HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 19:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 243 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ajde ti složi rečenicu kako treba, baš me zanima. Zna se vrlo dobro o čemu pričam. Složi rečenicu tako da ne koristiš razliku između Srba iz Srbije i Srba iz RS. Evo čekam strpljivo.

Pazi kretena za šta se on hvata, mako mila...


Ma ti si kreten, kretencina.
"Mi" smo i na Kosovu, i u Srpskoj, i u Srbiji, i u Australiji. Mi Srbi. Moj Beograd je bombardovan, ili je i Beograd samo "vas"? Beogradjanski?
Sta se budali vrti po glavi? "Oni" su bombardovani jer smo "mi" napravili sranje u Srebrenici?
Da si napisao MI SMO bombardovani jer SMO MI napravili sranje u Srebrenici bilo bi bolesno a ne ovo sto si ti napisao. Peres ruke od NAS, je li? Zbog takvih kretena kao što si ti mi smo jos uvjek ni na nebi ni na zemlji. Tako su ti i Srbi na Kosovu bili "oni" pa ljudi nemaju ni hrane. Jebe ti se i za Srbima na Sjeveru Kosova, neka ih sa Siptarima, da se ti ne bi lose osjecao zbog gubitka Pristine. I ti nekog i nesto zalis? Da ste "VI" (ti, Ceda, Kandicaka) vecina, nama bi sutra "oni" bili Smederevci i Čačani.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
karadzic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ali niko ne nudi priznanje RS u zamenu za priznanje Kosova. U tome je stvar.

Pa naravno da ne nude zato što oni (Ameri, Zapad) hoće nezavisno Kosovo i unitarnu BiH dakle da po mogućstvo Srbi budu manjina na što većoj teritoriji. Mi smo ti koji treba da kažemo Amerima, ako već toliko hoćete da Kosovo uđe u UN, prvo to pravo omogućite Republici Srpskoj, pogotovo s obzirom da RS čini 40% stanovništva BiH, a Kosovo 16% stanovništva Srbije. U ovakvim okolnostima treba povezivati pitanje RS i Kosova, a ne ići na priču "razgraničenja" odnosno priznanja Kosova za vraćanje 3-4 opštine na severu koje smo ionako kontrolisali do Briselskog sporazuma 2013.

A ti misliš da si se ti prvi toga setio i da im to nije već ponuđeno i da oni nisu rekli "ne može"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Carmello Šešelj je napisao/la:
karadzic je napisao/la:

Ne bi nas sravnili sa zemljom, nego bi nas možda bombardovali kao što su 1994. i 1995. u najgorem slučaju kao 1999. ali bi nakon toga makar dobio nešto, imao bi nadmoć na samom terenu, u konačnom sporazumu bi se oslodio avnojevskih okova i sigurno bi se neuporedivo povoljnije završilo po Srbe i Srbiju u celini nego ovako (Oluja, Erdut, Dejton, Rambuje, Kumanovo).

Ako ti misliš da bi Amerika, koja je upravo pobedila u Hladnom ratu, na svom istorijskom vrhuncu i puna sebe, dozvolila bilo šta osim naše potpune predaje u tom hipotetičkom ratu, onda si lud. Uleteli bi kopnenim snagama na nas i završilo bi se sa Abramsima na Terazijama.

Naravno da ne bi, to što se Milošević samoinicijativno odricao legalnih uporišta Srbije i Jugoslavije (Ustav SFRJ, Ustav BiH) i time rat Jugoslavije protiv hrvatskog i bošnjačkog separatizma pretvorio u rat Hrvatske i BiH protiv srpskog separatizma je čisto njegov kretenizam i debilizam a ne posledica nekog stranog pritiska. Uostalom, u aprilu 1992 Milošević priznaje Alijin nelegalni referendum o secesiji BiH, povlači vojsku iz BiH, formira SRJ u avnojevskim granicama srbije i crne gore, i kao "nagradu" dobija totalne sankjcije UN-a posle par nedelja. Jednostavno, diletant.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ma sigurno, bolje bi prošli da su nas Ameri vojno napali 1992. nego 1999., nakon formiranja Republike Srpske.

Ti bi potpisao nezavisno Kosovo? Iako znaš da će se RS jednog dana odvojiti od BiH bez obzira da li mi priznali Kosovo ili ne. I iako znaš da se RS neće odvojiti od BiH ako mi priznamo nezavisno Kosovo. Potpisao bi? Ako bi, onda si moron.


Ne pravi se sad mutav, ko da si Musliman.
Tema je RS + Sjever Kosova za ostatak Kosova.
Gdje si ti pročitao Nezavisno Kosova za ništa?
Zaokruziti, stabilizirati, ojačati drzavu veličine pola Juge. Raditi sve da se za 25-50-100 godina vratimo na ostatak Kosova.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ajde ti složi rečenicu kako treba, baš me zanima. Zna se vrlo dobro o čemu pričam. Složi rečenicu tako da ne koristiš razliku između Srba iz Srbije i Srba iz RS. Evo čekam strpljivo.

Pazi kretena za šta se on hvata, mako mila...


Ma ti si kreten, kretencina.
"Mi" smo i na Kosovu, i u Srpskoj, i u Srbiji, i u Australiji. Mi Srbi. Moj Beograd je bombardovan, ili je i Beograd samo "vas"? Beogradjanski?
Sta se budali vrti po glavi? "Oni" su bombardovani jer smo "mi" napravili sranje u Srebrenici?
Da si napisao MI SMO bombardovani jer SMO MI napravili sranje u Srebrenici bilo bi bolesno a ne ovo sto si ti napisao. Peres ruke od NAS, je li? Zbog takvih kretena kao što si ti mi smo jos uvjek ni na nebi ni na zemlji. Tako su ti i Srbi na Kosovu bili "oni" pa ljudi nemaju ni hrane. Jebe ti se i za Srbima na Sjeveru Kosova, neka ih sa Siptarima, da se ti ne bi lose osjecao zbog gubitka Pristine. I ti nekog i nesto zalis? Da ste "VI" (ti, Ceda, Kandicaka) vecina, nama bi sutra "oni" bili Smederevci i Čačani.

Ajde odgovori na argumente, umesto što sereš o semantici. Jel neko nudi zamenu Kosovo za RS? Ne nudi. Zašto bi onda davali svoje da bi isto svoje ostalo u položaju u kojem je i danas (svetlosnim godinama boljem nego Kosovo i Srbi na njemu). Strpite se malo, dobićete nezavisnost kad tad, ali ne zbog našeg priznanja Kosova. Nemojte to da predlažete i da tražite, nećete se odvojiti od BiH zbog toga, odvojićete se zbog drugih stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Carmello Šešelj je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Pa naravno da ne nude zato što oni (Ameri, Zapad) hoće nezavisno Kosovo i unitarnu BiH dakle da po mogućstvo Srbi budu manjina na što većoj teritoriji. Mi smo ti koji treba da kažemo Amerima, ako već toliko hoćete da Kosovo uđe u UN, prvo to pravo omogućite Republici Srpskoj, pogotovo s obzirom da RS čini 40% stanovništva BiH, a Kosovo 16% stanovništva Srbije. U ovakvim okolnostima treba povezivati pitanje RS i Kosova, a ne ići na priču "razgraničenja" odnosno priznanja Kosova za vraćanje 3-4 opštine na severu koje smo ionako kontrolisali do Briselskog sporazuma 2013.

A ti misliš da si se ti prvi toga setio i da im to nije već ponuđeno i da oni nisu rekli "ne može"?

Ne treba to da bude stvar samo neke jednokratne tajne ponude, nego da bude javni zahtev, javna kampanja, da bude predmet lobiranja, o tome stidljivo govori jedino Dodik, ali to treba da bude otvorenije i agresivnije, da se svakom zapadnom aparatčiku stavi do znanja da nema priznanja Kosova bez prethodnog priznanja RS, pa nek oni vide šta će.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ma sigurno, bolje bi prošli da su nas Ameri vojno napali 1992. nego 1999., nakon formiranja Republike Srpske.

Ti bi potpisao nezavisno Kosovo? Iako znaš da će se RS jednog dana odvojiti od BiH bez obzira da li mi priznali Kosovo ili ne. I iako znaš da se RS neće odvojiti od BiH ako mi priznamo nezavisno Kosovo. Potpisao bi? Ako bi, onda si moron.


Ne pravi se sad mutav, ko da si Musliman.
Tema je RS + Sjever Kosova za ostatak Kosova.
Gdje si ti pročitao Nezavisno Kosova za ništa?
Zaokruziti, stabilizirati, ojačati drzavu veličine pola Juge. Raditi sve da se za 25-50-100 godina vratimo na ostatak Kosova.

To je ponuda koja postoji samo u tvojoj glavi i nigde van nje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
karadzic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A ti misliš da si se ti prvi toga setio i da im to nije već ponuđeno i da oni nisu rekli "ne može"?

Ne treba to da bude stvar samo neke jednokratne tajne ponude, nego da bude javni zahtev, javna kampanja, da bude predmet lobiranja, o tome stidljivo govori jedino Dodik, ali to treba da bude otvorenije i agresivnije, da se svakom zapadnom aparatčiku stavi do znanja da nema priznanja Kosova bez prethodnog priznanja RS, pa nek oni vide šta će.

To im se priča na sastancima još otkad je Koštunica bio na vlasti. Već 15 godina. I odgovor je uvek "ne može". E pa kad je "ne može", onda je i naše priznanje Kosova "ne može".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ali niko ne nudi priznanje RS u zamenu za priznanje Kosova. U tome je stvar.


A ko je nama 1992. nudio RS?
U kojoj galaksiji ti neko nesto nudi?
Mi kad razjebemo BiH a razjebacemo je, doci ce neka Badinterova komisija da vidi sta se moze uraditi. A do tad mi moramo znati sta hocemo i sta uslovljavamo.
Povezivati RS + Sjever Kosova i Nezavisno Kosovo je bolje nego povezivati Nezavisno Kosovo i Kosovo u Srbiji.
RS i Sjever Kosova hoce u Srbiju.
Kosovo nece u Srbiju.
Prvo je jasan zahtjev a drugo je zal za izgubljenim ili po muslimanski - kmeka.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
To što ti pričaš su naše diplomate milijardu puta već rekle i nudile. Pročitaj zadnja dva posta koja sam napisao i ne umišljaj da si genije kao onaj SarajlijaBosanac i da si se prvi setio tog rešenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
To što ti pričaš su naše diplomate milijardu puta već rekle i nudile. Pročitaj zadnja dva posta koja sam napisao i ne umišljaj da si genije kao onaj SarajlijaBosanac i da si se prvi setio tog rešenja.


A jesi li im jebo mater izdajnicu ko meni na pocetku teme?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Da. Nude naše za naše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da. Nude naše za naše.


Idi kmeči za Srebrenicom. Ovo je tema za ozbiljne ljude.
Neki dan si napisao da bi pobio sve Muslimane, zbog jebenog foruma, iznervirao se humanista. Kako bi reagova da ti je 1994. Naser bratu iskopao oči? I "nama" danas nešto popujes.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ajde saberi se i prestani da se raduješ bilo kakvom otimanju teritorije Republike Srbije. I ne kmečim, nego ste napravili siuaciju da budete bombardovani, a i mi posle vas da bi se par sadista iživlavalo i par stotina ljudi osećalo bolje nekoliko dana. Sjajan učinak i pravi potez, nema šta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:26 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Carmello Šešelj je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Ne treba to da bude stvar samo neke jednokratne tajne ponude, nego da bude javni zahtev, javna kampanja, da bude predmet lobiranja, o tome stidljivo govori jedino Dodik, ali to treba da bude otvorenije i agresivnije, da se svakom zapadnom aparatčiku stavi do znanja da nema priznanja Kosova bez prethodnog priznanja RS, pa nek oni vide šta će.

To im se priča na sastancima još otkad je Koštunica bio na vlasti. Već 15 godina. I odgovor je uvek "ne može". E pa kad je "ne može", onda je i naše priznanje Kosova "ne može".


Sad već lupaš, "15 godina im se priča na sastancima". Ko priča? Tadić? Vučić koji lobira za priznanje Kosova a da zauzvrat dobijemo 3 opštine? Kako se nikada o tome nigde u medijima nije pisalo, dok je za prethodnih godinu dana bilo hiljadu vesti o "ponudi" priznanje Kosova za 3 opštine?

Dakle, niko živi iz Beograda ne traži RS jer se državni vrh iz oportunizma kreće u političkim okvirima koje mu diktiraju stranci koje su prethodno izlobirali Albanci i Bošnjaci. Jedini ko je izašao iz tog pogubnog okvira je Dodik, zbog čega ga smatram najuspešnijim srpskim državnikom u poslednjih 100 godina.

U trenutku kad ti je zvanična državna platforma "priznajmo Kosovo za vraćanje 3-4 opštine na severu" ti se, kao i mnoge neznalice iz Srbije, brecaš na predlog "tražimo samostalnost Republike Srpske pre priznanja Kosova".

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Zahvalite se slobi m. I sanu-u za kim, umjesto da se ste se išli s nama ko ljudi dogovoriti, podlegli ste najnižim četno-strastima odnosno bolesnoj ideji o vkk granici Srbije. Epohalno poput 1941. I puča uz krilaticu: bolje rat nego pakt.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nikad se ne piše u medijima o stvarima koje vlast pokušava da uradi, a ne može. Nuđeno im je milion puta, neće? E pa nećemo ni mi ta priznamo Kosovo, a RS će se odvojiti u svakom slučaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:32 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nikad se ne piše u medijima o stvarima koje vlast pokušava da uradi, a ne može.

Pa evo, Vučić pokušao da prizna Kosovo za 3 opštine pa nije moglo, čak su mu i na to stavili rampu, pa je opet bio ogroman broj medijskih izveštaja na tu temu.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
karadzic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nikad se ne piše u medijima o stvarima koje vlast pokušava da uradi, a ne može.

Pa evo, Vučić pokušao da prizna Kosovo za 3 opštine pa nije moglo, čak su mu i na to stavili rampu, pa je opet bio ogroman broj medijskih izveštaja na tu temu.

Pa eto vidiš. A vi ovde bulaznite da bi priznali RS, ako bi mi priznali Kosovo. Ne treba da priznamo Kosovo, ništa nećemo dobiti zauzvrat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Pa evo, Vučić pokušao da prizna Kosovo za 3 opštine pa nije moglo, čak su mu i na to stavili rampu, pa je opet bio ogroman broj medijskih izveštaja na tu temu.

Pa eto vidiš. A vi ovde bulaznite da bi priznali RS, ako bi mi priznali Kosovo. Ne treba da priznamo Kosovo, ništa nećemo dobiti zauzvrat.


A ko glupane priča o tome da trebamo priznati Kosovo a da nista ne dobijemo za uzvrat.
Da li bi ti pristao na paket u kojem Srbija dobija RS i Sjever Kosova a Albanija ostatak Kosova?
DA
NE
Nemoj okolišati kako niko ne nudi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nikad se ne piše u medijima o stvarima koje vlast pokušava da uradi, a ne može.


Jedini način da se dokopate sjevernog kosova je da se uvučete ujki samu u pak do tankog crijeva, odkantate braću ruse i kineze i ispunjavate sve američke depeše koje stižu iz veleposlanstva.

Uz to naravno angažiranje washingtonske močvare aka lobističkih tvrtki, te urokate desetke milijuna dolara u predizbornje kampanje demokrata i republikanaca 2020.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
horus je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nikad se ne piše u medijima o stvarima koje vlast pokušava da uradi, a ne može.


Jedini način da se dokopate sjevernog kosova je da se uvučete ujki samu u pak do tankog crijeva, odkantate braću ruse i kineze i ispunjavate sve američke depeše koje stižu iz veleposlanstva.


Amer bi sutra potpisao Sjever Kosova za kosovksu stolicu u UN.
I njima je na vrh kurca sramote sto ne mogu izgurati Nezavisno Kosovo. A neka kurčeva svjetska sila. Na pola svijeta nemaju nikakav uticaj.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne. RS će se odvojiti u svakom slučaju, vama se ne žuri, Šiptarima se žuri jer se tope kao sladoled na plaži dole. Već ih se pola iselilo, natalitet im je ***. I nije okolišanje ako ti skrenem pažnju da pričaš o stvari koja ne postoji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
novovrijeme je napisao/la:
horus je napisao/la:

Jedini način da se dokopate sjevernog kosova je da se uvučete ujki samu u pak do tankog crijeva, odkantate braću ruse i kineze i ispunjavate sve američke depeše koje stižu iz veleposlanstva.


Amer bi sutra potpisao Sjever Kosova za kosovksu stolicu u UN.
I njima je na vrh kurca sramote sto ne mogu izgurati Nezavisno Kosovo. A neka kurčeva svjetska sila. Na pola svijeta nemaju nikakav uticaj.



Ne bi, niste se dovoljno sageli, a to je najbitnije ujki samu kao starom sodomistu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 22 srp 2019, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
horus je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nikad se ne piše u medijima o stvarima koje vlast pokušava da uradi, a ne može.


Jedini način da se dokopate sjevernog kosova je da se uvučete ujki samu u pak do tankog crijeva, odkantate braću ruse i kineze i ispunjavate sve američke depeše koje stižu iz veleposlanstva.

Uz to naravno angažiranje washingtonske močvare aka lobističkih tvrtki, te urokate desetke milijuna dolara u predizbornje kampanje demokrata i republikanaca 2020.

To vi radite već dve decenije, pa je položaj Hrvata u BiH fantastičan....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 243 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Navodni Poslanik, Patriota, Robbie MO i 136 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO