HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 10:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 644 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 06 tra 2019, 23:50 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Carmello Šešelj je napisao/la:
Čovek koji kaže da su Šiptari upali u Kuršumliju meni kaže da trolujem...

Šiptari jesu upali u kuršumliju i činili bši-bozuk. Vojska srbije nije bila sposobna da ih zaustavi a ne da ce se u Bosnu upst.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 06 tra 2019, 23:51 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13484
Lokacija: ZG
novovrijeme je napisao/la:
PCM je napisao/la:

Velika je razlika. Vi niste stigli pred Zagreb bili ste tamo. Mi smo stigli vojno pred BL. Osvojili smo to. Nije Bocac bio hrvatska opcina naslonjena na komplet hrvatsko zaledje da smo samo prosetali. Vi ste najblize ZG bili u Petrinji i u selima ispod Karlovca to ti je 50 ak km zracne linije i jedno i drugo, dok je BL-Bocac duplo manje (25) taman google maps gledam. Dakle i usporedba s RSK ti je kriva na vise razina.


Prosetali ste jer je tako bilo dogovreno.
49:51
Nasi su u kontranapadu vratili Kljuc pa se povukli jer je stigla naredba odozgo.
Kad ste naisli na prvi otpor na Čadjavic ste stali. U kanjon iza Bocca niste smjeli ni uci. I dobro je da ste stali jer bi samo dzaba izginuli.
ŠBBKBB
I da ste dosli do BL sta bi radili? Nije BL Glamoč nego grad povrsinom kao 5 Tuzli. Izginulo bi vas na hiljade.

PS. Mjeri južno od ZG prema Glini.


Jebote Balkan da te jebo vise, vazda ista prica. Bogu bi ucinili uslugu kad bi se pobili svi medjusobno da nijedan vise ne ostane.
Vazda isto - kad izgubis utakmicu zajebo nas sudija, sve dogovoreno, NATO, Vatikan, Amerika, ljudi gusteri.
Nije ni cudo da smo supak svijeta po skoro svim parametrima. Uz opasku sto juznije (istocnije) to tuznije...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 06 tra 2019, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nadjoh mapu

slika

Gradac - Zagreb, vjerovatno i ispod 30 km :zubati
Premjeri sam.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 06 tra 2019, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Istin je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Čovek koji kaže da su Šiptari upali u Kuršumliju meni kaže da trolujem...

Šiptari jesu upali u kuršumliju i činili bši-bozuk. Vojska srbije nije bila sposobna da ih zaustavi a ne da ce se u Bosnu upst.

Ne lupetaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 00:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vidim da se opet ulazi u Banjaluku ko u plitak potok hehe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 00:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šiptarska policija ušla u Kuršumliju, prema ovom degeneriku.

Citat:
Grupa kosovskih Albanaca upala je na imanje poljoprivrednog gazdinstva porodice Lučić u kuršumlijskom selu Trpeze i ukrala dva bika, izjavio je danas stanovnik tog sela Radoš Lučić.


Isto tako šiptarski insekti kradu šumu uz granicu, pa ih Žandarmerija redovno hvata. Ove konjokradice su, nažalost uspeli da pobegnu. A ovaj moron napiše kako je njihova policija upala u Kuršumliju. Nit je policija, nit je Kuršumlija, nego neko selo uz granicu, nit su pravili sranja, nego ukrali dva bika i pobegli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 08:46 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Kačamak je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Na kraju se samo gleda konačni rezultat koji uopce nije na vasoj strani no eto , republika srpska je fina utjesna nagrada. Ruku na srce mora se priznat...

Po toj tvojoj logici i šiptari mogu da kažu kako su pobedili Srbiju jer se gleda krajnji rezultat.
Nas je pobedila SAD.Čak ni oni nisu do kraja.Nisu nas vojno okupirali.
SAD.
Ne Hrvatska.
Ne šaka šiptara.
SAD i NATO pakt.
Jeli možeš da zamisliš Hrvatsku da ratuje onako kako smo mi ratovali i protiv koga smo mi ratovali?
Ja ne mogu.
Smejanje nama Srbima od strane Hrvata je više nego jadno.

Ako vam je utjeha od bolnih poraza ratovanje s SAD-om nek vam bude :D Nego ako ste protiv istog ratovali,mislis li da isti nebi bili u Beogradu za max 5 dana?? Vi srbi volite ubijat ,dizat muda na visestruko slabijeg no kad se isti naoruza onda je druga prica jer ste nikakvi ratnici...
Pa siptari vam ulaze i u Srbiju a ti o nekoj sili pricas, jesi li zdrav??
Zahvali se ti dobro toj americi, lizite joj prkno sto vam je ostavila rs jer da nije ko zna gdje bi danas bili...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 08:51 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Dok Srbi laju na Miloševića kako je prodao sve, tako Hrvati laju na svoje nacionalne izdajnike (sdp) i Budu Lončara sto su sudjelovali u razoruzavanju svog naroda trenutak prije rata. Da se isto nije dogodilo bio bi potpuno drugi scenarij...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 09:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Po toj tvojoj logici i šiptari mogu da kažu kako su pobedili Srbiju jer se gleda krajnji rezultat.
Nas je pobedila SAD.Čak ni oni nisu do kraja.Nisu nas vojno okupirali.
SAD.
Ne Hrvatska.
Ne šaka šiptara.
SAD i NATO pakt.
Jeli možeš da zamisliš Hrvatsku da ratuje onako kako smo mi ratovali i protiv koga smo mi ratovali?
Ja ne mogu.
Smejanje nama Srbima od strane Hrvata je više nego jadno.

Ako vam je utjeha od bolnih poraza ratovanje s SAD-om nek vam bude :D Nego ako ste protiv istog ratovali,mislis li da isti nebi bili u Beogradu za max 5 dana?? Vi srbi volite ubijat ,dizat muda na visestruko slabijeg no kad se isti naoruza onda je druga prica jer ste nikakvi ratnici...
Pa siptari vam ulaze i u Srbiju a ti o nekoj sili pricas, jesi li zdrav??
Zahvali se ti dobro toj americi, lizite joj prkno sto vam je ostavila rs jer da nije ko zna gdje bi danas bili...

Kakvi Šiptari ulaze u Srbiju!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 09:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30472
Carmello Šešelj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ako vam je utjeha od bolnih poraza ratovanje s SAD-om nek vam bude :D Nego ako ste protiv istog ratovali,mislis li da isti nebi bili u Beogradu za max 5 dana?? Vi srbi volite ubijat ,dizat muda na visestruko slabijeg no kad se isti naoruza onda je druga prica jer ste nikakvi ratnici...
Pa siptari vam ulaze i u Srbiju a ti o nekoj sili pricas, jesi li zdrav??
Zahvali se ti dobro toj americi, lizite joj prkno sto vam je ostavila rs jer da nije ko zna gdje bi danas bili...

Kakvi Šiptari ulaze u Srbiju!?


Zašto kompliciraš Carmello, nismo mi bili tamo, ali nisi ni ti. Ti se ponašaš kao da smo mi napisali vijest. Ta vijest je bila po svim portalima, i srpskim i hrvatskim. Dogovori se sa srpskim novinarima o tome što je bilo, mi smo samo pročitali vijest. :kava

Citat:
Naoružani Albanci su upali u kuršumlijsko selo Rastelica u sredu ujutru, javlja "Prva televizija".

Dopisnica beogradske televizije navodi da je došlo do pucnjave i da su demolirane sve kuće u tom selu.

Dodala je i da su raspoređene jake policijske snage.

Prema njenim riječima, napadnuto je još jedno selo, a jednom mještaninu je ukraden traktor.

Proteklih godina su lokalni mediji upozoravali na ovakve događaje i prenosili svjedočenja mještana koji tvrde da ih niko ne štiti i da je Žandarmerija povučena, kao i da su od nadležnih tražili da se snage bezbjednosti vrate.


https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... ije/525006

Citat:
PUCALI NA MILOMIRA

- Rafali su odjekivali u mojoj blizini, pa sam uplašen krenuo peške ka Kuršumiji. Došao sam do mesta gde ima telefonskog signala i pozvao kolege koji su krenuli do mene. Rekao sam da požure, jer sam bio zabrinut za svoju bezbednost - opisuje Milomir Stevanović (45), iz Teslića, opisuje dramatičnu situaciju u kojoj se našao u utorak, oko 17 časova, kada su zapucali Albanci iz podujevskih sela.

Stevanović, koji je izvodio poslova za potrebe preduzeća "Srbijašume", u trenutku napada nalazio se nadomak kontejnera u kojem su smešteni radnici, a samo pukom srećom nije povređen.

Slaviša Kostić, kod koga je zaposlen Stevanović, kaže nam da su česti incidenti, odnosno napadi Albanaca na njegove radnike:

- Oni gotovo svakodnevno upadaju na našu stranu administrativne linije i seku šume. Čujemo ih, iako su na 300-400 metara udaljeni, jer su ovo brdsko-planiski predeli. Čak su 2. januara obili kontejner u kojem su radnici smešteni. Velika je šteta, oko 200.000 dinara, jer su tu bile motorne testere, lanci i ostala oprema. Sada sam još više zabrinut za bezbednost radnika.

Inače, pre par dana u selu Rastelica demolirane su sve kuće čiji vlasnici, koji uglavom žive u Kuršumliji, dolaze povremeno.

- I kuća su odneli sve što je vredelo, a iz naše su odneli i lovačku pušku sa municijom - priča jedan od meštana koji živi u Kuršumliji, a povremeno dolazi do ovog sela.



https://www.telegraf.rs/vesti/srbija/30 ... lice-mesta

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Zato što je to isto kao kada bi grupa od nekoliko naoružanih vehabija iz USK ilegalno prešla granicu u Hrvatsku, ukrali dve krave iz nekog sela uz granicu i pobegli nazad u USK. I onda mi dođemo i kažemo " Muslimanska policija vam upada u Dvor na Uni." Eto zato "kompliciram".

I ljudi koji rade za Telegraf nisu novinari. Isto važi i za Kurir, Informer i Alo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 10:10 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zato što je to isto kao kada bi grupa od nekoliko naoružanih vehabija iz USK ilegalno prešla granicu u Hrvatsku, ukrali dve krave iz nekog sela uz granicu i pobegli nazad u USK. I onda mi dođemo i kažemo " Muslimanska policija vam upada u Dvor na Uni." Eto zato "kompliciram".

I ljudi koji rade za Telegraf nisu novinari. Isto važi i za Kurir, Informer i Alo.

Kako jadno... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Diablo je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Po toj tvojoj logici i šiptari mogu da kažu kako su pobedili Srbiju jer se gleda krajnji rezultat.
Nas je pobedila SAD.Čak ni oni nisu do kraja.Nisu nas vojno okupirali.
SAD.
Ne Hrvatska.
Ne šaka šiptara.
SAD i NATO pakt.
Jeli možeš da zamisliš Hrvatsku da ratuje onako kako smo mi ratovali i protiv koga smo mi ratovali?
Ja ne mogu.
Smejanje nama Srbima od strane Hrvata je više nego jadno.

Ako vam je utjeha od bolnih poraza ratovanje s SAD-om nek vam bude :D Nego ako ste protiv istog ratovali,mislis li da isti nebi bili u Beogradu za max 5 dana?? Vi srbi volite ubijat ,dizat muda na visestruko slabijeg no kad se isti naoruza onda je druga prica jer ste nikakvi ratnici...
Pa siptari vam ulaze i u Srbiju a ti o nekoj sili pricas, jesi li zdrav??
Zahvali se ti dobro toj americi, lizite joj prkno sto vam je ostavila rs jer da nije ko zna gdje bi danas bili...

Kao što rekoh više nego jadno.Mnogo jadnije nego da se mi ismejavamo vama za Komšića što naravno ne radimo jer mi smo ljudi.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Diablo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zato što je to isto kao kada bi grupa od nekoliko naoružanih vehabija iz USK ilegalno prešla granicu u Hrvatsku, ukrali dve krave iz nekog sela uz granicu i pobegli nazad u USK. I onda mi dođemo i kažemo " Muslimanska policija vam upada u Dvor na Uni." Eto zato "kompliciram".

I ljudi koji rade za Telegraf nisu novinari. Isto važi i za Kurir, Informer i Alo.

Kako jadno... :zubati

Šta je jadno? Što žandari nisu uspeli da pohvataju grupu kradljivaca stoke? Ti mene zajebavaš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Carmello Šešelj je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Kako jadno... :zubati

Šta je jadno? Što žandari nisu uspeli da pohvataju grupu kradljivaca stoke? Ti mene zajebavaš?

Pobjedio si, dominiras... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije lepo da dominiram, a da ne znam zbog čega dominiram. Ajde, nisi baš toliko lenj, pomeranje prstiju ne troši veliku količinu energije. Pomeranje vijuga troši, pogotovo kad su u nedovoljnom broju, možda je tu problem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ajde 'ebo vas tema :rigam

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije lepo da dominiram, a da ne znam zbog čega dominiram. Ajde, nisi baš toliko lenj, pomeranje prstiju ne troši veliku količinu energije. Pomeranje vijuga troši, pogotovo kad su u nedovoljnom broju, možda je tu problem.

Nedovoljan broj vijuga a i mal broj ljudi se moze suprostaviti tvojoj intelektualnoj snazi koja se jasno vidi kroz tvoje odgovore ...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
E baš si neki, ostavićeš me u mraku da tumaram i tražim gde sam pogrešio...

Inače, dešava se da ljudi pokušaju da budu cinični, a u stvari kažu istinu. Pogotovo kada se neko kao ti poredi sa mnom. Da je neko drugi to napisao, shvatio bih to kao uvredu, ali pošto si ti u pitanju, shvatam kao kompliment.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
sto se banja luke 1995 tice, svi smo culi intervju srpskog generala slavka lisice, koji je rekao da je srpska omlatina sjedila po kaficima kad je hrvatska vojska zauzimala dgg, a kad je dosao kuci da se istusira i vidi se sa porodicom, citava njegova zgrada, gdje je stanovao, je bila spakovana, auta,tamici, taljige i traktori pred zgradom cekaju da se brise put bijeljine i beogradskog pasaluka. srbi u bih nisu urbana populacija, nikada u historiji nisu vodili opsadne bitke, i imaju mentalitet stada ovaca, a vecinom su sa sela i imaju gdje pobjec, bilo na selo, bilo ka bijeljini ili beogradu. ukoliko bude pameti, pa bosanska osvetnicka vojska sa juga, i hrvatska vojska sa sjevera budu okruzili centar morodora, treba iz banja luke samo otvoriti koridor i pustiti ih da iscure. ono vojske sto ostane ce se razbjezat za porodicama i nece vise biti srpske banjaluke. ostali gradici su minorni. ne smijemo propustiti historijsku sansu da bih postane stabilna federacija bosnjacke i hrvatske republike. ovako vise ne moze. neka svaki narod upravlja sa sobom, ali bez srpskog okupatora za stolom.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:51 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Carmello Šešelj je napisao/la:
E baš si neki, ostavićeš me u mraku da tumaram i tražim gde sam pogrešio...

Inače, dešava se da ljudi pokušaju da budu cinični, a u stvari kažu istinu. Pogotovo kada se neko kao ti poredi sa mnom. Da je neko drugi to napisao, shvatio bih to kao uvredu, ali pošto si ti u pitanju, shvatam kao kompliment.

Čuj ja neki a ti dajes ovakve odgovore na moja postavljena pitanja? Daj mi razlog/poticaj da nastavimo raspravu a ne iz mojih postova vadit sitnice,cjepidlacit s ciljem nek se odgovori nesto a na 90% ostalog se pravis slijep :zubati .
Mozda ja jesam balavac,glup al ti sasvim sigurno vise nisi zanimljiv...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Stinger19 je napisao/la:
ukoliko bude pameti, pa bosanska osvetnicka vojska sa juga, i hrvatska vojska sa sjevera budu okruzili centar morodora,


Taj film vise nikad neces gledati, hrvati u hr vas vise ne dozivoljavaju kao cvijece i u slucaju novog krscansko-muslimanskog rata na balkanu hrvati i srbi ce biti saveznici.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Oprhvan sam tugom što ti više nisam zanimljiv. Gde su jebene tablete za smirenje kad mi trebaju!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
Carmello Šešelj je napisao/la:
Oprhvan sam tugom što ti više nisam zanimljiv. Gde su jebene tablete za smirenje kad mi trebaju!

Dobro pa još imaš šta smirit , koliko ti i to valja... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Modernizacija policije Republike Srpske
PostPostano: 07 tra 2019, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Stinger19 je napisao/la:
sto se banja luke 1995 tice, svi smo culi intervju srpskog generala slavka lisice, koji je rekao da je srpska omlatina sjedila po kaficima kad je hrvatska vojska zauzimala dgg, a kad je dosao kuci da se istusira i vidi se sa porodicom, citava njegova zgrada, gdje je stanovao, je bila spakovana, auta,tamici, taljige i traktori pred zgradom cekaju da se brise put bijeljine i beogradskog pasaluka. srbi u bih nisu urbana populacija, nikada u historiji nisu vodili opsadne bitke, i imaju mentalitet stada ovaca, a vecinom su sa sela i imaju gdje pobjec, bilo na selo, bilo ka bijeljini ili beogradu. ukoliko bude pameti, pa bosanska osvetnicka vojska sa juga, i hrvatska vojska sa sjevera budu okruzili centar morodora, treba iz banja luke samo otvoriti koridor i pustiti ih da iscure. ono vojske sto ostane ce se razbjezat za porodicama i nece vise biti srpske banjaluke. ostali gradici su minorni. ne smijemo propustiti historijsku sansu da bih postane stabilna federacija bosnjacke i hrvatske republike. ovako vise ne moze. neka svaki narod upravlja sa sobom, ali bez srpskog okupatora za stolom.


Nadas se da ce Hrvati stati na stranu vas muslimana nakon svih godina i nakon svega sta im radite i cinite kada su osnovna prava u pitanju? zanimljivo, usput bolje ti je nauci neke stvari iz vasih vlastitih gluposti i poteza ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 644 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Dr. Van Nostrand, Nakba i 270 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO