HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 644 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
To za 5€ je slama. Šiptarka. Nađi boljeg dilera koji valja skank i cena ti je isto 10€. Imaš i ovde šiptarku za 5€, mada retko gde, ili se ja ne krećem u tim krugovima, ali to *** ne bi pušio ni da mi platiš.

Cirkao sam ja ko lud do pre četiri godine, bio pijan svaki dan, plus vutra. Onda mi doktorka zabranila da pijem i da jedem slatko, inače ću dobiti dijabetes. Od tad nisam ni pivo popio. Ali zato ne duvam samo kad sam na poslu, to smem koliko hoću (osim na poslu, jer ću napraviti neko sranje, ako nisam trezan, a ne smem da grešim).

Šta dobiješ tamo za 10 e ?? :zubati

Pa gram, šta drugo. To jest 0.9 ili 0.8, pošto dileri vole da skraćuju, i otvoreno ti kažu to. Ja sam bio prisutan kada je lik pakovao pakete i merio ih 0.9 predamnom. Bagri nije dosta što imaju toliku zaradu (kilo skanka je od 3 do 5 hiljada evra, zavisno od kvaliteta, a on ga zavalja za 10.000€, i to mu malo, nego mora da ti ukrade i tih kurčevih 0.1 gram, i to ti otvoreno kaže, "jebiga tebra, svi tako daju"). Boli me *** što rizikuju zatvor, niko ih nije tukao po ušima da se time bave, nije problem u tih 0.1 gram, to je dva dima, nego u principu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:03 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Carmello Šešelj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Šta dobiješ tamo za 10 e ?? :zubati

Pa gram, šta drugo. To jest 0.9 ili 0.8, pošto dileri vole da skraćuju, i otvoreno ti kažu to. Ja sam bio prisutan kada je lik pakovao pakete i merio ih 0.9 predamnom. Bagri nije dosta što imaju toliku zaradu (kilo skanka je od 3 do 5 hiljada evra, zavisno od kvaliteta, a on ga zavalja za 10.000€, i to mu malo, nego mora da ti ukrade i tih kurčevih 0.1 gram, i to ti otvoreno kaže, "jebiga tebra, svi tako daju"). Boli me *** što rizikuju zatvor, niko ih nije tukao po ušima da se time bave, nije problem u tih 0.1 gram, to je dva dima, nego u principu.

Tko bi ocekivao da je Beograd tako skup,no opet tko zna koja si ti ruka . Neću vise offat... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Morate li bas na ovoj temi da se drogirate?
Ispod imate nekoliko tema o EU i sl. idite tamo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
horus je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Tvrdnja da je Kina danas komunistička zemlja pokazuje koliko se razumeš u stvari. Drug Mao je odavno umro. Kina je je najbliže prosvećenom apsolutizmu što se tiče državnog uređenja, a ne vidim zašto uvlačiš ekonomiju koja nema nikakve veze sa tom pričom. Diktatura? A šta je prosvećeni apsolutizam nego diktatura, majke ti? Da nije liberalna demokratija možda? Oće tako debilna shvatanja kad učiš napamet.


Aj ti reci nekom kineskom službeniku KP Kine da nisu komunisti-maosti, pa nam nakon toga javi jesi dobio samo izgon zbog agitiranja i špijunaže protu države ili je pala koja godina gulaga.

Tržišna ekonomija moronu ne čini od kine prosvijećenu apsolutističku državu, zato što država izigrava glavnog kapitalista, prije se približavaju postulatima fašizma.

Ne slušam šta pričaju, nego gledam šta rade. Ako je tebi Kina komunistička zemlja, a ima na stotine milijardera, privatnih firmi itd, onda proveri dioptriju.

Nisam ni rekao da tržišna ekonomija čini od Kine prosvećenu apsolutističku državu, apsolutna diktatura jednog čoveka čini od Kine prosvećenu apsolutističku državu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa gram, šta drugo. To jest 0.9 ili 0.8, pošto dileri vole da skraćuju, i otvoreno ti kažu to. Ja sam bio prisutan kada je lik pakovao pakete i merio ih 0.9 predamnom. Bagri nije dosta što imaju toliku zaradu (kilo skanka je od 3 do 5 hiljada evra, zavisno od kvaliteta, a on ga zavalja za 10.000€, i to mu malo, nego mora da ti ukrade i tih kurčevih 0.1 gram, i to ti otvoreno kaže, "jebiga tebra, svi tako daju"). Boli me *** što rizikuju zatvor, niko ih nije tukao po ušima da se time bave, nije problem u tih 0.1 gram, to je dva dima, nego u principu.

Tko bi ocekivao da je Beograd tako skup,no opet tko zna koja si ti ruka . Neću vise offat... :zubati

Čovek izvadio kesu sa kilom (i ne jedan put) i pakovao predamnom, eto koja sam ruka. Doduše, častio me milion puta, tako da nemam razloga da se bunim. I svuda je ista cena, ne bi prodao ništa kada bi je podigao.

A imaš i ove domaćice i šiptarke za 5€, ali bolje da pušiš lavandu za moljce nego to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Morate li bas na ovoj temi da se drogirate?
Ispod imate nekoliko tema o EU i sl. idite tamo.

Prvi si počeo oftopik sa proseravanjem "mi i vi", tako da sad uživaj. Štaviše, sad mi dođe da namerno spamujem temu jer si baš ti došao da se žališ, a prvi si počeo da jedeš ***.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Carmello Šešelj je napisao/la:
horus je napisao/la:

Aj ti reci nekom kineskom službeniku KP Kine da nisu komunisti-maosti, pa nam nakon toga javi jesi dobio samo izgon zbog agitiranja i špijunaže protu države ili je pala koja godina gulaga.

Tržišna ekonomija moronu ne čini od kine prosvijećenu apsolutističku državu, zato što država izigrava glavnog kapitalista, prije po se približavaju postulatima fašizma.

Ne slušam šta pričaju, nego gledam šta rade. Ako je tebi Kina komunistička zemlja, a ima na stotine milijardera, privatnih firmi itd, onda proveri dioptriju.

Nisam ni rekao da tržišna ekonomija čini od Kine prosvećenu apsolutističku državu, apsolutna diktatura jednog čoveka čini od Kine prosvećenu apsolutističku državu.


Diktatura se to zove, a ti dalje buncaj o "prosvijećeneom apsulutizmu".

Predlažem da svi damo po 10kn i kupimo našem beogradskom bolidu jednu lijepu enciklopediju iz naklade LZMK za rođendan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 03 kol 2019, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa ja se i zalažem za diktaturu, i zovem je prosvećeni apsolutizam. I vlast ne mora da se prenosi nasledno da bi mogla da se zove prosvećeni apsolutizam. Ne treba ti apsolutna monarhija za to, i danas nije 18. vek. Sigurno nisam mislio na fotokopiju državnog uređenja iz tog vremena, nego izbegavam da koristim reč diktatura, jer ima negativnu konotaciju. Meni ne, ali većini ljudi, nažalost da, pošto više vole da polupismeni retardi odlučuju ko će da vlada zemljom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 16 kol 2019, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Izgleda da je Ansat finalni izbor.

Citat:
Republika Srpska će jedina u Evropi imati “ansat”

Republika Srpska će za svoj MUP najvjerovatnije nabaviti tri ruska laka višenamjenska helikoptera “ansat” a ugovor bi trebalo da bude potpisan u trećem kvartalu.

https://www.glassrpske.com/lat/tehnolog ... Vw2Ku3_KOk




Ako je dobar Ruskoj vojsci dobar je i nama. :palacgore1

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 16 kol 2019, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Odličan izbor :palacgore1

Trebali su odma u startu nabaviti i prvi helikopter Ansat-a, i ne uzimati uopšte Augustu, a Augusta crna mamba malo pa malo nadlijece Sarajevo, juce u niskom letu dva puta, bio Mile na Jahorini :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 16 kol 2019, 18:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Nisu kompatibilni sa NATO standardima. :sega

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 17 kol 2019, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
LakePlacid je napisao/la:
Odličan izbor :palacgore1

Trebali su odma u startu nabaviti i prvi helikopter Ansat-a, i ne uzimati uopšte Augustu, a Augusta crna mamba malo pa malo nadlijece Sarajevo, juce u niskom letu dva puta, bio Mile na Jahorini :zubati

Agusta je u helikopterskoj industriji ono što je Bentley ili Rols Royce u automobilskoj. Američki helikopter Marine 1 (helikopter koji je zadužen za prevoz predsednika Amerike), je marke Agusta. Pored nekoliko američkih proizvođača helikoptera, oni su izabrali Italijane da im naprave helikopter sa tako važnom misijom. To govori nešto o Agusti (ne Augusti).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 10 ruj 2019, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Žandarmerija RS u akciji


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 23 ruj 2019, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Osmica zakazao (sta ce covjek neskolovan) Muslimani tek sad skontali da smo oformili Zandarmeriju.

Citat:
U RS-u sutra postrojavanje jedinice žandarmerije: Da li će reagirati međunarodna zajednica?

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske organizuje sutra svečano postrojavanje Jedinice žandarmerije u Centru za obuku u Zalužanima kod Banje Luke, saopćeno je iz MUP-a.
Kako su naveli, na ovaj način bit će i zvanično predstavljena nova organizaciona jedinica Ministarstva, koja je formirana u cilju unapređenja sigurnosti RS-a i njenih građana i imovine.

Promociji će prisustvovati ministar unutrašnjh poslova Dragan Lukač, direktor policije Darko Ćulum, te najviši predstavnici izvršne i zakonodavne vlasti RS, saopćeno je.

Inače, ovaj čin dolazi nakon nedavnih najava iz RS-a o formiranju ove jedinice, nakon čega su iz ambasada SAD-a i Velike Britanije stigle poruke kako će tražiti pojašnjenja o ovome. Ostaje da se vidi da li će reagirati nakon sutrašnjeg predstavljanja nove jedinice MUP-a RS.

Podsjetimo, Ministarstvo unutrašnjih poslova RS je nakon pritisaka krajem juna prvobitno odlučilo da neće uvoditi rezervni sastav policije u ovom bh. entitetu, a odluka o tome da se povuku amandmani na Zakon o policiji i unutrašnjim poslovima RS pozdravila je Ambasada SAD kazavši da je to korak u pravom smjeru.

"Rezervne policijske snage bi samo povećale tenzije i vodile ka eskalaciji nepovjerenja", kazali su ranije u Ambasadi SAD-a, nakon čega se pojavilo pitanje osnivanja žandarmerije. Potom su iz ove Ambasade tražili od MUP-a RS određena objašnjenja.

Predsjednik SNSD-a i član Predsjedništva BIH Milorad Dodik poručio je nakon toga da će žandarmerija biti uspostavljena u RS-u i da to nije pitanje stranaca.

Dodik je rekao da će žandarmerija moći da djeluje na cijelom prostoru Republike Srpske, dok to rezervni sastav policije ne bi radio.

Potpredsjednik RS-a Ramiz Salkić ranije je rekao da odustajanje od formiranja rezervnog sastava policije tog entiteta, uz najavu formiranja žandarmerije, ne predstavlja stvarno odustajanje od ideje formiranja oružane formacije, "s ciljem njene upotrebe radi realizacije političkih ideja i ciljeva u datom trenutku".

"Formiranje žandarmerije iz sastava redovnih policajaca, čiji bi se broj povećao, može biti i opasnija ideja od rezervnog sastava, imajući u vidu operativnost, uvježbanost i opremljenost takve jedinice", upozorio je Salkić.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-rs-u- ... /190923115


Hinckooooooooo! :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 23 ruj 2019, 16:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Nego, zašto ste odustali od rezervnog sastava?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 23 ruj 2019, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Naša Kvačica je napisao/la:
Nego, zašto ste odustali od rezervnog sastava?


Ko ce znati.
Mozda je u startu bio plan osnovati zandarmeriju po ugledu na Srbiju pa najavili rezervni sastav a onda se povukli i oformili zandarmeriju i jos ispali popustljivi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 23 ruj 2019, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Naša Kvačica je napisao/la:
Nego, zašto ste odustali od rezervnog sastava?


Nije se odustalo nego se prolongiralo ...

Citat:
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske odlučilo je da neće uvoditi rezervni sastav policije, saopćeno je iz MUP-a RS.”S obzirom na to da je za uspostavljanje rezervnog sastava policije potreban duži vremenski period i sredstva u smislu provođenja konkursnih procedura i selekcije, opremanja uniformama i drugom pripadajućom opremom, kao i vrijeme za adekvatnu obuku da bi se rezervni sastav policije stavio u funkciju, iz Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o policiji i unutrašnjim poslovima RS koji se nalazi u proceduri na Narodnoj skupštini RS, povlačimo članove koji se odnose na rezervni sastav policije”, saopćeno je iz MUP-a RS.

U budućem periodu, Ministarstvo unutrašnjih poslova će ponovo razmotriti potrebe i mogućnosti za uvođenje rezervnog sastava policije u strukture ministarstva.

“Ministarstvo unutrašnjih poslova je odlučilo da reorganizuje svoje interventne snage radi bržeg i efikasnijeg odgovora na sigurnosne izazove s kojima se suočavamo u Republici Srpskoj, uključujući i veliki broj ilegalnih migranata, te će, radi boljeg funkcionisanja, Jedinice za podršku promijeniti naziv u Žandarmerija, koja će biti dopunjena aktivnim sastavom Ministarstva unutrašnjih poslova, prevashodno mladim policajcima koji su policijsko obrazovanje stekli na Policijskoj akademiji”, piše u saopćenju za javnost.


Inace jedinica za podršku MUP-a RS je promijenila naziv u "Žandarmeriju, nije osnovana nikakva nova organizaciona struktura unutar MUP-a kako to predstavlja muslimanija

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 24 ruj 2019, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Inace jedinica za podršku MUP-a RS je promijenila naziv u "Žandarmeriju, nije osnovana nikakva nova organizaciona struktura unutar MUP-a kako to predstavlja muslimanija


Naziv čuda čini na psihu. I "Srpska" je samo ime. :thumbup1

Citat:
A gendarmerie or gendarmery (/ʒɒnˈdɑːrməri, ʒɒ̃-/) is a military component with jurisdiction in civil law enforcement.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 24 ruj 2019, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 17:55
Postovi: 245
Lokacija: Banja Luka
Naša Kvačica je napisao/la:
Nego, zašto ste odustali od rezervnog sastava?


Zato sto u BiH u narednih 20 godina nece biti klasicnog rata, za sta ti treba masovnost mobilizacije u stanovnistvu (sto je bio cilj rezervnog sastava), vec ce biti terorizma - za sta ti treba visoko mobilna i obucena jedinica, zandarmerija.

I drugi razlog je - sto je zandarmerija kvazi-vojna jedinica, koja psiholoski mnogo jace djeluje unutra (pozitivno na stanovnsitvo RS) i spolja ("deterrence" na komsije u federaciji) nego rezervni sastav policije.

_________________
Venac besmrtne slave
srpska ti vila plete,
nad tvojim grobom, Vojo,
komitske plaču čete.

Voja Tankosić 1880-1915


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 29 ruj 2019, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
slika

slika

slika

slika

slika

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 29 ruj 2019, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
TAKOE !!!!! :aleale

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 29 ruj 2019, 23:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Lake koja je to puška, neka domaća? Primjećujem dosta sličnosti sa kalašnjikovom, ili mi se čini?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 30 ruj 2019, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Zastavin automat M-05 model C1 Žandarmerije MUP-a Republike Srpske

Po svemu sto se moze cuti i vidjeti Žandarmerija Srpske ce 90% organizacijski, namjenski ali i po naoružanju i opremi liciti na istoimenu jedinicu MUP-a Srbije, a do kraja godine stižu i dva taktička SUV-a na bazi SWAT namjene

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 30 ruj 2019, 00:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Očuvanje mira i demokratije nema alternativu.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 30 ruj 2019, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Žandarmerija u potpunosti može zamijeniti vojsku Republike Srpske i to u svakom smislu ...

Nadam se da cemo za par godina imati ovo, i na kopnu, i na vodi i u zraku ... :zivili

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 644 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 266 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO