HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 13:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 19:32
Postovi: 642
Junuz Djipalo je napisao/la:
daramo je napisao/la:



Woke mi nije problem, kriminalci kojih ima među imigrantima su mi problem. Fala bogu kod nas baš i ne. A i vani. Ako si dobrostojeći i obrazovan živiš izvan tih zona koje su problematične.

Znači, možeš puno toga sam napravit da izgradiš svijet koji ti odgovara. Zapravo, nikad se to nije moglo bolje i više nego sad.



Pa woke podrazumijeva neprestano dovlačenje imigranata.

A nekad je 100% zemlje (u zapadnoj europi) bilo zona koja nije problematična. Pa to onda padne na 80%, pa na 60% i sve tako dalje dok ne smiješ izać na ulicu. Niti je baš moguće ogradit problematične od neproblematičnih zona. Neće bit policijski punktovi na semaforu koji dijeli "dobrostojeće" od ostalih. I zašto bi uopće htjeli živjeti u takvom društvu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 18:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7011
pakovic je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:



Pa woke podrazumijeva neprestano dovlačenje imigranata.

A nekad je 100% zemlje (u zapadnoj europi) bilo zona koja nije problematična. Pa to onda padne na 80%, pa na 60% i sve tako dalje dok ne smiješ izać na ulicu. Niti je baš moguće ogradit problematične od neproblematičnih zona. Neće bit policijski punktovi na semaforu koji dijeli "dobrostojeće" od ostalih. I zašto bi uopće htjeli živjeti u takvom društvu?


Ne, "woke" je dopušten u Švicarskpj, a od migranata ništa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2023, 11:49
Postovi: 1206
Tako je, očuvajmo sebe i ono što nas čini Hrvatima.

Budimo zvijezda vodilja u tami.

_________________
The subtle tongue, the sophist guile, they fail when the broadswords sing;

Rush in and die!, dogs- I was a man before I was a king.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 06 lip 2024, 14:45
Postovi: 342
daramo je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Koliko god mi ta woke spika išla na živce ipak je valjda najmanje nasilna ideologija ikad. Krevelje se, šminkaju, buše, šaraju ali u principu više sebe sjebu s tim.

Ozbiljni ljudi to ne rade. Meni je to malo i dobar način za riješit se konkurencije. Normalni obiteljski radni ljudi odskoče kao od šale.

Nekako sam skoncentriran na svoj svemir, svoju obitelj. Želim imat normalnu širu obitelj. Djecu u braku, unuke, socijalne veze i da smo svi obrazovani, zdravi i dobrostojeći.

A ovo uokolo, bože moj, komunizam, rat, tranzicija... kakvo god da je, ovo je najbolje društvo u kojem sam živio.


Dok ti taj woke ne preuzme unuke pa ti sutra dođe u posjetu kao nebinarna osoba i traži da mu se obraćaš s oni.

To je @Junuzova tužna sudba i većini Zagrebčaca.

Tešenje je ok i legitimno ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
pakovic je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:



Pa woke podrazumijeva neprestano dovlačenje imigranata.

A nekad je 100% zemlje (u zapadnoj europi) bilo zona koja nije problematična. Pa to onda padne na 80%, pa na 60% i sve tako dalje dok ne smiješ izać na ulicu. Niti je baš moguće ogradit problematične od neproblematičnih zona. Neće bit policijski punktovi na semaforu koji dijeli "dobrostojeće" od ostalih. I zašto bi uopće htjeli živjeti u takvom društvu?


U Zagrebu, na svoje oči vidim, kleti desničari, eranske provincijencije, su ti koji bi sve prodali sa €. Oni dovlače i zapošljavaju imigrante.

Ljevičari ih toleriraju ali ne zapošljavaju.

Brkaš pojmove.

Ja sam osobmo oduvijek bio za to da uvlačimo što više ex Yu, upravo da izbjegnemo raznorazne Azijate.

Nisu ljevičari problem. Desničari su, bar što se tiče imigracije.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
Inače, nisam čuo ni vani od naših obrazovanih i dobrostojećih da se nešto bune protiv imigracije. Nemaju oni kontakt s njima, osim kad donesu pizzu.

Bune se naši gastići koji ne žele skupo platit rentu i kojima ti imigranti otimaju jednostavne slabo plaćene poslove.

Jbga, prošla vremena kad si mogao kopat kanale i bit gospodin kad dođeš u Yu.

Nije se Njemačka toliko promijenila koliko Hrvatska i BiH jesu. Ja to vidim kao nešto pozitivno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2023, 11:49
Postovi: 1206
[/color]
Junuz Djipalo je napisao/la:
Inače, nisam čuo ni vani od naših obrazovanih i dobrostojećih da se nešto bune protiv imigracije. Nemaju oni kontakt s njima, osim kad donesu pizzu.

Bune se naši gastići koji ne žele skupo platit rentu i kojima ti imigranti otimaju jednostavne slabo plaćene poslove.

Jbga, prošla vremena kad si mogao kopat kanale i bit gospodin kad dođeš u Yu.

Nije se Njemačka toliko promijenila koliko Hrvatska i BiH jesu. Ja to vidim kao nešto pozitivno.


Ama bolesno društvo Junuze. Zato sam se vratio.

Klima i hrana također. :)

_________________
The subtle tongue, the sophist guile, they fail when the broadswords sing;

Rush in and die!, dogs- I was a man before I was a king.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
Salivator je napisao/la:
[/color]
Junuz Djipalo je napisao/la:
Inače, nisam čuo ni vani od naših obrazovanih i dobrostojećih da se nešto bune protiv imigracije. Nemaju oni kontakt s njima, osim kad donesu pizzu.

Bune se naši gastići koji ne žele skupo platit rentu i kojima ti imigranti otimaju jednostavne slabo plaćene poslove.

Jbga, prošla vremena kad si mogao kopat kanale i bit gospodin kad dođeš u Yu.

Nije se Njemačka toliko promijenila koliko Hrvatska i BiH jesu. Ja to vidim kao nešto pozitivno.


Ama bolesno društvo Junuze. Zato sam se vratio.

Klima i hrana također. :)


Ma i ja sam povratnik. :D

I moj stari je mislio da su bolesno društvo još prije 40 g. i nije htio da ja odrastam tamo. Iako nije bio ljubitelj komunizma, dapače. Ipak se vratio.

Tako da, nije to od jučer.

Mi smo trenutno, ako se izuzmu cijene nekretnina, raj na zemlji. Solidne plaće, bez negativnih pojava zapada.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 19:32
Postovi: 642
Junuz Djipalo je napisao/la:

U Zagrebu, na svoje oči vidim, kleti desničari, eranske provincijencije, su ti koji bi sve prodali sa €. Oni dovlače i zapošljavaju imigrante.

Ljevičari ih toleriraju ali ne zapošljavaju.

Brkaš pojmove.

Ja sam osobmo oduvijek bio za to da uvlačimo što više ex Yu, upravo da izbjegnemo raznorazne Azijate.

Nisu ljevičari problem. Desničari su, bar što se tiče imigracije.


Cijela poanta lijevičarske ideologije jest da su europljani opasni i genocidalni i da se ne smije dopustit da imaju svoje etnički homogene države.

The white race is the cancer of human history. - Susan Sonntag

To je srž zapadne misli u zadnjih 60 godina.

Naši iskorijenjeni poslodavci su to potpuno nebitni, ne određuju oni šta je ideološki prihvatljivo i poželjno. Oni plivaju na rubu imperija i snalaze se kako znaju i umiju. Naravno da ih ljevičari ne zapošljavaju kad oni i nemaju svoje firme. Oni će ih zato ubrzo počet zapošljavat u državnim i gradskim firmama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
O.K. uvlače ih lijevi jer glasaju za njih a desnima paše što zarađuju na njima.

Tko je onda protiv? :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 21:50
Postovi: 2634
Perjanica "naše" kulture i književnosti u najtiražnijem dnevnom listu danas:

Ante Tomić: ‘Mi Hrvati smo, nažalost, budale. Bezobrazni i neumjereni, mogu nas spasiti samo migranti‘

https://www.zabranjeni.hr/kultura/knjizevnost/ante-tomic-mi-hrvati-smo-nazalost-budale-bezobrazni-i-neumjereni-mogu-nas-spasiti-samo-migranti-15490066


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2023, 11:49
Postovi: 1206
Junuz Djipalo je napisao/la:
Salivator je napisao/la:
[/color]

Ama bolesno društvo Junuze. Zato sam se vratio.

Klima i hrana također. :)




Ma i ja sam povratnik. :D

I moj stari je mislio da su bolesno društvo još prije 40 g. i nije htio da ja odrastam tamo. Iako nije bio ljubitelj komunizma, dapače. Ipak se vratio.

Tako da, nije to od jučer.

Mi smo trenutno, ako se izuzmu cijene nekretnina, raj na zemlji. Solidne plaće, bez negativnih pojava zapada.


Trenutačna situacija je odlična, ima mjesta sa ove strane granice dovoljno, a ljudi odavde ne idu daleko u potragu za poslom.

:palacgore1

_________________
The subtle tongue, the sophist guile, they fail when the broadswords sing;

Rush in and die!, dogs- I was a man before I was a king.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
Ma ja to Tomićevo nisam htio ni otvarati jer znam što slijedi.

Malo smo pretjerali u kritici i kukanju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 21:50
Postovi: 2634
Zanimljiva je ta pojava ljudi poput Tomića koji su Hrvati tek u toj mjeri da bi mogli govoriti "mi Hrvati ne valjamo".

Hrvati samo kako bi stekli legitimitet za "samokritiku", a u svakoj drugoj situaciji se naravno radi o neopterećenim pojedincima bez ikakvog nacionalnog osjećaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
Nije problem on nego onaj koji ga plaća. Sjećam se kad ga je Todorić plaćao, tad je najviše bljuvao.

Isti taj Todorić bi sad igrao na nacionalne osjećaje.

Sve su to ljige i ne treba na njih trošit vrijeme.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 08 kol 2024, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19690
Hrobi je optimista, a Kekić i Jurčević na Velebitu pričaju kako je situacija dramatična. Dilema je da li će tačka posle koje nema povratka biti pređena za deset godina, ili do kraja ovog Plenkijevog mandata ili je možda već pređena.

Hrobi ima još zanimljivih "neprijatelja": istočne kulture, hrišćanstvo, Rusiju i Kinu.
Dakle, ovo troje i nacionalisti koji brinu o problemu demografije, imigracije, krize porodice. A šta povezuje ove Hrobijeve neprijatelje? Povezuje ih to što ih ne podnosi ni zapadni eldzibiti neoliberlani establišment. Kako npr. odvratiti nacionaliste zabrinute za imigraciju i demografiju da ne napadaju neoliberalni establišment? Pa jednostavno, reći im ovo što Hrobi govori: da je ve OK, i da ima razloga za optimizam. Tj. nema razloga za brigu. :neznam

Budući da se Hrobi medju Hrvatima bori za održanje neoliberalnih snaga i njihovih ideja, ja u ime Organizacije srpskih četnika Severne Amerike i Australije, mogu da ga pitam sledeće: Treba li neka donacija? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Moram priznati da sam optimist
PostPostano: 09 kol 2024, 11:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 17579
aleksije radicevic je napisao/la:
Hrobi je optimista, a Kekić i Jurčević na Velebitu pričaju kako je situacija dramatična. Dilema je da li će tačka posle koje nema povratka biti pređena za deset godina, ili do kraja ovog Plenkijevog mandata ili je možda već pređena.

Hrobi ima još zanimljivih "neprijatelja": istočne kulture, hrišćanstvo, Rusiju i Kinu.
Dakle, ovo troje i nacionalisti koji brinu o problemu demografije, imigracije, krize porodice. A šta povezuje ove Hrobijeve neprijatelje? Povezuje ih to što ih ne podnosi ni zapadni eldzibiti neoliberlani establišment. Kako npr. odvratiti nacionaliste zabrinute za imigraciju i demografiju da ne napadaju neoliberalni establišment? Pa jednostavno, reći im ovo što Hrobi govori: da je ve OK, i da ima razloga za optimizam. Tj. nema razloga za brigu. :neznam

Budući da se Hrobi medju Hrvatima bori za održanje neoliberalnih snaga i njihovih ideja, ja u ime Organizacije srpskih četnika Severne Amerike i Australije, mogu da ga pitam sledeće: Treba li neka donacija? :D


Slažem se s tobom u potpunosti.
Mislim da nismo još prošli točku bez povratka ali u praksi kao i da jesmo jer ogroman broj ljudi i tu mislim na "domoljube" podržavaju ovo što se događa. Strašno.
Jedino što nas može spasit je slom onoga što su neki tobože hrvatski domoljubi spremni braniti i životima a to je zapadni neolibaralni poredak.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 67 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: korne, Teuton i 72 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO