HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 01:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 16:24 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Možda nije najveći patrijota ali je svakako trenutno najprisutniji bejha patriJota nemusliman u muslimanskim medijima,
Doktor Slaven Kovačević
slika

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nezaposlen je vec 5 godina (zakon trzista, eto koliko trziste prepoznaje njegove vjestine i usluge), trazi na ovaj nacin posao.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Inace ima totalno smisla ovo graktanje halal kjafira pred provodjenje presude Ustavnog suda, jer ce trziste bosnjackih podguznih muha kolabirati poslije provodjenja presude. Procjenjujem gubitak oko 100 uhljebnickih pozicija. Nema ih vise od toga, svi kampiraju na federalnoj televiziji ili daju intervjue vijesti.ba. :D

Ne da Slaven nece dobiti preko ovoga posao, nego ce i oni koji ga dobili na osnovi neprofesionalnih kriterija izgubiti ga, jer ce ta propagandna radna mjesta nestati a ljudi ce se zaposljavati prema sposobnosti, pa taman da su i svi Bosnjaci.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Robbie MO je napisao/la:
Nezaposlen je vec 5 godina (zakon trzista, eto koliko trziste prepoznaje njegove vjestine i usluge), trazi na ovaj nacin posao.


Slabo Bosnjaci placaju u zadnje vrijeme.
Skontali da preko Alijinih Srba i Hrvata ne mogu dobiti Islamsku gradjansku drazavu BiH.
Jadni Slaven zakasnio... :sad

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
Inace ima totalno smisla ovo graktanje halal kjafira pred provodjenje presude Ustavnog suda, jer ce trziste bosnjackih podguznih muha kolabirati poslije provodjenja presude. Procjenjujem gubitak oko 100 uhljebnickih pozicija. Nema ih vise od toga, svi kampiraju na federalnoj televiziji ili daju intervjue vijesti.ba. :D

Ne da Slaven nece dobiti preko ovoga posao, nego ce i oni koji ga dobili na osnovi neprofesionalnih kriterija izgubiti ga, jer ce ta propagandna radna mjesta nestati a ljudi ce se zaposljavati prema sposobnosti, pa taman da su i svi Bosnjaci.


ne znam koje je Slaven nacionalnosti, ali za top 5 godina prelazi na slobodan hrvatski ili srpski teritorij gdje će napisati biografiju o islamističkom Sarajevu koje ga je ugnjetavalo i koje mu nije dalo da diše.

slika

Željko Bebek: Oluju treba veličati!
https://www.kurir.rs/stars/359781/zeljk ... a-velicati

Citat:
Na pitanje hrvatskih novinara šta za njega znači "Oluja" roker je svojevremeno slikovito objasnio.

- To je najveći događaj koji se dogodio u hrvatskoj istoriji! "Oluja" je bila potpis na sve što je učinjeno za osamostaljenje i uspostavljanje nezavisne hrvatske države. "Oluja" je akcija s kojom smo napokon dobili Hrvatsku, bez obzira na to što nas je svet priznao i pre, još u vreme kada je predsednik Tuđman svojim delovanjem i svojim radom sve to osigurao. Slaviti dan "Oluje" nije nam samo pravo, nego i obaveza svakog Hrvata koji voli svoju domovinu - rekao je tada Bebek za hrvatske medije. O ovome ga nikada niko u Srbiji nije pitao.


čim se maknu iz jazbine nadođu tobe. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika

https://www.slobodnaevropa.org/a/28606024.html

Zato ovom ni 600 istetoviranih kokardi ni 20 brada do pasa ne bi pomoglo da se izvuče iz septičke jame iz koje mu samo pola jedne nozdrve viri već godinama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
prva asocijacija na kovacevica mi je kad je objasnjavo kako ustavni sud nece ukinuti odredbe izbornog zakona jer ljubic to nije trazio, nego ga j samo zanimalo jesu li odredbe ustavne =))
https://vijesti.ba//clanak/366629/kovac ... nog-zakona

da ima imalo morala povuko bi se iz medija nakon takvih nebuloza i 5-6 promasenih procjena, ali jok, on jos jace udara, zadnja mu je teorija kako u BIH po ustavu ne postoje konstitutivni narodi, nego su nastali u prijevodu sa engleskog hahaha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 19:42 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Ovo je poruka jednog istina anonimnog nemuslimana običnog čovjeka omladinca pa se ne uklapa tematski ali zbog kvaliteta poruke zaslužuje da se nađe ovde
miodray wrote:
"Pozdrav svim Srbima, Bošnjacima, Hrvatima, pravoslavcima, muslimanima, rimokatolicima i ostalim (ako su oni pored ove tri grupe uopšte bitni bilo kome u ovoj državi)!
Imao sam želju da započnem ovakvu temu već izvjesno vrijeme i unaprijed se izvinjavam ako već postoji slična.

Srbin sam iz Republike Srpske (jer to je veoma bitno naglasiti), imam 18 godina i vjerovatno većina vas smatra da još nisam dorastao ovakvoj temi, ali me zanimaju mišljenja i starijih i korisnika mojih godina. Iz dana u dan se sve više pitam dokle smo stigli kao društvo i kao država. Mi smo i 23 godine poslije rata na nivou da ja, kao osoba koja bi trebalo da ima neku perspektivu i da razmišlja o svojoj i o budućnosti svoje porodice, umjesto priča o otvaranju novih radnih mjesta, boljem položaju studenata i mladih generalno, slušam i gledam priče o ratu, podjelama, konstitutivnosti i ugroženosti, strahujem od novog rata itd., a sve zbog nepromišljenih izjava naših političara."

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ispustili ste suštinu javljanja tog anonimnog, "nemuslimana", gospodine Srpsčanin. I ne samo javljanja jer mu je to uvodni post na temi koju je otvorio.



Citat:
Mene moja okolina doživljava kao nekog izdajnika ako kažem da gledam npr. Al Jazeeru, ako istaknem zastavu BiH na socijalnim mrežama, ako kažem da mi 9. januar ne predstavlja ništa, ako kažem da sam iz Bosne i Hercegovine bez da naglasim iz Republike Srpske...


https://forum.klix.ba/tri-naroda-dva-en ... 49701.html


Pade mi na pamet gospodin BBC. On bi ga trenutno provukao kroz Allah test kojeg bi on možda i prošao ako je u pitanju nevjernik ali mislim da je ovo školski primjer lažnog predstavljanja kojem se nema šta ni dodati ni oduzeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Citat dana nezaposlenog pravnog eksperta Slavena Kovacevica:

Citat:
Posebno je upitna zakonodavna uloga Doma naroda FBiH, gdje za većinu treba 30 glasova, dok u Zastupničkom domu Parlamenta FBIH, većina je 50 glasova, što onda znaći da njih 30 može sve stoopirati ili imati veću snagu od njih 50. Gdje je tu demokracija?


:D

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Agathonikos je napisao/la:
Ispustili ste suštinu javljanja tog anonimnog, "nemuslimana", gospodine Srpsčanin. I ne samo javljanja jer mu je to uvodni post na temi koju je otvorio.



Citat:
Mene moja okolina doživljava kao nekog izdajnika ako kažem da gledam npr. Al Jazeeru, ako istaknem zastavu BiH na socijalnim mrežama, ako kažem da mi 9. januar ne predstavlja ništa, ako kažem da sam iz Bosne i Hercegovine bez da naglasim iz Republike Srpske...


https://forum.klix.ba/tri-naroda-dva-en ... 49701.html


Pade mi na pamet gospodin BBC. On bi ga trenutno provukao kroz Allah test kojeg bi on možda i prošao ako je u pitanju nevjernik ali mislim da je ovo školski primjer lažnog predstavljanja kojem se nema šta ni dodati ni oduzeti.


Fali im Srba na forumu.

Hrvata imaju jednog. I svi se sjatili oko njega kao copor, lik uziva u centru paznje mada se bas i ne razumije u politiku.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 03 tra 2018, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Velocidad je napisao/la:
prva asocijacija na kovacevica mi je kad je objasnjavo kako ustavni sud nece ukinuti odredbe izbornog zakona jer ljubic to nije trazio, nego ga j samo zanimalo jesu li odredbe ustavne =))
https://vijesti.ba//clanak/366629/kovac ... nog-zakona


To je lupio ljetos na TV1.
Zato je i nezaposlen :zubati



Citat:
da ima imalo morala povuko bi se iz medija nakon takvih nebuloza i 5-6 promasenih procjena, ali jok, on jos jace udara, zadnja mu je teorija kako u BIH po ustavu ne postoje konstitutivni narodi, nego su nastali u prijevodu sa engleskog hahaha


Takvi da imaju i malo morala ne bi se prodavali Turcima za krisku lubenice al dobro to je prije svega muslimanska sramota.
On ce na kraju ko Tifa ili onaj Vuk i desetine takvih zavrsiti izvan 24% a Muslimani ce ostati ko popisani jer cetvrt vijeka ulazu pare i nade u takve poput Slavena a razultat im je cista nula.
.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 07 tra 2018, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina

Miro Lazović patriJota koji se više od 26 godina ne skida sa malih ekrana tv prijemnika
Na 11,17 kaže : Ja kao patriJota :smijeh

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 07 tra 2018, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Robbie MO je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ispustili ste suštinu javljanja tog anonimnog, "nemuslimana", gospodine Srpsčanin. I ne samo javljanja jer mu je to uvodni post na temi koju je otvorio.





https://forum.klix.ba/tri-naroda-dva-en ... 49701.html


Pade mi na pamet gospodin BBC. On bi ga trenutno provukao kroz Allah test kojeg bi on možda i prošao ako je u pitanju nevjernik ali mislim da je ovo školski primjer lažnog predstavljanja kojem se nema šta ni dodati ni oduzeti.


Fali im Srba na forumu.

Hrvata imaju jednog. I svi se sjatili oko njega kao copor, lik uziva u centru paznje mada se bas i ne razumije u politiku.

Bas zato i jeste u centru paznje. Da se bolje razumije, bio bi predmet artiljerskog botovanja od strane Bosnji Klixa. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 19:29 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Doktor profesor Slavo Kukić slika
Isto ekstremno ljigav lik kao i Miro Lazović.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Ljigavac Srđan Puhalo u društvu selefija mudžahedina šta li su većslika

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Kapičić rahmetli Jovo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Podržavam svakog BiH patriotu koji nemusliman dok govori o zločinima srpskih i hrvatskih zločinaca , a što se tiče patrotizma i celovitosti dotične države nikako ne podržavam.

Ja čekam dan kad će RS-patriote i HB-patriote početi govoriti o zločinama iz svojih redova upravo zato da bi RS i HB bili jednom nezavisni i krenuli putem normalnosti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
joe enter je napisao/la:
Podržavam svakog BiH patriotu koji nemusliman dok govori o zločinima srpskih i hrvatskih zločinaca , a što se tiče patrotizma i celovitosti dotične države nikako ne podržavam.

Ja čekam dan kad će RS-patriote i HB-patriote početi govoriti o zločinama iz svojih redova upravo zato da bi RS i HB bili jednom nezavisni i krenuli putem normalnosti.


Sta da vise govorimo? Sve smo im isporucili? Svakog koga su htjeli su osudili? Dan danas SIPA lovi pripadnike VRS i sude im kako hoće. Šta još treba? Da nam seru po glavi? Kad je dovoljno ponizenja?
Čekaj ti koliko hoćeš al neprijatelja nikad žaliti neću. Nikad! 4 godine su ti isti pucali po nama i sutra bi sve ponovili da imaju priliku. Koji je to narod ikad zaplakao za neprijateljem? Ameri koji su pobili Indijance? Njemci koji su pobili i protjerali sve Jevreje? Pa plakacu i ja za Baliyama samo nek ih neko prebaci u pustinju. Placu li Hrvati ili Siptari za Srbima?

RATKO MLADIĆ SRPSKI HEROJ!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
novovrijeme je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Podržavam svakog BiH patriotu koji nemusliman dok govori o zločinima srpskih i hrvatskih zločinaca , a što se tiče patrotizma i celovitosti dotične države nikako ne podržavam.

Ja čekam dan kad će RS-patriote i HB-patriote početi govoriti o zločinama iz svojih redova upravo zato da bi RS i HB bili jednom nezavisni i krenuli putem normalnosti.


Sta da vise govorimo? Sve smo im isporucili? Svakog koga su htjeli su osudili? Dan danas SIPA lovi pripadnike VRS i sude im kako hoće. Šta još treba? Da nam seru po glavi? Kad je dovoljno ponizenja?
Čekaj ti koliko hoćeš al neprijatelja nikad žaliti neću. Nikad! 4 godine su ti isti pucali po nama i sutra bi sve ponovili da imaju priliku. Koji je to narod ikad zaplakao za neprijateljem? Ameri koji su pobili Indijance? Njemci koji su pobili i protjerali sve Jevreje? Pa plakacu i ja za Baliyama samo nek ih neko prebaci u pustinju. Placu li Hrvati ili Siptari za Srbima?

RATKO MLADIĆ SRPSKI HEROJ!


Tipičan odgovor.

Ovo što ja govorim je civilizacijska i humanistička tekovina , a ne moranje kao što ti to hoćeš i kako su to Srbi zapravo uradili , jer ako je tako kao što ti to predstavljaš onda bolje da ih i nismo izručili jer bi tad bili dosledni sebi i ne bi izdali njih koje zapravo volimo kao što si ti sad napisao da je Mladić srpski heroj.

Nemci itekako svoj greh kaju , i Ameri itekako svoje grehove kaju javno i pred svima , samo nama je problem reći da su zlikovci zlikovci , a niko nas ne tretira kolektivno kao zlikovce , ali ti tvojim stavom i propagiranjem takvog stava ceo moj narod stavljaš u poziciju jednog Batka,Mladića,.....tj.ti i slični tebi celi moj narod proglašavaš silovateljimas i ubicama dece.

Ali džabe ja to tebi govorim jer si ostrašćen i nisu u stanju da to shvatiš , jer najteže je čoveku priznati svoje grehe neočekivajući da svi to drugi urade.

To je najveća hrišćanska vrlina , ako nisi znao.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
Može li neko da objasni od kojih su ovo troje:
slika

slika

slika

1. Profesor Žarko Papić, prezime mu vuče na hrvatsko, priča srpski, a politika mu je muslimanska;
2. Voditeljka Nikolina Veljović, ime i prezime srpski, priča hrvatski, a politika joj je muslimanska; i
3. Ivana Marić, srpskohrvatsko ime, jezik joj vuče na hrvatski, a ima neki seksi bosanski akcenat (loži me :D), a politika joj nije nešto određena ali liči malo na muslimansku.

Pa, braćo, rastumačite mi, molim vas, jesu li ovo troje Srbi ili Hrvati, ili čak muslimani kao Zdravko Grebo za koga insan nikad ne bi rekao po imenu da je musliman, a eto, jeste.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Žarko Papić je najverovatnije poreklom i odakle i ovaj hrvatski režiser:

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%81%D1%82%D0%BE_%D0%9F%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%9B

Dakle , moje komšije i suplemenici iz Stare Hercegovine(zap.CG) kao i pisac Mirko Kovač i režiser Veljko Bulajić. :zubati
Ti moji suplemenici i zavičajci iz nekog razloga vole Hrvate a i ni četništvo,partizanština i multikulti bosanstvo im nije strano. :zubati

Veljović je sigurno poreklom Srpkinja jer zaista nisam čuo za hrvatsko to prezime.

A za ovu treću zaista ne znam.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
joe enter je napisao/la:
Žarko Papić je najverovatnije poreklom i odakle i ovaj hrvatski režiser:

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%81%D1%82%D0%BE_%D0%9F%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%9B

Dakle , moje komšije i suplemenici iz Stare Hercegovine(zap.CG) kao i pisac Mirko Kovač i režiser Veljko Bulajić. :zubati
Ti moji suplemenici i zavičajci iz nekog razloga vole Hrvate a i ni četništvo,partizanština i multikulti bosanstvo im nije strano. :zubati

Veljović je sigurno poreklom Srpkinja jer zaista nisam čuo za hrvatsko to prezime.

A za ovu treću zaista ne znam.


Hvala, brate Joe. Opet se ođe zadevaš sa braćom Srbima. :D A nema te tamo na FHR gde su me neki Hrvati spopali sa tvrdnjama da mi Srbi nismo imali prezimena do Vuka Karadžića. Meni su te tvrdnje glupe, ali nisam se udubljivao u razgovor, ipak to nije moj fah. :D
Znači Papić iz čuvenog Vučjeg Dola, a tera muslimansku filozofiju. Živote, lutalico. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
aleksije radicevic je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Žarko Papić je najverovatnije poreklom i odakle i ovaj hrvatski režiser:

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%81%D1%82%D0%BE_%D0%9F%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%9B

Dakle , moje komšije i suplemenici iz Stare Hercegovine(zap.CG) kao i pisac Mirko Kovač i režiser Veljko Bulajić. :zubati
Ti moji suplemenici i zavičajci iz nekog razloga vole Hrvate a i ni četništvo,partizanština i multikulti bosanstvo im nije strano. :zubati

Veljović je sigurno poreklom Srpkinja jer zaista nisam čuo za hrvatsko to prezime.

A za ovu treću zaista ne znam.




Hvala, brate Joe. Opet se ođe zadevaš sa braćom Srbima. :D A nema te tamo na FHR gde su me neki Hrvati spopali sa tvrdnjama da mi Srbi nismo imali prezimena do Vuka Karadžića. Meni su te tvrdnje glupe, ali nisam se udubljivao u razgovor, ipak to nije moj fah. :D
Znači Papić iz čuvenog Vučjeg Dola, a tera muslimansku filozofiju. Živote, lutalico. :D


Nisu to pravi Srbi , oni su deo udarničke brigade za prekopavanje sekundarnih grobnica. :zubati

Nema mene na povijesti na F.HR jer odavno imam zabranu , a i forumaš Tulkas me svojvremeno ocinkario kad sam se posle nekolo godina klonirao.

A za druge teme redovno dobima banove jer sam sada ženomrzac i homofob za moderatore , i ne samo to nego me banuju jer ih vređam preko privatnih poruka kad im kažem da lažu da sam homofob i ženomrzac.

Ne teraju oni muslimansku filozfiju nego žive gde žive , i u velikoj su zabludi jer ih je vreme pregazilo s'obzirmo da ništa više nije isto i da su ova tri naroda zvanično odavno već totalni stranci.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Najveće bejha patrijote nemuslimani na javnoj sceni ?
PostPostano: 14 tra 2018, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
aleksije radicevic je napisao/la:
Može li neko da objasni od kojih su ovo troje:

1. Profesor Žarko Papić, prezime mu vuče na hrvatsko, priča srpski, a politika mu je muslimanska;
2. Voditeljka Nikolina Veljović, ime i prezime srpski, priča hrvatski, a politika joj je muslimanska; i
3. Ivana Marić, srpskohrvatsko ime, jezik joj vuče na hrvatski, a ima neki seksi bosanski akcenat (loži me :D), a politika joj nije nešto određena ali liči malo na muslimansku.

Pa, braćo, rastumačite mi, molim vas, jesu li ovo troje Srbi ili Hrvati, ili čak muslimani kao Zdravko Grebo za koga insan nikad ne bi rekao po imenu da je musliman, a eto, jeste.


Od kuda tebi da je Nikolina i Ivana srpsko ime?? Niti jedno nije slavenskog porijekla, a kamo li srpskog, Nikolina starogrckog, Ivana Jevrejskog.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 83 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Patriota i 531 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO