HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 20:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 10 vel 2019, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
slika

slika

Citat:
“ILI – ILI” Nikšić: “Brine me Komšić. Nestabilan je, brate.”

“Nestabilan je od samog početka karijere. Još otkako je napustio načelničku poziciju u Novom Sarajevu i otišao na poziciju ambasadora u Beogradu koju je također napustio, da bi napustio SDP i ušao u koaliciju sa SDA, da bi onda sa svojim ministrima napustio i koaliciju sa SDA.”

Zastupnik SDP-a u Skupštini KS Damir Nikšić objavio je novi blog u kojem je napisao da ga najviše brine Željko Komšić (DF).

Njegov blog prenosimo u cijelosti:

– Jedini za koga se brinem više nego što se brinem za kolegu Čamparu (koji vodi dvije politike: jednu protiv budžeta KS iz pozicije Vlade Federacije BiH, a drugu hrpom amandmana za taj isti budžet, ali kao zastupnik u Kantonu) je Komšić.

Brine me Komšić. Konstantno. Odavno.

Pravo sam zabrinut za njega. Nestabilan je, brate.

Nestabilan je od samog početka karijere. Još otkako je napustio načelničku poziciju u Novom Sarajevu i otišao na poziciju ambasadora u Beogradu koju je također napustio, da bi napustio SDP i ušao u koaliciju sa SDA, da bi onda sa svojim ministrima napustio i koaliciju sa SDA.

Još uvijek se ne zna da li je napustio trenutnu koaliciju (Bh. blok). Ne znamo ni da li on u ovom trenutku to zna ili bi mi to trebali znati umjesto samozatajnog njega.

Da ti se zamanta.

Ako bude odlučan u namjeri da ide u opoziciju na svim nivoima, pa i u Kantonu Sarajevo, vjerovatno će biti dosljedan, ako ne toj svojoj odluci, a ono barem svojoj tradiciji napuštanja, pa će napustiti i trenutnu poziciju člana Predsjedništva.

Vele: “Izabrali su ga birači direktno, pa zašto bi napuštao?”

Ne znam, valjda iz istog razloga iz kojeg je napustio načelničku fotelju na koju je također direktno izabran. Treba ga priupitati. Provjeriti s njim.

Doduše ni prije nije napuštao poziciju člana Predsjedništva. Naprotiv. Bilo je i repete (a sada i “treća sreća”). Osladilo se valjda.

Nije napustio ni zastupničku poziciju u Parlamentu u kojemu je za pet milja plate mjesečno (240.000 KM za mandata) značajno patriotski šutio.

Bilans za četiri godine:

Zastupničkih pitanja – 0 kom. Zastupničkih inicijativa – 0 kom.

Šta hoćeš za te pare?!

U stvari uvijek može napustiti Bh. blok i dokazati svoju dosljednost “napuštanju”. Win-win situacija.

Zaustavio Suljo Fatu u tijesnom mračnom prolazu i kaže joj:

– Fato, sad biraj: ili – ili!

Kaže Fata:

– Ili.

Znamo da je posljednjih nekoliko mjeseci svaki put omrknuo sa dogovorom sa Bh. koalicijom, a osvanuo sa svojim solo istupima. I njegova kandidatura za člana Predsjedništva je tako tekla, ako se dobro sjećamo.

Što se trenutne situacije tiče: ako ovog puta nije postojala nikakva nagodba sa SDA da im isporuči Kanton Sarajevo u zamjenu (ili znak zahvalnosti) za fotelju u Predsjedništvu, onda se radi o nekoj bipolarnoj politici (da ne kažem poremećaju) koja iz jedne krajnosti žarke želje za koalicijom sa glavnim etnonacionalnim partijama već narednog dana prevrne u drugu krajnost totalne opozicije na svim nivoima.

Jedino što je konstantno i stabilno u njegovoj bipolarnoj toplo-hladno, cik-cak politici je upravo ta nestabilnost. Možda je to zbog njegove (ne)stabilne saradnje sa njegovim (ne)stabilnim ex-sadašnjim saradnicima i savjetnicima – napisao je Nikšić.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 10 vel 2019, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58630
Lokacija: DAZP HQ


sviđa mi se kako se dijele između sebe.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 10 vel 2019, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije demokracija za muslimane. Zablokiraju čitavu državu jer se ne znaju dogovoriti ko je "spasitelj Bošnjaka", izborni lider.
Svaka muslimanska stranka se ponaša kao da je ona od allaha poslana da predstavlja Bošnjake. Sama naravno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 02:39 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 804


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 03:00 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 804
dudu je napisao/la:


sviđa mi se kako se dijele između sebe.

slika


Privitak/ci:
1of01l.jpg
1of01l.jpg [ 59.16 KiB | Pogledano 7475 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 03:26 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 804
Bakir na 1:50 kaze da stanje borbe za muslimansku nacionalnu drzavu nije bilo teze od 1995:



Vecini gradjana situacija izgleda regularna i isto natezanje kao nakon svakih izbora.
Bakir ocito puno vise zna, i neke stvari koje jos nisu objavljene. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6229
Lokacija: Izvan sebe
Bakir hoce da odigra ulogu spasitelja bih i bosnjaka. To je njegova uloga.
On bi najradije da ga pozovu da uvede izvanredno stanje u bih, kao njegov mentor erdogan, da onda posmjenjuje i zatvori sve nepocudne i muslimane i druge i da vlada ko mali hitler.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58630
Lokacija: DAZP HQ
Leonardo Da Vinci je napisao/la:
Bakir na 1:50 kaze da stanje borbe za muslimansku nacionalnu drzavu nije bilo teze od 1995:



Vecini gradjana situacija izgleda regularna i isto natezanje kao nakon svakih izbora.
Bakir ocito puno vise zna, i neke stvari koje jos nisu objavljene. :zubati


Primjeti da se nije htio navući na tanak led kad je voditeljica HDZ navela kao problem, on je rekao ne HDZ, govorim o SNSDu, to dvoje nije isto. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 09:53 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2018, 16:16
Postovi: 338
dudu je napisao/la:
Leonardo Da Vinci je napisao/la:
Bakir na 1:50 kaze da stanje borbe za muslimansku nacionalnu drzavu nije bilo teze od 1995:



Vecini gradjana situacija izgleda regularna i isto natezanje kao nakon svakih izbora.
Bakir ocito puno vise zna, i neke stvari koje jos nisu objavljene. :zubati


Primjeti da se nije htio navući na tanak led kad je voditeljica HDZ navela kao problem, on je rekao ne HDZ, govorim o SNSDu, to dvoje nije isto. :zubati


Skuzio da su Hrvati puno opasniji po BiH od Srba. Srbe na Zapadu ne zarezuju, nas jesu itekako, vidljivo nakon Ljubićeve apelacije.

Ili što mu babo Alija jednom reče - "Hrvata se treba čuvati više nego Srba. Srbi nam mogu uzeti samo život, a Hrvati mogu i dušu."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 12:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4291
slika
Bakiree!! Došo sam po tvoju dušu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 13:12 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Eminencija je napisao/la:
Bakiree!! Došo sam po tvoju dušu!


Haha....a može se očekivati i da Bošnje požele zajedno sa Hrvatima preglasavati Srbe u onim institucijama di nema stranaca. Treba ih grubo otkantat ako to predlože.

(ex suverenist - promijenio sam nick)

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 11 vel 2019, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Eno će izgleda Damira Nikšića u Tuzli proglasiti personom non grata. :zubati

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 12:22 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Citat:
Nikšić je sebe nazvao ni manje ni više nego povratnikom u Sarajevo. Nije baš jasno na šta je pritom mislio, jer, u kontekstu agresije na Bosnu i Hercegovinu, neka osoba morala je izbjeći ili biti protjerana sa svog ognjišta da bi imala kasniji status povratnika, a Nikšić je, po vlastitim riječima, punog srca i čiste pameti dezertirao i pobjegao od građanske dužnosti odbrane države i grada Sarajeva.


http://stav.ba/psihodezerter-niksic/?fb ... vHpCRIMaVU

Iliti "kako dohakati politickom protivniku"

- Proglasis ga dezerterom i nebraniocem grada
- Proglasis ga stranim placenikom (sorosh, ngo`s, NATO iliuminati)
- Proglasis ga nelegitimnim predstavnikom neceg/nekog

Tako se to radi in the wild wild southeast.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Pa, vjerojatno i jest pobjegulja. Za onu Čudićku govore da je ratu Begešu provela.

Iako im to vjerojatno nije plus kod ljudi, za mirna vremena su možda ipak bolji takvi ljudi, manje opterećeni ratom.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 13:07 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Da li je mahnito to sto je 30 godina nakon rata za politicku karijeru bitno "dje si bio devedesetdruge"?

Izvinjenje Tuzli


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 16:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68820
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Damir Niksic je dobar umjetnik i performanser, ali se pokazalo da i sam ima malogradjanske komplekse i elemente primitivizma.
Iako je Sarajevo selendra sa 250 000 stanovnika (manje napredno od svih drugih europskih gradova sa 250 000 stanovnika) za ikoga tko je izasao iz BiH, Sarajevo jest urbana sredina za Kalesiju, no to su njihovi glasovi. Bosnjooocki glasovi za SDP.

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 19:43 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Ti bi crko kad nebi Sarajevo u nekom negativnom kontekstu spomenuo, pa makar to nemalo veze s temom.

Fakat vam postovi o Sarajevu, dakle i na onoj temi "novosti", odisu kompleksima.

i Srbi isto..

A da su ga osvojili, u zvijezde bi ga kovali.

Dakle providno.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 19:51 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Posto fakat znamo, hajde da se ne lazemo, da je najveci dio te politike bezze i beskoristan, i u biti sluzi gotovo iskljucivo uhljebljivanju, sebe, rodbine, poznanika..stranackih kolega, mislim da je neko poput Niksica jedno veliko osvjezenje toj besmislenoj kaljuzi zvanoj reprezentativna demokratija (pogotovo u zemljama poput Bosne, Srbije,itd.).


Mislim, necete vi to priznati, iz milion razloga, ali tako je. Zna to svako ko je vec digao sidro i pobjegao, svako ko namjerava bjezati, svako ko bi bjezo da zna kako i kuda. Znate.


Legenda:











Citat:
Damir Nikšić

23 Min ·
...


Izvinite na ovolikim izvinjenjima.


:D

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 21:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24613
Lokacija: Heartbreak Hotel
sorosh je napisao/la:
Posto fakat znamo, hajde da se ne lazemo, da je najveci dio te politike bezze i beskoristan, i u biti sluzi gotovo iskljucivo uhljebljivanju, sebe, rodbine, poznanika..stranackih kolega,




Znamo.



Citat:
mislim da je neko poput Niksica jedno veliko osvjezenje toj besmislenoj kaljuzi zvanoj reprezentativna demokratija (pogotovo u zemljama poput Bosne, Srbije,itd.).


Pa i nije neko veliko osvježenje. Poznat je on već niz godina. Bio je i na prošlim lokalnim izborima. On je možda jedino osvježenje za SDP... ili više nešto kao hladan tuš.



Citat:
Mislim, necete vi to priznati, iz milion razloga, ali tako je.


Zašto ne bi smo priznali?? To je upravo ono što mi vama govorimo. Tko je opsjednut Komšićem kao predivnim čovjekom?


Poslušaj the words of wisdom:


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
sorosh je napisao/la:
Ti bi crko kad nebi Sarajevo u nekom negativnom kontekstu spomenuo, pa makar to nemalo veze s temom.

Fakat vam postovi o Sarajevu, dakle i na onoj temi "novosti", odisu kompleksima.

i Srbi isto..

A da su ga osvojili, u zvijezde bi ga kovali.

Dakle providno.

Nema većeg grada u Europi i USA gdje nisam bio (sa Hrvatskom putovnicom) i moram priznat da me je jako stid da je i moj glavni grad (pa makar samo i na papiru) ta Ćenifa Zla, ta vukojebina… a bio sam 3-4 puta u njemu.

Sarajeva je na Europskom kontinetu ali je duhom i mentalitetom bliski istok - Azija, što samo po sebi nije ništa loše ali problem je da sve što dolazi iz Sarajeva u zadnjih 30ak godina jeste smrad veliko Muslimanskog šovinizma i neskrivene želje da eliminišu 2 naroda iz BiH.

Ako je išta nepomirljivo u BiH jeste da izmedju Srba i Hrvata sa jedne strane i Muslimana sa druge strane stoji Sarajevo koji bi trebao biti “ljepilo” za sve nas ali nas on još više udaljava jednih od drugih i od ideja da možemo djeliti ovu državu.

Za dobrobit BiH i svih njenih naroda i gradjana iskreno vjerujem da se Sarajevu treba ukinuti status glavnog grada… pa makar ga prebacili u jebeno Jajce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Pa ne moze ti ostatak drzave biti kao Nikaragva a da ti glavni grad bude cakum pakum ko Bec.

Sarajevo je onako kakva je i drzava kojoj je glavni grad. To je sasvim jednostavna racunica. Ni Mostar vise nije ono sto je nekad bio, nije to ni Zenica, ni Visegrad, ni Travnik, ni, ni, ni..

Nije toliko do Sarajeva, koje koliko toliko nesta radi, nesto se desava (ipak kad izidjes iz one divljine koja ga okruzuje osjetis koliko toliko neku civilizaciju), koliko je do onih kojima bi radje bilo da im je glavni grad Zagreb ili Beograd.

A to sa sirenjem sovinizma. Sta bi onda, po tvome misljenju, trebalo uraditi s forumom? Ako je sirenje sovinizma kriterij (hajd one najdivlje egzemplare, doduse samo medju Srbima i Bosnjacima, u zadnje vrijeme baniraju, ali to je kap u moru).




Bobovac, Niksic jest svjeza pojava u politici, kao aktivan politicar (ovo su mu bili prvi izbori). Poznat je kao umjetnik.

Link ne mogu pogledati jer mi iz nekog razloga ne prikazuje YouTube spotove na forumu. Jedino ako ima samo link, dakle ne upakovano u forumski Format.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:


sviđa mi se kako se dijele između sebe.

slika


od 3:19 :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
sorosh je napisao/la:
Pa ne moze ti ostatak drzave biti kao Nikaragva a da ti glavni grad bude cakum pakum ko Bec.

Sarajevo je onako kakva je i drzava kojoj je glavni grad. To je sasvim jednostavna racunica. Ni Mostar vise nije ono sto je nekad bio, nije to ni Zenica, ni Visegrad, ni Travnik, ni, ni, ni..

Nije toliko do Sarajeva, koje koliko toliko nesta radi, nesto se desava (ipak kad izidjes iz one divljine koja ga okruzuje osjetis koliko toliko neku civilizaciju), koliko je do onih kojima bi radje bilo da im je glavni grad Zagreb ili Beograd.

A to sa sirenjem sovinizma. Sta bi onda, po tvome misljenju, trebalo uraditi s forumom? Ako je sirenje sovinizma kriterij (hajd one najdivlje egzemplare, doduse samo medju Srbima i Bosnjacima, u zadnje vrijeme baniraju, ali to je kap u moru).




Bobovac, Niksic jest svjeza pojava u politici, kao aktivan politicar (ovo su mu bili prvi izbori). Poznat je kao umjetnik.

Link ne mogu pogledati jer mi iz nekog razloga ne prikazuje YouTube spotove na forumu. Jedino ako ima samo link, dakle ne upakovano u forumski Format.

1. Ja forume ili huliganske ispade ne uzimam za ozbiljne kriterije “šovinizma” jednog cjelog naroda ali zvanična politika skoro svih relavantinh Muslimaskih partija (od SDA do SDP) koja je skoro 100% podržana od medija iz Sarajeva je u svojoj srži neprijateljska naspram dva druga naroda i u tom isključivo treba tražiti razloge zašto bi neki više željeli da im je glavni grad Zagreb ili Beograd (ja osobno bi dao šansu Jajcu).

Na kraju-krajeva niti jedna uspješna država na svijetu nije metafizika, sveta krava ili treći rajh i ona mora biti dogovor ljudi koji u njoj žive ili je na kraju balade neće biti.

Ali to je blisko i srednjo istočnim Azijatima teško objasniti (Turski odnos sa Kurdima je odličan primjer kako bi Muslimani BiH riješili problem Hrvata i Srba).

2. Sarajevo treba biti “primjer” drugima (isto nešto što blisko-istočnjaci ne razumiju) i ne može ga se stavljati kontekst drugih običnih mjesta i gradova u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 14 vel 2019, 22:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24613
Lokacija: Heartbreak Hotel
sorosh je napisao/la:



Bobovac, Niksic jest svjeza pojava u politici, kao aktivan politicar (ovo su mu bili prvi izbori). Poznat je kao umjetnik.



De molim te nemoj samo ti meni govoriti o Nikšiću. Znam čovjeka još od prije rata.

Nisu mu to bili prvi izbori jer se npr prije 2 godine bio kandidirao za načelnika općine Centar.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Naša Stranka: "Komšić je zadnje smeće, bravo Damire Nikšiću"
PostPostano: 15 vel 2019, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
Ti bi crko kad nebi Sarajevo u nekom negativnom kontekstu spomenuo, pa makar to nemalo veze s temom.

Fakat vam postovi o Sarajevu, dakle i na onoj temi "novosti", odisu kompleksima.

i Srbi isto..

A da su ga osvojili, u zvijezde bi ga kovali.

Dakle providno.


Pa da smo ga mi osvojili ne bi danas bilo muslimana u njemu i logično da bi bio potpuno drugačiji grad. Danas bi u njemu zivili Cola, Brega, Nele, Kusta i stotine/hiljade drugih po kojima je taj grad bio poznat.
Bio bi normalan evropski grad a ovako sad je kozojebina. Grad čine ljudi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, crni_bombarder, Eminencija, Kristijan, Navodni Poslanik, Teuton i 111 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO