HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 tra 2024, 12:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 243 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 26 srp 2019, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Grunf je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

ARBiH + HVO + HV + NATO vs. VRS
I šta kažeš? Ćekate da odnos snaga bude ravnopravniji?
:smijeh
Pičkiceeee


ABiH, HVO i HV vs. VRSK, VRS, VJ

3 na 3, kao hakl. VRSK umirovljen, VRS ozlijeđen i na tretmanu u bolnici, VJ rasformiran. :zubati


VRSK je bio u RSK.
VJ da je otvoreno ušla u tzv. BiH ko HV poravnala bi sve do Zenice.
Doduse vas zato osudiše za hagresiju a Srbiju jok. :zubati Molite se bogu sto danas postoji RS ineče bi Muji plaćali ratnu odštetu što ste ga spasili.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 26 srp 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
novovrijeme je napisao/la:
Grunf je napisao/la:

ABiH, HVO i HV vs. VRSK, VRS, VJ

3 na 3, kao hakl. VRSK umirovljen, VRS ozlijeđen i na tretmanu u bolnici, VJ rasformiran. :zubati


VRSK je bio u RSK.
VJ da je otvoreno ušla u tzv. BiH ko HV poravnala bi sve do Zenice.
Doduse vas zato osudiše za hagresiju a Srbiju jok. :zubati Molite se bogu sto danas postoji RS ineče bi Muji plaćali ratnu odštetu što ste ga spasili.


Baš i nisam vidio da je RH slala kao ratnu odštetu "zlatne kašike" mujama, tak' da si tu presudu mogu zabit u dupe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 26 srp 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Retorika je tu odavno, pogotovo u RS.


I jel podržavaš bar retoriku?

Šta imam da podržavam ili ne podržavam praznu priču. Jel se sećaš kada je Kosovo unilateralno proglasilo nezavisnost, šta je uradio Dodik? Hvalio se kako je podigao ugled i poziciju RS u međunarodnoj zajednici (dobio tapšanje po ramenu) jer je očuvao mir u BiH. Jel se sećaš toga? A isto je pre toga furao retoriku "ako može Kosovo, zašto ne bi mogla i RS." Tako da njegovu retoriku smatram ozbiljnom koliko i pretnje ova dva Muslimana na temi kako će nam jebati mater. Gologuzija od milion i po bez ikakve vojske preti narodu od sedam miliona. Pa više verujem Dačiću (koga bih rado našamarao kada bih ga sreo) kada je javno rekao da će Srbija vojno intervenisati u BiH ako Muslimani pokušaju neke gluposti, nego Dodikovoj retorici. Ta retorika je za izbore, kada je imao opravdanje da proglasi nezavisnost RS, nakon što je Kosovo proglasilo nezavisnost, šta je on uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH ne radeći nikakve radikalne poteze i ne "ulazeći u avanturizam". Njegova retorika je predizborna i služi za prikupljanje glasova, kada je trebao nešto konkretno da uradi, šta je uradio? Ništa. Setio se da protiv sebe ima Amerikance i da ne sme da se zajebava sa njima. Znači ispao je običan serator, zašto mu ti veruješ da neće opet ispasti običan serator? Ja mu ne verujem, a ne veruju mu ni Amerikanci, koji guraju nezavisnost Kosova.

I zato ne treba priznavati Kosovo, jer Dodik neće uraditi ništa. Što se tiče nezavisnosti RS, mi trenutno možemo da je postignemo samo ako Muslimani naprave neku paravojsku i napadnu je. Onda imamo odrešene ruke da vojno intervenišemo jer Muslimani krše mirovni sporazum koji su potpisali. Ili da sačekamo da Amerikanci promene mišljenje (malo verovatno) ili da sačekamo da njihovo mišljenje postane nebitno (pitanje vremena, sad koliko će to vreme trajati, samo Bog zna). Mi smo, nažalost, u poziciji da možemo samo da saburamo, i zato je cela ova tvoja tema besmislena i zato ne treba potpisivati priznanje Kosova, jer je Dodikova retorika samo predizborna, kada treba uraditi nešto konkretno, pokazao se 2008., serator običan.

Znači sabur, čuvati RS i njena ovlašćenja, i nikada ne priznati Kosovo. U takvoj smo situaciji, I ja isto pizdim što smo u takvoj situaciji, ali ona je takva kakva je, i tvoj predlog je nerealan u ovom trenutku. I retorika je nebitna, jer je prazna. Smejemo se Muslimanima na njihovom saburu, ali oni su svesni da ništa više od toga ne mogu, na stranu ovi lajavci po internetu koji prete pištoljem na vodu da bi lečili svoje komplekse.

Zovi ti to luzerskim stavom, nije problem, ali Amerikanci su realnost i oni se smeju našim pretnjama isto kao i mi muslimaskim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 26 srp 2019, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

I jel podržavaš bar retoriku?

Šta imam da podržavam ili ne podržavam praznu priču. Jel se sećaš kada je Kosovo unilateralno proglasilo nezavisnost, šta je uradio Dodik? Hvalio se kako je podigao ugled i poziciju RS u međunarodnoj zajednici (dobio tapšanje po ramenu) jer je očuvao mir u BiH. Jel se sećaš toga? A isto je pre toga furao retoriku "ako može Kosovo, zašto ne bi mogla i RS." Tako da njegovu retoriku smatram ozbiljnom koliko i pretnje ova dva Muslimana na temi kako će nam jebati mater. Gologuzija od milion i po bez ikakve vojske preti narodu od sedam miliona. Pa više verujem Dačiću (koga bih rado našamarao kada bih ga sreo) kada je javno rekao da će Srbija vojno intervenisati u BiH ako Muslimani pokušaju neke gluposti, nego Dodikovoj retorici. Ta retorika je za izbore, kada je imao opravdanje da proglasi nezavisnost RS, nakon što je Kosovo proglasilo nezavisnost, šta je on uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH ne radeći nikakve radikalne poteze i ne "ulazeći u avanturizam". Njegova retorika je predizborna i služi za prikupljanje glasova, kada je trebao nešto konkretno da uradi, šta je uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH. Setio se da protiv sebe ima Amerikance i da ne sme da se zajebava sa njima. Znači ispao je običan serator, zašto mu ti veruješ da neće opet ispasti običan serator? Ja mu ne verujem, a ne veruju mu ni Amerikanci, koji guraju nezavisnost Kosova.

I zato ne treba priznavati Kosovo, jer Dodik neće uraditi ništa. Što se tiče nezavisnosti RS, mi trenutno možemo da je postignemo samo ako Muslimani naprave neku paravojsku i napadnu je. Onda imamo odrešene ruke da vojno intervenišemo jer Muslimani krše mirovni sporazum koji su potpisali. Ili da sačekamo da Amerikanci promene mišljenje (malo verovatno) ili da sačekamo da njihovo mišljenje postane nebitno (pitanje vremena, sad koliko će to vreme trajati, samo Bog zna). Mi smo, nažalost, u poziciji da možemo samo da saburamo, i zato je cela ova tvoja tema besmislena i zato ne treba potpisivati priznanje Kosova, jer je Dodikova retorika samo predizborna, kada treba uraditi nešto konkretno, pokazao se 2008., serator običan.

Znači sabur, čuvati RS i njena ovlašćenja, i nikada ne priznati Kosovo. U takvoj smo situaciji, I ja isto pizdim što smo u takvoj situaciji, ali ona je takva kakva je, i tvoj predlog je nerealan u ovom trenutku. I retorika je nebitna, jer je prazna. Smejemo se Muslimanima na njihovom saburu, ali oni su svesni da ništa više od toga ne mogu, na stranu ovi lajavci po internetu koji prete pištoljem na vodu da bi lečili svoje komplekse.

Zovi ti to luzerskim stavom, nije problem, ali Amerikanci su realnost i oni se smeju našim pretnjama isto kao i mi muslimaskim.


Naravno da se sjecam. A sjecas li se ti u kakvoj je poziciji tada bila RS?
Nismo ni sad bog zna sta al bar mozemo da pricamo.
Imamo sve argumente na nasoj strani. Pa valjda ce neko normalan sa druge strane MZ cuti te argumente. Ako cutimo sta dobijamo? Nista. Ispalo bi da ni sami ne znamo sta hocemo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 26 srp 2019, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta imam da podržavam ili ne podržavam praznu priču. Jel se sećaš kada je Kosovo unilateralno proglasilo nezavisnost, šta je uradio Dodik? Hvalio se kako je podigao ugled i poziciju RS u međunarodnoj zajednici (dobio tapšanje po ramenu) jer je očuvao mir u BiH. Jel se sećaš toga? A isto je pre toga furao retoriku "ako može Kosovo, zašto ne bi mogla i RS." Tako da njegovu retoriku smatram ozbiljnom koliko i pretnje ova dva Muslimana na temi kako će nam jebati mater. Gologuzija od milion i po bez ikakve vojske preti narodu od sedam miliona. Pa više verujem Dačiću (koga bih rado našamarao kada bih ga sreo) kada je javno rekao da će Srbija vojno intervenisati u BiH ako Muslimani pokušaju neke gluposti, nego Dodikovoj retorici. Ta retorika je za izbore, kada je imao opravdanje da proglasi nezavisnost RS, nakon što je Kosovo proglasilo nezavisnost, šta je on uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH ne radeći nikakve radikalne poteze i ne "ulazeći u avanturizam". Njegova retorika je predizborna i služi za prikupljanje glasova, kada je trebao nešto konkretno da uradi, šta je uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH. Setio se da protiv sebe ima Amerikance i da ne sme da se zajebava sa njima. Znači ispao je običan serator, zašto mu ti veruješ da neće opet ispasti običan serator? Ja mu ne verujem, a ne veruju mu ni Amerikanci, koji guraju nezavisnost Kosova.

I zato ne treba priznavati Kosovo, jer Dodik neće uraditi ništa. Što se tiče nezavisnosti RS, mi trenutno možemo da je postignemo samo ako Muslimani naprave neku paravojsku i napadnu je. Onda imamo odrešene ruke da vojno intervenišemo jer Muslimani krše mirovni sporazum koji su potpisali. Ili da sačekamo da Amerikanci promene mišljenje (malo verovatno) ili da sačekamo da njihovo mišljenje postane nebitno (pitanje vremena, sad koliko će to vreme trajati, samo Bog zna). Mi smo, nažalost, u poziciji da možemo samo da saburamo, i zato je cela ova tvoja tema besmislena i zato ne treba potpisivati priznanje Kosova, jer je Dodikova retorika samo predizborna, kada treba uraditi nešto konkretno, pokazao se 2008., serator običan.

Znači sabur, čuvati RS i njena ovlašćenja, i nikada ne priznati Kosovo. U takvoj smo situaciji, I ja isto pizdim što smo u takvoj situaciji, ali ona je takva kakva je, i tvoj predlog je nerealan u ovom trenutku. I retorika je nebitna, jer je prazna. Smejemo se Muslimanima na njihovom saburu, ali oni su svesni da ništa više od toga ne mogu, na stranu ovi lajavci po internetu koji prete pištoljem na vodu da bi lečili svoje komplekse.

Zovi ti to luzerskim stavom, nije problem, ali Amerikanci su realnost i oni se smeju našim pretnjama isto kao i mi muslimaskim.


Naravno da se sjecam. A sjecas li se ti u kakvoj je poziciji tada bila RS?
Nismo ni sad bog zna sta al bar mozemo da pricamo.
Imamo sve argumente na nasoj strani. Pa valjda ce neko normalan sa druge strane MZ cuti te argumente. Ako cutimo sta dobijamo? Nista. Ispalo bi da ni sami ne znamo sta hocemo.

Pa i pričamo. Ne čuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Odreci se Kosova za Srpsku , je davanje naseg za nase . Osim toga , mi cemo i nekako i ''kad tad'' , a Kosovo prosto mora biti srpsko i dio Srbije . Koliko god to nekome sad izgledalo nemoguce .

Mislim da je Carmelo upravu kad kaze da je u ovom vremenu najvaznije ne priznati USA otimacinu Kosova , i sacuvati autonomiju Srpske . Nama Muslimani , Siptari , a bome ni ostali komsiluk , nisu prevelik problem ,da bi vratili Kosovo ( sa onoliko Albanaca , koliko nam nije puno ) i da Srpsku pripojimo Srbiji (Srpsku - Srbiji , ne zvuci li prirodno ? Mislim da smo veci dio tog posla vec uradili)...Problem su interesi velikih , i naravno njihova , u odnosu na nas, nemjerljiva sila . Oni su nacrtali mape , onako kako njima pase .
I sad nema druge nego biti strpljiv i cekati drugacije medjunarodne okolnosti .
Vara se ko god misli , da su ove u kamen uklesane .




Nego Carmello , kazes ...
...kada je imao opravdanje da proglasi nezavisnost RS, nakon što je Kosovo proglasilo nezavisnost, šta je on uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH ne radeći nikakve radikalne poteze i ne "ulazeći u avanturizam". Njegova retorika je predizborna i služi za prikupljanje glasova, kada je trebao nešto konkretno da uradi, šta je uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH. Setio se da protiv sebe ima Amerikance i da ne sme da se zajebava sa njima. Znači ispao je običan serator..

Sta bi ti uradio , da si tada bio na njegovom (Dodikovom) mjestu ?

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 06:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Svarog je napisao/la:
Odreci se Kosova za Srpsku , je davanje naseg za nase . Osim toga , mi cemo i nekako i ''kad tad'' , a Kosovo prosto mora biti srpsko i dio Srbije . Koliko god to nekome sad izgledalo nemoguce .

Mislim da je Carmelo upravu kad kaze da je u ovom vremenu najvaznije ne priznati USA otimacinu Kosova , i sacuvati autonomiju Srpske . Nama Muslimani , Siptari , a bome ni ostali komsiluk , nisu prevelik problem ,da bi vratili Kosovo ( sa onoliko Albanaca , koliko nam nije puno ) i da Srpsku pripojimo Srbiji (Srpsku - Srbiji , ne zvuci li prirodno ? Mislim da smo veci dio tog posla vec uradili)...Problem su interesi velikih , i naravno njihova , u odnosu na nas, nemjerljiva sila . Oni su nacrtali mape , onako kako njima pase .
I sad nema druge nego biti strpljiv i cekati drugacije medjunarodne okolnosti .
Vara se ko god misli , da su ove u kamen uklesane .




Nego Carmello , kazes ...
...kada je imao opravdanje da proglasi nezavisnost RS, nakon što je Kosovo proglasilo nezavisnost, šta je on uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH ne radeći nikakve radikalne poteze i ne "ulazeći u avanturizam". Njegova retorika je predizborna i služi za prikupljanje glasova, kada je trebao nešto konkretno da uradi, šta je uradio? Hvalio se kako je očuvao mir u BiH. Setio se da protiv sebe ima Amerikance i da ne sme da se zajebava sa njima. Znači ispao je običan serator..

Sta bi ti uradio , da si tada bio na njegovom (Dodikovom) mjestu ?

Cenim što si shvatio o čemu pričam sve vreme i hvala ti na tome. I storiB takođe. To mi daje nadu da većina ljudi u RS nisu tako nestrpljivi i nerealni i da imaju solidarnost prema Srbiji, iako Srbija svojim ponašanjem u ratovima 1991.-1995. baš i nije zaslužila u potpunosti tu solidarnost. Trpeli smo sankcije, uništena nam je ekonomija potpuno zbog braće prečana, ali nismo poslali vojsku preko Drine. A nismo je poslali jer su nam Ameri rekli da će pucati na nju, ako je pošaljemo. Jel smo trebali još tada, pre Alijine kapitulacije, da zaratimo sa Amerikom? Razuman potez i izdaja u isto vreme. Ali nismo imali izbora. Pomagali smo koliko smo mogli i trpeli sankcije.Na kraju se pokazalo kao ispravno, iako se Srbija još uvek oporavlja od tih sankcija. Jebo sanckije, dali bi hiljadu ekonomskih razvoja za Republiku Srpsku. Ali da smo bili nerealni i poslali vojsku u BiH, ne bi bilo Republike Srpske.

Šta bih uradio na Dodikovom mestu? Isto što i on. Čovek je realan, i zna da bi, u slučaju unilateralnog odvajanja RS, lupili sankcije i RS i Srbiji. Taj potez i da uspe, za par godina bi bili isti kao Severna Koreja (ali bez nuklearki), a u Severnoj Koreji ljudi umiru od gladi. I to ujedinjenje u ovom trenutku ne bi priznala ni Rusija, a kamoli ova gamad preko Atlantika.

Novovrijeme kaže "svi argumenti su na našoj strani". Znaš koliko Amerikance boli *** za argumente? Svetski političari uzimaju interese u obzir, ne argumente.

Nema priznanja Kosova nikad. RS je u fantastičnoj poziciji da može da izdrži da čeka bolja vremena, i dočekaće ih daleko pre Srba na Kosovu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 09:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30511
Isto ste ISIL, tako i oni gdje god je nekad negdje bio musliman to danas treba biti kalilfat.

Kosovo ima svoje stanovnike Albance i oni ne žele biti dio Srbije. Ok to je nekad bila Srbija, ali budite realni Srbi su se odselili na sjever. Možda možemo reći izgubili ste Kosovo da dobijete Vojvodinu. Niste mogli na dvije strane i to je to.

Svi imaju neki period kad im je država bila najveća. Po vašoj logici Mađarska treba praviti planove kako da "vrati" Vojvodinu npr.? Tako i Albanci računaju nekad u pra-povijesti njihov je bio Niš. Tako i (srećom rijetki) Hrvati kažu bio je nekad hrvatski Zemun.

Po tome svatko u svijetu bi tražio da mu se vrati na sve strane. Neke teritorije bi tražilo i više strana. Vidite li da to nema smisla?

Jednostavno priznajte Kosovo jer je to ispravna stvar. Srpski je doduše sjever Kosova, i tu Albanci trebaju biti ispravni. Alternativa je da netko nekog nekad protjera. Naravno Srbi se nadaju da će oni protjerati Albance, ali nije to u redu ljudi računati na novi rat i protjerivanje, i sami znate da nije. Nije u redu čak i da uspije, a može i druga strana uspjet nikad se ne zna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne, nećemo da priznamo od Amerikanaca okupirano Kosovo, zato što nam ti i Amerikanci sugerišete da bi to bila ispravna stvar. I može nam se da ga ne priznamo i pola sveta ga ne priznaje, i čekaćemo koliko god treba i nećemo ga priznavati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18589
Centralnoafrička Republika je 14. zemlja koja je ili povukla ili suspendovala ili precizirala svoj stav da ne priznaje Kosovo, izjavio je MSP Ivica Dačić.

Gostujući na RTS, Dačić je pokazao zvaničnu notu koju je sinoć dobio od te zemlje, a koju je posetio prošle godine gde je razgovarao sa tamošnjim predsednikom.


http://www.nspm.rs/hronika/ivica-dacic- ... alphabet=l

Eto, ovako treba raditi.
povlače se priznanja Kosova, pa nema logike da mi priznajemo.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
aleksije radicevic je napisao/la:
Centralnoafrička Republika je 14. zemlja koja je ili povukla ili suspendovala ili precizirala svoj stav da ne priznaje Kosovo, izjavio je MSP Ivica Dačić.

Gostujući na RTS, Dačić je pokazao zvaničnu notu koju je sinoć dobio od te zemlje, a koju je posetio prošle godine gde je razgovarao sa tamošnjim predsednikom.


http://www.nspm.rs/hronika/ivica-dacic- ... alphabet=l

Eto, ovako treba raditi.
povlače se priznanja Kosova, pa nema logike da mi priznajemo.


Opet neka pripizdina, imaju više žirafa po četvornome metru nego ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18589
buenos aires je napisao/la:
Opet neka pripizdina, imaju više žirafa po četvornome metru nego ljudi.


Imaju jedan glas u UN kao i sve ostale zemlje... A to se računa.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 27 srp 2019, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
aleksije radicevic je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:
Opet neka pripizdina, imaju više žirafa po četvornome metru nego ljudi.


Imaju jedan glas u UN kao i sve ostale zemlje... A to se računa.


Ma znam da imaju, ali nemaju nikakav politički utjecaj van UN. Mogu dići ruku za vrijeme glasovanja i to je sve.

Kosovska kriza je nastala van mandata UN, pa jasno da će tamo dobiti i epilog. Nekakvom nagodom velikih sila.

Crnje mogu dizati ruke do mile volje. UN je skupo zamajavanje država članica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 20 ruj 2021, 09:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9451
Upozorenja: 1
Skidaj tablice ahahha

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 20 ruj 2021, 22:24 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4148
Neko skida tablic,a neko u srcu Bosne skida oznaku da vozi taksi kada prelazi sa Dobrinje 3 na Dobrinju 4.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 08:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Neko posalje Vojsku, a neko posalje brata Karabaju :D

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 08:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9451
Upozorenja: 1
Tankosic je napisao/la:
Neko posalje Vojsku, a neko posalje brata Karabaju :D

Jel poceo performans, ne pratim :D

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 08:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Nezvanicno, gotov je, tokom dana ce se Siptari vratiti u okvire sporazuma.

A ROSU u poziciji glinenih golubova stoje na dnu kod prelaza a sva sumovita brda oko njih prica Srpski sa nocnom opremom :D

Poslali drona da bar bace pogled, on oboren : (

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 09:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30511
Kakve koristi Srbiji od vojske kad je ne smije upotrijebiti. To je kao da je nema.

Albanci vas pomalo čerupaju, taman kad se malo opustite oni opet kljucnu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Naša Kvačica je napisao/la:
Kakve koristi Srbiji od vojske kad je ne smije upotrijebiti. To je kao da je nema.

Albanci vas pomalo čerupaju, taman kad se malo opustite oni opet kljucnu.


Sve do jednom...
A onda će im biti naplaćeno sa kamatom.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
Kakve koristi Srbiji od vojske kad je ne smije upotrijebiti. To je kao da je nema.

Albanci vas pomalo čerupaju, taman kad se malo opustite oni opet kljucnu.

Svaki put kad im Specijalci upadnu na sjever oni pošalju kolonu od 10 vojnih vozila od beograda do niša :zubati :sega
Dzaba vam oprema koju ste kupili kad nemate m*da napast .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Th1950 je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Kakve koristi Srbiji od vojske kad je ne smije upotrijebiti. To je kao da je nema.

Albanci vas pomalo čerupaju, taman kad se malo opustite oni opet kljucnu.

Svaki put kad im Specijalci upadnu na sjever oni pošalju kolonu od 10 vojnih vozila od beograda do niša :zubati :sega
Dzaba vam oprema koju ste kupili kad nemate m*da napast .


A ko ima muda napasti Ameriku?
Nismo toliko ludi. To je samoubstvo.
Al polako. Otići će Ameri jednog dana, do tada ćemo se naoruavati. Kad tad ostaćemo sami mi i Šiptari pa ćemo se pogledati u oči.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 10:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20882
Neće ameri otići s Kosova sve dok ga vi ne priznate. Jedna mala baza od 500 vojnika je potreba da vas odvrati od napada a ne ovo sto sada dolje imaju.

Kosovo nije isto kao Afganistan, na Kosovu svi do jednog žele Amerikance vječno ili do konačnog priznanja Kosova od Srbije.

Preračunali ste se Komšije…

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 10:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20882
Svarog je napisao/la:
Odreci se Kosova za Srpsku , je davanje naseg za nase . Osim toga , mi cemo i nekako i ''kad tad'' , a Kosovo prosto mora biti srpsko i dio Srbije . Koliko god to nekome sad izgledalo nemoguce .

Zašto bi moralo?

Ako je srce Hrvatske države danas istrgnuto i čini dio druge države,

I to nekoć najnaseljeniji kraj, zašto bi periferija Srpske države morala biti Srbija?

Da mora biti dio držav bila bi, s obzirom da nije, ne mora.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nezavisno Kosovo = Nezavisna Republika Srpska
PostPostano: 21 ruj 2021, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
weasel je napisao/la:
Neće ameri otići s Kosova sve dok ga vi ne priznate. Jedna mala baza od 500 vojnika je potreba da vas odvrati od napada a ne ovo sto sada dolje imaju.

Kosovo nije isto kao Afganistan, na Kosovu svi do jednog žele Amerikance vječno ili do konačnog priznanja Kosova od Srbije.

Preračunali ste se Komšije…


Ma ok.
Onda će biti vječno jer mi nikad nećemo priznati Kosovo.
Što znači da Kosovo nikad neće biti u UN.
Preračunali su se Ameri jer sad moraju vječno štititi krimogenu paradržavu bez budućnosti. A Srpski svet jača... :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 243 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: korne, Srpsčanin, Tomba17 i 70 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO