HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 19:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 365 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Geert Wilders mi je odvratna pojava, ovaploćenje dizorijentirane ateističke Europe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Tuta je napisao/la:
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Poskok.info pobudalio. Geerta Wildersa proglasili "radikalnim ljevičarom". Čini mi se da Šušnjar sve ono što mu se sviđa proglasi ljevicom, makar to iziskivalo neviđenu vratolomiju.

Geert Wilders je inače desničar, a njegova slobodarska stranka je konzervativno-libertarijanska, reakcionarna. Desni liberali.

- anti-islamistička (s druge strane ljevica je za samoubojstvo potpomognuto islamom)
- nacionalistička (u etničkom smislu, dok je ljevica za državni nacionalizam)
- za judeo-kršćanske vrijednosti (niđe veze s ljevicom)
- protiv islamske imigracije (suprotnost ljevici)
- za smanjenje poreza (za to se nikakva ljevica nikada i nigdje ne zalaže)
- euroskeptična (nasuprot tome gotovo sve stranke ljevice su za jaču EU, protiv nacionalnih država)


Od kada je istospolni brak kršćanska vrijednost? Poskokov članak s ovim naslovom je trolanje. Ukazuje na besmislenost pojma "ekstremni ovaj", "ekstremni onaj". I rekao bi da je, kako mladi Ljubušak Grbavac napisa, sve zapadno od Rajne - građanski nacionalizam, pa i Wildersov.

Sve zapadno od Odre.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Carmello Šešelj je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Od kada je istospolni brak kršćanska vrijednost? Poskokov članak s ovim naslovom je trolanje. Ukazuje na besmislenost pojma "ekstremni ovaj", "ekstremni onaj". I rekao bi da je, kako mladi Ljubušak Grbavac napisa, sve zapadno od Rajne - građanski nacionalizam, pa i Wildersov.

Sve zapadno od Odre.


Da, ali tek od druge polovice 20. stoljeća, i to samo u Njemačkoj. Austrija, Švicarska, Italija, tu je i dalje dominantan narodni, a ne građanski identitet (u Bavarskoj također). Jug Europe je isto narodni (Španija, Portugal...).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Tuta je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sve zapadno od Odre.


Da, ali tek od druge polovice 20. stoljeća, i to samo u Njemačkoj. Austrija, Švicarska, Italija, tu je i dalje dominantan narodni, a ne građanski identitet (u Bavarskoj također). Jug Europe je isto narodni (Španija, Portugal...).

Znači, protestanti i ateistička Francuska i Belgija VS ostatak Evrope?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Carmello Šešelj je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Da, ali tek od druge polovice 20. stoljeća, i to samo u Njemačkoj. Austrija, Švicarska, Italija, tu je i dalje dominantan narodni, a ne građanski identitet (u Bavarskoj također). Jug Europe je isto narodni (Španija, Portugal...).

Znači, protestanti i ateistička Francuska i Belgija VS ostatak Evrope?


Zašto "vs", nema tu "vs", govorim o dominantnom identitetu. Pa i u Srbiji je na vlasti pro-europski Vučić, i većina država ima te pro-evropali vlasti. To je i jedan od vodećih problema u svijetu - odstranjenost elita. Ali otprilike bi bilo tako, da.

Ako ja odem u SAD, lakše ću se "uklopit" nego u Austriji, u Češkoj lakše no Mađar, ali zato jer sam Slaven pa me ne bi gledali "neprijateljski", itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa kad sam napisao VS, nisam sigurno mislio na boks meč, nego da je shvatanje identiteta nasuprot jedan drugom.

Naravno da ćeš se lakše uklopiti. U SŠA si belac, u Austriji i Mađarskoj si šugavi Sloven.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Tuta je napisao/la:
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Otkud ti to? Tito je potpuna suprotnost.


Pa ti si ga stavio u lijeve libertarijance na slici. Totalitarniji je bio Titov režim u razdoblju od 1945., pa do uvođenja samoupravljanja... negdje 1953., nego Pavelićev. Pavelićev nije imao toliku snagu i narodnu mobilizaciju kao Tito.


Ne postoje lijevi libertarijanci. To je oksimoron. Nešto kao gay brak. Ili Hrvat islamske vjere. To ne postoji. U zeleno polje je stavljen Tito jer su njegovi današnji sljedbenici većinom takvi. Antifašisti. Zeleni. Socijal-demokrati. Anarho-komunisti. Itd.

Iako se slažem, on i Pavelić u biti idu u isti kvadrant. Poanta je bio Radić.

Glede Geerta Wildersa, da je barem više takvih ateista u europskoj politici, a manje tzv. demokršćana.

Za razliku od demokršćana koji se kunu u multi-kulti, Geert traži da se u ustav unese da Nizozemska počiva na judeo-kršćanskim vrijednostima.

Za razliku od demokršćana koji gledaju na koji način i kako što više opljačkati stanovništvo većim i domišljatijim porezima, Geert Wilders je puno bliže onoj kršćanskoj "ne ukradi" i traži smanjenje porezne otimačine.

Za razliku od demokršćana koji su voljni izvesti islamom potpomognuto samoubojstvo, Geert Wilders ima muda.

Što se tiče "gay braka"... zar i sadašnji civilni brak nije sprdačina? Čemu uopće državni brak? To je izmišljotina francuske revolucije. To ionako nije pravi brak, sa ili bez gayeva. Dokaz koliko je mudro državi predati na "čuvanje" nešto što nije posao države.

Geert Wilders državu vidi kao alat za samoobranu. I ja se s tim slažem. I puno bi radije na vlasti nekog ateista poput Geerta Wildersa, koji se u političkim stvarima ponaša puno više kao kršćanin od onih što se kršćanstvom busaju u prsa.

Jer Geert Wilders ti neće poslati socijalnu službu da ti oduzmu djecu jer ih odgajaš fundamentalno kršćanski. Kako čine ljevičari. Imali smo slučaj u Norveškoj.

Neće te prisiliti da plaćaš pobačaje, eutanazije. Neće tvoje dijete tjerati na školu seksa.

Da, puno mi se više sviđa ateist koji kaže "meni moja nevjera, tebi tvoja vjera" od prosječnog "demokršćanina" koji će ti svoj polu-ateizam silom države niz grlo gurnuti. I tvojoj djeci. Većina ateista nije poput Geerta Wildersa, ali to je druga stvar. Već sam bio stavio onaj Stefanov video. Evo opet. I on je ateist. Daj mi takvih ateista više.




S obzirom na to da ti sve promatraš kroz prizmu tko je kršćanin, a tko ne, Trump bi ti se trebao pravo gaditi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ba moron, ljudi nisu androidi da ih kategoriziraš sa par rečenica.
Najbolji je kad svoje teorije dokazuje zalijepljenim i nasumično izabranim videom sa Youtube.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa kad sam napisao VS, nisam sigurno mislio na boks meč, nego da je shvatanje identiteta nasuprot jedan drugom.

Naravno da ćeš se lakše uklopiti. U SŠA si belac, u Austriji i Mađarskoj si šugavi Sloven.


Ali da se razumijemo, ja i dalje smatram da je građanski identitet svugdje umjetan, i da nikada ne može upotpunosti zbrisat narodni - pa makar i u SAD-u gdje se svi busaju u prsa da su prvo Amerikanci. To se primijeti i na osjećaju "poniženja" kod Južnjaka (Dixie) jer njima upravljaju Sjevernjaci (Yankie), a i kada se uzme u obzir da su i jedni i drugi različitog regionalnog porijekla, shvati se da je narodni identitet svugdje snažan, u većoj ili manjoj mjeri.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
BBC, dosadan si ko proljev. Odlepršaj. Ne zamaraj se nečime što te ne zanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Tuta je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa kad sam napisao VS, nisam sigurno mislio na boks meč, nego da je shvatanje identiteta nasuprot jedan drugom.

Naravno da ćeš se lakše uklopiti. U SŠA si belac, u Austriji i Mađarskoj si šugavi Sloven.


Ali da se razumijemo, ja i dalje smatram da je građanski identitet svugdje umjetan, i da nikada ne može upotpunosti zbrisat narodni - pa makar i u SAD-u gdje se svi busaju u prsa da su prvo Amerikanci. To se primijeti i na osjećaju "poniženja" kod Južnjaka (Dixie) jer njima upravljaju Sjevernjaci (Yankie), a i kada se uzme u obzir da su i jedni i drugi različitog regionalnog porijekla, shvati se da je narodni identitet svugdje snažan, u većoj ili manjoj mjeri.


Poskok je prenio kolumnu Borislava Ristića o četiri nacije u SAD-u. Ima ih i više, ali to su najveće 4. Ono što je zanimljivo je da je njihovo postojanje sada poduprto i genetičkim istraživanjem.

Evo ovdje. Very interesting. You'll love it.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Pa ti si ga stavio u lijeve libertarijance na slici. Totalitarniji je bio Titov režim u razdoblju od 1945., pa do uvođenja samoupravljanja... negdje 1953., nego Pavelićev. Pavelićev nije imao toliku snagu i narodnu mobilizaciju kao Tito.


Ne postoje lijevi libertarijanci. To je oksimoron. Nešto kao gay brak. Ili Hrvat islamske vjere. To ne postoji. U zeleno polje je stavljen Tito jer su njegovi današnji sljedbenici većinom takvi. Antifašisti. Zeleni. Socijal-demokrati. Anarho-komunisti. Itd.

Iako se slažem, on i Pavelić u biti idu u isti kvadrant. Poanta je bio Radić.

Glede Geerta Wildersa, da je barem više takvih ateista u europskoj politici, a manje tzv. demokršćana.

Za razliku od demokršćana koji se kunu u multi-kulti, Geert traži da se u ustav unese da Nizozemska počiva na judeo-kršćanskim vrijednostima.

Za razliku od demokršćana koji gledaju na koji način i kako što više opljačkati stanovništvo većim i domišljatijim porezima, Geert Wilders je puno bliže onoj kršćanskoj "ne ukradi" i traži smanjenje porezne otimačine.

Za razliku od demokršćana koji su voljni izvesti islamom potpomognuto samoubojstvo, Geert Wilders ima muda.

Što se tiče "gay braka"... zar i sadašnji civilni brak nije sprdačina? Čemu uopće državni brak? To je izmišljotina francuske revolucije. To ionako nije pravi brak, sa ili bez gayeva. Dokaz koliko je mudro državi predati na "čuvanje" nešto što nije posao države.

Geert Wilders državu vidi kao alat za samoobranu. I ja se s tim slažem. I puno bi radije na vlasti nekog ateista poput Geerta Wildersa, koji se u političkim stvarima ponaša puno više kao kršćanin od onih što se kršćanstvom busaju u prsa.

Jer Geert Wilders ti neće poslati socijalnu službu da ti oduzmu djecu jer ih odgajaš fundamentalno kršćanski. Kako čine ljevičari. Imali smo slučaj u Norveškoj.

Neće te prisiliti da plaćaš pobačaje, eutanazije. Neće tvoje dijete tjerati na školu seksa.

Da, puno mi se više sviđa ateist koji kaže "meni moja nevjera, tebi tvoja vjera" od prosječnog "demokršćanina" koji će ti svoj polu-ateizam silom države niz grlo gurnuti. I tvojoj djeci. Većina ateista nije poput Geerta Wildersa, ali to je druga stvar. Već sam bio stavio onaj Stefanov video. Evo opet. I on je ateist. Daj mi takvih ateista više.




S obzirom na to da ti sve promatraš kroz prizmu tko je kršćanin, a tko ne, Trump bi ti se trebao pravo gaditi.


Gay brak sam samo naveo kao nekakav primjer. Wilders ima socijalno-liberalna shvaćanja u većini stvari, od gay brakova, abortusa, do eutanazije itd. To nisu kršćanske vrijednosti. Opet kažem - Wilders je ovaploćenje dizorijentirane ateističke Europe. Ateizam stvara blesavo društvo i nema mobilizacijsku snagu kao kršćanstvo. Može on zatvorit granice hiljadu puta, kada će ateistički moral uvijek stvarat hiljade i hiljade drugih relativista koji će otvarat granice. Ili si ateist i podržavaš otvorene granice ili si dizorijentirani ateist. Kršćanstvo jedino može bit nekakva protuteža islamizmu, nikakav ateizam i pičke materine. Meni je isti *** došo mi islamist ili ateist po imeno Nermin, oboje su mi jednako mrski. Geert Wilders ne osjeća tako. On bi voli oda su svi muslimani ateisti i onda bi ih prihvatio u svoju voljenu Nizozemsku. Meni takav desničar ni njegov smotani nacionalizam i pro-europejstvo i anti-islamizam uopće ne trebaju. Osim toga, odvratan je i svojom pojavom... Totalno neki antipatičan tip. I kao hrvatske komunjare vazda trubi o fašizmu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Da je politička scena puna tih tvojih kršćana koji su zaista i politički kršćani, ja bih te shvatio i s tobom se složio. Stvar je međutim drugačija. Ne valja biti isključiv. Ako se s nekim slažem 88% u vezi politike, taj mi politički ne smeta, makar bio ateist. Ako se s nekim tko se busa u prsa demokršćanstvom, a politički je ateist-ljevičar slažem tek 5%, radije biram onoga prvoga. Ne smeta mi ni najmanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Tuta je napisao/la:
Ali da se razumijemo, ja i dalje smatram da je građanski identitet svugdje umjetan, i da nikada ne može upotpunosti zbrisat narodni - pa makar i u SAD-u gdje se svi busaju u prsa da su prvo Amerikanci. To se primijeti i na osjećaju "poniženja" kod Južnjaka (Dixie) jer njima upravljaju Sjevernjaci (Yankie), a i kada se uzme u obzir da su i jedni i drugi različitog regionalnog porijekla, shvati se da je narodni identitet svugdje snažan, u većoj ili manjoj mjeri.

To ponižavanje Južnjaka ne staje samo na tome. Kada neki Amer želi da se sprda i kaže nešto za šta misli da je razmišljanje retardiranog čoveka, on to kaže na južnjačkom akcentu. Nejužnjaci ih smatraju debilima, nešto kao kad mi pričamo viceve o Muji i Hasi. Južnjacima se to nimalo ne sviđa, a opet, procentualno su najveće patriote među Amerikancima. Meni jako zanimljiv fenomen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Tuta je napisao/la:
I kao hrvatske komunjare vazda trubi o fašizmu.

Pa kad je Holanđanin. Mislim da ne postoji narod koji više mrzi Nemce od njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Da je politička scena puna tih tvojih kršćana koji su zaista i politički kršćani, ja bih te shvatio i s tobom se složio. Stvar je međutim drugačija. Ne valja biti isključiv. Ako se s nekim slažem 88% u vezi politike, taj mi politički ne smeta, makar bio ateist. Ako se s nekim tko se busa u prsa demokršćanstvom, a politički je ateist-ljevičar slažem tek 5%, radije biram onoga prvoga. Ne smeta mi ni najmanje.


Ja nemam simpatija ni prema merkeli-demokršćanima. Europa nije kontinent za takve političe opcije. Australija, SAD, Britanija jesu. Europski ekstremni desničari su u SAD-u umjerena feminizirana desnica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Pa jel' pričamo o SAD-u ili Europi tj. Nizozemskoj u ovom slučaju. Wilders je najbolje što imaju. Ameri/Australijaneri su druga priča.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
BBC je napisao/la:
Ba moron, muslimani nisu androidi da ih kategoriziraš sa par rečenica.
Najbolji je kad svoje teorije dokazuje zalijepljenim i nasumično izabranim videom sa Youtube.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 22:20 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Otkrit cu ti tajnu, spavas li ti ikada? Kada god udem na forum, piskaras neke svoje liberalne bljuvotine. Gori si od bbca postao.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimane je islam kategorizirao. Ne postoji tkao razoran i pogan ekvivalent na zapadu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Carmello Šešelj je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
I kao hrvatske komunjare vazda trubi o fašizmu.

Pa kad je Holanđanin. Mislim da ne postoji narod koji više mrzi Nemce od njih.


To govori za Le Pen i pokojnog Heidera u Austriji, guvernera Štirije ja mislim ili neke druge pokrajine...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Tuta je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa kad je Holanđanin. Mislim da ne postoji narod koji više mrzi Nemce od njih.


To govori za Le Pen i pokojnog Heidera u Austriji, guvernera Štirije ja mislim ili neke druge pokrajine...

Ako sam te dobro razumeo, Wilders je ljut na Le Pen i rahmetli Hajdera jer su fašisti!? To su već novi momenti za koje nisam znao. Jako čudno. I to baš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Carmello Šešelj je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

To govori za Le Pen i pokojnog Heidera u Austriji, guvernera Štirije ja mislim ili neke druge pokrajine...

Ako sam te dobro razumeo, Wilders je ljut na Le Pen i rahmetli Hajdera jer su fašisti!? To su već novi momenti za koje nisam znao. Jako čudno. I to baš.


Da.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 12 vel 2017, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Au jbt. Kurčev je on ultradesničar. Odlučio sam da se složim sa tobom u oceni njegovog lika i dela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Politički kompas: koja je vaša politička pozicija?
PostPostano: 13 vel 2017, 02:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Carmello Šešelj je napisao/la:
Au jbt. Kurčev je on ultradesničar. Odlučio sam da se složim sa tobom u oceni njegovog lika i dela.


A njegovo protivljenje islamizmu je samo u sklopu njegove općenito anti-religijske kampanje... Ništa posebno. Samo kupi politički kapital na anti-islamizmu jer to mnogo bolje prolazi od anti-kršćanstva.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 365 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown, Karabaja, Patriota, Robbie MO i 427 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO