|
|
Stranica: 10/18.
|
[ 428 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
horus
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 12:20 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:12 Postovi: 5895
|
daramo je napisao/la: Tinejdžeri u USK i nemaju šta raditi nego iću u džamije ili se po šumi igrati rata, nikakvih sportskih klubova, nikakvih kulturnih događanja, siromaštvo. Glavna zanimacija je hadžd do njmačke, slovenske, austrijske ambasade... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 12:33 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 48138 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
horus je napisao/la: daramo je napisao/la: Tinejdžeri u USK i nemaju šta raditi nego iću u džamije ili se po šumi igrati rata, nikakvih sportskih klubova, nikakvih kulturnih događanja, siromaštvo. Glavna zanimacija je hadžd do njmačke, slovenske, austrijske ambasade...  To ovi pametniji kojima je dosta siromaštva, ovi što ostanu su lak plijen, ti završe u Siriji.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:01 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49 Postovi: 10779
|
|
Pade cijela grupa islamskih terorista, sad ce im biti malo teze zatakijati "neodgovornog pojedinca koji nije normalan"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Hagresor
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:16 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2019, 14:55 Postovi: 5966
|
|
Neće im biti teže. S lakoćom će lagati i praviti se da se ništa nije dogodilo. To im je dakako i jedan stup “vjere”.
_________________ Ode sve ovo u helać
|
|
| Vrh |
|
 |
|
horus
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:19 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:12 Postovi: 5895
|
crni_bombarder je napisao/la: Pade cijela grupa islamskih terorista, sad ce im biti malo teze zatakijati "neodgovornog pojedinca koji nije normalan" stara mošnjačka: njihovi ekstremisti, naše budale 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Revizija
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:29 |
|
Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17 Postovi: 1490
|
horus je napisao/la: crni_bombarder je napisao/la: Pade cijela grupa islamskih terorista, sad ce im biti malo teze zatakijati "neodgovornog pojedinca koji nije normalan" stara mošnjačka: njihovi ekstremisti, naše budale  Podmutulo mu 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:35 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49 Postovi: 10779
|
|
Oni takijaju, mi im ne vjerujemo, to je kao kretanje vode u prirodi, prirodni proces neizostavno, kao fotosinteza ili izlazak i zalazak sunca.
Nego ce biti teze takijati, a naravno da ce oni i dalje lagati kao i uvijek. Kriviti Dodika, Covica, "sve ekstremizme uz bih", kriv je zapad jer je zapad osnovao islamski radikalizam to je sve podvala muslimanima, podvalili nam Izrael financira Hamas to je podvala muslimanima da ispadnemo radikalni a mi smo fini alahuekber gore merkave (ide staviti sliku hamasa na hercegbosna forum)
|
|
| Vrh |
|
 |
|
SavaSavanovic
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:41 |
|
Pridružen/a: 25 lis 2024, 09:59 Postovi: 376
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Noname01
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:43 |
|
Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22 Postovi: 6574
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:51 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 48138 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 13:53 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 48138 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
SAMOKRITIKA NA VRHUNCU: Suljagić poziva da se uhićuje islamističke tviter huškače. Sebe ne vidi među njima Citat: Ovaj stav izazvao je brojne reakcije zbog njegove ranije prijetnje da će se ponoviti “Krbavske bitke” koja je protumačena kao poziv na masovan pokolj.
Suljagića smo inače svojedobno tužili za huškanja na internetu no na sudu u Širokom (kojeg je inače nazvao UZP sud) tvrdio je da on to ne piše po twiteru i da danas svatko može otvoriti twiter s njegovim imenom.
Zanimljivo zbog vrijeđanja suda suci u Širokom nisu mu naplatili kaznu iako je uvreda bila nedvojbena. Ali je važno znati da “opaki Emir” nije u stanju stati na sudovima BIH iza svojih rečenica koje sipa po twiteru. https://poskok.info/samokritika-na-vrhu ... edu-njima/
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Salivator
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 15:20 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2023, 11:49 Postovi: 3572
|
Citat: U neobičnom, ali jako pragmatičnom potezu, američki ambasador u BiH, veliki entuzijast Sarajeva, i prijatelj muslimana cijelog svijeta “od Čečenije do Bosne” što bi rekao Patković, apelira na sve aktivne terorističke ćelije u BiH da središte svog djelovanja premjeste u Sarajevo. Razlog? Kao prvo vehabije trebaju urbanizaciju. Ne možemo ih slati u svijet u ovčarskoj odjeći. Drugo omogućiti centraliziraniju i efikasniju kontrolu nad njihovim djelovanjem te poštedjeti ostatak zemlje nepotrebnog maltretiranja. „Iz Sarajeva ste nastali, u Sarajevo ćete se pretvoriti,“ istaknuo je ambasador, parafrazirajući drevnu biblijsku uzrečicu kako bi naglasio potrebu za jedinstvenim, urbanim epicentrom i u ovoj nesvakidašnjoj situaciji.
Ova inicijativa, prema njegovim riječima, proizašla je iz „iskrene brige“ za metropolom ali i brige za manje gradove i ruralne sredine koji su često „neopravdano opterećeni napadima i dramama kojima nisu dorasli.“
Ambasador je istaknuo kako Sarajevo, kao historijski centar i žila kucavica BiH, ima sve preduvjete za postati domaćin domaćim BH teroristima, centralna, polazna lokacija terorističkih aktivnosti, čime bi terorističke mreže bile bolje regulirane i nadzirane i od neke koristi a US ambasada pružila bi im izravnu potporu. Recimo ovaj dječak, on je mogao biti od koristi da smo ga spremili u Novosibirsk npr. Šta sad. Izgubili smo odličnog vojnika na dulje staze, pa jelte?
Ambasador se zalaže da Sarajevo postane „društveni epicentar svih aktivnosti,“ naglašavajući svoju strast prema glavnom gradu BiH, a sve s ciljem da Sarajevo još više napreduje i oplemeni se kroz sve vrste „događanja.“
„Ova inicijativa pomoći će Sarajevu da osjeti svu raznolikost života i djelovanja koja se često nepravedno raspršuju po provincijama.
Grad će napredovati u svakom smislu – kulturnom, gospodarskom, gerilskom, pa čak i u smislu sigurnosne stabilnosti, budući da će sve biti pod većom prismotrom,“ naglasio je ambasador.
I zaista, na tragu američkog slogana „Centralizirajmo za bolju kontrolu!“ ambasador nudi Sarajevu ulogu središta svih vrsta aktivnosti, pokazujući ne samo da voli Sarajevo nego i da vjeruje u njegovu sposobnost da podnese i najizazovnije „društvene eksperimente.“
Bilo kako bilo Murpheya se ne može nazvati nedosljednim.
IU l poskok.info
tekst je sarkastična distopija koja problematizira suvišnost osobe trenutnog US ambasadora u BIH, koji bi odavno bio u pržunu da postoji BH sudstvo. 
_________________ Thiel je odselio u Patagoniju. Odselimo Patagoniju!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
crni_bombarder
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 16:00 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49 Postovi: 10779
|
|
Susnjarevo glupiranje i zabadanje prsta u oko amerikancima je nesto sto Hrvatima najmanje treba, kuzim da je on emotivno vezan za Dodika i sabor u Guci sa cetnickom ikonografijom na kapi, ali odmori malo.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Noname01
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 18:34 |
|
Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22 Postovi: 6574
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 18:47 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58 Postovi: 39464 Lokacija: Gl. grad regije
|
horus je napisao/la: daramo je napisao/la: Tinejdžeri u USK i nemaju šta raditi nego iću u džamije ili se po šumi igrati rata, nikakvih sportskih klubova, nikakvih kulturnih događanja, siromaštvo. Glavna zanimacija je hadžd do njmačke, slovenske, austrijske ambasade...  Ja ljetos bio i napravio turneju. Cazin k'o Široki, VK kao Ljubuški, Bihać kao Čapljina. Ne izgledaju uopće siromašno. Ne znam kakva je B. Krupa, more bit da jest. I ovaj malac je imao komp i mob k'o i svi drugi. Klinci u tim godinama traže pripadanje nekoj grupi. Ovaj je up'o u pogrešnu.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 19:00 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39 Postovi: 10433 Lokacija: Herceg-Bosna
|
|
Nije "upo" u pogrešnu grupu ako je to odgoj od kuće, a kod njega su obiteljske vehabijske veze, sigurno i komšijske.
Jedino što je pretjerao u tome.
Dijete upadne u krivo društvo ako se pobuni protiv roditelja, a ne ako nastavi putem kojeg su mu oni ucrtali.
_________________ OHR = mirnodobska sigurnosna zona za bošnjake
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Noname01
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 19:03 |
|
Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22 Postovi: 6574
|
Junuz Djipalo je napisao/la: horus je napisao/la: Glavna zanimacija je hadžd do njmačke, slovenske, austrijske ambasade...  Ja ljetos bio i napravio turneju. Cazin k'o Široki, VK kao Ljubuški, Bihać kao Čapljina. Ne izgledaju uopće siromašno. Ne znam kakva je B. Krupa, more bit da jest. I ovaj malac je imao komp i mob k'o i svi drugi. Klinci u tim godinama traže pripadanje nekoj grupi. Ovaj je up'o u pogrešnu. Zasto stalno tražiš opravdanja? Sve je to isti mentalni sklop od 13 do 103. Samo su jedni prikriveni, šute, ali misle isto. Prvom prilikom ideš ti na kolac kao i tvoji predci.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Banya
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 19:20 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2024, 20:58 Postovi: 3052 Lokacija: Stožer
|
crni_bombarder je napisao/la: Susnjarevo glupiranje i zabadanje prsta u oko amerikancima je nesto sto Hrvatima najmanje treba, kuzim da je on emotivno vezan za Dodika i sabor u Guci sa cetnickom ikonografijom na kapi, ali odmori malo. Ma jok, samo koristi dugoročnu memoriju.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 19:36 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58 Postovi: 39464 Lokacija: Gl. grad regije
|
Noname01 je napisao/la: Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja ljetos bio i napravio turneju. Cazin k'o Široki, VK kao Ljubuški, Bihać kao Čapljina. Ne izgledaju uopće siromašno.
Ne znam kakva je B. Krupa, more bit da jest.
I ovaj malac je imao komp i mob k'o i svi drugi.
Klinci u tim godinama traže pripadanje nekoj grupi. Ovaj je up'o u pogrešnu.
Zasto stalno tražiš opravdanja? Sve je to isti mentalni sklop od 13 do 103. Samo su jedni prikriveni, šute, ali misle isto. Prvom prilikom ideš ti na kolac kao i tvoji predci. Tko traži opravdanja? Ako itko mrzi islamiste i talibaniju to sam ja. Malo je ipak pretjerivanje sve okarakterizirat tako. Od tamo ovo dolazi:
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Banya
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 20:21 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2024, 20:58 Postovi: 3052 Lokacija: Stožer
|
|
Jedan od uhićenih
| Privitak/ci: |

IMG_6347.jpeg [ 23.04 KiB | Pogledano 670 put/a. ]
|
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 20:23 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 48138 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Znači nisu u pitanju prave Vehabije jer se oni ne bave politikom.
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Banya
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 20:23 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2024, 20:58 Postovi: 3052 Lokacija: Stožer
|
|
Ovako je prošao na izborima 2012. godine
| Privitak/ci: |

IMG_6348.jpeg [ 275.28 KiB | Pogledano 667 put/a. ]
|
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Banya
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 20:25 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2024, 20:58 Postovi: 3052 Lokacija: Stožer
|
daramo je napisao/la: Znači nisu u pitanju prave Vehabije jer se oni ne bave politikom. Iskreno, sumnjam da su povezani s napadom, već je to uraðeno da izgleda kao da se nešto radi, da se umiri javnost itd. I ovo oružje što su našli, mislim da je prosto stajalo u kući, kao što stoji u svakoj kući u BiH. Najebali kao kolaterali, pa ćr ih pustit.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 20:35 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 48138 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Stric teroriste iz Bosanske Krupe je pripadnik vehabijskog pokreta.
Stric počinitelja terorističkog napada u Bosanskoj Krupi Ismet Sedić je pripadnik vehabijskog pokreta, potvrđuju informacije iz istrage
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Teuton
|
Naslov: Re: Napad na policijsku stanicu u Krupi: napadač bolovao od islama Postano: 26 lis 2024, 20:37 |
|
Pridružen/a: 02 srp 2023, 20:08 Postovi: 657
|
Banya je napisao/la: Jedan od uhićenih To su te pro-bosanske snage 
_________________ Nad Bugojnom sviće Sudnja zora s Turcima se ratovati mora
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|