HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 420 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 10:38 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
KameniSpavač je napisao/la:
Pitaju me jedem li pršut ?!
Vrlo mudro pitanje ! Kao i sve drugo što pitaju.
Jedem. Ali ne uz "brlju". Ako je na stolu i boca "Porto-a", te oval sirovijega pršuta sa dinjom... jedem. Jedem bome !!
Ali "brlju"...? No ! No, no, no...!!!


kad si se udostojio odgovoriti na pitanje na koji ionako nisam tražio odgovor, vrati se malo i reci koji nadimak od onih za koje sam te pitao.
hosovci iz hercegovine, posavine?
ajde.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 10:40 
http://www.youtube.com/watch?v=_0L2VaTWs9s


"This video is no longer available due to a copyright..." !!!

Kakve su ovo pitarske fore ?! Predlažeš nam nedostupne video clipove !
Čista ulica ! Kako se ono kaže ? Jalijaši... ili tak nekak !!


Zbogom đaci ! Odoh ja na kavicu moju svagdanju. Medju intelektualce... da "osluškujem" što govore pametniji i iskusniji. Jer se i tako može učiti !!!


Vrh
  
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 10:45 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 13:24
Postovi: 443

Intelektualci na kavi?!
Zene u brijacnici!?




Svak s imalo intelekta nece pit kavu
pogotovo izjutra!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
KameniSpavač je napisao/la:
Halo "bumbar92" !
Kao vojnika te vojnički pozdravljam !
Kao sugovornika, unatoč malim razlikama u vidjenjima zbilje naše svagdanje - poštujem !
Sa tobom se može razgovarati. Jer ti stvari znadeš. Kao i ja !
Pozdrav !

s.!


Nadam se da ćeš se sa osobne razine razgovora (uglavnom uvrede) sa ostalim forumašima lagano vratiti na temu, nekada časno sačekati da se "sugovornik" ustane iz transa, jer nije lijepo zadavati "niske udarce"...

Pozdrav!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Dr.Vito Dugonoga je napisao/la:

Intelektualci na kavi?!
Zene u brijacnici!?




Svak s imalo intelekta nece pit kavu
pogotovo izjutra!


Intelektualci ujutro samo ljutu!! :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
KameniSpavač je napisao/la:
mara je napisao/la:



Hm ! Sve "biser do bisera". Margaritas ante porcas !!


Kad si si vec dao truda, sto nisi napisao cijelu recenicu?
Neque mittatis margaritas ante porcas! U pravu si, ne smijemo bacati bisere pred svinje! Nisi ti zavrijedio spomenuti nazive "Hrvat", "Hrvatska" itd, tako da je naprosto grijeh s tobom ulaziti u nesto nalik diskusije i dati ti mogucnost dodira s tim biserima!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
KameniSpavač je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=_0L2VaTWs9s


"This video is no longer available due to a copyright..." !!!

Kakve su ovo pitarske fore ?! Predlažeš nam nedostupne video clipove !
Čista ulica ! Kako se ono kaže ? Jalijaši... ili tak nekak !!


Zbogom đaci ! Odoh ja na kavicu moju svagdanju. Medju intelektualce... da "osluškujem" što govore pametniji i iskusniji. Jer se i tako može učiti !!!


što li rano ideš na jutarnju kavu.....
ovo je jedan od onih jebivjetara što se guraju u sve a vječito su na bolovanju ili nezaposlen koji traži posao a moli boga da ga ne nađe.
lažnjak!

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
slika

Ma koga briga što ta budala govori.Imat će on dovoljno pripetija kada mu istekne imunitet,a već sada preko 140 privatnih tužbi čeka spremnih,a većinu od njih podnose razne domoljubne udruge.
A još malo pa će se početi iznositi i njegov prljavi veš,pa će ga se ograđivati i oni,koji mu danas najviše aplaudiraju.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 24 stu 2009, 20:32 
Mar-kan je napisao/la:
Dr.Vito Dugonoga je napisao/la:

Intelektualci na kavi?!
Zene u brijacnici!?




Svak s imalo intelekta nece pit kavu
pogotovo izjutra!


Intelektualci ujutro samo ljutu!! :zivili


Nisam ni bio na kavi... nego sam to rekao - da zavaram trag - da se Vlasi ne bi dosjetili !
A što se tiče ljutih pripravaka, najdraža mi je - ljuta trava... na ljutu ranu !!!
Ujutro, u podne, u pola noći...! Uvijek...!!!
Ali i tada - biram društvo. Da se Vlasi ne bi dosjetili !!!
s.!


Vrh
  
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 27 stu 2009, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
Citat:
Mesic: Hrvatska je garant Daytona. Nema referenduma u RS jer su protjerali narod

Intervju za "Dnevni Avaz"

Vidite li danas igraca nalik njemu (Milosevicu) u BiH?

- Sada imate novog igraca, koji ne ide u ratnu avanturu, ne ide topovima, tenkovima, pokoljima... On ide na iscrpljivanje svijeta i partnera s racunicom da ce jednog dana to svima dosaditi, pa ce mu se dati da ide u nekakav referendum i radi šta hoce.

Govorite o premijeru RS i lideru SNSD-a Miloradu Dodiku...

- Da. On kaže da ne priznaje BiH, da ona nije konstanta nego je konstanta tvorevina nastala u vrijeme brutalnog etnickog cišcenja?! Ta politika mora se eliminirati.

Sigurno ce i nakon ovih Vaših izjava, iako ga samo citirate, Dodik burno reagirati i ponovo Vas napasti u medijima da se miješate u unutrašnje stvari BiH...

- Ne znam što bi, on sam kaže da ne priznaje BiH, da Sarajevo nije glavni grad... No, nemojte misliti da ce zbog te politike propasti BiH, ona ce opstati, samo što ce zbog toga zastati na putu za EU i kasnije ostvariti strateške ciljeve. Hrvatska je garant Dejtona i zato traži da on bude ispunjen do kraja, a to znaci i vratiti prognane. Jer, na prostoru današnje RS bilo je 48 posto Bošnjaka i Hrvata, danas ih je osam posto...

Brutalne laži

Na svecanosti povodom godišnjice proglašenja "Herceg-Bosne", lider HDZBiH Dragan Covic pozvao je Hrvate da se okupe oko zahtjeva za formiranje hrvatske federalne jedinice s Mostarom kao glavnim gradom. Kako Vi gledate na taj zahtjev?


- To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.

Svako ko kaže da bi "Herceg-Bosna" ili RS ucvrstile BiH, taj brutalno laže ili ništa ne razumije.

Državna imovina mora ostati državi

- Hrvatska je bila najveci participant u fondu za razvoj nedovoljno razvijenih republika i pokrajine Kosovo. Državna imovina u BiH stvarana je trudom i mukom gradjana BiH, ali i ovog fonda u koji je Hrvatska najviše ulagala. To su sredstva naših gradjana, mi ih nismo davali za neki entitet, vec za državu BiH i to je državna imovina BiH, a ne entiteta, kantona... i tako treba i ostati.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 27 stu 2009, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ne mogu odolit da ne stavim:

slika

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 27 stu 2009, 23:11 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ne mogu odolit da ne stavim:

slika


Vrijeđaš macu svojom insinuacijom. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 27 stu 2009, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Како год да покушам растумачити ову Месићеву изјаву, цитирам: " To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.", не могу ући у њену суштину. Да је рекао да је Република Српска опасност по Хрватску с обзиром на дугу границу уз Саву, да је рекао било шта, могао бих схватити, али ову изјаву никако. Не разумијем логику по којој би дефинисање неког простора као доминантно хрватског на начин на који је Р. Српска доминантно српска, моглo угрозити Хрвате. Једино логично објашњење (по мени) је његова одиозност према Р. Српској и жеља да се она укине, по цијену потпуне миноризације Хрвата који би у унитарној тзв. БиХ постали баш оно што им муслиманци једино и нуде а то је статус националне мањине. Како иначе објаснити ову његову болесну опсесију Р. Српском, скоро да не прође дан а да је дикобраз не спомене. Дикобразе, прије ће ти зова никнути из г*зице него што ћеш укинути Р. Српску :evotigana


______________________________________________________________________


Kako god da pokušam rastumačiti ovu Mesićevu izjavu, citiram: „ To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.“, ne mogu ući u njenu suštinu. Da je rekao da je Republika Srpska opasnost po Hrvatsku s obzirom na dugu granicu uz Savu, da je rekao bilo šta, mogao bih shvatiti, ali ovu izjavu nikako. Ne razumijem logiku po kojoj bi definisanje nekog prostora kao dominantno hrvatskog na način na koji je R. Srpska dominantno srpska, moglo ugroziti Hrvate. Jedino logično objašnjenje (po meni) je njegova odioznost prema R. Srpskoj i želja da se ona ukine, po cijenu potpune minorizacije Hrvata koji bi u unitarnoj tzv. BiH postali baš ono što im muslimanci jedino i nude a to je status nacionalne manjine. Kako inače objasniti ovu njegovu bolesnu opsesiju R. Srpskom, skoro da ne prođe dan a da je dikobraz ne spomene. Dikobraze, prije će ti zova niknuti iz g*zice nego što ćeš ukinuti R. Srpsku :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 27 stu 2009, 23:45 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
Agathonikos je napisao/la:
Како год да покушам растумачити ову Месићеву изјаву, цитирам: " To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.", не могу ући у њену суштину. Да је рекао да је Република Српска опасност по Хрватску с обзиром на дугу границу уз Саву, да је рекао било шта, могао бих схватити, али ову изјаву никако. Не разумијем логику по којој би дефинисање неког простора као доминантно хрватског на начин на који је Р. Српска доминантно српска, моглo угрозити Хрвате. Једино логично објашњење (по мени) је његова одиозност према Р. Српској и жеља да се она укине, по цијену потпуне миноризације Хрвата који би у унитарној тзв. БиХ постали баш оно што им муслиманци једино и нуде а то је статус националне мањине. Како иначе објаснити ову његову болесну опсесију Р. Српском, скоро да не прође дан а да је дикобраз не спомене. Дикобразе, прије ће ти зова никнути из г*зице него што ћеш укинути Р. Српску :evotigana

Opet vi mislite da ste centar svijeta.


______________________________________________________________________


Kako god da pokušam rastumačiti ovu Mesićevu izjavu, citiram: „ To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.“, ne mogu ući u njenu suštinu. Da je rekao da je Republika Srpska opasnost po Hrvatsku s obzirom na dugu granicu uz Savu, da je rekao bilo šta, mogao bih shvatiti, ali ovu izjavu nikako. Ne razumijem logiku po kojoj bi definisanje nekog prostora kao dominantno hrvatskog na način na koji je R. Srpska dominantno srpska, moglo ugroziti Hrvate. Jedino logično objašnjenje (po meni) je njegova odioznost prema R. Srpskoj i želja da se ona ukine, po cijenu potpune minorizacije Hrvata koji bi u unitarnoj tzv. BiH postali baš ono što im muslimanci jedino i nude a to je status nacionalne manjine. Kako inače objasniti ovu njegovu bolesnu opsesiju R. Srpskom, skoro da ne prođe dan a da je dikobraz ne spomene. Dikobraze, prije će ti zova niknuti iz g*zice nego što ćeš ukinuti R. Srpsku :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 27 stu 2009, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Mesiću bi bilo pametnije da se bavi problemima Hrvatske, kao što su Piranski zaliv ili ekonomska kriza, a ne da zabada nosinu đe joj nije mjesto, i stvara svojim baljezgarijama još veće napetosti u, ionako trusnoj regiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 28 stu 2009, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Многи заступају теорију по којој Месић из страха од хашког трибунала ради то што ради. На сличан начин је и Мило Ђукановић прошао трансформацију а и Вук Драшковић, који је од српског националисте, постао обична крпа. Чини ми се и да је Месић намирисао опасност по себе и то већ у току рата, кад се удаљио од Туђмана и постао синоним за политику детуђманизације. Није Бурдуш толико глуп као што изгледа на први поглед. Жртвоваће тај све па и Хрвате из тзв. БиХ само да му се гуз*ица не нађе у Хагу. Осим тога, намирисао је и добру прилику да се вине у високу политику те отуд и оне приче о Месићу као Високом представнику у тзв. БиХ. Месић је типичан примјер политичара без морала, превртљивац какав се ријетко среће. Дражи ми је прави хрватски десничар са јасним антисрпским ставовима од тог љигавца који под плаштом миротворства и исфорсираног антифашизма и толеранције, о Србима мисли много горе од поменутог десничара.



___________________________________________________________________



Mnogi zastupaju teoriju po kojoj Mesić iz straha od haškog tribunala radi to što radi. Na sličan način je i Milo Đukanović prošao transformaciju a i Vuk Drašković, koji je od srpskog nacionaliste, postao obična krpa. Čini mi se i da je Mesić namirisao opasnost po sebe i to već u toku rata, kad se udaljio od Tuđmana i postao sinonim za politiku detuđmanizacije. Nije Burduš toliko glup kao što izgleda na prvi pogled. Žrtvovaće taj sve pa i Hrvate iz tzv. BiH samo da mu se guz*ica ne nađe u Hagu. Osim toga, namirisao je i dobru priliku da se vine u visoku politiku te otud i one priče o Mesiću kao Visokom predstavniku u tzv. BiH. Mesić je tipičan primjer političara bez morala, prevrtljivac kakav se rijetko sreće. Draži mi je pravi hrvatski desničar sa jasnim antisrpskim stavovima od tog ljigavca koji pod plaštom mirotvorstva i isforsiranog antifašizma i tolerancije, o Srbima misli mnogo gore od pomenutog desničara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 28 stu 2009, 09:59 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 08:53
Postovi: 609
Citat:
Na svecanosti povodom godišnjice proglašenja "Herceg-Bosne", lider HDZBiH Dragan Covic pozvao je Hrvate da se okupe oko zahtjeva za formiranje hrvatske federalne jedinice s Mostarom kao glavnim gradom. Kako Vi gledate na taj zahtjev?

- To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.

Svako ko kaže da bi "Herceg-Bosna" ili RS ucvrstile BiH, taj brutalno laže ili ništa ne razumije.


to sto on kaze su sve lazi .
ne razumjem da niko od nasih nema muda mu odgovoriti na takve bljuvotine i lazi . :neznam

_________________
Zadar glavni grad Hrvatske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 28 stu 2009, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2009, 22:27
Postovi: 309
frane je napisao/la:
Citat:
Na svecanosti povodom godišnjice proglašenja "Herceg-Bosne", lider HDZBiH Dragan Covic pozvao je Hrvate da se okupe oko zahtjeva za formiranje hrvatske federalne jedinice s Mostarom kao glavnim gradom. Kako Vi gledate na taj zahtjev?

- To bi bilo uništenje hrvatskog naroda u BiH, a na to nikakav Covic niti bilo ko drugi nema pravo. Time bi Hrvati bili svedeni na mali prostor s kojeg bi se brzo razbježali na sve strane svijeta. Hrvati bi tako postali samo povijesna cinjenica u BiH.

Svako ko kaže da bi "Herceg-Bosna" ili RS ucvrstile BiH, taj brutalno laže ili ništa ne razumije.


to sto on kaze su sve lazi .
ne razumjem da niko od nasih nema muda mu odgovoriti na takve bljuvotine i lazi . :neznam

Izgleda, baš je tu zec!
Najteže je pogledati istini u oči, specijalno ako ti nije draga!

_________________
Znam dvije istine:
Prva: Da ima Boga!
Druga: To nisam ja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Dnevni Avaz
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktu ... -cu-mesica


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 stu 2009, 23:50
Postovi: 21
Lokacija: Zagreb
Strašna stvar je što Srbi u Hrvatskoj vole Mesića,da čovjek ne povjeruje :ucelo

_________________
Ojačajte snagu patnika Hrvata
Neka zna da ima u nevolji brata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Dodik je u ovom slučaju potpuno u pravu.

Mesić se petlja u unutarnjestvari susjedne države a na Tudjmana je išao kukom i motikom optužujući ga, zamislite - za miješanje u unutarnje stvari u BiH !

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Не разумијем тог љигавца зашто улази у сукоб са Додиком кад му Додик увијек спусти, мајсторски у 2-3 реченице. Довољно је да помене његов однос према Хрватима у тзв. БиХ, али љигавац не би био љигавац да преко тога не пређе и не настави забадати свој прљави нос у нешто с чим нема никакве везе. Дикобраз ми је сваким даном све одвратнији мада његове ријечи имају политичку тежину као што га има прдење неког пацова у бањалучкој канализацији.

slikaslika


http://www.nacional.hr/clanak/72396/rad ... oslove-bih


__________________________________________________


Ne razumijem tog ljigavca zašto ulazi u sukob sa Dodikom kad mu Dodik uvijek spusti, majstorski u 2-3 rečenice. Dovoljno je da pomene njegov odnos prema Hrvatima u tzv. BiH, ali ljigavac ne bi bio ljigavac da preko toga ne pređe i ne nastavi zabadati svoj prljavi nos u nešto s čim nema nikakve veze. Dikobraz mi je svakim danom sve odvratniji mada njegove riječi imaju političku težinu kao što ga ima prdenje nekog pacova u banjalučkoj kanalizaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Republika_Srpska je napisao/la:
Strašna stvar je što Srbi u Hrvatskoj vole Mesića,da čovjek ne povjeruje :ucelo



Točno, na prvi pogled nelogično, no ako se stvar dublje analizira nikakve nelogičnosti nema.

Suljo Mesić je postavljen izvana od anglosaksonske masonerije da prventsveno obnovi Jugoslaviju, stari britanski projekt, u obliku zapadnog Balkana. S druge strane je tu da svakim danom omaložava Hrvatsku.

Ovdje se treba i priupitati što to Mesić napada Dodika o njegovim izjavam kako je RH nastala na etničkom čišćenju, te kako je Oluja genocid, kada je te i takve slične izjave više puta Mesić sam davao?? Nikakve veze napadati nekoga tko isto tvrdi kao i ti.
Mesić, uz to što je i vanjski igrač, s velikim dijelom zastupa i interese muslimansko-albanskog narkokartela, koji su mu uveliko i financirali kampanju te čije interese zastupa u duhanskom i narkobiznisu. Stoga su mu i savjetnici bili i jesu među svim OZNAšima i UDBAšima kao Perković, Boljkovac, Lončar i tmurni likovi kao Osman Muftić, Imra Agotić, Amir Muharemi, Tomislav Karamarko, Izet Ganović....

Bosanski Srbi su Mesiću trn u oku zbog te dvije stvari, Mesićeve veze s musli-albanskim kartelom, te srpsko razbijanje unitarističke BiH a i time projekta zapadnog Balkana.

Što se tiče hrvatskih Srba, koji vole Mesića, nije tu ništa sporno. Svi znamo da između hrvatskih i bosanskih Srba nikakve razlike nema u ideologiji, ali ima u poziciji. Svakom je jasno da Pupovac, Stanimirović i Gajica sanjaju o onome šta Dodik ima u Bosni, ali eto nisu u istoj poziciji.
Stoga su hrvatski Srbi idealni za projekt zapadnog Balkana, a bosanski Srbi to nisu.
Tu je objašnjenje odnosa Mesića prema hrvatskim i bosanskim Srbima.

Zanimljivo još i ovo, kako su nekad najveći zagovaratelji zajedničke države i savezu svih naroda Srbi odjednom u BiH postali najveći protivnici suživota.
Zašto? Znaju i samo vrlo dobro šta su drugima činili u Jugoslaviji, preglašavali ih, maltretirali, pljačkali, silovali i to sve lijepo zapakirali u "svi smo bre jednaki u Jgoslaviji".
Znajući da muslimani imaju apsolutno istu taktiku i namjeru, te da je muslimansko multi-kulti najveći i licemjerni bullshit, Srbi su sada odjednom protiv "suživota svih narodnosti" jer bi muslimano ono isto radili, kao što već rade nad Hrvatima, šta su Srbi radili u Jugoslaviji.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 13:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Agathonikos je napisao/la:

Ne razumijem tog ljigavca zašto ulazi u sukob sa Dodikom kad mu Dodik uvijek spusti, majstorski u 2-3 rečenice.


Mesić i Dodik su na jednakoj razini što se tiče kulture, psihe, fizionomije. Nikakve tu razlike nema.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MESIĆ PROTIV STVARANJA TREĆEG ENTITETA
PostPostano: 29 stu 2009, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 stu 2009, 23:50
Postovi: 21
Lokacija: Zagreb
Juda Iškariot je napisao/la:
Mesić i Dodik su na jednakoj razini što se tiče kulture, psihe, fizionomije. Nikakve tu razlike nema.
]

Slažem se sonim što si napisao o Mesiću ali ovo bi rekao da nije baš tako. Dodik svoj narod poštuje i bori se za njeova prava a mesić sve radi kontra Hrvata i samo pomaže muslimane. Hrvatima uvjek nešto prigovara i crkvi i desničarima a muslimani su za njega bezgrešni i njihova politika i vjerska zaednica i sve skupa. Dodik je vodja srpskog naroda a mesić izdajnik hrvata, nisu oni jednaka razina

_________________
Ojačajte snagu patnika Hrvata
Neka zna da ima u nevolji brata


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 420 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mijat_tomic_is_back i 248 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO