HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 04:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1604 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 65  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 20 lis 2021, 19:36 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
aleksije radicevic je napisao/la:
Sindjelic je napisao/la:

Ti u startu sasecas saradnju sa muslimani, nisi bas neki pregovarac.
Ako su muslimani stvarno tolike budale, kako ih ti predstavljas, onda ok, ionako ce se sami unistiti ulazeci u sukob i sa Srbima i sa Hrvatima.
Bice neko slepo crevo Balkana, dok ne iscure, otprilike kao Siptari na Kosovu, Presevu, Bujanovcu....


Granicarko pregovarac? Pa on je dobar da izvuce balvan iz neke jaruge, kakvo njegovo pregovaranje... :D

U sustini ne mora da bude nikakvog dogovora sa muslimanima, ali nema nikakvog smisla dovlaciti Hrvate u Gorazde i Tuzlu, dok pola njih se oblizuje na zapad RS.

Majmune u Goraždu živi 12 Hrvata tačno, cijelom Goraždu i imaju 1 predstavnika u našem domu naroda kao i Posavina sa desetinama tisuća.

Naravno ovih 12 ne bira predstavnika u dom naroda nego Muslimani Envera i tako imaju 5 od 17.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 23 lis 2021, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Odavno im puca u glavama.
Kako misli "braniti" Trebinje i Široki Brijeg. To je islamska agresija onda.

Hadžihafizbegović: Ako je potrebno, opet ćemo braniti BiH!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 23 lis 2021, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
BBC je napisao/la:
Odavno im puca u glavama.
Kako misli "braniti" Trebinje i Široki Brijeg. To je islamska agresija onda.

Hadžihafizbegović: Ako je potrebno, opet ćemo braniti BiH!


Sa zadovoljstvom ćemo im gledati face dok se BiH raspada.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 23 lis 2021, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27395
To oni hoće da dilaju s Goraždem. Samo ih košta silni novac. A okolo ionako sve Srbi.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 23 lis 2021, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Quo Vadis Muslimanijo ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 01:21 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Kulac je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ma boli me *** hoće li biti samostalni ili u Hrvatskoj.
U Republici Srpskoj neće biti. Ni Tuzla ni Goražde ni jedna više muslimanska opština iz FBIH.
Da li bi se posvađao sa Srbijom kad bi pokušala da nam ih uvali?
Isus Hrist da se spusti sa nebesa i kaže: "E sad ćete opet u zajednicu sa Muslimanima" ja bih mu rekao "Ljudino odjebi". Kontaš sad? Prije bih prihvatio da nas sve pobiju i protjeraju iz RS.

Ako me pitaš za želje. Poželio bih tebi da živiš sa Muslimanima ili Šipratima bar godinu dana. Sarajevo ili Priština, biraj. Pa da onda pričamo.


Auuuu! Brate, ja mislio da si neki zahebant. Izgleda da si ozbiljni plaćenik ili je Sotona u tebi. Kakav Isus, daleko si ti od Isusa.
Burazeru, živjeli su Srbi sa Bošnjacima prije rata bez ikakvih problema. U Sarajevu, stan do stana, kuća do kuće. Tako i širom BiH. Ja sam odrastao sa Srbima, išao u školu sa Srbima, radio sa Srbima, a o kućnom i kafanskom druženju da ti i ne pričam. Sve ti to znaš, ali danas se iz RS-a stalno šalje taj narativ prema Srbiji da Srbi nikad u istoriji nisu mogli živjeti sa Bošnjacima u BiH. To naravno ima razlog. Razlog takodjer, znaš odlično.

Pa to jest nekad prije bilo tako. Po priči mojih roditelja sve je bilo izmješano ali danas više nije tako. Izmješana društva, škole,obdaništa,teferiči bili su sve zajednički. Na svadbama mješano društvo. Išlo se i na sahrane jedni drugima. Danas je to rijetko.
Mi danas živimo u odvojenim sredinama jedni pored drugih. Kad je počeo rat ja sam bio 3 osnovne i tog predratnog multietničkog društva se malo sjećam. Danas se rađaju generacije Srba i Bošnjaka koje imaju 30 godina a da nisu lično upoznali nekog iz druge nacije. Danas stasavaju generacije koje od obdaništa,fakulteta do bračnog partnera nisu nikad upoznali nekog druge nacije.
Evo uzmi primjer Opština Stari Grad i Opština Pale. Obadvije opštine 99,99% monoetničke a udaljene svega 15km. Šta oni imaju zajedničko. Poneki sa Pala rade u gradu i poneki rijetki iz grada na Palama.
Jedna ekipa se školuje u gradu ili turskim školama,druga na Palama ili fakultet Beograd ili Banja Luka.
Neki imaju familiju u Turskoj a neki u Srbiji.
Kako god okreneš mi nismo više navikli na jedne druge.
Radim u gradu pa se naslušam svakakvih bljuvotina. Isto tako ništa nije bolja ni strana u RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 03:13 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 08:45
Postovi: 3821
Jel radis u Sarajebu?

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Kulac je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ma boli me *** hoće li biti samostalni ili u Hrvatskoj.
U Republici Srpskoj neće biti. Ni Tuzla ni Goražde ni jedna više muslimanska opština iz FBIH.
Da li bi se posvađao sa Srbijom kad bi pokušala da nam ih uvali?
Isus Hrist da se spusti sa nebesa i kaže: "E sad ćete opet u zajednicu sa Muslimanima" ja bih mu rekao "Ljudino odjebi". Kontaš sad? Prije bih prihvatio da nas sve pobiju i protjeraju iz RS.

Ako me pitaš za želje. Poželio bih tebi da živiš sa Muslimanima ili Šipratima bar godinu dana. Sarajevo ili Priština, biraj. Pa da onda pričamo.


Auuuu! Brate, ja mislio da si neki zahebant. Izgleda da si ozbiljni plaćenik ili je Sotona u tebi. Kakav Isus, daleko si ti od Isusa.
Burazeru, živjeli su Srbi sa Bošnjacima prije rata bez ikakvih problema. U Sarajevu, stan do stana, kuća do kuće. Tako i širom BiH. Ja sam odrastao sa Srbima, išao u školu sa Srbima, radio sa Srbima, a o kućnom i kafanskom druženju da ti i ne pričam. Sve ti to znaš, ali danas se iz RS-a stalno šalje taj narativ prema Srbiji da Srbi nikad u istoriji nisu mogli živjeti sa Bošnjacima u BiH. To naravno ima razlog. Razlog takodjer, znaš odlično.

Nećemo da živimo sa vama i to je odluka naše slobodne volje.Bezpredmetno je raspravljati o bilo kakvim razlozima kojih sa naše strane ima i više nego dovoljno.
Vama to ne odgovara iz nekih vaših razloga koji se nas ne tiču.
Šta će te vi po pitanju naše slobodne volje da uradite nas ne zanima.Uradite šta god hoćete.
Vaše ponašanje i sada i u prošlosti samo potvrđuje apsolutnu ispravnost naše odluke.
Ne znam šta hoćete i šta vam nije jasno.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
elit star je napisao/la:
Nećemo da živimo sa vama i to je odluka naše slobodne volje.Bezpredmetno je raspravljati o bilo kakvim razlozima kojih sa naše strane ima i više nego dovoljno.
Vama to ne odgovara iz nekih vaših razloga koji se nas ne tiču.
Šta će te vi po pitanju naše slobodne volje da uradite nas ne zanima.Uradite šta god hoćete.
Vaše ponašanje i sada i u prošlosti samo potvrđuje apsolutnu ispravnost naše odluke.
Ne znam šta hoćete i šta vam nije jasno.


Postoje sporazumni razvod braka i razvod braka po tužbi. Kao što vidite, sporazuma nema. Dakle, probajte nas tužiti, ali u tom slučaju budite spremni na to da nećete dobiti sve ono što želite. Sud može presuditi u našu korist.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto bi to radili kad mogu vratiti ovlasti i vas ignorirati. Za tih 26 godina nijednom niste imali reakciju na poteze iz RS osim moljakanja stranaca.
Ako već povlačiš analogiju braka, žena muslimani imaju šupu a muž Srbi ostatak kuće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
BBC je napisao/la:
Zašto bi to radili kad mogu vratiti ovlasti i vas ignorirati. Za tih 26 godina nijednom niste imali reakciju na poteze iz RS osim moljakanja stranaca.
Ako već povlačiš analogiju braka, žena muslimani imaju šupu a muž Srbi ostatak kuće.


Zato što ćemo u tom slučaju mi vas tužiti. Mi smo za ovakav "brak" iako nismo najsretniji s njim, ali ako baš hoćete razvod, onda ćemo dati sve od sebe da to ne prođe tek tako.
A ako je muž poznat kao nepopravljivi nasilnik uz dugu povijest nasilja nad suprugom, sud vrlo lahko može presuditi u njenu korist.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
dzamijas je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Zašto bi to radili kad mogu vratiti ovlasti i vas ignorirati. Za tih 26 godina nijednom niste imali reakciju na poteze iz RS osim moljakanja stranaca.
Ako već povlačiš analogiju braka, žena muslimani imaju šupu a muž Srbi ostatak kuće.


Zato što ćemo u tom slučaju mi vas tužiti. Mi smo za ovakav "brak" iako nismo najsretniji s njim, ali ako baš hoćete razvod, onda ćemo dati sve od sebe da to ne prođe tek tako.
A ako je muž poznat kao nepopravljivi nasilnik uz dugu povijest nasilja nad suprugom, sud vrlo lahko može presuditi u njenu korist.


A koji je to sud? Inzko?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
dzamijas je napisao/la:

Postoje sporazumni razvod braka i razvod braka po tužbi. Kao što vidite, sporazuma nema. Dakle, probajte nas tužiti, ali u tom slučaju budite spremni na to da nećete dobiti sve ono što želite. Sud može presuditi u našu korist.


Ne znam slučaj da je sud spasio neki brak :zubati
Eventualno odredi neke uvjete odštete i neprilaženja ako nema sporazuma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel to onaj sud čije presude vi muslimani u najvećem broju ne respektirate ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
Robbie MO je napisao/la:
dzamijas je napisao/la:
Zato što ćemo u tom slučaju mi vas tužiti. Mi smo za ovakav "brak" iako nismo najsretniji s njim, ali ako baš hoćete razvod, onda ćemo dati sve od sebe da to ne prođe tek tako.
A ako je muž poznat kao nepopravljivi nasilnik uz dugu povijest nasilja nad suprugom, sud vrlo lahko može presuditi u njenu korist.


A koji je to sud? Inzko?


Cijeli civilizirani svijet. Nisu bitni pojedinci, bitan je princip. Mi smo svjesni da nas praktično niko nešto naročito ne gotivi, ali svijet (još) nije toliko izgubio razum da dozvoli da nešto što je nastalo na genocidu (etničkom čišćenju ili jednostavno zločinu, ako ne priznajete ovaj pojam), postane država u punom smislu. Naročito ako se radi o najzapadnijoj ruskoj guberniji.
Premalo je vremena prošlo, kad se spomenu Srbi, još uvijek niko ne pomišlja na Đokovića, Teslu... nego na Srebrenicu, Karadžića, Mladića i kompaniju. Rejting onih koji bi da pocijepaju BiH je katastrofalan. Nas malo koči to što smo muslimani, ali za svakog normalnog homo sapiensa, manje je "zlo" biti musliman, nego ubica.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
i_jopet je napisao/la:
dzamijas je napisao/la:

Postoje sporazumni razvod braka i razvod braka po tužbi. Kao što vidite, sporazuma nema. Dakle, probajte nas tužiti, ali u tom slučaju budite spremni na to da nećete dobiti sve ono što želite. Sud može presuditi u našu korist.


Ne znam slučaj da je sud spasio neki brak :zubati
Eventualno odredi neke uvjete odštete i neprilaženja ako nema sporazuma.


Ako se zaista krene putem razvoda, mi nećemo ni pokušavati spasiti taj brak, nego izvući što više, po mogućnosti sve.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
BBC je napisao/la:
Jel to onaj sud čije presude vi muslimani u najvećem broju ne respektirate ?


Ne mislim bukvalno na sud, to je samo poređenje sa pitanjem razvoda braka. U ovom slučaju sud je vanjski svijet, svjetski moćnici.

Btw, koju to presudu međunarodnog suda Bošnjaci ne priznaju, samo jedan primjer?

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stvarno ste asocijalan narod. Čim se odmaknete malo od vašeg društva više ne umijete ni komunicirati.
To što ti mlatiš nije stvaran život. Zato ste u stresu i PTSP-u.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Za doslovce 10 minuta takija se razbila. Kakav međunarodni sud ima veze sa unutarnjim uređenjem Varte ili raspadom. Apsolutno nikakve.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
BBC je napisao/la:
Stvarno ste asocijalan narod. Čim se odmaknete malo od vašeg društva više ne umijete ni komunicirati.
To što ti mlatiš nije stvaran život. Zato ste u stresu i PTSP-u.


Naprotiv... Naše prisustvo ovdje na forumu upravo pokazuje suprotno. Mi smo spremni da razgovaramo, neko više otvoreno, neko manje, u našoj komunikaciji nema uvreda, govora mržnje ili sl.
Bošnjaci su narod meraka, nema kod nas stresa. Ja ne znam gdje vi živite?

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U redu. Razgovarajte sa hrvatskim političarima koje su Hrvati birali na izborima.
Ne trolaj teme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
BBC je napisao/la:
Za doslovce 10 minuta takija se razbila. Kakav međunarodni sud ima veze sa unutarnjim uređenjem Varte ili raspadom. Apsolutno nikakve.


Ja ne takijam. Moj username vam sve govori. O unutrašnjem uređenju dejtonske BiH, možemo razgovarati. Samo postoji jedan problem. Vi mislite da imate uperen pištolj prema nama i da nas prisilite da (bez dogovora) objavimo kapitulaciju.
Ali niste svjesni da umjesto metka, unutra imate ćorak.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kasno je za razgovor. To više nije moguće.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:20 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4928
dzamijas je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

A koji je to sud? Inzko?


Cijeli civilizirani svijet. Nisu bitni pojedinci, bitan je princip. Mi smo svjesni da nas praktično niko nešto naročito ne gotivi, ali svijet (još) nije toliko izgubio razum da dozvoli da nešto što je nastalo na genocidu (etničkom čišćenju ili jednostavno zločinu, ako ne priznajete ovaj pojam), postane država u punom smislu. Naročito ako se radi o najzapadnijoj ruskoj guberniji.
Premalo je vremena prošlo, kad se spomenu Srbi, još uvijek niko ne pomišlja na Đokovića, Teslu... nego na Srebrenicu, Karadžića, Mladića i kompaniju. Rejting onih koji bi da pocijepaju BiH je katastrofalan. Nas malo koči to što smo muslimani, ali za svakog normalnog homo sapiensa, manje je "zlo" biti musliman, nego ubica.



Kakav to “civilizirani svijet” daje u Daytonu Srbima RS na pola “bosne”, a žrtve dženosajda
prisiljava da se odreknu Republike BiH? Tad su vam laHko mogli napravit “bosnu”. Ili nisu baš civilizirani ili misle da nije pametno bosanskim sunitima dati državu.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prijetnje ratom
PostPostano: 24 lis 2021, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2021, 21:13
Postovi: 2050
Lokacija: Na granici svjetova - begova i kmetova
BBC je napisao/la:
U redu. Razgovarajte sa hrvatskim političarima koje su Hrvati birali na izborima.
Ne trolaj teme.


Bit ću iskren. Nisam prohrvatski orijentiran, ali ako bih morao s nekim da se dogovaram, to bi prije bili Hrvati nego Srbi. Mnogo je manje krvi proliveno između nas.
Ali kao što vaši predstavnici kažu, BiH je tronožac, a Hrvati kao brojčano najmanji narod predstavljaju tas na vagi. Hrvati su ti koji biraju saveznika. Trenutno su to Srbi. Ne možete sjediti na dvije stolice.

_________________
"Bosnom se ne može upravljati bez Bošnjaka!"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1604 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 65  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 460 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO