HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:zubati

slika

Citat:
Predsednik Foruma mladih SDP Lukavac i predsednik Udruženja mladih Most Eldar Mujagić, putem najposećenijeg portala za kupovinu i prodaju u BiH poslao je poruku u kojoj je pitao za specifikaciju ulaznih vrata, a dobio je i više nego neočekivan odgovor.

Kako je Mujagić naknadno objavio na Tviteru, poruka od prodavca koji se potpisao kao „zavesezebra“ glasila je: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima“, piše Srpskainfo.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Al cuj mu opravdanja, "Nisam ja Musliman, ja sam Bosanac". :smijeh
Na popisu nije bilo ni 1% Bosanaca a kad pitas Muslimane 99% njih ce reci da nisu ni Bosnjaci ni Muslimalni nego Bosanci.
Sramota ih vlastite Holidej in nacije.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 22:13 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Sve ljepote nase BiH. :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Samo ne piše nigdje jeli ovaj patriota Srbin ili Hrvat :zubati

Ekstremno jeste, ali ujedno i smiješno, sjetim se odma novokomponovanih Sarajlija koji su 1997. dolazili u Srpsko Sarajevo zbog jeftinijeg goriva, tada kod nas gorivo bilo jeftinije i do 40 feniga, dođu natoče, i u povratko gotovo pa sigurno psovali sve Srpsko =))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 22:26 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2018, 13:50
Postovi: 115
Biće da je Srbin.
I svaka mu čast.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
možda treba uvesti no halal certifikat.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:02 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Meni lično nisu problem muslimani, nego velikobošnjaci, takijaši i lažni "Bosanci". Problem su svi oni koji imaju ambicije svojatanja tronacionalne ugovorne države, vladati nad Republikom Srpskom i ugnjetavati njene građane, a takvih je 99% tamo.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
karadzic je napisao/la:
Meni lično nisu problem muslimani, nego velikobošnjaci, takijaši i lažni "Bosanci". Problem su svi oni koji imaju ambicije svojatanja tronacionalne ugovorne države, vladati nad Republikom Srpskom i ugnjetavati njene građane, a takvih je 99% tamo.


Netačno od početka pa do kraja ...

Muslimani kao muslimani, prije svega ovi novokomponovani od 1992 pa do danas (bošnjaci-veliko bošnjaci) su najveci problem, i to zbog svega sto si "prikacio" bosancima, oni koji su se izjasnili bosancima, i koji se tako izjasnjavaju jer ne zele da budu "bosnjaci" su upravo oni koje trebamo "prigrliti", cijeli zivot zivim pored njih, znam kako dišu, sta misle, i kakav ce eventualno potez povući, to su oni koji su se kleli u Titu, bratsvo i jedinstvo, za bajram pili rakiju, jeli prasetinu, bili odani ideji Jugoslavije, Jugoslovenskoj narodnoj armiji, i svemu ostalom, muslimani koje etiketiraš danas žele muslimansku državu, vode se idejom Srbi imaju Srbiju neka idu tamo (Srpska mora da nestane, mora da bude izbrisana), Hrvati imaju Hrvatsku neka idu tamo, naša je bejha, za razliku od "bosanaca" sa kojima bi se i danas vjerujem moglo dogovoriti (kao nekada sa Fikretom Abdićem), a takvih je puno prvenstveno u Sarajevu i Tuzli, i iskreno mi je krivo sto Srpska politika to ne vidi niti uviđa ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Meni lično nisu problem muslimani, nego velikobošnjaci, takijaši i lažni "Bosanci". Problem su svi oni koji imaju ambicije svojatanja tronacionalne ugovorne države, vladati nad Republikom Srpskom i ugnjetavati njene građane, a takvih je 99% tamo.


Netačno od početka pa do kraja ...

Muslimani kao muslimani, prije svega ovi novokomponovani od 1992 pa do danas (bošnjaci-veliko bošnjaci) su najveci problem, i to zbog svega sto si "prikacio" bosancima, oni koji su se izjasnili bosancima, i koji se tako izjasnjavaju jer ne zele da budu "bosnjaci" su upravo oni koje trebamo "prigrliti", cijeli zivot zivim pored njih, znam kako dišu, sta misle, i kakav ce eventualno potez povući, to su oni koji su se kleli u Titu, bratsvo i jedinstvo, za bajram pili rakiju, jeli prasetinu, bili odani ideji Jugoslavije, Jugoslovenskoj narodnoj armiji, i svemu ostalom, muslimani koje etiketiraš danas žele muslimansku državu, vode se idejom Srbi imaju Srbiju neka idu tamo (Srpska mora da nestane, mora da bude izbrisana), Hrvati imaju Hrvatsku neka idu tamo, naša je bejha, za razliku od "bosanaca" sa kojima bi se i danas vjerujem moglo dogovoriti (kao nekada sa Fikretom Abdićem), a takvih je puno prvenstveno u Sarajevu i Tuzli, i iskreno mi je krivo sto Srpska politika to ne vidi niti uviđa ...


Šta će nam?
Hoće li potpisati podjelu BiH?
Ako neće, koji će nam ***?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Politika je cudo, u to sam se i ja uvjerio u ovim godinama, zamislite samo da Dodik sada u Sarajevu ima nekoga koji barem priblizno misli kao mi, zastupa iste ideje, ili jos bolje sa njim formira VM., Fikret Abdić je covjek koji bi u jednom trenutku popisao sve sto bi Sloba želio i tražio, za mlađe imao je Abdić i više glasova od Alije na izborima, i bio je legitimniji predstavnik muslimana nego sto je to bio Alija na samom početku, tada niti se znalo niti izgleda željelo, a izgleda i danas je ista priča ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Politika je cudo, u to sam se i ja uvjerio u ovim godinama, zamislite samo da Dodik sada u Sarajevu ima nekoga koji barem priblizno misli kao mi, zastupa iste ideje, ili jos bolje sa njim formira VM., Fikret Abdić je covjek koji bi u jednom trenutku popisao sve sto bi Sloba želio i tražio, za mlađe imao je Abdić i više glasova od Alije na izborima, i bio je legitimniji predstavnik muslimana nego sto je to bio Alija na samom početku, tada niti se znalo niti izgleda željelo, a izgleda i danas je ista priča ...


Samo mi reci sta dobijamo sa tim?
Ne daj boze da je Fikret pobjedio umjesto Alije, danas bi bili ko Srbi u Crnoj Gori.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Dobijaš prijetnju manje, dobijaš neprijatelja serviranog na tacni, dobijaš kolabracionistu, Hrvati su to uvijedli nekada, i zbog toga je Fikretu Abdiću danas Karlovac kao nekada sto je bila Velika Kladuša, a ovo da bi bili Srbi kao u CG. da je Fikret bio umjesto Alije, ne znam sta bi ti rekao, ili si mlad, ili nisi cuo, vidio, Fikret da je opstao danas bi imali bejha na dva dijela, Srpsko Hrvatsku bosnu, gdje bi muslimani bili ono što su bili i u Jugoslaviji, kao što bi trebalo, moralo i prije svega odgovaralo istoriji i odnosima na terenu ...

Jednostavno receno moralo bi se sa muslimanima, isto ono sto se uradilo sa njima u Raškoj, nema tenzija, nema nemira, nema problema, zadovoljeni radnim mjestima, funkcijama i kešom, ugašena im je svaka želja za bilo cim, isti recept bi se u isto vrijeme trebao primijeniti i ovdje, kako sa naše tako i sa Hrvatske strane, pa bi vidio rezultata ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 08 tra 2019, 23:41 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
LakePlacid je napisao/la:
karadzic je napisao/la:
Meni lično nisu problem muslimani, nego velikobošnjaci, takijaši i lažni "Bosanci". Problem su svi oni koji imaju ambicije svojatanja tronacionalne ugovorne države, vladati nad Republikom Srpskom i ugnjetavati njene građane, a takvih je 99% tamo.


Netačno od početka pa do kraja ...

Muslimani kao muslimani, prije svega ovi novokomponovani od 1992 pa do danas (bošnjaci-veliko bošnjaci) su najveci problem, i to zbog svega sto si "prikacio" bosancima, oni koji su se izjasnili bosancima, i koji se tako izjasnjavaju jer ne zele da budu "bosnjaci" su upravo oni koje trebamo "prigrliti", cijeli zivot zivim pored njih, znam kako dišu, sta misle, i kakav ce eventualno potez povući, to su oni koji su se kleli u Titu, bratsvo i jedinstvo, za bajram pili rakiju, jeli prasetinu, bili odani ideji Jugoslavije, Jugoslovenskoj narodnoj armiji, i svemu ostalom, muslimani koje etiketiraš danas žele muslimansku državu, vode se idejom Srbi imaju Srbiju neka idu tamo (Srpska mora da nestane, mora da bude izbrisana), Hrvati imaju Hrvatsku neka idu tamo, naša je bejha, za razliku od "bosanaca" sa kojima bi se i danas vjerujem moglo dogovoriti (kao nekada sa Fikretom Abdićem), a takvih je puno prvenstveno u Sarajevu i Tuzli, i iskreno mi je krivo sto Srpska politika to ne vidi niti uviđa ...


Druže sve si izmešao. Istina je potpuno suprotna. Ti "bosanci" o kojima govoriš koji su bili odani ideji Jugoslavije su zauvek nestali 1992. godine, odnosno ostali u tragovima kao borci divizije "Meše Selimović" ili oficiri VJ. Dakle, zaboravi na njih, oni praktično ne postoje, pogotovo ne u Sarajevu. U poslednjem ratu stvorena je najmlađa nacija na svetu - bošnjačka nacija i islam je kod njih samo jedan od segmenata nacionalnih identiteta, ali je suština u jakom, ekspanzivnom bošnjačkom nacionalizmu koji megalomanski pretenduje na teritoriju cele BiH i hoće da je pretvori u unitarnu bošnjačku državu. Nosioci tog nacionalizma , naročito oni inteligentniji, se najčešće predstavljaju kao "Bosanci" upravo kako bi lakše asimilovali preostale Srbe i Hrvate i bolje prodali priču. Naravno, na popisu oni svi budu Bošnjaci. Tako da je to "Bosanci" podmuklija i licemernija priča od SDA-ovske, "mi smo Muslimani, hoćemo Islamsku državu", koja je takođe neprijateljska za Srbe i Hrvate, ali makar poštena i otvorena, bez takije i uvijanja.

Od svih bošnjačkih političara nikome se vilica ne koči od mržnje dok izgovara RS koliko onom Bećiroviću iz SDP-a, dakle tobožnjem levičaru. Najbolesniji šovinisti koji samo što ne pozovu na džihad protiv Srba i Hrvata su takođe "Bosanci" i "Ljevičari" Suljagić i Reuf. Veliki "titoista" Komšić 15. maja prošle godine išao u Tuzlu da slavi masakr nad decom od 18 godina na odsluženju vojnog roka, iz zasede. Naogavniji napadi na RS dolaze od smrada Mira Lazovića, onda Dunovića iz DF, koji su doduše obični konverititi, ali opet, formalno se vode licemernim "bosanstvom" a u suštini su u funkciji velikobošnjačkog nacionalizma.

Pogledaj samo forum, od svih Bošnjaka na njemu najpatološkiji slučaj, koji je u više navrata najavljivao klanje i mučenje Srba i Hrvata je "Stinger", koji je inače izjavljivao da čak nije musliman i da je sekularan. Dakle, nacionalizam je kvaka, Bošnjaci su sa nacionalizmom tamo gde su ostali narodi bili u 19. veku.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 07:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Dobijaš prijetnju manje, dobijaš neprijatelja serviranog na tacni, dobijaš kolabracionistu, Hrvati su to uvijedli nekada, i zbog toga je Fikretu Abdiću danas Karlovac kao nekada sto je bila Velika Kladuša, a ovo da bi bili Srbi kao u CG. da je Fikret bio umjesto Alije, ne znam sta bi ti rekao, ili si mlad, ili nisi cuo, vidio, Fikret da je opstao danas bi imali bejha na dva dijela, Srpsko Hrvatsku bosnu, gdje bi muslimani bili ono što su bili i u Jugoslaviji, kao što bi trebalo, moralo i prije svega odgovaralo istoriji i odnosima na terenu ...

Jednostavno receno moralo bi se sa muslimanima, isto ono sto se uradilo sa njima u Raškoj, nema tenzija, nema nemira, nema problema, zadovoljeni radnim mjestima, funkcijama i kešom, ugašena im je svaka želja za bilo cim, isti recept bi se u isto vrijeme trebao primijeniti i ovdje, kako sa naše tako i sa Hrvatske strane, pa bi vidio rezultata ...


Pa kako tako ne zajebasmo Crnogorce? A jos su ratovali uz nas?
Mujo kakvog si ga ti zamislio ne postoji. A i da postoji, postoji u promilima. A i to sto ih ima u promilima bi nas zajebalo ko sto su nas zajebali Crnogorci. Abdić = Đukanović.
Sutra da se Mujo izjasni Srbinom ko 1945. zatjerati ga u PM. Dosta su nam bile dvije greske/Juge za vjekove vjekova.

karadzic - potpis :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 07:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30062
LakePlacid je napisao/la:
Samo ne piše nigdje jeli ovaj patriota Srbin ili Hrvat :zubati

Ekstremno jeste, ali ujedno i smiješno, sjetim se odma novokomponovanih Sarajlija koji su 1997. dolazili u Srpsko Sarajevo zbog jeftinijeg goriva, tada kod nas gorivo bilo jeftinije i do 40 feniga, dođu natoče, i u povratko gotovo pa sigurno psovali sve Srpsko =))


Ekstremno je jedino da je otvoreno priznao. Dosta ljudi dijeli isto mišljenje, samo će linijom manjeg otpora ignorirati poruku ili reći neki izgovor da izbjegnu ovakvu diskusiju. Evo vidimo i Eldar je od finog insana ekspresno eksplodirao i time zapravo potvrdio zašto čovjek neće da radi s njim. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 08:11 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Možda je izmislio cijelu stvar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 08:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30062
useless je napisao/la:
Možda je izmislio cijelu stvar.


Velika je šansa da je sve izmišljeno. Gledam taj profil https://www.olx.ba/profil/zavjesezebra

Profil nedavno kreiran 24. 3. 2019. i već je suspendiran. Očigledno na profilu nitko nije radio nikakav biznis. Eldar podmeće kjafirima.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 08:44 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ne znam da postoji itko u Grudama sa takvim nazivom da se bavi zavjesama ili žaluzinama. Postoji samo Delux, koji je ozbiljnije poduzeće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Naša Kvačica je napisao/la:
useless je napisao/la:
Možda je izmislio cijelu stvar.


Velika je šansa da je sve izmišljeno. Gledam taj profil https://www.olx.ba/profil/zavjesezebra

Profil nedavno kreiran 24. 3. 2019. i već je suspendiran. Očigledno na profilu nitko nije radio nikakav biznis. Eldar podmeće kjafirima.

Čak i ako se radi o podmetačini što nije isključeno cela ta priča i njeno plasiranje u javnost je smešno.
Ti konstantni pokušaji da se izazove nekakav javni linč ljudi koji nisu po njihovom ukusu.Mora im neko objasniti da ovo nije Pakistan.
Šta je on dobio sa iznošenjem ovako nečega u javnost?
Mnogi Srbi su recimo ovo pročitali i sada će im biti mnogo lakše da umesto ignorisanja jednostavno napišu:Druže ne radim sa muslimanima.
Ništa više.
To stalno pozivanje na neku javnu osudu i linč je pokušaj da se pripadnicima druga dva naroda pokaže kako će proći u koliko slično postupe.
Jasno i glasno im treba dati do znanja da BiH nije njihov kalifat i da druga dva naroda imaju slobodu pravo i obavezu da se ponašaju kako žele a da oni nemaju ništa sa tim.To sada neko mora na silu da sarađuje sa njima ako neće?Smešno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Kačamak je napisao/la:
Mnogi Srbi su recimo ovo pročitali i sada će im biti mnogo lakše da umesto ignorisanja jednostavno napišu:Druže ne radim sa muslimanima.
Ništa više.


Upravo tako.
Ima pravo da ne radi sa Muslimanima.
Nisu ni Jevreji radili sa Njemcima nakon rata.
Kako oni misle nekog ko nece da radi sa Muslimanima, natjerati da radi sa Muslimanima? Jesu li oni normalni?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Primer pre ovoga,sa vlasnikom pekare Manja gde se napada čovek koji je otvorio lokal u Sarajevu i zaposlio lokalne ljude,pokazuje tu istu nameru da se neko linčuje ako nije po njihovim merilima.
Koren svih problena leži u odbijanju jednog naroda da prihvati činjenicu da državu ravnopravno deli sa druga dva naroda.
Moraju da shvate da ili će se pomiriti sa činjenicom da BiH nije samo njihova ili te BiH neće biti.
Apsolutno pravo recimo tog vlasnika pekare je da poštuje lik i delo Karadzića i to niko ne sme da mu čak ni konstatuje kao nešto negativno a ne da još pokušava nekakav bojkot ili linč.
Samo tako BiH može da postoji u suprotnom raspad.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Lijepo je vidjeti reakciju Hrvata i Srba na ovo:
Hrvati: mora da je neka besmislena namještaljka i prevara
Srbi: Ovo nas nije predstavilo dovoljno kao budale, vjerovaćemo da je istina i potrudićemo se da ispadnemo još gore budale.

Sinovi Osmice.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Metemma je napisao/la:
Lijepo je vidjeti reakciju Hrvata i Srba na ovo:
Hrvati: mora da je neka besmislena namještaljka i prevara
Srbi: Ovo nas nije predstavilo dovoljno kao budale, vjerovaćemo da je istina i potrudićemo se da ispadnemo još gore budale.

Sinovi Osmice.


Lik je iz HB.
Pročitaj bar o čemu se radi prije nego sto krenes pljuvati po Srbima.
Osmica ti je Mehtićev prijatelj, tako Mehtić reče neki dan kod Senada.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
To Srbi moraju da se ravnaju po muslimanskim merama i ćeifu da nebi bili-budale.
Vozi !

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: “Prijatelju, ne radim sa muslimanima
PostPostano: 09 tra 2019, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
novovrijeme je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Lijepo je vidjeti reakciju Hrvata i Srba na ovo:
Hrvati: mora da je neka besmislena namještaljka i prevara
Srbi: Ovo nas nije predstavilo dovoljno kao budale, vjerovaćemo da je istina i potrudićemo se da ispadnemo još gore budale.

Sinovi Osmice.


Lik je iz HB.
Pročitaj bar o čemu se radi prije nego sto krenes pljuvati po Srbima.
Osmica ti je Mehtićev prijatelj, tako Mehtić reče neki dan kod Senada.


Time je još nerazumljivije. Lik je navodno iz HB, a Srbi na ovoj temi se trude da ne propuste priliku da ispadnu budale.
Naravno da ne pljujem ja po Srbima već oni koji trče da nas predstave kao maloumne u svakoj prilici.
Nije Mektebić Osmicin prijatelj već Osmicina kučka.

Kačamak je napisao/la:
To Srbi moraju da se ravnaju po muslimanskim merama i ćeifu da nebi bili-budale.
Vozi !


Sine, da je neko od Bošnjaka ili Hrvata ko ima (da ima) pekaru u Lukavici uradio što je Trivić budala uradio, sutra ujutru ne bi imao nijedno staklo na pekari, minimum, za početak. I niko ga ne bi požalio, prestanite da jedete ***.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, hoblatopla, nesorta, Patriota, Robbie MO, Sokolić i 295 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO