HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 644 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 04 vel 2020, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Zašto se svađaš? Samo navodim očiglednu stvar, nisi ti naručivao vozila iz Bratunca pa da tako reaguješ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 04 vel 2020, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2019, 21:09
Postovi: 59
Meni je isto bzz oslikavanje svetaca na borna kola.
Podsjeti me jednom kad smo klinac i ja otisli u crkvu pa mu popa dade neku malu plastificiranu ikonicu.On zatrazi sv.Arhangela Mihajla.rece:ovo je najjaca karta

Da.Zasto se svako na svakom upisu breca na na Sekija?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 04 vel 2020, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Što je najjače mališa je u pravu :zubati

I meni deluje preterano ovo sa Svecima, al' ajde... Sve u svemu dobro ovo izgleda za početak.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 04 vel 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
novovrijeme je napisao/la:

Nisu brodovi al valja zapišati teritoriju na svaki mogući način.
Mujo udari na krsnu slavu RS i kao odgovor dobije, između ostalog, 5 srpskih svetaca na borbenim vozilima MUPa RS.
3 oka za oko, 3 zuba za zub.

Mada je izraz "zapišati" malo pregrub kad je riječ o konkretnom slučaju, ali shvatam poentu i potpuno se slažem s njom.
Moj predlog za sljedeća dva Despota su Sv. Teodor Tiron i Sv. Teodor Stratilat, a ako bude i treći, ne bih imao ništa protiv da ga nazovemo Sv. Agatonik. Dapače :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 04 vel 2020, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2019, 21:09
Postovi: 59
Stavljam veto na stratilat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 12 vel 2020, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Smotra policije i opreme u KPZ Banjaluka, predstavljena nova uniforma (Foto)
https://www.banjaluka.com/drustvo/smotr ... C9uwhvCQ44

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 30 ožu 2020, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Policajci na konjima u parku Mladen Stojanović (VIDEO)
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=376878

slika

Lipicaneri iz Vucijaka i MUP RS
Precool :001_cool

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 30 ožu 2020, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
novovrijeme je napisao/la:
Smotra policije i opreme u KPZ Banjaluka, predstavljena nova uniforma (Foto)
https://www.banjaluka.com/drustvo/smotr ... C9uwhvCQ44

slika

slika

slika
DAS smotra. :D
slika

slika

slika

slika

DAS smotra. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 25 lip 2020, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Napokon :zivili

Citat:
Dodik: Kupljena tri ruska helikoptera za MUP Srpske, prvi stiže u septembru

slika

Republika Srpska kupila je tri ruska helikoptera "Ansat" za potrebe svoje policije, a prvi će biti dostavljen Srpskoj u septembru, rekao je za RIA "Novosti" srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik.

- Uprkos svim pritiscima zapadnih partnera da spriječe ovu nabavku, mi smo to ipak sproveli - rekao je Dodik.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske u januaru je objavilo izbor dobavljača helikoptera za oko 22 miliona evra, a kao jedini ponuđač navedena je kompanija "Ruski helikopteri". Riječ je o tri "Ansat" laka helikoptera, pišu RIA "Novosti".

Dostava lakih helikoptera iz ruskog grada Kazanja očekuje se u septembru ove godine, te u maju 2021. godine i januaru 2022. godine, piše ruska agencija.

Helikopterski servis Republike Srpske trenutno ima tri helikoptera "CA-341/342" /Aerospatiale Gazelle/ i jedan "Bell 206 JetRanger".

Ovaj servis pruža medicinsku evakuaciju i transport u Srpskoj, pomaže operacijama Ministarstsva unutrašnjih poslova Srpske i obučava pilote.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=389977

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 28 srp 2020, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Precool :thumbup1



Kaže Hincko da RS ima bolje opremljenu policiju od vojske Slovenije.
Ajde da mu vjerujemo. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 12 kol 2020, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650


6-10 novih Despota do Dana Republike.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 00:14 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
novovrijeme je napisao/la:
Precool :thumbup1



Kaže Hincko da RS ima bolje opremljenu policiju od vojske Slovenije.
Ajde da mu vjerujemo. :zivili

Kad je to rekao? Ja znam da je govorio da Srpska ima bolju policiju od FBiH. Ako se sa Slovenijom poredi onda tu fali mnogo toga. Nisu Despoti dosta, jedino da se aktivira ovo sto je ostalo iz VRS. Kad kaze Incko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 07:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
NSOS je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Precool :thumbup1



Kaže Hincko da RS ima bolje opremljenu policiju od vojske Slovenije.
Ajde da mu vjerujemo. :zivili

Kad je to rekao? Ja znam da je govorio da Srpska ima bolju policiju od FBiH. Ako se sa Slovenijom poredi onda tu fali mnogo toga. Nisu Despoti dosta, jedino da se aktivira ovo sto je ostalo iz VRS. Kad kaze Incko.


Inzko: Policija u RS bolje je naoružana nego vojska Slovenije. Ima mnoge elemente jedne armije
https://raport.ba/inzko-policija-u-rs-b ... ne-armije/

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
I ti mu veruješ kad to kaže? Ne misliš da preteruje, jer želi da dramatizuje stvari. Jel ima MUP RS tenkove, jel ima artiljeriju, jel ima oklopne transpotere (ne, Despot nije oklopni transporter), i još gomilu svari koje vojska ima, a policija ne. MUP RS nije ni slučajno bolje opremljen od bilo koje vojske, pa tako i slovenačke. I zanimljivo je da ovu Inckovu izjavu uzimaš zdravo za gotovo, a kad kaže nešto što ti ne odgovara, onda je senilni starac koji lupa gluposti. On i jeste senilni starac koji lupa gluposti, kao što je i ova izjava o MUP RS glupost, ali tebi godi da se ložiš kako RS ima moćnu oružanu silu, pa ti je onda sad odjednom Incko u pravu. Nemoj selektivno da uzimaš šta ti odgovara (i to iz, ni manje ni više nego iz razloga da bi se ložio na nekom forumu), i nemoj da si paljevina. MUP RS je kilometrima daleko od vojske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
I ti mu veruješ kad to kaže? Ne misliš da preteruje, jer želi da dramatizuje stvari. Jel ima MUP RS tenkove, jel ima artiljeriju, jel ima oklopne transpotere (ne, Despot nije oklopni transporter), i još gomilu svari koje vojska ima, a policija ne. MUP RS nije ni slučajno bolje opremljen od bilo koje vojske, pa tako i slovenačke. I zanimljivo je da ovu Inckovu izjavu uzimaš zdravo za gotovo, a kad kaže nešto što ti ne odgovara, onda je senilni starac koji lupa gluposti. On i jeste senilni starac koji lupa gluposti, kao što je i ova izjava o MUP RS glupost, ali tebi godi da se ložiš kako RS ima moćnu oružanu silu, pa ti je onda sad odjednom Incko u pravu. Nemoj selektivno da uzimaš šta ti odgovara (i to iz, ni manje ni više nego iz razloga da bi se ložio na nekom forumu), i nemoj da si paljevina. MUP RS je kilometrima daleko od vojske.


Pa naravno da ću selektivno uzimati samo ono što mi se sviđa.
Dakle selekcija je - sviđa mi se : ne sviđa mi se.
Nisam ja objektivni stani posmatrač nego sam subjektivan.
Volio bih ja i Incka da zagovara raspad BiH.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
To je sasvim ljudski i razumljivo, ali nemoj to da prikazuješ kao stvarnost, zato što nije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
To je sasvim ljudski i razumljivo, ali nemoj to da prikazuješ kao stvarnost, zato što nije.


Ne prikazujem ja nego Incko.
Meni se samo sviđa što nas *** hvali.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Glupo je da ti se sviđa nešto što je laž i za šta verovatno i sam znaš da je laž. Takođe je glupo da to navodiš, bez napomene da je laž, jer želiš da ljudi pomisle da je istina (da, želiš da pomisle da je istina, nemoj još više da se praviš blesav), jer eto to zbog nekog razloga godi tvom egu. Čovek je odvalio kolosalnu glupost, i tvoje prenošenje te gluposti, bez obrazloženja da je glupost, sa sve nakeženim smajlijem kao znakom odobravanja, govori da ti želiš da ljudi pomisle da je to istina. Zašto to želiš? Jel če MUP RS postati opremljeniji nego što jeste zato što će par ljudi na nekom forumu da ti možda poveruje u tu glupost? Jel postoji neka praktična korist za bilo koga što ćeš se ti osećati moćno i ponosno jer ti je nekoliko ljudi možda poverovalo u laž koju si preneo na način da izgleda kao istina? Nemoj to da radiš, normalni ljudi se ne ponašaju tako, ne vide korist u prikazivanju laži kao istine kada to ne služi ama nikakvoj svrsi. Ajde da postoji neka korist od toga, ali pošto je nema, prestani sa tim dečijim forama kojima je jedina svrha što ćeš se ti osećati ponosno (na stranu što mi nije jasno zašto se osećaš ponosno kada si savršeno svestan da si nalepio laž bez ikakvog obrazloženja da je laž, nadajući se da će ljudi to poverovati, a sam si itekako svestan da je laž. Glupo je lagati bez razloga, potrebe ili koristi.).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Glupo je da ti se sviđa nešto što je laž i za šta verovatno i sam znaš da je laž. Takođe je glupo da to navodiš, bez napomene da je laž, jer želiš da ljudi pomisle da je istina (da, želiš da pomisle da je istina, nemoj još više da se praviš blesav), jer eto to zbog nekog razloga godi tvom egu. Čovek je odvalio kolosalnu glupost, i tvoje prenošenje te gluposti, bez obrazloženja da je glupost, sa sve nakeženim smajlijem kao znakom odobravanja, govori da ti želiš da ljudi pomisle da je to istina. Zašto to želiš? Jel če MUP RS postati opremljeniji nego što jeste zato što će par ljudi na nekom forumu da ti možda poveruje u tu glupost? Jel postoji neka praktična korist za bilo koga što ćeš se ti osećati moćno i ponosno jer ti je nekoliko ljudi možda poverovalo u laž koju si preneo na način da izgleda kao istina? Nemoj to da radiš, normalni ljudi se ne ponašaju tako, ne vide korist u prikazivanju laži kao istine kada to ne služi ama nikakvoj svrsi. Ajde da postoji neka korist od toga, ali pošto je nema, prestani sa tim dečijim forama kojima je jedina svrha što ćeš se ti osećati ponosno (na stranu što mi nije jasno zašto se osećaš ponosno kada si savršeno svestan da si nalepio laž bez ikakvog obrazloženja da je laž, nadajući se da će ljudi to poverovati, a sam si itekako svestan da je laž. Glupo je lagati bez razloga, potrebe ili koristi.).


Glupo je što se i tebi sviđa npr. kad ti se rodi dijete pa ti komšinica kaže da je najljepše na svijetu.
Dakle ja sam subjektivan. Volim svoju domovinu. Meni je srpska policija najbolja na svijetu. Bolja mi je sto puta od slovenčke vojske. Imaš problem sa tim?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ne znam da li će nam biti dovoljan MUP RS kad Hrvati navale na Banja Luku. :neznam

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa imam problem. Ispadaš napaljena budala. Misli ti da je MUP RS najjača oružana sila na svetu, ali nemoj to da govoriš glasno jer će ti se ljudi smejati jer pričaš budalaštine. A meni je žao kade se nekom smeju, pa zato i imam problem. MUP RS je policija, bilo kakvo poređenje sa vojskom može samo idiot da napravi, pa makar poređenje pravio na potpuno subjektivnim premisama, mogu i ja da kažem da je meni subjektivno nebo narandžasto, a ne plavo, ali ljudi će me i dalje gledati kao budalu, bez obzira što sam subjektivan (a subjektivan znači da ono što tvrdim ne postoji nigde van moje glave). Sad ti hoćeš meni da pokažeš kako si turbo patriota jer subjektivno (iliti na način koji ne odgovara istini) smatraš da je MUP RS najbolji na svetu. Evo ja ti verujem i priznajem da većeg srpskog rodoljuba nema na kugli zemaljskoj, ali to ne menja činjenicu da tvrdiš totalne budalaštine (u stvarnom svetu su budalaštine, šta su u tvojoj glavi, neću da ulazim). Ali divim ti se koliki si rodoljb, održao si m lekciju iz patriotizma, tek sad shvatam da je lagati samog sebe i druge vrhunac borbe za nacionalne interese.

Sledeći put kada se osećaš subjektivno, zadrži to za sebe, ne ispadaj smešan bez razloga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa imam problem. Ispadaš napaljena budala. Misli ti da je MUP RS najjača oružana sila na svetu, ali nemoj to da govoriš glasno jer će ti se ljudi smejati jer pričaš budalaštine. A meni je žao kade se nekom smeju, pa zato i imam problem. MUP RS je policija, bilo kakvo poređenje sa vojskom može samo idiot da napravi, pa makar poređenje pravio na potpuno subjektivnim premisama, mogu i ja da kažem da je meni subjektivno nebo narandžasto, a ne plavo, ali ljudi će me i dalje gledati kao budalu, bez obzira što sam subjektivan (a subjektivan znači da ono što tvrdim ne postoji nigde van moje glave). Sad ti hoćeš meni da pokažeš kako si turbo patriota jer subjektivno (iliti na način koji ne odgovara istini) smatraš da je MUP RS najbolji na svetu. Evo ja ti verujem i priznajem da većeg srpskog rodoljuba nema na kugli zemaljskoj, ali to ne menja činjenicu da tvrdiš totalne budalaštine (u stvarnom svetu su budalaštine, šta su u tvojoj glavi, neću da ulazim). Ali divim ti se koliki si rodoljb, održao si m lekciju iz patriotizma, tek sad shvatam da je lagati samog sebe i druge vrhunac borbe za nacionalne interese.

Sledeći put kada se osećaš subjektivno, zadrži to za sebe, ne ispadaj smešan bez razloga.


U jbt jesi pametan. Kako si mi očitao lekciju...
Jesi li bar sad srećan?
Pošto vidim da si stručnjak za racionaliziranje i ubijanje sreće prvenstveno u sebi pa onda i u uostalima. Al ***...
Znaš šta još? Meni je i Banja Luka najbolji grad na svijetu. I znaš šta još, ne može mi taj osjećaj promjeniti ni jedan frustriran lik sa interneta. Sve u svemu džaba si pisao esej.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 12:25 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
Pošto vidim da si stručnjak za racionaliziranje.


Nemojte da se svađate, racionalizirajte se. =))

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Osećaj ti šta god hoćeš, niko ti ne brani, samo nas ne brukaj pred komšijama iz zgrade glasnim izgovaranjem svojih osećaja, jer se to reflektuje i na nas ostale koji smo nacionalno isto što i ti. Kad ti ispadneš debil, i ja pomalo ispadnem debil, a to nije pošteno. Probaj da izdržiš da subjektivna razmišljanja zasnovana isključivo na emocijama zadržiš u svojoj glavi, nemaš ni ti, ni bilo ko drugi nikakvu korist da ih puštaš iz glave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 13 kol 2020, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Osećaj ti šta god hoćeš, niko ti ne brani, samo nas ne brukaj pred komšijama iz zgrade glasnim izgovaranjem svojih osećaja, jer se to reflektuje i na nas ostale koji smo nacionalno isto što i ti. Kad ti ispadneš eebil, i ja pomalo ispadnem debil, a to nije pošteno. Probaj da izdržiš da subjektivna razmišljanja zasnovana isključivo na emocijama zadržiš u svojoj glavi, nemaš ni ti, ni bilo ko drugi nikakvu korist da ih puštaš iz glave.


Pa napisao si to već par puta.
Imaš neki kompleks da tvoja mora biti zadnja?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 644 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Karabaja i 481 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO