HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Ni Muslimani uzivo ne koriste naziv Bosnjak. Eventualno u zajebanciji se izmedju sebe zovu Bosnjo. Tako je to kad si izmisljen pa te sramota izmisljanja. Zato i forsiraju "Nije vazno ko je ko". Njima to nije vazno kad su muslimani. Kod muslimana nema nacije, ovom stingeru je Rohinja musliman brat isto ko Bosnian musliman.


prvo. prekini sa rasistickim sranjem i zovi narod kako se zove, jer cu ja tebe pocet zvati vlahom ili krivoslavcem. kad ste bili pod turskom vlascu niste ni imali neki drugi naziv nego vlah. kakvi srbi, kakvi bakraci ... ne druzis se sa bosnjacima, ne znas nista o nama, ovdje siris rasizam i mrznju i to ti je sve.


Pa zovi me kako hoces, bas me briga. Ne očekujem niti želim od neprijatelja nikakvu koreknost. Ako ste mogli pucati po nama mozete nas i Vlasima zvati, to je sitnica.
Znam ja ko sam i sta sam, ne moze me Mujo uvrijediti.
Kurvi kad kazes da je kurva ona se naljuti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68236
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ja se slažem.

Odaberite si ime, ali bilo koji termin kojeg ćete zlouptrebljavati mi ga nećemo koristiti.

Jel pošteno?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Pa slažem se. I možete si uzeti naziv, ali ako ga koristite za političke svrhe onda nemoj očekivati da ćemo ga mi prihvatiti i tako besplatno vam raditi propagandu kao neka korisna budala.

Vi naziv Bošnjak koristite u političke svrhe.

Kad god pročitam negdje komentar "Bosna Bošnjacima", ja slijedećih 3 mjeseca ne mogu koristiti taj termin jer se osjećam budalom. A kako ga viđam svakodnevno na vašim portalima, onda sam odustao od korištenja tog termina.



jesmo li vam mi krivi sto ste se nacionalizirali kao srbi i hrvati ? hocete svaku prednost i privilegiju ovog svijeta, i imate ih kao gradjani hrvatske, a nijedan nedostatak. nedostatak takve nacionalizacije je slabija veza sa bosnom i hercegovinom i okrenutost ka "maticama". barem si posten da velis da ti bosnjastvo ne odgovara iz politickih razloga, a da ne negiras pravo da se svatko izjasni kako hoce. namjesto nabacivanja lopte selefijama i borcima za islamizaciju bih, postenije je reci, da ti ne smeta da se bosnjaci izjasnjavaju kako hoce, ali da se ne slazes da bosna pripada bosnjacima. i ne pripada, jer pripada svima koji u njoj zive i placaju porez. obzirom na nizak nivo naseg nacionalizma, kojeg gusi islam, i skromne bosnjacke mogucnosti, izjava bosna bosnjacima je vise sprdnja, nego bilo sta drugo. bosna bosnjacima je isto sto i srbija do tokija i hrvatska do crnog mora.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Ja se slažem.

Odaberite si ime, ali bilo koji termin kojeg ćete zlouptrebljavati mi ga nećemo koristiti.

Jel pošteno?


ne moze, jer je bosna odredila nase ime i identitet. mi smo vezani za svoju zemlju, kao i vi za "svoju" ma sta to znacilo. pored toga kao sto mi nemamo pravo da vama odredjujemo kako cete se zvati, a niti mozemo mijenjati povijesne toponime, i necemo, jer nismo srbi, tako i vi nemate pravo da nama to odredjujete. mozete pokusati, ali cete se samo diskvalificirati iz diskusije.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Pa zovi me kako hoces, bas me briga. Ne očekujem niti želim od neprijatelja nikakvu koreknost. Ako ste mogli pucati po nama mozete nas i Vlasima zvati, to je sitnica.
Znam ja ko sam i sta sam, ne moze me Mujo uvrijediti.
Kurvi kad kazes da je kurva ona se naljuti.


dobro vlasino, sto se onda ljutis kad te zovem vlahom, ono sto jesi, a ne srbinom, ono sto nisi ? sta ti uopce znas ? krhko je znanje ... ne moze ni mene srbadin uvrijediti, ali ako cemo se klati i oko toga kako ce se ko zvati, onda nema smisla ni da razgovaramo.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 08:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Samo spominješ Bosnu. Je li to znači da ste se odrekli Hercegovine? Ili je ti na tragu Alijinog islamounitarizma pod geslom "kad spomenem Bosnu ja mislim i na Hercegovinu."
Kako samo škrguću zubima hercegovački muslimani kada mu kažeš da je "Bošnjo".

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 09:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Pa zovi me kako hoces, bas me briga. Ne očekujem niti želim od neprijatelja nikakvu koreknost. Ako ste mogli pucati po nama mozete nas i Vlasima zvati, to je sitnica.
Znam ja ko sam i sta sam, ne moze me Mujo uvrijediti.
Kurvi kad kazes da je kurva ona se naljuti.


dobro vlasino, sto se onda ljutis kad te zovem vlahom, ono sto jesi, a ne srbinom, ono sto nisi ? sta ti uopce znas ? krhko je znanje ... ne moze ni mene srbadin uvrijediti, ali ako cemo se klati i oko toga kako ce se ko zvati, onda nema smisla ni da razgovaramo.


Naravno da je razgovor besmislen.
MZ eksperimentiše nad nama pa zato razgovaramo.
Nikad u istoriji svijeta 3 neprijatelja nisu nakon rata natjerana da zive zajedno.
To sto smo jedno vijeme bili od iste te MZ natjerani na političku konkretnost je prica za sebe. Kako pritisak bude opadao tako cemo vas vise zvati pravim imenom i vise slati u PM. Dodik je previse korektan, to mu jedino zamjeram. Treba vas svaki dan slati u PM.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Bošnjak" kod muslimana iz Bosne ima prizvuk kao "Drittes Reich" kod Nijemaca nekad 1939.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 10:41 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
probao sam ih i ja jedno vrijeme zvat bošnjaci ali baš ne ide :(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Stinger19 je napisao/la:

nije ni moja baba znala za naziv hrvat i srbin, takvo je vrijeme bilo. moja baba je hrvate zvala po regiji iz koje dolaze, sokci (slavonija), skutori(hercegovina) i dalmatinci (primorje) alternativno "oni s mora". srbe je zbirno zvala vlasi. vas su dalmatinci zvali vlajima, jok bosnje.


Dalmatinci vlajima nazivaju ljude koji ne žive uz more, dakle svi koji su preko brda u zagori. Naziv se odnosi samo na ljude iz dalmatinske zagore, dakle s područja dalmacije. Nema veze s Hrvatima iz BiH.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 11:35 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Navedi jednu udrugu ili instituciju, stariju od 1991., koja u sebi nosi pridjev bošnjački.

Može i u dijaspori. Valjda vam nisu u Kanadi, Njemačkoj ili Albaniji branili da koristite Holiday Inn naziv, ako je zaista bio igdje korišten.

Ali eto, mi smo određeno vrijeme se čak trudili da vam udovoljimo u novom imenu i da ga barem na TV govorimo, ali počeli ste ga koristiti kao argument agresivnog ponašanja prema druga dva naroda.



ma o cemu pricas, nismo imali drzavu od 1463, pod najtezom orijentalnom satrapijom zivjeli, poklopio nas austrijanac, pa srbija i danas dan vodimo borbu sa vehabijama i ostalom bagrom. nema naroda koji je vise propatio i bio vise ugnjetavan od nas, prvo od turaka, pa od srba i hrvata. da uopce danas imamo ista ida postojimo pravo je cudo ... nije ti ovo francuska.

Muslimani sta se pravis lud na gore postavljeno pitanje? Ako smo vas mi ugnjetavali nije valjda da je bila ista situacija u Njemackoj,Kanadi,Americi itd? Daj nam jednu udrugu naziva bosnjak a da je starija od 30 godina??
Kako komentiras to da vas nijedan veci pisac onog doba ne spominje kao naciju ,a spomenuli su svaku etnicku zajednicu na ovim prostorima, cak su i Ilirska plemena opisana sve do jednog...
Nije valjda da je i rimsko carstvo provodilo UZP nad jadnim muslimanom??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
weasel je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

nije ni moja baba znala za naziv hrvat i srbin, takvo je vrijeme bilo. moja baba je hrvate zvala po regiji iz koje dolaze, sokci (slavonija), skutori(hercegovina) i dalmatinci (primorje) alternativno "oni s mora". srbe je zbirno zvala vlasi. vas su dalmatinci zvali vlajima, jok bosnje.


Dalmatinci vlajima nazivaju ljude koji ne žive uz more, dakle svi koji su preko brda u zagori. Naziv se odnosi samo na ljude iz dalmatinske zagore, dakle s područja dalmacije. Nema veze s Hrvatima iz BiH.


Ne znam kako su Dalmatinci zvali Hrvate BIH, ali znam da je moj djed Dalmatince zvao kaurinima. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 19 lip 2019, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ova tema je još aktuelna?

НЕМА НИШТА ОД УЛАСКА ТКЗ.БИХ У НАТО ПАКТ.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 25 lip 2019, 04:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Tačno, zakon o referendumu nema ni FBIH ni drzavni nivo, ni Brčko distrikt, ali ga zato ima Republika Srpska, nema NATO-a to je svima vec jasno, mogu jedino nasilnim putem to pokusati ...



ima tzv. rs zakon o referndumu, ali je pravno neobavezujuci na polju samoopredjeljenja do otcjepljenja, jer ustav i medjunardno pravo ne poznaju tzv. rs izvan bih. kojim nasilnim putem ? gde u kojoj demokratskoj zemlji manjina odredjuje vanjsku politiku ? jel to znaci da smo ukinuli demokraciju i ljudska prava zbog srpske manjine ? naravno da nismo. nije nista nasilno ako nas ministar odbrane sutra posalje map u sjediste nato u brussels. manjina ima pravo da se buni i trazi neke olaksice za sebe, ali vecina ima pravo da upravlja sama sa sobom, jer se to vecine stanovnika bih najvise i tice.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 25 lip 2019, 04:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Neće biti dozvoljeno da se referendumom rješava nešto što bi moglo da odmrzne konflikt. Znaš ti to dobro. Oni BiH gledaju kao cjelinu i to je za njih ,,gotova stvar,,!


pa i nema potrebe da se organizira referendum, jer je vecina jasno za nato. nemaju oni sanse na birackim mjestima.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posljedice neulaska BiH u NATO po bh. Hrvate
PostPostano: 25 lip 2019, 04:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Pa gdje je u tekstu rekao da je protiv? Naveo je niz razloga zasto je glupo na tome inzistirati kao nekom uvjetu. Postoje prioritetnija pitanja za Hrvate. Uostalom koja je to prijeka potreba biti u tom paktu? Nisu ni Austrija, ni Svicarska, ni Svedska.


glupo inzistirati iz ugla gledanja jednog hdz-ovca. iz tog ugla zone sumraka svasta nesto izgleda nebitno i bitno. hdz naprosto i pogresno procjenjuje strateski interes bh. hrvata, i malo delegiraju problem bosnjacima, a i malo trguju sa srbima i pokusavaju da nesto usicare takticki, na racun strateskih interesa drzave i konkretno bh. hrvata. koliko je i deal sa rusima, to neka svako sebi procijeni. dajte bih bdp navedenih zemalja, i nacionalnu strukturu, pa da pricamo o nato ... ovako .... :kava

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, mijat_tomic_is_back, Naša Kvačica i 290 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO