HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 21:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1336 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 54  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Sedamnaestogodišnju djevojku islamske vjeroispovijesti porijeklom iz Bosne i Hercegovine pretukla je njena porodica nakon što su saznali da je u vezi s momkom, kršćaninom, iz Srbije, pišu francuski mediji.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/fran ... /200821118

Ova vest pripada ovde?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4783
BBC je napisao/la:
Ako hoćete prebaciti na Politiku OK. Ako ne svejedno.

Tema na kojoj ćemo stavljati kakve sve gadosti i mržnju muslimani na raznim komentarima prosipaju protiv Hrvata i Srba.
Socijalne mreže, njihovi news portali, forumi, svejedno.....
Možda je to u njihovom društvu postalo normalno i mainstream ponašanje, ali kod druga 2 naroda to sigurno nije, niti će ikad biti.

Ako naletite na nešto zanimljivo stavite. Hvala.


Obavještajno-sigurnosne službe imale bi tu posla. Dobru si temu izabrao. Po raznim portalim u komentarima ispod članaka i po društvenim mrežama nalazim poruke koje su doista zabrinjavajuće. :osama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
aleksije radicevic je napisao/la:
Sedamnaestogodišnju djevojku islamske vjeroispovijesti porijeklom iz Bosne i Hercegovine pretukla je njena porodica nakon što su saznali da je u vezi s momkom, kršćaninom, iz Srbije, pišu francuski mediji.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/fran ... /200821118

Ova vest pripada ovde?


Zanimljivo je da ispod članka baš i nema komentara koji osuđuju to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5128
Lokacija: Memorandum 2.0
i_jopet je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Sedamnaestogodišnju djevojku islamske vjeroispovijesti porijeklom iz Bosne i Hercegovine pretukla je njena porodica nakon što su saznali da je u vezi s momkom, kršćaninom, iz Srbije, pišu francuski mediji.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/fran ... /200821118

Ova vest pripada ovde?


Zanimljivo je da ispod članka baš i nema komentara koji osuđuju to.


Mislim da je sasvim ocekivano da to niko od njih ne osudjuje.

A nekako pretpostavljam da nije zato sto je hriscanin nego zato sto je Srbin. Jer se Bosnjaci inace lako asimilizuju u evropskim zemljama.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
Sad je kasno, ali niste trebali u naslovu teme spominjati fašizam. Previše se ta riječ koristi, i to uglavnom na besmislen ili neprecizan način. Moglo je umjesto toga stajati "bošnjačko divljaštvo", "bošnjačke prijetnje" ili nešto slično. Fašizam je vrlo konkretna politička filozofija i povijesna praksa, a ne generalni termin za nešto loše. Ironija je da je pretjerano i neumjesno korištenje te riječi posebno prisutno kod Bošnjaka, što zbog političke nepismenosti, što zbog nacionalne formacije u sklopu države u kojoj je fašizam, uz nacionalizam bio glavna babaroga kojom je režim osiguravao ostanak na vlasti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 20:21 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
aleksije radicevic je napisao/la:
Sedamnaestogodišnju djevojku islamske vjeroispovijesti porijeklom iz Bosne i Hercegovine pretukla je njena porodica nakon što su saznali da je u vezi s momkom, kršćaninom, iz Srbije, pišu francuski mediji.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/fran ... /200821118

Ova vest pripada ovde?

Oj garava je l' te stara tukla,kad si joj se u zoru dovukla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nakon Aja Sofije, Erdogan donio naredbu o pretvaranju stare grčke crkve Hora u džamiju

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/nako ... /200821129





Provokacije u Bratuncu: Uginula svinja bačena u harem Gradske džamije

https://www.klix.ba/vijesti/bih/provoka ... /200821126



Kako im Klix mijenja raspoloženje, nevjerovatno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
Agathonikos je napisao/la:
Nakon Aja Sofije, Erdogan donio naredbu o pretvaranju stare grčke crkve Hora u džamiju

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/nako ... /200821129





Provokacije u Bratuncu: Uginula svinja bačena u harem Gradske džamije

https://www.klix.ba/vijesti/bih/provoka ... /200821126

Kako im Klix mijenja raspoloženje, nevjerovatno.


Njihova reakcija na ovo će biti da opet izvedu nešto slično bacanju ostataka kurbana po hrvatskim selima, kao što su nedavno napravili. Tako liječe rane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 21 kol 2020, 23:55 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1722671
Roditelji iz BiH pretukli i obrijali ćerku zbog veze sa mladićem poreklom iz Srbije
Naime, porodica koja je došla u Francusku 2017. godine iz Bosne i Hercegovine došla je u žižu javnosti zbog napada koje je policiji prijavila 17-godišnja djevojka.
Prema navodima iz francuskih medija devojci su otac i brat obrijali glavu i pretukli zato što je bila u ljubavnoj vezi sa hrišćaninom. Kako se navodi, mlada Bošnjakinja (17) se zaljubila u Srbina (20) u Bezansonu. Nakon što su brat i otac otkrili vezu ona je završila u Hitnoj pomoći sa težim povredama, među kojima je i nekoliko slomljenih kostiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 08:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5128
Lokacija: Memorandum 2.0
Agathonikos je napisao/la:
Nakon Aja Sofije, Erdogan donio naredbu o pretvaranju stare grčke crkve Hora u džamiju

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/nako ... /200821129





Provokacije u Bratuncu: Uginula svinja bačena u harem Gradske džamije

https://www.klix.ba/vijesti/bih/provoka ... /200821126



Kako im Klix mijenja raspoloženje, nevjerovatno.



Na Klislamu se bas pozorno prati gdje zavrsavaju mrtve svinje, drob, glavuse, repovi, papci itd.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 08:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
NSOS je napisao/la:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=08&dd=21&nav_category=78&nav_id=1722671
Roditelji iz BiH pretukli i obrijali ćerku zbog veze sa mladićem poreklom iz Srbije
Naime, porodica koja je došla u Francusku 2017. godine iz Bosne i Hercegovine došla je u žižu javnosti zbog napada koje je policiji prijavila 17-godišnja djevojka.
Prema navodima iz francuskih medija devojci su otac i brat obrijali glavu i pretukli zato što je bila u ljubavnoj vezi sa hrišćaninom. Kako se navodi, mlada Bošnjakinja (17) se zaljubila u Srbina (20) u Bezansonu. Nakon što su brat i otac otkrili vezu ona je završila u Hitnoj pomoći sa težim povredama, metđu kojima je i nekoliko slomljenih kostiju.


U ljeto 1996 sretnem ja jednu muslimanku na moru. Mlada fina i na ćelavo ošišana. Kaže ošišao je otac jer se muški puno oko nje motaju. Mislio babo da je kratkoošišanu neće nitko a jadan nije znao da ja dugu kosu ne volim.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Bobovac je napisao/la:
NSOS je napisao/la:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=08&dd=21&nav_category=78&nav_id=1722671
Roditelji iz BiH pretukli i obrijali ćerku zbog veze sa mladićem poreklom iz Srbije
Naime, porodica koja je došla u Francusku 2017. godine iz Bosne i Hercegovine došla je u žižu javnosti zbog napada koje je policiji prijavila 17-godišnja djevojka.
Prema navodima iz francuskih medija devojci su otac i brat obrijali glavu i pretukli zato što je bila u ljubavnoj vezi sa hrišćaninom. Kako se navodi, mlada Bošnjakinja (17) se zaljubila u Srbina (20) u Bezansonu. Nakon što su brat i otac otkrili vezu ona je završila u Hitnoj pomoći sa težim povredama, metđu kojima je i nekoliko slomljenih kostiju.


U ljeto 1996 sretnem ja jednu muslimanku na moru. Mlada fina i na ćelavo ošišana. Kaže ošišao je otac jer se muški puno oko nje motaju. Mislio babo da je kratkoošišanu neće nitko a jadan nije znao da ja dugu kosu ne volim.


U osnovnoj školi smo imali sličan slučaj , ali roditelji(majka) koji su ošišali ćerku od 13 godina na ćelavo iz tih razloga su bili Srbi doseljenici sa Kosova.
Ceo komšiluk je bio zgrožen time , a jadna devojčica pošto je morala ići u školu ćelavost i nošenje nekih šeširića je za nju postao horor od života zbog zezanja i maltretiranja.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27394
Fatmir Alispahić politizira hrvatske žrtve muslimanskog pokolja u Grabovici. Zločince prvo naziva "otpadnici ABiH", što oni sigurno nisu bili, niječe i udaljava ih od svog naroda, pa kaže: "Zlo koje je učinjeno u ime Bošnjaka ne pripada bošnjačkom narodu, ne proizilazi iz bošnjačkog naroda", potom "Dođite (bošnjački zvaničnici) 9. septembra u Grabovicu i svjedočite, po prvi put, svjedočite da Grabovica nije proizašla kao zločin iz bošnjačkog naroda, ne pripada ABiH i svjedočite to svake godine".

Degutatno i perverzno. Nije cilj priznavanje da je počinjen zločin u ime njegovog naroda, nego distanciranje da se s njega opere ljaga!



_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1779
Jedna mala crtica, prije rata u Bihaću je bilo puno tabli na cestamana kojima je pisalo “Zagreb”. Nakon rata je ostala možda jedna dvije. Sve su zamjenili sa “Izačić”. Prošao sam kroz bihać barem 60ak puta. Zadnjih 7 godina nijednom. Neugodno mi...

Još jedna crtica, negdje 2005 idem kroz Bihać zimi, 3 muslimaske policijske patrole mi provjeravale da li imam zimsku opremu, ono noć. Samo što sam išao sa ZG tablicama..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Prošle godine zaustavi me prije Bihaća, znam da je policija tamo i vozim po znakovima, kad kaže vozio si 66, reko jesam pratim znakove, kaže on ovdje je 50 jer je naselje, reko znak je 60 200m prije, kaže on to vrijedi do prvog skretanja koje je odmah poslije znaka... I tako nakon rasprave, reko vidio si da sam natočio gorivo ovdje, vidio si da vozim normalno i sad si me natjerao da ubuduće idem kroz normalnu državu... Uglavnom platio 25 km od 50kazne zbog pravovremenom plaćanja.
Sljedeći put opet na istom mjestu me zaustavi, imam hr tablice, kulturan neki bio i ja mu ispričam što je bilo, kad on se uvrijedi, kaže ajde ide ne trebaš ništa, reko oprostite ja sam mislio da vas ko poštena policajca to zanima, odmahnu i pokaza da idem...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 12:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30441
Ne znam zašto idete kroz Bihać, traženje nevolja.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1779
Naša Kvačica je napisao/la:
Ne znam zašto idete kroz Bihać, traženje nevolja.


Višak vremena, malo je zanimljivopogledati drugu kulturu, a u globalu je prije bilo i kraće.
Sada samo autoput, nema novaca i živaca da prođem tamo.
Ako imaš hrv. table budi spreman na neugodnosti... bosanske, austrijske, slovenske to im je ok.

Kako sad mjenjaju strategiju, možda su malo popustili sa hr. tablama.
Inače zadnji put kad sam išao noću, prije 6-7 godina, svaka kamera me je opalila sa blicem :)


Kažem sebi zadnji je put..pa da se vesele..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 22 kol 2020, 22:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 15:35
Postovi: 1538
novem je napisao/la:
Fatmir Alispahić politizira hrvatske žrtve muslimanskog pokolja u Grabovici. Zločince prvo naziva "otpadnici ABiH", što oni sigurno nisu bili, niječe i udaljava ih od svog naroda, pa kaže: "Zlo koje je učinjeno u ime Bošnjaka ne pripada bošnjačkom narodu, ne proizilazi iz bošnjačkog naroda", potom "Dođite (bošnjački zvaničnici) 9. septembra u Grabovicu i svjedočite, po prvi put, svjedočite da Grabovica nije proizašla kao zločin iz bošnjačkog naroda, ne pripada ABiH i svjedočite to svake godine".

Degutatno i perverzno. Nije cilj priznavanje da je počinjen zločin u ime njegovog naroda, nego distanciranje da se s njega opere ljaga!



Pogledao sam par videa od tog lika.
On je za Muslimansku BIh bez Srba i Hrvata. Uz to mrzi i bracu emigrante.
To sto on tlapi, samo svome narodu probleme radi. Jer u svoj narod moze upumpavati samo mrznju i mitomaniju.
Nevazna neka budaletina, a vidi se po govoru i pokretima da covjek ima neku psihicku bolest.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 23 kol 2020, 01:57 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Fatmir je teži psihijatrijski slučaj. Samo pogledati njegove video snimke o svinjetini na pijaci i o Kolindi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 15 ruj 2020, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2010, 14:49
Postovi: 247
Evo šta kaže o hrvatskim grbovima u školama, te pismo muslimana iz Livna koji se žali kako im je loše u Livnu.

https://youtu.be/qf7rjByMGJY?t=2859

_________________
Islam je lažna vjera!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 16 ruj 2020, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Adnan Dedic
Goran Jurcevic tako vam je pao grah. Imate zastupnika kojeg mi kazemo i zivite tamo gdje mi odredimo!


Citat:
Adnan Dedic
Goran Jurcevic kod katolika gdje ti vidis katolike? Ovdje ima vise Dzamija nek crkvi a ti sanjas o katolcima svugdje smo, pa u Hrvatskoj se pravi najljepsa Dzamija a ti sanjas o katolcima.


Citat:
Namir Mirnesa Dervic
Zagreb i beograd nikada nisu odustali od rasturanja bih preko svojih fasiste covica i zlocinca dodika to su agresorske drzave al bosna ima jos svojih pateiota koj8 ce je branit i odbranit od fasizma i zlocina


Citat:
Mersad Sertovic
Mare Hana Dahutogullari hrvati su u hrvatskoj


Citat:
Mak Dizdarević
Pricaj ti u prazno al' da znas nesto se opasno kuha u kuhinji ustasa i cetnika. Dodik je svaki 10 dana ili sa Covicem ili Vucicem a sad ide na finalizaciju dogovora oko raspada BiH sa Milanovicem. Do juce nisi mogao ni zamisliti susret Dodika i predsjednika Hrvatske a sad ce jos i poljupci pasti. Zaboravljen je i Jasenovac i Vukovar jer se treba zabiti noz u ledja Bosnjama. Mrznja ustasa i cetnika prema Bosnjacima nadjacala je medjusobnu.


Citat:
Mak Dizdarević
Zeljko Ceha i vas EU sazaljeva a skoro je Merkel izjavila da je znala koliko je u Hrvatskoj jos uvijek jaka ustaska ideologija nikad vas ne bih primili u EU. Tako da ste samo vi za sazaljenje. Neznam samo od kud da sad volite i podrzavate Dodika, hajd mi molim te objasni ili vasim mozgom upravlja onaj HDZ ustasa Covic koji promovise samo svoje licne interese.


Citat:
Adem Čajić
Samo revolucija spasava Bih od cetnika i ustasa uvjek su radili iza leda i podjele Bih al nikad nisu uspjeli pa ni sada samo nasa vlast Bih treba zabraniti svaku funkciju stranom drzav u drzavnim organima

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 16 ruj 2020, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Adem Čajić
Zeljko Ceha nije to bila revolucija bosnjaka to je bila agresija na Bih od jna srbije i hrvaske na bosnjake i druge koji su branili Bih od cetnika ustasa uzp itd a kad bude revolucija bosnjaka onda vas nece biti ni u Bih ni nigde samo se vi sorujte sa srbima to vam je u krvi za zlocin i genocid jer ste narod za fujjj a ne za suzivot pojedini

Citat:
Nedzib Ramic
Goran Jurcevic Gosp. Zeljko Komsic je legitiman za sve osim za Genocidni sljam i UZP -sledbenike

Citat:
Samir Hadziresic
Samo naprijed finale akobogda mater vam hebem neće vas promasiti

Citat:
Hedija Chimenti
Slobodan Pavlovic Glupane, morate platiti Bosni ljudske zivote Genocida, a ta cifra je nepostojeca. Idi u Srbiju sa koferom dok te Traktoriada nezahvati, sto prije to bolje. Glupane.

Citat:
Jasmin Kovač
Slobodan Pavlovic Dođi ti da ih odvojiš od Federacije,samo pazi da vam nebi opet trebali traktori kao i u sao krajini kad ste bježali ko štakori..

Citat:
Abdulrahman Cosic
Slobodan Pavlovic posto ste nastali na genocidu morate se ukinut jer va je presudzeno da morate platit sto milijardi dolara

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 17 ruj 2020, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stvari za zatvorske kazne. Na Klixlam muslimanski mainstream i nikad to ne brišu.

Citat:
GlasNaroda22
prije 16m
Ne zelim uopce da generalizujem, ali je neoboriva cinjenica da su Srbi kao narod vecinom veoma bolesni, zli, nasilni, po mentalitetu zli, po opredjeljenju zlikovci, po kulturi nazadni i zaostali, po obicaju necistii, po vjeri povrssni, koji su svu svoju Istoriju, kulturu i tradiciju zasnovali na lazima, obmanama i mitomaniji, sve sa ciljem da pokusaju da prikriju i zataskaju svoju veliku moralnu i ljudsku bijedu, jad i ocaj. I pored ogromnih napora nisu u tome uspjeli.Svi znaju ko su i sta su.

Citat:
SDPbotina
prije 1h 21m
Otvaranjem Predstavnistva Federacije BiH u Pristini i priznavanja nezavisnosti Kosova, Bosnjaci mogu poslati snaznu poruku fasistima iz SPC-a, SNSD-a, Vucicu, Brnabicki, Andriji Mandicu u Crnoj Gori, kao i ustaskom poglavniku Andreju Plenkovicu da misle ozbiljno igrati geopolitiku na Balkanu. Hrvati i Srbi ne shvataju da iza Bosnjaka stoji mocna Turska sa Erdoganom i 80 miliona muslimana koji bi pregazili Hrvatsku i Srbiju ko plitak potok

Citat:
RASKRINKAVANJEba
prije 3h 7m
HVALA TI PAŠČE ŠTO SI POZVO VLAHE U ŠUMU, KAKO JE LJEPO MOJE SARAJEVO BEZ KRMOVLAHA, HAHAHAH HAHAHA GLEDAJ KRMAKA NA BRDU HAHAHAH

Citat:
RASKRINKAVANJEba
prije 2h 57m
@RASKRINKAVANJEba kaze meni jedna svetosavka: @ A DA ME VIDI BABO KAKO SAM PAŠČETU POCUCLALA MASNI KUJAC UHH JA PUSIM A DUPE KOD CUKE DIHTUJE ONDA SAM PRST U CMar CUKIN METNULA I ORGANE MU DISLOCIRALA KAD SAM POVUKLA IZ PETA KO ČIZU SPEEDA CUKO JE UMRO OD SRCA

Citat:
RASKRINKAVANJEba
15.9.2020. u 17:30
SRBO HRVATI MRSSSSS U SVOJE MATICNE ZEMLJE

Citat:
RASKRINKAVANJEba
15.9.2020. u 09:56
NE MOZE SE NIKOM ODUZET BIRACKO PRAVO U INAT WLASSIMA SVI SE REGISTRUJTE OVO JE ZEMLJA BOSNJAKA OSTALI NEK IDU U MATICE

Citat:
RASKRINKAVANJEba
14.9.2020. u 11:03
SAMO DA NAPISEM NIJE BILO ZLOCINA U UZDOLU TO JE SVE MALI INCIDENT

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 17 ruj 2020, 23:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69040
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Požar u Mostaru, Muslimani na Klixu u slavodobitnom raspoloženju.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Muslimansko-bošnjački fašizam usmjeren protiv Hrvata i Srba - Zbirna tema
PostPostano: 17 ruj 2020, 23:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69040
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Komentari ispod vijesti Ogroman požar kod Mostara ugrožava kuće i poslovne objekte


Citat:
nadam se da je na ustaskoj strani, i da gori banda


Citat:
U dva dana ispadose i Borac i Dinamo i Zvezda. Kako predivni rezultati, hvala ti dragi Allahu na ovoj blagodati i porazu mrzitelja Bosnjaka i Bosne


Citat:
Kako kaže Zizovic.. Drago mu što je Svinjski pobijedio zbog Mostara i Hercegovine...


Citat:
bolje nek gori i izgori, jeftinije ćemo proći nego da nam onaj "prijatelj" pomaže kao i njegovi prethodnici u ratu i prije rata

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1336 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 54  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Marko80, Naša Kvačica, Patriota, Tomba17 i 476 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO