž, prije dva dana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
zec je napisao/la:
Evo da podijelim svoje iskustvo.
Prijatelj zarazio mene, ja curu.
Cura je imala blago povišenu temperaturu, ništa strašno, ali je imala osjećaj kao da joj kosti propadaju, konstantno neka bol srednjeg intenziteta u cijelom tijelu. Baš je bila nikakva, ali hvala Bogu nakon 3-4 dana je popustilo i sljedeći tjedan je bilo sve kao i prije.
Meni nije bilo ništa, treći dan sam čak otišao trčati jer mi se nije dalo ležati i sjediti više, baš mi je trebalo malo aktivnosti. ALI, pretrčao sam možda malo preko 1 km i odjednom me spojilo, samo sam stavio ruke na koljena i ne mogu ni naprijed ni nazad. Sjeo sam na zidić i zapalio 2 cigare i onda se dogegao do stana. Otišao u tuš, bacio se na krevet, zagrlio dragu i probudio se nakon 15 sati spavanja. :zubati
Taj dan i sljedeći sam se baš čudno osjećao, nije me ništa bolilo, samo neka malaksalost i onda je prošlo.
Ali eto, imajte na umu da smo cura i ja u prvoj polovici 20ih(mada sam ja blizu druge) pa smo opet pošteno osjetili koronu(barem ona). Ne treba se zezati s tim mada nisam za totalni LD, ali treba paziti koliko se može.


Kak ste zajebani.
Ja se jedva popnem nekoliko katova poslije svake gripe.

Nema obrane od Corona. Imali ste gripu.
Fantaziranje da se vaše tijelo obranilo od Corona je kao da tvrdiš da je Coroni dosadio život pa napravila samoubojstvo ili kao da nagađanjem password od 10 puta možeš provaliti Twitter account. Tolika je šansa da tijelo pogodi šta ga napalo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 13:17 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Bobovac je napisao/la:
Eto vidiš. I oni misle što i ja - da će do svibnja prokuženost prirodnim putem iznositi 30-40%. S obzirom da su najteži mjeseci pred nama to znači da je sada prokuženo (jbt, ovo je nova riječ u našem forumskom riječniku) manje od pola tih 30-40%. A što se poklapa sa mojom procjenom od nekih 15%-ak do sada sada prokuženih. Ta studija se dobro slaže sa stanjem u BiH a vjerojatno i u HR.


Ko kaže da su najgori pred nama? Evo i BIH, a čini se i HR su na vrhuncu po broju umrlih, tj, BIH ga je prošla.

To što je zima pred nama ne znači da nismo prošli vrhunac, jer je ovaj virus zarazniji i počeo je već u ranu jesen novi val. Tako je i svinjska grupa završila usred sijećnja.

Po broju registriranih slučajeva "najpogođenija" zemlja u Europi je Andora, vrhunac slučajeva im je bio 27. 10., odonda im opada i
dnevni prosjek zaraženih i
smrtnost detektiranih i
broj umrlih u odnosu na stanovništvo (U 10. mjesecu su imali 7 puta više umrlih nego u studenom.)

Koliko je detektirano zaraženih u Andori do sada? NI 10% stanovništva uz smrtnost od 1.2% detektiranih, što je vrlo niska smrtnost jer jako puno testiraju, znači ne promiče im više nego drugima, samo manje.

Naravno da je razlog prokuženost, a ne nikave smješne "mjere". zima je tamo ultra trenutno.

https://www.worldometers.info/coronavir ... y/andorra/
https://www.timeanddate.com/weather/@3041563/ext

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 13:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Ne znam u MO, ali vjerovatno je trend isti kao i u HBŽ, gdje se broj zaraženih i hospitalizirani pacijenata smanjuje. Prema riječima Dijane Mamić ravnateljice epidemiološkog zavoda hbž, prije dva dana.


To je logično jer u BIH već dva tjedna lagano pada sedmodnevna smrtnost.

U Hrvatskoj stagnira. Slučajevi stagniraju ako se korigira povećanje testiranja već dva tjedna. Digli smo s 9 na 12 tisuća dnevno testove.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
divizija je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Ne znam u MO, ali vjerovatno je trend isti kao i u HBŽ, gdje se broj zaraženih i hospitalizirani pacijenata smanjuje. Prema riječima Dijane Mamić ravnateljice epidemiološkog zavoda hbž, prije dva dana.


To je logično jer u BIH već dva tjedna lagano pada sedmodnevna smrtnost.

U Hrvatskoj stagnira. Slučajevi stagniraju ako se korigira povećanje testiranja već dva tjedna. Digli smo s 9 na 12 tisuća dnevno testove.


A zašto si bio protiv lockdown ? Vidiš da pomaže.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2506
Lokacija: United States Of Balkan
dudu je napisao/la:
Bobovac: čekaj malo, ako je korona u Kini krenula u prosincu, a ja ju prebolio u studenom, da ju nisam pokupio kad sam ono susjedu zatekao samu...


Aha, hau jes no. Nekidan pisalo da je kružila po Italiji još u rujnu 2019.

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 12 pro 2020, 23:40 
Offline

Pridružen/a: 01 svi 2020, 11:28
Postovi: 27
BBC je napisao/la:
Jel istina da je nemoguće izolirati corona virus za laboratorijsko testiranje ? Mislim vam tijela da ostanu dugo i nastavi se razmnožavati.
Čitao sam kako se neki zaletili i hvalili ali neki kažu da jednostavno lažu i da to nikome nije uspjelo. Bilo mi malo čudno da su Mađari uspjeli prvi to uraditi. Poslije ništa, samo šutnja.


Ja sam citao rezultate studije iz Heinsberga (prvo zariste u DE) koje je radio jedan njemacki virolog. On je rekao da nisu uspjeli "oziviti" uzorke virusa koje su uzeli u kucama zarazenih u laboratoriju.
Zbog toga od pocetka ne koristim onaj misomor koji stavljaju na ulaz trgovina i lokala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 13 pro 2020, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
useless je napisao/la:
divizija je napisao/la:
Nikakav kolapsa zdravstva se nije desio nigdje, iako ima područja koja NIKAKVE mjere nisu uvodile. Nije kolabriralo u Švicarskoj, Švedskoj, Brazilu, Bjelorusiji, nigdje.


Kako nije, u Švedskoj su morali birati koga će stavljati na respiratore i odbijali starce. Šta je to nego kolaps. Oni su takva uškopljena nacija koja je mirno to prihvatila, kod nas bi rodbina vješala doktore.

To nije kolaps sustava vec svaki sustav ima ogranicenja. Preopterecenost nije kolaps. Ideja da bi u nas rodbina poludila je glupost teza... vidia san toliko slucajeva di su starci pa i mladi izgubili zdravlje ili zivot od doktorskog nemara i gresaka pa nikom nista.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 21 pro 2020, 15:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
BiH ušla među TOP 5 po broju umrlih od korone u svijetu.


Ako izuzmemo San Marino top lista je sljedeća ( po umrlim na milijun stanovnika)

1. Belgija - 1604
2. Slovenija - 1144 (opa!)
3. Italija - 1139
4. BiH - 1133
5. Peru - 1118

S obzirom na tijesne brojke i snažan proboj prema čelu ljestvice zadnjih dana te relativno zaostajanje prve tri zemlje, možemo očekivati da će za par dana Bosna i Hercegovina, Posnosna, Svoja... dogurati bar do drugog mjesta. Belgija je ipak (za sada) nedostižna.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 21 pro 2020, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Bobovac je napisao/la:
BiH ušla među TOP 5 po broju umrlih od korone u svijetu.


Ako izuzmemo San Marino top lista je sljedeća ( po umrlim na milijun stanovnika)

1. Belgija - 1604
2. Slovenija - 1144 (opa!)
3. Italija - 1139
4. BiH - 1133
5. Peru - 1118

S obzirom na tijesne brojke i snažan proboj prema čelu ljestvice zadnjih dana te relativno zaostajanje prve tri zemlje, možemo očekivati da će za par dana Bosna i Hercegovina, Posnosna, Svoja... dogurati bar do drugog mjesta. Belgija je ipak (za sada) nedostižna.
Osim za mali San Marino koji je ipak premali za neki uzorak.

Tijesna borba za drugo mjesto po stopi smrtnosti. Ja tipujem na Italiju u odnosu na BiH, jer su Talijani manje prokuženi i stariji odnosno manje izdržljiviji od stanovnika Dinarida.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 21 pro 2020, 16:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
19 preminulih u SKB Mostar za vikend, nikad više.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 21 pro 2020, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
Citat:
Državljani BiH, sa mjestom prebivališta u entitetu Republika Srpska, od danas mogu ući u Srbiju bez PCR testa, ali uz obaveznu 10-dnevnu izolaciju. Ostali državljani BiH moraju pokazati negativan PCR test na granici

:zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 21 pro 2020, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
Alija, Alija. :yes

Citat:
U praksi to će značiti da stanovnik Sarajeva, koji naprimjer živi u naselju Dobrinja u Federaciji BiH, na međuentitetskoj liniji, da bi ušao u Srbiju je obavezan uraditi PCR test i pokazati ga na granici sa Srbijom, dok stanovnik Istočnog Sarajeva nekoliko desetina metara udaljenoj od Dobrinje, ne mora ponijet PCR test ako krene ka istoku.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 21 pro 2020, 22:03 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Bobovac je napisao/la:
BiH ušla među TOP 5 po broju umrlih od korone u svijetu.


Ako izuzmemo San Marino top lista je sljedeća ( po umrlim na milijun stanovnika)

1. Belgija - 1604
2. Slovenija - 1144 (opa!)
3. Italija - 1139
4. BiH - 1133
5. Peru - 1118

S obzirom na tijesne brojke i snažan proboj prema čelu ljestvice zadnjih dana te relativno zaostajanje prve tri zemlje, možemo očekivati da će za par dana Bosna i Hercegovina, Posnosna, Svoja... dogurati bar do drugog mjesta. Belgija je ipak (za sada) nedostižna.


Zanimljivo je da ove zemlje imaju prilično različite pristupe epidemiji, a da prve tri na listi primjenjuju jako stroge mjere.

Virus to očito ne interesira.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 22 pro 2020, 13:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30491
U Bosni i Hercegovini 674 novozaraženih koronavirusom, preminulo 85 osoba.

Mislim da je ovo dnevni rekord broja preminulih. Toliko o tome da smo prošli vrhunac.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus u BiH
PostPostano: 22 pro 2020, 13:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24674
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ipak, broj novozaraženih se smanjuje. Valjda manje testiraju.

Vidjećemo za 15 dana kada dođu na red za umiranje oni koji se danas inficiraju.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2047 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 82  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 500 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO