HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: sri sij 23, 2019 5:01 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mustafa Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci
PostPostano: čet sij 10, 2019 4:05 pm 

Citat:
Mustafa Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci

sij 09, 2019

slika

Inače, bošnjački mediji su već stigli izmisliti vijest o tome da se Dragan Čović fotografirao sa Slavkom Lisicom, sprskim vojnikom koji je, inače, danas posthumno odlikovan od Željke Cvijanović u Banja Luci što je ponukalo i ex-reisa Cerića da javno reagira.

NOVI DAN - NOVA PODVALA: Kako bošnjački mediji Čoviću podmeću fotografiju s Lisicom?

Mustafa Cerić, bivši poglavar Islamske zajednice u BiH, danas je na svom facebook profilu, komentirajući odlazak Dragana Čovića u Banja Luku povodom Dana RS-a, kazao kako mu je "posebno drago jer su Bošnjaci izabrali Komšića usprskos Čoviću i takvima kao što je on".

Inače, bošnjački mediji su već stigli izmisliti vijest o tome da se Dragan Čović fotografirao sa Slavkom Lisicom, sprskim vojnikom koji je, inače, danas posthumno odlikovan od Željke Cvijanović u Banja Luci.

Čović je pak na fotografiji s Živkom Radišićem, bivšim članom Predsjedništva BiH.

Inače, u Banja Luci je danas proslava 9. siječnja, Dana Republike Srpske koji je ustavan nakon što je Narodna skupština RS-a usvojila zahtjeve Ustavnog suda BiH i ukinula krsnu slavu. Također, u bošnjačkim medijima, Dragan Čović je ponovno najveća zvijezda jer je danas bio u Banja Luci na svečanoj akademiji tim povodom.

R. I. / Dnevnik.ba

Vrh

Naslov: Re: Mustafa Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci
PostPostano: čet sij 10, 2019 4:06 pm 

Ovo nešto retrogradno. Kao da Srbi kažu Ceriću drago im je za Srebrenicu jer su muslimani htjeli tužiti Srbiju prije par godina.
Što je starije koka ili mućak jaje efendija Cerić.

Vrh

Naslov: Re: Mustafa Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci
PostPostano: sub sij 12, 2019 2:07 pm 

Upozorenja: 2
I meni je drago.

#Factofthemonth: Hrvati u BiH ne drže nijedan veći grad (u cijelini) u BiH.

Vrh

PostPostano: sub sij 12, 2019 2:27 pm 

A meni nije drago što se taj cijelo vrijeme rata izležavao u Zagrebu.

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 12:17 pm 

Poskok

TURČIN OŠTRO NAPAO PREDSJEDNIKA SRBA: Da nam se više nikada nisi obratio kao otkačenoj etničkoj grupi

Bivši poglavar Islamske zajednice u BiH Mustafa efendija Cerić, uputio je otvoreno pismo predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću potaknut Vučićevom jučerašnjom porukom Bošnjacima: “Iskoristite to… Imate prijatelje u Beogradu i u Srbiji”, javlja Hrvatski Medijski Servis.

slika

gospodin Mustafa

Ceriću je, međuostalim piše Vučiću “da se više nikad Bošnjacima u Bosni ne obraćaš kao otkačenoj etničkoj grupi, već kao državotvornoj naciji, tj., bosanskoj državi”.

-Znam da vam to ne pada napamet, bar zasad, ali sigurno će doći vrijeme kad ćete morati pokazati i dokazati da poštujete bosansku samostalnu i slobodnu državu, … jer u bosanskoj državi ne žive samo Bošnjaci. U njoj žive prije svega Bosanci, kao slobodni građani bosanske države, koju čine etničke grupe Srba, Hrvata, Bošnjaka, Jevreja, Mađara, Čeha, Italijana, Slovenaca i drugih. Kad se ove činjenice u Beogradu i Srbije shvate i prihvate, onda mi slobodni građani u Bosni možemo reći da imamo prijatelje u Beogradu i u Srbiji, ali samo mi to možemo reći bez vašeg sufliranja. Mi u Bosni ćemo reći tko su nam i gdje prijatelji. Ne treba nas niko tome učiti, napisao je Cerić u otvorenom pismu Vučiću.

Cerić je samo jedan u nizu bošnjačkih intelektualaca koji negira realnost, ali i Ustav BiH navodeći u u preambuli da je Bosna i Hercegovina država tri konstitutivna i jednakopravna naroda Bošnjaka, Hrvata i Srba i svih građana.

Bošnjaci, Hrvati i Srbi su nacije, jer su ostvarene kroz državu BiH, a ne nikakve etničke grupe koje Cerić stavlja u isti ravan s nacionalnim manjinama Jevrejima, Mađarima, Česima. Niti postoji bosanska država, niti bosanska nacija, osim u glavama velikobošnjačkih hegemonista poput Cerića.

Napomena: Cerić sebe smatra Turčinom a Bošnjake Turcima

https://poskok.info/turcin-ostro-napao- ... koj-grupi/

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 1:31 pm 

Živim za trenutak kad se kjafiri kroz koju godinu dovezu ovog pokusaja od nacije pa naplate svu njihovu prljavost. Kakvo ce to silovanje u mozak da bude :D

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 3:56 pm 

Čuj Mustafe, Bošnjaci = bosanska država.
Mustafa laže. Popis stanovništva 2013. je pokazao da je negdje oko 2% tih famoznih "Bosanaca". Mogu dobiti državu u granicama Ilidže. I to im je puno.

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 4:24 pm 

BBC je napisao/la:
Čuj Mustafe, Bošnjaci = bosanska država.
Mustafa laže. Popis stanovništva 2013. je pokazao da je negdje oko 2% tih famoznih "Bosanaca". Mogu dobiti državu u granicama Ilidže. I to im je puno.

:sega
Ne moze to je arapsko. :pepam
Ilija de Arabiye.

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 6:02 pm 

Upozorenja: 1
Pa sad ruku na srce и нама је драго.Dobili smo sjajne saveznike u razjebavanju ovog protektorata a vi ste sad na dva fronta razvučeni.

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 11:45 pm 

Upozorenja: 1
slika :D

Vrh

PostPostano: sri sij 16, 2019 11:47 pm 

I obavezne zelena boja.
Nije Islam.Sdaovska politika nego reliigija nebeska.

Vrh

PostPostano: čet sij 17, 2019 10:03 am 

Kačamak je napisao/la:
slika :D

Dobili su sada bosnu po mjeri pa neka uzivaju u plodovima svog rada :zubati

Vrh

PostPostano: ned sij 20, 2019 1:48 pm 

Upozorenja: 2
Tako je Cericu! Srbima nikada vjerovati. To se ti zna uvuci pod kozu toliko da bi covjek rekao da je bolji od rodenog brata. A onda se pokaze prilika i izade svo to bjesnilo na vidjelo.

#Factofthemonth: Hrvati u BiH ne drže nijedan veći grad (u cijelini) u BiH.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 131 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: