HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 01:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 747 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
bobanovski je napisao/la:
Naporan si, Srbi su rješili svoje nacionalne ciljeve i mi smo s njima završili kao i oni sa nama.
Srbi su za nas kao Mađarska ili Italija ako ne računamo distrikt.

Muslimani pokušavaju svoj ratni poraz pretvoriti u pobjedu u miru uz pomoć VP-a i orgijanja zapada i politički, biološki i ekonomski uništiti Hrvate.
Srpsku su presijekli na 2 dijela ali pucaju, jedini mogući sukob je između nas i Muslimana jer sa PTSP-ovcima ne možeš normalno razgovarati.

Srbi bi u tom sukobu bili kao UN mirotvorci.

Nebi ih se uopće doticalo to

Ja se nadam da smo završili ali dok se BiH ne rješi, nismo mi još gotovi. Uostalom za njih se nikad ne može znati, otkako je došao Vučić svake godine je sve veće kmečanje oko oluje i milijardu Srba iz Jasenovca. Njima se nikada ne može 100% vjerovati.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Udariti na RH je lako jer nismo ni jedni ni drugi miljenici, isto vrijedi za šutiranje Srba i skupljanje poena.

Vučić im je povećao ekonomiju, ojačao Srbiju iako ima patetične govore od kojih ti se povraća ali ne želim se u to miješati jer većina njih ovdje je protiv njega.

Zaboli me i za Vulina ili radikale.

Otiđi na forum.hr pa udaraj na Srbe i liječi komplekse, kani se ovog foruma i Hrvata HRHB sa mapama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Svarog je napisao/la:
A ako je Srbin, onda je jedan od onih iz '' kruga Dvojke'' ,

Odakle tolike predrasude prema Beograđanima iz kruga dvojke, ja nisam iz kruga dvojke, ali taj stereotip i generalizacija je potpuno tupava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
weasel je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Naporan si, Srbi su rješili svoje nacionalne ciljeve i mi smo s njima završili kao i oni sa nama.
Srbi su za nas kao Mađarska ili Italija ako ne računamo distrikt.

Muslimani pokušavaju svoj ratni poraz pretvoriti u pobjedu u miru uz pomoć VP-a i orgijanja zapada i politički, biološki i ekonomski uništiti Hrvate.
Srpsku su presijekli na 2 dijela ali pucaju, jedini mogući sukob je između nas i Muslimana jer sa PTSP-ovcima ne možeš normalno razgovarati.

Srbi bi u tom sukobu bili kao UN mirotvorci.

Nebi ih se uopće doticalo to

Ja se nadam da smo završili ali dok se BiH ne rješi, nismo mi još gotovi. Uostalom za njih se nikad ne može znati, otkako je došao Vučić svake godine je sve veće kmečanje oko oluje i milijardu Srba iz Jasenovca. Njima se nikada ne može 100% vjerovati.

Znao sam , da su ''baterije'' u pitanju :laugh
Ne boj se weasele .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Carmello Šešelj je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
A ako je Srbin, onda je jedan od onih iz '' kruga Dvojke'' ,

Odakle tolike predrasude prema Beograđanima iz kruga dvojke, ja nisam iz kruga dvojke, ali taj stereotip i generalizacija je potpuno tupava.


Pogodilo te to ?

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Carmello Šešelj je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
A ako je Srbin, onda je jedan od onih iz '' kruga Dvojke'' ,

Odakle tolike predrasude prema Beograđanima iz kruga dvojke, ja nisam iz kruga dvojke, ali taj stereotip i generalizacija je potpuno tupava.

Razumljivo je, isto tako imamo predrasude prema centru Zagrebu i mi Hrvati.

Tu ipak ima najviše onih koje financiraju strane službe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Svarog je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Odakle tolike predrasude prema Beograđanima iz kruga dvojke, ja nisam iz kruga dvojke, ali taj stereotip i generalizacija je potpuno tupava.


Pogodilo te to ?

Nije, krug dvojke je pet, šest kilometara od mene. Boli me kita za njih, nego me samo zanima šta su vam skrivili. Svi van Beograda ih pominju kao da su sam đavo, a pitaju se o bilo čemu isto koliko i ti i ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Svarog,

au, al' me nagrdi, čoveče! :scared

Naprotiv, po meni ste vi Republikosrpščani trenutno najveći Srbi! Ovde u matici slabi, nikakvi. Ovde kad vidiš PreCednika i Premijerku dovoljno ti je da se ne čudiš što nas niko ne poštuje. Logično-vi ste originalni Dinarci, ovo ovde mix sveg i svačega.

Ne brini, samo ćaskamo na forumu, niko neće dirati RS. :palacgore1

A Kompromis (svaka strana nešto izgubi ali i dobije) je nešto što bi nam oboma dovršio države i zaokružio životni prostor, pametni ljudi sednu i dogovore se pošteno (koliko je to moguće). Ali problem je što njihovi megalomani ne bi da daju ni km obale a žele da dobiju gomilu kopna; a naši megalomani bi da isto tako ne daju ništa svoje a ugrabe njihovu obalu do Rijeke... e, pa, odrasli, zreli ljudi znaju da moraš odabrati a ne i jare i pare.

Da su naši preci bili pametni ovo bi se mnogo lakše sredilo ranije ali kad problem odlažeš i guraš pod tepih-on samo raste... kao čir... sve veći i veći... a onda na kraju mora jako bolna operacija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
ikmandvaradtist je napisao/la:
Svarog,

au, al' me nagrdi, čoveče! :scared

Naprotiv, po meni ste vi Republikosrpščani trenutno najveći Srbi! Ovde u matici slabi, nikakvi. Ovde kad vidiš PreCednika i Premijerku dovoljno ti je da se ne čudiš što nas niko ne poštuje. Logično-vi ste originalni Dinarci, ovo ovde mix sveg i svačega.

Ne brini, samo ćaskamo na forumu, niko neće dirati RS. :palacgore1

A Kompromis (svaka strana nešto izgubi ali i dobije) je nešto što bi nam oboma dovršio države i zaokružio životni prostor, pametni ljudi sednu i dogovore se pošteno (koliko je to moguće). Ali problem je što njihovi megalomani ne bi da daju ni km obale a žele da dobiju gomilu kopna; a naši megalomani bi da isto tako ne daju ništa svoje a ugrabe njihovu obalu do Rijeke... e, pa, odrasli, zreli ljudi znaju da moraš odabrati a ne ijare i pare.

Da su naši preci bili pametni ovo bi se mnogo lakše sredilo ranije ali kad problem odlažeš i guraš pod tepih-on samo raste... kao čir... sve veći i veći... a onda na kraju mora jako bolna operacija!




Ti bi operisao motornom testerom,a krvi bi bilo ko u priči.

Rekoh ja da si ti zayeban.. :huh

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:27 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Na miran način se nece nista rjesit između Hrvata i Srba, tako da je bolje da se nista ne rjesava... al u nekoj buducnosti moze se ocekivati nekoliko scenarija:

1-savez srba i muslimana gdje ce jedni dobit pola drzave te pomoc drugima da preuzmu federaciju
2-kad dođe pogodan trenutak, lako je moguce da Hrvati napujdaju muslimane na srbe te cekaju razvoj situacije. Vjerujem da bi im propustali dijasporu,islamske divljake te iste naoruzavali i opremali.To naravno nece preko HDZ-a al sasvim sigurno preko nekog novog Mesića koji ce pljujuci po nama u hercegovini dobiti velike bonuse kod islamskog faktora
3-Srbi ako zele sebi dobro morat ce reagirat kroz sljedecih 10, max 20 godina jer su sada na vrhuncu. Nece tu bit nekog ekonomskog rasta jer ce svabo progutat svu jeftinu radnu snagu a tu je i starost nacije(pogotovo zapadno od drine).
4-nije nemoguce da Hrvati u potpunosti izgube status politickog faktora u bih nakon cega islamski faktor prelazi u gasenje srba uz svestranu pomoc Zagreba...
5- Ne zaboravite da je nekada postotak Srba u Hrvatskoj iznosio preko 20% a danas su ugaseni.To nek vam bude glavni dokaz kako na balkanu nista nije nemoguce. Naravno da istima ne prijetim, mozda takva sudbina ceka i nas...

Mozda sam lud al dugorocno najbolje rjesenje je opstanak bih uz jasne unutarnje granice te uz svođenje islamskog faktora na neku zanemarivu razinu. Mislim da se Hrvati i Srbi iz bih vrlo lako mogu dogovorit kako ce vodit drzavu na politickom i ekonomskom putu, naravno uz minimalno mijesanje njihove vece brace.

Dao bi se napravit jasan okvir, uređenje po kojem bi obe strane bile zadovoljne te upravo kroz ovu matricu nastavit komentirat te iznosit neke prijedloge

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Šta je ovo, ili sam Musliman, ili onaj iz "Teksaškog masakra motornom testerom", ili mrzitelj Dodrinaša... :no

To je uvek bila mana Dinaraca-zapaljivost! Badava neke druge vrline kada naglost i nestrpljenje na kraju prospu sve... moramo racionalnije razmišljati, gledati dugoročno - jer kratkoročno gledanje nas je i uvalilo u ovo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:33 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
ikmandvaradtist je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Naporan si, Srbi su rješili svoje nacionalne ciljeve i mi smo s njima završili kao i oni sa nama.
Srbi su za nas kao Mađarska ili Italija ako ne računamo distrikt.

Muslimani pokušavaju svoj ratni poraz pretvoriti u pobjedu u miru uz pomoć VP-a i orgijanja zapada i politički, biološki i ekonomski uništiti Hrvate.
Srpsku su presijekli na 2 dijela ali pucaju, jedini mogući sukob je između nas i Muslimana jer sa PTSP-ovcima ne možeš normalno razgovarati.

Srbi bi u tom sukobu bili kao UN mirotvorci.

Nebi ih se uopće doticalo to


Hrvati u Cro izgleda imaju neku vrstu PTSTa ili traumu od Srba... kapiram, bio je rat i sve, ali... ako nama ne verujete, pitajte svoje sunarodnike koji žive kod nas koliko iko spominje ili razmišlja o RSK, Hrvatskoj. Možda Radikali, ali oni jedva u parlament uđoše... naravno da nije prijatno, lepo i ugodno izgubiti ikakvu teritoriju i doživeti proterivanje sunarodnika ali ko ima trun racia u lobanji zna da je to bilo besperspaktivno područje, buduća mrtvaja, pustinja. Makar smo veći deo apsorbovali i dodali korpusu (možda je to bio i plan, ako nije onda su stvarno bili budale što ne prihvatiše Z4 ili neku autonomiju kad već vide da su ostavljeni sami). Ali to računamo kao "u slučaju dogovora trebate nam kompenzovati nečim"... recimo DGG kao znak dobre volje (ionako vam ne treba-a ni nama, to je mrtvo i nema ko da naseli i bude vama pretnja ali eto kao zalog za budućnost dobroh odnosa)...

Verovatno su naši preci mogli naše odnose da srede laganini nekad ranije-ovako nezavršena posla (uh, time ćemo se tek baviti-Makedonija, Erdelj, Pridnjestrovlje,...) nas koštaju (veliki i pametni narodi su odavno teritorijalno raščistili, samo mi primitivci se još koljemo)... pogotovo dok još BiH nije bila "tricikl"...

Šešelju,

ako su ti moji postovi budalaštine-kakvim onda tebe čini čitanje istih?

Kad je, po vama, bilo najlakše napraviti podelu? Da li je u nekom trenutku to bilo naročito lakše nego danas i koji je period u pitanju?


Zemljače, svrati u Užice kod Era da upoznaš Dinarce i probaš komplet lepinju. Sve na Čast, nećeš morati dinara da potrošiš. :thumbup1

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 00:17
Postovi: 932
bobanovski je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ako uklonimo svu strast i prepucavanja oko ove teme opet dolazimo do istog zaključka, rješenja nema. Ja sam na jednoj drugoj temi postavio alternativnu kartu kako riješiti taj naš problem i svi su skočili kao opareni. Tu rješenja nema, problem će ostati do potpune pobjede jedne strane ili će ostati vječni status quo. Nikad se niti jedna strana neće u potpunosti pomiriti s trenutnim stanjem. Taj Hrvat koji vam kaže da mu ovakva Hrvatska izgleda baš super i da ga nije briga za naš trbuh taj vas laže čim zine. Ista stvar je i s vaše strane, da vas ne zanima Sarajevo ne bi vi njega opsjedali 3 godine. Zanima vas itekako samo nećete priznati da ste tamo izgubili. Da ste kojim slučajem pobijedili i zauzeli Sarajevo to bi danas predstavljali kao glavnu ratnu pobjedu i primarni cilj vašeg djelovanja. Hrvati žele podebljati kiflu, Srbi žele povezati sve Srbe preko granica. Stvar je vrlo jednostavna.

Naporan si, Srbi su rješili svoje nacionalne ciljeve i mi smo s njima završili kao i oni sa nama.
Srbi su za nas kao Mađarska ili Italija ako ne računamo distrikt.

Muslimani pokušavaju svoj ratni poraz pretvoriti u pobjedu u miru uz pomoć VP-a i orgijanja zapada i politički, biološki i ekonomski uništiti Hrvate.
Srpsku su presijekli na 2 dijela ali pucaju, jedini mogući sukob je između nas i Muslimana jer sa PTSP-ovcima ne možeš normalno razgovarati.

Srbi bi u tom sukobu bili kao UN mirotvorci.

Nebi ih se uopće doticalo to


Pro-ruska, četnička i HDZ priča. Laž do laži. Glupost do gluposti.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Carmello Šešelj je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

Pogodilo te to ?

Nije, krug dvojke je pet, šest kilometara od mene. Boli me kita za njih, nego me samo zanima šta su vam skrivili. Svi van Beograda ih pominju kao da su sam đavo, a pitaju se o bilo čemu isto koliko i ti i ja.


Vrlo moguće si u pravu .Krug dvojke je postao sinonim za autošovinizam , izdaju srpskih interesa , gdje god bili. Ali on nije krenuo odavde , nego iz Srbije , a i iz Beograda.
Mnogi Srbi kojima vjerujem su ga koristili . E sad , da me pitaš koji , ne bih se sjetio .
Je li Goran Marković iz tog dijela grada ?
On mi je , ono , baš lijep primjer autošoviniste.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Nbgd88,

ih, k'o da nisam bio... mada najbolje su, meni bar, u "Čobanovom odmoru" u centru Bg... imaš sa močom jagnjetine, prasetine, kajmaka, pečenjem... :drool

Postoji li neki kompjuterski program gde bismo ubacili kartu države pa ukucali ko je gde većina i pustili da on sam "iscrta granice" na osnovu podataka? Da vidimo šta bi AI rekla?

Diablo,

da, to su neke od opcija raspleta. Tu bi moglo biti nepristojnih ponuda na sve strane...

Čini se da sve strane čekaju preslaganje karata i preraspoređivanje Velikih da bi se opredelile za dalji pravac delovanja...

Svarog i ostali,

nije svet crno-beo (čak ni za Grobare), nije svet "Gospodar prstenova", ne postoje samo Libtards i Radicals. Ima nas dosta između 2 krajnosti. Svet je više "Pesma leda i vatre", ako me kapiraš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:49 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Svarog je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije, krug dvojke je pet, šest kilometara od mene. Boli me kita za njih, nego me samo zanima šta su vam skrivili. Svi van Beograda ih pominju kao da su sam đavo, a pitaju se o bilo čemu isto koliko i ti i ja.


Vrlo moguće si u pravu .Krug dvojke je postao sinonim za autošovinizam , izdaju srpskih interesa , gdje god bili. Ali on nije krenuo odavde , nego iz Srbije , a i iz Beograda.
Mnogi Srbi kojima vjerujem su ga koristili . E sad , da me pitaš koji , ne bih se sjetio .
Je li Goran Marković iz tog dijela grada ?
On mi je , ono , baš lijep primjer autošoviniste.


Tačno. Ljudi su to vremenom (delimično sa razlogom) počeli da poistovećuju. Više se koristi iz zezancije. Obična predrasuda, uglavnom.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
ikmandvaradtist je napisao/la:
Šta je ovo, ili sam Musliman, ili onaj iz "Teksaškog masakra motornom testerom", ili mrzitelj Dodrinaša... :no

To je uvek bila mana Dinaraca-zapaljivost! Badava neke druge vrline kada naglost i nestrpljenje na kraju prospu sve... moramo racionalnije razmišljati, gledati dugoročno - jer kratkoročno gledanje nas je i uvalilo u ovo...


Bojim se da je u pitanju ''zamena'' teza .
Dok neki ovde (pa i na ovom forumu) i to oni čija je kožurica najviše u pitanju , pokušavaju uzgojiti pelcer novih i '' optimizovanih'' :D srpsko - hrvatskih odnosa .. uskaču neki ''domoljubi'' i ''rodoljubi'' sa motorkama ...i crtaju .
Prosto bi čovjek pomislio , da ste iz iste kase plaćeni.

A da nas pustite , da mi tu ''optimizaciju'' pokušamo da odradimo između sebe ?
Jbga , najbolje smo upućeni u stanje u terenu.
Možda taj pelcer naraste ( kažem možda) i proširi se i na naše matice .
PS.
Polako i oprezno.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Nbgd88 je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

Vrlo moguće si u pravu .Krug dvojke je postao sinonim za autošovinizam , izdaju srpskih interesa , gdje god bili. Ali on nije krenuo odavde , nego iz Srbije , a i iz Beograda.
Mnogi Srbi kojima vjerujem su ga koristili . E sad , da me pitaš koji , ne bih se sjetio .
Je li Goran Marković iz tog dijela grada ?
On mi je , ono , baš lijep primjer autošoviniste.


Tačno. Ljudi su to vremenom (delimično sa razlogom) počeli da poistovećuju. Više se koristi iz zezancije. Obična predrasuda, uglavnom.

Ok braćo moja srpska . Ako je to tako , evo obećavam , da ga ja više neću koristiti . :smajl034

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9989
Nbgd88 je napisao/la:
Vrhunski koristi forum, s obzirom da prvi put piše. :ohmy

Ja ne znam još spot da stavim kako valja i trebuje. :smajl049

A ima i Vladicine stavove što se tiče foruma i načina pisanja. I Šešelj ga žulja odmah, takođe. :nanana

Koji put po prvi put piše ?
To je onaj blesimetar "veseli Bosanac" što je otvaro pretežno religiozne teme,a sad se bacio na geografiju. :D

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Zapravo se slažem-mislim da je mešanje Beograda u ratu znalo zasrati sve dobro što je donelo do tada...

Tačno, vi tamo ste bolje upućeni i bolje znate... ali možda i mislite samo na sebe kao celinu-što je legitimno, nemoj me pogrešno razumeti. Čak je i preporučljivo s obzirom na na izdaju gotovo vođstvo u Srbiji... ali ja gledam na nas kao celinu i da bi zaokruženje prostora bilo završno doterivanje "fasade" naše nacionalne "kuće" čime bi posao po tom osnovu bio finiširan. A eventualnim dogovorom sa Hrvatima bi rešili o istom trošku i taj rep prošlosti i mogli da nastavimo dalje neoptetrećeni tim tegovima nerešenih odnosa...

Samo nemoj da misliš da vas gledam sa nipodaštavanjem, naprotiv-i ste trenutno najvažniji i najcenjeniji deo Srpstva. Sva druga područja su sekundarna u odnosu na vas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Graničar18 je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Vrhunski koristi forum, s obzirom da prvi put piše. :ohmy

Ja ne znam još spot da stavim kako valja i trebuje. :smajl049

A ima i Vladicine stavove što se tiče foruma i načina pisanja. I Šešelj ga žulja odmah, takođe. :nanana

Koji put po prvi put piše ?
To je onaj blesimetar "veseli Bosanac" što je otvaro pretežno religiozne teme,a sad se bacio na geografiju. :D


Ma neka... Ima šta da se čita, ma može film da se napravi. Vrhunski trip. :smajl034

Igre pre Stola su napustile prostoriju...

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
ikmandvaradtist je napisao/la:
Zapravo se slažem-mislim da je mešanje Beograda u ratu znalo zasrati sve dobro što je donelo do tada...

Tačno, vi tamo ste bolje upućeni i bolje znate... ali možda i mislite samo na sebe kao celinu-što je legitimno, nemoj me pogrešno razumeti. Čak je i preporučljivo s obzirom na na izdaju gotovo vođstvo u Srbiji... ali ja gledam na nas kao celinu i da bi zaokruženje prostora bilo završno doterivanje "fasade" naše nacionalne "kuće" čime bi posao po tom osnovu bio finiširan. A eventualnim dogovorom sa Hrvatima bi rešili o istom trošku i taj rep prošlosti i mogli da nastavimo dalje neoptetrećeni tim tegovima nerešenih odnosa...

Samo nemoj da misliš da vas gledam sa nipodaštavanjem, naprotiv-i ste trenutno najvažniji i najcenjeniji deo Srpstva. Sva druga područja su sekundarna u odnosu na vas.


Nama je Beograd glavni grad , baš ko što je i Zagreb ovdašnjim Hrvatima .
I to nije moguće promjeniti.
Kosovo je primarno, taj dio ''fasade'' treba spasavati , mi ćemo nekako .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Svarog je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:

Tačno. Ljudi su to vremenom (delimično sa razlogom) počeli da poistovećuju. Više se koristi iz zezancije. Obična predrasuda, uglavnom.

Ok braćo moja srpska . Ako je to tako , evo obećavam , da ga ja više neću koristiti . :smajl034

Ma koristi slobodno, jebe mi se za uvažene dame i gospodu iz centra, jebe se i njima, generalno, ali jeste stereotip. Imaš tamo stvarno pokaznih primeraka autošovinista, ali isto imaš i teških nacionalista, kao i u ostalim delovima Beograda. Nisu oni ništa posebni od ostatka Bg po političkim stavovima. Ima gi razni svuda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Graničar18 je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Vrhunski koristi forum, s obzirom da prvi put piše. :ohmy

Ja ne znam još spot da stavim kako valja i trebuje. :smajl049

A ima i Vladicine stavove što se tiče foruma i načina pisanja. I Šešelj ga žulja odmah, takođe. :nanana

Koji put po prvi put piše ?
To je onaj blesimetar "veseli Bosanac" što je otvaro pretežno religiozne teme,a sad se bacio na geografiju. :D

I meni baca na njega po stilu pisanja. Ali treba ga pohvaliti kako je naučio ekavicu, priča je bez greške.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 747 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO