HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 341  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Bobovac je napisao/la:
RS jeste država koja ima svoje državljanstvo i koja odlučuje komu će ga dati. Ima tijela vlasti koje ima država. Također je i republika a republike mogu biti samo države a ne i srez ili kotar. Postoji entiteski veto koji onemogućuje donošenje ijedne odluke na razini što je čini konfederalnom jedinicom a BiH unijom 2 države RS i FBiH.
Ako je nekomu krivo zbog toga onda neka se seli gdje mu je bolje.

Aha i SAD je konfederacija, a Republika Texas samostalna država koja SAD more napustiti referendumom. :zubati

Što se tiče državljanstva tvoje pisanje je trenutno tek pusti san Šumara. Entitetska državljanstva funkcionišu kao i nekadašnja republička u SFRJ, znači stiču se indirektno poslije dobivanja državljastva BiH.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
hinterland je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
RS jeste država koja ima svoje državljanstvo i koja odlučuje komu će ga dati. Ima tijela vlasti koje ima država. Također je i republika a republike mogu biti samo države a ne i srez ili kotar. Postoji entiteski veto koji onemogućuje donošenje ijedne odluke na razini što je čini konfederalnom jedinicom a BiH unijom 2 države RS i FBiH.
Ako je nekomu krivo zbog toga onda neka se seli gdje mu je bolje.


Pa i FBIH je država s bošnjačkom dominacijom po tome.


Kojih točno? Crvenih ili zelenih? :zubati

Opet jedan bezobrazni laprdavi zelenko koji dođe tu laprdat a ne poslušat što mu se ima za reći...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
daxt je napisao/la:
Dodik usred Beograda drzi akademije i govore, mnogo se osilio,sastavlja vladu, deli lekcije, interesantno je postalo na srpskoj politickoj sceni(sa obe strane Drine)


Priprema teren za dolazak, trajni.

No, eto, meni stalno govore kako sam lud. A čovjek zadnje vrijeme više u Beogradu nego u BL.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Jagnjeca brigada je napisao/la:
dudu je napisao/la:
ni 2% veći jer se FBIH odrekla više teritorija od RS-a u Distriktu Brčko. :D


Zato vam ne daju treći. Onda će RS biti najveći entitet. :zubati

:klanjam

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2112
Lokacija: Beograd
Junuz Djipalo je napisao/la:
daxt je napisao/la:
Dodik usred Beograda drzi akademije i govore, mnogo se osilio,sastavlja vladu, deli lekcije, interesantno je postalo na srpskoj politickoj sceni(sa obe strane Drine)


Priprema teren za dolazak, trajni.

No, eto, meni stalno govore kako sam lud. A čovjek zadnje vrijeme više u Beogradu nego u BL.


Isto ce to biti,uskoro :zubati

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Mile se navikava na novi/stari glavni grad. Snima poziciju za sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24634
Lokacija: Heartbreak Hotel
Sandalj je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
RS jeste država koja ima svoje državljanstvo i koja odlučuje komu će ga dati. Ima tijela vlasti koje ima država. Također je i republika a republike mogu biti samo države a ne i srez ili kotar. Postoji entiteski veto koji onemogućuje donošenje ijedne odluke na razini što je čini konfederalnom jedinicom a BiH unijom 2 države RS i FBiH.
Ako je nekomu krivo zbog toga onda neka se seli gdje mu je bolje.

Aha i SAD je konfederacija, a Republika Texas samostalna država koja SAD more napustiti referendumom. :zubati

Što se tiče državljanstva tvoje pisanje je trenutno tek pusti san Šumara. Entitetska državljanstva funkcionišu kao i nekadašnja republička u SFRJ, znači stiču se indirektno poslije dobivanja državljastva BiH.


USA je federacija, a Teksas je država, to ti je valjda jasno.
RS je država u državi, isto kao i Teksas, s tim da Teksas nema veto na odluke USA Kongresa i Senata jer je USA federacija za razliku od BiH koja zbog entitetskog glasovanja i drugih stvari ima jake elemente konfederalizma.
Entitetska državljanstva postoje, o primaju u BiH državljanstvo odlučuju prije svega entitetska tijela a tek u drugom stupnju po žalbi odlučuje državno ministarstvo za civilne poslove.
I točno, postojalo je i prije rata, u okviru SFRJ i državljanstvo SFRJ i republika, zato jer su i republike tada bile države kao i sama Jugoslavija. Te republike-države su imali sva obilježja državnosti kao i sada RS - zastavu, grb, himnu, granice, oružane snage ( dobro, de iure RS nema izravno oružane snage).
Dakle, sa čisto pravnog stanovišta RS jeste država, druga je stvar što se to nekima ne sviđa iz nekih nacionalističkih ili politikantskih razloga, i ne kažem to jer mi je stalo do RS, boli me briga za nju, ali neke stvari su jednostavno očite!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lip 2012, 15:54
Postovi: 2589
Lokacija: Rijeka
Po meni RS možete maksimalno obuhvaćati 40% teritorija. Trebaju vratiti Posavinu, Srebrenicu i Žepu.

_________________
Sve će prekriti snijegovi, ružmarin i šaš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
hinterland je napisao/la:
Po meni RS možete maksimalno obuhvaćati 40% teritorija. Trebaju vratiti Posavinu, Srebrenicu i Žepu.


Uh, još da si bio u Dejtonu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lip 2012, 15:54
Postovi: 2589
Lokacija: Rijeka
Jagnjeca brigada je napisao/la:
hinterland je napisao/la:
Po meni RS možete maksimalno obuhvaćati 40% teritorija. Trebaju vratiti Posavinu, Srebrenicu i Žepu.


Uh, još da si bio u Dejtonu...


Nitko vam prije rata ne bi dao 49% teritorija BIH. Zato ste krenuli u rat da uzmete cijelu BIH i da se to ujedini sa zarobljenim područjima Hrvatske.

_________________
Sve će prekriti snijegovi, ružmarin i šaš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Rat bio, rat prošao, RS izašla sa 49%, kraj priče. Ako hoćeš u rat opet... :neznam

Tolika prazna zemlja, šume, gore, doline... a ti se brineš za susednu RS. Svašta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lip 2012, 15:54
Postovi: 2589
Lokacija: Rijeka
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Rat bio, rat prošao, RS izašla sa 49%, kraj priče. Ako hoćeš u rat opet... :neznam

Tolika prazna zemlja, šume, gore, doline... a ti se brineš za susednu RS. Svašta.


Sve se to može promijeniti.

_________________
Sve će prekriti snijegovi, ružmarin i šaš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
hinterland je napisao/la:
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Rat bio, rat prošao, RS izašla sa 49%, kraj priče. Ako hoćeš u rat opet... :neznam

Tolika prazna zemlja, šume, gore, doline... a ti se brineš za susednu RS. Svašta.


Sve se to može promijeniti.


Može. RS na 55% npr.

Nemoj da mi bacaš Junuza u depresiju. Situacija je sranje, a ti brineš o RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 srp 2012, 14:54
Postovi: 76
Jagnjeca brigada je napisao/la:
hinterland je napisao/la:

Sve se to može promijeniti.


Može. RS na 55% npr.

Nemoj da mi bacaš Junuza u depresiju. Situacija je sranje, a ti brineš o RS.


Hahahah, pa naravno. Ako se nastavimo bratimit sa Srbima i Dodikom može i 61% :D

_________________
Этих лет не смолкнет слава,
Не померкнет никогда!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 srp 2012, 14:54
Postovi: 76
Sjećam se kad su glupi Livnjaci tražili ujedinjenje sa RS... Sve mahom adezeovci :D

_________________
Этих лет не смолкнет слава,
Не померкнет никогда!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Bošnjaci kao i njihov uzor Srbi, optereći postocima.

Ako sam išta shvatio dosad to je da su % najnebitniji u cijeloj priči.

3 mil ljudi na 50.000 km2, ne'š ti problema, fali mjesta.

Srbima u RS treba samo jednu stvar obećat i zajamčit i na sve će pristat, i na BiH i na koalicije i na...

Samo im obećat %.

Zato im ih se ne treba dirat, ali zato može sve drugo... :zubati

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 22:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Lukavo, Srbi glupi Bizantinci, ima da nasjednu!

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Pa, zapravo, to je bolja varijanta za Srbe, dugoročno.

Šta bi ti neki blitzkrieg? :neznam

Dakle, dobri odnosi s Hrvatima, popuštanje u nekim stvarima MZ-jcima, prestanak neumjerenog srbovanja; sve to jamči opstanak teritorijalnog oblika RS i osjećaja sigurnosti Srba.

Ako se bude prerigidno, možda opet neko upali zeleno na semaforu.

Ja mislim kako su Srbi u BiH, naučili lekciju i da im se neće dogoditi Krajina i Kosovo, gdje su imali nešto, mogli to i prodat za nešto, a pravili se ludi, da bi kasnije skužili kako su se gadno zeznuli i faktički ostali bez ičeg.

Na pr. Z4 u RH, a podjelu Kosova na bilo koji način bi sad prihvatili, rado.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 22:39 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Partisan of Amur je napisao/la:
Sjećam se kad su glupi Livnjaci tražili ujedinjenje sa RS... Sve mahom adezeovci :D

Ciji si ti klon?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa, zapravo, to je bolja varijanta za Srbe, dugoročno.

Šta bi ti neki blitzkrieg? :neznam


O veliki bijeli lovče, to su dakle jedine dvije opcije koje nam nudi Veliki Bijeli Katolički Otac iz Banskih Dvora?

A naše je da odaberemo jednu? Smiješno ti je to ufuravanje u ulogu velesile.

Citat:
Dakle, dobri odnosi s Hrvatima, popuštanje u nekim stvarima MZ-jcima, prestanak neumjerenog srbovanja; sve to jamči opstanak teritorijalnog oblika RS i osjećaja sigurnosti Srba.


Prestanak neumjerenog Srbovanja... a stepen umjerenog će odrediti evropski posmatrači opremljeni Srbovenjemetrima? Republika Srpska da bude malo manje Srpska? Recimo, da izbacmo koje slovo iz to Srpska? Da dodamo kakvu fleku na trobojku?

Hvala ti lijepo na ovom garantovanju opstanka i osjećaja sigurnosti, ali malo si zaboravio da nema RSa i danas bi vam muslimani odlučivali ko će da vas predstavlja. I sad bi ti nama nešto da garantuješ... da ćeš nam dati nešto što je već naše ako budemo dobri... ti mora da si prerušeni Vesli Klark :D

Citat:
Ako se bude prerigidno, možda opet neko upali zeleno na semaforu.


Oooo, opet će se guste magle spustiti... jednostavno, smiješno je kako svoj wishful thinking pokušavaš da predstaviš kao realne opcije ili dobre opcije.

Citat:
Ja mislim kako su Srbi u BiH, naučili lekciju i da im se neće dogoditi Krajina i Kosovo, gdje su imali nešto, mogli to i prodat za nešto, a pravili se ludi, da bi kasnije skužili kako su se gadno zeznuli i faktički ostali bez ičeg.

Na pr. Z4 u RH, a podjelu Kosova na bilo koji način bi sad prihvatili, rado.


Rješenja za RSK ili Kosovo nisu bila tad, već mnogo prije, i drugačija. Rješenje za RS je ne doći u situaciju da ti neki Z4 bude jedini izlaz. A RS je daleko od toga.
I nema puno potrebe da bilo kome daje bilo šta.

Dakle, siguran sam da misliš da si jako lukav zato što ono što misliš da su hrvatski ciljevi pokušaš da prodaš Srbima kao najbolje rješenje za njih, ali nismo ni mi sisali tatu umjesto mame. Na vašem mjestu pazio bih da ne ljutim RS, a ovakvo postavljanje na neki viši nivo je za upišat se od smijeha. Vjerujem da iz ZG to tako ne izgleda, al hebiga.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 02 srp 2012, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Kako ne shvataš Metemma, Srbi sami treba da se dovedu u poziciju u kojoj će biti u istom ringu sa Hrvatima i Bošnjacima i to tako što će Hrvati biti jezičak na vagi koji će odlučivati o svakom pitanju.

A ovo treba da si dopuste zato što su zapravo nesrećni u RS i zbog istorije odličnih odnosa sa Hrvatima i Hrvatskom (koji su jelte mnogo bolji nego oni sa tamo nekom nebitnom Srbijom i sličnim dalekoistočnim zemljama). Uostalom RS provocira Bošnjake, pa onda oni taj svoj pravednički bes ispoljavaju na Hrvatima. A pošto Srbi toliko brinu za Hrvate, oni će si samoukinuti ovlasti.

Po mogućnosti RS više i ne treba da se zove Srpska, već nešto neutralno tipa severo-istočni bivši entitet ili tako šta. A Srbi treba da budu nešto manje Srbi. U suštini zapadnojugosloveni-bosanci koji povremeno prave slavu i idu kod neobičnog, bradatog popa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 03 srp 2012, 00:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što se muslimanski klonovi jeftino love na ovoj temi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 03 srp 2012, 02:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 srp 2012, 14:54
Postovi: 76
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Kako ne shvataš Metemma, Srbi sami treba da se dovedu u poziciju u kojoj će biti u istom ringu sa Hrvatima i Bošnjacima i to tako što će Hrvati biti jezičak na vagi koji će odlučivati o svakom pitanju.

A ovo treba da si dopuste zato što su zapravo nesrećni u RS i zbog istorije odličnih odnosa sa Hrvatima i Hrvatskom (koji su jelte mnogo bolji nego oni sa tamo nekom nebitnom Srbijom i sličnim dalekoistočnim zemljama). Uostalom RS provocira Bošnjake, pa onda oni taj svoj pravednički bes ispoljavaju na Hrvatima. A pošto Srbi toliko brinu za Hrvate, oni će si samoukinuti ovlasti.

Po mogućnosti RS više i ne treba da se zove Srpska, već nešto neutralno tipa severo-istočni bivši entitet ili tako šta. A Srbi treba da budu nešto manje Srbi. U suštini zapadnojugosloveni-bosanci koji povremeno prave slavu i idu kod neobičnog, bradatog popa.


Ovo je glupost. Srbi trebaju ostat Srbi, a naziv entiteta se isto ne treba mijenjati kad je već povijesno ukorijenjen. Mislim da ništa neće bit loše ako RS ostane kakva jest, a da da malo veća prava Hrvatima u Posavini.

Isto je odlično riješenje u Federaciji ona ideja Platforme da se neki kantoni ukinu i pripoje drugim kantonima, time bi dobili riješeno hrvatsko pitanje bez entiteta, smanjujuć tako i troškove administracije, a i nekakvu jednostavniju administrativnu podjelu FBiH.

_________________
Этих лет не смолкнет слава,
Не померкнет никогда!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 03 srp 2012, 07:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Povijesno utemeljen naziv?! :laugh

@Metemma, Janje

Pa zar niste dosad skužili kako nisam zloban prema vama dvojici? Baš zato i želim pomoći. No, polako. Cirkus, uskoro i u vašem gradu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik u Beogradu ponovo RS nazvao državom
PostPostano: 03 srp 2012, 08:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2112
Lokacija: Beograd
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bošnjaci kao i njihov uzor Srbi, optereći postocima.

Ako sam išta shvatio dosad to je da su % najnebitniji u cijeloj priči.

3 mil ljudi na 50.000 km2, ne'š ti problema, fali mjesta.

Srbima u RS treba samo jednu stvar obećat i zajamčit i na sve će pristat, i na BiH i na koalicije i na...

Samo im obećat %.

Zato im ih se ne treba dirat, ali zato može sve drugo... :zubati

nece srbi pristat ni na sta sto nije u njihovom interesu,utuvi to, a sto je babi milo, to joj se i snilo.Daj neku pametnu o polozaju bosnjaka i hrvata u mesto sto onanises o razvascivanju Srpske

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 341  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Karabaja, mrnjav i 495 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO