HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 277 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Graničar18 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Kako ti @Junuz objašnjavaš da ste ti i @Vujadin,veliki prijatelj Hrvata na istim talasnim dužinama i slažete se u vezi importa muslimana u Hr?

Mislim da bi trebo podržavat Vujadina. Njegova je idea odlična i rješenje za sva tri naroda. Tu bi svi bili na dobitku. Hrvatska,RS,a i muslimani se konačno izvukli iz krize identiteta. :zubati


Pazi ja raspravljam sa likom, navodno hrvatom, ciji se stavovi po ovom pitanju slazu sa hardcore cetnicima tipa vujadin. I ja sam lud.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
s one strane dinare je napisao/la:
Pazi ja raspravljam sa likom, navodno hrvatom, ciji se stavovi po ovom pitanju slazu sa hardcore cetnicima tipa vujadin. I ja sam lud.

Moja "sućut"! :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Imaš graničaru na temi o demografiji zanimljivo pitanje pa odgovori na njega. :D

Dinarko, nemoj se ljutiti ali sam si sebe ovlastio da procjenjuješ tko je Hrvat a tko ne. :neznam

Peace, ja to malo karikiram. Ne bih ni ja da imamo 50 % crnaca. No, moramo jesti ili ćemo bit pojedeni opet u isti mix ali nećemo bit Hrvati.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imaš graničaru na temi o demografiji zanimljivo pitanje pa odgovori na njega. :D

Koja je to tema ? Daj link.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
s one strane dinare je napisao/la:
Pazi ja raspravljam sa likom, navodno hrvatom, ciji se stavovi po ovom pitanju slazu sa hardcore cetnicima tipa vujadin. I ja sam lud.

junuz je troler, zato vam i jeste tako suluda rasprava sa njm =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Graničar18 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Kako ti @Junuz objašnjavaš da ste ti i @Vujadin,veliki prijatelj Hrvata na istim talasnim dužinama i slažete se u vezi importa muslimana u Hr?

Mislim da bi trebo podržavat Vujadina. Njegova je idea odlična i rješenje za sva tri naroda. Tu bi svi bili na dobitku. Hrvatska,RS,a i muslimani se konačno izvukli iz krize identiteta. :zubati


Bili bi na dobitku i Hrvati u BiH, ako bi se to odnosilo na čitav niz opština po Srednjoj Bosni gdje je odnos Hrvata i Muslimana 50-50 ili 60-40. Malo uzme Zagreb odatle, malo iz Brčkog i Goražda i puna kapa. :D

Moderna multietnička junuzova Hrvatska i relaksirani i spokojni Srbi i Hrvati u BiH jer su mujage pali ispod 50%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 18:22 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Vujadin je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Mislim da bi trebo podržavat Vujadina. Njegova je idea odlična i rješenje za sva tri naroda. Tu bi svi bili na dobitku. Hrvatska,RS,a i muslimani se konačno izvukli iz krize identiteta. :zubati


Bili bi na dobitku i Hrvati u BiH, ako bi se to odnosilo na čitav niz opština po Srednjoj Bosni gdje je odnos Hrvata i Muslimana 50-50 ili 60-40. Malo uzme Zagreb odatle, malo iz Brčkog i Goražda i puna kapa. :D

Moderna multietnička junuzova Hrvatska i relaksirani i spokojni Srbi i Hrvati u BiH jer su mujage pali ispod 50%.

Sličan scenarij svejedno čeka muje, samo što u glavnoj ulozi neće biti Hrvatska neko majka Njemačka od 2020 godine...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 18:34 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Junuz sanja o poklapanju Dubrovnika sa Muslimanima, shvati da vas ne želimo Junuze i vi ne možete kupiti imovinu iz RH, samo građani Srpske mogu kupiti imovinu.
Nismo ti mi Francuska da doseljavamo Muslimane koji bi pravili terorističke napade, do jučer ste ubijali hrvatske povratnike terorističkim napadima i ti bi da vas isprane FTV propagandom doseljavamo?
Hrvatska jedina ideologija može biti smanjivanje vašeg brojnog stanja, ništa drugo.

Muslimani su svi protiv EU jer sanjaju nestanak Hrvata kao i Srba kad Srbija uđe u EU, Srbiji treba zabraniti ulazak u EU jer je to najači udarac koji možemo zadati Muslimanima tj uništiti njihove snove o poklapanju.

Nema ništa od vaše turske sablje na Balkanu Junuze


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Junuz Djipalo je napisao/la:
Imaš graničaru na temi o demografiji zanimljivo pitanje pa odgovori na njega. :D

Dinarko, nemoj se ljutiti ali sam si sebe ovlastio da procjenjuješ tko je Hrvat a tko ne. :neznam

Peace, ja to malo karikiram. Ne bih ni ja da imamo 50 % crnaca. No, moramo jesti ili ćemo bit pojedeni opet u isti mix ali nećemo bit Hrvati.

Vi Muslimani iz BiH niste Hrvati ako ne računamo one Banine iz Kladuše, vi ste mix Turaka pa Srba i na kraju Hrvata.
Svi Turci su ti bježali u BiH za vrijeme Balkanskih ratova kao i Muslimani Srbi iz Beograda poput Izetbegovića i sa vama smo ratovali najduže u povijesti jer ste bili najradikalniji islamisti i ideja Franje Tuđmana je bila da nemamo nikakvog doticaja sa vama.

To što ti je degenerik Pavelić pokušao stvoriti naciju od vas ne mijenja tu stvar, ti nisi Hrvat niti ćeš ikada biti Hrvat i to je neusporedivo sa Hrvatima njemačkih korijena koji su se uklopili u naše društvo jer je to slična kultura dok sa Islamom cijeli svijet ima problema.

Doseljavati Ukrajince, Rumunje, Bugare je ok ali muslimane ne


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Otkud se ti debilu stvori. :smijeh

Sve što je od Drine do Kupe će u Hrvate ili Nijemce. Zasad se nadam u Hrvate ali kad vidim koliko nas je glupih prije će bit ovo drugo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:20 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nijemci su nestali kao nacija, poznajem neke tako iz Maroka koji žive u Francuskoj i oni za sebe uvijek kažu da su Marokanci i muslimani a ne Francuzi ili Turci npr u Njemačkoj.
Volio bi da mašu Muslimani iz BiH turskim zastavama kao po Njemačkoj po Hrvatskoj?
Nema ti od toga ništa u Hrvatskoj, jedino doseljavanje može biti nekih urbanih Srba koji će biti doktori jer na kraju krajeva koliko god ratovali s njima prosječnom Hrvatu je ok kada idu u Crkvu i lijepo ih je ispratit i za Uskrs itd dok npr otvoranje dzamije u Sisku je okupacije za mnoge Hrvate.

Hrvati imaju to u sebi, na kraju krajeva srbofobija najveća u 20 stoljeću je bila zbog izjednačavanja Srba i Turaka a baš ćemo vas prihvatit sa onim mudzahedinskim ISIL-ovskim vrijednostima :D

Sa Srbima je suprotno od Petrovića Dražena, Filipovića, Šarića, Prše tj najvećih hrvatskih sportskih aseva koji su porijeklom Srbi jer Srbi preko večeri postanu Hrvati osim ako su u ruralnim sredinama u okolici Vukovara i nemaju doticaja sa Hrvatima.

Vi Muslimani ste jedino dobri ako se sekularni, ako ne idete u dzamiju itd a takvi više u Federaciji Muslimani ne postoje i ne vidim o čemu ti pričaš? Mi vas nebi prihvatili da se svi deklarirate Hrvatima sutra i ogradili bi se od vas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Problem je što Junuz nije jedini.Sada bi se mogli da vratimo na pitanje od pre par stranica: Zašto skijaški savez Hrvatske finansira jednu muslimanku iz Sarajeva?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Imam jednog kolegu muslica koji mi je rastumacio zasto je kceri dao ime Hana, inace ima i hr putovnicu kao Hrvat iz Bihaca , a koji se na zadnjem popisu po naputku popisao kao Bosnjak, islam , bosanski...
Kaze ako zavrsi u BiH moze , ako zavrsi u HR ime opet valja, e tako vam razmislja ta vrsta. zato nemojte po ovom pitanju zestoko na Junu, on je tu dobro upucen i nalazi se na svom terenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
zaba1111 je napisao/la:
Imam jednog kolegu muslica koji mi je rastumacio zasto je kceri dao ime Hana, inace ima i hr putovnicu kao Hrvat iz Bihaca , a koji se na zadnjem popisu po naputku popisao kao Bosnjak, islam , bosanski...
Kaze ako zavrsi u BiH moze , ako zavrsi u HR ime opet valja, e tako vam razmislja ta vrsta. zato nemojte po ovom pitanju zestoko na Junu, on je tu dobro upucen i nalazi se na svom terenu.

!!!???!!!???!!!???!!!?????
Dobro.Jel ti voliš to što imaš kolegu sa hrvatskim pasošem koji se predstavlja Hrvatom i na popisu ponavlja SDA mantru Bošnjak bosanski jezik vera islam.
To želiš???Sviđa ti se???Misliš da je cool???Fancy???Šta!?!!

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
bobanovski je napisao/la:
dok npr otvoranje dzamije u Sisku je okupacije za mnoge Hrvate.



A nitko se ne buni. :neznam
Ovaj islamski centar u Sisku bi, poput onog u Rijeci i Zagrebu, mogao privući par tisuća bosanskih muhamedanaca.
Fino bi im se broj prorijedio u BiH. :001_smile



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
:rigam

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Kačamak je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Imam jednog kolegu muslica koji mi je rastumacio zasto je kceri dao ime Hana, inace ima i hr putovnicu kao Hrvat iz Bihaca , a koji se na zadnjem popisu po naputku popisao kao Bosnjak, islam , bosanski...
Kaze ako zavrsi u BiH moze , ako zavrsi u HR ime opet valja, e tako vam razmislja ta vrsta. zato nemojte po ovom pitanju zestoko na Junu, on je tu dobro upucen i nalazi se na svom terenu.

!!!???!!!???!!!???!!!?????
Dobro.Jel ti voliš to što imaš kolegu sa hrvatskim pasošem koji se predstavlja Hrvatom i na popisu ponavlja SDA mantru Bošnjak bosanski jezik vera islam.
To želiš???Sviđa ti se???Misliš da je cool???Fancy???Šta!?!!


Jel ti citas sto pise, kazem da je June tu svoj na svome, u tematiku se razumije i stoga ga po ovom pitanju treba saslusati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 19:55 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Vujadin je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
dok npr otvoranje dzamije u Sisku je okupacije za mnoge Hrvate.



A nitko se ne buni. :neznam
Ovaj islamski centar u Sisku bi, poput onog u Rijeci i Zagrebu, mogao privući par tisuća bosanskih muhamedanaca.
Fino bi im se broj prorijedio u BiH. :001_smile


Preci im se borili protiv ovog zla, poginu dosta junaka a danas ih prizivaju i grade im dzamije. Ovo je vrhunac inteligencije Hrvatskog naroda...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kako Srbeki na naznaku mogućnosti postajanja relativne većine u BiH postaju bh. patrioti, još će im Srpska bit premala. :D

Zaba, Dinara, kad vam Završje bude glavni grad Hrvatske, tad će se vaše pikat a dok je Zagreb, bit će prije ono što ja mislim da će bit.

Bobanovski, Kačamak, Vujadine, srbujte brate ali bit će vam teže kad vam djeca budu selila za Hrvatsku i dalje na zapad.

Hrvatska je počela ozbiljno se bavit imigracijom. U budućnosti će još više. Već sad u RH fali ljudi a ne fali zemlje.

Baš mi je drago što se Srbija sad putinizira, jaz će se povećavat.

Samo smanjite retoriku. Tko zna kakvi će nam zetovi i snahe bit.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 20:17 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Vujadin je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
dok npr otvoranje dzamije u Sisku je okupacije za mnoge Hrvate.



A nitko se ne buni. :neznam
Ovaj islamski centar u Sisku bi, poput onog u Rijeci i Zagrebu, mogao privući par tisuća bosanskih muhamedanaca.
Fino bi im se broj prorijedio u BiH. :001_smile


Sisak je branio Europu od Turaka i poznat je po tome a ovi zbog EU grade taj centar..Hrvati to ne žele i ne mogu vidit to očima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kako Srbeki na naznaku mogućnosti postajanja relativne većine u BiH postaju bh. patrioti, još će im Srpska bit premala. :D

Zaba, Dinara, kad vam Završje bude glavni grad Hrvatske, tad će se vaše pikat a dok je Zagreb, bit će prije ono što ja mislim da će bit.

Bobanovski, Kačamak, Vujadine, srbujte brate ali bit će vam teže kad vam djeca budu selila za Hrvatsku i dalje na zapad.

Hrvatska je počela ozbiljno se bavit imigracijom. U budućnosti će još više. Već sad u RH fali ljudi a ne fali zemlje.

Baš mi je drago što se Srbija sad putinizira, jaz će se povećavat.

Samo smanjite retoriku. Tko zna kakvi će nam zetovi i snahe bit.

Naporan si sa tim o poklapanju Dubrovnika i Hrvatske od naših muhamedovaca, vi ste za blokadu BiH prema EU samo zbog poklapanja.
Nikad vam mi nećemo dopustiti nikakvo poklapanje ne Hrvatske nego BiH a u EU ćemo vas uvući na silu.

Tako mi je simpatično kad na Klixu napadate Hrvatsku kad blokira Srbiju na putu prema EU ne iz neke ljubavi nego mržnje jer se nadate da će Srbi seliti.
Srbija nikad neće ući u EU i Srbi iz Srpske neće seliti sa svojih ognjišta, možete to zaboraviti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 20:21 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Kačamak je napisao/la:
Problem je što Junuz nije jedini.Sada bi se mogli da vratimo na pitanje od pre par stranica: Zašto skijaški savez Hrvatske finansira jednu muslimanku iz Sarajeva?

Nema ništa loše u financiranju muslimanke iz Sarajeva koja će se doselit u Zagreb, primit katoličku vjeru i udat se za Hrvata i djeca će joj biti Hrvati.
Problem je da dovedeš Muslimana koji bi oženio Hrvaticu, preveo je na Islam i sanjao o kalifatu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kako Srbeki na naznaku mogućnosti postajanja relativne većine u BiH postaju bh. patrioti, još će im Srpska bit premala. :D


Pa ne. Čak i kada bi opet Srbi bili najbrojniji narod i činili 43-44% stanovništva BiH, koliko su imali na svim popisima do 1941. niko se ne bi zalagao za unitarnu državu.
Tražile bi se određene teritorije da se vrate pod Republiku Srpsku, uz jasnu granicu prema muslimanskim i hrvatskim područjima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
bobanovski je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

A nitko se ne buni. :neznam
Ovaj islamski centar u Sisku bi, poput onog u Rijeci i Zagrebu, mogao privući par tisuća bosanskih muhamedanaca.
Fino bi im se broj prorijedio u BiH. :001_smile


Sisak je branio Europu od Turaka i poznat je po tome a ovi zbog EU grade taj centar..Hrvati to ne žele i ne mogu vidit to očima


Kako onda nema prosvjeda, opstrukcije gradnje i sličnih oblika otpora?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Može li Čović u Beograd da se vidi sa Putinom?
PostPostano: 18 sij 2019, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Što bi se bunili, baš lepo izgleda objekat.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 277 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Robbie MO, Srpsčanin i 259 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO