HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 09:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 08 lip 2009, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Prije nekoliko tjedana, čitao sam Hrvatski List i komentar jednog čitatelja. On u članku navodi, a navodno je to i Domazet negdje opširnije objavio, kako su za Ahmiće i Stari Most krivi - Englezi.
Nadalje piše kako su naše hrvatske tajne službe to saznale, i imali dokaze, ali nakon što je dugobabski homić prepustio Englezima da rovare po našim službama, da su svi dokazi uništeni.

Sigurno je o ovome teško raspravljati, no ja ću ovdje spomenuti samo nekoliko sličnih slučajeva u povjesti gdje su angloslužbe činile slične stvari.

IRAK - U 2005 godini su dva radikalna Islamista s dugim bradama uhićeni s kamionom punim eksploziva ispred šijitske džamije. Kako se ispostavilo, uopće se nije radilo o Islamistima već o dvoji obavještajaca MI6. Na dan suđenja, engleski tenkovi su silom oslobodili obavještajce i cijeli slučaj zataškali.

WW2 - U svojoj knjizi "RAT" Tihmir Čuljak opisuje priču jednog starog partizančine kako su regrutirali neodlučne civile u partizane. Kada bi došli u selo i rekli kako svi muški moraju pristupiti partizanima, a odaziv je bio nikakav, onda su specijalne postrojbe slijedeću noć obukle ustaške uniforme i poklali nekoliko žena i djece. Slijedeći dan bi partizani opet došli i ponovo pitali za pristup. Odaziv tada je bio skoro 100 %.
Ovdje mala napomena. Sličnu taktiku su koristile i Ustaše. Partizanima je kontrolirala engleska tajna služba, a Ustašama njemačka. to su njihove metode.

Domovinski Rat - Srpski KOS u operaciji Labrador i Opera pokušava minirati židovska groblja u Zagrebu i to pripisati "Tuđmanovim Ustašama". Nema sumnje da su i ovdje Englezi "posavjetovali" Srbe.

Vratimo se na Ahmiće. Engleskoj vojsci nije bio nikakav problem presjeći komunikaciju i snimiti razgovore za pripreme HVOa na napad na Ahmiće. Englezi su znali da se nešto sprema, i mogli su se jednostavno postaviti na obližnjim brdima i onda snajperima sve ukokati šta je živo.
Ja sam prije nekoliko godina slušao intervju jednog muslimana koji je preživio Ahmiće koji je svjedočio kako je čuo da su neki vojnici u Ahmićima engleski pričali.

Šta vi mislite o ovome ?

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 08 lip 2009, 19:42 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
mislim da je to nigdje veze prića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 08 lip 2009, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
meni je cudno kako otocnim majmunima nije trebalo niti sat vriemena da stignu u ahmice nakon tog "pokolja"... to mi je nekak preekspresno...

jel istinita prica da se nedaleko od ahmica nalazila jedinica sas-a?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 08 lip 2009, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Poslije zločina, nakon nepunih sat vremena, došla je Engleska jedinica skupa s BBCem, a njihov zapovjednik je više puta u kamere ponovio "Bloody Croats, Bloody Croats"...taj isti engleski general je kasnije radio na haaškom sudu. Ne znam mu ime sada.
Ta je snimka redovno prikazana na CNNu i BBCu.

To je bilo par tjedana prije nego što je Thatcherka, inače malikce naklonjena Hrvatskoj, trebala doći u Zagreb.
Nakon Ahmića, put je otkazan.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 08 lip 2009, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Juda Iškariot je napisao/la:
Poslije zločina, nakon nepunih sat vremena, došla je Engleska jedinica skupa s BBCem, a njihov zapovjednik je više puta u kamere ponovio "Bloody Croats, Bloody Croats"...taj isti engleski general je kasnije radio na haaškom sudu. Ne znam mu ime sada.
Ta je snimka redovno prikazana na CNNu i BBCu.

To je bilo par tjedana prije nego što je Thatcherka, inače malikce naklonjena Hrvatskoj, trebala doći u Zagreb.
Nakon Ahmića, put je otkazan.


upravo sam na tog ******** s otoka mislio... mislim jebate, nalaze se u ratnoj zoni, te unatoc tom faktu, uspievaju dobiti informacije o nekakvom "pokolju" bogu iza nogu, te u tu zabit stici za manje od sat vriemena nakon sto se taj "pokolj" dogodio... coviek se zapita kako su to ti isti uspieli... :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 08 lip 2009, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Što se konkretnih primjera tiče nemam nikakovih osobnih saznanja. Ali sam uvjeren da stoji teza da su Britanske obavještajne službe jele g.... na području Ex-Yu. A još više sam uvjeren da su Njemačke tajne službe bile gore od Engleskih, bez obzira što neki i dan danas osjećaju zahvalnost Njemačkoj i Hansu Dietrichu Gencheru. Oni su bili tu da okrenu tijek događaja kako je njihovim politikama odgovaralo.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Juda Iškariot je napisao/la:
Prije nekoliko tjedana, čitao sam Hrvatski List i komentar jednog čitatelja. On u članku navodi, a navodno je to i Domazet negdje opširnije objavio, kako su za Ahmiće i Stari Most krivi - Englezi.
Nadalje piše kako su naše hrvatske tajne službe to saznale, i imali dokaze, ali nakon što je dugobabski homić prepustio Englezima da rovare po našim službama, da su svi dokazi uništeni.

Sigurno je o ovome teško raspravljati, no ja ću ovdje spomenuti samo nekoliko sličnih slučajeva u povjesti gdje su angloslužbe činile slične stvari.

IRAK - U 2005 godini su dva radikalna Islamista s dugim bradama uhićeni s kamionom punim eksploziva ispred šijitske džamije. Kako se ispostavilo, uopće se nije radilo o Islamistima već o dvoji obavještajaca MI6. Na dan suđenja, engleski tenkovi su silom oslobodili obavještajce i cijeli slučaj zataškali.

WW2 - U svojoj knjizi "RAT" Tihmir Čuljak opisuje priču jednog starog partizančine kako su regrutirali neodlučne civile u partizane. Kada bi došli u selo i rekli kako svi muški moraju pristupiti partizanima, a odaziv je bio nikakav, onda su specijalne postrojbe slijedeću noć obukle ustaške uniforme i poklali nekoliko žena i djece. Slijedeći dan bi partizani opet došli i ponovo pitali za pristup. Odaziv tada je bio skoro 100 %.
Ovdje mala napomena. Sličnu taktiku su koristile i Ustaše. Partizanima je kontrolirala engleska tajna služba, a Ustašama njemačka. to su njihove metode.

Domovinski Rat - Srpski KOS u operaciji Labrador i Opera pokušava minirati židovska groblja u Zagrebu i to pripisati "Tuđmanovim Ustašama". Nema sumnje da su i ovdje Englezi "posavjetovali" Srbe.

Vratimo se na Ahmiće. Engleskoj vojsci nije bio nikakav problem presjeći komunikaciju i snimiti razgovore za pripreme HVOa na napad na Ahmiće. Englezi su znali da se nešto sprema, i mogli su se jednostavno postaviti na obližnjim brdima i onda snajperima sve ukokati šta je živo.
Ja sam prije nekoliko godina slušao intervju jednog muslimana koji je preživio Ahmiće koji je svjedočio kako je čuo da su neki vojnici u Ahmićima engleski pričali.

Šta vi mislite o ovome ?


A šta da se misli???

Englezi ovo, Englezi ono...blablabla :ymsick:

Ovo je najjača rečenica:
Englezi su znali da se nešto sprema, i mogli su se jednostavno postaviti na obližnjim brdima i onda snajperima sve ukokati šta je živo.
:-umirem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
horus je napisao/la:
Juda Iškariot je napisao/la:
Poslije zločina, nakon nepunih sat vremena, došla je Engleska jedinica skupa s BBCem, a njihov zapovjednik je više puta u kamere ponovio "Bloody Croats, Bloody Croats"...taj isti engleski general je kasnije radio na haaškom sudu. Ne znam mu ime sada.
Ta je snimka redovno prikazana na CNNu i BBCu.

To je bilo par tjedana prije nego što je Thatcherka, inače malikce naklonjena Hrvatskoj, trebala doći u Zagreb.
Nakon Ahmića, put je otkazan.


upravo sam na tog ******** s otoka mislio... mislim jebate, nalaze se u ratnoj zoni, te unatoc tom faktu, uspievaju dobiti informacije o nekakvom "pokolju" bogu iza nogu, te u tu zabit stici za manje od sat vriemena nakon sto se taj "pokolj" dogodio... coviek se zapita kako su to ti isti uspieli... :-kava


Zbog čega si ovaj "pokolj" stavio pod navodne znake???

I odakle ti to da su Ahmići "zabit Bogu iza nogu"???

Objasni malo pučanstvu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 06:56 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2009, 19:28
Postovi: 93
Jesu li Englezi ubili malog Amira Ahmica s 3 mjeseca, nadjenog zaklanog

I 119 Bosnjaka Ahmica.Gdje nije bilo pripadnika Armije Bih, ni za razno.

Armija Bih je bila stacionirana u velikom selu Kruscicama kraj Viteza, ali one nikad nisu pale.Naravno i Englezi su minirali dzamiju, pa su na putu za Neum, srusili Stari Most, i jos bili drski da optuze pripadnike Hvo, koji su djelili cokolade neduznim Bosnjacima, i pjevali pjesme Skore i Tompsona

Sve je tako, kako kazete, svaka vam je kao u ''Njegosa''


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 07:57 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Teze su malo nategnute, ali tajne sluzbe i njihovo djelovanje na Balkanu samo idiot moze negirati.

Dan danas vecina uposlenika recimo engleskih i americkih veleposlanstava su polaznici CIA-ine i MI6 ili 5 (koja je vec za inozemstvo, uostalom, englezi imaju dvije tajne sluzbe, jednu za doma ova petica valjda, jednu za vanka, pitajte se zasto zaboga imaju posebnu tajnu sluzbu za inozemstvo) skole, uostalom kod njih je normalno da vidrovitije persone studiraju recimo juznoslavenske jezike, ili bliskoistocne jezike, ili latinoamericku povijest i spanjolski jezik, sta mislite zasto? eto, u General motosru sklapaju Yugu pa im treba kadar za srpski jezik.
Naravno da ce svrseni student juznoslavenskih jezika posao dobiti u nekom veleposlanstvu na Balkanu, usput za vrijeme studija vrbuje ga CIA, a vec jes tvorena fama da je to cast, radis za dobrobit domovine.

Sto se tice Ahmica, to je samo medijski isprofanisan masakr, bilo je i vecih i krvavijih pokolja po hrvatskim selima u blizini, pa se tamo engleski zgrozeni oficiri nisu pojavili. Tu negdje je njihova glavna uloga pristrasnosti.
Uostalom, uloga AID-a na tom slucaju je odavno jasna, kako se zvase onaj Bosnjak sto je odbio svjedociti po instrukcijama muslimanske tajne policije (koja je opet instrukcije sa vise instance dobila sasvim sigurno od MI6, ta nisu oni toliko pametni da grade slucaj sami) pa mu i danas bradate spodobe *** "kamenuju" kucu po noci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
vanjushka je napisao/la:
Teze su malo nategnute, ali tajne sluzbe i njihovo djelovanje na Balkanu samo idiot moze negirati.

Dan danas vecina uposlenika recimo engleskih i americkih veleposlanstava su polaznici CIA-ine i MI6 ili 5 (koja je vec za inozemstvo, uostalom, englezi imaju dvije tajne sluzbe, jednu za doma ova petica valjda, jednu za vanka, pitajte se zasto zaboga imaju posebnu tajnu sluzbu za inozemstvo) skole, uostalom kod njih je normalno da vidrovitije persone studiraju recimo juznoslavenske jezike, ili bliskoistocne jezike, ili latinoamericku povijest i spanjolski jezik, sta mislite zasto? eto, u General motosru sklapaju Yugu pa im treba kadar za srpski jezik.
Naravno da ce svrseni student juznoslavenskih jezika posao dobiti u nekom veleposlanstvu na Balkanu, usput za vrijeme studija vrbuje ga CIA, a vec jes tvorena fama da je to cast, radis za dobrobit domovine.

Sto se tice Ahmica, to je samo medijski isprofanisan masakr, bilo je i vecih i krvavijih pokolja po hrvatskim selima u blizini, pa se tamo engleski zgrozeni oficiri nisu pojavili. Tu negdje je njihova glavna uloga pristrasnosti.
Uostalom, uloga AID-a na tom slucaju je odavno jasna, kako se zvase onaj Bosnjak sto je odbio svjedociti po instrukcijama muslimanske tajne policije (koja je opet instrukcije sa vise instance dobila sasvim sigurno od MI6, ta nisu oni toliko pametni da grade slucaj sami) pa mu i danas bradate spodobe *** "kamenuju" kucu po noci.


Točno. ne znam jesu li te opjevane Ahmiće uradili oni ili dio HVO-a ali je činjenica da su se ta britanska *** pozicionirala tamo gdje su Hrvati i muslimani izmješani. Nakon Ahmića je odmah dotrčao zadihani Stewart sa BBC ekipom vičući ko sumanut bloody HVO, bloody HVO.

Ahmići su bili omanja bitčica gdje je stradalo stotinjak civila i vojnika, bitka kakvih je u Bosni bilo na stotine. Nigdje nisu Britanci dotračali i vikali bloody VRS, bloody VRS...čak ni nakon Srebrenice.

Mislim o britanskim *** je suvišno raspravljati jesu li oni imali prste u tome, oni su bili tu da zakuvaju u Bosni a to je sjelo na volej Aliji, i sandžačkoj kliki oko njega koji su imali slični cilj kao i Britanci, skrenuti pažnju sa Srba i da muslimani izgubljeno od Srba nadoknade nad Hrvatima.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 09:43 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Upravo tako, Srbi su po istocnoj Bosni prosjecno muslimansko selo ojadili za stotinjak ubijenih civila, onako usput, uz borbu, uz tarabu i ko kera sto kaze srpski junak iz Jagodnjaka, kako se zvalo ono ***.

Pa nigdje nijedne BBC kamere, nigdje engleskih vojnika, vec ih stacioniralo u Lasvanskoj dolini. Kao slucajno su tu. Mozes misliti.

Srbi su orgijali uz Drinu, poklali tisuce i tisuce muslimana, nigdje kamera, pokolj u Foci `92 je ovjekovjecen jednom snimkom nekog srpskog borca sa onom zastavom na ramenu, ona sa po jednim krizem u svakoj boji na zastavi, ima jedan snimak gdje gori muslimanska carsija, i jos jedan snimak gdje neki srpski borac hoda kroz rusevine. I to je sve, nema vise, kaput, ta tri snimka se vrte desetljece i pol, kad je neka vijest o zlocinima u Foci, to je to. Tamo je Velibor Ostojic sutao ljudske glave po Ustikolini, silovali su uzduz i poprijeko, a iz Visegrada recimo nema ni tih snimaka. Nema nista, tamo nije bilo kamera BBC-a, tamo je sve proslo u tisini, tek je Murat Sabanovic jebo mater Kukanjcu u tv eteru.

I nakon svega toga, dodje engleski lord Ovan i kaze "ne sanjajte snove, vojne intervencije nece biti, sami morate rijesiti svoje medjuplemenske sukobe". Nakon svih tih srpskih pokolja, gdje nije bilo kamera, nema engleskih vojnika, dodje lord i iskenja kako je to eto medjuplemenski rat. Odmah zatim posalju engleske kamere i oficire u Lasvansku dolinu, rade se predstave za snimatelje, HVO je krvav, zlocinacki, fasisticki. Malo nakon toga Ratko poravna Srebrenicu, pobije 7 ili 8 tisuca ljudi onako usputno, nigdje engleskih kamera, nigdje engleskih vojnika da se zgroze.

I onda neko ide kenjati kako je to eto slucajno. Ma dajte, pa to je uvreda ljudske inteligencije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Juda Iškariot je napisao/la:

Vratimo se na Ahmiće. Engleskoj vojsci nije bio nikakav problem presjeći komunikaciju i snimiti razgovore za pripreme HVOa na napad na Ahmiće. Englezi su znali da se nešto sprema, i mogli su se jednostavno postaviti na obližnjim brdima i onda snajperima sve ukokati šta je živo.
Ja sam prije nekoliko godina slušao intervju jednog muslimana koji je preživio Ahmiće koji je svjedočio kako je čuo da su neki vojnici u Ahmićima engleski pričali.

Šta vi mislite o ovome ?


Mirovne snage su imale mandat za pucanje samo u slučaju direktnog napada na njih. Ti govoriš kao da su Englezi mogli tek tako zaustavljati ratne akcije HVO-a ili ABiH? Ili sugeriraš da su Englezi pobili ljude u Ahmićima prije HVO napada, i to snajperima? Za to ne postoji niti jedan dokaz.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
horus je napisao/la:
Juda Iškariot je napisao/la:
Poslije zločina, nakon nepunih sat vremena, došla je Engleska jedinica skupa s BBCem, a njihov zapovjednik je više puta u kamere ponovio "Bloody Croats, Bloody Croats"...taj isti engleski general je kasnije radio na haaškom sudu. Ne znam mu ime sada.
Ta je snimka redovno prikazana na CNNu i BBCu.

To je bilo par tjedana prije nego što je Thatcherka, inače malikce naklonjena Hrvatskoj, trebala doći u Zagreb.
Nakon Ahmića, put je otkazan.


upravo sam na tog ******** s otoka mislio... mislim jebate, nalaze se u ratnoj zoni, te unatoc tom faktu, uspievaju dobiti informacije o nekakvom "pokolju" bogu iza nogu, te u tu zabit stici za manje od sat vriemena nakon sto se taj "pokolj" dogodio... coviek se zapita kako su to ti isti uspieli... :-kava


Ahmići su vam oko 200 metara iznad ceste Vitez-Busovača, nije to Bogu iza nogu. Desetak minuta od njihove baze, no o tome vam više može reći gospodin Markan.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Bilo kako bilo, činjenica je da se tada desio masakr nad nedužnim civilima i to niko ne može negirati.Isti slučaj i sa Grabovicom. Došli neki hajvani i pobili neke starce.Vojničine...ŽALOSNO

Međutim ,najžalosnije je što neki pokušavaju opravdati ovakve zločine pričama kako su ti isti naručeni od nekoga sa strane, Kako su nahuškani,MI6, MI5...SMIJEŠNO...

Ako već neko nema poštovanja prema žrtvama, neka šuti jer će biti pametniji.

Ne postoje naše i vaše žrtve...Sve su to ljudske duše koje su svirepo ubijene bez razloga...I kao takve ih treba poštovati...A ne na svakom koraku opravdavati zločin nad njima i omalovažavati ih...

BUDITE LJUDI...

Što se tiče tih Ahmića, nije to bila nikakva bitka, već upad snaga HVO-a u selo i kolji i pali sve pred sobom...

A odakle odmah UN tu sa se pojavi???

Neznam, al možda zbog toga što je to centar BIH i što su u blizini imali svoje baze???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Tko i zašto je promjenio naslov topica ?

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Ajd dok se malo ohlade strasti pa budemo pričali činjenično...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Jesi ti promjenio naslov topica ?

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
Mene pitaš ?jok , nisam ja moderator


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmići i Stari Most - uloga Engleza
PostPostano: 09 lip 2009, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Sultan je napisao/la:
Zbog čega si ovaj "pokolj" stavio pod navodne znake???

I odakle ti to da su Ahmići "zabit Bogu iza nogu"???

Objasni malo pučanstvu...


sta ja imam objasnjavat "pucanstvu"? mudzoske pribiti oko viteza mi nisu interesantne kuzis, a jos manje poginuli civili i "civili", interesantne mi jedino postaju u slucaju kad neki manipulira istim...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 09 lip 2009, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Markan, oprosti, nisam na tebe mislio.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 10 lip 2009, 14:34 
Offline
Site Admin

Pridružen/a: 13 tra 2009, 23:53
Postovi: 231
Juda Iškariot je napisao/la:
Tko i zašto je promjenio naslov topica ?


Ja.

Ako ćeš već složiti naslov dostojan žutila, onda bar u samoj poruci ponudi neke dokaze. Povezivati Engleze i Stari Most je suludo, ovo je ozbiljan forum. Ako hoćete forum "Teorije zavjere" to se lako može otvoriti.

Novi naslov (kao i upisi Inkvizitora i Vanjushke) je spasio temu, a sa ovim naslovom se može diskutirati općenito o ulozi tajnih službi (uključujući i iranski VEVAK) u ratu u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 10 lip 2009, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Citat:
" . . . The Iranian presence and influence [in Bosnia] jumped radically in the months following the green light. Iranian elements infiltrated the Bosnian government and established close ties with the current leadership in Bosnia and the next generation of leaders. Iranian Revolutionary Guards accompanied Iranian weapons into Bosnia and soon were integrated in the Bosnian military structure from top to bottom as well as operating in independent units throughout Bosnia. The Iranian intelligence service [VEVAK] ran wild through the area developing intelligence networks, setting up terrorist support systems, recruiting terrorist 'sleeper' agents and agents of influence, and insinuating itself with the Bosnian political leadership to a remarkable degree. The Iranians effectively annexed large portions of the Bosnian security apparatus [known as the Agency for Information and Documentation (AID)] to act as their intelligence and terrorist surrogates. This extended to the point of jointly planning terrorist activities. The Iranian embassy became the largest in Bosnia and its officers were given unparalleled privileges and access at every level of the Bosnian government." (page 201)


http://rpc.senate.gov/releases/1997/iran.htm

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 10 lip 2009, 20:34 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Eto dok na FTV idu snimci Ratka Mladica iz Beograda, gdje on bezbrizno posjecuje svadbe, krstenja, spancira po Kosutnjaku, bez ikakvog skrivanja, na linku je direktor ureda Srbije za suradnju sa Haskim sudom koji papagajki ponavlja "nas je haski tuzilac pohvalio za saradnju sa Hagom, Mladic nije u dosegu srbijanskih policijskih i pravosudnih organa".

Isti onaj tuzitelj koji u Hrvatsku dodje sa prijetecim stavom, u najmanju ruku "ili dajte topnicke dnevnike, ili cemo vas bombardovati".

Mladic je naravno po tom tuziteljstvu van dosega srbijanskog pravosudja, Srbija odlicno suradjuje sa Hagom, iako na snimcima Ratko bezbrizno zivi i uziva u Beogradu.

Logicno je pitanje za koju tajnu sluzbu rade smradovi iz haskog tuziteljstva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: MI6, CIA i VEVAK - operativna dejstva u BiH
PostPostano: 10 lip 2009, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
A odakle im te snimke, ne moš vjerovat. Jesu to oni isti što su tvrdili da je Gotovina u Hrvatskoj.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor i 304 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO