HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 01:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 747 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nego, fascinantno je da, iz udobnosti svoje fotelje, neko zahteva da se milioni ljudi sele iz svojih domova, kao da je on njihov apsolutni gospodar, i da pri tom ima obraza da ih naziva necivilizovanim, neprosvećenim i nesofisticiranim zato što oni to, prirodno, ne žele. Ovakvu aroganciju i bezobrazluk odavno nisam video.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
weasel je napisao/la:
Mi smo svoj problem rješavali kako smo jedino mogli, s razularenim pobunjenicima se teško civilizirano razgovara.


I mi isto.
Razgovor je precijenjen.
Etnčki čista država zakon, nema drugih i drugačijih = nema problema.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Umreti je jedino što se mora. Teoretišemo, pokušavamo da osvetlimo Problem sa svih strana jer je nadprosečno kompleksan. Tema je tek otvorena, tek par karta stavljeno, suština tek zagrebana-a neki već jure za zaključcima.

Ne, Šešelju, ne govori se o proterivanju, preseljenju kao nameri - samo je pomenuto kao jedno od rešenja. Izgleda samo letimično preletiš po nečijem pisanju, uhvatiš se nečeg i formiraš stav. Površno.

Ovo nazivanje "džamijašem" ne bih ni komentarisao.

Najsimpatičnija mi je ova silna ekspresija "kiselog grožđa" sa obe strane ("Koji će nam antrak izlaz na more?" & "Ne treba nama dubina, super nam je ovako!") ... verujem da je u pitanju obično glumljenje da se ima bolja pregovaračka pozicija ("Šta oni nama imaju da ponude, ne treba nam ništa!")... naravno da Srbi i Hrvati mogu i ovako, ali svaka pojava u prirodi teži optimizaciji, to je i Evolutivni mehanizam... a mi sa izlazom i vi sa dubinom bi zaokružili svoje prostore, stavili višnju na šlag: to je nešto kao imati fenomenalnu devojku-naravno da se može i bez toga živeti ali bi bilo baš sjajno kad bi moglo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ikmandvaradtist je napisao/la:
Umreti je jedino što se mora. Teoretišemo, pokušavamo da osvetlimo Problem sa svih strana jer je nadprosečno kompleksan. Tema je tek otvorena, tek par karta stavljeno, suština tek zagrebana-a neki već jure za zaključcima.

Ne, Šešelju, ne govori se o proterivanju, preseljenju kao nameri - samo je pomenuto kao jedno od rešenja. Izgleda samo letimično preletiš po nečijem pisanju, uhvatiš se nečeg i formiraš stav. Površno.

Ovo nazivanje "džamijašem" ne bih ni komentarisao.

Najsimpatičnija mi je ova silna ekspresija "kiselog grožđa" sa obe strane ("Koji će nam antrak izlaz na more?" & "Ne treba nama dubina, super nam je ovako!") ... verujem da je u pitanju obično glumljenje da se ima bolja pregovaračka pozicija ("Šta oni nama imaju da ponude, ne treba nam ništa!")... naravno da Srbi i Hrvati mogu i ovako, ali svaka pojava u prirodi teži optimizaciji, to je i Evolutivni mehanizam... a mi sa izlazom i vi sa dubinom bi zaokružili svoje prostore, stavili višnju na šlag: to je nešto kao imati fenomenalnu devojku-naravno da se može i bez toga živeti ali bi bilo baš sjajno kad bi moglo....


E Mujo legendo. :thumbup
Nije lako ekavicom pisati. Meša se lahko. Dugo si lektorisao vlastiti tekst al jbg.... promaklo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ljudska, ekonomska, pa i moralna šteta tvog plana je prevelika i nije vredna rezultata koji bi se ostvario. Granice su sasvim ok i ne treba ih dirati. I pogotovo ne treba ulaziti ni u razmatranje mogućnosti promene granica RS dok je ona još uvek u sastavu BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:43 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ne mora da znači da je Muja, ali se brzo izdao. :smajl020

I dodatna potvrda da se mnogima mnogo žuri. Viđamo to sve više.

Gas gas

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:45 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
U prošlosti su mnogi pokušali prekrajati granice. Rezultat je bio katastrofalan. Zar se još uvijek neki nisu naučili učiti na greškama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nego, fascinantno je da, iz udobnosti svoje fotelje, neko zahteva da se milioni ljudi sele iz svojih domova, kao da je on njihov apsolutni gospodar, i da pri tom ima obraza da ih naziva necivilizovanim, neprosvećenim i nesofisticiranim zato što oni to, prirodno, ne žele. Ovakvu aroganciju i bezobrazluk odavno nisam video.

Ne zahtjevam ja ništa, Hrvatska je slobodna teritorijalno cjelovita. Srbi su sami stvorili ovaj geografski problem svojim naseljavanjem. Naravno da ovaj gordijski čvor nećemo rasplesti. Zamisli da je obrnuto pa da su se Hrvati naselili po Srbiji na takav način da je nemoguće povezati državu na normalan način, da u Beograd iz Niša ideš preko Bosne zbog nekih Hrvata koji su postavili balvane?

Povijest nas uči da se svi kolonizatori kad tad vrate tamo odakle su došli.
Primjer jedan, Njemačka kolonizacija slavenskih krajeva. Nijemci su originalno nastanjivali područja do Elbe a sve istočno od toga su slaveni.
Bili su toliko bezobrazni da su htjeli oduzeti Poljacima sve, stvarali su problem radi jednog Gdanjska koji im realno nije trebao kako bi povezali svoje teritorijalne dobitke. Umjesto da su se zadovoljili granicom koja je i više nego povoljna za njih oni su tjerali mak na konac i na kraju su izgubili sve sto su dobili. Ništa drugo nisu ni zaslužili. Zato danas Njemačka granica izgleda ovako.
slika
Tko je ovdje napravio problem, Hrvati ili Srbi? Točno se vidi da ste se naselili zapadno na tuđi teren.
slika

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
weasel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nego, fascinantno je da, iz udobnosti svoje fotelje, neko zahteva da se milioni ljudi sele iz svojih domova, kao da je on njihov apsolutni gospodar, i da pri tom ima obraza da ih naziva necivilizovanim, neprosvećenim i nesofisticiranim zato što oni to, prirodno, ne žele. Ovakvu aroganciju i bezobrazluk odavno nisam video.

Ne zahtjevam ja ništa, Hrvatska je slobodna teritorijalno cjelovita. Srbi su sami stvorili ovaj geografski problem svojim naseljavanjem. Naravno da ovaj gordijski čvor nećemo rasplesti. Zamisli da je obrnuto pa da su se Hrvati naselili po Srbiji na takav način da je nemoguće povezati državu na normalan način, da u Beograd iz Niša ideš preko Bosne zbog nekih Hrvata koji su postavili balvane?

Povijest nas uči da se svi kolonizatori kad tad vrate tamo odakle su došli.
Primjer jedan, Njemačka kolonizacija slavenskih krajeva. Nijemci su originalno nastanjivali područja do Elbe a sve istočno od toga su slaveni.

slika

Bili su toliko bezobrazni da su htjeli oduzeti Poljacima sve, stvarali su problem radi jednog Gdanjska koji im realno nije trebao kako bi povezali svoje teritorijalne dobitke. Umjesto da su se zadovoljili granicom koja je i više nego povoljna za njih oni su tjerali mak na konac i na kraju su izgubili sve to su dobili. Ništa drugo nisu ni zaslužili. Zato danas Njemačka granica izgleda ovako.
slika
Tko je ovdje napravio problem, Hrvati ili Srbi? Točno se vidi da ste se naselili zapadno na tuđi teren.
slika



Uvijek sam to isticao i uvijek ću isticati, na stranu prepucavanja i nadmudrivanja, da ste Vi, Hrvati, do nogu potukli srbe. Pa pogledaj ovu posljednju kartu gdje su sve bili. Očistili ste ih do Banja Luke, i za to Vam skidam kapu. Ne samo to, nego i dan danas podsjećate omladinu na velikosrpsku agresiju. Knin, Vukovar, Drvar, to je dovljno napisati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
@weasel,

Nisam pričao o tebi, ali kad se već sam nudiš, može da se odnosi i na tebe. Zamisli ti drskosti da neko živi tamo gde živi i gde su mu generacije predaka živele. Stvarno necivilizovano i jako nekorektno sa njihove strane....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:53 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nego, fascinantno je da, iz udobnosti svoje fotelje, neko zahteva da se milioni ljudi sele iz svojih domova, kao da je on njihov apsolutni gospodar, i da pri tom ima obraza da ih naziva necivilizovanim, neprosvećenim i nesofisticiranim zato što oni to, prirodno, ne žele. Ovakvu aroganciju i bezobrazluk odavno nisam video.


To ti je ta čuvena srednjoevropska kultura, dvorci na sve strane. :laugh

Još nas na drugoj temi ubeđuju da nam neće ništa, kaže pomerite se vi malo. Da dećki podebljaju kiflu.

Ovako se bori za Herceg-Bosnu! Bravo. =))

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ne zahtjevam ja ništa, Hrvatska je slobodna teritorijalno cjelovita. Srbi su sami stvorili ovaj geografski problem svojim naseljavanjem. Naravno da ovaj gordijski čvor nećemo rasplesti. Zamisli da je obrnuto pa da su se Hrvati naselili po Srbiji na takav način da je nemoguće povezati državu na normalan način, da u Beograd iz Niša ideš preko Bosne zbog nekih Hrvata koji su postavili balvane?

Povijest nas uči da se svi kolonizatori kad tad vrate tamo odakle su došli.
Primjer jedan, Njemačka kolonizacija slavenskih krajeva. Nijemci su originalno nastanjivali područja do Elbe a sve istočno od toga su slaveni.

slika

Bili su toliko bezobrazni da su htjeli oduzeti Poljacima sve, stvarali su problem radi jednog Gdanjska koji im realno nije trebao kako bi povezali svoje teritorijalne dobitke. Umjesto da su se zadovoljili granicom koja je i više nego povoljna za njih oni su tjerali mak na konac i na kraju su izgubili sve to su dobili. Ništa drugo nisu ni zaslužili. Zato danas Njemačka granica izgleda ovako.
slika
Tko je ovdje napravio problem, Hrvati ili Srbi? Točno se vidi da ste se naselili zapadno na tuđi teren.
slika



Uvijek sam to isticao i uvijek ću isticati, na stranu prepucavanja i nadmudrivanja, da ste Vi, Hrvati, do nogu potukli srbe. Pa pogledaj ovu posljednju kartu gdje su sve bili. Očistili ste ih do Banja Luke, i za to Vam skidam kapu. Ne samo to, nego i dan danas podsjećate omladinu na velikosrpsku agresiju. Knin, Vukovar, Drvar, to je dovljno napisati.


Jesi vidio.
A vi Muslimani ***.
Ni Srbe ne znate protjerati.
Ja bi se na tvoj mjestu ubio od sramote. Nesposobni u svakom pogledu.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Krenula nacionalistička prepucavanja - ni prvu stranu tema ne izgura bez njih. Baš ima dosta ostrašćenih. Teoretišemo, pričamo, diskutujemo, ljudi... ne potežite Koltove odma', Balkanci jedni.

Šešelju, ja ne znam da li treba da crtam ili naglašeno pojednostavljeno pišem ne bih li tebi bio jasan... :001_rolleyes

Tema je tek otvorena, ima osim kod nas na Balkanu bezbroj lokacija u svetu gde Geografija vlada nad životima i time ćemo se pozabaviti, ima vremena. Posedujem ogroman broj mapa u svojoj kolekciji pa ćemo diskutovati...

Evo vidite kompleksnost Problema a još smo izostavili treći "točak" našeg "tricikla"-Muslimane...

novovrijeme,

gde ti vidiš grešku?

Fascinantno je da su se oba naša naroda opredelila za jednu dimenziju - Dužinu; a Širine se uhvatila tek pred kraj obuhvata prostora... (govorim o prostoru sa postavljene karte, matica ima jedan od najboljih ili makar jedan od najoptimalnijih geografskih oblika)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
U današnje vrijeme slobodnih komunikacija, nema nikakve prednosti od država loptastog oblika. Tko hoće doći iz Osijeka u Ploče, ići će preko koridora 5C bez obzira u kojoj državi bio. Isto tako, tko ima para ići će na more, tko nema neće makar more bilo u "njegovoj" državi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Uvijek sam to isticao i uvijek ću isticati, na stranu prepucavanja i nadmudrivanja, da ste Vi, Hrvati, do nogu potukli srbe. Pa pogledaj ovu posljednju kartu gdje su sve bili. Očistili ste ih do Banja Luke, i za to Vam skidam kapu. Ne samo to, nego i dan danas podsjećate omladinu na velikosrpsku agresiju. Knin, Vukovar, Drvar, to je dovljno napisati.

Znam da baš ne volite Franju ali mu morate priznati da je bio doktor, od predsjednika nepriznate i okupirane zemlje do ratnog pobjednika. :zubati
slika
. :klanjam

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ikmandvaradtist je napisao/la:
novovrijeme,

gde ti vidiš grešku?


Evo ga sad se pravi mutav.
Kako ste svi isti ko da vas je jedan hodza pravio.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:03 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
novovrijeme je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:


Uvijek sam to isticao i uvijek ću isticati, na stranu prepucavanja i nadmudrivanja, da ste Vi, Hrvati, do nogu potukli srbe. Pa pogledaj ovu posljednju kartu gdje su sve bili. Očistili ste ih do Banja Luke, i za to Vam skidam kapu. Ne samo to, nego i dan danas podsjećate omladinu na velikosrpsku agresiju. Knin, Vukovar, Drvar, to je dovljno napisati.


Jesi vidio.
A vi Muslimani ***.
Ni Srbe ne znate protjerati.
Ja bi se na tvoj mjestu ubio od sramote. Nesposobni u svakom pogledu.


Živorade, pa kako ne znamo, zar ne trubite da je iz Sarajeva protjerano 150 000 srba, iz Tuzlanskog kantona 80 000 srba, da su izbjeglice iz Zenice i okoline protjerane i naselile istočnu Bosnu (Zvornik i dr.), pa Vozuća, pa iz Bihaćke regije. Odlučite se, ili ste otišli sami ili ste protjerani. Ubijedite se u neku laž, to vam odlično ide.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Jesi vidio.
A vi Muslimani ***.
Ni Srbe ne znate protjerati.
Ja bi se na tvoj mjestu ubio od sramote. Nesposobni u svakom pogledu.


Živorade, pa kako ne znamo, zar ne trubite da je iz Sarajeva protjerano 150 000 srba, iz Tuzlanskog kantona 80 000 srba, da su izbjeglice iz Zenice i okoline protjerane i naselile istočnu Bosnu (Zvornik i dr.), pa Vozuća, pa iz Bihaćke regije. Odlučite se, ili ste otišli sami ili ste protjerani. Ubijedite se u neku laž, to vam odlično ide.


Ma slabo je to.
Frtalj Baznije.
Vidiš da ko pas trčkaraš oko Hrvata i diviš im se.
Niko nije jadniji od Muslimana...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
ikmandvaradtist je napisao/la:
Krenula nacionalistička prepucavanja - ni prvu stranu tema ne izgura bez njih. Baš ima dosta ostrašćenih. Teoretišemo, pričamo, diskutujemo, ljudi... ne potežite Koltove odma', Balkanci jedni.

Šešelju, ja ne znam da li treba da crtam ili naglašeno pojednostavljeno pišem ne bih li tebi bio jasan... :001_rolleyes

Tema je tek otvorena, ima osim kod nas na Balkanu bezbroj lokacija u svetu gde Geografija vlada nad životima i time ćemo se pozabaviti, ima vremena. Posedujem ogroman broj mapa u svojoj kolekciji pa ćemo diskutovati...

Evo vidite kompleksnost Problema a još smo izostavili treći "točak" našeg "tricikla"-Muslimane...

novovrijeme,

gde ti vidiš grešku?

Fascinantno je da su se oba naša naroda opredelila za jednu dimenziju - Dužinu; a Širine se uhvatila tek pred kraj obuhvata prostora... (govorim o prostoru sa postavljene karte, matica ima jedan od najboljih ili makar jedan od najoptimalnijih geografskih oblika)


Prvo ti to vidi sa Bošnjacima, pa se javi nama Srbima preko goluba pismonoše.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
weasel je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Uvijek sam to isticao i uvijek ću isticati, na stranu prepucavanja i nadmudrivanja, da ste Vi, Hrvati, do nogu potukli srbe. Pa pogledaj ovu posljednju kartu gdje su sve bili. Očistili ste ih do Banja Luke, i za to Vam skidam kapu. Ne samo to, nego i dan danas podsjećate omladinu na velikosrpsku agresiju. Knin, Vukovar, Drvar, to je dovljno napisati.

Znam da baš ne volite Franju ali mu morate priznati da je bio doktor, od predsjednika nepriznate i okupirane zemlje do ratnog pobjednika. :zubati
slika
. :klanjam


Naravno. Hajde sve to, Oluja, Bljesak, tkz. RSK, Vukovar, pa Jasenovac, srbi su i dalje spremni da vam pruže ruku, jer su slabiji i politički, a oni su lukavi, dok im budete trebali, pokušavat će vam se uvući pod kožu, čim im ne budete trebali vratit će se na staro "iz tri dela spojit ćeš se cela", "kajlovac, kajlobag, vijovitica" i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:09 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
novovrijeme je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:

Živorade, pa kako ne znamo, zar ne trubite da je iz Sarajeva protjerano 150 000 srba, iz Tuzlanskog kantona 80 000 srba, da su izbjeglice iz Zenice i okoline protjerane i naselile istočnu Bosnu (Zvornik i dr.), pa Vozuća, pa iz Bihaćke regije. Odlučite se, ili ste otišli sami ili ste protjerani. Ubijedite se u neku laž, to vam odlično ide.


Ma slabo je to.
Frtalj Baznije.
Vidiš da ko pas trčkaraš oko Hrvata i diviš im se.
Niko nije jadniji od Muslimana...


Dobro, ako ti kažeš da je to slabo. Niko ne trčkara, na mnogim temama sam bio u raspravama sa njima. Ovdje sam objektivan i iskren, sad što se tebi ne sviđa, Živorade, to je drugi par opanaka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
srbi su i dalje spremni da vam pruže ruku, jer su slabiji i politički, a oni su lukavi, dok im budete trebali, pokušavat će vam se uvući pod kožu, čim im ne budete trebali vratit će se na staro


Što me to podsjeti na nekoga. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
Uvijek sam to isticao i uvijek ću isticati, na stranu prepucavanja i nadmudrivanja, da ste Vi, Hrvati, do nogu potukli srbe. Pa pogledaj ovu posljednju kartu gdje su sve bili. Očistili ste ih do Banja Luke, i za to Vam skidam kapu. Ne samo to, nego i dan danas podsjećate omladinu na velikosrpsku agresiju. Knin, Vukovar, Drvar, to je dovljno napisati.

Vi ste idući na redu.

Inače, slažem se sa Weaselom, kolonizacija Srba po tuđim krajevima se na kraju obila o glavu gubitkom prvo Kosova, zatim i krajeva u Hrvatskoj.

Npr. u Slavoniji postojala je linija srpskih sela koja spajala zapadnu Slavoniju i istočnu. Čemu to? Postoje i sela čisto Hrvatska, ali u svakome je do rata bila barem jedna srpska kuća. To su sve bili solunci i doseljenici s Kosova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:13 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2019, 14:50
Postovi: 225
Naša Kvačica je napisao/la:
Bošnjak_Tuzla je napisao/la:
srbi su i dalje spremni da vam pruže ruku, jer su slabiji i politički, a oni su lukavi, dok im budete trebali, pokušavat će vam se uvući pod kožu, čim im ne budete trebali vratit će se na staro


Što me to podsjeti na nekoga. :zubati


Na koga?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Osveta Geografije
PostPostano: 01 tra 2020, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Ako uklonimo svu strast i prepucavanja oko ove teme opet dolazimo do istog zaključka, rješenja nema. Ja sam na jednoj drugoj temi postavio alternativnu kartu kako riješiti taj naš problem i svi su skočili kao opareni. Tu rješenja nema, problem će ostati do potpune pobjede jedne strane ili će ostati vječni status quo. Nikad se niti jedna strana neće u potpunosti pomiriti s trenutnim stanjem. Taj Hrvat koji vam kaže da mu ovakva Hrvatska izgleda baš super i da ga nije briga za naš trbuh taj vas laže čim zine. Ista stvar je i s vaše strane, da vas ne zanima Sarajevo ne bi vi njega opsjedali 3 godine. Zanima vas itekako samo nećete priznati da ste tamo izgubili. Da ste kojim slučajem pobijedili i zauzeli Sarajevo to bi danas predstavljali kao glavnu ratnu pobjedu i primarni cilj vašeg djelovanja. Hrvati žele podebljati kiflu, Srbi žele povezati sve Srbe preko granica. Stvar je vrlo jednostavna.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 747 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO