HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 14:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 264
Evo u hrvatskoj ispadaš ako si ljevičar da si neprijatelj hrvatske :-ucelo :-rigam Pa jel to tako,jesu li samo desničari bili u Hv-U.Naravno da nisu ali ispada suprotno,ko zna da su znali možda nebi ni išli u rat :-kava Dalje SKH brani interese hrvatske u jugoslaviji,možda potiho ali brani,stipe šuvar se otvoreno suprostavlja miloševiću ali ga izdajica račan sustavno sabotira i na kraju pobjeđuje.Partizani imaju brigadu braća radić ui stjepan radić i formiraju hrvatsku federalnu jedinicu.Stjepan Radić je ljevičar i simapatizira komuniste,barem kao neprijatelja svog neprijatelja.Otac domovine Ante Starčević je liberal i pristalca francuske revolucije a ne ekstremni desničar kako ga danas oće predočit :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5879
Viper gts je napisao/la:
Evo u hrvatskoj ispadaš ako si ljevičar da si neprijatelj hrvatske :-ucelo :-rigam Pa jel to tako,jesu li samo desničari bili u Hv-U.Naravno da nisu ali ispada suprotno,ko zna da su znali možda nebi ni išli u rat :-kava Dalje SKH brani interese hrvatske u jugoslaviji,možda potiho ali brani,stipe šuvar se otvoreno suprostavlja miloševiću ali ga izdajica račan sustavno sabotira i na kraju pobjeđuje.Partizani imaju brigadu braća radić ui stjepan radić i formiraju hrvatsku federalnu jedinicu.Stjepan Radić je ljevičar i simapatizira komuniste,barem kao neprijatelja svog neprijatelja.Otac domovine Ante Starčević je liberal i pristalca francuske revolucije a ne ekstremni desničar kako ga danas oće predočit :-hrvatinic


Sadašnja je "hrvatska" ljevica samo jugopartizansko lelekalište.
Povijesno, hrvatski su ljevičari/komunisti u nizu situacija odigrali
pozitivnu ulogu, a stav im je varirao- od želje za samostalnom hrvatskom državom,
do što autonomnije hrvatske države u Jugoslaviji.

No, to je već desetljećima prošlost. Nema hrvatske nacionalne lijeve opcije.
Šteta, ali to je tako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
ja se smatram hrvatskim ljevičarem i mogu ti reći da me jako vrijeđa kad me neko nazove jugopartizanskim lelekalištem....kaj god da to značilo???...a da ljevice nema na političkoj sceni je istina jer nema ni desnice....imaju samo stranke koje se skrivaju iza predznaka Hrvatsko i deklariraju se kao desnica da bi lakše dobili glasove polupismenog naroda zaluđenog nacionalnim....i onda te ''desne'' stranke upropaštavaju i ono malo kaj je ostalo od Hrvatske puneći vlastite džepove i račune na egzotičnim otocima....ali to je već viđeno od ''desnice'' kad je 45. bilo važnije spasiti vlastito dupe i narodno zlato nego ostati,pregovarati s Englezima i spasiti barem dio naroda

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:42 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
Viper gts je napisao/la:
Evo u hrvatskoj ispadaš ako si ljevičar da si neprijatelj hrvatske :-ucelo :-rigam Pa jel to tako,jesu li samo desničari bili u Hv-U.Naravno da nisu ali ispada suprotno,ko zna da su znali možda nebi ni išli u rat :-kava Dalje SKH brani interese hrvatske u jugoslaviji,možda potiho ali brani,stipe šuvar se otvoreno suprostavlja miloševiću ali ga izdajica račan sustavno sabotira i na kraju pobjeđuje.Partizani imaju brigadu braća radić ui stjepan radić i formiraju hrvatsku federalnu jedinicu.Stjepan Radić je ljevičar i simapatizira komuniste,barem kao neprijatelja svog neprijatelja.Otac domovine Ante Starčević je liberal i pristalca francuske revolucije a ne ekstremni desničar kako ga danas oće predočit :-hrvatinic


....to sve što si nabrojao nije uopće ničiji stav nego turbofolk manipulacija u maniri nedjeljnog show programa "Dozvolite da vas preobratimo"...ili se obratimo,svejedno.....
A taj isti "stav" kreiraju upravo urednički klonovi istog show programa....da bi stvar bila smješnija...i publika je ista :-zubati

Politički manipulativna masa postoji svugdje.Čim zaostalije društvo tim je masa veća i glasnija,a i same metode manipulacije su jednostavnije i prozirnije....
"Drž'te ljevičara" viče povampirena masa na čelu sa bivšim komunistima,udbašima i visokopoziocioniranim partijanerima....vrijeme prolazi....sve je isto samo njega nema...naravno ni njega!.... :mrgreen:

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:46 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 264
Hroboatos je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:
Evo u hrvatskoj ispadaš ako si ljevičar da si neprijatelj hrvatske :-ucelo :-rigam Pa jel to tako,jesu li samo desničari bili u Hv-U.Naravno da nisu ali ispada suprotno,ko zna da su znali možda nebi ni išli u rat :-kava Dalje SKH brani interese hrvatske u jugoslaviji,možda potiho ali brani,stipe šuvar se otvoreno suprostavlja miloševiću ali ga izdajica račan sustavno sabotira i na kraju pobjeđuje.Partizani imaju brigadu braća radić ui stjepan radić i formiraju hrvatsku federalnu jedinicu.Stjepan Radić je ljevičar i simapatizira komuniste,barem kao neprijatelja svog neprijatelja.Otac domovine Ante Starčević je liberal i pristalca francuske revolucije a ne ekstremni desničar kako ga danas oće predočit :-hrvatinic


Sadašnja je "hrvatska" ljevica samo jugopartizansko lelekalište.
Povijesno, hrvatski su ljevičari/komunisti u nizu situacija odigrali
pozitivnu ulogu, a stav im je varirao- od želje za samostalnom hrvatskom državom,
do što autonomnije hrvatske države u Jugoslaviji.

No, to je već desetljećima prošlost. Nema hrvatske nacionalne lijeve opcije.
Šteta, ali to je tako.

Pa možda ali valjda ima koji ljevičar da osjeća nešto za hrvatsku :-bicedobro Da se još malo vratim na stipu i ivicu.Stipe se suprostavlja glavonji u beogradu ali velik dio komunista ga doživljava kao okorjelog komunista koji nije sklon demokratskim promjenama što je djelomično bilo i opravdano.Tada u igru uskače ivica,on se kune u demokratske promjene i ovi ga izabiru.
On je kao navodno demokrata i to mu je + ali politika prema beogradu apsolutno-.Popustljiv je prema slobi ali tek najgore dolazi a to je čuveni zadnji plemum KPJ-u.Slovenska ga delegacija napušta a poslije i hravatska ali ima veliki ali.Ivica Račan je kukavički i podlo pobjegao u zagreb da nikome ništa nije kaza,sudbina njegovog naroda se odlučuje a on bježi :-rigam :-rigam :-rigam Dalje ,oružje TO,zna se za planove JNA a ivica račan je spriječio sprječavanje otmice tog oružja za što se zalagao dio komunista a takodjer tu svoju ulogu imai franjo tuđman koji se složio sa račanom a složili se njioh dvojica da sva imovina SKH pripadne SDP-u.Nekako ne znajući ni sam kako taj račan se 2000 popeo na vlast i što je uradio.Pa uradio je to da je izda sve koji su ga doveli na vlast,prija svega radništvo i sindikate ali i velik dio inteligencije ali i srbe iz hrvatske.Sve u svemu ivica račan je odigrao vrlo negativnu ulogu u novijoj hrvatskoj povijesti i on je zaslužan za to razbijanje nacionalne ljevica ako je razbijena :-neznam O nasljedniku bolje ne trošit riječi,to je kreten kojeg majka ne rađa dvaput :-rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Zagorjedee-lite je napisao/la:
ja se smatram hrvatskim ljevičarem i mogu ti reći da me jako vrijeđa kad me neko nazove jugopartizanskim lelekalištem....kaj god da to značilo???...a da ljevice nema na političkoj sceni je istina jer nema ni desnice....imaju samo stranke koje se skrivaju iza predznaka Hrvatsko i deklariraju se kao desnica da bi lakše dobili glasove polupismenog naroda zaluđenog nacionalnim....i onda te ''desne'' stranke upropaštavaju i ono malo kaj je ostalo od Hrvatske puneći vlastite džepove i račune na egzotičnim otocima....ali to je već viđeno od ''desnice'' kad je 45. bilo važnije spasiti vlastito dupe i narodno zlato nego ostati,pregovarati s Englezima i spasiti barem dio naroda



Zasto se ne moze konstatirati domoljublje ljevice bez da se osvrne na "desnicu", "ustase", "45tu" .... :-neznam

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:55 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
Viper gts je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Sadašnja je "hrvatska" ljevica samo jugopartizansko lelekalište.
Povijesno, hrvatski su ljevičari/komunisti u nizu situacija odigrali
pozitivnu ulogu, a stav im je varirao- od želje za samostalnom hrvatskom državom,
do što autonomnije hrvatske države u Jugoslaviji.

No, to je već desetljećima prošlost. Nema hrvatske nacionalne lijeve opcije.
Šteta, ali to je tako.

Pa možda ali valjda ima koji ljevičar da osjeća nešto za hrvatsku :-bicedobro Da se još malo vratim na stipu i ivicu.Stipe se suprostavlja glavonji u beogradu ali velik dio komunista ga doživljava kao okorjelog komunista koji nije sklon demokratskim promjenama što je djelomično bilo i opravdano.Tada u igru uskače ivica,on se kune u demokratske promjene i ovi ga izabiru.
On je kao navodno demokrata i to mu je + ali politika prema beogradu apsolutno-.Popustljiv je prema slobi ali tek najgore dolazi a to je čuveni zadnji plemum KPJ-u.Slovenska ga delegacija napušta a poslije i hravatska ali ima veliki ali.Ivica Račan je kukavički i podlo pobjegao u zagreb da nikome ništa nije kaza,sudbina njegovog naroda se odlučuje a on bježi :-rigam :-rigam :-rigam Dalje ,oružje TO,zna se za planove JNA a ivica račan je spriječio sprječavanje otmice tog oružja za što se zalagao dio komunista a takodjer tu svoju ulogu imai franjo tuđman koji se složio sa račanom a složili se njioh dvojica da sva imovina SKH pripadne SDP-u.Nekako ne znajući ni sam kako taj račan se 2000 popeo na vlast i što je uradio.Pa uradio je to da je izda sve koji su ga doveli na vlast,prija svega radništvo i sindikate ali i velik dio inteligencije ali i srbe iz hrvatske.Sve u svemu ivica račan je odigrao vrlo negativnu ulogu u novijoj hrvatskoj povijesti i on je zaslužan za to razbijanje nacionalne ljevica ako je razbijena :-neznam O nasljedniku bolje ne trošit riječi,to je kreten kojeg majka ne rađa dvaput :-rigam


E sad se ti Viper odluči dal' ćeš pričati o stranačkoj ljevici ili običnim ljudima koji se tako deklariraju.Makar osobno mislim da je i to kod nas dovedeno do ruba apsurda,pogotovo na desnici.Jer večina ljudi koji se osječaju ovako ili onako to rade kao navijači,pa postoji određena špranca razmišljanja o pojedinim stvarima koju ti moraš proći da bi te se doživljavalo kao jedno ili drugo.....
Kad sam na topicu o hrvatskom entitetu u Bih izjavio kako se hrvatska državna vlast prema Hrvatima iz Bih ponaša nezainteresirano i manipulatorski svi su ostali šokirani.Kao, kako to da jedan ljevičar to izjavljuje....mara me čak "ukorila" da je to tipičan stav jednog desničara....
A ja neznam što je tipičan stav ljevičara o tome,ja samo znam koji su moji stavovi.....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:57 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
mara99 je napisao/la:
Zagorjedee-lite je napisao/la:
ja se smatram hrvatskim ljevičarem i mogu ti reći da me jako vrijeđa kad me neko nazove jugopartizanskim lelekalištem....kaj god da to značilo???...a da ljevice nema na političkoj sceni je istina jer nema ni desnice....imaju samo stranke koje se skrivaju iza predznaka Hrvatsko i deklariraju se kao desnica da bi lakše dobili glasove polupismenog naroda zaluđenog nacionalnim....i onda te ''desne'' stranke upropaštavaju i ono malo kaj je ostalo od Hrvatske puneći vlastite džepove i račune na egzotičnim otocima....ali to je već viđeno od ''desnice'' kad je 45. bilo važnije spasiti vlastito dupe i narodno zlato nego ostati,pregovarati s Englezima i spasiti barem dio naroda



Zasto se ne moze konstatirati domoljublje ljevice bez da se osvrne na "desnicu", "ustase", "45tu" .... :-neznam


....zašto se nemože?

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Viper gts je napisao/la:
Evo u hrvatskoj ispadaš ako si ljevičar da si neprijatelj hrvatske :-ucelo :-rigam


Nije svaki ljevičar neprijatelj Hrvatske, ali sadašnja ljevica uglavnom radi protiv hrvatskih interesa, kao da je ljevica poistovjetila Hrvatsku sa desnicom, pa se prema njoj odnosi kao prema zloj maćehi. Nema ljevica nikakvu svoju politiku, sve radi iz inata, da napakosti desnici, nije njezinim pobornicima problem niti rasistički omalovažavati dijelove hrvatskog naroda, samo ako bi tim činom isprovocirali desničare. Mnogo je tu nezrelosti, malograđanštine, nema sposobnosti da se vide nacionalni interesi, ljevičari ne mogu shvatiti da postoje nacionalni interesi drugih koji mogu biti usmjereni kontra hrvatskih interesa, pa za sve moguće probleme optužuju Hrvate, nemoguće da je ikad netko drugi kriv, svih problema ima samo kod nas i nigdje drugdje. Kao da samo Hrvati od centra nadesno vode državu i njezinu vanjsku politiku, dok ljevičari podmeću klipove pod noge, optužuju svoju državu za agresiju, sudjeluju u anti-hrvatskoj propagandi drugih naroda. Zbog njih Hrvatska nema ozbiljnu vanjsku politiku, kod primjera spora sa Slovenijom i topničkih dnevnika, gdje je jasno da Hrvatska nije ta koja griješi, opet sa ljevice dolazi kritika vlade, koja valjda prema kriteriju ljevice nije dovoljno sluganska. Što bi bilo da postoje ozbiljniji problemi možemo tek zamisliti, znamo kako se ponašala ljevica za vrijeme hrvatsko-muslimanskog sukoba, sada u vrijeme kad si dopušta mnogo više nego tada, njezin performans bio bi vjerovatno još više suprotstavljen hrvatskim interesima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 22:59 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
http://dulist.hr/images/stories/2009_02 ... vic-v1.jpg

osobni prijatelj generala gotvine.

problem je u biti sljedeci:sigurno postoji ona lijevica koja se bori za prava radnika,bolje socijalne uvijete za narod itd.,i oni imaju plemenite ciljeve. :-top2 samo,ima i onih,koji su se na primjer bunili protiv toga da gospon kotromanovic na slici gore udje u njihovu stranku.a to su mi oni sumnjivi,sto njima smeta ratni zapovjednik?problem je u tome,da stranka sdp ne sakuplja samo moderne socijaldemokrate kao u ostatku europe,vec i one nostalgicare,znamo svi koje.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:01 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 264
Boogy,ja sam odlučio da prikažem koja je to farsa od stranke,ups pardon partije SDP.Ako se osječaš kao ljevičar zašto bi glasao za SDP,NIJE MI NIKAKO JASNO.Bilo bi primjerenije recimo za ASH :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
boogyman je napisao/la:
mara99 je napisao/la:


Zasto se ne moze konstatirati domoljublje ljevice bez da se osvrne na "desnicu", "ustase", "45tu" .... :-neznam


....zašto se nemože?



Pa to sam ja pitala vas, odnosno zagija! :-kava

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 264
Aha da još napišem nešto o ovome što piše ovaj praljak.SDP je postala šovinistička straka koja koristi zraze kamenjarci,šporki vlaji,hercegovačke lopuže i slično.Mislim da to nije nikako u duhu ljevice :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Starfucker226 je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:
Evo u hrvatskoj ispadaš ako si ljevičar da si neprijatelj hrvatske :-ucelo :-rigam


Nije svaki ljevičar neprijatelj Hrvatske, ali sadašnja ljevica uglavnom radi protiv hrvatskih interesa, kao da je ljevica poistovjetila Hrvatsku sa desnicom, pa se prema njoj odnosi kao prema zloj maćehi. Nema ljevica nikakvu svoju politiku, sve radi iz inata, da napakosti desnici, nije njezinim pobornicima problem niti rasistički omalovažavati dijelove hrvatskog naroda.
kirurski tocno,najnoviji sljedbenik takve taktike je damir kajin,sa autonomaskin i inin izjavama poput "nisu ovo cavoglave",predstavljauci sebe i istru kao "nesto bolje".

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:14 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
Viper gts je napisao/la:
Boogy,ja sam odlučio da prikažem koja je to farsa od stranke,ups pardon partije SDP.Ako se osječaš kao ljevičar zašto bi glasao za SDP,NIJE MI NIKAKO JASNO.Bilo bi primjerenije recimo za ASH :-hrvatinic


Ma Vipy =)) (nisam gey)...cijela stranačka scena je takva!....Ja nisam ljevičar zbog SDP-a(bože sačuvaj)....u vrijeme komunizma ljude poput nas su zvali reakcionarima i kontrarevolucionarima,stranim agentima,ustašoidima čak!A najviše me smeta kad me pa gotovo ti isti ili takvi danas nazivaju komunjarom!.....ej,mene!....jugonostalgičarem!....mene!.....
Domoljublje osječam više od pola tih turbofila samo što to kod mene ne uključuje stereotip maskiranja i mahanja crvenom krpom.
Želim promjene u društvu,pozitivne....ne želim vječito plakati i kriviti svaki *** sa strane zbog stvari koje se dešavaju u mojem društvu...."ljudi cigani,sudbinom prokleti...."
Umjesto hvalospjeva ukazujem na propuste i niti malo me ne zanima kako to drugi rješavaju i dali je drugdje bolje ili gore....zanima me Hrvatska!...i zato sam ja jebeno dobar domoljub iako se loše izražavam u stihu....samo ja to znam i netreba mi majica sa natpisom "domoljub" da bi to i drugima pokazao.....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
jedan veliki hrvatski liberal,pa mozda i lijevicar :-top2

http://www.youtube.com/watch?v=N_-AS6ydKOw

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:26 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
puntar je napisao/la:
jedan veliki hrvatski liberal,pa mozda i lijevicar :-top2

http://www.youtube.com/watch?v=N_-AS6ydKOw


:-klanjam2 :-klanjam2 :-klanjam2

...eheee,taj je bio puno više i od toga...ali je dobio po tamburi od "pravog" domoljuba....jer je ovaj bio uvjeren da kao takav kakvim si ga i ti okarakterizirao,mora biti i komunjara,vrag,zvijer,jugonostalgičar,posrbica......

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
puntar je napisao/la:
jedan veliki hrvatski liberal,pa mozda i lijevicar :-top2

http://www.youtube.com/watch?v=N_-AS6ydKOw


defetistički govor, baba narikača..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:29 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
jedan veliki hrvatski liberal,pa mozda i lijevicar :-top2

http://www.youtube.com/watch?v=N_-AS6ydKOw


defetistički govor, baba narikača..


...a uz to mu krača jedna natikača....oooooooooooj! :)) :)) :))

:-hrvatinic

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
jedan veliki hrvatski liberal,pa mozda i lijevicar :-top2

http://www.youtube.com/watch?v=N_-AS6ydKOw


defetistički govor, baba narikača..

tu babu narikacu su hapsili za vrime hrvatskog proljeca,koliko je meni poznato.sto ne smeka,kritiziranje tudjmana?cuj,za moj ukus je gotovac u nekin stvarima bija pri liberalan,jer u ratno doba je samo stroga ruka bila potribna.sto ne smanjuje cinjenicu da se gotovac izjasnjava hrvaton,dok neki drugi nisu ni pisnuli,a kasnije bili najglasniji.razumis sto hocu reci.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Starfucker226 je napisao/la:

Nije svaki ljevičar neprijatelj Hrvatske, ali sadašnja ljevica uglavnom radi protiv hrvatskih interesa, kao da je ljevica poistovjetila Hrvatsku sa desnicom, pa se prema njoj odnosi kao prema zloj maćehi. Nema ljevica nikakvu svoju politiku, sve radi iz inata, da napakosti desnici, nije njezinim pobornicima problem niti rasistički omalovažavati dijelove hrvatskog naroda, samo ako bi tim činom isprovocirali desničare. Mnogo je tu nezrelosti, malograđanštine, nema sposobnosti da se vide nacionalni interesi, ljevičari ne mogu shvatiti da postoje nacionalni interesi drugih koji mogu biti usmjereni kontra hrvatskih interesa, pa za sve moguće probleme optužuju Hrvate, nemoguće da je ikad netko drugi kriv, svih problema ima samo kod nas i nigdje drugdje. Kao da samo Hrvati od centra nadesno vode državu i njezinu vanjsku politiku, dok ljevičari podmeću klipove pod noge, optužuju svoju državu za agresiju, sudjeluju u anti-hrvatskoj propagandi drugih naroda. Zbog njih Hrvatska nema ozbiljnu vanjsku politiku, kod primjera spora sa Slovenijom i topničkih dnevnika, gdje je jasno da Hrvatska nije ta koja griješi, opet sa ljevice dolazi kritika vlade, koja valjda prema kriteriju ljevice nije dovoljno sluganska. Što bi bilo da postoje ozbiljniji problemi možemo tek zamisliti, znamo kako se ponašala ljevica za vrijeme hrvatsko-muslimanskog sukoba, sada u vrijeme kad si dopušta mnogo više nego tada, njezin performans bio bi vjerovatno još više suprotstavljen hrvatskim interesima.


Ono što je bitno a to je institucionalizirana ljevica i njezini prirepci poput HNS-a a nekad HSLS pa čak i HSS-a je nepovjerenje u vlastite mogućnosti i tražnje patrona, gospodara van Hrvatske. Bio to Beograd, Beč ili sad Brisel. Opanjkavanje vlastite države, poliitčkih protivnika i to nigdje drugo nego u centrima koji su nam uvijek neskloni i kojim oni služe kao lokalni batinaši, sejmeni.

odlazak one čuvene šestorke u Washington je vrhunac tog poltronizma kao i sjedeljke sa američkim veleposlanikom i kovanje plana kako srušiti Tuđmana i ondašnji HDZ. U normalnim državama, to je veleizdaja. I o tome se nema šta pričati. Zamislite da neki francuski političar ide cinkariti vlastitu vlast u London npr. Taj se ne bi trebao ni vraćati nazad.

Ne znam je li Gotovac bio na poklonstvenom putovanju u Ameriku no ako jest, što me ne bi čudilo jer se pokazao kao sitna jalna duša. Nastranu njegov martirij, u ratnoi i poratno vrijem pokazao se kao nezreli balavac koji je za račun vlastite taštine bio spreman cinkariti, hihotati se, lupati rukama po koljenima, svađati se ko zadnji pijanac u krčmi, samo zato jer narod u njemu nije prepoznao vođu.

Uglavnom sva ta ekipa, osim dijelom Račana je točno i precizno detektirana od Tuđmana kao stoka sitnog zuba kojoj je krajnji domet da cinkari i liže skute kojeg stranog gubernatora kako bi ga ovaj postavio za prefecta Hrvatske. Otužno.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
puntar je napisao/la:
tu babu narikacu su hapsili za vrime hrvatskog proljeca,koliko je meni poznato.sto ne smeka,kritiziranje tudjmana?cuj,za moj ukus je gotovac u nekin stvarima bija pri liberalan,jer u ratno doba je samo stroga ruka bila potribna.sto ne smanjuje cinjenicu da se gotovac izjasnjava hrvaton,dok neki drugi nisu ni pisnuli,a kasnije bili najglasniji.razumis sto hocu reci.


Hapsili su Stipu Mesića pa čak i Paragu. No ne sudim o tome niti mi je bitno, osvrnuo sam se na njegov defetistički govor prred tom komandom, za koji sam u isti tren na živo čuđenje svih mojih bližih koji su otvorenih usta bili zadivljeni, rekao da takve govore treba zabraniti jer nam u tom trenu najmanje treba pacifističko preseravanje tipa koji se samoproducira i sipa svoje pjesničke alegorije dok nas kolju.

No to je nebitno, ono što je neoprostivo je njegovo cinkarsko, sitnotrgovačko cjepidlačenje u vremenima dok nam opstanak visi o niti, on je postao rob svoje taštine i neopisivo kolerične naravi.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5879
U zadnjih oko 30 godina nema hrvatskog
ljevičara koji bi bio za hrvatsku slobodu, samostalnost i
da budemo svoji na svom.

Savka i comp. ispali su obični pripuzi- sva ta ekipa
oko nje (Tripalo, Kriste, Vice Vukov,..). Sve su to
bili Jugosi.

Račan i Šuvar- Račan kao sluga, a Šuvar kao progonitelj
hrvatske kulture i jezika kad god je mogao.

Po čemu su svi ti lijevi nehrvatski, a i antihrvbatski ?
Lako ih je raspoznati.

Ako su artikulirani ui ušančeni na kateframa, oni:

*minimiziraju hrvatsku državnu tradiciju (tj. recikliraju jugobajke)

*demoniziraju NDH i glkorificiraju Jugoslavije

*podcjenjuju i marginaliziraju hrvatska dostignuća na svim
poljima, od izumiteljstva do ratovodstva. Generalno, slabo
ili ništa ne radi na afirmaciji hrvatskoga etnosa i nazočnosti u svijetu

*u kulturnim obrascima guraju one struje koje nisu
samohrvatske, nego promoviraju one koje nas "vežu" sa
Srbima i drugima (npr. oko jezika i pravopisa)

* djeluju destruktivno po naša glavna uporišta u nacionalnoj
kulturi (HAZU, MH, LZ,..)

* u politici stalno kaskaju za priznanjima osvjedočenih kroatofoba
i diplaju oko protuhrvatskih pamfletista (Drakulićka, Ugrešićka,..)

* u ekonomiji dobro su umreženi s jugo & masonsko-lopovskom ekipom
(Štrok, Marković,..) i zdušno se trude da zemlju što više rasprodaju

* nemaju nikakve ideje o obrani hrvatskoga suvereniteta, pa bi
olako razdavali zemlju susjednim nacionalizmima (slovenskom, bošnjačkom,..)

* stalno koče sve inicijative koji idu na afirmaciju Hrvatske kao takve.
Tu su i označeni nekim jugovonjem koji sve zasmrdi (krug oko lepe Smoje, Tomića,..)

Ili- ljevičari su kod nas jugoorjunaši raznih provenijencija i razina.
Ništa više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:49 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
vice vukov jugos?e,alo,pa on je za vrime jugoslavije slovija kao zestoki hrvatski nacionalist.di bija mate boban u ta doba. :-umirem hajmo malo ozbiljnosti.

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičari i domoljublje
PostPostano: 09 lip 2009, 23:54 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
Inkvizitor je napisao/la:
puntar je napisao/la:
tu babu narikacu su hapsili za vrime hrvatskog proljeca,koliko je meni poznato.sto ne smeka,kritiziranje tudjmana?cuj,za moj ukus je gotovac u nekin stvarima bija pri liberalan,jer u ratno doba je samo stroga ruka bila potribna.sto ne smanjuje cinjenicu da se gotovac izjasnjava hrvaton,dok neki drugi nisu ni pisnuli,a kasnije bili najglasniji.razumis sto hocu reci.


Hapsili su Stipu Mesića pa čak i Paragu. No ne sudim o tome niti mi je bitno, osvrnuo sam se na njegov defetistički govor prred tom komandom, za koji sam u isti tren na živo čuđenje svih mojih bližih koji su otvorenih usta bili zadivljeni, rekao da takve govore treba zabraniti jer nam u tom trenu najmanje treba pacifističko preseravanje tipa koji se samoproducira i sipa svoje pjesničke alegorije dok nas kolju.

No to je nebitno, ono što je neoprostivo je njegovo cinkarsko, sitnotrgovačko cjepidlačenje u vremenima dok nam opstanak visi o niti, on je postao rob svoje taštine i neopisivo kolerične naravi.


gotovac je jednostavno ima u nekin stvarima neki moralni gled na stvari,koji je bija izvan realnosti.to stoji.samo,njemu sigurno nikad nije bilo na umu nastetit hrvatskoj drzavi,ili se izrugivat hrvatima,kao onaj magarac u nizozemskoj. :-hrvatinic

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Patriota, Tomba17 i 313 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO