HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: ned svi 19, 2019 1:04 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Muslimani blokiraju formiranje savezne i federalne vlade
PostPostano: ned svi 12, 2019 5:40 pm 

Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Zgazićemo vas kao crve bez grama hrišćanske milosti padne li vam ikad na pamet da čačkate po Srpskoj.
Upozoreni ste.

hvala na upozorenju. :kava mi smo danas sila u odnosu sta smo bili 90tih, a i onda nas ne savladaste, pa kako cete danas. samo vi znate. :kava

90-ih vas je bilo 2 miliona, sada vas 1,4 miliona sa tendencijom daljeg smanjivanja. Svet je bio unipolaran, tako da je SAD sam odlucivao u svim konfliktima, dok ih danas Rusija i Iran ispičkaraju u Siriji i Venecueli. Kina sve bitniju ulogu igra takodje. 90-ih ste imali legalno uporište nakon ulaska u UN posto RS nije bila priznata, a sada bi svaki muslimanski paravojnik ili vojnik bez odluke Predsednistva na prostoru RS bio agresor.

Jedina posledica muslimanskog napada na RS bi pored nezavisnosti RS bilo i formiranje Herceg-Bosne od strane hrvatskih kantona, a mozda bi ste cak i njima morali da priznate nezavisnost u zamenu da spasite Unsko-sanski i Srednju bosnu makar.

Zadnja izmjena: karadzic; ned svi 12, 2019 5:50 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 5:43 pm 

Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Zgazićemo vas kao crve bez grama hrišćanske milosti padne li vam ikad na pamet da čačkate po Srpskoj.
Upozoreni ste.

hvala na upozorenju. :kava mi smo danas sila u odnosu sta smo bili 90tih, a i onda nas ne savladaste, pa kako cete danas. samo vi znate. :kava

Vi ste kurčina.
Cetvrt vijeka pricate o NATO, EU, nema sta ne i na kraju niste nigdje. Sami sebe tješite da niste kurčina a kurčina ste. Mi znam da ste vi kurčina samo je pitanje ko ce i do kad ekperimntisati sa tom kurčinom na ovom terenu.
Tehnički mandat i rahat patnja dok se Vlasi ne rasele ha ja.

slika

Bio U2 na Koševu + Đeko nije bio u hopsajdu = Četvrt vijeka muslimanske historije i uspjeha!

Zadnja izmjena: novovrijeme; ned svi 12, 2019 5:44 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 5:43 pm 

Stinger19 je napisao/la:

slika

Ovaj Stinker dosadan ko proljev, al ovog puta mi je uljepšao dan :palacgore1

edit: sad vidio ostale slike od dotične gospodične, uff al si me zajebao

Pri morju, pri plavomu morju, kak senja je z kamena grad, tam želje navek mi letiju, tam pak bi se vrnuti rad.

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 5:47 pm 

Erdoganu se takodje svidja ideja razlaza entiteta, da se lepo Islam odvoji od Hriscana i da nastane prava dzamahirija koju ce on moci da kontrolise a ne ova papazjanija danas. Merkelova uvek pragmatična takodje uvidja da je BiH zajebancija od drzave i da je jedino odrzivo resenje razlaz entiteta.

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 6:11 pm 

Citat:
90-ih vas je bilo 2 miliona, sada vas 1,4 miliona sa tendencijom daljeg smanjivanja. Svet je bio unipolaran, tako da je SAD sam odlucivao u svim konfliktima, dok ih danas Rusija i Iran ispičkaraju u Siriji i Venecueli. Kina sve bitniju ulogu igra takodje. 90-ih ste imali legalno uporište nakon ulaska u UN posto RS nije bila priznata, a sada bi svaki muslimanski paravojnik ili vojnik bez odluke Predsednistva na prostoru RS bio agresor.

Jedina posledica muslimanskog napada na RS bi pored nezavisnosti RS bilo i formiranje Herceg-Bosne od strane hrvatskih kantona, a mozda bi ste cak i njima morali da priznate nezavisnost u zamenu da spasite Unsko-sanski i Srednju bosnu makar.

2 miliona dezorijentiranih, jugoslavena, mijesanih brakova, bratstvo i jedinstvo, nenaoruzanih i neorganiziranih. sad 1,4 miliona u vecini odlucnih i spremnih na sve, uz to i adekvatno i naoruzanih. drina je granica jos od jalte i rima i tako ce ostati. bih nije ni sirija ni venecuela. bih je jedina priznata sa tezinom i utemeljenoscu u medjunarodnom pravu. rs je produkt daytonskog sporazuma i prestaje pravno sa postojanjem onog trenutka kad zapuca, za razliku od bih koja ostaje medjunarodno priznata drzava sa glavnim gradom u sarajevu. rs ne postoji izvan bih. ne mozemo mi biti agresori na svojoj zemlji, gdje smo se rodili i na svom privatnom vlasnistvu. 1/4 rs je nasa u gruntu. to sto si se ti uzivio da rs nije dio bih, ne znaci da je to realnost. moguce da ce i neki srbi i hrvati proglasiti i neke nezavisnosti negdje, ali pitanje je na kolikoj teritoriji, koliko ce moci to na miru kontrolirati od nasih artiljerijskih uragana i ostalih napada i diverzija. jos vece pitanje ko ce to priznati i da li ce ista moci bez bosnjackog dopustenja. nije lako pocinjati partiju kad si u vec u sahu i jedan potez od mata, a fali i figura. :kava

Zadnja izmjena: Stinger19; ned svi 12, 2019 6:17 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 6:16 pm 

Citat:
Vi ste kurčina.
Cetvrt vijeka pricate o NATO, EU, nema sta ne i na kraju niste nigdje. Sami sebe tješite da niste kurčina a kurčina ste. Mi znam da ste vi kurčina samo je pitanje ko ce i do kad ekperimntisati sa tom kurčinom na ovom terenu.
Tehnički mandat i rahat patnja dok se Vlasi ne rasele ha ja.

mi smo glavni grad. mi smo vecina stanovnistva bih. sve je kod nas, i mi mozemo bez virtuelne vlade na neodredjeno. vi ne postojite bez da vas mi priznamo i uvrstimo u vladu. prokurceni marginalci sa politickim centrom u susjednoj drzavi. :kava

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 6:22 pm 

Stinger19 je napisao/la:
Citat:

2 miliona dezorijentiranih, jugoslavena, mijesanih brakova, bratstvo i jedinstvo, nenaoruzanih i neorganiziranih. sad 1,4 miliona u vecini odlucnih i spremnih na sve, uz to i adekvatno i naoruzanih. drina je granica jos od jalte i tako ce ostati. bih nije ni sirija ni venecuela. bih je jedina priznata sa tezinom i utemeljenoscu u medjunarodnom pravu. rs je produkt daytonskog sporazuma i prestaje pravno sa postojanjem onog trenutka kad zapuca, za razliku od bih koja ostaje medjunarodno priznata drzava sa glavnim gradom u sarajevu. rs ne postoji izvan bih. ne mozemo mi biti agresori na svojoj zemlji, gdje smo se rodili i na svom privatnom vlasnistvu. 1/4 rs je nasa u gruntu. to sto si se ti uzivio da rs nije dio bih, ne znaci da je to realnost. moguce da ce i neki srbi i hrvati proglasiti i neke nezavisnosti negdje, ali pitanje je na kolikoj teritoriji, koliko ce moci to na miru kontrolirati od nasih artiljerijskih uragana i ostalih napada i diverzija. jos vece pitanje ko ce to priznati i da li ce ista moci bez bosnjackog dopustenja. nije lako pocinjati partiju kad si u vec u sahu i jedan potez od mata, a fali i figura. :kava

Ma "dezorjentisanih jugoslovena" koji su overili SDA na izborima i glasali za secesiju BiH od te iste Jugoslavije. Od momenta izbijanja sukoba broj jugoslovena je i sa srpske i muslimanske strane pao na 1%. RS je medjunarodno priznat entitet, koji ima demokratski kapacitet da postoji za razliku od ugovorne drzave BiH. Kazes "ne mozete biti agresori na svojoj zemlji gde ste se rodili". Rodili ste se u Jugoslaviji ali posto ste je izdali dobili ste svoju dzamahirijicu u tih 5 kantona. U RS vi nemate nista, niti imate bilo kakvo pravo da toj teritoriji bilo sta naredjujete niti da njome upravljate. Muslimanska agresija na RS zavrsila bi se kao intervencija JNA u Sloveniji. Muslimani iz Tuzle i Zenice gledaju kako da zbrisu u Nemacku i zgrnu koju paru, a ne kako da poginu napadajuci Sokolac, Pale i Han Pijesak. Jebe im se za to. S druge strane, Srbi iz Pala i Sokoca bi morali da se brane i bili bi motivisani da odbrane svoj dom od agresora, kao sto bi i Muslimani iz Tuzlanskog i Zenickog kantona branili svoje. Zato lepo razlaz i svako gleda svoje da se ne mucimo vise.

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 6:36 pm 

Stinger19 je napisao/la:

2 miliona dezorijentiranih, jugoslavena, mijesanih brakova, bratstvo i jedinstvo, nenaoruzanih i neorganiziranih. sad 1,4 miliona u vecini odlucnih i spremnih na sve,

slika

:smijeh

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 6:38 pm 

Stinger19 je napisao/la:
zajebali ste se momci. bih nece biti ruska po cijenu ne znam kakvog sukoba i kakve katastrofe. vrlo rado cemo nastupiti kao americki proxy. iz rusevina ce iznici bosanska drzava jaca nego ikad. :kava

Tu će vas đavo i odnjeti! :zubati

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 6:51 pm 

Gradonačelnik je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
zajebali ste se momci. bih nece biti ruska po cijenu ne znam kakvog sukoba i kakve katastrofe. vrlo rado cemo nastupiti kao americki proxy. iz rusevina ce iznici bosanska drzava jaca nego ikad. :kava

Tu će vas đavo i odnjeti! :zubati

Slažem se. Kad grunu Hrvati i Srbi ovaj put zajedno ima da gori nebo i zemlja.
:herceg_bosna :HVO :hrvatinic :nk_siroki_brijeg

Vrh

PostPostano: ned svi 12, 2019 7:01 pm 

Citat:
Tu će vas đavo i odnjeti!

Citat:
Slažem se. Kad grunu Hrvati i Srbi ovaj put zajedno ima da gori nebo i zemlja.

kad podjele bosnu, srbi i hrvati / rat ce stati, rat ce onda stati / a b.lije put pod noge, pa u tursku pravo / da ih vise ne gledamo odnio ih djavo / kad hriscani stanu svi na jednu stranu, mir ce biti na cijelom balkanu.

stari evergreen od nedje mitovica. :kava

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 33 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: