HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 03:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Diablo je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Ma pustite Diabla, spotiče nešto što i njegovi rade u Mostaru.

Znas ti jako dobro o cem ja pricam al ne zelis talasat zar ne?


Znam, ali ne možeš na taj način, nisu ti krivi Hrvati u Bosni, nego oportuni pojedinci koji bi prodali i vlastitu mater, imate i vi takvi, eno vam Martine.

Ja ti samo mogu poručiti otiđi u svoj Namex kraj HDZ središnjice u Mostaru i uđi slobodno s pozdravom selam alejkum pa ćeš vidit koliko će te tvojih posalamiti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:48 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Pa opće poznato da ste vi Mostarci ista kaša kao i ovi gore o kojima Diablo govori, do jučer ste bili najveće jugoslavenčine a očito vam je i danas to u krvi.
Spašavali su vas i spašavaju vas Škutori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nek ti diablo objasni tko je vlasnik Namexa a tko Mepasa.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Đe vam je Lijanović, je li doveo Turke na Široki?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:53 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
daramo je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Znas ti jako dobro o cem ja pricam al ne zelis talasat zar ne?


Znam, ali ne možeš na taj način, nisu ti krivi Hrvati u Bosni, nego oportuni pojedinci koji bi prodali i vlastitu mater, imate i vi takvi, eno vam Martine.

Ja ti samo mogu poručiti otiđi u svoj Namex kraj HDZ središnjice u Mostaru i uđi slobodno s pozdravom selam alejkum pa ćeš vidit koliko će te tvojih posalamiti.

Razumijem al ajde iskreno reci koji dio kolača oni koriste kod nas a koji kod njih? Iskreno na ovo pisanje me naveo jedan njihov,danas u Širokom .Kakvu je pajdo meni pricu sklopio da se ja i sada pitam sto im je Herceg Bosna bila potrebna? Mogli su bit fina čaršijska raja, tj samo katolici i nebi im falila dlaka s glave...

Kako je doticni danas pricao o muslimanima, u nekakvim superlativima da je to strasno za cut, jos rece nije to kako vi u hercegovini mislite. :zubati
Po nacinu pljuvacine na Čovića i HDZ tocno vidim iz koje je to sfere doslo. Momak je iz Viteza, zamisli kako tek prica onaj jadnik iz Busovace,Travnika itd??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
U svakom žitu ima kukolja, u hrvatskom oduvijek malo više.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 20:58 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Naša Kvačica je napisao/la:
Đe vam je Lijanović, je li doveo Turke na Široki?

Gdje su Turci? Jes vidio kako se to gospodski rjesava? :zubati Mirko Grbešić je vlasnik zgrade koja se zove Mepas Mall, kakve on veze ima sa zaposlenicima u raznim brendovima? On je iznajmio poslovne prostore a tamo gdje je imao utjecaja(garaza,odrzavanje) rade svi Hrvati, vecinom škutori...

Za Nakića, vlasnika Namexa vrijedi da je smece. Radnice imaju placu od 700 markaka a on gradi 300 apartmana na moru...
Samo sve je to u promilima, pogotovo kad se usporedi sa ovima u srednjoj bosni...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ma Diablo zaostao si u prošlim vremenima. Više se ni Bošnjama ne radi za sadaku kod hrvatskih gazda. Upravo ti i jesu bazen koji je spreman za pražnjenje.

Meni otići u Njemačku nije neki prevelik skok u primanjima i standardu, a zamisli sa 400 € na 2.000?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Na sreću istina je to Januze.
Njemačka nas spašava, ali treba pamtiti tim oportunim izdajnicima kad za to dođe vrijeme.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ma Diablo zaostao si u prošlim vremenima. Više se ni Bošnjama ne radi za sadaku kod hrvatskih gazda. Upravo ti i jesu bazen koji je spreman za pražnjenje.

Meni otići u Njemačku nije neki prevelik skok u primanjima i standardu, a zamisli sa 400 € na 2.000?

Zato ce vlasnik Hrvat podic placu na 500 eura te zadrzat radnika muslimana jer nema koga drugog ako misli opstat. Hrvatska mladost je gore doslovno isparila...

Bjednim ponasanjem u proslosti uslo se u začarani krug iz kojeg vise nema povratka...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da baš će opstati bez političke podrške HDZ-a u SBŽ-u i bez glasova Hrvata.
Ali sumnjam da oni i ciljaju na neko dugoročno poslovanje, brzo bogaćenje na račun muslimana, dokle ide, kad SDA preuzme evakuacija u Hrvatsku i prebacivanje na turizam.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
daramo je napisao/la:
Da baš će opstati bez političke podrške HDZ-a u SBŽ-u i bez glasova Hrvata.
Ali sumnjam da oni i ciljaju na neko dugoročno poslovanje, brzo bogaćenje na račun muslimana, dokle ide, kad SDA preuzme evakuacija u Hrvatsku i prebacivanje na turizam.

Trebali smo onda prihvatit Alijinu ponudu, sve ispod prozora nama i dobro. Ispada da smo dzaba jeli *** zadnjih 25 godina a rezultat na kraju svejedno isti... :neznam

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Nemojte Diabla prekidat u defetizmu, baš ga krenulo. Kuku-lele, kme-kme... :D

1, 25 mil. Bošnjaka u Federaciji, uz prestanak useljavanja iz Sandžaka, potrpanih u zagađenim gradovima, koji su zagađeni jer su ljudi siromašni, s malim primanjima a odmah pored Hrvatska ako ti se ne da baš učit njemački.

Uglavnom, slijede nam zanimljiva desetljeća.

Zanimljivo mi je i kako je nestao sportski patriotizam, da ne kažem euforija. Očito su shvatili da im je ovakva BiH lijes u kojem nestaju a ne rješenje bošnjačkog nacionalnog pitanja.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma on misli da će Bošnjaku biti dovoljno 500€ da rinta prekovremeno i nedjeljom kod ustaše poduzetnika.
A Njemačka zove.
Ovo je možda jedini put da je nama ta Njemačka konkretno pomogla.
Zamisli šta bi tek bilo da nisu otvorili granice.
Eno naši "poduzetnici" već revu, odoše dobri radnici, odoše i komšije da ih grije sunce tuđeg neba.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
daramo je napisao/la:
Ma on misli da će Bošnjaku biti dovoljno 500€ da rinta prekovremeno i nedjeljom kod ustaše poduzetnika.
A Njemačka zove.
Ovo je možda jedini put da je nama ta Njemačka konkretno pomogla.
Zamisli šta bi tek bilo da nisu otvorili granice.
Eno naši "poduzetnici" već revu, odoše dobri radnici, odoše i komšije da ih grije sunce tuđeg neba.

Prije par stranica si imao potpuno drugu pricu, neznam odkud ovakvo preobraćenje? :zubati Više neću pisat na ovu temu, nek neki nastave vjerovat u snjeguljicu i 7 patuljaka...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa dobro to su Robijeve priče o Snjeguljici Merkel i pola milijuna muslimana.
Ne želim ni ja talasati, ali znam o čemu govoriš, to stoji da će ih naši HDZ poduzetnici pokušati zadržati, vidjet ćemo, zanimljivo vrijeme u svakom slučaju slijedi, pogotovo za naše "poduzetnike".
Sve je to povezano, ja samo tvrdim da će se u HNŽ i HBŽ najbolje držati ali ih u filđanu nema tko spašavati.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Najbolje odi na Klix pa im svoje poglede iznesi, dobit ćeš free hadž.

Mi u Bosni nemamo ni snagu ni potrebu napadat Bošnjake. Nekako smo i u istom sosu. Slične nas brige more. Životne brige. Kako zarađivat vani a živjeti i trošit u Bosni.
,

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Junuz Djipalo je napisao/la:
Najbolje odi na Klix pa im svoje poglede iznesi, dobit ćeš free hadž.

Mi u Bosni nemamo ni snagu ni potrebu napadat Bošnjake. Nekako smo i u istom sosu. Slične nas brige more. Životne brige. Kako zarađivat vani a živjeti i trošit u Bosni.
,

Da mi je tvoju blesu pa se naspavat onako momacki, jedno 2 dana. Sta bi dao...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pa tu si u pravu, s tom paranojom ne spavaš baš...
A i nije sve što dolazi iz Trokuta loše. Evo Letu štuke npr.


_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
daramo je napisao/la:
Pa dobro to su Robijeve priče o Snjeguljici Merkel i pola milijuna muslimana.
Ne želim ni ja talasati, ali znam o čemu govoriš, to stoji da će ih naši HDZ poduzetnici pokušati zadržati, vidjet ćemo, zanimljivo vrijeme u svakom slučaju slijedi, pogotovo za naše "poduzetnike".
Sve je to povezano, ja samo tvrdim da će se u HNŽ i HBŽ najbolje držati ali ih u filđanu nema tko spašavati.

Naravno da će ih naši gazde pokušati zadržati ali kad mujo vidi njemačke pare nije lud za par stotina KM ostati i patiti se kad zna da sad može lagano kod frau Merkel u goste. Podizanje plaća neće zaustaviti taj odljev, kasno je sad. Trebali su poslodavci prije na radnike misliti i plaćati pošteno. Da je do nas Muje bi nas pregazili davno, ovako nas Švabo spašava. Imamo više sreće no pameti.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 sij 2020, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kakvo poklapanje ljudi moji da ih je 90% u Vitezu, Vitez se nalazi u županiji gdje se sve odlućuje kompromisom. Niti nam mogu rušit crkve niti zatvarat škole niti ikako drukčije izbacit institucije i zakone Herceg-Bosne s tih prostora.

Isto vrijedi i za nas u ist. Mostaru samo što kod nas i nema neke želje za njihovim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 24 sij 2020, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 srp 2012, 00:37
Postovi: 79
1986 je napisao/la:
Kakvo poklapanje ljudi moji da ih je 90% u Vitezu, Vitez se nalazi u županiji gdje se sve odlućuje kompromisom. Niti nam mogu rušit crkve niti zatvarat škole niti ikako drukčije izbacit institucije i zakone Herceg-Bosne s tih prostora.

Isto vrijedi i za nas u ist. Mostaru samo što kod nas i nema neke želje za njihovim.


Krivo! To nije točno i više se u HNK i SBK ništa ne mora odlučivati kompromisom.

Mnogo Hrvata to ne zna, ali HNK i SBK su izgubili status kantona sa specijalnim režimom 2002. godine nametnutom odlukom Paddy Ashdowna, to jest 85. amandmanom na Ustav FBiH.

Ni jedan ni drugi kanton danas nemaju nikakve specijalne mehanizme u odnosu na druge kantone u FBiH. Ako Bošnjaci žele i imaju većinu zastupnika u SBK, onda mogu uspostaviti vlast bez Hrvata (i obrnuto u HNK). To se ne radi isključivo zbog političkog dogovora SDA i HDZ-a, a ne zbog toga što postoje pravni mehanizmi za dva "mješovita" kantona. Ti mehanizmi su izbrisani 2002. godine.

Zato sam ja zabrinut za budućnost SBK, što su neki ovdje na forumu protumačili kao da izdajem Hrvate u SBK jer sam zao Hercegovac.

Demografski se ide prema 4 kantona gdje odlučuju isključivo Hrvati i 6 kantona gdje odlučuju isključivo Bošnjaci. To možemo zahvaliti Ashdownu koji je ukinuo specijalne statuse, i možda ironično olakšao konačnu podjelu FBiH na hrvatski i bošnjački dio, jer su ta dva kantona, to jest tri hrvatske enklave u SBK, jedino što drži FBiH na okupu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 24 sij 2020, 01:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Ako dodje do toga da svi prostori sjeverno od Rame i istočno od Glamoca budu izgubljeni zbog ukrstavanja raznih faktora, jedina razumna odluka je prihvatiti zivjeti u drzavi u kojoj su vecina Muslimani, odnosno nezavisna FBiH. Da, radije bih zivio u gradjanskoj turskoj koloniji, nego potpuno izgubio pravo na ta područja. SBK, Bobovac, Zepce dakle. Ovima s kamenjara koji uce djecu u vrticu da misle da zive u Hrvatskoj i da sto prije odu u Zagreb zivjeti, oni se nece sloziti sa mnom. Ali dobro ako im je draze 15% BiH koja ce se zatim pripojiti Hrvatskoj i potpuno demografski i gospodarski propasti (jos vise nego sve u Hrvatskoj sto nije obala ili Zagreb i Zagorje) jer su sve firme import-export, onda neka potpisu to. Ili da se bolje izrazim - prodaju. :001_smile Hrvata vec nema u Banjoj Luci, Doboju, Kaknju, Sanskom Mostu itd. mjestima na kojima su Hrvati stoljecima obitavali. I da se odreknemo jos necega, nema sanse. Mozda je ovo sto sam napisao tesko probavljivo onima koji misle da ce se u iducih par godina 6 kantona pripojiti Hrvatskoj, ali tako je kako je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 24 sij 2020, 01:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
1986 je napisao/la:
Kakvo poklapanje ljudi moji da ih je 90% u Vitezu, Vitez se nalazi u županiji gdje se sve odlućuje kompromisom. Niti nam mogu rušit crkve niti zatvarat škole niti ikako drukčije izbacit institucije i zakone Herceg-Bosne s tih prostora.

Isto vrijedi i za nas u ist. Mostaru samo što kod nas i nema neke želje za njihovim.


Da, eno puno institucija Herceg Bosne u Donjem Vakufu i Konjicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 24 sij 2020, 03:32 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Jefferson Davis je napisao/la:
Ako dodje do toga da svi prostori sjeverno od Rame i istočno od Glamoca budu izgubljeni zbog ukrstavanja raznih faktora, jedina razumna odluka je prihvatiti zivjeti u drzavi u kojoj su vecina Muslimani, odnosno nezavisna FBiH. Da, radije bih zivio u gradjanskoj turskoj koloniji, nego potpuno izgubio pravo na ta područja. SBK, Bobovac, Zepce dakle. Ovima s kamenjara koji uce djecu u vrticu da misle da zive u Hrvatskoj i da sto prije odu u Zagreb zivjeti, oni se nece sloziti sa mnom. Ali dobro ako im je draze 15% BiH koja ce se zatim pripojiti Hrvatskoj i potpuno demografski i gospodarski propasti (jos vise nego sve u Hrvatskoj sto nije obala ili Zagreb i Zagorje) jer su sve firme import-export, onda neka potpisu to. Ili da se bolje izrazim - prodaju. :001_smile Hrvata vec nema u Banjoj Luci, Doboju, Kaknju, Sanskom Mostu itd. mjestima na kojima su Hrvati stoljecima obitavali. I da se odreknemo jos necega, nema sanse. Mozda je ovo sto sam napisao tesko probavljivo onima koji misle da ce se u iducih par godina 6 kantona pripojiti Hrvatskoj, ali tako je kako je.


Ako ti se živi u muslimanskoj državi samo izvoli, nitko ti ne brani. Ali mi sa kamena na to nećemo nikad pristati.
Što će biti sa Srednjom Bosnom ne znam, ali znamo jedno, zemlja bez naroda je ništa. Ti bi žrtvovao 250k Hrvata Hercegovine zbog sentimentalne važnosti par samostana i lijepe šume na Vranici? (u tom ne daj Bože scenariju u kojem gubimo sve u SB) Ajde bježi.

Što se tiče toga kakva bi bila ekonomsko- demografska sudbina Završja, Rame i Zapadne Hercegovine u slučaju pripojenja Hrvatskoj, naravno da ne bi "potpuno propali", prvo zato jer Završje i Rama u praksi i ne mogu više propasti, drugo zato što bi micanjem Titine granice procvjetao turizam i poljoprivreda što bi nadoknadilo gubitak tih par šverc komerc firmi u kojima su svakako robovski uvjeti rada.

Nadam se da do naše potpune pušione u SB neće nikad doći, u slučaju preglasavanja i izbacivanja iz vlasti trebamo gore proglasiti nove hrvatske etničke općine po onome što drže HVO i EPHZHB i amen. To bi u praksi značilo ponovnu uspostavu Samouprave tj. Entitet sa teritorijalnim diskontinuitetom. Što bi onda lako moguće značilo i konačni kraj Nakradne Tvorevine.
Ali ovaj put bi morali ići do kraja s tim.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 246 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO