HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 03:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 177 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 09:44 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Izvor zla nije na ovim prostorima
Izvor zla je u velikm silama koje se sluze starom taktikom zavadi pa vladaj divide et impera
Pogledaj sta se desava u Siriji isti scenariji muslimani siti,muslimani alaviti,muslimani suniti zavadili su ih na tim malim vjerskim razlikama i sad svi protiv svih ratuju a svi su oni arapi govore istiim jezikom itd Isto se desava na ovim prostorima,velike sile sire razdor medju istim narodom koji govori istim jezikom,istim prezimenima,istim mentalitetom a razlicitih religija da bi vladali ovim prostorima

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 10:37 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
A ima i tu istine. Pitanje je tko je pisao Narcetanje u 19. stoljecu i to podvalio Srbijancima.

A znamo da su Srbijanci bili turski vazali zajedno s SPC-om, koja je izdajicu krscana u osmanskoj reziji odnosno Lazara iz bitke kod Nikopolja u 14. stoljecu proglasila svecem.

Pa su u raspadu SFRJ Srbijanci bili britanski vazali. A SPC je velikosrpskim sadrzajem podrzavala velikosrpstvo, opet puhanje u britanski rog.

Paddy kaze da su talentirani Srbijanci i da su kljuc Balkana. A bosanski Srbi i Srbijanci ginu skupa s Hrvatima i Bosnjacima dok oni izdaju za judine skude (milijuni u WWI i WW2, vise od 100 tisuca u raspadu SFRJ).

Cinjenica jest da je BIH nefunkcionalna i da se prazni, a sudbina onoga sto se prazni je da se napuni s nekim drugim sadrzajem.

Ali ne bi te vanjske sile mogle rovarit kada bi mi prepoznavali domace izdajnike koji rade protiv boljeg zivota svih nas.

Zanimljivo je kako se iz stenograma ovog s lordovima, vidi da britanska vrhuska niti ne kriju svoju politiku.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Instruktore izvor zla na ovim prostorima su Muslimani i pokatoličeni Srbi koji se pošto su otpali od srpskog naroda ne biraju sredstva kako bi se dokopali parčeta srpske zemlje na kom bi živeli.U tom svom naumu služe svakom tuđinu koji ovde dođe,vrše genocid nad srpskim narodom.Jedan određeni deo Srba je prešao na islam i katoličanstvo i od tog trenutka čeka kad će neki strani okupator doći da im da oružje i podršku kako bi se obračunali sa onim Srbima koji nisu konvertirali.Prvo je to u hrvatskom slučaju bila AU pa nacistička Nemačka sada NATO.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 25 vel 2018, 21:09
Postovi: 235
@ Instruktor, morate ici na istorijsku "instruktazu". Jer ste nepismeni, a zelite biti "povjesnicar". Ne ide to take, jer ne poznajete osnovu.
Knez Lazar ( u mucenistvu, prozvan Car) je poginuo 1389 g. a njegov sin je predvodio 5.000 teskih oklopnih konjanika 7 g. kasnije 1396.

Koji su poklali zapadne (katolicke) placenike. Jer su Ugri tada palili i ubijali po severnoj Srbiji, a mi smo dali Oliveru (kci Lazinu i "svete Milice" oceubici, da ga madjija pickom i pusenjem kurca obrezanog, da ne bi postradali, i da bi nas stitio).

Ona je prva MODERENA SPONZORUSA.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
KiM ponovo se gubiš.Hajde sad malo o Vučiću,šta je rekao Velja Ilić i slično.Eno Robi ne može da spava od brige jer ne zna kako se kotira Radule i DJB.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 13:40 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Niski je napisao/la:
Knez Lazar ( u mucenistvu, prozvan Car) je poginuo 1389 g. a njegov sin je predvodio 5.000 teskih oklopnih konjanika 7 g. kasnije 1396.


Pa ne izgleda li na ovoj slici Lazar (sin cara Lazara) kao svetac?, Tu pise 'despot', https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Stefan_Lazarević (prekopirati sa zadnjim latinicnim slovom).

A i na ovoj poveznici izricito pise da je svetac, http://www.spc.rs/sr/sveti_stefan_despot_srpski ja ne znam starohrvatski ali pise u iznad navedenoj poveznici, 'svetac'

Dakle, ne car Lazar (koji je isto svetac) nego njegov sin.

Digresija, hoce li mozda Milosevic, Mladic, Vucic, Seselj postati sveci prema SPC-u?

Svakako Vam hvala na kritickom misljenju. Ja sam skroman ucenik povijesti nikako ne ekspert.

Niski je napisao/la:
Koji su poklali zapadne (katolicke) placenike. Jer su Ugri tada palili i ubijali po severnoj Srbiji, a mi smo dali Oliveru (kci Lazinu i "svete Milice" oceubici, da ga madjija pickom i pusenjem kurca obrezanog, da ne bi postradali, i da bi nas stitio).

Ona je prva MODERENA SPONZORUSA.


Pa Milica je Olivera mozda zavoljela, malo mi je to ruzno da tako o Milici pisete.

Prvi puta cujem za svetu Milicu u SPC-u.

A ruzno mi je i da branite izdajnika krscanske vojske Lazara, a ocito takvoj raboti i ideologiji podrsku daje SPC, koji je vjerojatno i pisao povjest i to u sjevernoj Srbiji.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 25 vel 2018, 21:09
Postovi: 235
novem je napisao/la:
Ovdje se iščitava nastavak bankrota britanske politike na Balkanu koja ne donosi rezultate i koja bi kroz Brisel i nakon Brexita indirektno da utječe na zbivanja. Par puta je spomenuto "propala država", ali više u nekom zaobilaznom tonu, umjesto da se jasno kaže, da kuću koja je iznutra oronula ni stranci iz svojih centara neće moći popraviti s ovakvim pristupom mrcvarenja i sveopćeg propadanja njenih stanovnika.

Ashdown jeste shvatio da samo etnička ustrojena BiH, slično kao Belgija, jedina može koliko-toliko da preživi, što sigurno nije mislio 15tak godina prije. Trebalo mu je da bude na terenu da se sam uvjeri kakvi odnosi vladaju među narodima. Ova politika je slična politici koju je zagovarao Metternich u 19. stoljeću prema Osmanskom Carstvu, "podupirati oronuli zid koji se ruši, dok je god moguće, jer sva druga rješenja su lošija", samo s razlikom da taj neće pasti na njih, jer oni nisu u susjedstvu. Ashdown im je jasno rekao da to nije tako!

slika

Gresite. Jer tu je jos od dolaska Osmanlija, koje su uveli podli Briti, da napakoste katolickoj Evropi, suprtnoj mafiji u medjuporodicnoj svadji, koja ih je progonila posle Luterove reformacije. Pravoslavlje je prirodan saveznik Osmanlija i protestanata vec 600 god.

Zato su nas Briti i Osmanlije prosirili do Srbinova/Zagreba, kao klin i pretnja za katolike, bez nase volje, moci, promisljanja. Jednostavno, mi smo orudje i igracka u njihovim rukama. Bili, sada smo i bicemo, dokle postoji Britanija.

Posle ste nas pokatolicavali po zap. Slavoniji, BiH, Gorskom kotaru...

Izvor: Géza Pálffy, Povijest Mađarske (1526-1711), Zagreb, 2010

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kačamak je napisao/la:
Instruktore izvor zla na ovim prostorima su Muslimani i pokatoličeni Srbi koji se pošto su otpali od srpskog naroda ne biraju sredstva kako bi se dokopali parčeta srpske zemlje na kom bi živeli.U tom svom naumu služe svakom tuđinu koji ovde dođe,vrše genocid nad srpskim narodom.Jedan određeni deo Srba je prešao na islam i katoličanstvo i od tog trenutka čeka kad će neki strani okupator doći da im da oružje i podršku kako bi se obračunali sa onim Srbima koji nisu konvertirali.Prvo je to u hrvatskom slučaju bila AU pa nacistička Nemačka sada NATO.
Što se tiče Srba koji su prešli na islam.Prvo su služili Osmanskom carstvu zatim AU,nacističkoj Nemačkoj,sada su im oči uprte u Tursku i arapski svet.Svo to vreme gledaju da pokolju što više naroda kojem su nekad pripadali da bi očistili od srpskog naroda srpski životni prostor za sebe.Tako sa pravom kažu da je Turska za njih majka baš kao što je Vatikan otac današnjih Hrvata.
Posle vekova stradanja koje je doživelo svoju kulminaciju u XX veku srpski narod se konačno nekako razgraničio sa konvertitima tako da konačno više nemamo ništa međusobno.To naravno nije kraj jer se moramo čuvati otpadnika dok postojimo i oni i mi međutim sada će biti mnogo lakše.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:14 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Niski je napisao/la:
Gresite. Jer tu je jos od dolaska Osmanlija, koje su uveli podli Briti, da napakoste katolickoj Evropi, suprtnoj mafiji u medjuporodicnoj svadji, koja ih je progonila posle Luterove reformacije. Pravoslavlje je prirodan saveznik Osmanlija i protestanata vec 600 god.


Ingeniozan zakljucak.

Kada pisete o toj svadji (protestanti, katolici), povezano sa suradnjom 'islam - srpsko pravoslavlje', i odnos Srba i Hrvata, uz Peddya i britansku politiku u 21. stoljecu, nekoliko napomena.

George Orwell u knjizi 'Hommage to Catalonis' pise o 'dubokom, dubokom snu Engleske i iz kojega se, pribojavam, necemo nikada probuditi, sve dok nas ne trgne grmljavina bombi".

A izvoriste tog osmansko-srpskog protukrscanskog saveznistva je Thomas Cromwell, beskurpulozni sin vlasnika gostionice, pustolov i lihvar, koji je Henriku VIII (1491.-1547.) sugerirao raskid s papom, kako bi se pljackasi obogatili otimanjem crkvenih dobara. Usput su pobili svecenstvo, intelektualce nesklone genocidasima, istrijebili katolike s 'Otoka' i sve sto im je bilo na putu da postanu povlastena klika.

A Heinz Brauweiler napominje kako se "moze reci da slobodni zidari, iako nastali na protestantskom tlu, u ustroju koji su ostvarili u Njemackoj, potpuno nadahnuti protestantskim duhom".

Zakljucno, odbacit Sotonu da nas ne zavede, pruzit ruke Kristu neka nas povede. Jer Sotona gleda da odvoji Boga od covjeka, pa to povlaci megalomaniju, mitomaniju, lazi, kult novca i uzitka, hedonizam...

izvor: D. Domazet Loso, "Admiralovi zapisi 2 sto je istina", 2017.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Teritorije koje svojataju katolici su bile pod srpskom vlašću i na njima su živeli Srbi i pre dolaska Turaka na te prostore tako da ta priča o nekim praiskonskim hrvatskim teritorijama i kraljevima pije vode koliko i priča o Bošnjacima i njihovom pravu na BiH.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Tako sa pravom kažu da je Turska za njih majka baš kao što je Vatikan otac današnjih Hrvata.


Pa nije bas tako.

Sto je bilo prije crkvenog raskola krajem 4. stoljeca?

A i SPC je imao brojne pokusaje od nekih i uspjesne da udje u uniju s Vatikanom. A Osmanlije su ubijale protagoniste toga iz SPC-a.

Sto je Srbima donijeko svetosavlje i odvajanje od Vatikana?

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Teritorije koje svojataju katolici su bile pod srpskom vlašću i na njima su živeli Srbi i pre dolaska Turaka na te prostore tako da ta priča o nekim praiskonskim hrvatskim teritorijama i kraljevima pije vode koliko i priča o Bošnjacima i njihovom pravu na BiH.


Smijesni ste. Granica koja je odvajala katolike i pravoslavce bila je Dunav.

A Srbi su zivjeli i u Becu i zive i sada i kakve to ima veze sa 'svojatanjem teritorija'?

To je strategija tursko masonskog SPC-a po nacelu "Srbija je sve gdje zive Srbi", srpski patrijarh Irinej.

Bilo je nekoliko srpskih povjesnicara u Vatikanu koji su istrazivali gradju, i s konkretnim primjerima je pokazano da su falsificirali. Ubacivali 'Srbin', 'srpsko' itd gdje im nije mjesto i narode Vlahe, Morlake itd. prevodili kao Srbe.

Citav niz falsifikata je popisao biskup Mile Bogovic u knjizi 'Srpsko pravoslavlje i svetosavlje u proslosti i sadasnjosti', 2017.

Uglavnom, britansko vodstvo je vjesto koristilo ukorijenjeno velikosrpstvo u Srbijancima i SPC-u. Vjerni primjer su Paddy i general Rose.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Instruktor je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Tako sa pravom kažu da je Turska za njih majka baš kao što je Vatikan otac današnjih Hrvata.


Pa nije bas tako.

Sto je bilo prije crkvenog raskola krajem 4. stoljeca?

A i SPC je imao brojne pokusaje od nekih i uspjesne da udje u uniju s Vatikanom. A Osmanlije su ubijale protagoniste toga iz SPC-a.

Sto je Srbima donijeko svetosavlje i odvajanje od Vatikana?
Prođi me trolanja.Rekao sam ti ko je i šta je izvor zla na ovim prostorima a ti nastavi da guslaš o Načerteniju,Vatikanu,izmišljenim kraljevima,povjesnim konvertitskim teritorijama..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Instruktor je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Teritorije koje svojataju katolici su bile pod srpskom vlašću i na njima su živeli Srbi i pre dolaska Turaka na te prostore tako da ta priča o nekim praiskonskim hrvatskim teritorijama i kraljevima pije vode koliko i priča o Bošnjacima i njihovom pravu na BiH.


Smijesni ste. Granica koja je odvajala katolike i pravoslavce bila je Dunav.

A Srbi su zivjeli i u Becu i zive i sada i kakve to ima veze sa 'svojatanjem teritorija'?

To je strategija tursko masonskog SPC-a po nacelu "Srbija je sve gdje zive Srbi", srpski patrijarh Irinej.

Bilo je nekoliko srpskih povjesnicara u Vatikanu koji su istrazivali gradju, i s konkretnim primjerima je pokazano da su falsificirali. Ubacivali 'Srbin', 'srpsko' itd gdje im nije mjesto i narode Vlahe, Morlake itd. prevodili kao Srbe.

Citav niz falsifikata je popisao biskup Mile Bogovic u knjizi 'Srpsko pravoslavlje i svetosavlje u proslosti i sadasnjosti', 2017.

Uglavnom, britansko vodstvo je vjesto koristilo ukorijenjeno velikosrpstvo u Srbijancima i SPC-u. Vjerni primjer su Paddy i general Rose.
Dve trećine danasnjih Hrvata su pokatoličeni Srbi.Živite sa tim.To teritorija na kojima danas živite bile su teritorije Srba sa kojih su oni proterani ili poklani od strane konvertovanih Srba.Današnjih Hrvata i muslimana.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Rekao sam ti ko je i šta je izvor zla na ovim prostorima a ti nastavi da guslaš o Načerteniju,Vatikanu,izmišljenim kraljevima,povjesnim konvertitskim teritorijama..


Srbijanci nisu nista krivi, niti su htjeli Veliku Srbiju, niti je postojao Ilija Garasanin, niti Aleksandar Karadjordjevic, niti Draza Mihajlovic, niti Nedic, niti Ljotic, niti Slobodan Milosevic niti Ratko Mladic, niti Vojislav Seselj itd. itd.

Vjerojatno svi osim Srbijanaca zive u nekoj virtualnoj stvarnosti.

Dajte molim Vas!

Kačamak je napisao/la:
Dve trećine danasnjih Hrvata su pokatoličeni Srbi.Živite sa tim.To teritorija na kojima danas živite bile su teritorije Srba sa kojih su oni proterani ili poklani od strane konvertovanih Srba.Današnjih Hrvata i muslimana.


I Cesi i Poljaci su Srbi, https://m.youtube.com/?reload=7&rdm=33i ... 0R39I0ScKI, Srbi su otkrili Ameriku a ne Kolumbo, https://m.youtube.com/watch?t=12s&v=-kEVfZTJUR8, Islandjani, Norvezani i Isladnsjani su isto Srbi, https://m.youtube.com/watch?v=cg49Okc2VbI itd. itd.

Vjerojatno su i Adam i Eva po srpskoj mitomaniji Srbi.

Dajte molim Vas!

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Hrvati nisu nista krivi, niti su htjeli NDH,niti je postojao Mile Budak, niti Ante Pavelić, niti Kvaternik, niti kompleks logora smrti,Hrvati nisu u AU uniformama klali po Srbiji decu i žene,Tuđman nije želeo da se Srbima zada takav udarac da se niksd ne oporave, nije postojao ni Špegelj, itd. itd.

Vjerojatno svi osim Hrvata zive u nekoj virtualnoj stvarnosti.

I Crnogorci su Hrvati.Vojvodina je Hrvatska BiH je Hrvatska Crna Gora je Hrvatska i bar pola KiM ako ne i celo.


Sa takvim razmišljanjima teško da će vam pomoći i ceo NATO pakt a ne par polovnih kanti marke F16

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Kačamak je napisao/la:
Hrvati nisu nista krivi, niti su htjeli NDH,niti je postojao Mile Budak, niti Ante Pavelić, niti Kvaternik, niti kompleks logora smrti,Hrvati nisu u AU uniformama klali po Srbiji decu i žene,Tuđman nije želeo da se Srbima zada takav udarac da se niksd ne oporave, nije postojao ni Špegelj, itd. itd.

Vjerojatno svi osim Hrvata zive u nekoj virtualnoj stvarnosti.

I Crnogorci su Hrvati.Vojvodina je Hrvatska BiH je Hrvatska Crna Gora je Hrvatska i bar pola KiM ako ne i celo.


Sa takvim razmišljanjima teško da će vam pomoći i ceo NATO pakt a ne par polovnih kanti marke F16


Nadjite mi Hrvata koji sjedi u Hrvatskom Saboru ili inace, koji negira zlocine pocinjene od NDH, koji velica ustaski rezim (ne pokret nego rezim), koji stuje Antu Pavelica ili masona Slavka Kvaternika, koji Crnogorce proglasava Hrvatima itd.

Mile Budak je od velikosrba prije WWII dobio u Ilici u Zagrebu kao ugledan vojnik tezak udarac u glavu koji je jedva prezivio. Nakon toga se pridruzio ustaskom pokretu.

Nepostojeci 'Spegeljev plan' je poznato dijelo KOS, taj plan nikada nije postojao iako je snimka Spegelja autenticna. Ideja tog plana je bila da stvori legalitet za uporabu JNA i prikaze Tudjmsma i Branitelje kao krvozedne ustase koji 'ubijaju zene i djecu'. Da je proveden taj toboznji plan Hrvatske ne bi bilo, izgubili bi vrijeme za pripremi i koja bi nas drzava nakon toga priznala?

Oluja je planirana da se sacuvaju Srpski zivoti, ostavljena su u planu dva koridora da Srbi ako se ne zele boriti da mogu pobjeci. Prije Oluje je Tudjman pozvao Srbe da ostanu. Tudjman je prihvatio Z4 koji su Srbi odbili po politici Aleksandra Vucica. Mile Martic je donio odluku o evaluaciji kada je vidio kako se razvija situacija.

Cijeli Brijunski transkript imate na youtube-u, iz kojeg je jasno vidljivo da je Oluja planirana da se spase srpski zivoti, a ovo 'da Srbi nestanu' se jasno odnosilo na srpske vojne snage, https://m.youtube.com/watch?t=90s&v=tIfMCadGchg. Srbi su sami krivi sto su slusali budale u svojim redovima i odabirali ih poslije za najvise drzavne funkcije (npr. Vucic). Na kraju krajeva u Oluji je bilo oko 200 zrtava imenom i prezimenom, na tako velikom prosturi i uz tako velike vojne snage. Usporedite to samo sa Srebrenicom, a da ne govorim drugdje, pa se vidi ko je genocidan narod.

Ovo za AU nisam proucavao.

Ako mislite na Jasenovac, opet ponavljam proucite rezultate sondiranja u SFRJ, rezultate iskapanja, dokumentaciju o broju zrtava i statisticka istrazivanja (srpska i hrvatska). Stavite tu u kontekst da je Milan Nedic protestirao protiv obmazdama na Srbima Hitleru, a takvo sto se ne biljezi za Srbe u NDH, sto ne znaci da nije bilo zlocina nad Srbima. Mitomanija oko broja zrtava u politicke svrhe mi je zaista bolesna.

E sada s druge strane, imate predsjedsjednike, premjere i mnostvo saborskih zastupnika u Srbiji koji nikad ne spomenu da je Beogred bio 'juden frai', koji promicu ideju Velike Srbije, koji cine subjektivni genocid u nastupima (kao i Vi ovdje), koji koriste zrtve svog naroda kao instrument politicke borbe (npr. Seseljevi radikali, Vucic, Dacic itd.).

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 03 ožu 2018, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 03 ožu 2018, 21:51
Postovi: 2
Koliko ja znam sva ova pokajanja Ashdown-a, spoznaje da je gradjanska BiH nepostojeća, tj. neodrživa nagli zaokret RH i EU prema Hrvatima u BiH ponovo neće imati za cilj uspostavu hrvatskog entiteta, pretpostavljam da je i originalni Dayton mnogo prihvatljivije i bolje rješenje.

Izgleda da su hrvatima u BiH ako hoće vlastiti entitet jedina nada Dodik i Rusi, od podrške RH treba odustati jer se tudjmanov potpis nalazi na Daytonu koji ne priznaje HRHB, tj. ako se RS odvoji da se i hrvati odvoje jer je sama Federacija neodrživa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 06 ožu 2018, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
cunkytb je napisao/la:
tj. ako se RS odvoji da se i hrvati odvoje jer je sama Federacija neodrživa.


Kada je Dodik najavljivao odvajanje Stipe Mesic je pred kraj mandata najavio rat.

BIH se tesko moze 'dijeliti' u smislu secesije.

Treba politika biti postivanje konstitutivnosti sva tri naroda, odnosno treba postivati Ustav BIH.

A to bi za pocetak bilo da predstavnike hrvatskog naroda biraju Hrvati i da Hrvati imaju javnu televiziju, a to trebaju Bosnjaci osigurati Hrvatima kao vecina.

I vazno je da se smanji islamski fundamentalizam.

U protivnom ce biti kaos. Mogucnost je da se Bosnjaci protjeraju iz BIH u Albaniju, Kosovo, Makedoniju, kao sto su protjerani iz Spanjolske. To su ruske geopoliticke projekcije.

Mrznja i diskriminacija akomuliraju zlo koje se u slucaju sukoba manifestira vecom kolicinom nasilja. U tom smislu treba se upoznati s krscanskom doktrinom i usporediti s islamskim fundamentalizmom.

Naravno sve to ovisi o medjunarodnim silama (SAD, Rusija, Kina).

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 06 ožu 2018, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Instruktor je napisao/la:
cunkytb je napisao/la:
tj. ako se RS odvoji da se i hrvati odvoje jer je sama Federacija neodrživa.


Kada je Dodik najavljivao odvajanje Stipe Mesic je pred kraj mandata najavio rat.

BIH se tesko moze 'dijeliti' u smislu secesije.

Treba politika biti postivanje konstitutivnosti sva tri naroda, odnosno treba postivati Ustav BIH.

A to bi za pocetak bilo da predstavnike hrvatskog naroda biraju Hrvati i da Hrvati imaju javnu televiziju, a to trebaju Bosnjaci osigurati Hrvatima kao vecina.

I vazno je da se smanji islamski fundamentalizam.

U protivnom ce biti kaos. Mogucnost je da se Bosnjaci protjeraju iz BIH u Albaniju, Kosovo, Makedoniju, kao sto su protjerani iz Spanjolske. To su ruske geopoliticke projekcije.

Mrznja i diskriminacija akomuliraju zlo koje se u slucaju sukoba manifestira vecom kolicinom nasilja. U tom smislu treba se upoznati s krscanskom doktrinom i usporediti s islamskim fundamentalizmom.

Naravno sve to ovisi o medjunarodnim silama (SAD, Rusija, Kina).
Stipe Mesić.. :D
Hrvatska. :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 06 ožu 2018, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21527
Niski je napisao/la:
Izvor: Géza Pálffy, Povijest Mađarske (1526-1711), Zagreb, 2010
slika

Srbi svi i svuda, Srbi šćakavci, čakavci i kajkavci? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 06 ožu 2018, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Hrvati su svi i svuda,u KiM,u Vojvodini,Crnoj Gori,Širokom,Albaniji,Grudama,Nišu..
Ispod linije KKOV su svi Srbi dragi moj Ceha.Koje vere,nebitno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 07 ožu 2018, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Instruktor je napisao/la:
cunkytb je napisao/la:
tj. ako se RS odvoji da se i hrvati odvoje jer je sama Federacija neodrživa.


Kada je Dodik najavljivao odvajanje Stipe Mesic je pred kraj mandata najavio rat.

BIH se tesko moze 'dijeliti' u smislu secesije.

Treba politika biti postivanje konstitutivnosti sva tri naroda, odnosno treba postivati Ustav BIH.

A to bi za pocetak bilo da predstavnike hrvatskog naroda biraju Hrvati i da Hrvati imaju javnu televiziju, a to trebaju Bosnjaci osigurati Hrvatima kao vecina.

I vazno je da se smanji islamski fundamentalizam.

U protivnom ce biti kaos. Mogucnost je da se Bosnjaci protjeraju iz BIH u Albaniju, Kosovo, Makedoniju, kao sto su protjerani iz Spanjolske. To su ruske geopoliticke projekcije.

Mrznja i diskriminacija akomuliraju zlo koje se u slucaju sukoba manifestira vecom kolicinom nasilja. U tom smislu treba se upoznati s krscanskom doktrinom i usporediti s islamskim fundamentalizmom.

Naravno sve to ovisi o medjunarodnim silama (SAD, Rusija, Kina).


Ne treba se zavaravati. Bosnjaci ce prije pristati na podjelu ili rat nego na jednakopravnost sa druga dva naorda pogotovo sa Hrvatima.
Treba se udružiti i gaziti ih koliko god je moguće i gdje god je moguće dok im se ne ogadi život sa Srbima i Hrvatima.
Nema fer igre kad je u pitanju opstanak.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 07 ožu 2018, 19:40 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
novovrijeme je napisao/la:
Treba se udružiti i gaziti ih koliko god je moguće i gdje god je moguće dok im se ne ogadi život sa Srbima i Hrvatima.
Nema fer igre kad je u pitanju opstanak.


Mislim stvarno,... ovo je govor mrznje.

Nomen est omen, New age (novo vrijeme), https://m.youtube.com/watch?t=2s&v=uCUCxZJ7gR0

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pedy Esdaun:Brutalno sam krsio Dejtonski mirovni sporazum
PostPostano: 07 ožu 2018, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Robbie MO je napisao/la:
Dom naroda BiH je prava demokratska manifestacija (predstavlja uniju tri demokracije) usporedjujuci s Domom lordova gdje sjedi Ashdown.

U Domu lordova sjede likovi koji se po nasumicnom kriteriju svidjaju kraljici, rezervirana mjesta za pojedine familije (nasljedno plemstvo), biskupe... =))

Ali to kod Doma lordova nije bitno, jer oni, barem koliko ja znam, imaju samo savetodavnu ulogu, nemaju pravo da donose, menjaju ili ukidaju zakone, pa onda nije ni bitno ko i iz kog razloga sedi tamo. UK defakto ima jednodomni parlament, House Of Commons sve odlučuje, Dom lordova se pita koliko i kraljica.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 177 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 216 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO