HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 18:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 09:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tekbirom valjda, kad zaurliču svi će za 48h pobjeći iz Banja Luke.

Mujina kuranska demokracija u kojoj misli da lokalni hodža imenovan od Muslimanskog Bratstva za kadiju ima da tumači istu, kakav Ustavni sud i bakrači.
Efendija fino otvori kuran a tamo sve fino piše šta je demokracija, pa veli tamo gdje smo većina ima da vlada volja muslimana, gdje smo manjina ima da budemo ravnopravni barem dok se ne nakotimo dovoljno da uvedemo islamsku demokraciju.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Baron je napisao/la:
Citat:
Lijevo-liberalna


Pa zar Naša Stranka nije liberalna ? Vodi je Srbin, a bori se za LGBT prava i liberalnu demokraciju.
Zar SDP i DF ne ganjaju Titoistički antifašizam, pa čak i GS ...

Citat:
Jel se onda može implementirati i demokratska volja većine stanovnika Republike Srpske koji u Sarajevo žele postaviti međudržavnu graničnu rampu.
I taj izbor ima da se implementira, to je demokratska vlast i predstavlja većinu stanovnika. Dovoljan legimititet za MZ da prihvati referendum o neovisnosti RS ili ujedinjenju sa Srbijom.

Opet dvostuki mujagini standardi kad se Mujo zapetlja u kuransku demokraciju.


Ispričavam ti se ako se nismo dobro razumjeli. Ja ne vodim nijednu bošnjačku ni hrvatsku stranku.
Sve što mogu je da ti predstavim kako Bošnjaci o nečemu većinski razmišljaju, jer je to moja sredina i to pratim i znam kako ljudi razmišljaju.

Kamo sreće da se ne moramo nadglasavati. I ja sam ošamućen razvojem događaja u FBiH.

Mene nitko ne pita što bi ja htio. Ja bi jednu građansku i demokratsku Hrvatsku na teritoriju RH i BiH, zemlju mira i slobode.

RS je entitet BiH. Ako se na teritoriju cijele BiH može napraviti referendum i narodi i građani odluče sa 50% + 1 glas, da se RS otcijepi. Mi im legalno ništa ne bi mogli, sem za pušku kao i oni nama 1992, što nam pravno nisu mogli baš ništa.

Koju pušku, nesrećniče. Jedino oružje koje imate je sarajevska kaldrma i drveće po parkovima, od kojih ćete da pravite katapultove, da bi nas gađali tom kaldrmom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Muslimani su postali žrtve vlastite ratne propagande kojom su neprestano bombardirani 20 godina. Razdruživanje BiH trebalo bi pratiti otvaranje granica EU država, Kanade i sl. građanima BiH, da bi sve prošlo u redu i bez nasilja. Razočarani megalomani bi imali izlaz potražiti bolji život bez prepreka, to bi im mogao biti ispušni ventil.

U protivnom, moglo bi doći do većeg broja samoubojstava u Bošnjakistanu prilikom disolucije BiH, kada se pokaže da o ratu nema govora.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 11:19 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
daramo je napisao/la:
Lijevo-liberalna :sega

Ona sa namjerno nevješto maskiranom parolom - Sva vlast Muslimanima !

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Anketa na Facebooku

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 11:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
DODIK: Bilo bi realno da RS i Herceg-Bosna budu nezavisne države, a da Bošnjaci imaju Bosnu :kava

http://poskok.info/wp/dodik-bilo-bi-rea ... aju-bosnu/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Jedino što je malo realno je ratovanje Hrvatske na strani muslimana.Time bi Hrvatska zaratila sa Srbijom,Republikom Srpskom i -HB.To bi bilo i neprirodno.I visoko riskantno bez obzira na članstvo u NATO.
Bez Hrvatske.Muslimani ne mogu ništa.Ostaje jedino da situacija u MZ sazri.Da se okolnosti poklope.To će uslediti već 2018.prenstankom funkcionisanja vlasti.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
sivi vuk je napisao/la:
Jedino što je malo realno je ratovanje Hrvatske na strani muslimana.Time bi Hrvatska zaratila sa Srbijom,Republikom Srpskom i -HB.To bi bilo i neprirodno.I visoko riskantno bez obzira na članstvo u NATO.
Bez Hrvatske.Muslimani ne mogu ništa.Ostaje jedino da situacija u MZ sazri.Da se okolnosti poklope.To će uslediti već 2018.prenstankom funkcionisanja vlasti.

Ne bi zaratili sa HB, ne lupetaj. HB bi, u tom slučaju, opet vezala zastave sa muslimanima, kao da ništa nije bilo. Ti ako misliš da je ovaj forum po bilo čemu reprezentativan, onda si u gadnoj zabludi.

I skloni više taj turski nik, jebo te on.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
zg bi spojio zastave sa turcinom, kako zapad nalaze a i zbog ustaske sizofrenije prema srbinu od davnina...

i ako im to partnerstvo u crno zavilo rvate po srednjoj bosni ...

to nema veze sa hb i njihovom licnom zeljom koja je dijametralno suprotna bas na osnovu iskustva...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 14:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Cjeloviti izvještaj američkog instituta o BiH preveden na hrvatski jezik.

http://dnevnik.ba/teme/propala-drzava-p ... tuta-o-bih

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
Baron je napisao/la:

Baš bi raspad BiH izazvao rat bez kraja i trajnu nestabilnost.
Pa vidjeli smo to 1992 do 1995.

Mirni raspad je nemoguć, jer nit Srbi žele da odstupe osvojene teritorije, nit Hrvati izlaz na more za Bošnjake. Ni mirni ni nemirni raspad ne ide bez Bošnjaka.

Može netko zabijati glavu u pijesak da većinskog naroda nema, ali realnost nije takva.

O jebote, shvati više da ovde neće biti više nikakvog rata. Da bi ratovao, treba ti vojska, a da bi vodio ofanzivni rat, treba ti vojska minimum minimuma tri puta jača od protivničke. I to na otvorenom terenu. Da bi zauzeo urbano područje, odnos snaga mora da bude minimum munimuma 10:1 u tvoju korist. To nisam izmislio ja, nego ljudi iz svih vojski sveta, kojima je posao da prave takve procene.

Izbijte više sebi rat iz glave. Neće ga biti.

Koliko si ti glup covjek kao i vecina Srba. Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta. Pa jbt koliko ste retardirani.
Da rata ce biti onog trenutka kada RS pokusa nezavisnost. Entitet nastao na genocidu, koji nema teritorijalni kontinuitet. Kada pokusate spojiti Brcko u RS mi vam to necemo dopustiti. Vi cete pokusat uspostaviti sudsku, zakonodavnu i izvrsnu vlast a to ne ide bez zauzimanja institucija. To vam mi necemo dopustiti. Krece upotreba oruzja i to je rat. Prosto, ista stvar sa sredinama sirom RS u kojima Bosnjaci zive. Isti ce se oglusiti o tamosnju vlast i ako nekog pokusate fizicki ugroziti doci ce do odgovora i slijedi opet isto-rat. Hoces jos 10 scenarija? Shvati glupi covjece svijet podrzava ovu drzavu i podrska je uvijek bila na strani drzave Bosne. Ti sad sviraju kurcu do sutra.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
ludi mujo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
O jebote, shvati više da ovde neće biti više nikakvog rata. Da bi ratovao, treba ti vojska, a da bi vodio ofanzivni rat, treba ti vojska minimum minimuma tri puta jača od protivničke. I to na otvorenom terenu. Da bi zauzeo urbano područje, odnos snaga mora da bude minimum munimuma 10:1 u tvoju korist. To nisam izmislio ja, nego ljudi iz svih vojski sveta, kojima je posao da prave takve procene.

Izbijte više sebi rat iz glave. Neće ga biti.

Koliko si ti glup covjek kao i vecina Srba. Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta. Pa jbt koliko ste retardirani.
Da rata ce biti onog trenutka kada RS pokusa nezavisnost. Entitet nastao na genocidu, koji nema teritorijalni kontinuitet. Kada pokusate spojiti Brcko u RS mi vam to necemo dopustiti. Vi cete pokusat uspostaviti sudsku, zakonodavnu i izvrsnu vlast a to ne ide bez zauzimanja institucija. To vam mi necemo dopustiti. Krece upotreba oruzja i to je rat. Prosto, ista stvar sa sredinama sirom RS u kojima Bosnjaci zive. Isti ce se oglusiti o tamosnju vlast i ako nekog pokusate fizicki ugroziti doci ce do odgovora i slijedi opet isto-rat. Hoces jos 10 scenarija? Shvati glupi covjece svijet podrzava ovu drzavu i podrska je uvijek bila na strani drzave Bosne. Ti sad sviraju kurcu do sutra.

Sve ovo ti nećeš dočekati.Ja ću se lično pobrinuti za to. :D
Što se tiče ostatka tvoje dijareje.Pa izvolite.Vi u tom scenariju započnite rat pa će te imati u svakom mestu unutar RS po još jednu,Srebrenicu. :aleale

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 21:42 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
ludi mujo je napisao/la:
Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta.


teška srca moram ođe da se složim sa mujadinom. kosovo ćete vratit na sveto nikad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
s one strane dinare je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta.


teška srca moram ođe da se složim sa mujadinom. kosovo ćete vratit na sveto nikad.
Hoćemo.Čim se još malo izvučemo iz sranja koja smo imali sa MZ.Još malo oslabi SAD na ovim prostorima,pobićemo ih sve.To je nepisani opštenarodni koncenzus.Stvarno ćemo ih sve pobiti.Nije poenta da ih proteramo i oslobodimo KiM.Poenta je osveta za crkve,manastire,svetu zemlju.Lično bih najviše voleo da doživim da mogu da učestvujem u oslobađanju.To će biti divno.
Ne oslobađanje KiM jednostavno nije opcija koja postoji u mentalnom prostoru.Politika i svo sranje oko Vučića su samo trenutna politika koja će se promeniti preko noći.Neće ih spasiti,ništa.Prošli put smo ih progonili do pola Albanije.Opet ćemo.Biće divno.
Što se tiče ovih deformisanih degenerika bih muslimana..Ako se prevare pa pokušaju bilo šta dok bude trajalo oslobađanhe KiM,proćiće isto kao i šiptari.Prilikom oslobađanja će se ići na što veću upotrebu tehnike i masovno razaranje kako bi izbegli svoje žrtve.Probijanje klinovima stavljanje u okruženje i neutralizacija po slobodnom izboru u zavisnosti od okolnosti. :D
Eto tako će to biti.Nadam se da si mlad.Gledaćeš na TVu setićeš se mog posta.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 22:21 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
ludi mujo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
O jebote, shvati više da ovde neće biti više nikakvog rata. Da bi ratovao, treba ti vojska, a da bi vodio ofanzivni rat, treba ti vojska minimum minimuma tri puta jača od protivničke. I to na otvorenom terenu. Da bi zauzeo urbano područje, odnos snaga mora da bude minimum munimuma 10:1 u tvoju korist. To nisam izmislio ja, nego ljudi iz svih vojski sveta, kojima je posao da prave takve procene.

Izbijte više sebi rat iz glave. Neće ga biti.

Koliko si ti glup covjek kao i vecina Srba. Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta. Pa jbt koliko ste retardirani.
Da rata ce biti onog trenutka kada RS pokusa nezavisnost. Entitet nastao na genocidu, koji nema teritorijalni kontinuitet. Kada pokusate spojiti Brcko u RS mi vam to necemo dopustiti. Vi cete pokusat uspostaviti sudsku, zakonodavnu i izvrsnu vlast a to ne ide bez zauzimanja institucija. To vam mi necemo dopustiti. Krece upotreba oruzja i to je rat. Prosto, ista stvar sa sredinama sirom RS u kojima Bosnjaci zive. Isti ce se oglusiti o tamosnju vlast i ako nekog pokusate fizicki ugroziti doci ce do odgovora i slijedi opet isto-rat. Hoces jos 10 scenarija? Shvati glupi covjece svijet podrzava ovu drzavu i podrska je uvijek bila na strani drzave Bosne. Ti sad sviraju kurcu do sutra.

Mujadinka,nema potrebe ni za kakvom upotrebom sile.Pitanje Brčkog će se riješiti novom arbitražnom odlukom koja će se izvjesno glasiti podjela Distrikta. Razdruženje je pravi trenutak za ponovno aktiviranje arbitraže.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Što se tiče ovih deformisanih degenerika bih muslimana..Ako se prevare pa pokušaju bilo šta dok bude trajalo oslobađanhe KiM,proćiće isto kao i šiptari.Prilikom oslobađanja će se ići na što veću upotrebu tehnike i masovno razaranje kako bi izbegli svoje žrtve.Probijanje klinovima stavljanje u okruženje i neutralizacija po slobodnom izboru u zavisnosti od okolnosti. :D
Eto tako će to biti.Nadam se da si mlad.Gledaćeš na TVu setićeš se mog posta.


:biceovodobro

Tuđu je djecu slatko žrtvovati i tuđijem kurc.m gloginje mlatiti.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Baron je napisao/la:
Citat:
Što se tiče ovih deformisanih degenerika bih muslimana..Ako se prevare pa pokušaju bilo šta dok bude trajalo oslobađanhe KiM,proćiće isto kao i šiptari.Prilikom oslobađanja će se ići na što veću upotrebu tehnike i masovno razaranje kako bi izbegli svoje žrtve.Probijanje klinovima stavljanje u okruženje i neutralizacija po slobodnom izboru u zavisnosti od okolnosti. :D
Eto tako će to biti.Nadam se da si mlad.Gledaćeš na TVu setićeš se mog posta.


:biceovodobro

Tuđu je djecu slatko žrtvovati i tuđijem kurc.m gloginje mlatiti.

Citat:
Lično bih najviše voleo da doživim da mogu da učestvujem u oslobađanju.

Čime ti mlatiš?Jednom pičkom?Slabo.Nećeš videti dzenet.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Ne znaš ti ništa, razmišljaš ko 16-godišnji napaljeni teenager.

Treba prvo da dobiješ sina, pa ga nosiš u rukama kao štrucu kruha dok je beba. Pogledaš mu u lice i osmijeh mu dobro dječiji zapamtiš.

A onda dvadeset godina nakon toga da ga mrtva u rukama spustiš u plitak grob, ako ostane išta od njega.

Kad budeš otac, ako budeš otac, to tek onda možeš shvatiti što tražiš kad pričaš o ratu. U rat se ne ide u velikodržavne projekte, već kad ti dogori do nokata pa nemaš gdje da živiš kao mi što nemamo.

Daleko ste vi Srbi od toga, svega imate previše, pa vam udarilo u glavu. I Hrvatima je svanulo, ne znaju kud više udaraju.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 26 lis 2017, 23:56 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13484
Lokacija: ZG
Ti nemaš gdje da živiš ? Vi nemate gdje da živite ?

Čestitam, upravo si postao vlasnik najretardiranijeg posta na ovom forumu. LOL

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 04:04 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
šta kažeš sabahudine nemate gdje pa vam trebaju druga 2 naroda još teritorije poklonit?

ovo je trokutistan prema lažnom prenapuhanom popisu, mali gif u kojem je na prvoj mapi označeno svako selo pa makar bio popisan samo jedan stanovnik,
a na drugoj su izbrisana ta izumiruća ( često hrvatska i srpska) sela ispod 250 stanovnika. jasno ko dan da je trokutistan hrpa šume i planine di god okreneš.

slikavia Imgflip GIF Maker

zbili se na potezu od sarajeva do zenice. do tuzle ćuke nema. nema gdje jadan treba mu more hahah.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 08:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Carmello Šešelj je napisao/la:
sivi vuk je napisao/la:
Jedino što je malo realno je ratovanje Hrvatske na strani muslimana.Time bi Hrvatska zaratila sa Srbijom,Republikom Srpskom i -HB.To bi bilo i neprirodno.I visoko riskantno bez obzira na članstvo u NATO.
Bez Hrvatske.Muslimani ne mogu ništa.Ostaje jedino da situacija u MZ sazri.Da se okolnosti poklope.To će uslediti već 2018.prenstankom funkcionisanja vlasti.

Ne bi zaratili sa HB, ne lupetaj. HB bi, u tom slučaju, opet vezala zastave sa muslimanima, kao da ništa nije bilo. Ti ako misliš da je ovaj forum po bilo čemu reprezentativan, onda si u gadnoj zabludi.

I skloni više taj turski nik, jebo te on.
Naravno da nije reprezentativan.Šta bi oni radili to znaju samo oni.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
kolubara je napisao/la:
zg bi spojio zastave sa turcinom, kako zapad nalaze a i zbog ustaske sizofrenije prema srbinu od davnina...

i ako im to partnerstvo u crno zavilo rvate po srednjoj bosni ...

to nema veze sa hb i njihovom licnom zeljom koja je dijametralno suprotna bas na osnovu iskustva...

To ne bi bilo toliko ni loše.Da jednom za svagda izađe na videlo sva laž oko njihove pobedničke vojske jer njih vozi priča o Oluji.Bilo bi dobro u slučaju agresije od strane Hrvatske da ih Srbija dobro demolira pošto ni oni ni muslimani nisu naučili neke lekcije.Takođe ih fura članstvo u NATO kavezu.Pri tome zaboravljaju da niko sem SAD neće prstom mrdnuti ako započnu prvi agresiju.Što se tiče SAD tu je Rusija.Ako se Hrvatima gine i razara Hrvatska zbog Republike Srpske onda neka se spreme da okrvave gaće.Ionako su se previše uskurčili vreme im je da ih malo spustimo na zemlju.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Baron je napisao/la:
Ne znaš ti ništa, razmišljaš ko 16-godišnji napaljeni teenager.

Treba prvo da dobiješ sina, pa ga nosiš u rukama kao štrucu kruha dok je beba. Pogledaš mu u lice i osmijeh mu dobro dječiji zapamtiš.

A onda dvadeset godina nakon toga da ga mrtva u rukama spustiš u plitak grob, ako ostane išta od njega.

Kad budeš otac, ako budeš otac, to tek onda možeš shvatiti što tražiš kad pričaš o ratu. U rat se ne ide u velikodržavne projekte, već kad ti dogori do nokata pa nemaš gdje da živiš kao mi što nemamo.

Daleko ste vi Srbi od toga, svega imate previše, pa vam udarilo u glavu. I Hrvatima je svanulo, ne znaju kud više udaraju.
Zato ti sve znaš.Nemoj da nasedaš na hrvatsku propagandu nego se spremaj za rat pošto si ugrožen i nemaš gde da živiš.Treba ti Brčko i izlaz na more.
Patetikom nećeš dobiti 100% islam bih kalifat.
Ostali ste na 23% vreme vam je da i to izgubite.
Mi Srbi smo jako nezadovoljni.Tražimo budalu na kojoj ćemo da istresemo sav bes zbog svega što nam se dešavalo.Dali ste to vi ili Hrvatska ili i jedni i drugi nevažno je.Ne gubi vreme.Pušku u ruke.Počnite.Ostalo je na nama. :001_smile

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Zato ti sve znaš.Nemoj da nasedaš na hrvatsku propagandu nego se spremaj za rat pošto si ugrožen i nemaš gde da živiš.Treba ti Brčko i izlaz na more.
Patetikom nećeš dobiti 100% islam bih kalifat.
Ostali ste na 23% vreme vam je da i to izgubite.
Mi Srbi smo jako nezadovoljni.Tražimo budalu na kojoj ćemo da istresemo sav bes zbog svega što nam se dešavalo.Dali ste to vi ili Hrvatska ili i jedni i drugi nevažno je.Ne gubi vreme.Pušku u ruke.Počnite.Ostalo je na nama. :001_smile


Iskreno te žalim. :001_huh

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Baron je napisao/la:
Citat:
Zato ti sve znaš.Nemoj da nasedaš na hrvatsku propagandu nego se spremaj za rat pošto si ugrožen i nemaš gde da živiš.Treba ti Brčko i izlaz na more.
Patetikom nećeš dobiti 100% islam bih kalifat.
Ostali ste na 23% vreme vam je da i to izgubite.
Mi Srbi smo jako nezadovoljni.Tražimo budalu na kojoj ćemo da istresemo sav bes zbog svega što nam se dešavalo.Dali ste to vi ili Hrvatska ili i jedni i drugi nevažno je.Ne gubi vreme.Pušku u ruke.Počnite.Ostalo je na nama. :001_smile


Iskreno te žalim. :001_huh
Nije mi žao što isto osećanje ne mogu imati za tebe.Nastavi da maštaš o bih oluji,ustašama i traktorijadi.
Ti si taj koji poziva na rat a ne ja.Mi smo mirni i čekamo budalu na kojoj ćemo da istresemo sve.Mirni smo i ćutimo.Gledamo svoja posla i ne interesujete nas.Ni vi ni Hrvatska.Ali ni vama ni Hrvatskoj đavo neda mira.Pomamili ste se i provocirate.Neko će se od vas istrčati.Taj će platiti za sve.Od izdaje RSK preko NATO bombardovanja RS i Sr do KiM.Na nekome će da se slome kola.Mi čekamo.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 204 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO